DeaDBeeF Player - en to fa translation catalogue (171 entries)

en: About DeaDBeeF %s
fa: درباره DeaDBeef %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
fa: گزارش تغییرات %s DeaDBeeF

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
fa: ذخیره اکولایزر از پیش مرتب شده DeaDBeeF

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
fa: فایل‌های اکولایزر از پیش مرتب شده DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
fa: بارگذاری اکولایزر از پیش مرتب شده DeaDBeeF ...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
fa: اکولایزر از پیش مرتب شده DeaDBeeF  (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
fa: وارد کردن اکولایزر از پیش تنطیم شده Foobar2000 ...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
fa: اکولایزر از پیش تعیین شده Foobar2000 (*.feq)

en: Save Preset
fa: ذخیره از پیش تنظیم شده

en: Load Preset
fa: بارگذاری از پیش تنظیم شده

en: Import Foobar2000 Preset
fa: وارد کردن Foobar2000 از پیش تنظیم شده

en: Enable
fa: فعال

en: Zero All
fa: صفر کردن همگی

en: Zero Preamp
fa: صفر کردن پیش تقویت کننده

en: Zero Bands
fa: نوارهای صفر

en: 1 day %d:%02d:%02d
fa: ۱ روز %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
fa: %d روز %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
fa: متوقف| %d آهنگ| %s کل زمان پخش

en: Mono
fa: تک کاناله

en: Stereo
fa: استریو

en: | %4d kbps
fa: | %4d کیلو بیت بر ثانیه

en: Paused |
fa: مکث کرده|

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
fa: %s%s %s| %dهرتز | %d بیت | %s | %d:%02d / %s | %d آهنگ | %s کل زمان پخش

en: New Playlist
fa: لیست پخش جدید

en: New Playlist (%d)
fa: لیست پخش جدید (%d)

en: Failed while reading help file
fa: شکست در خواندن فایل کمک

en: Failed to load help file
fa: شکست در بارگذاری فایل کمک

en: Warning
fa: هشدار

en: _File
fa: _ پرونده

en: _Open file(s)
fa: _باز کردن پرونده(ها)

en: Add file(s)
fa: افزودن پرونده(ها)

en: Add folder(s)
fa: افزودن پوشه(ها)

en: Add location
fa: افزودن محل

en: New playlist
fa: لیست پخش جدید

en: Load playlist
fa: بارگذاری لیست پخش

en: Save playlist
fa: ذخیره لیست پخش

en: _Quit
fa: _ خروج

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Clear
fa: _ پاک سازی

en: Select all
fa: انتخاب همگی

en: Deselect all
fa: از انتخاب درآوردن همگی

en: Invert selection
fa: انتخاب معکوس

en: Selection
fa: انتخاب

en: Remove
fa: حذف

en: Crop
fa: محصول

en: _Find
fa: _یافتن

en: Title
fa: عنوان

en: Album
fa: آلبوم

note: Track properties dialog
en: Artist
fa: هنرمند

en: Random
fa: اتفاقی

en: Custom
fa: شخصی

en: Preferences
fa: تنظیمات

en: _View
fa: _نما

en: Status bar
fa: نوار وضعیت

en: Equalizer
fa: اکولایزر

en: _Playback
fa: _پخش

en: Order
fa: ترتیب

en: Linear
fa: خطی

en: Looping
fa: حلقه‌ زنی

en: Scroll follows playback
fa: پیمایش،پخش را دنبال می‌کند

en: Cursor follows playback
fa: مکان نما پخش را دنبال می‌کند

en: _Help
fa: _ کمک

en: _ChangeLog
fa: _تغییرات

en: _About
fa: _درباره

en: Search
fa: جستجوی

en: Stop
fa: توقف

en: Play
fa: پخش

en: Pause
fa: مکث

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Play Random
fa: پخش اتفاقی

en: About
fa: درباره

en: Quit
fa: خروج

en: Help
fa: کمک

en: Track Properties
fa: ویژگی آهنگ

en: _Apply
fa: ـ اعمال

en: _Close
fa: ـ بستن

en: Metadata
fa: فرا داده

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: Title:
fa: عنوان:

en: Enter new column title here
fa: ستون عنوان جدید را اینجا وارد کنید

en: Type:
fa: نوع:

en: Playing
fa: در حال پخش

en: Album Art
fa: آلبوم هنری

en: Artist - Album
fa: هنرمند-آلبوم

en: Duration
fa: مدت زمان

en: Band / Album Artist
fa: هنرمند آلبوم/گروه

en: Format:
fa: قالب:

en: Alignment:
fa: هم‌ترازی:

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: _Cancel
fa: ـ لغو

en: _OK
fa: ـ قبول

en: Output plugin:
fa: افزونه خروجی:

en: Output device:
fa: دستگاه خروجی:

en: Sound
fa: صوت

en: Replaygain mode:
fa: حالت پخش مجدد:

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Track
fa: آهنگ

en: Replaygain peak scale
fa: پخش مجدد مقیاس قله

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
fa: افزودن فایل‌ها از خط فرمان (‌یا مدیر فایل) به این فهرست پخش:

en: Resume previous session on startup
fa: ادامه نشست قبلی در این آغاز به کار

en: Playback
fa: پخش

en: Configure
fa: پیکره‌بندی:

en: Close minimizes to tray
fa: بستن حداقل شده‌ها برای رفتن به سینی

en: Hide system tray icon
fa: مخفی کردن آیکون سینی سیستم

en: Titlebar text while playing:
fa: متن نوار عنوان در زمان پخش:

en: Titlebar text while stopped:
fa: متن نوار عنوان در زمان توقف:

en: Override
fa: غلبه

en: Foreground
fa: پیش زمینه

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Enable Proxy Server
fa: فعال سازی خادم پروکسی

en: Proxy Server Address:
fa: آدرس سرویس دهنده پروکسی:

en: Proxy Server Port:
fa: درگاه سرویس دهنده پروکسی:

en: Proxy Type:
fa: نوع پروکسی:

en: Proxy Username:
fa: نام کاربری پروکسی:

en: Proxy Password:
fa: گذرواژه پروکسی:

en: Network
fa: شبکه

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: URL:
fa: آدرس اینترنتی:

en: Write ID3v2
fa: بنویسید ID3v2

en: Write ID3v1
fa: بنویسید ID3v1

en: Write APEv2
fa: بنویسید APEv2

en: Strip ID3v2
fa: ID3v2 را پاک کنید

en: Strip ID3v1
fa: ID3v1 را پاک کنید

en: Strip APEv2
fa: APEv2 را پاک کنید

en: ID3v2 version
fa: نسخه ID3v2

en: 2.3 (Recommended)
fa: ۲٫۳ (پیشنهاد شده)

en: 2.4
fa: ۲٫۴

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
fa: کدگشایی کاراکتر ID3v1 (پیش‌فرض iso8859-1 است)

en: Write ID3v2.4
fa: بنویسید ID3v2.4

en: Artist / Album
fa: هنرمند/آلبوم

en: Track No
fa: شماره آهنگ

en: Add column
fa: افزودن ستون

en: Edit column
fa: ویرایش ستون

en: Remove column
fa: حذف ستون

en: Group by
fa: گروه با

en: None
fa: هیچ

en: Artist/Date/Album
fa: هنرمند/تاریخ/آلبوم

en: Open file...
fa: باز کردن پرونده...

en: Default Audio Device
fa: دستگاه صوتی پیش‌فرض

en: Adding files...
fa: افزودن فایل‌ها...

en: Initializing...
fa: آماده سازی اولیه...

en: You've modified data for this track.
fa: شما اطلاعات این آهنگ را تغییر داده‌اید.

en: Really close the window?
fa: واقعا می‌خواهید پنجره را ببندید؟

en: Key
fa: کلید

en: Value
fa: مقدار

en: Options:
fa: گزینه‌ها:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
fa: --help    یا     -h   کمک(این پیام) را نشان می‌دهد و خارج می‌شود

en:    --quit             Quit player
fa: --quit          از پخش کننده خارج می‌شود

en:    --version          Print version info and exit
fa: --version           اطلاعات نسخه را نمایش می‌دهد و خارج می‌شود

en:    --play             Start playback
fa: --play         پخش را آغاز می‌کند

en:    --stop             Stop playback
fa: --stop          پخش را متوقف می‌کند

en:    --pause            Pause playback
fa: --pause          پخش را مکث می‌دهد

en:    --next             Next song in playlist
fa: --next     آهنگ بعدی در فهرست پخش

en:    --prev             Previous song in playlist
fa: --prev        آهنگ قبلی در فهرست پخش

en:    --random           Random song in playlist
fa: --random          آهنگ اتفاقی در فهرست پخش

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
fa: --queue          پیوست کردن پرونده(ها) به فهرست پخش موجود

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
fa: --nowplaying FMT     چاپ نام آهنگ قالب‌بندی شده در خروجی استاندارد

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
fa:                     FMT %%-ترکیب: [ه]نرمند،[ع]نوان، آل[ب]وم،
                          [م]دت زمان، شم[ا]ره آهنگ، [س]ال،[ن]ظر،
                          حق[ن]شر،[س]پری شده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Disable
    Track
    Album
fa: غیرفعال
    آهنگ
    آلبوم

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
fa: ۲٫۳ (توصیه شده)
    ۲٫۴

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
fa: wildmidi: فایل پیکره‌بندی freepats پیدا نشد. لطفا بسته timidity-freepats را نصب کنید یا مسیر freepats.cfg را برای تنظیم افزونه مشخص کنید.

en: Tag Type(s)
fa: نوع(های) برچسب

en: Embedded Cuesheet
fa: برگه راهنمایی توکار

en: Codec
fa: کدک‌

en: Add
fa: افزودن

en: Couldn't find pixmap file: %s
fa: پرونده تصویر بیتی پیدا نشد:%s
