DeaDBeeF Player - en to lv translation catalogue (475 entries)

en: About DeaDBeeF %s
lv: Par DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
lv: DeaDBeeF %s izmaiņu žurnāls

en: DeaDBeeF Translators
lv: DeaDBeeF tulkotāji

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
lv: Saglabāt DeaDBeeF balansiera sākumuzstādījumu

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
lv: DeaDBeeF balansiera sākumuzstādījumu faili (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
lv: Ielādēt DeaDBeeF balansiera sākumuzstādījumu...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
lv: DeaDBeeF balansiera sākumuzstādījumi (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
lv: Importēt Foobar2000 balansiera sākumuzstādījumu...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
lv: Foobar2000 balansiera sākumuzstādījumi (*.feq)

en: Save Preset
lv: Saglabāt sākumuzstādījumu

en: Load Preset
lv: Ielādēt sākumuzstādījumu

en: Import Foobar2000 Preset
lv: Importēt Foobar2000 sākumuzstādījumu

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Zero All
lv: Visu uz nulli

en: Zero Preamp
lv: Priekšpastiprinājumu uz nulli

en: Zero Bands
lv: Joslas uz nulli

en: Presets
lv: Sākumuzstādījumi

en: 1 day %d:%02d:%02d
lv: 1 diena %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
lv: %d dienas %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
lv: Apturēts | %d celiņi | %s kopējais atskaņošanas laiks

en: | %4d kbps
lv: | %4d kb/s

en: Paused |
lv: Pauzēts |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
lv: %s%s %s| %dHz | %d biti | %s | %d:%02d / %s | %d celiņi | %s kopējais atskaņošanas laiks

en: New Playlist
lv: Jauns repertuārs

en: New Playlist (%d)
lv: Jauns repertuārs (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
lv: Repertuārs ar cilnēm

en: Playlist
lv: Repertuārs

en: Splitter (top and bottom)
lv: Sadalītājs (augšā un apakšā)

en: Splitter (left and right)
lv: Sadalītājs (pa kreisi un pa labi)

en: Playlist tabs
lv: Repertuāra cilnes

en: Selection properties
lv: Iezīmējums īpašības

en: Album art display
lv: Albuma vāka attēlojums

en: Scope
lv: Loks

en: Spectrum
lv: Spektrs

en: HBox
lv: Horizontālais rāmis

en: VBox
lv: Vertikālais rāmis

en: Button
lv: Poga

en: Seekbar
lv: Meklēšanas josla

en: Playback controls
lv: Atskaņošanas vadība

en: Volume bar
lv: Skaļuma josla

en: Chiptune voices
lv: Chiptune balsis

en: Failed while reading help file
lv: Neizdevās nolasīt palīdzības failu

en: Failed to load help file
lv: Neizdevās ielādēt palīdzības failu

en: The player is currently running background tasks. If you quit now, the tasks will be cancelled or interrupted. This may result in data loss.
lv: Atskaņotājam pašreiz ir palaisti fona uzdevumi. Ja tagad iziesiet, uzdevumi tiks atcelti vai pārtraukti. Tas var izraisīt datu zudumu.

en: Do you still want to quit?
lv: Vai tomēr vēlaties iziet?

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: _File
lv: _Fails

en: _Open file(s)
lv: _Atvērt failu(s)

en: Add file(s)
lv: Pievienot failus

en: Add folder(s)
lv: Pievienot mapes

en: Add location
lv: Pievienot vietu

en: New playlist
lv: Jauns repertuārs

en: Load playlist
lv: Ielādēt repertuāru

en: Save playlist
lv: Saglabāt repertuāru

en: _Quit
lv: I_ziet

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Clear
lv: Notī_rīt

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Deselect all
lv: Noņemt iezīmējumu

en: Invert selection
lv: Apgriezt iezīmēto

en: Selection
lv: Iezīmējums

en: Remove
lv: Izņemt

en: Crop
lv: Apcirst

en: _Find
lv: A_trast

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Title
lv: Nosaukums

en: Track number
lv: Celiņa numurs

en: Album
lv: Albums

note: Track properties dialog
en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Date
lv: Datums

en: Random
lv: Nejauši

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: _View
lv: S_kats

en: Status bar
lv: Statusa josla

en: Equalizer
lv: Balansieris

en: Design mode
lv: Dizaina režīms

en: _Playback
lv: _Atskaņošana

en: Order
lv: Kārtība

en: Linear
lv: Lineāri

en: Shuffle tracks
lv: Sajaukt celiņus

en: Shuffle albums
lv: Sajaukt albumus

en: Looping
lv: Ciklošanās

en: Loop all
lv: Ciklot visu

en: Loop single song
lv: Ciklot vienu dziesmu

en: Don't loop
lv: Neciklot

en: Scroll follows playback
lv: Ritināšanās seko atskaņošanai

en: Cursor follows playback
lv: Kursors seko atskaņošanai

en: Stop after current track
lv: Apturēt pēc pašreizējā celiņa

en: Stop after current album
lv: Apturēt pēc pašreizējā albuma

en: Jump to current track
lv: Pārlekt uz pašreizējo celiņu

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _ChangeLog
lv: _Izmaiņu žurnāls

en: _About
lv: _Par

en: _Translators
lv: _Tulkotāji

en: Search
lv: Meklēt

en: Stop
lv: Apturēt

en: Play
lv: Atskaņot

en: Pause
lv: Pauze

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Play Random
lv: Atskaņot nejauši

en: About
lv: Par

en: Quit
lv: Iziet

en: Help
lv: Palīdzība

en: Track Properties
lv: Celiņa īpašības

en: Location:
lv: Vieta:

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: _Apply
lv: Pielietot

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: Metadata
lv: Metadati

en: Properties
lv: Īpašības

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Enter new column title here
lv: Ievadiet jaunās kolonnas nosaukumu šeit

en: Type:
lv: Tips:

en: Item Index
lv: Vienumu indekss

en: Playing
lv: Atskaņo

en: Album Art
lv: Albuma vāks

en: Artist - Album
lv: Izpildītājs — Albums

en: Duration
lv: Ilgums

en: Track Number
lv: Celiņa numurs

en: Band / Album Artist
lv: Grupa / Albuma izpildītājs

en: Format:
lv: Formāts:

en: Alignment:
lv: Novietojums:

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Text color:
lv: Teksta krāsa:

en: _Cancel
lv: Atcelt

en: _OK
lv: Labi

en: Output plugin:
lv: Izvades spraudnis:

en: Output device:
lv: Izvades ierīce:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
lv: Vienmēr pārveidot 8 bitu audio uz 16 bitu

en: Always convert 16 bit audio to 24 bit
lv: Vienmēr pārveidot 16 bitu audio uz 24 bitu

en: Sound
lv: Skaņa

en: Replaygain mode:
lv: Replaygain režīms:

en: Disable
lv: Atslēgt

en: Track
lv: Celiņš

en: Replaygain peak scale
lv: Replaygain pīķa mērogošana

en: Replaygain preamp:
lv: Replaygain priekšpastiprinājums:

en: Global preamp:
lv: Globālais priekšpastiprinājums:

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
lv: No komandrindas (vai failu pārvaldnieka) izsauktos failus pievienot šim repertuāram:

en: Resume previous session on startup
lv: Palaižot atjaunot iepriekšējo sesiju

en: Don't add from archives when adding folders
lv: Pievienojot mapes, nepievienot no arhīviem

en: "Stop after current track" option will switch off after triggering
lv: Opcija "Apturēt pēc pašreizējā celiņa" tika izslēgta pēc palaišanas

en: "Stop after current album" option will switch off after triggering
lv: Opcija "Apturēt pēc pašreizējā albuma" tika izslēgta pēc palaišanas

en: Playback
lv: Atskaņošana

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: DSP Chain Preset
lv: DSA ķēdes sākumuzstādījums

en: _Load
lv: Ie_lādēt

en: DSP
lv: DSA

en: Close minimizes to tray
lv: Aizvēršana minimizē uz sistēmas ikonu joslu

en: Hide system tray icon
lv: Paslēpt sistēmas ikonu joslas ikonu

en: Enable Japanese SHIFT-JIS detection and recoding
lv: Ieslēgt japāņu SHIFT-JIS  kodējuma noteikšanu un pārkodēšanu

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
lv: Ieslēgt krievu CP1251 kodējuma noteikšanu un pārkodēšanu

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
lv: Ieslēgt ķīniešu CP936 kodējuma noteikšanu un pārkodēšanu

en: Interface refresh rate (times per second):
lv: Saskarnes atjaunināšanas biežums (reizes sekundē):

en: Titlebar text while playing:
lv: Nosaukuma joslas teksts atskaņošanas laikā:

en: Titlebar text while stopped:
lv: Nosaukuma joslas teksts pēc atskaņošanas apturēšanas:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
lv: Grafiskās lietotāja saskarnes spraudnis (maiņai vajadzīgs restartēšana):

en: Player
lv: Atskaņotājs

en: Close playlists with middle mouse button
lv: Aizvērt repertuārus ar vidējo peles pogu

en: Hide "Remove From Disk" context menu item
lv: Paslēpt konteksta izvēlnes vienumu "Dzēst no diska"

en: Auto-name playlists when adding a single folder
lv: Pievienojot vienu mapi, repertuāru automātiski pārdēvēt

en: Auto-resize columns to fit the window
lv: Automātiski mainīt kolonnu izmēru, lai ietilpinātu logā

en: GUI/Misc
lv: Grafiskā lietotāja saskarne/citi

en: Override
lv: Aizstāt

en: Foreground
lv: Priekšplāns

en: Background
lv: Fons

en: Enable Proxy Server
lv: Ieslēgt starpniekserveri

en: Proxy Server Address:
lv: Starpniekservera adrese:

en: Proxy Server Port:
lv: Starpniekservera ports:

en: Proxy Type:
lv: Starpniekservera tips:

en: Proxy Username:
lv: Starpniekservera lietotājvārds:

en: Proxy Password:
lv: Starpniekservera parole:

en: HTTP User Agent:
lv: HTTP lietotāja aģents:

en: Edit Content-Type Mapping
lv: Rediģēt satura tipa kartējumus

en: Network
lv: Tīkls

en: Assigned Hotkeys:
lv: Piesaistītie īsinājumtaustiņi:

en: Action:
lv: Darbība:

en: <Not set>
lv: <Nav iestatīts>

en: Key combination:
lv: Taustiņu kombinācija:

en: Global hotkey
lv: Globālais īsinājumtaustiņš

en: Use the Apply button to save your changes,
    or the Revert button to undo your changes.
    The changes will NOT be saved
    if you don't press Apply.
lv: Izmantojiem pogu 'Pielietot', lai saglabātu savas izmaiņas,
    vai arī pogu 'Atgriezt', lai atceltu savas izmaiņas.
    Izmaiņas NEtiks saglabātas, ja vien nenospiedīsiet
    'Pielietot'.

en: _Defaults
lv: _Noklusējumi

en: Hotkeys
lv: Īsinājumtaustiņi

en: Version:
lv: Versija:

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Set Custom Title
lv: Iestatīt pielāgotu nosaukumu

en: Group By ...
lv: Grupēt pēc ...

en: Sort by ...
lv: Kārtot pēc ...

en: Format
lv: Formāts

en: Ascending
lv: Augoši

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Select DSP Plugin
lv: Izvēlēties DSA spraudni

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Tag Writer Settings
lv: Tagu rakstītāja iestatījumi

en: Write ID3v2
lv: Rakstīt ID3v2

en: Write ID3v1
lv: Rakstīt ID3v1

en: Write APEv2
lv: Rakstīt APEv2

en: Strip ID3v2
lv: Izņemt ID3v2

en: Strip ID3v1
lv: Izņemt ID3v1

en: Strip APEv2
lv: Izņemt APEv2

en: ID3v2 version
lv: ID3v2 versija

en: 2.3 (Recommended)
lv: 2.3 (ieteicams)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
lv: ID3v1 rakstzīmju kodējums (noklusētais ir iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
lv: Rakstīt ID3v2.4

en: Content-Type Mapping
lv: Satura tipa kartējumi

en: This table defines the binding between network stream content types and DeaDBeeF decoder plugins. For example, mp3 files can have content type "audio/x-mpeg", and need to be decoded by DeaDBeeF's own "stdmpg" plugin, or "ffmpeg" plugin.
lv: Šī tabula definē saistību starp tīkla straumju satura tipiem un DeaDBeeF dekodera spraudņiem. Piemēram, mp3 failiem satura tips var būt "audio/x-mpeg", un tos jādekodē paša DeaDBeeF "stdmpg" spraudnim, var arī "ffmpeg" spraudnim.

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusēto

en: Content-Type:
lv: Satura tips:

en: Plugins:
lv: Spraudņi:

en: Button properties
lv: Pogas īpašības

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Icon:
lv: Ikona:

en: Label:
lv: Etiķete:

en: Select action
lv: Izvēlēties darbību

en: Artist / Album
lv: Izpildītājs / Albums

en: Track No
lv: Celiņa nr.

en: Add To Playback Queue
lv: Pievienot atskaņošanas rindai

en: Remove From Playback Queue
lv: Izņemt no atskaņošanas rindas

en: Reload Metadata
lv: Pārlādēt metadatus

en: Remove From Disk
lv: Dzēst no diska

en: Add column
lv: Pievienot kolonu

en: Edit column
lv: Rediģēt kolonnu

en: Remove column
lv: Izņemt kolonnu

en: Pin groups when scrolling
lv: Tinot piespraust grupas

en: Group by
lv: Grupēt pēc

en: None
lv: Neviens

en: Artist/Date/Album
lv: Izpildītājs/Datums/Albums

en: Open file...
lv: Atvērt failu...

en: Configure %s
lv: Konfigurēt %s

en: Default Audio Device
lv: Noklusētā audio ierīce

en: You modified the hotkeys settings, but didn't save your changes.
lv: Jūs izmainījāt īsinājumstaustiņu iestatījumus, bet nesaglabājāt savas izmaiņas.

en: Are you sure you want to continue without saving?
lv: Tiešām vēlaties turpināt bez saglabāšanas?

en: Adding files...
lv: Pievieno failus...

en: Initializing...
lv: Inicializē...

en: You've modified data for this track.
lv: Jūs esat modificējis(-usi) datus šim celiņam.

en: Really close the window?
lv: Tiešām aizvērt logu?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
lv: [Vairākas vērtības]

en: Key
lv: Atslēga

en: Value
lv: Vērtība

en: [Multiple values]
lv: [Vairākas vērtības]

en: Writing tags...
lv: Raksta tagus...

en: Field name
lv: Lauka nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Field names must not start with : or _
lv: Lauka nosaukume nevar sākties ar : vai _

en: Cannot add field
lv: Nevar pievienot lauku

en: Field with such name already exists, please try different name.
lv: Lauks ar tādu nosaukumu jau pastāv, lūdzu, mēģiniet citu nosaukumu.

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Remove field
lv: Izņemt lauku

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
lv: Lietošana: deadbeef [opcijas] [--] [fails(-i)]

en: Options:
lv: Opcijas:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
lv:    --help  vai  -h     Parādīt palīdzību(šo ziņojumu) un iziet

en:    --quit             Quit player
lv:    --quit             Iziet no atskaņotāja

en:    --version          Print version info and exit
lv:    --version          Parādīt versijas info un iziet

en:    --play             Start playback
lv:    --play             Sākt atskaņošanu

en:    --stop             Stop playback
lv:    --stop             Apturēt atskaņošanu

en:    --pause            Pause playback
lv:    --pause            Pauzēt atskaņošanu

en:    --toggle-pause     Toggle pause
lv:    --toggle-pause     Pārslēgt pauzi

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
lv:    --play-pause       Sākt atskaņošanu, ja apturēts, pretējā gadījumā pārslēgt pauzi

en:    --next             Next song in playlist
lv:    --next             Nākamā dziesma repertuārā

en:    --prev             Previous song in playlist
lv:    --prev             Iepriekšējā dziesma repertuārā

en:    --random           Random song in playlist
lv:    --random           Nejauša dziesma repertuārā

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
lv:    --queue            Pievienot failu(s) esošajam repertuāram

en:    --gui PLUGIN       Tells which GUI plugin to use, default is "GTK2"
lv:    --gui SPRAUDNIS       Norāda, kuru lietotāja saskarnes spraudni izmantot, 
    noklusētais ir "GTK2"

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
lv:    --nowplaying FMT   Standarta izvadē parādīt formatētu celiņu

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
lv:                       FMT %%-sintakse: [a] – izpildītājs, [t] – nosaukums,
                          [b] – albums, [l] – ilgums, [n] – celiņa numurs,
                          [y] – gads, [c] – komentārs, [r] – autortiesības,
                          [e] – pagājušais laiks

en:                       for more info, see %s
lv:                       vairāk informācijai skatiet %s

en: Default
lv: Noklusētais

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
lv: Vienumu indekss
    Atskaņo
    Albuma vāks
    Izpildītājs — albums
    Izpildītājs
    Albums
    Nosaukums
    Ilgums
    Celiņa numurs
    Grupa / Albuma izpildītājs
    Pielāgots

en: Disable
    Track
    Album
lv: Atslēgt
    Celiņš
    Albums

en: Ascending
    Descending
lv: Augoši
    Dilstoši

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
lv: 2.3 (ieteicams)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
lv: wildmidi: freepats konfigurācijas fails nav atrasts. Lūdzu, instalējiet timidity-freepats pakotni, vai arī spraudņa iestatījumos norādiet ceļu uz freepats.cfg.

note: this file should list extra translatable strings that are not referenced directly in source code, e.g. scripted plugin configuration strings
en: Add Audio CD
lv: Pievienot audio CD

en: Lookup on Last.fm
lv: Meklēt vietnē Last.fm

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
lv: Izmantot ALSA diskretizācijas frekvences pārveidotāju

en: Release device while stopped
lv: Apturot atskaņošanu, atbrīvot ierīci

en: Preferred buffer size
lv: Vēlamais bufera izmērs

en: Preferred period size
lv: Vēlamais perioda izmērs

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
lv: Ieslēgt atskaņojumu nosūtītāju (scrobbler)

en: Disable nowplaying
lv: Atslēgt 'tagad atskaņo'

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Scrobble URL
lv: Atskaņojumu nosūtīšanas URL

en: Prefer Album Artist over Artist field
lv: Dot priekšroku 'Albuma izpildītājs' nevis 'Izpildītājs' laukam

note: OSS output plugin
en: Device file
lv: Ierīces fails

en: OSS4 samplerate bug workaround
lv: OSS4 iztveršanas frekvences defekta labošana

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
lv: Kešatmiņas atjaunināšanas periods (stundas)

en: Fetch from embedded tags
lv: Saņemt no iekļautajiem tagiem

en: Fetch from local folder
lv: Saņemt no vietējās mapes

en: Local cover file mask
lv: Vietējā vāka faila maska

en: Fetch from last.fm
lv: Saņemt no last.fm

en: Fetch from albumart.org
lv: Saņemt no albumart.org

en: Scale artwork towards longer side
lv: Mērogot albuma vāku uz garāko pusi

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
lv: Lietot CDDB/FreeDB

en: Prefer CD-Text over CDDB
lv: Dot priekšroku CD-Text nevis CDDB

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
lv: CDDB url (piem. 'freedb.org')

en: CDDB port number (e.g. '888')
lv: CDDB porta numurs (piem. '888')

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
lv: Dot priekšroku CDDB protokolam nevis HTTP

en: Enable NRG image support
lv: Ieslēgt NRG attēlu atbalstu

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
lv: Diskretizācijas frekvences pārveidošanas kvalitāte (0..2, augstāk ir labāk)

en: 8-bit output (default is 16)
lv: 8 bitu izvade (noklusējums ir 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
lv: Maksimālais dziesmas ilgums (minūtēs)

en: Fadeout length (seconds)
lv: Izdzišanas ilgums (sekundēs)

en: Play loops nr. of times (if available)
lv: Atskaņot ciklus šādu reižu skaitu (ja pieejams)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
lv: Dzēšot failus no diska, jautāt apstiprinājumu

en: Status icon volume control sensitivity
lv: Statusa ikonas skaļuma kontroles jutīgums

en: Custom status icon
lv: Pielāgota statusa ikona

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
lv: Palaist gtk_init ar --sync (atkļūdošanas režīms)

en: Add separators between plugin context menu items
lv: Pievienot atdalītājus starp spraudņu konteksta izvēlnes vienumiem

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
lv: Paziņojuma nosaukuma formāts

en: Notification content format
lv: Paziņojuma satura formāts

en: Show album art
lv: Rādīt albuma vāku

en: Album art size (px)
lv: Albuma vāka izmērs (px)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
lv: PulseAudio serveris

en: Samplerate
lv: Iztveršanas frekvence

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
lv: Relatīvās meklēšanas tabulas ceļš

en: Absolute seek table path
lv: Absolūtās meklēšanas tabulas ceļš

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
lv: Apmainīt audio bitus (pārslēdziet, ja dzirdat tikai statisku troksni)

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
lv: Ieslēgt HVSC dziesmu garumu datubāzi

en: Songlengths.txt (from HVSC)
lv: Songlengths.txt (no HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
lv: Biti uz iztvērumu (8 vai 16)

en: Default song length (sec)
lv: Noklusētais dziesmas ilgums (sekundēs)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
lv: Timidity++ kopņu konfigurācijas fails

en: Track Title
lv: Celiņa nosaukums

en: Performer
lv: Izpildītājs

en: Total Tracks
lv: Celiņi kopā

en: Genre
lv: Žanrs

en: Composer
lv: Komponists

en: Disc Number
lv: Diska numurs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Encoder / Vendor
lv: Kodētājs/ražotājs

en: Location
lv: Vieta

en: Subtrack Index
lv: Apakšceliņa indekss

en: Tag Type(s)
lv: Tagu tips(-i)

en: Embedded Cuesheet
lv: Iegultais cue fails

en: Codec
lv: Kodeks

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
lv: Failu paplašinājumi (atdalīti ar ';')

note: Converter GUI
en: Convert
lv: Pārveidot

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
lv: Mērķa iztveršanas frekvence

en: Quality / Algorithm
lv: Kvalitāte/Algoritms

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
lv: Automātiska iztveršanas frekvence (aizstāj mērķa iztveršanas frekvenci)

note: shellexecui
en: Configure Custom Shell Commands
lv: Konfigurēt pielāgotās čaulas komandas

note: mpgmad
en: Disable gapless playback (faster scanning)
lv: Atslēgt bezstarplaiku atskaņošanu (atslēgšana paātrina skenēšanu)

note: adplug
en: Prefer Ken emu over Satoh (surround won't work)
lv: Dot priekšroku Ken emu nevis Satoh (ieskaujošā skaņa (surround) nedarbosies)

en: Enable surround
lv: Ieslēgt ieskaušanu (surround)

en: [Built-in] %s
lv: [Iebūvētais] %s

en: The file already exists. Overwrite?
lv: Fails jau eksistē. Pārrakstīt?

en: Converter warning
lv: Pārveidotāja brīdinājums

en: Please select encoder
lv: Lūdzu, izvēlieties kodētāju

en: Converter error
lv: Pārveidotāja kļūda

en: Converting...
lv: Pārveido...

en: Select folder...
lv: Izvēlieties mapi...

en: Failed to save encoder preset
lv: Neizdevās saglabāt kodētāja sākumuzstādījumu

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
lv: Pārbaudiet sākumuzstādījumu mapes atļaujas, izmēģiniet citu nosaukumu vai atbrīvojiet vietu diskā

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
lv: Sākumuzstādījums ar tādu nosaukumu jau pastāv. Mēģiniet izvēlēties citu nosaukumu.

en: Error
lv: Kļūda

en: Add new encoder
lv: Pievienot jaunu kodētāju

en: Edit encoder
lv: Rediģēt kodētāju

en: Remove preset
lv: Izņemt sākumuzstādījumu

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
lv: Šī darbība izdzēsīs izvēlēto sākumuzstādījumu. Esat pārliecināts(-ta)?

en: Encoders
lv: Kodētāji

en: Add plugin to DSP chain
lv: Pievienot spraudni DSA ķēdei

en: Failed to save DSP preset
lv: Neizdevās saglabāt DSA sākumuzstādījumu

en: New DSP Preset
lv: Jauns DSA sākumuzstādījums

en: Edit DSP Preset
lv: Rediģēt DSA sākumuzstādījumu

en: DSP Presets
lv: DSA sākumuzstādījumi

en: Output folder:
lv: Izvades mape:

en: Write to source track folder
lv: Rakstīt uz celiņa avota mapi

en: Preserve folder structure
lv: Saglabāt mapes struktūru

en: Output file name:
lv: Izvades faila nosaukums:

en: Encoder:
lv: Kodētājs:

en: DSP preset:
lv: DSA sākumuzstādījums:

en: Number of threads:
lv: Pavedienu skaits:

en: Output sample format:
lv: Izvades iztvēruma (sample) formāts:

en: Keep source format
lv: Paturēt avota formātu

en: 8 bit signed int
lv: 8 bitu vesels skaitlis ar zīmi

en: 16 bit signed int
lv: 16 bitu vesels skaitlis ar zīmi

en: 24 bit signed int
lv: 24 bitu vesels skaitlis ar zīmi

en: 32 bit signed int
lv: 32 bitu vesels skaitlis ar zīmi

en: 32 bit float
lv: 32 bitu peldošā komata skaitlis

en: When file exists:
lv: Kad fails eksistē:

en: Prompt
lv: Jautāt

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Edit Encoder Preset
lv: Rediģēt kodētāja sākumuzstādījumu

en: Untitled Encoder
lv: Nenosaukts kodētājs

en: Output file extension:
lv: Izvades faila paplašinājums:

en: E.g. mp3
lv: Piem., mp3

en: Command line:
lv: Komandrinda:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
lv: Piemērs: lame - %o
    %i ievades failam, %o izvades failam, - standarta ievadei

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
lv: <small>%o - izvades faila nosaukums
    %i - pagaidu ievades faila nosaukums</small>

en: Method:
lv: Metode:

en: Pipe
lv: Caurule (pipe)

en: Temporary file
lv: Pagaidu fails

en: <b>Tag writer</b>
lv: <b>Tagu rakstītājs</b>

en: DSP Preset Editor
lv: DSA sākumuzstādījumu redaktors

en: Untitled DSP Preset
lv: Nenosaukts DSA sākumuzstādījums

en: Add
lv: Pievienot

en: Couldn't find pixmap file: %s
lv: Neizdevās atrast pikseļkartes failu: %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
lv: Paturēt avota formātu
    8 bitu vesels skaitlis ar zīmi
    16 bitu vesels skaitlis ar zīmi
    24 bitu vesels skaitlis ar zīmi
    32 bitu vesels skaitlis ar zīmi
    32 bitu peldošā komata skaitlis

en: Pipe
    Temporary file
lv: Caurule
    Pagaidu fails

en: Custom Shell Commands
lv: Pielāgotas čaulas komandas

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Edit Command
lv: Rediģēt komandu

en: Command:
lv: Komanda:

en: Arbitrary shell command. Will be executed in the shell context which the main application was started from. Title formatting can be used. Example: xdg-open %D
lv: Jebkāda čaulas komanda. Tiks izpildīta tajā čaulas kontekstā, no kuras tipa palaista galvenā lietotne. Var izmantot nosaukumu formatēšanu. Piemērs: xdg-open %D

en: Free-form name, for example "My Shell Command"
lv: Brīvi izvēlēts nosaukums, piemēram, "Mana čaulas komanda"

en: Command ID, normally it should be something short, for example "youtube_open". It must be unique.
lv: Komandas ID, parasti vajadzētu būt kaut kam īsam, piemēram, "youtube_open". Jābūt unikālam.

en: Single Tracks
lv: Atsevišķi celiņi

en: Works on single track.
lv: Darbojas ar atsevišķiem celiņiem.

en: Multiple Tracks
lv: Vairāki celiņi

en: Works on multiple tracks.
lv: Darbojas ar vairākiem celiņiem.

en: Local
lv: Vietējie

en: Works on local files.
lv: Darbojas ar vietējiem failiem.

en: Remote
lv: Attālinātie

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
lv: Darbojas ar attālinātajiem failiem (piem., http:// straumēm)

en: Generic (Main Menu)
lv: Vispārējs (galvenā izvēlne)

en: Item should appear in the main menu
lv: Vienumam vajadzētu parādīties galvenajā izvēlnē

en: <small>If you want to add the command to main menu, make sure that title contains the menu path like this: "File/My Command", where File is the menu name in the English version.</small>
lv: <small>Ja vēlaties pievienot komandu galvenajai izvēlnei, pārliecinaties, ka nosaukums satur ceļu izvēlnē, piem.: "File/Mana komanda", kur File ir izvēlnes nosaukums angliskajā versijā.</small>

en: Add Command
lv: Pievienot komandu

en: Delete
lv: Dzēst

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
lv: Šī darbība dzēsīs izvēlēto čaulas komandu. Vai esat pārliecināts(-ta)?

en: Confirm Remove
lv: Apstiprināt dzēšanu

en: ID must be non-empty and unique.
lv: ID jābūt ne-tukšam un unikālam.

en: Title must be non-empty.
lv: Nosaukumam jābūt ne-tukšam.

en: Shell Command must be non-empty.
lv: Čaulas komandai jābūt ne-tukšai.

en: Invalid Values
lv: Nederīgas vērtības

en: Supported sound formats
lv: Atbalstītie skaņas formāti

en: All files (*)
lv: Visi faili (*)

en: Open file(s)...
lv: Atvērt failu(s)...

en: Add file(s) to playlist...
lv: Pievienot failu(s) repertuāram...

en: Add folder(s) to playlist...
lv: Pievienot mapi(-es) repertuāram...

en: Follow symlinks
lv: Sekot simboliskajām saitēm

en: Delete files from disk
lv: Dzēst failus no diska

en: Files will be lost. Proceed?
    (This dialog can be turned off in GTKUI plugin settings)
lv: Faili tiks zaudēti. Turpināt?
    (Šis dialoglogs var tikt atslēgts GTKUI spraudņa iestatījumos)

en: Load Playlist
lv: Ielādēt repertuāru

en: Other files (*)
lv: Citi faili (*)

en: Save Playlist As
lv: Saglabāt repertuāru kā

en: DeaDBeeF playlist files (*.dbpl)
lv: DeaDBeeF repertuāra faili (*.dbpl)

en: Content-Type
lv: Satura tips

en: Invalid value(s).
lv: Nederīga(s) vērtība(s).

en: Content-type and Plugins fields must be non-empty, and comply with the rules.
    Example content-type: 'audio/mpeg'.
    Example plugin ids: 'stdmpg ffmpeg'.
    Spaces must be used as separators in plugin ids list.
    Content type should be only letters, numbers and '-' sign.
    Plugin id can contain only letters and numbers.
lv: Lauki 'Satura tips' un 'Spraudņi' nevar būt tukši, un tiem jāatbilst noteikumiem.
    Piemēra satura tips: 'audio/mpeg'.
    Piemēra sprauņu id: 'stdmpg ffmpeg'.
    Spraudņu id sarakstā kā atdalītāji jāizmanto atstarpes.
    Satura tipam var saturēt tikai burtus, skaitļus un zīmi '-'.
    Spaudņa id var saturēt tikai burtus un skaitļus.

en: Nothing is selected.
lv: Nekas nav izvēlēts.

en: Widget "%s" is not available
lv: Sīkrīks "%s" nav pieejams

en: Replace with...
lv: Aizvietot ar...

en: Insert...
lv: Ievietot...

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Multiple widgets of this type are not supported
lv: Vairāki šī tipa sīkrīki netiek atbalstīti

en: Lock movement
lv: Noslēgt kustību

en: Rename tab
lv: Pārdēvēt cilni

en: Add new tab
lv: Pievienot jaunu cilni

en: Move tab left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

en: Move tab right
lv: Pārvietot cilni pa labi

en: Remove tab
lv: Izņemt cilni

en: Show Column Headers
lv: Rādīt kolonnu galvenes

en: Expand the box by 1 item
lv: Paplašināt rāmi par 1 vienumu

en: Shrink the box by 1 item
lv: Samazināt rāmi par 1 vienumu

en: Homogeneous
lv: Homogēns

en: Expand
lv: Paplašināt

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Configure button
lv: Konfigurēt pogu

en: Voices:
lv: Balsis:

en: Edit playlist
lv: Rediģēt repertuāru

en: Rename Playlist
lv: Pārdēvēt repertuāru

en: Remove Playlist
lv: Izņemt repertuāru

en: Add New Playlist
lv: Pievienot jaunu repertuāru

en: Name
lv: Nosaukums

en: Playlist browser
lv: Repertuāru pārlūks
