DeaDBeeF Player - en to kk translation catalogue (471 entries)

en: About DeaDBeeF %s
kk: DeaDBeeF %s туралы

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
kk: DeaDBeeF %s өзгерістері

en: DeaDBeeF Translators
kk: DeaDBeeF аудармашылары

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
kk: DeaDBeeF EQ баптауын сақтау

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
kk: DeaDBeeF EQ баптау файлдары (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
kk: DeaDBeeF EQ баптауын жүктеу...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
kk: DeaDBeeF EQ баптаулары (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
kk: Foobar2000 EQ баптауын импорттау...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
kk: Foobar2000 EQ баптаулары (*.feq)

en: Save Preset
kk: Баптауды сақтау

en: Load Preset
kk: Баптауды жүктеу

en: Import Foobar2000 Preset
kk: Foobar2000 EQ баптауын импорттау

en: Enable
kk: Іске қосу

en: Zero All
kk: Барлығын нөлдеу

en: Zero Preamp
kk: Алдын-ала күшейтуді нөлдеу

en: Zero Bands
kk: Жиіліктерді нөлдеу

en: Presets
kk: Сақталған баптаулар

en: 1 day %d:%02d:%02d
kk: 1 күн %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
kk: %d күн %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
kk: Тоқтатылған | %d трек | %s жалпы уақыты

en: Mono
kk: Моно

en: Stereo
kk: Стерео

en: | %4d kbps
kk: | %4d кбит/с

en: Paused |
kk: Аялдатылған |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
kk: %s%s %s| %dГц | %d бит | %s | %d:%02d / %s | %d трек | %s жалпы уақыты

en: New Playlist
kk: Жаңа ойнату тізімі

en: New Playlist (%d)
kk: Жаңа ойнату тізімі (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
kk: Беттері бар ойнату тізімі

en: Playlist
kk: Ойнату тізімі

en: Splitter (top and bottom)
kk: Ажыратқыш (жоғары және төмен)

en: Splitter (left and right)
kk: Ажыратқыш (сол және оң жақ)

en: Playlist tabs
kk: Ойнату тізім беттері

en: Selection properties
kk: Таңдалғанның қасиеттері

en: Album art display
kk: Альбом мұқабасын көрсету

en: Spectrum
kk: Спектралды талдағыш

en: Button
kk: Батырма

en: Seekbar
kk: Іздеу жолағы

en: Playback controls
kk: Ойнатуды басқару элементтері

en: Volume bar
kk: Дыбыс жолағы

en: Chiptune voices
kk: Chiptune дыбыстары

en: Failed while reading help file
kk: Көмек файлын оқу сәтсіз

en: Failed to load help file
kk: Көмек файлын жүктеу сәтсіз

en: The player is currently running background tasks. If you quit now, the tasks will be cancelled or interrupted. This may result in data loss.
kk: Плеер қазір фонда тапсырмаларды орындап тұр. Қазір шықсаңыз, ол тапсырмалардан бас тартылады не олар үзіледі. Бұл әрекет деректердің жоғалуына әкеп соғуы мүмкін.

en: Do you still want to quit?
kk: Шығуды шынымен қалайсыз ба?

en: Warning
kk: Ескерту

en: _File
kk: _Файл

en: _Open file(s)
kk: Ф_айл(дар)ды ашу

en: Add file(s)
kk: Файл(дар)ды қосу

en: Add folder(s)
kk: Бума(лар)ды қосу

en: Add location
kk: Орналасуы бойынша қосу

en: New playlist
kk: Жаңа ойнату тізімі

en: Load playlist
kk: Ойнату тізімін жүктеу

en: Save playlist
kk: Ойнату тізімін сақтау

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Clear
kk: Та_зарту

en: Select all
kk: Барлығын таңдау

en: Deselect all
kk: Таңдауды алып тастау

en: Invert selection
kk: Таңдауды терістеу

en: Selection
kk: Таңдалған

en: Remove
kk: Өшіру

en: Crop
kk: Одан басқасын өшіру

en: _Find
kk: Ізд_еу

en: Sort by
kk: Қалайша сұрыптау

en: Title
kk: Атауы

en: Track number
kk: Трек нөмірі

en: Album
kk: Альбом

note: Track properties dialog
en: Artist
kk: Әртіс

en: Date
kk: Күні

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: _View
kk: _Түрі

en: Status bar
kk: Қалып-күй жолағы

en: Equalizer
kk: Эквалайзер

en: Design mode
kk: Дизайн режимі

en: _Playback
kk: О_йнату

en: Order
kk: Реті

en: Linear
kk: Қалыпты

en: Shuffle tracks
kk: Тректерді араластыру

en: Shuffle albums
kk: Альбомдарды араластыру

en: Looping
kk: Қайталау

en: Loop all
kk: Барлығын қайталау

en: Loop single song
kk: Бір тректі қайталау

en: Don't loop
kk: Қайталамау

en: Scroll follows playback
kk: Ағымдағы трек атын айналдыру

en: Cursor follows playback
kk: Ағымдағы тректі ерекшелеу

en: Stop after current track
kk: Ағыдағы тректен кейін тоқтау

en: Stop after current album
kk: Ағыдағы альбомнан кейін тоқтау

en: Jump to current track
kk: Ағымдағы трекке өту

en: _Help
kk: _Көмек

en: _ChangeLog
kk: Өз_герістер

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Translators
kk: Ау_дармашылар

en: Search
kk: Іздеу

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Play
kk: Ойнату

en: Pause
kk: Аялдату

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Play Random
kk: Кездейсоқты ойнату

en: About
kk: Осы туралы

en: Quit
kk: Шығу

en: Help
kk: Көмек

en: Track Properties
kk: Трек қасиеттері

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Settings
kk: Баптаулар

en: _Apply
kk: Іс_ке асыру

en: _Close
kk: _Жабу

en: Metadata
kk: Метаақпарат

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Title:
kk: Атауы:

en: Enter new column title here
kk: Жаңа баған атауын осында енгіңіз

en: Type:
kk: Түрі:

en: Item Index
kk: Реттік нөмірі

en: Playing
kk: Ойналуда

en: Album Art
kk: Альбом суреті

en: Artist - Album
kk: Әртіс - Альбом

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: Track Number
kk: Трек нөмірі

en: Band / Album Artist
kk: Топ / Альбом әртісі

en: Format:
kk: Пішімі:

en: Alignment:
kk: Туралауы:

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

en: Text color:
kk: Мәтін түсі:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _OK
kk: _ОК

en: Output plugin:
kk: Шығыс плагин:

en: Output device:
kk: Шығыс құрылғы:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
kk: 8 биттік аудионы әрқашан 16 биттіке түрлендіру

en: Always convert 16 bit audio to 24 bit
kk: 16 биттік аудионы әрқашан 24 биттіке түрлендіру

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Replaygain mode:
kk: Дыбыс қаттылығын авто түзету:

en: Disable
kk: Сөндірулі

en: Track
kk: Трек

en: Replaygain peak scale
kk: Пиктік мәнін қолдану

en: -12 dB
kk: -12 дБ

en: +12 dB
kk: +12 дБ

en: Replaygain preamp:
kk: Дыбыс қаттылығын автотүзетудің алдын-ала күшейтілуі:

en: Global preamp:
kk: Дыбыс қаттылығын жалпы алдын-ала күшейту:

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
kk: Бұл ойнату тізіміне файлдарды командалық жолдан (не файлдар басқарушысынан) қосу:

en: Resume previous session on startup
kk: Қосылғанда, соңғы сессияны жалғастыру

en: Don't add from archives when adding folders
kk: Бумаларды қосқан кезде архивтерден қоспау

en: "Stop after current track" option will switch off after triggering
kk: "Ағыдағы тректен кейін тоқтау" опциясы ауысудан кейін сөндіреді

en: "Stop after current album" option will switch off after triggering
kk: "Ағыдағы альбомнан кейін тоқтау" опциясы ауысудан кейін сөндіреді

en: Playback
kk: Ойнату үрдісі

en: Configure
kk: Баптау

en: DSP Chain Preset
kk: DSP тізбегінің баптауы

en: _Load
kk: Жү_ктеу

en: Close minimizes to tray
kk: Жабу орнына трейге орналастыру

en: Hide system tray icon
kk: Жүйелік сөре таңбашасын жасыру

en: Enable Japanese SHIFT-JIS detection and recoding
kk: Japanese SHIFT-JIS анықтауды және қайта кодтауды іске қосу

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
kk: Орыс CP1251 кодталуын анықтауды және қайта кодтауды іске қосу

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
kk: Қытайша CP936 кодталуын анықтауды және қайта кодтауды іске қосу

en: Interface refresh rate (times per second):
kk: Интерфейсті жаңарту жиілігі (секундына рет)

en: Titlebar text while playing:
kk: Ойнатылған кездегі атау мәтіні:

en: Titlebar text while stopped:
kk: Тоқтатылған кездегі атау мәтіні:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
kk: GUI плагині (ауыстырылса, қайта қосу керек):

en: Player
kk: Плеер

en: Close playlists with middle mouse button
kk: Ойнату тізімдерін тышқанның орта батырмасымен жабу

en: Hide "Remove From Disk" context menu item
kk: "Дисктен өшіру" контекст мәзірі элементін жасыру

en: Auto-name playlists when adding a single folder
kk: Бірлік буманы қосқан кезде ойнату тізімін автоатау

en: Auto-resize columns to fit the window
kk: Бағандар өлшемдерін терезеге сыятындай автоөзгерту

en: GUI/Misc
kk: Интерфейс/түрлі

en: Override
kk: Алмастыру

en: Foreground
kk: Алдыңғы көрінісі

en: Background
kk: Фон

en: Enable Proxy Server
kk: Прокси серверді іске қосу

en: Proxy Server Address:
kk: Прокси сервер адресі:

en: Proxy Server Port:
kk: Прокси сервер порты:

en: Proxy Type:
kk: Прокси түрі:

en: Proxy Username:
kk: Прокси пайдаланушысы:

en: Proxy Password:
kk: Прокси паролі:

en: Edit Content-Type Mapping
kk: Content-Type сәйкестіктерін түзету

en: Network
kk: Желі

en: Assigned Hotkeys:
kk: Тағайындалған ыстық пернелер:

en: Action:
kk: Әрекет:

en: <Not set>
kk: <Орнатылмаған>

en: Key combination:
kk: Пернелер комбинациясы:

en: Global hotkey
kk: Глобалды ыстық перне

en: Use the Apply button to save your changes,
    or the Revert button to undo your changes.
    The changes will NOT be saved
    if you don't press Apply.
kk: Өзгерістерді сақтау үшін Іске асыру, ал, оларды
    болдырмау үшін Қайтару батырмасын қолданыңыз.
    Іске асыру батырмасын баспасаңыз,
    өзгерістер сақталмайды.

en: _Defaults
kk: _Бастапқы

en: Hotkeys
kk: Ыстық пернелер

en: Version:
kk: Нұсқасы:

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Set Custom Title
kk: Таңдауыңызша атауды орнату

en: Group By ...
kk: Қалайша топтау ...

en: Sort by ...
kk: Қалайша сұрыптау ...

en: Format
kk: Пішімі

en: Ascending
kk: Өсу ретімен

en: Descending
kk: Кему ретімен

en: Select DSP Plugin
kk: DSP плагинін таңдау

en: Plugin
kk: Плагин

en: Tag Writer Settings
kk: Тег жазушысы баптаулары

en: Write ID3v2
kk: ID3v2 жазу

en: Write ID3v1
kk: ID3v1 жазу

en: Write APEv2
kk: APEv2 жазу

en: Strip ID3v2
kk: ID3v2 алып тастау

en: Strip ID3v1
kk: ID3v1 алып тастау

en: Strip APEv2
kk: APEv2 алып тастау

en: ID3v2 version
kk: ID3v2 нұсқасы

en: 2.3 (Recommended)
kk: 2.3 (Ұсынылады)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
kk: ID3v1 таңбалар кодталуы (бастапқысы iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
kk: ID3v2.4 жазу

en: Content-Type Mapping
kk: Content-Type сәйкестіктері

en: This table defines the binding between network stream content types and DeaDBeeF decoder plugins. For example, mp3 files can have content type "audio/x-mpeg", and need to be decoded by DeaDBeeF's own "stdmpg" plugin, or "ffmpeg" plugin.
kk: Бұл кесте желілік ағындық құрама түрлері және DeaDBeeF декодер плагиндерінің арасындағы сәйкестіктерді орнатады. Мысалы, mp3 файлдарының құрама түрі "audio/x-mpeg" болады, және оны DeaDBeeF-тің өздік "stdmpg" плагині, не "ffmpeg" плагині декодтауы керек.

en: Reset to defaults
kk: Бастапқы мәндеріне тастау

en: Plugins:
kk: Плагиндер:

en: Button properties
kk: Батырма қасиеттері

en: Color:
kk: Түсі:

en: Icon:
kk: Таңбаша:

en: Label:
kk: Белгі:

en: Select action
kk: Әрекетті таңдаңыз

en: Artist / Album
kk: Әртіс / Альбом

en: Track No
kk: Трек №

en: Add To Playback Queue
kk: Ойнату кезегіне қосу

en: Remove From Playback Queue
kk: Ойнату кезегінен өшіру

en: Reload Metadata
kk: Метаақпаратты қайта жүктеу

en: Remove From Disk
kk: Дисктен өшіру

en: Add column
kk: Бағанды қосу

en: Edit column
kk: Бағанды түзету

en: Remove column
kk: Бағанды өшіру

en: Pin groups when scrolling
kk: Айналдыру кезінде топтарды бекіту

en: Group by
kk: Қалайша топтау

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Artist/Date/Album
kk: Әртіс/Күні/Альбом

en: Open file...
kk: Файлды ашу...

en: Configure %s
kk: %s баптау

en: Default Audio Device
kk: Негізгі дыбыс құрылғысы

en: You modified the hotkeys settings, but didn't save your changes.
kk: Сіз ыстық перне жарлығын өзгерттіңіз, бірақ, өзгерістерді сақтаған жоқсыз.

en: Are you sure you want to continue without saving?
kk: Сақтамай-ақ жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Adding files...
kk: Файлдарды қосу...

en: Initializing...
kk: Іске қосылуда...

en: You've modified data for this track.
kk: Осы трек үшін сіз ақпаратты түзеттіңіз.

en: Really close the window?
kk: Терезені шынымен жабу керек пе?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
kk: [Бірнеше мәндер]

en: Key
kk: Кілт

en: Value
kk: Мәні

en: [Multiple values]
kk: [Бірнеше мәндер]

en: Writing tags...
kk: Тегтерді жазу...

en: Field name
kk: Өріс атауы

en: Name:
kk: Аты:

en: Field names must not start with : or _
kk: Өріс атауы : не _ таңбаларынан басталмауы тиіс

en: Cannot add field
kk: Өрісті қосу мүмкін емес

en: Field with such name already exists, please try different name.
kk: Ондай атымен өріс бар болып тұр, басқа атауын көрсетіңіз.

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Remove field
kk: Өрісті өшіру

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
kk: Қолданылуы: deadbeef [опциялар] [файл(дар)]

en: Options:
kk: Опциялары:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
kk:    --help  не  -h     Көмек ақпаратын (осы) шығару мен шығу

en:    --quit             Quit player
kk:    --quit             Плеерді жабу

en:    --version          Print version info and exit
kk:    --version          Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en:    --play             Start playback
kk:    --play             Ойнатуды бастау

en:    --stop             Stop playback
kk:    --stop             Ойнатуды тоқтату

en:    --pause            Pause playback
kk:    --pause            Ойнатуды аялдату

en:    --toggle-pause     Toggle pause
kk:    --toggle-pause     Паузаны ауыстыру

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
kk:    --play-pause       Тоқтатылған болса, ойнату, болмаса, паузаны ауыстыру

en:    --next             Next song in playlist
kk:    --next             Ойнату тізіміндегі келесі трек

en:    --prev             Previous song in playlist
kk:    --prev             Ойнату тізіміндегі алдыңғы трек

en:    --random           Random song in playlist
kk:    --random           Ойнату тізіміндегі кездейсоқ трек

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
kk:    --queue            Файл(дар)ды бар ойнату тізіміне қосу

en:    --gui PLUGIN       Tells which GUI plugin to use, default is "GTK2"
kk:    --gui PLUGIN       Қолданылатын GUI плагинін көрсетеді. Бастапқысы "GTK2"

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
kk:    --nowplaying ПШМ   Шығысқа пішімделген трек атын шығару

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
kk:                       Пішімі %% синтаксисі: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed

en:                       for more info, see %s
kk:                       көбірек білу үшін, %s қараңыз

en: Default
kk: Бастапқы

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
kk: Реттік нөмірі
    Ойналуда
    Альбом суреті
    Әртіс - Альбом
    Әртіс
    Альбом
    Атауы
    Ұзақтығы
    Трек нөмірі
    Топ / Альбом әртісі
    Таңдауыңызша

en: Disable
    Track
    Album
kk: Сөндірулі
    Трек
    Альбом

en: Ascending
    Descending
kk: Өсу ретімен
    Кему ретімен

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
kk: 2.3 (Ұсынылады)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
kk: wildmidi: freepats баптаулар файлы табылмады. timidity-freepats дестесін орнатыңыз, немесе плагин баптауларында freepats.cfg файлына дейінгі жолды көрсетіңіз.

note: this file should list extra translatable strings that are not referenced directly in source code, e.g. scripted plugin configuration strings
en: Add Audio CD
kk: Аудио CD қосу

en: Lookup on Last.fm
kk: Last.fm ішінен іздеу

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
kk: ALSA шығыс модулі

en: Release device while stopped
kk: Тоқтатылған кезде дыбыс құрылғысын босату

en: Preferred buffer size
kk: Таңдамалы буфер өлшемі

en: Preferred period size
kk: Таңдамалы период өлшемі

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
kk: Скробблингті іске қосу

en: Disable nowplaying
kk: Қазір ойнаудағы трек атын жібермеу

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Password
kk: Пароль

en: Scrobble URL
kk: Скробблинг сілтемесі

en: Prefer Album Artist over Artist field
kk: Альбом әртісі өрісін әртіс өрісінен басым есептеу

note: OSS output plugin
en: Device file
kk: Құрылғы файлы

en: OSS4 samplerate bug workaround
kk: OSS4 үшін дискреттеу жиілігінің қатесіне түзету

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
kk: Кэш жаңарту мерзімі (сағ)

en: Fetch from embedded tags
kk: Кеңейтілген тегтерден алу

en: Fetch from local folder
kk: Жергілікті бумадан алу

en: Local cover file mask
kk: Жергілікті мұқаба үшін файл маскасы

en: Fetch from last.fm
kk: last.fm сайтынан алу

en: Fetch from albumart.org
kk: albumart.org сайтынан алу

en: Scale artwork towards longer side
kk: Альбом мұқабасын ұзын жағы бойынша масштабтау

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
kk: CDDB/FreeDB қолдану

en: Prefer CD-Text over CDDB
kk: CDDB алдында CD-Text таңдау

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
kk: CDDB сілтемесі (мыс. 'freedb.org')

en: CDDB port number (e.g. '888')
kk: CDDB порт нөмірі (мыс. '888')

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
kk: HTTP алдында CDDB хаттамасын таңдау

en: Enable NRG image support
kk: NRG бейнелер қолдауын іске қосу

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
kk: Қайта дискретизация сапасы (0..2, жоғарырақ - жақсырақ)

en: 8-bit output (default is 16)
kk: 8 биттік шығыс (бастапқысы 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
kk: Тректің макс. ұзындығы (мин)

en: Fadeout length (seconds)
kk: Дыбыс өшуінің ұзақтығы (секунд)

en: Play loops nr. of times (if available)
kk: Циклдерді ойнату рет саны (қолжетерлік болса)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
kk: Файлдарды дисктен өшіру алдында растауды сұрау

en: Status icon volume control sensitivity
kk: Жүйелік сөредегі таңбашаның дыбыс өзгерту сезімділігі

en: Custom status icon
kk: Таңдауыңызша жүйелік сөредегі таңбаша

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
kk: gtk_init --sync қосып, жөнелту (жөндеу режимі)

en: Add separators between plugin context menu items
kk: Контекст мәзірі элементтері арасына ажыратқышты қосу

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
kk: Хабарлама атауының пішімі

en: Notification content format
kk: Хабарлама құрамасының пішімі

en: Show album art
kk: Альбом суретін көрсету

en: Album art size (px)
kk: Альбом суретінің өлшемі (пикс)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
kk: PulseAudio сервері

en: Samplerate
kk: Дискреттеу жиілігі

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
kk: Іздеу кестесінің салыстырмалы жолы

en: Absolute seek table path
kk: Іздеу кестесінің абсолюттік жолы

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
kk: Аудио байттар орнын ауыстыру

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
kk: HVSC Songlength DB іске қосу

en: Songlengths.txt (from HVSC)
kk: Songlengths.txt (HVSC-дан)

en: Bits per sample (8 or 16)
kk: Разрядтылығы (8 не 16)

en: Default song length (sec)
kk: Тректің үнсіз келісім б/ша  ұзындығы (сек)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
kk: Timidity++ банкінің баптау файлы

en: Track Title
kk: Трек атауы

en: Performer
kk: Орындайтын

en: Total Tracks
kk: Жалпы трек саны

en: Genre
kk: Жанр

en: Composer
kk: Композитор

en: Disc Number
kk: Диск нөмірі

en: Comment
kk: Комментарий

en: Encoder / Vendor
kk: Кодтауыш / Шығарушы

en: Location
kk: Орналасуы

en: Subtrack Index
kk: Ішкі жолшықтың аты

en: Tag Type(s)
kk: Тег түр(лер)і

en: Embedded Cuesheet
kk: Құрамындағы cue файлы

en: Codec
kk: Кодек

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
kk: Файл кеңейтулері (';' ажыратылады)

note: Converter GUI
en: Convert
kk: Түрлендіру

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
kk: Мақсаттың дискреттеу жиілігі

en: Quality / Algorithm
kk: Сапасы / Алгоритмі

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
kk: Дискреттеудің автожиілігі (дискреттеу жиілігін қайта анықтайды)

note: shellexecui
en: Configure Custom Shell Commands
kk: Таңдауыңызша қоршам командаларын баптау

note: mpgmad
en: Disable gapless playback (faster scanning)
kk: Үзіліссіз ойнатуды сөндіру (скандауды жылдамдатады)

note: adplug
en: Prefer Ken emu over Satoh (surround won't work)
kk: Ken эмуляторын Satoh басым есептеу (surround жасамайтын болады)

en: Enable surround
kk: Surround іске қосу

en: [Built-in] %s
kk: [Құрамындағы] %s

en: The file already exists. Overwrite?
kk: Файл бар болып тұр. Оны үстінен жазу керек пе?

en: Converter warning
kk: Түрлендіруші ескертуі

en: Please select encoder
kk: Кодтауышты таңдаңыз

en: Converter error
kk: Түрлендіруші қатесі

en: Converting...
kk: Түрлендіру...

en: Select folder...
kk: Буманы тандаңыз...

en: Failed to save encoder preset
kk: Кодтауыштың баптауын сақтау сәтсіз

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
kk: Баптау сақталатын бума рұқсаттарын тексеріңіз, басқа атауды таңдаңыз не біршама диск кеңістігін босатыңыз.

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
kk: Ондай атымен баптау бар болып тұр. Басқа атын көрсетіңіз.

en: Error
kk: Қате

en: Add new encoder
kk: Жаңа кодтауышты қосу

en: Edit encoder
kk: Кодтауышты түзету

en: Remove preset
kk: Баптауды өшіру

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
kk: Бұл әрекет нәтижесінде таңдалған баптау өшіріледі. Осыны қалайсыз ба?

en: Encoders
kk: Кодтауыштар

en: Add plugin to DSP chain
kk: Плагинді DSP тізбегіне қосу

en: Failed to save DSP preset
kk: DSP баптауын сақтау сәтсіз

en: New DSP Preset
kk: Жаңа DSP баптауы

en: Edit DSP Preset
kk: DSP баптауын түзету

en: DSP Presets
kk: DSP баптаулары

en: Output folder:
kk: Шығыс бумасы:

en: Write to source track folder
kk: Бастапқы трек бумасына жазу

en: Preserve folder structure
kk: Бумалар құрылысын сақтау

en: Output file name:
kk: Шығыс файл аты:

en: Encoder:
kk: Кодтауыш:

en: DSP preset:
kk: DSP баптауы:

en: Number of threads:
kk: Ағымдар саны:

en: Output sample format:
kk: Сэмплдердің шығыс пішімі:

en: Keep source format
kk: Бастапқы пішімді қалдыру

en: 8 bit signed int
kk: 8 биттік таңбалы бүтін

en: 16 bit signed int
kk: 16 биттік таңбалы бүтін

en: 24 bit signed int
kk: 24 биттік таңбалы бүтін

en: 32 bit signed int
kk: 32 биттік таңбалы бүтін

en: 32 bit float
kk: 32 биттік қалқымалы

en: When file exists:
kk: Файл бар болса:

en: Prompt
kk: Сұрау

en: Overwrite
kk: Үстінен жазу

en: Edit Encoder Preset
kk: Кодтауыш баптауын түзету

en: Untitled Encoder
kk: Атауысыз кодтауыш

en: Output file extension:
kk: Шығыс файлдың кеңейтуі:

en: E.g. mp3
kk: Мыс. mp3

en: Command line:
kk: Командалық жол:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
kk: Мысалы: lame - %o
    %i кіріс файлы, %o шығыс файлы үшін, - stdin үшін

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
kk: <small>%o - шығыс файлы аты
    %i - уақытша кіріс файлының аты</small>

en: Method:
kk: Тәсіл:

en: Temporary file
kk: Уақытша файл

en: <b>Tag writer</b>
kk: <b>Тег жазушысы</b>

en: DSP Preset Editor
kk: DSP баптау түзетушісі

en: Untitled DSP Preset
kk: Атаусыз DSP баптауы

en: Add
kk: Қосу

en: Couldn't find pixmap file: %s
kk: Сурет файлын табу мүмкін емес: %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
kk: Қайнар көз пішімін сақтау
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float

en: Pipe
    Temporary file
kk: Pipe
    Уақытша файл

en: Custom Shell Commands
kk: Таңдауыңызша қоршам командалары

en: Edit
kk: Түзету

en: Close
kk: Жабу

en: Edit Command
kk: Команданы түзету

en: Command:
kk: Команда:

en: Arbitrary shell command. Will be executed in the shell context which the main application was started from. Title formatting can be used. Example: xdg-open %D
kk: Қалыпты қоршам командасы. Ол басты қолданба іске қосылған қоршам контекстінде жөнелтілетін болады. Атаудың пішімдеуін қолдануға болады. Мысалы: xdg-open %D

en: Free-form name, for example "My Shell Command"
kk: Таңдауыңызша атауы, мыс. "Менің қоршам командам"

en: Command ID, normally it should be something short, for example "youtube_open". It must be unique.
kk: Команданың ID-і, әдетте ол қысқа бірнәрсе болуы тиіс, мыс. "youtube_open". Және де ол бірегей болуы тиіс.

en: Single Tracks
kk: Дара тректер

en: Works on single track.
kk: Дара тректе жұмыс істейді.

en: Multiple Tracks
kk: Бірнеше трек

en: Works on multiple tracks.
kk: Бірнеше тректе жұмыс істейді.

en: Local
kk: Жергілікті

en: Works on local files.
kk: Жергілікті файлдарда жұмыс істейді.

en: Remote
kk: Қашықтағы

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
kk: Қашықтағы файлдарда жұмыс істейді (мыс, http:// streams)

en: Generic (Main Menu)
kk: Жалпы (басты мәзір)

en: Item should appear in the main menu
kk: Нәрсе басты мәзірден көрінуі тиіс

en: <small>If you want to add the command to main menu, make sure that title contains the menu path like this: "File/My Command", where File is the menu name in the English version.</small>
kk: <small>Егер басты мәзірге команданы қосқыңыз келсе, оның атауында мәзір жолы болғанын тексеріңіз, келесідей: "File/Менің командам", бұл жердегі Файл - ағылшын тіліндегі мәзір аты.</small>

en: Add Command
kk: Команданы қосу

en: Delete
kk: Өшіру

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
kk: Бұл әрекет таңдалған қоршам командасын өшіреді. Осыны қалайсыз ба?

en: Confirm Remove
kk: Өшіруді растау

en: ID must be non-empty and unique.
kk: ID бос болмауы және бірегей болуы тиіс.

en: Title must be non-empty.
kk: Атауы бос болмауы тиіс.

en: Shell Command must be non-empty.
kk: Қоршам командасы бос болмауы тиіс.

en: Invalid Values
kk: Қате мәндер

en: Supported sound formats
kk: Қолдауы бар дыбыс пішімдері

en: All files (*)
kk: Барлық файлдар (*)

en: Open file(s)...
kk: Файл(дар)ды ашу...

en: Add file(s) to playlist...
kk: Файл(дар)ды ойнату тізіміне қосу...

en: Add folder(s) to playlist...
kk: Бума(лар)ды ойнату тізіміне қосу...

en: Follow symlinks
kk: Сілтемелерден өту

en: help.txt
kk: help.kk.txt

en: Delete files from disk
kk: Файлдарды дисктен өшіру

en: Files will be lost. Proceed?
    (This dialog can be turned off in GTKUI plugin settings)
kk: Файлдар жоғалады. Жалғастыру керек пе?
    (Бұл сұхбатты GTKUI плагин баптауларында сөндіруге болады)

en: Load Playlist
kk: Ойнату тізімін жүктеу

en: Other files (*)
kk: Басқа файлдар (*)

en: Save Playlist As
kk: Ойнату тізімін қалайша сақтау

en: DeaDBeeF playlist files (*.dbpl)
kk: DeaDBeeF ойнату тізімі файлдары (*.dbpl)

en: Invalid value(s).
kk: Мән(дер) қате.

en: Content-type and Plugins fields must be non-empty, and comply with the rules.
    Example content-type: 'audio/mpeg'.
    Example plugin ids: 'stdmpg ffmpeg'.
    Spaces must be used as separators in plugin ids list.
    Content type should be only letters, numbers and '-' sign.
    Plugin id can contain only letters and numbers.
kk: Content-type және Плагиндер өрістері бос болмауы және ережелерге сай болуы тиіс.
    Мысалы content-type: 'audio/mpeg'.
    Мысал плагин ID-лары: 'stdmpg ffmpeg'.
    Плагиндер ID ажыратқыштары ретінде бос аралықтар қолданылуы тиіс.
    Құрама түрі тек әріптер, сандар және '-' таңбасынан тұруы тиіс.
    Плагин ID-і ішінде тек әріптер және сандар болуы тиіс.

en: Nothing is selected.
kk: Ешнәрсе таңдалмады.

en: Widget "%s" is not available
kk: "%s" виджеті қолжетерсіз

en: Replace with...
kk: Немен алмастыру...

en: Insert...
kk: Кірістіру...

en: Cut
kk: Қиып алу

en: Copy
kk: Көшіру

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Multiple widgets of this type are not supported
kk: Бұл түрдегі бірнеше виджеттерге қолдау жоқ

en: Lock movement
kk: Жылжытуды блоктау

en: Rename tab
kk: Беттің атын ауыстыру

en: Add new tab
kk: Жаңа бетті қосу

en: Move tab left
kk: Бетті солға жылжыту

en: Move tab right
kk: Бетті оңға жылжыту

en: Remove tab
kk: Бетті өшіру

en: Show Column Headers
kk: Бағандар атауларын көрсету

en: Expand the box by 1 item
kk: Бұл боксты 1 элементке кеңейту

en: Shrink the box by 1 item
kk: Бұл боксты 1 элементке азайту

en: Homogeneous
kk: Біртектес

en: Expand
kk: Жазу

en: Fill
kk: Толтыру

en: Configure button
kk: Батырманы баптау

en: Voices:
kk: Дыбыстар:

en: Edit playlist
kk: Ойнату тізімін түзету

en: Rename Playlist
kk: Ойнату тізімінің атын өзгерту

en: Remove Playlist
kk: Ойнату тізімін өшіру

en: Add New Playlist
kk: Жаңа ойнату тізімін қосу

en: Name
kk: Аты

en: Playlist browser
kk: Ойнату тізімдерді шолу
