DeaDBeeF Player - en to hr translation catalogue (170 entries)

en: About DeaDBeeF %s
hr: O DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF Translators
hr: DeaDBeeF prevoditelji

en: Save Preset
hr: Spremi unaprijed postavljeno

en: Load Preset
hr: Učitaj unaprijed postavljeno

en: Enable
hr: Omogući

en: Zero All
hr: Nula sve

en: Presets
hr: Unaprijed postavljeno

en: 1 day %d:%02d:%02d
hr: 1 dan %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
hr: %d dana %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
hr: Zustavljeno | %d zapisi| %s ukupno vrijeme sviranja

en: Paused |
hr: Pauzirano |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
hr: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d zapisi | %s ukupno vrijeme sviranja

en: New Playlist
hr: Nova lista izvođenja

en: New Playlist (%d)
hr: Nova lista izvođenja (%d)

en: Failed while reading help file
hr: Neuspjeh tijekom čitanja datoteke pomoći

en: Failed to load help file
hr: Neuspjeh u učitavanju datoteke pomoći

en: Warning
hr: Upozorenje

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Open file(s)
hr: _Otvori datoteku(e)

en: Add file(s)
hr: Dodaj datoteku(e)

en: Add folder(s)
hr: Dodaj mapu(e)

en: Add location
hr: Dodaj lokaciju

en: New playlist
hr: Nova lista izvođenja

en: Load playlist
hr: Učitaj listu izvođenja

en: Save playlist
hr: Spremi listu izvođenja

en: _Quit
hr: _Iskjluči

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Clear
hr: _Očisti

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Deselect all
hr: Poništi odabrano

en: Invert selection
hr: Obrnuti odabir

en: Selection
hr: Odabir

en: Remove
hr: Ukloni

en: _Find
hr: _Nađi

en: Title
hr: Naslov

en: Track number
hr: Broj zapisa

note: Track properties dialog
en: Artist
hr: Umjetnik

en: Date
hr: Datum

en: Random
hr: Nasumično

en: Custom
hr: Prolagođeno

en: Preferences
hr: Svojstva

en: _View
hr: _Pogled

en: Status bar
hr: Statusna traka

en: Equalizer
hr: Ujednačivač

en: _Playback
hr: _Reprodukcija

en: Order
hr: Redoslijed

en: Linear
hr: Linearni

en: Scroll follows playback
hr: Klizač slijedi reprodukciju

en: Cursor follows playback
hr: Pokazivač slijedi reprodukciju

en: Jump to current track
hr: Skoči na trenutni zapis

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _About
hr: _O programu

en: Search
hr: Traži

en: Play
hr: Sviraj

en: Pause
hr: Pauza

en: Previous
hr: Prethodno

en: Next
hr: Slijedeće

en: Play Random
hr: Sviraj nasumično

en: About
hr: O programu

en: Quit
hr: Isključi

en: Help
hr: Pomoć

en: Track Properties
hr: Svojstva zapisa

en: Settings
hr: Postavke

en: _Apply
hr: _Primjeni

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Properties
hr: Svojstva

en: Title:
hr: Naslov:

en: Enter new column title here
hr: Unesi naziv novog stupca

en: Type:
hr: Tip:

en: Playing
hr: Svira

en: Album Art
hr: Album Umjetnik

en: Artist - Album
hr: Umjetnik _ album

en: Duration
hr: Trajanje

en: Track Number
hr: Broj zapisa

en: Band / Album Artist
hr: Grupa / album umjetnik

en: Alignment:
hr: Poravnanje:

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desno

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: Output plugin:
hr: Izlazni priključak:

en: Output device:
hr: Izlazni uređaj:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
hr: Uvijek pretvori 8 bit audio u 16 bit

en: Sound
hr: Zvuk

en: Disable
hr: Onemogući

en: Track
hr: Zapis

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
hr: Dodaj datoteke iz naredbanog retka (ili upravljača datotekama) na uvu listu izvođenja:

en: Playback
hr: Reprodukcija

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: _Load
hr: _Učitaj

en: Titlebar text while playing:
hr: Tekst naslovne trake dok svira:

en: Titlebar text while stopped:
hr: Tekst naslovne trake kad je zaustavljeno:

en: Background
hr: Pozadina

en: Enable Proxy Server
hr: Omogući proxy poslužitelj

en: Proxy Server Address:
hr: Adresa proxy poslužitelja:

en: Proxy Server Port:
hr: Port proxy poslužitelja:

en: Proxy Type:
hr: Vrsta proxy-a:

en: Proxy Username:
hr: Proxy korisničko ime:

en: Proxy Password:
hr: Proxy lozinka:

en: Network
hr: Mreža

en: Version:
hr: Verzija:

en: Copyright
hr: Autorska prava

en: Plugins
hr: Priključci

en: Select DSP Plugin
hr: Odaberi DSP priključak

en: Plugin
hr: Priključak

en: Write ID3v2
hr: Piši ID3v2

en: Write ID3v1
hr: Piši ID3v1

en: Write APEv2
hr: Piši APEv2

en: ID3v2 version
hr: ID3v2 verzija

en: 2.3 (Recommended)
hr: 2.3 (preporučeno)

en: Artist / Album
hr: Umjetnik / album

en: Track No
hr: Broj zapisa

en: Add column
hr: Dodaj stupac

en: Edit column
hr: Uredi stupac

en: Remove column
hr: Ukloni stupac

en: Group by
hr: Grupiraj po

en: None
hr: Ništa

en: Artist/Date/Album
hr: Umjetnik/datum/album

en: Open file...
hr: Otvori datoteku...

en: Configure %s
hr: Konfiguriraj %s

en: Default Audio Device
hr: Zadani audio uređaj

en: Adding files...
hr: Dodavanje datoteka...

en: Really close the window?
hr: Stvarno zatvoriti prozor?

en: Value
hr: Vrijednost

en: Name:
hr: Ime:

en: Field names must not start with : or _
hr: Imena polja ne smiju započinjati sa : ili _

en: Cannot add field
hr: Ne mogu dodati polje

en: Field with such name already exists, please try different name.
hr: Polje sa tim imenom već postoji,molim pokušajte s drugim imenom.

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Options:
hr: Opcije:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
hr:    --help  or  -h    Ispisuje pomoć (ova poruka) i izlazi

en:    --quit             Quit player
hr:    --quit             Isključi svirač

en:    --version          Print version info and exit
hr:    --version          Ispis info verzije i izlaz

en:    --play             Start playback
hr:    --play             Početak reprodukcije

en:    --stop             Stop playback
hr:    --stop             Zaustavlja reprodukciju

en:    --pause            Pause playback
hr:    --pause            Zaustavlja reprodukciju

en:    --next             Next song in playlist
hr:    --next             Slijedaća pjesma na listi izvođenja

en:    --prev             Previous song in playlist
hr:    --prev             Prethodna pjesma na listi izvođenja

en:    --random           Random song in playlist
hr:    --random           nasumična pjesma na listi izvođenja

en: Default
hr: Zadano

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
hr: Indeks stavke
    Svira
    Album Umjet
    Umjetnik-Album
    Umjetnik
    Album
    Naslov
    Trajanje
    Broj zapisa
    Grupa / Album Umjetnik
    Prilagođeno

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
hr: 2.3 (Preporučeno)
    2.4

en: Release device while stopped
hr: Oslobodi uređaj kada se zaustavi

en: Disable nowplaying
hr: Onemogući sada svira

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
hr: Pitaj za potvrdu za brisanje datoteka sa diska

en: Track Title
hr: Naslov zapisa

en: Performer
hr: Izvođač

en: Total Tracks
hr: Ukupno zapisa

en: Disc Number
hr: Broj diska

en: Comment
hr: Komentar

en: Location
hr: Lokacija

en: Codec
hr: Kodek

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
hr: Proširenja datoteke (odvojeno pomoću ';')

note: Converter GUI
en: Convert
hr: Pretvori

en: Select folder...
hr: Odaberi mapu...

en: Error
hr: Greška

en: Remove preset
hr: Ukloni unaprijed postavljeno

en: DSP Presets
hr: DSP unaprijed postavljeno

en: Output folder:
hr: Izlazna mapa:

en: Output file name:
hr: Ime izlazne datoteke:

en: DSP preset:
hr: DSP unaprijed postavljeno:

en: Output file extension:
hr: Proširenje izlazne datoteke:

en: Command line:
hr: Naredbeni redak:

en: Method:
hr: Metoda:

en: Temporary file
hr: Privremena datoteka

en: Add
hr: Dodaj
