kmag - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: &Achromatopsia
ast: &Acromatopsia

en: &No Rotation (0 Degrees)
ast: &Ensin elli (0 graos)

en: &Left (90 Degrees)
ast: &A la esquierda (90 graos)

en: &Upside Down (180 Degrees)
ast: &Boca arriba (180 graos)

en: &Right (270 Degrees)
ast: &A la derecha (270 graos)

en: New &Window
ast: Ventana &nueva

en: Open a new KMagnifier window
ast: Abre una ventana nueva de KMagnifier

en: &Stop
ast: &Parar

en: Click to stop window refresh
ast: Calca pa parar el refrescu de la ventana

en: &Save Snapshot As...
ast: &Guardar una captura de pantalla como…

en: Quits the application
ast: Cola de l'aplicación

en: &Follow Mouse Mode
ast: Mou de &siguir el mur

en: Mouse
ast: Mur

en: Magnify around the mouse cursor
ast: Aumenta la zona alredor del cursor del mur

en: &Follow Focus Mode
ast: Mou de &siguir el focu

en: Focus
ast: Focu

en: Magnify around the keyboard focus
ast: Aumenta la zona alredor del tecláu

en: Se&lection Window Mode
ast: Mou d'&esbilla de ventanes

en: Window
ast: Ventana

en: &Whole Screen Mode
ast: Mou de &tola pantalla

en: Screen
ast: Pantalla

en: Magnify the whole screen
ast: Aumenta tola pantalla

en: Hide Mouse &Cursor
ast: Anubrir el &cursor del mur

en: Show Mouse &Cursor
ast: Amosar el &cursor del mur

en: Stays On Top
ast: Esta ventana queda enriba de les demás

en: &Rotation
ast: &Voltéu

en: Rotation degree
ast: Grau de voltéu

en: &Refresh
ast: &Refrescu

en: Save Snapshot As
ast: Guardáu d'una captura de pantalla como…

en: Information
ast: Información

en: Stop
ast: Parar

en: Click to stop window update
ast: Calca pa parar l'anovamientu de la ventana

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ast: Barra de ferramientes principal

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ast: &Ficheru

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ast: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ast: &Ver

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ast: &Axustes

en: This is the main window which shows the contents of the selected region. The contents will be magnified according to the zoom level that is set.
ast: Esta ye la ventana principal qu'amuesa'l conteníu de la rexón esbillada. Esi conteníu va aumentar acordies col nivel de zoom que s'afitare.

en: Rewrite
ast: Reescritura

en: Original idea and author (KDE1)
ast: Idea orixinal y autor (KDE1)

en: Focus tracking
ast: Siguimientu del enfoque

en: Some tips
ast: Dalgunos conseyos
