DeaDBeeF Player - en to km translation catalogue (84 entries)

en: About DeaDBeeF %s
km: អំពី DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
km: DeaDBeeF %s ផ្លាស់ប្តួរកំណត់ហេតុ

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
km: រក្សា DeaDBeeF EQ Preset

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
km: ផ្ទុក DeaDBeeF EQ Preset

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
km: បញ្ចូល Foobar2000 EQ Preset...

en: Save Preset
km: រក្សាទុកកំណត់ជាមុន

en: Load Preset
km: ផ្ទុកកំណត់ជាមុន

en: Import Foobar2000 Preset
km: បញ្ចូល Foobar2000 EQ Preset...

en: Enable
km: អនុញ្ញាត

en: Zero All
km: សូន្យទាំងអស់

en: Zero Preamp
km: គ្មានប្រដាប់បំពងសំលេង

en: Zero Bands
km: គ្មានក្រុមតន្ត្រី

en: Mono
km: ម៉ូណូ

en: Stereo
km: ស្តេរេអូ

en: Paused |
km: ផ្អាក

en: New Playlist
km: បង្កើតបញ្ជីរថ្មី

en: Failed while reading help file
km: មានកំហុសពេលកំពុងអានឯកសារជំនួយ

en: Failed to load help file
km: មានកំហុសពេលផ្ទុកឯកសារជំនួយ

en: _File
km: ទិន្នន៍យ

en: _Open file(s)
km: បើកទិន្នន៍យ

en: Add file(s)
km: បញ្ចួលទិន្នន៍យ

en: Add folder(s)
km: បង្កើតថត

en: Add location
km: បង្កើតទីតាំង

en: New playlist
km: បញ្ជីរថ្មី

en: Load playlist
km: ផ្ទុកបញ្ជីរ

en: Save playlist
km: រក្សាទុកបញ្ជីរ

en: _Quit
km: ចាកចេញ

en: _Edit
km: កែសំរួល

en: _Clear
km: ជម្រះ

en: Select all
km: ជ្រើសទាំងអស់

en: Deselect all
km: ដោះជម្រើសទាំងអស់

en: Invert selection
km: ដាក់បញ្ច្រាសជម្រើស

en: Selection
km: ជម្រើស

en: Remove
km: យកចេញ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: _Find
km: សែ្វងរក

en: Title
km: ចំណងជើង

en: Album
km: អ៉ាល់បុ៑ម

note: Track properties dialog
en: Artist
km: អ្នកនិពន្ធ

en: Random
km: ចៃដន្យ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Preferences
km: ចំណង់ចំណូលចិត្ត

en: _View
km: មើល

en: Status bar
km: របាស្ថានភាព

en: Equalizer
km: ធ្វើអោយស្មើគ្នា

en: _Playback
km: ចាក់សារថ្មី

en: Order
km: លំដាប់

en: Linear
km: លីនេអែ៑រ

en: Looping
km: ការរង្វិលជុំ

en: Scroll follows playback
km: រមូរចាក់សារថ្មី

en: _Help
km: ជំនួយ

en: _ChangeLog
km: ផ្លាស់ប្តួរកំណត់ហេតុ

en: _About
km: អំពី

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Stop
km: ឈប់

en: Play
km: ចាក់

en: Pause
km: ផ្អាក

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Play Random
km: ចាក់ចែដន្យ

en: About
km: អំពី

en: Quit
km: លះបង់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Track Properties
km: ដានលក្ខណះសម្បត្តិ

en: _Apply
km: អនុវត្ត

en: _Close
km: បិទ

en: Metadata
km: មេតាទិន្នន៍យ

en: Properties
km: លក្ខណះសម្បត្តិ

en: Title:
km: ចំណងជើង

en: Type:
km: ប្រភេទ

en: Playing
km: កំពុងលេង

en: Album Art
km: តាក់តែងអ៉ាល់បុ៑ម

en: Artist - Album
km: ម្ចាស់អ៉ាល់បុ៑ម

en: Band / Album Artist
km: ក្រុម/ម្ចាស់អ៉ាល់បុ៑ម

en: Format:
km: ទ្រង់ទ្រាយ

en: Alignment:
km: តម្រឹម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: _Cancel
km: បោះបង់

en: _OK
km: យល់ព្រម

en: Output plugin:
km: ទិន្នផលកម្មវីធីជំនួយ

en: Sound
km: សំលេង

en: Track
km: ដាន

en: Adding files...
km: កំពុងផ្ទុកទិន្នន៍យ
