DeaDBeeF Player - en to hu translation catalogue (423 entries)

en: About DeaDBeeF %s
hu: DeaDBeeF %s névjegye

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
hu: DeaDBeeF %s Változás napló

en: DeaDBeeF Translators
hu: DeaDBeeF Fordítók

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
hu: DeaDBeeF EQ Hangszín mentése

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
hu: DeaDBeeF EQ hangszín fájlok (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
hu: DeaDBeeF EQ Hangszín betöltése...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
hu: DeaDBeeF EQ hangszínek (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
hu: Foobar2000 EQ Hangszín importálása...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
hu: Foobar2000 EQ hangszínek (*.feq)

en: Save Preset
hu: Hangszín mentés

en: Load Preset
hu: Hangszín betöltés

en: Import Foobar2000 Preset
hu: Foobar2000 Hangszín betöltése

en: Enable
hu: Engedélyezve

en: Zero All
hu: Mind nulla

en: Zero Preamp
hu: Preamp nulla

en: Zero Bands
hu: Sávok nulla

en: Presets
hu: Hangszínek

en: 1 day %d:%02d:%02d
hu: 1 nap %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
hu: %d nap %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
hu: Megállítva | %d sáv | %s teljes lejátszási idő

en: Mono
hu: Monó

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Paused |
hu: Szünet |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
hu: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d sáv | %s teljes lejátszási idő

en: New Playlist
hu: Új lejátszólista

en: New Playlist (%d)
hu: Új lejátszólista (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
hu: Lejátszólista fülekkel

en: Playlist
hu: Lejátszólista

en: Splitter (top and bottom)
hu: Szétosztás (felső és alsó)

en: Splitter (left and right)
hu: Szétosztás (bal és jobb)

en: Playlist tabs
hu: Lejátszólista fülek

en: Selection properties
hu: Kiválasztás tulajdonságai

en: Album art display
hu: Album borító kijelző

en: Scope
hu: Szkóp

en: Spectrum
hu: Spektrum

en: Button
hu: Gomb

en: Seekbar
hu: Léptető sáv

en: Playback controls
hu: Lejátszó vezérlők

en: Volume bar
hu: Hangerő sáv

en: Chiptune voices
hu: Chiptune hangok

en: Failed while reading help file
hu: Súgó fájl olvasása sikertelen

en: Failed to load help file
hu: Súgó fájl betöltése sikertelen

en: The player is currently running background tasks. If you quit now, the tasks will be cancelled or interrupted. This may result in data loss.
hu: A lejátszónak futó folyamatai vannak a háttérben. Ha most kilép, a folyamat meghíúsul vagy megszakad. Ez adatvesztést eredményezhet.

en: Do you still want to quit?
hu: Még mindig kiszeretne lépni?

en: Warning
hu: Figyelemeztetés

en: _File
hu: _Fájl

en: _Open file(s)
hu: _Fájl(ok) megnyitása

en: Add file(s)
hu: Fájl(ok) hozzáadása

en: Add folder(s)
hu: Könyvtár(ak) hozzáadása

en: Add location
hu: Hely hozzáadása

en: New playlist
hu: Új lejátszólista

en: Load playlist
hu: Lejátszólista betöltése

en: Save playlist
hu: Lejátszólista mentése

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Edit
hu: Sz_erkesztés

en: _Clear
hu: _Törlés

en: Select all
hu: Mind kiválaszt

en: Deselect all
hu: Minden kiválasztást megszüntet

en: Invert selection
hu: Kiválasztás megfordítása

en: Selection
hu: Választás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Crop
hu: Vágás

en: _Find
hu: _Keresés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Title
hu: Cím

en: Track number
hu: Zeneszám száma

note: Track properties dialog
en: Artist
hu: Előadó

en: Date
hu: Dátum

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Custom
hu: Egyéb

en: Preferences
hu: Beállítások

en: _View
hu: _Nézet

en: Status bar
hu: Státusz sor

en: Equalizer
hu: Hangszínszabályzó

en: Design mode
hu: Tervező mód

en: _Playback
hu: _Lejátszás

en: Order
hu: Sorrend

en: Linear
hu: Lineáris

en: Shuffle tracks
hu: Számok keverése

en: Shuffle albums
hu: Albumok keverése

en: Looping
hu: Ismétlés

en: Loop all
hu: Mindet ismétli

en: Loop single song
hu: Egyetlen dal ismétlése

en: Don't loop
hu: Nincs ismétlés

en: Scroll follows playback
hu: A lapozás követi a lejátszást

en: Cursor follows playback
hu: A kurzor követi a lejátszást

en: Stop after current track
hu: Állj a jelenlegi szám után

en: Stop after current album
hu: Állj a jelenlegi album után

en: Jump to current track
hu: Ugrás az aktuális számra

en: _Help
hu: _Súgó

en: _ChangeLog
hu: _Változás napló

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Translators
hu: Fordí_tók

en: Search
hu: Keresés

en: Stop
hu: Megállítás

en: Play
hu: Lejátszás

en: Pause
hu: Szünet

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Play Random
hu: Véletlenszerű lejátszás

en: About
hu: Névjegy

en: Quit
hu: Kilépés

en: Help
hu: Súgó

en: Track Properties
hu: A sáv tulajdonságai

en: Location:
hu: Hely:

en: Settings
hu: Beállítások

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: _Close
hu: _Bezár

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Title:
hu: Cím:

en: Enter new column title here
hu: Adja meg a fejléc új címét

en: Type:
hu: Típus

en: Item Index
hu: Elem index

en: Playing
hu: Lejátszás

en: Album Art
hu: Album kép

en: Artist - Album
hu: Előadó - Album

en: Duration
hu: Időtartam

en: Track Number
hu: Sáv száma

en: Band / Album Artist
hu: Zenekar / Album előadó

en: Format:
hu: Formátum

en: Alignment:
hu: Igazítás

en: Left
hu: Balra

en: Right
hu: Jobbra

en: Text color:
hu: Szöveg szín:

en: _Cancel
hu: _Mégsem

en: Output plugin:
hu: Kimeneti bővítmény:

en: Output device:
hu: Kimeneti eszköz:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
hu: A 8 bites audiót mindig konvertálja át 16 bitessé

en: Always convert 16 bit audio to 24 bit
hu: Mindig konvertálja a 16 bites audiót 24 bitre

en: Sound
hu: Hang

en: Replaygain mode:
hu: Újrajátszási mód:

en: Disable
hu: Letiltva

en: Track
hu: Sáv

en: Replaygain peak scale
hu: Újrajátszási csúcs skála

en: Replaygain preamp:
hu: Újrajátszás előerősítése:

en: Global preamp:
hu: Általanos előerősítés:

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
hu: Fájlok hozzáadása parancssorból (vagy fájl kezelőből) a lejátszólistához

en: Resume previous session on startup
hu: Előző állapot helyreállítása indításkor

en: Don't add from archives when adding folders
hu: Ne adja hozzá az archívumok tartalmát mappák hozzáadásakor

en: "Stop after current track" option will switch off after triggering
hu: "Állj a jelenlegi szám után"  opció  kikapcsol, ha már lefutott

en: "Stop after current album" option will switch off after triggering
hu: "Állj a jelenlegi album után"  opció  kikapcsol, ha már lefutott

en: Playback
hu: Lejátszás

en: Configure
hu: Beállítás

en: DSP Chain Preset
hu: DSP Lánc Beállítás

en: _Load
hu: _Betöltés

en: Close minimizes to tray
hu: Bezáráskor a tálcára kerül

en: Hide system tray icon
hu: Rendszertálca ikon elrejtése

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
hu: Orosz CP1251 karakterkészlet detektálás és újrakódolás engedélyezése

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
hu: Kínai CP936 karakterkészlet detektálás és újrakódolás engedélyezése

en: Interface refresh rate (times per second):
hu: Felhasználói felület képfrissítési rátája ( / mp ):

en: Titlebar text while playing:
hu: Címsáv szöveg szám lejátszásakor:

en: Titlebar text while stopped:
hu: Címsáv szöveg ha nincs lejátszás:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
hu: GUI beépülő (újraindítás szükséges):

en: Player
hu: Lejátszó

en: Close playlists with middle mouse button
hu: Lejátszólista bezárása középső egér gombbal

en: Hide "Remove From Disk" context menu item
hu: "Törlés a lemezről" menüpont elrejtése

en: Auto-name playlists when adding a single folder
hu: Lejátszási listák automatikus elnevezése egyetlen mappa hozzáadásakor

en: Auto-resize columns to fit the window
hu: Oszlopok automatikus átméretezése az ablak kitöltéséhez

en: GUI/Misc
hu: GUI/Egyéb

en: Override
hu: Felülírás

en: Foreground
hu: Előtér

en: Background
hu: Háttér

en: Enable Proxy Server
hu: Proxy szerver engedélyezése

en: Proxy Server Address:
hu: Proxy szerver cím:

en: Proxy Server Port:
hu: Proxy szerver port:

en: Proxy Type:
hu: Proxy típusa:

en: Proxy Username:
hu: Proxy felhasználónév:

en: Proxy Password:
hu: Proxy jelszó:

en: HTTP User Agent:
hu: HTTP Felhasználó azonosító:

en: Network
hu: Hálózat

en: Assigned Hotkeys:
hu: Hozzárendelt gyorsbillentyűk:

en: Action:
hu: Akció:

en: <Not set>
hu: <Nincs beállítva>

en: Key combination:
hu: Billentyű kombináció:

en: Global hotkey
hu: Globális billentyűk

en: Use the Apply button to save your changes,
    or the Revert button to undo your changes.
    The changes will NOT be saved
    if you don't press Apply.
hu: Használd az Alkalmaz gombot a változások mentéséhez,
    vagy a Visszavonás gombot a változások elvetéséhez.
    A változások NEM lesznek mentve
    amíg nem nyomja meg az Alkalmaz gombot.

en: _Defaults
hu: _Alapértelmezett

en: Hotkeys
hu: Billentyűk

en: Version:
hu: Verzió:

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Set Custom Title
hu: Egyedi Cím megadása

en: Group By ...
hu: Csoportosítás ...

en: Sort by ...
hu: Rendezés ...

en: Format
hu: Formátum

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Select DSP Plugin
hu: DSP beépülő kiválasztása

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Tag Writer Settings
hu: Címkeíró beállításai

en: Write ID3v2
hu: ID3v2 írása

en: Write ID3v1
hu: ID3v1 írása

en: Write APEv2
hu: APEv2 írása

en: Strip ID3v2
hu: ID3v2 vágása

en: Strip ID3v1
hu: ID3v1 vágása

en: Strip APEv2
hu: APEv2 vágása

en: ID3v2 version
hu: ID3v2 verzió

en: 2.3 (Recommended)
hu: 2.3 (Ajánlott)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
hu: ID3v2 karakter kódolás (alapértelmezés iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
hu: ID3v2.4 írása

en: Reset to defaults
hu: Alapértékekre állít

en: Plugins:
hu: Bővítmények:

en: Button properties
hu: Gombok beállítása

en: Color:
hu: Szín:

en: Icon:
hu: Ikon:

en: Label:
hu: Címke:

en: Select action
hu: Válassz műveletet

en: Artist / Album
hu: Előadó / Album

en: Track No
hu: Sáv száma

en: Add To Playback Queue
hu: Lejátszólista várakozósorhoz adás

en: Remove From Playback Queue
hu: Lejátszólista várakozósorból törlés

en: Reload Metadata
hu: Metaadatok újratöltése

en: Remove From Disk
hu: Törlés a lemezről

en: Add column
hu: Oszlop hozzáadása

en: Edit column
hu: Oszlop szerkesztése

en: Remove column
hu: Öszlop törlése

en: Group by
hu: Csoport

en: None
hu: Nincs

en: Artist/Date/Album
hu: Előadó/Dátum/Album

en: Open file...
hu: Fájl megnyitása...

en: Configure %s
hu: %s beállítása

en: Default Audio Device
hu: Alapértelmezett Audio Eszköz

en: Are you sure you want to continue without saving?
hu: Valóban szeretné folytatni mentés nélkül?

en: Adding files...
hu: Fájlok hzzáadása...

en: Initializing...
hu: Inicializálás...

en: You've modified data for this track.
hu: Már módosított adatokat ezen a számon.

en: Really close the window?
hu: Valóban bezárja az ablakot?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
hu: [Többszörös értékek]

en: Key
hu: Billentyű

en: Value
hu: Érték

en: [Multiple values]
hu: [Többszörös értékek]

en: Writing tags...
hu: Címkék írása...

en: Field name
hu: Mező neve

en: Name:
hu: Név:

en: Field names must not start with : or _
hu: A szövegmezők tartalma nem kezdődhet kettősponttal vagy aláhúzásjellel

en: Cannot add field
hu: Mező hozzáadása sikertelen

en: Field with such name already exists, please try different name.
hu: Egy azonos névvel rendelkező mező már létezik, adj meg egy másik nevet.

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Remove field
hu: Mező eltávolítása

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
hu: Használat: deadbeef [opciók] [--] [fájl(ok)]

en: Options:
hu: Opciók:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
hu:    --help  vagy  -h     Súgó megjelenítése (ez az üzenet) és kilépt

en:    --quit             Quit player
hu:    --quit             Kilépés a lejátszóból

en:    --version          Print version info and exit
hu:    --version          Verzió információ megjelenítése és kilépés

en:    --play             Start playback
hu:    --play             Lejátszás indítása

en:    --stop             Stop playback
hu:    --stop             Lejátszás megállítása

en:    --pause            Pause playback
hu:    --pause            Lejátszás szüneteltetése

en:    --toggle-pause     Toggle pause
hu:    --toggle-pause     Lejátszás/Szüneteltetés

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
hu:    --play-pause       Lejátszás indítása, lejátszás közben szüneteltetés

en:    --next             Next song in playlist
hu:    --next             Ugrás a következő számra a lejátszólistában

en:    --prev             Previous song in playlist
hu:    --prev             Ugrás az előző számra a lejátszólistában

en:    --random           Random song in playlist
hu:    --random           Véletlenszerű szám a lejátszólistáról

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
hu:    --queue            Fájl(ok) hozzáadása a létező lejátszólistához

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
hu:    --nowplaying FMT   Szám nevének formázott kiírása az stdout-ra

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
hu:                       FMT %%-szintakszis: elő[a]dó, [t]cím, al[b]um,
                          [l]hossz, [n]sávszáma, [y]év, [c]megjegyzés,
                          copy[r]ight, [e]ltelt idő

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
hu: Elem Index
    Lejátszás
    Albumborító
    Előadó - Album
    Előadó
    Album
    Cím
    Hossz
    Sáv
    Zenekar / Album Előadó
    Egyéb

en: Disable
    Track
    Album
hu: Letiltás
    Sáv
    Album

en: Ascending
    Descending
hu: Növekvő
    Csökkenő

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
hu: 2.3 (Ajánlott)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
hu: wildmidi: freepats konfig fájl nem található. Kérem telepítse a timidity-freepats csomagot vagy adja meg a freepats.cfg útvonalát a bővítmény beállításaiban.

en: Lookup on Last.fm
hu: Keresés a Last.fm-en

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
hu: ALSA újramintavételezés használata

en: Release device while stopped
hu: Eszköz felszabadítása amíg megállított a lejátszás

en: Preferred buffer size
hu: Preferált puffer méret

en: Preferred period size
hu: Preferált periódus méret

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
hu: Scrobbler engedélyezése

en: Disable nowplaying
hu: Most játszott tiltása

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

note: OSS output plugin
en: Device file
hu: Eszköz fájl

en: OSS4 samplerate bug workaround
hu: OSS4 mintavételezési ráta bug megoldása

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
hu: Átmeneti tár frissítési periódus (óra)

en: Fetch from embedded tags
hu: Beágyazott címkék olvasása

en: Fetch from local folder
hu: Olvasás helyi könyvtárból

en: Local cover file mask
hu: Helyi borító fájl maszk

en: Fetch from last.fm
hu: Olvasás a last.fm-ről

en: Fetch from albumart.org
hu: Olvasás az albumart.org-ról

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
hu: CDDB/FreeDB használata

en: Prefer CD-Text over CDDB
hu: Előnyben részesíti a CD-Text olvasást a CDDB szerverről

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
hu: CDDB url (pl. 'freedb.org')

en: CDDB port number (e.g. '888')
hu: CDDB port száma (pl. '888')

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
hu: CDDB protokoll HTTP felett előnyben részesítése

en: Enable NRG image support
hu: NRG képfájl támogatás engedélyezése

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
hu: Újramintavételezés minősége (0..2, a nagyobb a jobb)

en: 8-bit output (default is 16)
hu: 8-bites kimenet (alapértelmezett 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
hu: Maximális szám hossz (percben)

en: Fadeout length (seconds)
hu: Elhalkítás hossza (másodperc)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
hu: Fájlok lemezről való törlésekor megerősítést kér

en: Status icon volume control sensitivity
hu: Az állapot ikon hangerőszabályzóként viselkedik

en: Custom status icon
hu: Egyedi státuszikon

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
hu: gtk_init futtatása --sync kapcsolóval (hibakereső mód)

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
hu: Értesítés címének formátuma

en: Notification content format
hu: Értesítési tartalom formátuma

en: Show album art
hu: Albumborító mutatása

en: Album art size (px)
hu: Albumborító mérete (px)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
hu: PulseAudio szerver

en: Samplerate
hu: Mintavétel

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
hu: Relatív keresési útvonal

en: Absolute seek table path
hu: Abszolút keresési útvonal

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
hu: Audio bájtok cseréje (váltás ha minden amit hallasz statikus)

en: Songlengths.txt (from HVSC)
hu: Songlengths.txt (HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
hu: Bitek száma mintánként (8 / 16)

en: Default song length (sec)
hu: Alapértelmezett dal hossz (mp)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
hu: Timidity++ bank konfigurációs állomány

en: Track Title
hu: Sáv címe

en: Performer
hu: Előadó

en: Total Tracks
hu: Összes sáv

en: Genre
hu: Műfaj

en: Composer
hu: Zeneszerző

en: Disc Number
hu: Lemez száma

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Encoder / Vendor
hu: Kódoló / Eladó

en: Location
hu: Hely

en: Subtrack Index
hu: Alsáv Index

en: Tag Type(s)
hu: Címke típus(ok)

en: Embedded Cuesheet
hu: Beépített Cue támogatás

en: Codec
hu: Kodek

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
hu: Fájlkiterjesztések (elválasztó jel: ;)

note: Converter GUI
en: Convert
hu: Átalakítás

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
hu: Cél mintavételezési rátája

en: Quality / Algorithm
hu: Minőség / Algoritmus

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
hu: Automatikus mintavételezi ráta (minden beállítást felülír)

note: mpgmad
en: Disable gapless playback (faster scanning)
hu: Szünetmentes (gapless) lejátszás tiltása (gyorsabb keresés)

en: Enable surround
hu: Surround engedélyezése

en: [Built-in] %s
hu: [Beépített] %s

en: The file already exists. Overwrite?
hu: Azonos nevű fájl már létezik. Felülírjam?

en: Converter warning
hu: Konvertálási figyelmeztetés

en: Please select encoder
hu: Kérlek, válassz egy enkódert

en: Converter error
hu: Konvertálási hiba

en: Converting...
hu: Konvertálás...

en: Select folder...
hu: Mappa kiválasztása...

en: Error
hu: Hiba

en: Add new encoder
hu: Új enkóder hozzáadása

en: Edit encoder
hu: Enkóder szerkesztése

en: Remove preset
hu: Mentett hangszín törlése

en: Encoders
hu: Kódolók

en: Output folder:
hu: Kimeneti könyvtár:

en: Write to source track folder
hu: Írás a dal forrás könyvtárába

en: Preserve folder structure
hu: Mappa struktúra megtartása

en: Output file name:
hu: Kimeneti fájlnév:

en: Encoder:
hu: Kódoló:

en: Number of threads:
hu: Szálak száma:

en: Output sample format:
hu: Kimeneti minta formátuma:

en: Keep source format
hu: Forrás formátum megtartása

en: 32 bit float
hu: 32 bit lebegőpontos

en: When file exists:
hu: Ha a fájl létezik:

en: Prompt
hu: Kérdés

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: Untitled Encoder
hu: Névtelen kódoló

en: Output file extension:
hu: Kimeneti fájl kiterjesztése:

en: E.g. mp3
hu: Például: mp3

en: Command line:
hu: Parancssor:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
hu: Példa: lame - %o
    %i bemeneti fájlnév, %o kimeneti fájlnév, - stdin használata

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
hu: <small>%o - kimeneti fájlnév
    %i - átmeneti bemeneti fájlnév</small>

en: Method:
hu: Metódus:

en: Pipe
hu: Cső

en: Temporary file
hu: Átmeneti fájl

en: <b>Tag writer</b>
hu: <b>Címkeíró</b>

en: Add
hu: Hozzáadés

en: Couldn't find pixmap file: %s
hu: Nem található a képfájl: %s

en: Pipe
    Temporary file
hu: Cső
    Átmeneti fájl

en: Custom Shell Commands
hu: Egyedi héjparancsok

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Close
hu: Bezár

en: Edit Command
hu: Szerkesztő parancs

en: Command:
hu: Parancs:

en: Single Tracks
hu: Egyedi számok

en: Works on single track.
hu: Csak egy dalnál működik.

en: Multiple Tracks
hu: Többszörös Sávok

en: Works on multiple tracks.
hu: Működik többszörös sávokon is.

en: Local
hu: Helyi

en: Works on local files.
hu: Munka csak helyi fájlokkal

en: Remote
hu: Távoli

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
hu: Munka csak távoli fájlokkal (például: http:// folyamok)

en: Generic (Main Menu)
hu: Általános (Főmenü)

en: Add Command
hu: Parancs hozzáadása

en: Delete
hu: Törlés

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
hu: Ez törli a kiválasztott héj parancsot. Valóban akarja?

en: Confirm Remove
hu: Törlés jóváhagyva

en: ID must be non-empty and unique.
hu: ID nem lehet üres vagy egyedi

en: Title must be non-empty.
hu: Cím nem lehet üres.

en: Shell Command must be non-empty.
hu: Héjparancs nem lehet üres.

en: Invalid Values
hu: Érvénytelen érték

en: Supported sound formats
hu: Támogatott hangformátumok

en: All files (*)
hu: Minden fájl (*)

en: Open file(s)...
hu: Fájlok megnyitása...

en: Add file(s) to playlist...
hu: Fájlok hozzáadása a lejátszólistához...

en: Add folder(s) to playlist...
hu: Mappák hozzáadása a lejátszólistához...

en: Follow symlinks
hu: Szimbolikus linkek követése

en: Delete files from disk
hu: Fájlok törlése a diszkről

en: Files will be lost. Proceed?
    (This dialog can be turned off in GTKUI plugin settings)
hu: A fájlok el fognak veszi. Folytatja?
    (Ez a párbeszéd ablak kikapcsolható a GTKUI bővítmény beállításaiban)

en: Load Playlist
hu: Lejátszólista betöltése

en: Other files (*)
hu: Egyéb fájlok (*)

en: Save Playlist As
hu: Lejátszólista mentése másként

en: DeaDBeeF playlist files (*.dbpl)
hu: DeadBeeF lejátszólista fájlok (*.dbpl)

en: Invalid value(s).
hu: Érvénytelen érték(ek).

en: Nothing is selected.
hu: Semmi nincs kiválasztva.

en: Replace with...
hu: Csere erre...

en: Insert...
hu: Beszúrás...

en: Cut
hu: Kivág

en: Copy
hu: Másol

en: Paste
hu: Beilleszt

en: Lock movement
hu: Mozgatás megakadályozása

en: Rename tab
hu: Fül átnevezése

en: Add new tab
hu: Új fül hozzáadása

en: Move tab left
hu: Fül mozgatása balra

en: Move tab right
hu: Fül mozgatása jobbra

en: Remove tab
hu: Fül törlése

en: Show Column Headers
hu: Oszlop fejlécek mutatása

en: Homogeneous
hu: Homogén

en: Expand
hu: Kiterjesztés

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Configure button
hu: Gombok beállítása

en: Voices:
hu: Hangok:

en: Edit playlist
hu: Lejátszólista szerkesztése

en: Rename Playlist
hu: Lejátszólista átnevezése

en: Remove Playlist
hu: Lejátszólista törlése

en: Add New Playlist
hu: Új lejátszólista hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: Playlist browser
hu: Lejátszólista böngésző
