ark - en to et translation catalogue (320 entries)

note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
et: Ar&hiiv

en: Extracting Files
et: Failide lahtipakkimine

en: Source archive
et: Lähtearhiiv

en: Destination
et: Sihtkoht

en: The following files could not be extracted:
et: Järgmisi faile ei saa lahti pakkida:

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>. Any further archive will not be extracted.
et: Tekkis tõrge <filename>%1</filename> lahtipakkimisel. Rohkem arhiive lahti ei pakita.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Any further archive will not be extracted.
et: Tekkis tõrge <filename>%1</filename> lahtipakkimisel:<nl/><message>%2</message><nl/>Rohkem arhiive lahti ei pakita.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>.
et: Tekkis tõrge <filename>%1</filename> lahtipakkimisel.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>
et: Tekkis tõrge <filename>%1</filename> lahtipakkimisel:<nl/><message>%2</message>

[ctx: @info]
en: The archive could not be extracted to <filename>%1</filename> because Ark can only extract to local destinations.
et: Arhiivi lahtipakkimine asukohta <filename>%1</filename> pole võimalik, kuna Ark saab arhiive lahti pakkida ainult kohalikesse asukohtadesse.

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Here (as TAR.GZ)
et: Siia (TAR.GZ-arhiivina)

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Here (as ZIP)
et: Siia (ZIP-arhiivina)

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress to...
et: Paki asukohta...

[ctx: @action:inmenu Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress
et: Pakkimine

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive to...
et: Paki arhiiv lahti asukohta...

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here
et: Paki arhiiv siia lahti

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here, autodetect subfolder
et: Paki arhiiv siia lahti, tuvasta automaatselt alamkataloog

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
et: Lahtipakkimine

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
et: Paki siia lahti

en: KDE Archiving tool
et: KDE arhiveerimisrakendus

en: (c) 1997-2019, The Ark Developers
et: (c) 1997-2019: Arki arendajad

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Maintainer, KF5 port
et: Hooldaja, KF5 port

en: Former Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

en: Advanced editing functionalities
et: Täiustatud muutmisvõimalused

en: Icons
et: Ikoonid

en: Ideas, help with the icons
et: Ideed ja abi ikoonide juures

en: bkisofs code
et: bkisofs'i kood

en: URLs to open.
et: Avatavad URL-id.

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
et: Dialoogi avamine toimingu valikute määramiseks (lahtipakkimine/lisamine)

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
et: Sihtkataloog, kuhu lahti pakkida. Vaikimisi aktiivne asukoht, kui pole teisiti määratud.

note: i18n: ectx: label, entry (openDestinationFolderAfterExtraction), group (Extraction)
en: Open destination folder after extraction.
et: Lahtipakkimise järel avatakse sihtkataloog.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
et: Küsitakse arhiivi nime ja lisatakse sellele määratud failid. Lõpetamisel väljutakse.

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
et: Määratud failide lisamine failile 'filename'. Arhiivi loomine, kui seda veel pole. Lõpetamisel väljutakse.

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
et: Aktiivse kataloogi muutmine esimeseks kirjeks ja kõigi teiste kirjete lisamine suhtelisena selle suhtes.

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
et: Failinime automaatne valimine koos valitud sufiksiga (nt rar, tar.gz, zio või mõni muu toetatud tüüp)

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
et: Tavalise dialoogi asemel hulgipakkimise liidese kasutamine. See võetakse tarvitusele, kui määratud on üle ühe URL-i.

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
et: Sihtkoha argumendiks määratakse esimese antud faili asukoht.

en: Archive contents will be read, and if detected to not be a single folder or a single file archive, a subfolder with the name of the archive will be created.
et: Arhiivide sisu loetakse ja kui leitakse, et see ei ole ühe kataloogi või faili arhiiv, luuakse arhiivi nimega alamkataloog.

en: List supported MIME types.
et: Toetatud MIME-tüüpide loend.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
et: Arki KParti komponenti ei leitud, palun kontrolli paigaldust.

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive
et: Arhiivi avamine

en: Create New Archive
et: Uue arhiivi loomine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WelcomeScreen)
en: Form
et: Vorm

en: Advanced Options
et: Muud valikud

[ctx: @action:button]
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupCompressFiles)
en: Files/Folders to Compress
et: Pakitavad failid/kataloogid

en: Compress to Archive
et: Pakkimine arhiivi

en: No input files were given.
et: Sisendfaile pole määratud.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
et: Tuleb anda kas failinimi arhiivi jaoks või sufiks (nt. rar, tar.gz) argumendiga <command>--auofilename</command>.

note: i18n: ectx: label, entry (showEncryptionWarning), group (General)
en: Whether to show a warning when creating zip archives with AES encryption.
et: Kas näidata hoiatust, kui luuakse AES krüptimisega ZIP-arhiiv.

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOpenAction), group (General)
en: Default action when opening archive entries.
et: Vaiketoiming arhiivikirete avamisel.

note: i18n: ectx: label, entry (closeAfterExtraction), group (Extraction)
en: Close Ark after extraction.
et: Arki sulgemine pärast lahtipakkimist.

note: i18n: ectx: label, entry (preservePaths), group (Extraction)
en: Preserve paths when extracting.
et: Lahtipakkimisel säilitatakse asukohad.

note: i18n: ectx: label, entry (extractToSubfolder), group (Extraction)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry.
et: Lahtipakkimine alamkataloogi, kui arhiivil on üle ühe tipptaseme kirje.

note: i18n: ectx: label, entry (splitterSizes), group (MainWindow)
en: How the main window is divided.
et: Kuidas jagada peaaken.

note: i18n: ectx: label, entry (showInfoPanel), group (MainWindow)
en: Whether to show the information panel.
et: Kas näidata infopaneeli.

note: i18n: ectx: label, entry (limitPreviewFileSize), group (Preview)
en: Whether to limit the preview according to file size.
et: Kas piirata eelvaatlust vastavalt faili suurusele.

note: i18n: ectx: label, entry (previewFileSizeLimit), group (Preview)
en: Preview file size limit in megabytes.
et: Eelvaatluse faili suuruse piirang megabaitides.

[ctx: @info]
en: Failed to locate program <filename>%1</filename> on disk.
et: Programmi <filename>%1</filename> kettalt ei leitud.

en: Extraction failed. Make sure that enough space is available.
et: Lahtipakkimine nurjus. Kontrolli, kas ruumi ikka jagub.

en: Extraction failed. Make sure you provided the correct password and that enough space is available.
et: Lahtipakkimine nurjus. Kontrolli, kas andsid õige parooli ja kas ruumi ikka jagub.

[ctx: @info]
en: Could not move the extracted file to the destination directory. | Could not move the extracted files to the destination directory.
et[0]: Lahti pakitud faili liigutamine sihtkataloogi nurjus.
et[1]: Lahti pakitud failide liigutamine sihtkataloogi nurjus.

[ctx: @info]
en: Extraction failed because the disk is full.
et: Lahtipakkimine nurjus, sest ketas on täis.

[ctx: @info]
en: Extraction failed: Incorrect password
et: Lahtipakkimine nurjus: vigane parool

en: Incorrect password.
et: Vigane parool.

en: Ark does not currently support testing this archive.
et: Ark ei toeta veel selle arhiivi testimist.

en: Protection of the list of files is not possible with the %1 format.
et: Faililoendi kaitsmine ei ole %1-vormingu puhul võimalik.

en: Protection of the archive with password is not possible with the %1 format.
et: Arhiivi kaitsmine parooliga ei ole %1-vormingu puhul võimalik.

en: It is not possible to set compression level for the %1 format.
et: %1 vormingu korral ei saa pakkimistaset määrata.

en: It is not possible to set compression method for the %1 format.
et: %1 vormingu korral ei saa pakkimiviisi määrata.

en: The %1 format does not support multi-volume archives.
et: %1 vorming ei toeta mitmeköitelisi arhiive.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleCompression)
en: Compression
et: Pakkimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel1)
en: Level:
et: Tase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompMethod)
en: Method:
et: Meetod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel3)
en: Max
et: Maks

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleEncryption)
en: Password Protection
et: Paroolikaitse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncMethod)
en: Encryption method:
et: Krüptimisviis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encryptHeaderCheckBox)
en: Ask for password before showing the list of files in the archive
et: Parooli küsimine enne arhiivi failide loendi näitamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, warningMsgWidget)
en: This encryption method may not be supported by older archiving software.
et: Vanem arhiveerimistarkvara ei pruugi seda krüptimisviisi toetada.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleMultiVolume)
en: Multi-volume Archive
et: Mitmeköiteline arhiiv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, multiVolumeCheckbox)
en: Create multi-volume archive
et: Mitmeköitelise arhiivi loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVolumeSize)
en: Volume size:
et: Köite suurus:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_previewFileSizeLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, volumeSizeSpinbox)
en:  megabytes
et:  megabaiti

[ctx: the argument is a file extension (the period is not a typo)]
en: Automatically add .%1
et: Automaatselt lisatakse .%1

en: The chosen password does not match the given verification password.
et: Valitud parool ei sobi kokku määratud kontrollimisparooliga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder:
et: Kataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Filename:
et: Failinimi:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filenameLineEdit)
en: Type archive name...
et: Kirjuta arhiivi nimi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_typeLabel)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extension:
et: Laiend:

[ctx: @title:window]
en: Extract
et: Lahtipakkimine

en: Extract
et: Paki lahti

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
et: Alamkataloogi nimes ei tohi esineda märk '/'.

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
et: Kataloog <filename>%1</filename> on juba olemas. Kas tõesti siia lahti pakkida?

en: Folder exists
et: Kataloog on juba olemas

en: Extract here
et: Paki siia lahti

en: Retry
et: Proovi uuesti

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
et: Kataloogi <filename>%1</filename> loomine nurjus.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
et: <filename>%1</filename> on juba olemas, aga ei ole kataloog.

en: Please check your permissions to create it.
et: Loomiseks kontrolli palun oma õigusi.

en: Extract multiple archives
et: Mitme arhiivi lahtipakkimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtractionDialog)
en: Extraction Dialog
et: Lahtipakkimise dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extractAllLabel)
en: Extract All Files
et: Kõigi failide lahtipakkimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, singleFolderGroup)
en: E&xtraction into subfolder:
et: Lahtipakkimin&e alamkataloogi...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
et: Lahti&pakkimise järel avatakse sihtkataloog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
et: &Arki sulgemine pärast lahtipakkimist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
et: Lahtipakkimisel säilitatakse asukoha&d

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSubfolders)
en: &Automatically create subfolders
et: &Alamkataloogide automaatne loomine

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
et: Lahtipakkimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedFilesButton)
en: Sele&cted files only
et: Ainult &valitud failid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
et: Kõik &failid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openDestinationFolderAfterExtraction)
en: Open destination folder after extraction
et: Lahtipakkimise järel avatakse sihtkataloog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeAfterExtraction)
en: Close Ark after extraction
et: Arki sulgemine pärast lahtipakkimist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_preservePaths)
en: Preserve paths when extracting
et: Lahtipakkimisel säilitatakse asukohad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Whether to check by default the extraction into subfolder checkbox in the Extraction Dialog, when the archive has more than one top-level entry.
et: Kas märkida vaikimisi alamkausta lahtipakkimise märkeruut lahtipakkimise dialoogis, kui arhiivis on üle ühe tipptaseme kirje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry
et: Lahtipakkimine alamkataloogi, kui arhiivil on üle ühe tipptaseme kirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
et: Faili klõpsamisel arhiivis või klahvi Return vajutamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Pre&view the file with internal previewer
et: &Faili eelvaatlus sisemises näitajas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Open the fi&le with associated application
et: Fa&ili avamine seostatud rakenduses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEncryptionWarning)
en: Show a warning when creating zip archives with AES encryption
et: Hoiatuse näitamine AES krüptimisega ZIP-arhiivi loomisel

en: No suitable plugin found. Ark does not seem to support this file type.
et: Sobivat pluginat ei leitud. Tundub, et Ark ei toeta seda failitüüpi.

en: Failed to load a suitable plugin. Make sure any executables needed to handle the archive type are installed.
et: Sobiva plugina laadimine nurjus. Palun kontrolli, kas kõik täitmisfailid, mida on vaja arhiivitüübi käitlemiseks, on ikka paigaldatud.

en: Could not load the archive because it contains ill-formed entries and might be a malicious archive.
et: Arhiivi laadimine nurjus, kuna see sisaldab vääral kujul kirjeid ja võib seega olla pahatahtlikult loodud.

en: Loading archive
et: Arhiivi laadimine

en: Archive
et: Arhiiv

en: Extracting all files
et: Kõigi failide lahtipakkimine

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
et[0]: Ühe faili lahtipakkimine
et[1]: %1 faili lahtipakkimine

[ctx: extraction folder]
en: Destination
et: Sihtkoht

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
et: <filename>%1</filename> kirjutamine sihtkohta nurjus.<nl/>Kontrolli, kas sul on selleks piisavalt õigusi.

en: Compressing a file | Compressing %1 files
et[0]: Faili tihendamine
et[1]: %1 faili tihendamine

en: Moving a file | Moving %1 files
et[0]: Faili liigutamine
et[1]: %1 faili liigutamine

en: Copying a file | Copying %1 files
et[0]: Faili kopeerimine
et[1]: %1 faili kopeerimine

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
et[0]: Faili kustutamine arhiivist
et[1]: %1 faili  kustutamine

en: Adding comment
et: Kommentaari lisamine

en: Testing archive
et: Arhiivi test

en: The plugin cannot be used because one or more required executables are missing. Check your installation.
et: Pluginat ei saa kasutada, sest vähemalt üks täitmisfail puudub. Kontrolli oma paigaldust.

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Description
et: Kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_limitPreviewFileSize)
en: Disable preview for files larger than:
et: Eelvaatluse keelamine suuremate failide puhul kui:

[ctx: @title:window]
en: Properties for %1
et: %1 omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, m_passwordValueLabel)
en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: yes (%1 volumes)
et: jah (%1 köidet)

en: %1 file | %1 files
et[0]: %1 fail
et[1]: %1 faili

en: , %1 folder | , %1 folders
et[0]: , %1 kataloog
et[1]: , %1 kataloogi

en: only file contents (%1)
et: ainult faili sisu (%1)

en: yes (%1)
et: jah (%1)

en: Calculating...
et: Arvutamine...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Archive name:
et: Arhiivi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Archive type:
et: Arhiivi tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Mime-type:
et: MIME tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Opened read-only:
et: Avamine kirjutuskaitstuna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password-protected:
et: Parooliga kaitstud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Has comment:
et: Kommentaariga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of entries:
et: Kirjete arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Unpacked size:
et: Suurus pakkimata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Packed size:
et: Suurus pakitult:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Compression ratio:
et: Pakkimise tase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: MD5 hash:
et: MD5 räsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: SHA-1 hash:
et: SHA-1 räsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: SHA-256 hash:
et: SHA-256 räsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Multi-volume:
et: Mitmeköiteline:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Compression method(s):
et: Pakkimisviis(id):

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
et: Fail on juba olemas

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
et: Arhiiv <filename>%1</filename> on parooliga kaitstud. Palun anna parool.

en: Incorrect password, please try again.
et: Vale parool, palun proovi uuesti.

[ctx: @info]
en: The archive you're trying to open is corrupt.<nl/>Some files may be missing or damaged.
et: Arhiiv, mida püüad avada, on rikutud.<nl/>Mõned failid võivad olla puudu või kahjustatud.

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
et: Vigane arhiiv

[ctx: @action:button]
en: Open as Read-Only
et: Ava kirjutuskaitstuna

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
et: Ära ava

en: Don't ask again.
et: Rohkem ei küsita.

en: Error during extraction
et: Tõrge lahtipakkimisel

en: Extraction of the entry:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>failed with the error message:<nl/>    %2<nl/><nl/>Do you want to continue extraction?<nl/>
et: Kirje: <nl/>    <filename>%1</filename><nl/>lahtipakkimine nurjus veateatega:<nl/>    %2<nl/><nl/>Kas jätkata lahtipakkimist?<nl/>

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
et: Nimi

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Size
et: Suurus

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed
et: Pakitud

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
et: Tase

[ctx: File's owner username]
en: Owner
et:  Omanik

[ctx: File's group]
en: Group
et:  Grupp

[ctx: File permissions]
en: Mode
et: Režiim

[ctx: CRC hash code]
en: CRC checksum
et: CRC kontrollsumma

[ctx: BLAKE2 hash code]
en: BLAKE2 checksum
et: BLAKE2 kontrollsumma

[ctx: Compression method]
en: Method
et:  Meetod

[ctx: File version]
en: Version
et:  Versioon

[ctx: Timestamp]
en: Date
et: Kuupäev

en: Adding files is not supported for this archive.
et: Seda tüüpi arhiivi korral ei ole failide lisamine toetatud.

en: You can only add local files to an archive.
et: Arhiivi saab lisada ainult kohalikke faile.

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Closing preview
et: Eelvaatluse sulgemine

en: Please wait while the preview is being closed...
et: Palun oota, kuni eelvaatlus suletakse...

en: The internal viewer cannot preview this file.
et: Sisemine näitaja ei saa seda faili näidata.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
et: Sisemine näitaja ei saa seda tüüpi faili eelvaatlust näidata<nl/>(%1).<nl/><nl/>Kas proovida näidata seda klaartekstina?

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
et: Faili eelvaatlus pole võimalik

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
et: Eelvaatlus tekstina

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
et: Sisemine näitaja ei saa tundmatut tüüpi faili eelvaatlust näidata<nl/>().<nl/><nl/>Kas proovida näidata seda klaartekstina?

en: No archive loaded
et: Ühtegi arhiivi pole laaditud

en: Symbolic Link
et: Sümbolviit

en: Unknown size
et: Tundmatu suurus

en: One file selected | %1 files selected
et[0]: Üks fail valitud
et[1]: %1 faili valitud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
et: Infopaneel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, additionalInfo)
en: Unknown file type
et: Tundmatu failitüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ownerLabel)
en: Owner:
et: Omanik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_groupLabel)
en: Group:
et: Grupp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetLabel)
en: Target:
et: Sihtmärk:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobTrackerWidget)
en: Job Tracker
et: Töö jälgija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <b>Job Description</b>
et: <b>Töö kirjeldus</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Some Information about the job
et: Veidi teavet töö kohta

en: Files with the following paths already exist. Remove them if you really want to overwrite.
et: Järgmiste asukohtadega failid on juba olemas. Eemalda need, kui sa soovid need tõesti üle kirjutada.

en: Files with the following paths already exist. Do you want to continue overwriting them?
et: Järgmiste asukohtadega failid on juba olemas. Kas jätkata ja kirjutada need üle?

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment has been modified.
et: Kommentaari on muudetud

en: Save
et: Salvesta

en: Type to search...
et: Kirjuta otsimiseks ...

[ctx: @info]
en: Ark can extract archives to local destinations only.
et: Ark saab arhiive lahti pakkida ainult kohalikesse asukohtadesse.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Information Panel
et: Infopaneeli näitamine

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Copy As...
et: Salvesta koopia kui ...

[ctx: open a file with external program]
en: &Open
et: &Ava

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with the associated application
et: Klõpsa valitud faili avamiseks seostatud rakenduses

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With...
et: Ava &rakendusega...

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
et: Klõpsa valitud faili avamiseks välises rakenduses

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
et: &Eelvaatlus

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
et: Klõpsa valitud faili vaatamiseks

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
et: &Paki kõik lahti

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
et: Klõpsa lahtipakkimisdialoogi avamiseks, kus saab valida, kuidas pakkida lahti kõik arhiivi failid

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
et: Paki la&hti

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
et: Klõpsa lahtipakkimisdialoogi avamiseks, kus saab valida kas kõigi või ainult valitud failide lahtipakkimise

en: Add &Files...
et: Lisa &faile...

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
et: Klõpsa failide lisamiseks arhiivi

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
et: &Omadused

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
et: Klõpsa arhiivi omaduste vaatamiseks

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
et: Klõpsa kommentaari lisamiseks või muutmiseks

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
et: &Terviklikkuse kontroll

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
et: Klõpsa arhiivi terviklikkuse kontrollimiseks

[ctx: @info:tooltip]
en: Adding files to existing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.<nl/><nl/>Extract the files and create a new archive if you want to add files.
et: Failide lisamine parooliga kaitstud krüptimata päisega arhiivi ei ole veel toetatud.<nl/><nl/>Paki failid lahti ja loo uus arhiiv, kui soovid faile ikkagi lisada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Testing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.
et: Parooliga kaitstud krüptimata päisega arhiivide terviklikkuse kontroll ei ole veel toetatud.

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Add &Comment]
en: Edit &Comment
et: Muuda kommentaari

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
et: Lisa &kommentaar

en: The archive passed the integrity test.
et: Arhiiv läbi terviklikkuse kontrolli edukalt.

en: Test Results
et: Testi tulemused

en: The archive failed the integrity test.
et: Arhiiv ei läbinud terviklikkuse kontrolli.

en: Extract To...
et: Paki lahti...

en: Quick Extract To...
et: Kiire lahtipakkimine...

[ctx: @title:tab]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title:tab]
en: Extraction
et: Lahtipakkimine

[ctx: @title:tab]
en: Plugins
et: Pluginad

[ctx: @title:tab]
en: Previews
et: Eelvaatlused

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
et: <filename>%1</filename> on kataloog.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
et: <filename>%1</filename> ülekirjutamine nurjus. Kontrolli, kas sul on selleks piisavalt õigusi.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
et: Arhiivi <filename>%1</filename> luuakse niipea, kui lisad mõne faili.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
et: Arhiivi <filename>%1</filename> ei leitud.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
et: Arhiivi <filename>%1</filename> laadimine nurjus, sest seda ei olnud võimalik lugeda.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
et: Arhiiv <filename>%1</filename> on juba olemas. Kas kirjutada see üle?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
et: Fail on olemas

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
et: Arhiiv on tühi või ei suutnud Ark selle sisu avada.

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
et: Ark ei toeta veel UDF-failisüsteemiga ISO-faile.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
et: Arhiivi <filename>%1</filename> laadimine nurjus järgmise tõrke tõttu:<nl/><message>%2</message>

en: Ark cannot open symlinks.
et: Ark ei suuda avada nimeviitu.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
et: Faili <filename>%1</filename> on muudetud. Kas soovid arhiivi värskendada?

[ctx: @title:window]
en: File Modified
et: Faili on muudetud

[ctx: @title:window]
en: Add Files
et: Failide lisamine

[ctx: @title:window]
en: Add Files to %1
et: Failide lisamine arhiivi %1

en: Filename can't contain slashes and can't be equal to "." or ".."
et: Failinimi ei tohi sisaldada kaldkriipse ega olla kõigest "." või ".."

en: Folders can't be moved into themselves.
et: Katalooge ei saa iseendasse liigutada

en: Moving a folder into itself
et: Kataloogi liigutamine iseendasse

en: Entries with the same names can't be pasted to the same destination.
et: Sama nimega kirjeid ei saa ühte ja samasse sihtkohta asetada.

[ctx: @info]
en: Deleting this file is not undoable. Are you sure you want to do this? | Deleting these files is not undoable. Are you sure you want to do this?
et[0]: Selle faili kustutamist ei saa tagasi võtta. Kas tõesti seda teha?
et[1]: Nende failide kustutamist ei saa tagasi võtta. Kas tõesti seda teha?

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
et[0]: Faili kustutamine
et[1]: Failide kustutamine

[ctx: @title:window]
en: Save Copy As
et: Koopia salvestamine

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
et: Arhiivi salvestamine asukohta <filename>%1</filename> nurjus. Proovi mõnda muud asukohta.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> does not exist anymore, therefore it cannot be copied to the specified location.
et: Arhiivi <filename>%1</filename> pole enam olemas, seega ei saa seda määratud asukohta kopeerida.

en: Listing the archive failed.
et: Arhiivi sisu uurimine nurjus.

en: Extraction failed due to an unknown error.
et: Lahtipakkimine nurjus tundmatu tõrke tõttu.

en: Extraction failed due to one or more corrupt files. Any extracted files may be damaged.
et: Lahtipakkimine nurjus ühe või enam rikutud faili tõttu. Kõik lahti pakitud failid võivad olla kahjustatud.

en: Delete operation failed. Try upgrading p7zip or disabling the p7zip plugin in the configuration dialog.
et: Kustutamine nurjus. Püüa p7zip'i uuendada või keela seadistusdialoogis p7zip'i plugin.

en: Failed to find all archive volumes.
et: Kõiki arhiiviköiteid ei leitud.

en: Your unrar executable is version %1, which is too old to handle this archive. Please update to a more recent version.
et: Programmi unrar täitmisfaili versioon on %1, mis on selle arhiivi käitlemiseks liiga vana. Palun uuenda mõne värskema versiooni peale.

en: Unrar reported a non-RAR archive. The installed unrar version (%1) is old. Try updating your unrar.
et: Unrar andis teada, et tegu ei ole RAR-arhiiviga. Paigaldatud unrar'i versioon (%1) on liiga vana. Palun uuenda unrar'i.

en: One or more wrong checksums
et: Vähemalt üks vale kontrollsumma

en: Extraction failed.
et: Lahtipakkimine nurjus.

en: Not enough memory for loading the archive.
et: Arhiivi laadimiseks napib mälu.

en: Wrong password.
et: Vale parool.

en: Extraction failed due to unsupported compression method (%1).
et: Lahtipakkimine nurjus toetamata pakkimisviisi (%1) tõttu.

en: Extraction failed due to unsupported encryption method.
et: Lahtipakkimine nurjus toetamata krüptimisviisi tõttu.

[ctx: referred to compression method]
en: unknown
et: tundmatu

en: This archive contains archive entries with absolute paths, which are not supported by Ark.
et: See arhiiv sisaldab absoluutse asukohaga arhiivikirjeid, mida Ark veel ei toeta.

[ctx: @info]
en: Fatal error, extraction aborted.
et: Saatuslik tõrge, lahtipakkimisest loobutakse.

en: The archive reader could not be initialized.
et: Arhiivilugeja initsialiseerimine nurjus.

[ctx: @info]
en: Archive corrupted or insufficient permissions.
et: Arhiiv on rikutud või puuduvad õigused.

[ctx: @info]
en: Failed to create a temporary file for writing data.
et: Ajutise faili loomine andmete kirjutamiseks nurjus.

en: The archive writer could not be initialized.
et: Arhiivikirjutaja initsialiseerimine nurjus.

[ctx: @info]
en: Could not open the archive for writing entries.
et: Arhiivi avamine kirjete kirjutamiseks nurjus.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
et: Ark ei toeta pakkimistüüpi '%1'.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression method.
et: Pakkimisviisi määramine nurjus.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression level.
et: Pakkimistaseme määramine nurjus.

[ctx: @info]
en: Could not compress entry, operation aborted.
et: Kirje pakkimine nurjus, toimingust loobutakse.

[ctx: @info Error in a message box]
en: Could not compress entry.
et: Kirje pakkimine nurjus.

[ctx: @info]
en: Ark could not extract <filename>%1</filename>.
et: Ark ei suutnud <filename>%1</filename> lahti pakkida.

[ctx: @info]
en: Ark could not open <filename>%1</filename> for extraction.
et: Ark ei suutnud avada <filename>%1</filename> lahtipakkimiseks.

[ctx: @info]
en: There was an error while reading <filename>%1</filename> during extraction.
et: <filename>%1</filename> lugemisel tekkis lahtipakkimise ajal viga.

en: Failed to open archive: %1
et: Arhiivi avamine nurjus: %1

en: Failed to write archive.
et: Arhiivi kirjutamine nurjus.

en: Failed to add entry: %1
et: Kirje lisamine nurjus: %1

en: Failed to set compression options for entry: %1
et: Tihendamisvalikute määramine kirjele nurjus: %1

en: Failed to read metadata for entry: %1
et: Kirje metaandmete lugemine nurjus: %1

en: Failed to delete entry: %1
et: Kirje kustutamine nurjus: %1

en: Failed to create directory: %1
et: Kataloogi loomine nurjus: %1

en: Failed to open '%1':<nl/>%2
et: '%1' avamine nurjus:<nl/>%2

en: Failed to open file for writing: %1
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus: %1

en: Failed to read data for entry: %1
et: Kirje andmete lugemine nurjus: %1

en: Failed to write data for entry: %1
et: Kirje andmete kirjutamine nurjus: %1

en: Failed to locate entry: %1
et: Kirje tuvastamine nurjus: %1

en: Failed to move entry: %1
et: Kirje liigutamine nurjus: %1

en: Failed to copy entry: %1
et: Kirje kopeerimine nurjus: %1

en: Failed to set metadata for entry: %1
et: Kirje metaandmete määramine nurjus: %1
