DeaDBeeF Player - en to lt translation catalogue (357 entries)

en: About DeaDBeeF %s
lt: Apie DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
lt: DeaDBeeF %s keitimų žurnalas

en: DeaDBeeF Translators
lt: DeaDBeeF Vertėjai

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
lt: Išsaugoti DeadBeef EQ nustatymų rinkinį

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
lt: DeaDBeeF EQ nustatymų rinkiniai (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
lt: Įkelti DeaDBeeF EQ nustatymų rinkinį...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
lt: DeaDBeeF EQ nustatymų rinkiniai (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
lt: Importuoti Foobar2000 EQ nustatymų rinkinį...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
lt: Foobar2000 EQ nustatymų rinkiniai (*.feq)

en: Save Preset
lt: Įrašyti nustatymų rinkinį

en: Load Preset
lt: Įkelti nustatymų rinkinį

en: Import Foobar2000 Preset
lt: Importutoi Foobar2000 nustatymų rinkinį

en: Enable
lt: Įjungti

en: Zero All
lt: Atstatyti visus

en: Zero Preamp
lt: Atstatyti Preamp

en: Zero Bands
lt: Atstatyti Bands

en: Presets
lt: Nustatymų rinkiniai

en: 1 day %d:%02d:%02d
lt: 1 diena %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
lt: %d dienos %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
lt: Sustabdyta | %d takeliai | %s bendras grojimo laikas

en: Paused |
lt: Sustabdyta |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
lt: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d takeliai | %s bendras grojimo laikas

en: New Playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: New Playlist (%d)
lt: Naujas grojaraštis (%d)

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Failed while reading help file
lt: Klaida skaitant pagalbos failą

en: Failed to load help file
lt: Pagalbos failo įkelti nepavyko

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: _File
lt: _Failas

en: _Open file(s)
lt: _Atverti failą(-us)

en: Add file(s)
lt: Pridėti failą (-us)

en: Add folder(s)
lt: Pridėti aplanką(-us)

en: Add location
lt: Pridėti vietą

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Load playlist
lt: Įkelti grojaraštį

en: Save playlist
lt: Išsaugoti grojaraštį

en: _Quit
lt: I_šeiti

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Clear
lt: Iš_valyti

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Deselect all
lt: Atžymėti viską

en: Invert selection
lt: Atvirkštinis pasirinkimas

en: Selection
lt: Pasirinkimas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Crop
lt: Apkirpti

en: _Find
lt: _Ieškoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Album
lt: Albumas

note: Track properties dialog
en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Date
lt: Data

en: Random
lt: Atsitiktine tvarka

en: Custom
lt: Pasirinkta

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: _View
lt: R_odymas

en: Status bar
lt: Būsenos juosta

en: Equalizer
lt: Ekvalaizeris

en: _Playback
lt: _Atkūrimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Linear
lt: Linijinis

en: Shuffle tracks
lt: Maišyti takelius

en: Shuffle albums
lt: Maišyti albumus

en: Looping
lt: Kartojimas

en: Loop all
lt: Kartoti visus

en: Loop single song
lt: Kartoti vieną dainą

en: Don't loop
lt: Nekartoti

en: Scroll follows playback
lt: Slinkimas seka atkūrimą

en: Cursor follows playback
lt: Žymeklis seka atkūrimą

en: Jump to current track
lt: Peršokti į dabartinį takelį

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _ChangeLog
lt: _Keitimų žurnalas

en: _About
lt: _Apie

en: _Translators
lt: _Vertėjai

en: Search
lt: Ieškoti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Sekantis

en: Play Random
lt: Atsitiktinis grojimas

en: About
lt: Apie

en: Quit
lt: Išeiti

en: Help
lt: Žinynas

en: Track Properties
lt: Takelio savybės

en: Settings
lt: Nustatymai

en: _Apply
lt: Prit_aikyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Properties
lt: Savybės

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Enter new column title here
lt: Įveskite naujo stulpelio pavadinimą čia

en: Type:
lt: Tipas:

en: Item Index
lt: Elementų rodyklė

en: Playing
lt: Atkuriama

en: Album Art
lt: Albumo dizainas

en: Artist - Album
lt: Atlikėjas - Albumas

en: Duration
lt: Trukmė

en: Track Number
lt: Takelio numeris

en: Band / Album Artist
lt: Grupė / Albumo atlikėjas

en: Format:
lt: Formatas:

en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Output plugin:
lt: Išvesties įskiepis:

en: Output device:
lt: Išvesties įrenginys:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
lt: 8 bitų audio visada konvertuoti į 16 bitų

en: Sound
lt: Garsas

en: Replaygain mode:
lt: Garsinimo režimas:

en: Disable
lt: Išjungti

en: Track
lt: Takelis

en: Replaygain peak scale
lt: Garsinimo mastelis

en: Replaygain preamp:
lt: Pagarsinimo lygis:

en: Global preamp:
lt: Bendras pagarsinimas:

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
lt: Į grojaraštį pridėti failus iš komandinės eilutės (ar failų tvarkyklės):

en: Resume previous session on startup
lt: Paleidus programą tęsti ankstesnę sesiją

en: Don't add from archives when adding folders
lt: Prideant aplankus, nepridėti failų iš archyvų

en: Playback
lt: Atkūrimas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: DSP Chain Preset
lt: DSP Chain nustatymų rinkinys

en: _Load
lt: _Įkelti

en: Close minimizes to tray
lt: Uždaryti į sistemos dėklą

en: Hide system tray icon
lt: Nerodyti sistemos dėklo piktogramos

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
lt: Įgalinti Rusiškos CP1251 koduotės aptikimą ir perkodavimą

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
lt: Įgalinti Kinietiškos CP936 koduotės aptikimą ir perkodavimą

en: Interface refresh rate (times per second):
lt: Sąsajos atnaujinimo dažnis (kartai per sekundę):

en: Titlebar text while playing:
lt: Pavadinimo juostos tekstas atkuriant:

en: Titlebar text while stopped:
lt: Pavadinimo juostos tekstas sustabdžius:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
lt: Grafinės sąsajos įskiepis (pakeitimam įsigalioti, reikia paleisti iš naujo):

en: Auto-name playlists when adding a single folder
lt: Pridedant tik vieną aplanką, grojaraštį pavadinti automatiškai

en: GUI/Misc
lt: GUI/Kita

en: Override
lt: Perrašyti

en: Foreground
lt: Priekinis planas

en: Background
lt: Fonas

en: Enable Proxy Server
lt: Įjungti tarpinį serverį

en: Proxy Server Address:
lt: Tarpinis serveris:

en: Proxy Server Port:
lt: Tarpinio serverio prievadas:

en: Proxy Type:
lt: Tarpinio serverio tipas:

en: Proxy Username:
lt: Tarpinio serverio naudotojo vardas:

en: Proxy Password:
lt: Tarpinio serverio slaptažodis:

en: HTTP User Agent:
lt: HTTP naudotojo agentas:

en: Network
lt: Tinklas

en: Version:
lt: Versija:

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Format
lt: Formatas

en: Ascending
lt: Didėjantis

en: Descending
lt: Mažėjantis

en: Select DSP Plugin
lt: Pasirinkti DSP įskeipį

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Tag Writer Settings
lt: Žymių rašymo nustatymai

en: Write ID3v2
lt: Rašyti ID3v2

en: Write ID3v1
lt: Rašyti ID3v1

en: Write APEv2
lt: Rašyti APEv2

en: Strip ID3v2
lt: Šalinti ID3v2

en: Strip ID3v1
lt: Šalinti ID3v1

en: Strip APEv2
lt: Šalinti APEv2

en: ID3v2 version
lt: ID3v2 versija

en: 2.3 (Recommended)
lt: 2.3 (Rekomenduojama)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
lt: ID3v1 simbolių koduotė (numatyta iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
lt: Rašyti ID3v2.4

en: Artist / Album
lt: Atlikėjas / Albumas

en: Track No
lt: Takelio numeris

en: Add column
lt: Pridėti stulpelį

en: Edit column
lt: Keisti stulpelį

en: Remove column
lt: Pašalinti stulpelį

en: Group by
lt: Grupuoti pagal

en: None
lt: Nieką

en: Artist/Date/Album
lt: Atlikėjas/Data/Albumas

en: Open file...
lt: Atverti failą...

en: Configure %s
lt: Konfigūruoti %s

en: Default Audio Device
lt: Numatytasis audio įrenginys

en: Adding files...
lt: Pridedami failai...

en: Initializing...
lt: Inicializuojama...

en: You've modified data for this track.
lt: Jūs pakeitėte šio takelio duomenis.

en: Really close the window?
lt: Tikrai užverti šį langą?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
lt: [Keletas reikšmių]

en: Key
lt: Raktas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Writing tags...
lt: Rašomos žymės...

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Field names must not start with : or _
lt: Laukelių vardai negali prasidėti: tarpu ar _

en: Cannot add field
lt: Pridėti laukelio nepavyko

en: Field with such name already exists, please try different name.
lt: Laukelis su tokiu vardu jau yra, pabandykite kitą vardą.

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Remove field
lt: Pašalinti lauką

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
lt: Naudojimas: deadbeef [parinktys][failai]

en: Options:
lt: Parinktys:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
lt:    --help  ar  -h     Parodo pagalbos langą (šį) ir išeina

en:    --quit             Quit player
lt:    --quit             Užverti grotuvą

en:    --version          Print version info and exit
lt:    --version     Parodyti versijos informaciją ir išeiti

en:    --play             Start playback
lt:    --play             Atkūrti

en:    --stop             Stop playback
lt:    --stop             Sustabdyti

en:    --pause            Pause playback
lt:    --pause            Pristabdyti

en:    --toggle-pause     Toggle pause
lt:    --toggle-pause     Perjungti sustabdymą

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
lt:    --play-pause       Jei sustabdyta atkurti, jei grojama sustabdyti

en:    --next             Next song in playlist
lt:    --next             Sekanti grojaraščio daina

en:    --prev             Previous song in playlist
lt:    --prev             Ankstesnė grojaraščio daina

en:    --random           Random song in playlist
lt:    --random           Atsitiktinė daina grojaraštyje

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
lt:    --queue            Pridėti failą(-us) į esamą grojaraštį

en:    --gui PLUGIN       Tells which GUI plugin to use, default is "GTK2"
lt:    --gui ĮSKIEPIS       Nurodo kurį GUI įskiepį naudoti, numatytasis yra „GTK2“

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
lt:    --nowplaying FMT   Nusiųsti formatuotą takelių sąrašą į stdout

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
lt:                       FMT %%-sintaksė: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed

en: Default
lt: Numatyta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
lt: Elementų rodyklė
    Atkuriama
    Albumo dizainas
    Atlikėjas - Albumas
    Atlikėjas
    Albumas
    Pavadinimas
    Trukmė
    Takelio numeris
    Grupė / Albumo atlikėjas
    Pasirinkta

en: Disable
    Track
    Album
lt: Išjungti
    Takelis
    Albumas

en: Ascending
    Descending
lt: Mažėjančiai
    Didėjančiai

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
lt: 2.3 (Rekomenduojama)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
lt: wildmidi: freepats konfigūracijos failas nerastas. Įdiekite timidity-freepats paetą, arba įskiepio nustatymuose nurodykite kelią iki freepats.cfg.

en: Lookup on Last.fm
lt: Ieškoti Last.fm

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
lt: Naudoti ALSA diskretizaciją

en: Release device while stopped
lt: Sustabdžius atlaisvinti įrenginį

en: Preferred buffer size
lt: Pageidaujamas buferio dydis

en: Preferred period size
lt: Pageidaujamas periodo dydis

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
lt: Įjungti „scrobbler“

en: Disable nowplaying
lt: Išjungti „dabar grojama“

en: Username
lt: Naudotojas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Prefer Album Artist over Artist field
lt: Primenybę teikti albumo atlikėjo, o ne atlikėjo laukeliui

note: OSS output plugin
en: Device file
lt: Įrenginio failas

en: OSS4 samplerate bug workaround
lt: OSS4 diskretizacijos dažnio klaidos sprendimas

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
lt: Podėlio atnaujinimo dažnis (hr)

en: Fetch from embedded tags
lt: Gauti iš įterptų žymių

en: Fetch from local folder
lt: Gauti iš vietinio aplanko

en: Local cover file mask
lt: Vietinio viršelio failo kaukė

en: Fetch from last.fm
lt: Gauti iš last.fm

en: Fetch from albumart.org
lt: Gauti iš albumart.org

en: Scale artwork towards longer side
lt: Taikyti albumo dizainą prie ilgesnės pusės

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
lt: Naudoti CDDB/FreeDB

en: Prefer CD-Text over CDDB
lt: Jei įmanoma naudoti CD-tekstą, o ne CDDB

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
lt: CDDB url (pvz. „freedb.org“)

en: CDDB port number (e.g. '888')
lt: CDDB prievadas (pvz. „888“)

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
lt: Jei įmanoma naudoti CDDB protokolą, o ne HTTP

en: Enable NRG image support
lt: Įjungti NRG atvaizdžių palaikymą

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
lt: Diskretizacijos kokybė (0..2, didesnė yra geriau)

en: 8-bit output (default is 16)
lt: 8-bitų išvestis (numatytoji yra 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
lt: Didžiausia dainos trukmė (minutėmis)

en: Fadeout length (seconds)
lt: Išblankimo trukmė (sekundėmis)

en: Play loops nr. of times (if available)
lt: Kiek kartų kartoti ciklus (jei įmanoma)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
lt: Šalinant failus iš disko prašyti patvirtinimo

en: Status icon volume control sensitivity
lt: Būsenos piktogramos garso valdymo jautrumas

en: Custom status icon
lt: Pasirinktinė būsenos piktograma

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
lt: Vykdyti gtk_init su --sync (derinimo režimas)

en: Add separators between plugin context menu items
lt: Tarp įskiepio kontekstinio meniu elementų pridėti skirtukus

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
lt: Pranešimų pavadinimo formatas

en: Notification content format
lt: Pranešimų turinio formatas

en: Show album art
lt: Rodyti albumo dizainą

en: Album art size (px)
lt: Albumo dizaino dydis (px)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
lt: PulseAudio serveris

en: Samplerate
lt: Diskretizavimo dažnis

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
lt: Reliatyvus prasukimo kortelės kelias

en: Absolute seek table path
lt: Absoliutus prasukimo kortelės kelias

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
lt: Sukeisti audio bitus (perjunkite jei girdite trukdžių)

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
lt: Įjungti HVSC dainų trukmių DB

en: Songlengths.txt (from HVSC)
lt: Dainutrukmes.txt (iš HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
lt: Bitai per diskretizaciją (8 arba 16)

en: Default song length (sec)
lt: Numatyta dainos trukmė (s)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
lt: Timidity++ tuščias konfigūracijos failas

en: Track Title
lt: Takelio pavadinimas

en: Performer
lt: Atlikėjas

en: Total Tracks
lt: Viso takelių

en: Genre
lt: Žanras

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Disc Number
lt: Disko numeris

en: Comment
lt: Komentaras

en: Encoder / Vendor
lt: Koduotojas / Gamintojas

en: Location
lt: Vieta

en: Subtrack Index
lt: Potakelio rodyklė

en: Tag Type(s)
lt: Žymių tipas(-ai)

en: Embedded Cuesheet
lt: Įterptasis Cuesheet

en: Codec
lt: Kodekas

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
lt: Failų plėtiniai (atskirti „;“)

note: Converter GUI
en: Convert
lt: Konvertuoti

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
lt: Paskirties diskretizacijos dažnis

en: Quality / Algorithm
lt: Kokybė / Algoritmas

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
lt: Automatinis diskretizacijos dažnis (perrašo Paskirties dažnį)

note: mpgmad
en: Disable gapless playback (faster scanning)
lt: Išjungti „gapless“ atkūrimą (greičiau skanuoja)

note: adplug
en: Prefer Ken emu over Satoh (surround won't work)
lt: Pirmenybę teikti Ken emu, o ne Satoh (erdvinis garsas neveiks)

en: Enable surround
lt: Įjungti erdvinį garsą

en: The file already exists. Overwrite?
lt: Failas jau egzistuoja. Perrašyti?

en: Converter warning
lt: Konverterio įspėjimas

en: Please select encoder
lt: Prašome pasirinkti koduotoją

en: Converter error
lt: Konverterio klaida

en: Converting...
lt: Konvertuojama...

en: Select folder...
lt: Pasirinkite aplanką...

en: Failed to save encoder preset
lt: Koduotojo nustatymų rinkinio išsaugoti nepavyko

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
lt: Patikrinkite nustatymų rinkinio leidimus, pabandykite kitą pavadinimą ar atlaisvinkite diske vietos

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
lt: Nustatymų rinkinys su tokiu vardu jau yra. Pasirinkite kitą vardą.

en: Error
lt: Klaida

en: Add new encoder
lt: Pridėti naują koduotoją

en: Edit encoder
lt: Keisti koduotoją

en: Remove preset
lt: Pašalinti nustatymų rinkinį

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
lt: Bus pašalintas pasirinktas nustatymų rinkinys. Ar jūs įsitikinę?

en: Encoders
lt: Koduotojai

en: Add plugin to DSP chain
lt: Į DSP grandinę pridėti įskiepį

en: Failed to save DSP preset
lt: Naujo DSP nustatymų rinkinio išsaugoti nepavyko

en: New DSP Preset
lt: Naujas DSP nustatymų rinkinys

en: Edit DSP Preset
lt: Keisti DSP nustatymų rinkinį

en: DSP Presets
lt: DSP nustatymų rinkiniai

en: Output folder:
lt: Paskirties aplankas:

en: Write to source track folder
lt: Rašyti į takelio šaltinio aplanką

en: Preserve folder structure
lt: Išlaikyti aplanko struktūrą

en: Output file name:
lt: Išvesties failas:

en: Encoder:
lt: Koduotojas:

en: DSP preset:
lt: DSP nustatymų rinkinys:

en: Number of threads:
lt: Kopijų skaičius:

en: Output sample format:
lt: Išvesties pavyzdžio formatas:

en: Keep source format
lt: Palikti šaltinio formatą

en: When file exists:
lt: Kai failas jau yra:

en: Prompt
lt: Paklausti

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Edit Encoder Preset
lt: Keisti koduotojo nustatymų rinkinį

en: Untitled Encoder
lt: Nepavadintas koduotojas

en: Output file extension:
lt: Išvesties failo plėtinys:

en: E.g. mp3
lt: Pvz. mp3

en: Command line:
lt: Komandinė eilutė:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
lt: Pavyzdys: lame - %o
    %i įvesties failui, %o išvesties failui, - stdin

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
lt: <small>%o - išvesties failas
    %i - laikinas įvesties failas</small>

en: Method:
lt: Metodas:

en: Pipe
lt: Kanalas

en: Temporary file
lt: Laikinas failas

en: <b>Tag writer</b>
lt: <b>Žymių rašyklė</b>

en: DSP Preset Editor
lt: DSP nustatymų rinkinių redaktorius

en: Untitled DSP Preset
lt: Nepavadintas DSP nustatymų rinkinys

en: Add
lt: Pridėti

en: Couldn't find pixmap file: %s
lt: Pixmap failo rasti nepavyko: %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
lt: Išlaikyti šaltinio formatą
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float

en: Pipe
    Temporary file
lt: Kanalas
    Laikinas failas

en: Custom Shell Commands
lt: Pasirinktinės shell komandos

en: Edit
lt: Keisti

en: Close
lt: Užverti

en: Edit Command
lt: Keisti komandą

en: Command:
lt: Komanda:

en: Arbitrary shell command. Will be executed in the shell context which the main application was started from. Title formatting can be used. Example: xdg-open %D
lt: Sutartinė shell komanda. Bus įvykdyta tokiam shell kontekste kokiame buvo paleista programa. Galima naudoti pavadinimo formatą. Pvz. xdg-open %D

en: Free-form name, for example "My Shell Command"
lt: Laisva forma, pavyzdžiui „Mano shell komanda“

en: Command ID, normally it should be something short, for example "youtube_open". It must be unique.
lt: Komandos ID, tai turėtų būti kažkas trumpo, pvayzdžiui „youtube_atverti“. Negali kartotis.

en: Single Tracks
lt: Pavieniai takeliai

en: Works on single track.
lt: Veikia su vienu takeliu.

en: Multiple Tracks
lt: Keletas takelių

en: Works on multiple tracks.
lt: Veikia su keliais takeliais.

en: Local
lt: Vietinis

en: Works on local files.
lt: Veikia su vietiniais failais.

en: Remote
lt: Nutolęs

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
lt: Veikia su nutolusiais failais (pvz. http:// streams)

en: Item should appear in the main menu
lt: Elementas turėtų atsirasti pagrindiniame meniu

en: Add Command
lt: Pridėti komandą

en: Delete
lt: Pašalinti

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
lt: Bus pašalinta pasirinkta shell komanda. Ar jūs įsitikinę?

en: Confirm Remove
lt: Patvirtinti pašalinimą

en: ID must be non-empty and unique.
lt: ID negali būti tuščias ar kartotis.

en: Title must be non-empty.
lt: Pavadinimas negali būti tuščias.

en: Shell Command must be non-empty.
lt: Shell komanda negali būti tuščia.

en: Invalid Values
lt: Netinkamos reikšmės
