DeaDBeeF Player - en to cs translation catalogue (393 entries)

en: About DeaDBeeF %s
cs: O aplikaci DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF Translators
cs: DeaDBeeF přeložili

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
cs: Uložit předvolbu ekvalizéru DeaDBeeF

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
cs: Soubory předvoleb ekvalizéru DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
cs: Načíst předvolby ekvalizéru DeaDBeeF...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
cs: Předvolby ekvalizéru DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
cs: Importovat předvolby ekvalizéru Foobar2000...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
cs: Předvolby ekvalizéru Foobar2000 (*.feq)

en: Save Preset
cs: Uložit předvolbu

en: Load Preset
cs: Načíst předvolbu

en: Import Foobar2000 Preset
cs: Importovat předvolby Foobar2000

en: Enable
cs: Povolit

en: Zero All
cs: Vynulovat vše

en: Zero Preamp
cs: Vynulovat předzesilovač

en: Zero Bands
cs: Vynulovat pásma

en: Presets
cs: Předvolby

en: 1 day %d:%02d:%02d
cs: 1 den %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
cs: %d dní %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
cs: Zastaveno | %d skladeb | %s celkový čas přehrávání

en: Paused |
cs: Zastaveno |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
cs: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d skladeb | %s celkový čas přehrávání

en: New Playlist
cs: Nový playlist

en: New Playlist (%d)
cs: Nový playlist (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
cs: Playlist se záložkami

en: Splitter (top and bottom)
cs: Rozdělovač (nahoře a dole)

en: Splitter (left and right)
cs: Rozdělovač (vlevo a vpravo)

en: Playlist tabs
cs: Záložky playlistu

en: Selection properties
cs: Vlastnosti výběru

en: Album art display
cs: Zobrazit obal alba

en: Scope
cs: Křivka

en: Spectrum
cs: Spektrální analyzér

en: Button
cs: Tlačítko

en: Failed while reading help file
cs: Chyba při čtení souboru nápovědy

en: Failed to load help file
cs: Selhalo načtení souboru nápovědy

en: Do you still want to quit?
cs: Stále chcete odejít?

en: Warning
cs: Upozornění

en: _File
cs: _Soubor

en: _Open file(s)
cs: _Otevřít soubor(y)

en: Add file(s)
cs: Přidat soubor(y)

en: Add folder(s)
cs: Přidat složku(y)

en: Add location
cs: Přidat umístění

en: New playlist
cs: Nový playlist

en: Load playlist
cs: Načíst playlist

en: Save playlist
cs: Uložit playlist

en: _Quit
cs: _Zavřít

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Clear
cs: _Smazat

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Deselect all
cs: Zrušit výběr

en: Invert selection
cs: Invertovat výběr

en: Selection
cs: Výběr

en: Remove
cs: Odstranit

en: Crop
cs: Ořez

en: _Find
cs: _Hledat

en: Sort by
cs: Třídit dle

en: Title
cs: Název

en: Track number
cs: Číslo stopy

note: Track properties dialog
en: Artist
cs: Umělec

en: Date
cs: Datum

en: Random
cs: Náhodně

en: Custom
cs: Vlastní

en: Preferences
cs: Nastavení

en: _View
cs: _Zobrazit

en: Status bar
cs: Stavový řádek

en: Equalizer
cs: Ekvalizér

en: Design mode
cs: Režim návrhu

en: _Playback
cs: _Přehrát

en: Order
cs: Pořadí

en: Linear
cs: Lineárně

en: Shuffle tracks
cs: Promísit skladby

en: Shuffle albums
cs: Náhodná alba

en: Looping
cs: Opakování

en: Loop all
cs: Opakovat vše

en: Loop single song
cs: Opakovat jednotlivou skladbu

en: Don't loop
cs: Neopakovat

en: Scroll follows playback
cs: Posunovat s přehráváním

en: Cursor follows playback
cs: Sledovat kurzorem přehrávání

en: Jump to current track
cs: Přeskočit na aktuální stopu

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: _O aplikaci

en: _Translators
cs: _Přeložili

en: Search
cs: Hledat

en: Stop
cs: Zastavit

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pauza

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Play Random
cs: Přehrát náhodně

en: About
cs: Info

en: Quit
cs: Konec

en: Help
cs: Nápověda

en: Track Properties
cs: Vlastnosti skladby

en: Location:
cs: Umístění:

en: Settings
cs: Nastavení

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Title:
cs: Název:

en: Enter new column title here
cs: Zde vložit nový název sloupce

en: Type:
cs: Typ:

en: Item Index
cs: Rejstřík

en: Playing
cs: Přehrávání

en: Album Art
cs: Obal alba

en: Artist - Album
cs: Umělec - Album

en: Duration
cs: Trvání

en: Track Number
cs: Číslo stopy

en: Band / Album Artist
cs: Skupina / Skladatel

en: Format:
cs: Formát:

en: Alignment:
cs: Zarovnání:

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Output plugin:
cs: Výstupní zásuvné moduly:

en: Output device:
cs: Výstupní zařízení:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
cs: Vždy převést 8 bit audio na 16 bit

en: Sound
cs: Zvuk

en: Replaygain mode:
cs: Režim replaygain:

en: Disable
cs: Zakázat

en: Track
cs: Skladba

en: Replaygain peak scale
cs: Měřítko vrcholu replaygain

en: Replaygain preamp:
cs: Předzesilovač replaygain:

en: Global preamp:
cs: Globální předzesilovač (preamp):

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
cs: Přidat soubory z příkazové řádky (nebo souborového manažeru) do tohoto playlistu:

en: Resume previous session on startup
cs: Při startu obnovit předchozí sezení

en: Don't add from archives when adding folders
cs: Ignorovat archivy během přidávání adresářů

en: Playback
cs: Přehrát

en: Configure
cs: Nastavit

en: DSP Chain Preset
cs: Předvolba DSP

en: _Load
cs: _Načíst

en: Close minimizes to tray
cs: Zavřít do traye

en: Hide system tray icon
cs: Skrýt ikonu v trayi

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
cs: Povolit detekci a záznam ruského CP1251

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
cs: Povolit detekci a záznam čínského CP936

en: Interface refresh rate (times per second):
cs: Četnost obnovení rozhraní (za vteřinu):

en: Titlebar text while playing:
cs: Titulní text během přehrávání:

en: Titlebar text while stopped:
cs: Titulní text během zastavení:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
cs: Zásuvný modul GUI (změny vyžadují restart):

en: Auto-name playlists when adding a single folder
cs: Automaticky pojmenovat přidaný adresář

en: GUI/Misc
cs: GUI/Různé

en: Override
cs: Předefinovat

en: Foreground
cs: Popředí

en: Background
cs: Pozadí

en: Enable Proxy Server
cs: Povolit server Proxy

en: Proxy Server Address:
cs: Adresa Proxy serveru:

en: Proxy Server Port:
cs: Port Proxy serveru:

en: Proxy Type:
cs: Typ Proxy:

en: Proxy Username:
cs: Uživatelské jméno Proxy:

en: Proxy Password:
cs: Heslo Proxy:

en: Edit Content-Type Mapping
cs: Upravit mapování Typu-Obsahu

en: Network
cs: Síť

en: <Not set>
cs: <Nenastaveno>

en: Global hotkey
cs: Globální klávesová zkratka

en: Hotkeys
cs: Klávesové zkratky

en: Version:
cs: Verze:

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Group By ...
cs: Seskupit dle ...

en: Sort by ...
cs: Třídit dle ...

en: Format
cs: Formát

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Select DSP Plugin
cs: Vybrat zásuvný modul DSP

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Tag Writer Settings
cs: Nastavení autora popisku

en: Write ID3v2
cs: Zapsat ID3v2

en: Write ID3v1
cs: Zapsat ID3v1

en: Write APEv2
cs: Zapsat APEv2

en: Strip ID3v2
cs: Odstranit ID3v2

en: Strip ID3v1
cs: Odstranit ID3v1

en: Strip APEv2
cs: Odstranit APEv2

en: ID3v2 version
cs: Verze ID3v2

en: 2.3 (Recommended)
cs: 2.3 (Doporučeno)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
cs: Kódování znaků ID3v1 (výchozí je iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
cs: Zapsat ID3v2.4

en: Content-Type Mapping
cs: Mapování Typu-Obsahu

en: This table defines the binding between network stream content types and DeaDBeeF decoder plugins. For example, mp3 files can have content type "audio/x-mpeg", and need to be decoded by DeaDBeeF's own "stdmpg" plugin, or "ffmpeg" plugin.
cs: Tato tabulka definuje vazby mezi jednotlivými typy obsahu síťových streamů a dekódovacích zásuvných modulů DeaDBeeF. Například, soubory mp3 mohou mít typ obsahu "audio/x-mpeg" a vyžadovat dekódování DeaDBeeF zásuvným modulem "stdmpg" nebo "ffmpeg".

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Content-Type:
cs: Typ-Obsahu:

en: Plugins:
cs: Zásuvné moduly:

en: Artist / Album
cs: Umělec / Album

en: Track No
cs: Skladba č.

en: Add column
cs: Přidat sloupec

en: Edit column
cs: Upravit sloupec

en: Remove column
cs: Odstranit sloupec

en: Group by
cs: Seskupit dle

en: None
cs: Žádné

en: Artist/Date/Album
cs: Umělec/Datum/Album

en: Open file...
cs: Otevřít soubor...

en: Configure %s
cs: Nastavit %s

en: Default Audio Device
cs: Výchozí audio zařízení

en: Adding files...
cs: Přidávají se soubory...

en: Initializing...
cs: Inicializuje se...

en: You've modified data for this track.
cs: Byla změněna data této skladby.

en: Really close the window?
cs: Opravdu zavřít okno?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
cs: [Vícenásobné hodnoty]

en: Key
cs: Klávesa

en: Value
cs: Hodnota

en: [Multiple values]
cs: [Vícenásobné hodnoty]

en: Writing tags...
cs: Zapisují se tagy...

en: Field name
cs: Název pole

en: Name:
cs: Jméno:

en: Field names must not start with : or _
cs: Název pole nesmí začínat : nebo _

en: Cannot add field
cs: Nelze přidat pole

en: Field with such name already exists, please try different name.
cs: Pole s tímto názvem již existuje, prosím, zvolte jiný název.

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
cs: Použití: deadbeef [volby] [--] [soubor(y)]

en: Options:
cs: Volby:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
cs:    --help  or  -h     Zobrazit nápovědu (tuto zprávu) a ukončit

en:    --quit             Quit player
cs:    --quit             Zavřít přehrávač

en:    --version          Print version info and exit
cs:    --version          Zobrazit verzi a ukončit

en:    --play             Start playback
cs:    --play             Zahájit přehrávání

en:    --stop             Stop playback
cs:    --stop             Zastavit přehrávání

en:    --pause            Pause playback
cs:    --pause            Pauza přehrávání

en:    --toggle-pause     Toggle pause
cs:    --toggle-pause     Přepnout pauzu

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
cs:    --play-pause       Spustit přehrávání, pokud je zastaveno, jinak přepnout pauzu

en:    --next             Next song in playlist
cs:    --next             Další skladba z playlistu

en:    --prev             Previous song in playlist
cs:    --prev             Předchozí skladba z playlistu

en:    --random           Random song in playlist
cs:    --random           Náhodná skladba z playlistu

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
cs:    --queue            Připojit soubor(y) do existujícího playlistu

en:    --gui PLUGIN       Tells which GUI plugin to use, default is "GTK2"
cs: --gui PLUGIN Určí, který zásuvný modul GUI bude použit, výchozí je "GTK2"

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
cs:    --nowplaying FMT   Zapsat zformátovaný název skladby do stdout

en: Default
cs: Výchozí

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
cs: Rejstřík
    Přehrávání
    Obal alba
    Umělec - Album
    Umělec
    Název
    Trvání
    Číslo stopy
    Skupina / umělec alba
    Vlastní

en: Disable
    Track
    Album
cs: Zakázat
    Skladba
    Album

en: Ascending
    Descending
cs: Vzestupně
    Sestupně

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
cs: 2.3 (Doporučeno)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
cs: wilmidi: konfigurační soubor freepats nenalezen. Instalujte balíček timidity-freepats nebo v nastavení zásuvného modulu nastavte cestu k souboru freepats.cfg.

en: Lookup on Last.fm
cs: Vyhledat na Last.fm

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
cs: Použít ALSA převzorkování

en: Release device while stopped
cs: Při zastavení uvolnit zařízení

en: Preferred buffer size
cs: Preferovaná velikost bufferu

en: Preferred period size
cs: Preferovaná perioda bufferu

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
cs: Povolit scrobbler

en: Disable nowplaying
cs: Zakázat nowplaying

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Prefer Album Artist over Artist field
cs: Upřednostnit pole Skladatele před Umělcem

note: OSS output plugin
en: Device file
cs: Soubor zařízení

en: OSS4 samplerate bug workaround
cs: Obcházení chyb vzorkovací frekvence OSS4

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
cs: Perioda aktualizace vyrovnávací paměti (hod)

en: Fetch from embedded tags
cs: Získat z vložených popisků

en: Fetch from local folder
cs: Získat z místního adresáře

en: Local cover file mask
cs: Maska místního souboru s obalem

en: Fetch from last.fm
cs: Získat z Last.fm

en: Fetch from albumart.org
cs: Získat z albumart.org

en: Scale artwork towards longer side
cs: Přizpůsobit obrázek delší straně

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
cs: Použít CDDB/FreeDB

en: Prefer CD-Text over CDDB
cs: Upřednostnit CD-Text před CDDB

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
cs: CDDB url (např. 'freedb.org')

en: CDDB port number (e.g. '888')
cs: Číslo portu CDDB (např. '888')

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
cs: Upřednostnit protokol CDDB před HTTP

en: Enable NRG image support
cs: Povolit podporu obrázků NRG

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
cs: Převzorkovat kvalitu (0..2, vyšší je lepší)

en: 8-bit output (default is 16)
cs: 8-bit výstup (výchozí je 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
cs: Maximální délka skladby (v minutách)

en: Fadeout length (seconds)
cs: Délka slábnutí (sekundy)

en: Play loops nr. of times (if available)
cs: Kolikrát opakovat smyčku (je-li dostupná)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
cs: Potvrzovat mazání souborů z disku

en: Status icon volume control sensitivity
cs: Citlivost ovládání hlasitosti

en: Custom status icon
cs: Vlastní ikona stavu

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
cs: Spustit gtk_init se --sync (ladící režim )

en: Add separators between plugin context menu items
cs: Přidat oddělovače mezi položky kontextového menu zásuvných modulů

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
cs: Formát titulku upozornění

en: Notification content format
cs: Formát obsahu upozornění

en: Show album art
cs: Zobrazit obal alba

en: Album art size (px)
cs: Velikost obalu alba (px)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
cs: Server PulseAudio

en: Samplerate
cs: Vzorkovací frekvence

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
cs: Relativní cesta vyhledávací tabulky

en: Absolute seek table path
cs: Absolutní cesta vyhledávací tabulky

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
cs: Přehození audio bajtů (zapnout pokud je zvuk statický)

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
cs: Povolit HVSC Songlength DB

en: Songlengths.txt (from HVSC)
cs: Songlengths.txt (z HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
cs: Bitů na vzorek (8 or 16)

en: Default song length (sec)
cs: Výchozí délka skladby (s)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
cs: Konfigurační soubor Timidity++ bank

en: Track Title
cs: Název skladby

en: Performer
cs: Protagonista

en: Total Tracks
cs: Celkem stop

en: Genre
cs: Žánr

en: Composer
cs: Skladatel

en: Disc Number
cs: Číslo disku

en: Comment
cs: Komentář

en: Encoder / Vendor
cs: Kódování / Vydavatel

en: Location
cs: Umístění

en: Subtrack Index
cs: Subtrack rejstřík

en: Tag Type(s)
cs: Typ(y) popisků

en: Embedded Cuesheet
cs: Vložený Cuesheet

en: Codec
cs: Kodek

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
cs: Přípony souborů (oddělené s ';')

note: Converter GUI
en: Convert
cs: Převést

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
cs: Cílová vzorkovací frekvence

en: Quality / Algorithm
cs: Kvalita / Algoritmus

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
cs: Automatická vzorkovací frekvence (přepíše cílovou vzorkovací frekvenci)

note: mpgmad
en: Disable gapless playback (faster scanning)
cs: Zakázat přehrávání bez přerušení (rychlejší skenování)

note: adplug
en: Prefer Ken emu over Satoh (surround won't work)
cs: Upřednostnit emulátor Ken před Satoh (prostorový zvuk nebude fungovat)

en: Enable surround
cs: Povolit prostorový zvuk

en: The file already exists. Overwrite?
cs: Soubor již existuje. Přepsat?

en: Converter warning
cs: Varování konvertoru

en: Please select encoder
cs: Vyberte enkodér

en: Converter error
cs: Chyba konvertoru

en: Converting...
cs: Převádí se...

en: Select folder...
cs: Vybrat adresář...

en: Failed to save encoder preset
cs: Selhalo ukládání předvolby enkodéru

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
cs: Ověřte oprávnění k adresáři předvolby, zvolte jiný název nebo uvolněte místo na disku

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
cs: Předvolba stejného jména již existuje. Zkuste zvolit jiný název.

en: Error
cs: Chyba

en: Add new encoder
cs: Přidat nový enkodér

en: Edit encoder
cs: Upravit enkodér

en: Remove preset
cs: Odstranit předvolbu

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
cs: Tato akce odstraní vybranou předvolbu. Pokračovat?

en: Encoders
cs: Enkodéry

en: Add plugin to DSP chain
cs: Přidat zásuvný modul do řetězce DSP

en: Failed to save DSP preset
cs: Selhalo ukládání předvolby DSP

en: New DSP Preset
cs: Nová předvolba DSP

en: Edit DSP Preset
cs: Upravit předvolbu DSP

en: DSP Presets
cs: Předvolby DSP

en: Output folder:
cs: Výstupní adresář:

en: Write to source track folder
cs: Zapsat do zdrojové složky skladby

en: Preserve folder structure
cs: Zachovat strukturu adresáře

en: Output file name:
cs: Název výstupního souboru:

en: Encoder:
cs: Enkodér:

en: DSP preset:
cs: Předvolba DSP:

en: Number of threads:
cs: Počet vláken:

en: Output sample format:
cs: Výstupní formát vzorku:

en: Keep source format
cs: Zachovat zdrojový formát

en: 8 bit signed int
cs: 8 bit podepsaný int

en: 16 bit signed int
cs: 16 bit podepsaný int

en: 24 bit signed int
cs: 24 bit podepsaný int

en: 32 bit signed int
cs: 32 bit podepsaný int

en: 32 bit float
cs: 32 bit plovoucí

en: When file exists:
cs: Pokud soubor existuje:

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Edit Encoder Preset
cs: Upravit předvolbu enkodéru

en: Untitled Encoder
cs: Enkodér bez názvu

en: Output file extension:
cs: Přípona výstupního souboru:

en: E.g. mp3
cs: Např. mp3

en: Command line:
cs: Příkazový řádek:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
cs: Příklad: lame - %o
    %i pro vstupní soubor, %o pro výstupní soubor, - pro stdin

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
cs: <small>%o - název výstupního souboru
    %i - název dočasného vstupního souboru</small>

en: Method:
cs: Metoda:

en: Pipe
cs: Roura

en: Temporary file
cs: Dočasný soubor

en: <b>Tag writer</b>
cs: <b>Autor popisku</b>

en: DSP Preset Editor
cs: Editor předvolby DSP

en: Untitled DSP Preset
cs: Předvolba DSP bez názvu

en: Add
cs: Přidat

en: Couldn't find pixmap file: %s
cs: Nelze najít pixmap soubor: %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
cs: Zachovat zdrojový formát
    8 bit podepsaný int
    16 bit podepsaný int
    24 bit podepsaný int
    32 bit podepsaný int
    32 bit plovoucí

en: Pipe
    Temporary file
cs: Roura
    Dočasný soubor

en: Custom Shell Commands
cs: Vlastní příkazy shellu

en: Edit
cs: Upravit

en: Close
cs: Zavřít

en: Edit Command
cs: Upravit příkaz

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Arbitrary shell command. Will be executed in the shell context which the main application was started from. Title formatting can be used. Example: xdg-open %D
cs: Libovolný příkaz shellu. Bude spuštěn v kontextu shellu, ze kterého byla spuštěna hlavní aplikace. Může být použito formátování názvu. Příklad: xdg-open %D

en: Free-form name, for example "My Shell Command"
cs: Jakýkoliv název, například "Můj příkaz shellu"

en: Command ID, normally it should be something short, for example "youtube_open". It must be unique.
cs: ID příkazu, mělo by to být něco krátkého, například "youtube_otevřít". Musí být unikátní.

en: Single Tracks
cs: Jednotlivé skladby

en: Works on single track.
cs: Funguje na jednotlivých skladbách

en: Multiple Tracks
cs: Více skladeb

en: Works on multiple tracks.
cs: Funguje na více skladbách

en: Local
cs: Místní

en: Works on local files.
cs: Funguje na místních souborech

en: Remote
cs: Vzdálený

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
cs: Funguje na vzdálených souborech (např. streamování http://)

en: Item should appear in the main menu
cs: Položka by se měla objevit v hlavním menu

en: Add Command
cs: Přidat příkaz

en: Delete
cs: Smazat

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
cs: Tato akce odstraní vybraný příkaz shellu. Pokračovat?

en: Confirm Remove
cs: Potvrdit odstranění

en: ID must be non-empty and unique.
cs: ID nesmí zůstat prázdné a musí být unikátní.

en: Title must be non-empty.
cs: Název nesmí zůstat prázdný.

en: Shell Command must be non-empty.
cs: Příkaz shellu nesmí zůstat prázdný.

en: Invalid Values
cs: Neplatné hodnoty

en: Supported sound formats
cs: Podporované zvukové formáty

en: All files (*)
cs: Všechny soubory  (*)

en: Open file(s)...
cs: Otevřít soubor(y)...

en: Add file(s) to playlist...
cs: Přidat soubor(y) do playlistu...

en: Add folder(s) to playlist...
cs: Přidat složku(y) do playlistu...

en: Follow symlinks
cs: Následovat symlinky

en: Delete files from disk
cs: Smazat soubory z disku

en: Files will be lost. Proceed?
    (This dialog can be turned off in GTKUI plugin settings)
cs: Soubory budou ztraceny. Pokračovat?
    (Tento dialog lze vypnout v nastavení zásuvného modulu GTKUI)

en: Load Playlist
cs: Načíst playlist

en: Other files (*)
cs: Ostatní soubory  (*)

en: Save Playlist As
cs: Uložit playlist jako

en: DeaDBeeF playlist files (*.dbpl)
cs: Soubory playlistů DeaDBeeF  (*.dbpl)

en: Content-Type
cs: Typ-Obsahu

en: Invalid value(s).
cs: Neplatná hodnota(y)

en: Content-type and Plugins fields must be non-empty, and comply with the rules.
    Example content-type: 'audio/mpeg'.
    Example plugin ids: 'stdmpg ffmpeg'.
    Spaces must be used as separators in plugin ids list.
    Content type should be only letters, numbers and '-' sign.
    Plugin id can contain only letters and numbers.
cs: Pole Typ-obsahu a Zásuvné moduly nesmí zůstat prázdné a musí vyhovovat pravidlům.
    Příklad typu-obsahu: 'audio/mpeg'.
    Příklad id zásuvného modulu: 'stdmpg ffmpeg'.
    Mezery slouží jako oddělovače jednotlivých id zásuvných modulů.
    Typ obsahu by se měl skládat pouze z písmen, číslic a znaku "-".
    Id zásuvných modulů může obsahovat pouze písmena a číslice.

en: Nothing is selected.
cs: Není nic vybráno.
