DeaDBeeF Player - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: About DeaDBeeF %s
ca: Sobre DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
ca: Registre de canvis de DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF Translators
ca: Traductors de DeaDBeeF

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
ca: Desar la config. de l'EQ

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
ca: Fitxers de config. de l'EQ (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
ca: Carrega els Preajustaments del DeaDBeeF EQ...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
ca: Preajustaments del DeaDBeeF EQ (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
ca: Importa els Preajustaments Foobar2000 EQ...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
ca: Preajustaments Foobar2000 EQ (*.feq)

en: Save Preset
ca: Desa els preajustaments

en: Load Preset
ca: Carrega els preajustaments

en: Import Foobar2000 Preset
ca: Importa els preajustaments del Foobar2000

en: Enable
ca: Activa

en: Zero All
ca: Tots nuls

en: Presets
ca: Configs.

en: 1 day %d:%02d:%02d
ca: 1 dia %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
ca: %d dies %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
ca: Aturat | %d pistes | %s temps total

en: Stereo
ca: Estèreo

en: Paused |
ca: En pausa |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
ca: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d pistes | %s temps total

en: New Playlist
ca: Llista de Reproducció Nova

en: New Playlist (%d)
ca: Llista de Reproducció Nova (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
ca: Playlist amb pestanyes

en: Failed to load help file
ca: Error en la càrrega del fitxer d'ajuda

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Open file(s)
ca: _Obre fitxer(s)

en: Add file(s)
ca: Afegeix fitxer(s)

en: Add folder(s)
ca: Afegeix fitxer(s)

en: Add location
ca: Afegeix localització

en: New playlist
ca: Nova llista de reproducció

en: Load playlist
ca: Carrega la llista de reproducció

en: Save playlist
ca: Desa la llista de reproducció

en: _Quit
ca: _Surt

en: _Edit
ca: _Edita

en: _Clear
ca: _Neteja

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Deselect all
ca: Deselecciona-ho tot

en: Invert selection
ca: Inverteix la selecció

en: Selection
ca: Selecció

en: Remove
ca: Elimina

en: Title
ca: Títol

en: Album
ca: Àlbum

note: Track properties dialog
en: Artist
ca: Artista

en: Random
ca: Aleatori

en: Custom
ca: Personalització

en: Preferences
ca: Preferències

en: _View
ca: _Vista

en: Status bar
ca: Barra d'estat

en: Equalizer
ca: Equalitzador

en: _Playback
ca: _Reproducció

en: Order
ca: Ordre

en: _Help
ca: _Ajuda

en: _ChangeLog
ca: _Registre de Canvis

en: _About
ca: _Sobre

en: Search
ca: Cerca

en: Stop
ca: Atura

en: Pause
ca: En pausa

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Play Random
ca: Reproducció aleatòria

en: About
ca: Sobre

en: Quit
ca: Surt

en: Help
ca: Ajuda

en: Track Properties
ca: Propietats del tema

en: _Apply
ca: _Aplica

en: _Close
ca: _Tanca

en: Metadata
ca: Metadada

en: Properties
ca: Propietats

en: Title:
ca: Títol:

en: Enter new column title here
ca: Introduïu un nou títol de columna aquí

en: Type:
ca: Tipus:

en: Playing
ca: Reproduint

en: Artist - Album
ca: Artista - Àlbum

en: Band / Album Artist
ca: Banda / Àlbum Artista

en: Alignment:
ca: Alineació:

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _OK
ca: _Correcte

en: Output device:
ca: Dispositiu de sortida

en: Sound
ca: So

en: Adding files...
ca: Afegint fitxers...
