ark - en to lv translation catalogue (87 entries)

en: Source archive
lv: Avota arhīvs

en: Destination
lv: Mērķis

en: The following files could not be extracted:
lv: Neizdevās atspiest šos failus:

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
lv: Atspiest šeit

en: KDE Archiving tool
lv: KDE arhivēšanas rīks

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Former maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Icons
lv: Ikonas

en: Ideas, help with the icons
lv: Idejas, palīdzība ar ikonām

en: bkisofs code
lv: bkisofs kods

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
lv: Rādīt logu darbības parametru iestatīšanai (atspiest/saspiest)

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
lv: Mērķa mape, kurā atspiest. Noklusētā ir pašreizējais ceļš.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
lv: Vaicāt lietotājam arhīva faila nosaukumu un pievienot tam norādītos failus. Pēc pabeigšanas iziet.

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
lv: Pievienot norādītos failus pie 'filename'. Izveidot arhīvu, ja tas nepastāv. Pēc pabeigšanas iziet.

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
lv: Nomainīt pašreizējo mapi uz pirmo ierakstu un pievienot visus ierakstus relatīvi pret to.

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
lv: Automātiski izvēlēties faila nosaukumu ar norādīto sufiksu (piemēram, rar, tar.gz, zip vai kādu citu no atbalstītajiem tipiem)

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
lv: Lietot masveida saskarni, nevis parasto logu. Šī opcija nozīmē, ka jānorāda vairāk nekā viens URL.

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
lv: Mērķa arguments tiks iestatīts uz pirmā norādītā faila ceļu.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
lv: Neizdevās atrast Ark Kpart komponenti, lūdzu, pārbaudiet instalāciju.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupCompressFiles)
en: Files/Folders to Compress
lv: Saspiežamie faili/mapes

en: Compress to Archive
lv: Saspiest arhīvā

en: No input files were given.
lv: Netika norādīti ievades faili.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
lv: Jums jānorāda arhīva faila nosaukums vai sufikss (piemēram, rar, tar.gz) ar <command>--autofilename</command> argumentu.

en: Incorrect password.
lv: Nepareiza parole.

[ctx: @title:window]
en: Extract
lv: Atspiest

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
lv: Apakšmapes nosaukums nedrīks saturēt rakstzīmi '/'.

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
lv: Mape <filename>%1</filename> jau pastāv. Vai tiešām vēlaties atspiest tajā?

en: Folder exists
lv: Mape pastāv

en: Extract here
lv: Atspiest šeit

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
lv: Neizdevās izveidot mapi <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
lv: <filename>%1</filename> jau eksistē, bet nav mape.

en: Please check your permissions to create it.
lv: Lūdzu, pārbaudiet atļaujas to izveidot.

en: Extract multiple archives
lv: Atspiest vairākus arhīvus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtractionDialog)
en: Extraction Dialog
lv: Atspiešanas logs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extractAllLabel)
en: Extract All Files
lv: Atspiest visus failus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
lv: Pēc atspiešanas atvērt &mērķa mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
lv: Aizvērt &Ark pēc atspiešanas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
lv: &Saglabāt ceļus atspiežot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSubfolders)
en: &Automatically create subfolders
lv: &Automātiski izveidot apakšmapes

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
lv: Atspiest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
lv: Visus &failus

en: Extracting all files
lv: Atspiež visus failus

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
lv[0]: Atspiež %1 failu
lv[1]: Atspiež %1 failus
lv[2]: Atspiež %1 failu

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
lv[0]: Dzēš no arhīva %1 failu
lv[1]: Dzēš no arhīva %1 failus
lv[2]: Dzēš no arhīva %1 failu

en: Incorrect password, please try again.
lv: Nepareiza parole, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed
lv: Saspiests

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
lv: Attiecība

[ctx: File's owner username]
en: Owner
lv: Īpašnieks

[ctx: File's group]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: File permissions]
en: Mode
lv: Režīms

[ctx: Compression method]
en: Method
lv: Metode

[ctx: File version]
en: Version
lv: Versija

[ctx: Timestamp]
en: Date
lv: Datums

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Closing preview
lv: Aizver priekšskatījumu

en: Please wait while the preview is being closed...
lv: Lūdzu, uzgaidiet līdz aizvērs pierkšskatījumu...

en: The internal viewer cannot preview this file.
lv: Iekšējais skatītājs nespēj priekšskatīt šo failu.

en: No archive loaded
lv: Nav ielādēts arhīvs

en: Symbolic Link
lv: Simboliskā saite

en: Unknown size
lv: Nezināms izmērs

en: One file selected | %1 files selected
lv[0]: Izvēlēts %1 fails
lv[1]: Izvēlēti %1 faili
lv[2]: Izvēlēts %1 failu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
lv: Informācijas panelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, additionalInfo)
en: Unknown file type
lv: Nezināms faila tips

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobTrackerWidget)
en: Job Tracker
lv: Darbu uzraugs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <b>Job Description</b>
lv: <b>Darba apraksts</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Some Information about the job
lv: Informācija par darbu

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
lv: Prie&kšskatīt

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
lv: Nospiediet, lai atvērtu atspiešanas logu, kurā var izvēlēties - atspiest visus failus vai tikai izvēlētos.

en: Extract To...
lv: Atspiest uz...

en: Quick Extract To...
lv: Ātri atspiest uz...

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
lv: <filename>%1</filename> ir mape.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
lv: Arhīvs <filename>%1</filename> netika atrasts.

[ctx: @title:window]
en: File Exists
lv: Fails pastāv

[ctx: @title:window]
en: Add Files
lv: Pievienot failus

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
lv: Arhīvu neizdevās saglabāt kā <filename>%1</filename>. Mēģiniet to saglabāt citā vietā.

en: The archive reader could not be initialized.
lv: Neizdevās inicializēt arhīva lasītāju.

en: The archive writer could not be initialized.
lv: Neizdevās inicializēt arhīva rakstītāju.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
lv: Ark neatbalsta saspiešanas veidu '%1'.

[ctx: @info]
en: Ark could not extract <filename>%1</filename>.
lv: Ark neizdevās atspiest <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Ark could not open <filename>%1</filename> for extraction.
lv: Ark nespēja atvērt atspiešanai arhīvu <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: There was an error while reading <filename>%1</filename> during extraction.
lv: Gadījās lasīšanas kļūda <filename>%1</filename> atspiešanas laikā.
