DeaDBeeF Player - en to he translation catalogue (386 entries)

en: About DeaDBeeF %s
he: על אודות DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
he: יומן השינויים של DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF Translators
he: מתרגמי DeaDBeeF

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
he: שמירת תצורת האקוולייזר של DeaDBeeF

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
he: קובץ תצורת אקוולייזר של DeaDBeeF ‏(‎*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
he: טעינת תצורת אקוולייזר של DeaDBeeF...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
he: תצורות אקוולייזר של DeaDBeeF ‏(‎*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
he: ייבוא קובץ תצורת אקוולייזר של Foobar2000...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
he: תצורות אקוולייזר של Foobar2000‏ (‎*.feq)

en: Save Preset
he: שמירת תצורה

en: Load Preset
he: טעינת תצורה

en: Import Foobar2000 Preset
he: ייבוא תצורה של Foobar2000

en: Enable
he: הפעלה

en: Zero All
he: הכל אפס

en: Zero Preamp
he: איפוס מגבר קדם

en: Zero Bands
he: איפוס הערוצים

en: Presets
he: תצורות

en: 1 day %d:%02d:%02d
he: יום אחד %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
he: %d ימים %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
he: נעצר | %d רצועות | %s סך כל זמן הנגינה

en: Mono
he: מונו

en: Stereo
he: סטריאו

en: | %4d kbps
he: | %4d קסל״ש

en: Paused |
he: מושהה |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
he: %s%s %s| %d הרץ | %d סיביות | %s | %d:%02d / %s | %d רצועות | %s סך כל זמן הנגינה

en: New Playlist
he: רשימת השמעה חדשה

en: New Playlist (%d)
he: רשימת השמעה חדשה (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
he: רשימת השמעה עם לשוניות

en: Playlist
he: רשימת השמעה

en: Splitter (top and bottom)
he: חוצץ (למעלה ולמטה)

en: Splitter (left and right)
he: חוצץ (שמאלה וימינה)

en: Playlist tabs
he: לשוניות רשימות השמעה

en: Selection properties
he: מאפייני הבחירה

en: Album art display
he: הצגת עטיפת אלבום

en: Scope
he: טווח

en: Spectrum
he: ספקטרום

en: Button
he: לחצן

en: Playback controls
he: פקדי נגינה

en: Volume bar
he: פס עצמת השמע

en: Failed while reading help file
he: אירע כשל במהלך קריאת קובץ העזרה

en: Failed to load help file
he: אירע כשל בטעינת קובץ העזרה

en: Do you still want to quit?
he: האם אכן ברצונך לצאת?

en: Warning
he: אזהרה

en: _File
he: _קובץ

en: _Open file(s)
he: _פתיחת קובץ/ים

en: Add file(s)
he: הוספת קובץ/ים

en: Add folder(s)
he: הוספת תיקייה/ות

en: Add location
he: הוספת מיקום

en: New playlist
he: רשימת השמעה חדשה

en: Load playlist
he: טעינת רשימת השמעה

en: Save playlist
he: שמירת רשימת השמעה

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Clear
he: _מחיקה

en: Select all
he: בחירת הכל

en: Deselect all
he: ביטול בחירת הכול

en: Invert selection
he: הפיכת הבחירה

en: Selection
he: בחירה

en: Remove
he: הסרה

en: Crop
he: חיתוך

en: _Find
he: _חיפוש

en: Sort by
he: סידור לפי

en: Title
he: כותרת

en: Track number
he: מספר הרצועה

en: Album
he: אלבום

note: Track properties dialog
en: Artist
he: אומן

en: Date
he: תאריך

en: Random
he: אקראי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Preferences
he: העדפות

en: _View
he: _תצוגה

en: Status bar
he: שורת מצב

en: Equalizer
he: אקוולייזר

en: Design mode
he: מצב עיצוב

en: _Playback
he: ה_שמעה

en: Order
he: סדר

en: Linear
he: קווי

en: Shuffle tracks
he: ערבול בין הרצועות

en: Shuffle albums
he: ערבול בין האלבומים

en: Looping
he: נגינה בלולאה

en: Loop all
he: לולאה על הכול

en: Loop single song
he: לולאה על שיר אחד

en: Don't loop
he: ללא לולאה

en: Scroll follows playback
he: הגלילה עוקבת אחר ההשמעה

en: Cursor follows playback
he: הסמן עוקב אחר ההשמעה

en: Jump to current track
he: מעבר לרצועה הנוכחית

en: _Help
he: ע_זרה

en: _ChangeLog
he: יומן _שינויים

en: _About
he: על _אודות

en: _Translators
he: מ_תרגמים

en: Search
he: חיפוש

en: Stop
he: עצירה

en: Play
he: נגינה

en: Pause
he: השהיה

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Play Random
he: נגינה אקראית

en: About
he: על אודות

en: Quit
he: יציאה

en: Help
he: עזרה

en: Track Properties
he: מאפייני הרצועה

en: Location:
he: מיקום:

en: Settings
he: הגדרות

en: _Apply
he: ה_חלה

en: _Close
he: _סגירה

en: Metadata
he: נתוני על

en: Properties
he: מאפיינים

en: Title:
he: כותרת:

en: Enter new column title here
he: יש להזין את הכותרת החדשה כאן

en: Type:
he: סוג:

en: Item Index
he: אינדקס הפריט

en: Playing
he: מתנגן

en: Album Art
he: עטיפת האלבום

en: Artist - Album
he: אומן – אלבום

en: Duration
he: משך

en: Track Number
he: רצועה מספר

en: Band / Album Artist
he: להקה / אומן האלבום

en: Format:
he: מבנה:

en: Alignment:
he: יישור:

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Text color:
he: צבע הטקסט:

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _OK
he: _אישור

en: Output plugin:
he: תוסף פלט:

en: Output device:
he: התקן הפלט:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
he: תמיד להמיר שמע של 8 סיביות ל־16 סיביות

en: Sound
he: שמע

en: Replaygain mode:
he: מצב הגברת נגינה חוזרת:

en: Disable
he: לא פעיל

en: Track
he: רצועה

en: Replaygain peak scale
he: מידת הגברת הנגינה החוזרת

en: Replaygain preamp:
he: הגברת נגינה חוזרת:

en: Global preamp:
he: הגברת נגינה כללית:

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
he: הוספת קבצים משורת הפקודה (או ממנהל הקבצים) לרשימת ההשמעה:

en: Resume previous session on startup
he: המשך ההפעלה הקודמת עם התחלת התכנית

en: Don't add from archives when adding folders
he: אין להוסיף מארכיונים בעת הוספת תיקיות

en: Playback
he: השמעה

en: Configure
he: הגדרה

en: DSP Chain Preset
he: תצורת שרשרת DSP

en: _Load
he: _טעינה

en: Close minimizes to tray
he: סגירה ממזערת לאזור המערכת

en: Hide system tray icon
he: הסתרת הסמל באזור הדיווחים

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
he: הפעלה של זיהוי וקידוד מחדש של רוסית בתקן CP1251

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
he: הפעלה של זיהוי וקידוד מחדש של סינית בתקן CP936

en: Interface refresh rate (times per second):
he: קצב רענון המנשק (פעמים בשנייה):

en: Titlebar text while playing:
he: טקסט הכותרת בעת ההשמעה:

en: Titlebar text while stopped:
he: טקסט הכותרת בעת עצירה:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
he: תוסף מנשק משתמש (שינויים דורשים הפעלה מחדש):

en: Auto-name playlists when adding a single folder
he: מתן שם אוטומטית לרשימות השמעה בעת הוספת תיקייה בודדת

en: GUI/Misc
he: מנשק/שונות

en: Override
he: דריסה

en: Foreground
he: קידמה

en: Background
he: רקע

en: Enable Proxy Server
he: הפעלת שרת מתווך

en: Proxy Server Address:
he: כתובת שרת התיווך:

en: Proxy Server Port:
he: פתחת שרת התיווך:

en: Proxy Type:
he: סוג שרת התיווך:

en: Proxy Username:
he: שם המשתמש במתווך:

en: Proxy Password:
he: הססמה במתווך:

en: HTTP User Agent:
he: סוכן משתמש HTTP:

en: Network
he: רשת

en: Assigned Hotkeys:
he: מקשי קיצור מוקצים:

en: Action:
he: פעולה:

en: Key combination:
he: צירוף מקשים:

en: _Defaults
he: _בררות מחדל

en: Hotkeys
he: מקשי קיצור

en: Version:
he: גרסה:

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Plugins
he: תוספים

en: URL:
he: כתובת:

en: Group By ...
he: קיבוץ לפי …

en: Sort by ...
he: סידור לפי …

en: Format
he: מבנה

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Descending
he: סדר יורד

en: Select DSP Plugin
he: בחירת תוסף DSP

en: Plugin
he: תוסף

en: Tag Writer Settings
he: הגדרות כותב התגיות

en: Write ID3v2
he: כתיבת ID3v2

en: Write ID3v1
he: כתיבת ID3v1

en: Write APEv2
he: כתיבת APEv2

en: Strip ID3v2
he: הסרת ID3v2

en: Strip ID3v1
he: הסרת ID3v1

en: Strip APEv2
he: הסרת APEv2

en: ID3v2 version
he: גרסת ID3v2

en: 2.3 (Recommended)
he: 2.3 (מומלץ)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
he: קידוד התווים של ID3v1 (בררת המחדל היא iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
he: כתיבת ID3v2.4

en: Plugins:
he: תוספים:

en: Color:
he: צבע:

en: Icon:
he: סמל:

en: Label:
he: תווית:

en: Select action
he: בחירת פעולה

en: Artist / Album
he: אומן / אלבום

en: Track No
he: רצועה מספר

en: Add column
he: הוספת עמודה

en: Edit column
he: עריכת עמודה

en: Remove column
he: הסרת עמודה

en: Group by
he: קיבוץ לפי

en: None
he: ללא

en: Artist/Date/Album
he: אומן/תאריך/אלבום

en: Open file...
he: פתיחת קובץ...

en: Configure %s
he: הגדרת %s

en: Default Audio Device
he: התקן השמע כברירת מחדל

en: Adding files...
he: מתבצעת הוספת קבצים...

en: Initializing...
he: בהפעלה...

en: You've modified data for this track.
he: השתנו נתונים ברצועה זו.

en: Really close the window?
he: האם באמת לסגור את החלון?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
he: [ערכים מרובים]

en: Key
he: מפתח

en: Value
he: ערך

en: [Multiple values]
he: [ריבוי ערכים]

en: Writing tags...
he: התגיות נכתבות...

en: Field name
he: שם השדה

en: Name:
he: שם:

en: Field names must not start with : or _
he: שמות השדות לא יכולים להתחיל בתווים : או _

en: Cannot add field
he: לא ניתן להוסיף שדה

en: Field with such name already exists, please try different name.
he: שדה בשם זה כבר קיים, נא לנסות שם אחר.

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Remove field
he: הסרת שדה

en: Default
he: בררת מחדל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
he: אינדקס הפריט
    מתנגן
    עטיפת האלבום
    אמן - אלבום
    אמן
    אלבום
    כותרת
    משך
    מס׳ הרצועה
    להקה / אמן האלבום
    מותאם אישית

en: Disable
    Track
    Album
he: נטרול
    רצועה
    אלבום

en: Ascending
    Descending
he: סדר עולה
    סדר יורד

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
he: 2.3 (מומלץ)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
he: wildmidi: קובץ התצורה של freepats. נא להתקין את החבילהtimidity-freepats, או לציין את הנתיב אל freepats.cfg בהגדרות התוסף.

en: Lookup on Last.fm
he: חיפוש ב־Last.fm

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
he: שימוש בדגימה חוזרת של ALSA

en: Release device while stopped
he: שחרור ההתקן בעת עצירה

en: Preferred buffer size
he: גודל האוגר המועדף

en: Preferred period size
he: משך הזמן המועדף

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
he: הפעלת Scrobbler

en: Disable nowplaying
he: נטרול „מתנגן כעת“

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: ססמה

en: Scrobble URL
he: הכתובת של Scrobble

note: OSS output plugin
en: Device file
he: קובץ ההתקן

en: OSS4 samplerate bug workaround
he: מעקף לתקלת קצב הדגימה ב־OSS4

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
he: ההפרש בין מועדי עדכון המטמון (שעות)

en: Fetch from embedded tags
he: קבלה מתגיות מובנות

en: Fetch from local folder
he: קבלה מתיקייה מקומית

en: Local cover file mask
he: מסכת קבצים של עטיפות מקומיות

en: Fetch from last.fm
he: קבלה מ־Last.fm

en: Fetch from albumart.org
he: קבלה מ־albumart.org

en: Scale artwork towards longer side
he: מתיחת העטיפה לעבר הצד הארוך יותר

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
he: שימוש ב־CDDB/FreeDB

en: Prefer CD-Text over CDDB
he: העדפת CD-Text על פני CDDB

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
he: כתובת ה־CDDB (לדוגמה: 'freedb.org')

en: CDDB port number (e.g. '888')
he: מס׳ הפתחה של ה־CDDB (לדוגמה: '888')

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
he: העדפת הפרוטוקול CDDB על פני HTTP

en: Enable NRG image support
he: הפעלת תמיכה בתמונות NRG

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
he: איכות הדגימה החוזרת (0..2, גבוה יותר - איכותי יותר)

en: 8-bit output (default is 16)
he: פלט 8 סיביות (בררת המחדל היא 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
he: אורך השיר המרבי (בדקות)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
he: בקשת אישור למחיקת קבצים מהכונן

en: Status icon volume control sensitivity
he: רגישות בקרת העצמה דרך סמל המצב

en: Custom status icon
he: סמל מצב מותאם אישית

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
he: הפעלת gtk_init עם הפרמטר ‎--sync (מצב ניפוי שגיאות)

en: Add separators between plugin context menu items
he: הוספת הפרדה בין פריטי תפריט ההקשר של התוסף

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
he: מבנה כותרת ההתרעה

en: Notification content format
he: מבנה תוכן ההתרעה

en: Show album art
he: הצגת עטיפת האלבום

en: Album art size (px)
he: גודל עטיפת האלבום (פיקסלים)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
he: שרת PulseAudio

en: Samplerate
he: קצב דגימה

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
he: נתיב טבלת חיפוש יחסי

en: Absolute seek table path
he: נתיב טבלת חיפוש מוחלט

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
he: החלפת בתים של שמע (יש להחליף מצב אם שומעים רעש סטטי)

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
he: הפעלת מסד נתונים של אורך שירים - HVSC

en: Songlengths.txt (from HVSC)
he: Songlengths.txt (מהשירות HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
he: סיביות לדגימה (8 או 16)

en: Default song length (sec)
he: אורך שיר כברירת מחדל (שניות)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
he: קובץ מאגר התצורה של Timidity++‎

en: Track Title
he: כותרת הרצועה

en: Performer
he: מבצע/ת

en: Total Tracks
he: סך כל הרצועות

en: Genre
he: סגנון

en: Composer
he: מלחין/ה

en: Disc Number
he: דיסק מספר

en: Comment
he: הערה

en: Encoder / Vendor
he: קידוד / יצור

en: Location
he: מיקום

en: Subtrack Index
he: אינדקס תת־הרצועה

en: Tag Type(s)
he: סוג/י התגים

en: Embedded Cuesheet
he: רשימת Cue מוטמעת

en: Codec
he: קודק

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
he: סיומות קבצים (יש להפריד ב־';')

note: Converter GUI
en: Convert
he: המרה

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
he: קצב דגימת היעד

en: Quality / Algorithm
he: איכות / אלגוריתם

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
he: קצב דגימה אוטומטי (דורס את קצב דגימת היעד)

en: The file already exists. Overwrite?
he: הקובץ כבר קיים. האם לשכתב?

en: Converter warning
he: אזהרה מהממיר

en: Please select encoder
he: נא לבחור מצפין

en: Converter error
he: שגיאת ממיר

en: Converting...
he: בהמרה...

en: Select folder...
he: בחירת תיקייה...

en: Failed to save encoder preset
he: אירע כשל בשמירת ערכת ההצפנה

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
he: נא לבדוק את הרשאות תיקיית התצורות, יש לנסות לבחור בכותרת אחרת או לפנות קצת מקום בכונן

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
he: תצורה באותו השם כבר קיימת. נא לנסות לבחור בשם אחר.

en: Error
he: שגיאה

en: Add new encoder
he: הוספת מצפין חדש

en: Edit encoder
he: עריכת מצפין

en: Remove preset
he: הסרת תצורה

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
he: הפעולה תמחק את התצורה הנבחרת. האם לעשות זאת?

en: Encoders
he: מצפינים

en: Add plugin to DSP chain
he: הוספת התוסף לשרשרת ה־DSP

en: Failed to save DSP preset
he: שמירת תצורת ה־DSP נכשלה

en: New DSP Preset
he: תצורת DSP חדשה

en: Edit DSP Preset
he: עריכת תצורת DSP

en: DSP Presets
he: תצורות DSP

en: Output folder:
he: תיקיית הפלט:

en: Preserve folder structure
he: שימור מבנה התיקיות

en: Output file name:
he: שם קובץ הפלט:

en: Encoder:
he: מצפין:

en: DSP preset:
he: תצורת DSP:

en: Number of threads:
he: מספר התהליכים:

en: Output sample format:
he: מבנה דגימת הפלט:

en: Keep source format
he: שמירה על מבנה המקור

en: 8 bit signed int
he: מספר שלם עם סימן ב־8 סיביות

en: 16 bit signed int
he: מספר שלם עם סימן ב־16 סיביות

en: 24 bit signed int
he: מספר שלם עם סימן ב־24 סיביות

en: 32 bit signed int
he: מספר שלם עם סימן ב־32 סיביות

en: 32 bit float
he: מספר עם נקודה צפה ב־32 סיביות

en: When file exists:
he: כאשר הקובץ קיים:

en: Prompt
he: הצגת בקשה

en: Overwrite
he: שכתוב

en: Edit Encoder Preset
he: עריכת תצורת המצפין

en: Untitled Encoder
he: מצפין ללא שם

en: Output file extension:
he: סיומת קובץ הפלט:

en: E.g. mp3
he: לדוגמה: mp3

en: Command line:
he: שורת הפקודה:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
he: לדוגמה: lame - %o
    %i לציון קובץ קלט, %o לציון קובץ קלט, - עבור הקלט מ־stdin

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
he: <small>%o - שם קובץ הפלט
    %i - השם הזמני לקובץ הקלט</small>

en: Method:
he: שיטה:

en: Pipe
he: שרשור

en: Temporary file
he: קובץ זמני

en: <b>Tag writer</b>
he: <b>כותב תגיות</b>

en: DSP Preset Editor
he: ערוך תצורות DSP

en: Untitled DSP Preset
he: תצורת DSP ללא שם

en: Add
he: הוספה

en: Couldn't find pixmap file: %s
he: לא ניתן למצוא את קובץ ה־pixmap:‏ %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
he: שמירה על מבנה המקור
    מספר שלם עם סימן ב־8 סיביות
    מספר שלם עם סימן ב־16 סיביות
    מספר שלם עם סימן ב־24 סיביות
    מספר שלם עם סימן ב־32 סיביות
    מספר עם נקודה צפה ב־32 סיביות

en: Pipe
    Temporary file
he: שרשור
    קובץ זמני

en: Edit
he: עריכה

en: Close
he: סגירה

en: Edit Command
he: עריכת הפקודה

en: Command:
he: פקודה:

en: ID:
he: מזהה:

en: Free-form name, for example "My Shell Command"
he: שם חופשי, למשל „פקודת המעטפת שלי“

en: Item should appear in the main menu
he: הפריט אמור להופיע בתפריט הראשי

en: Add Command
he: הוספת פקודה

en: Delete
he: מחיקה

en: Confirm Remove
he: אישור הסרה

en: Invalid Values
he: ערכים שגויים

en: All files (*)
he: כל הקבצים (*)

en: Delete files from disk
he: מחיקת קבצים מהכונן

en: Load Playlist
he: טעינת רשימת השמעה

en: Other files (*)
he: קבצים אחרים (*)

en: Save Playlist As
he: שמירת רשימת ההשמעה בשם

en: Nothing is selected.
he: לא נבחר כלום

en: Replace with...
he: החלפה ב…

en: Insert...
he: הוספה…

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Lock movement
he: נעילת תנועה

en: Rename tab
he: שינוי שם הלשונית

en: Add new tab
he: הוספת לשונית חדשה

en: Move tab left
he: העברת הלשונית שמאלה

en: Move tab right
he: העברת הלשונית ימינה

en: Remove tab
he: הסרת לשונית

en: Show Column Headers
he: הצגת כותרות העמודות

en: Expand
he: הרחבה

en: Fill
he: מילוי

en: Configure button
he: הגדרת לחצן

en: Voices:
he: קולות:

en: Edit playlist
he: עריכת רשימת השמעה

en: Rename Playlist
he: שינוי שם רשימת ההשמעה

en: Remove Playlist
he: הסרת רשימת השמעה

en: Add New Playlist
he: הוספת רשימת השמעה חדשה

en: Name
he: שם

en: Playlist browser
he: סייר רשימות השמעה
