DeaDBeeF Player - en to pl translation catalogue (433 entries)

en: About DeaDBeeF %s
pl: O programie DeaDBeef %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
pl: Lista zmian w DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF Translators
pl: Tłumacze

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
pl: Wybór pliku

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
pl: Pliki ustawień korektora DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
pl: Wybór pliku

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
pl: Pliki ustawień korektora DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
pl: Wybór pliku

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
pl: Pliki ustawień korektora Foobar2000 (*.feq)

en: Save Preset
pl: Zapisz ustawienia...

en: Load Preset
pl: Wczytaj ustawienia...

en: Import Foobar2000 Preset
pl: Importuj ustawienia programu Foobar2000...

en: Enable
pl: Włączenie

en: Zero All
pl: Wyzeruj wszystkie

en: Zero Preamp
pl: Wyzeruj Preamp

en: Zero Bands
pl: Wyzeruj pojedyncze

en: Presets
pl: Zapisz ustawienia...

en: 1 day %d:%02d:%02d
pl: 1 dzień %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
pl: %d dni %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
pl: Zatrzymano odtwarzanie | %d ścieżek | całkowity czas trwania listy odtwarzania: %s

en: | %4d kbps
pl: | %4d kb/s

en: Paused |
pl: Wstrzymano odtwarzanie |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
pl: %s%s %s| %d Hz | %d bitów | %s | %d:%02d / %s | %d ścieżek | całkowity czas trwania listy odtwarzania: %s

en: New Playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: New Playlist (%d)
pl: Nowa lista odtwarzania (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
pl: Playlisty z kartami

en: Playlist
pl: Playlista

en: Splitter (top and bottom)
pl: Podziałka (góra i dół)

en: Splitter (left and right)
pl: Podziałka (lewo i prawo)

en: Playlist tabs
pl: Karty playlist

en: Selection properties
pl: Właściwości zaznaczenia

en: Album art display
pl: Wyświetlanie okładki albumu

en: Scope
pl: Zakres

en: Spectrum
pl: Spektrum

en: Button
pl: Przycisk

en: Playback controls
pl: Kontrolki odtwarzania

en: Volume bar
pl: Pasek głośności

en: Failed while reading help file
pl: Nie można odczytać pliku pomocy

en: Failed to load help file
pl: Wystąpił błąd przy wczytywaniu pliku pomocy

en: Do you still want to quit?
pl: Czy wciąż chcesz wyjść?

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: _File
pl: _Plik

en: _Open file(s)
pl: _Otwórz...

en: Add file(s)
pl: Dodaj...

en: Add folder(s)
pl: Dodaj katalog...

en: Add location
pl: Dodaj położenie...

en: New playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: Load playlist
pl: Wczytaj listę odtwarzania...

en: Save playlist
pl: Zapisz listę odtwarzania

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Clear
pl: Wy_czyść

en: Select all
pl: Zaznacz wszystkie

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystkie

en: Invert selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: Selection
pl: Zaznaczenie

en: Remove
pl: Usuń

en: Crop
pl: Usuń pozostałe

en: _Find
pl: _Znajdź

en: Sort by
pl: Sortuj według

en: Title
pl: Tytuł

en: Track number
pl: Numer utworu

note: Track properties dialog
en: Artist
pl: Wykonawca

en: Date
pl: Data

en: Random
pl: Losowo

en: Custom
pl: Własny

en: Preferences
pl: Preferencje

en: _View
pl: _Widok

en: Status bar
pl: Pasek stanu

en: Equalizer
pl: Korektor dźwięku

en: Design mode
pl: Tryb projektowania

en: _Playback
pl: Odtwarzanie

en: Order
pl: Kolejność

en: Linear
pl: Liniowa

en: Shuffle tracks
pl: Tasuj ścieżki

en: Shuffle albums
pl: Tasuj albumy

en: Looping
pl: Powtarzanie

en: Loop all
pl: Zapętl wszystko

en: Loop single song
pl: Zapętl pojedynczą piosenkę

en: Don't loop
pl: Nie zapętlaj

en: Scroll follows playback
pl: Przewijanie podąża za odtwarzaniem

en: Cursor follows playback
pl: Kursor podąża za odtwarzaniem

en: Stop after current track
pl: Zatrzymaj odtwarzania po obecnym utworze

en: Stop after current album
pl: Zatrzymaj odtwarzanie po bieżącym albumie

en: Jump to current track
pl: Przejdź do bieżącego nagrania

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _ChangeLog
pl: Lista zmian

en: _About
pl: O progr_amie

en: _Translators
pl: _Tłumacze

en: Search
pl: Szukaj

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Play
pl: Odtwarzaj

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Next
pl: Następny

en: Play Random
pl: Odtwarzaj losowo

en: About
pl: O programie

en: Quit
pl: Zakończ

en: Help
pl: Pomoc

en: Track Properties
pl: Właściwości utworu

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Settings
pl: Ustawienia

en: _Apply
pl: Z_astosuj

en: _Close
pl: Zamknij

en: Metadata
pl: Metadane

en: Properties
pl: Właściwości

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Enter new column title here
pl: Wpisz nową nazwę kolumny

en: Type:
pl: Typ:

en: Item Index
pl: Numer ścieżki

en: Playing
pl: Odtwarzanie

en: Album Art
pl: Okładka albumu

en: Artist - Album
pl: Wykonawca - Album

en: Duration
pl: Długość

en: Track Number
pl: Numer utworu

en: Band / Album Artist
pl: Wykonawca albumu

en: Alignment:
pl: Wyrównanie:

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Text color:
pl: Kolor tekstu:

en: _Cancel
pl: An_uluj

en: Output plugin:
pl: Wtyczka wyjścia:

en: Output device:
pl: Urządzenie wyjścia:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
pl: Zawsze konwertuj 8 bitowe audio do 16 bitowego

en: Always convert 16 bit audio to 24 bit
pl: Zawsze konwertuj 16 bitowe audio do 24 bitowego

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Replaygain mode:
pl: Tryb Replaygain:

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Track
pl: Numer utworu

en: Replaygain peak scale
pl: Szczyt skali Replaygain

en: Replaygain preamp:
pl: Przedwzmacniacz replaygain:

en: Global preamp:
pl: Przedwzmacniacz powszechny

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
pl: Domyślna lista odtwarzania:

en: Resume previous session on startup
pl: Wznowienie odtwarzania po uruchomieniu programu

en: Don't add from archives when adding folders
pl: Nie dodawaj z archiwów podczas dodawania folderów

en: Playback
pl: Odtwarzanie

en: Configure
pl: Konfiguracja

en: _Load
pl: _Ładuj

en: Close minimizes to tray
pl: Ukrywanie okna do obszaru powiadamiania zamiast zamykania

en: Hide system tray icon
pl: Ukrycie ikony obszaru powiadamiania

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
pl: Detekcja i zapisywanie Rosyjskiego CP1251

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
pl: Detekcja i zapisywanie Chińskiego CP936

en: Interface refresh rate (times per second):
pl: Częstotliwość odświeżania interfejsu (w ciągu sekundy):

en: Titlebar text while playing:
pl: Zawartość paska tytułu podczas odtwarzania:

en: Titlebar text while stopped:
pl: Zawartość paska tytułu po zatrzymaniu odtwarzania:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
pl: Wtyczka interfejsa graficznego (zmiana potrzebuje uruchomienia ponowia)

en: Player
pl: Odtwarzacz

en: Close playlists with middle mouse button
pl: Zamknij listy odtwarzania środkowym klawiszem myszy

en: Hide "Remove From Disk" context menu item
pl: Ukrycie polecenia "Usuń z dysku" w menu podręcznym

en: Auto-name playlists when adding a single folder
pl: Automatycznie nazywaj playlisty podczas dodawania pojedynczego folderu

en: Auto-resize columns to fit the window
pl: Automatycznie dopasuj szerokość kolumn do rozmiaru okna

en: GUI/Misc
pl: GUI/Różne

en: Override
pl: Własne

en: Foreground
pl: Pierwszoplanowy

en: Background
pl: Drugoplanowy

en: Enable Proxy Server
pl: Serwer pośredniczący

en: Proxy Server Address:
pl: Adres:

en: Proxy Server Port:
pl: Port:

en: Proxy Type:
pl: Typ:

en: Proxy Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Proxy Password:
pl: Hasło:

en: Edit Content-Type Mapping
pl: Edytuj mapowanie typu zawartości

en: Network
pl: Sieć

en: Assigned Hotkeys:
pl: Przydzielone skróty klawiszowe:

en: Action:
pl: Działanie:

en: Key combination:
pl: Kombinacja klawiszy:

en: Global hotkey
pl: Globalne skróty klawiszowe

en: _Defaults
pl: _Domyślne

en: Hotkeys
pl: Skróty klawiszowe

en: Version:
pl: Wersja:

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Set Custom Title
pl: Ustaw własny tytuł

en: Group By ...
pl: Grupuj według ...

en: Sort by ...
pl: Sortuj według ...

en: Ascending
pl: Wzrastająco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Select DSP Plugin
pl: Wybieraj wtyczkę DSP

en: Plugin
pl: Wtyczki

en: Tag Writer Settings
pl: Ustawienia edytora tagów

en: Write ID3v2
pl: Zapisywanie ID3v2

en: Write ID3v1
pl: Zapisywanie ID3v1

en: Write APEv2
pl: Zapisywanie APEv2

en: Strip ID3v2
pl: Usuwanie ID3v2

en: Strip ID3v1
pl: Usuwanie ID3v1

en: Strip APEv2
pl: Usuwanie APEv2

en: ID3v2 version
pl: Wersja ID3v2

en: 2.3 (Recommended)
pl: 2.3 (rekomendowana)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
pl: Kodowanie znaków ID3v1 (domyślnie iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
pl: Zapisywanie ID3v2.4

en: Content-Type Mapping
pl: Mapowanie typu zawartości

en: Reset to defaults
pl: Zresetuj do domyślnych

en: Content-Type:
pl: Typ zawarotści:

en: Plugins:
pl: Wtyczki:

en: Button properties
pl: Właściwości przycisku

en: Color:
pl: Kolor:

en: Icon:
pl: Ikona:

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Select action
pl: Wybierz działanie

en: Artist / Album
pl: Wykonawca / Album

en: Track No
pl: Numer ścieżki

en: Add To Playback Queue
pl: Dodaj do kolejki odtwarzania

en: Remove From Playback Queue
pl: Usuń z kolejki odtwarzania

en: Reload Metadata
pl: Przeładuj metadane

en: Remove From Disk
pl: Usuń z dysku

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Edit column
pl: Edytuj kolumnę

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Pin groups when scrolling
pl: Przypnij grupy podczas przewijania

en: Group by
pl: Grupowanie

en: None
pl: Brak

en: Artist/Date/Album
pl: Artysta/Data/Album

en: Open file...
pl: Otwórz plik...

en: Configure %s
pl: Konfiguruj %s

en: Default Audio Device
pl: Domyślne urządzenie dźwiękowe

en: You modified the hotkeys settings, but didn't save your changes.
pl: Zmodyfikowałeś skróty klawiszowe, ale nie zapisałeś zmian.

en: Are you sure you want to continue without saving?
pl: Kontynuować bez zapisywania zmian?

en: Adding files...
pl: Dodawanie plików...

en: Initializing...
pl: Inicjalizowanie...

en: You've modified data for this track.
pl: Dane dla tego utworu zostały zmodyfikowane.

en: Really close the window?
pl: Zamknąć okno?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
pl: [Wiele wartości]

en: Key
pl: Typ

en: Value
pl: Wartość

en: [Multiple values]
pl: [Wiele wartości]

en: Writing tags...
pl: Zapisywanie tagów...

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Name:
pl: Imię:

en: Field names must not start with : or _
pl: Nazwa nie może zaczynać się od : lub _

en: Cannot add field
pl: Nie można dodać pola

en: Field with such name already exists, please try different name.
pl: Pole o takiej nazwie już istnieje, proszę spróbować innej nazwy.

en: Add field
pl: Dodaj...

en: Remove field
pl: Usuń

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
pl: Użycie: deadbeef [opcje] [--] [plik(i)]

en: Options:
pl: Opcje:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
pl:    --help  lub  -h     Wyświetla pomoc (ten tekst) i wychodzi z programu

en:    --quit             Quit player
pl:    --quit             Wychodzi z programu

en:    --version          Print version info and exit
pl:    --version          Wyświetla wersję programie i wychodzi

en:    --play             Start playback
pl:    --play             Zaczyna odtwarzanie

en:    --stop             Stop playback
pl:    --stop             Zatrzymuje odtwarzanie

en:    --pause            Pause playback
pl:    --pause            Wstrzymuje odtwarzanie

en:    --toggle-pause     Toggle pause
pl:    --toggle-pause     Włącz-wyłącz pauzę

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
pl:    --play-pause       Odtwarzaj jeśli zatrzymane, w innym wypadku pauzuj

en:    --next             Next song in playlist
pl:    --next             Następny utwór na liście odtwarzania

en:    --prev             Previous song in playlist
pl:    --prev             Poprzedni utwór na liście odtwarzania

en:    --random           Random song in playlist
pl:    --random           Losowy utwór na liście odtwarzania

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
pl:    --queue            Dodaje plik(i) do istniejącej listy odtwarzania

en:    --gui PLUGIN       Tells which GUI plugin to use, default is "GTK2"
pl:    --gui WTYCZKA       Wybiera której wtyczki GUI użyć, domyślną jest "GTK2"

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
pl:    --nowplaying FMT   Wysyła sformatowaną nazwę utworu do stdout

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
pl:                       FMT %%-składnia: [a]rtysta, [t]ytuł, al[b]um,
                          [d]ługość, [n]umer utworu, [r]ok, [k]omentarz,
                          prawa auto[r]skie, [e]pozostało

en:                       for more info, see %s
pl: aby uzyskać więcej informacji zobacz %s

en: Default
pl: Domyślne

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
pl: Numer ścieżki
    Odtwarzanie
    Okładka albumu
    Wykonawca - album
    Wykonawca
    Album
    Tytuł
    Czas trwania
    Numer utworu
    Zespół / Wykonawca albumu
    Własny

en: Disable
    Track
    Album
pl: Wyłącz
    Utwór
    Album

en: Ascending
    Descending
pl: Wzrastająco
    Malejąco

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
pl: 2.3 (Rekomendowany)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
pl: wildmidi: plik konfiguracyjny freepats nie został znaleziony. Zainstaluj pakiet timidity-freepats lub wskaż właściwą ścieżkę do pliku freepats.cfg w ustawieniach wtyczek.

note: this file should list extra translatable strings that are not referenced directly in source code, e.g. scripted plugin configuration strings
en: Add Audio CD
pl: Dodaj płytę Audio CD

en: Lookup on Last.fm
pl: Poszukaj na Last.fm

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
pl: Przepróbkowywanie ALSA

en: Release device while stopped
pl: Zwolnij urządzenie po zatrzymaniu

en: Preferred buffer size
pl: Preferowany rozmiar bufora

en: Preferred period size
pl: Preferowany okres trwania

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
pl: Przesyłanie informacji o odtworzonych utworach

en: Disable nowplaying
pl: Ukrycie informacji o używanym programie

en: Username
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password
pl: Hasło:

en: Scrobble URL
pl: Adres URL systemu składania informacji:

en: Prefer Album Artist over Artist field
pl: Preferuj Artystę Albumu nad pole Artysty

note: OSS output plugin
en: Device file
pl: Plik urządzenia

en: OSS4 samplerate bug workaround
pl: Obejście buga częstotliwości próbkowania OSS4

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
pl: Okres aktualizacji pamięci podręcznej (h)

en: Fetch from embedded tags
pl: Pozyskiwanie z etykiet

en: Fetch from local folder
pl: Pozyskiwanie z lokalnego katalogu

en: Local cover file mask
pl: Wzór plików okładek:

en: Fetch from last.fm
pl: Pozyskiwanie z serwisu last.fm

en: Fetch from albumart.org
pl: Pozyskiwanie z serwisu albumart.org

en: Scale artwork towards longer side
pl: Skaluj okładkę do dłuższej krawędzi

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
pl: Używanie baz danych CDDB/FreeDB

en: Prefer CD-Text over CDDB
pl: Preferowanie danych CD-Text zamiast baz danych CDDB

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
pl: Adres URL bazy danych CDDB (np. „freedb.org”)

en: CDDB port number (e.g. '888')
pl: Numer portu bazy danych CDDB (np. „888”)

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
pl: Preferuj protokół CDDB zamiast HTTP

en: Enable NRG image support
pl: Obsługa obrazów płyt w formacie NRG

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
pl: Jakość przepróbkowywania (0..2, wyższa jest lepsza)

en: 8-bit output (default is 16)
pl: wyjście 8 bitowe (domyślnie jest 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
pl: Maksymalna długość utworu (min):

en: Fadeout length (seconds)
pl: Długość zanikania (sekundy)

en: Play loops nr. of times (if available)
pl: Odtwarzaj zapętlenia ilość razy (jeśli dostępne)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
pl: Pytaj o potwierdzenie by usunąć pliki z dysku

en: Status icon volume control sensitivity
pl: Czułość kontroli głośności ikony obszaru powiadamiania

en: Custom status icon
pl: Własna ikona stanu

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
pl: Uruchom gtk_init z opcją --sync (tryb odpluskwiania)

en: Add separators between plugin context menu items
pl: Dodaj separatory pomiędzy wpisy w kontekstowym menu wtyczki

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
pl: Format tytułu powiadomienia

en: Notification content format
pl: Format zawartości powiadomienia

en: Show album art
pl: Pokaż okładkę albumu

en: Album art size (px)
pl: Rozmiar okładki albumu (px)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
pl: Serwer PulseAudio

en: Samplerate
pl: Częstotliwość próbkowania

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
pl: Względna ścieżka tablicy przeskoków

en: Absolute seek table path
pl: Bezwzględna ścieżka tablicy przeskoków

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
pl: Odwróć kolejność bitów audio (przełącz jeśli słyszysz tylko ciągły dźwięk)

en: Songlengths.txt (from HVSC)
pl: Songlengths.txt (z HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
pl: Bitów na próbkę (8 lub 16)

en: Default song length (sec)
pl: Domyślna długość utworu (sek)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
pl: Plik konfiguracyjny banków Timidity++

en: Track Title
pl: Tytuł utworu

en: Performer
pl: Wykonawca

en: Total Tracks
pl: Ilość utworów

en: Genre
pl: Gatunek

en: Composer
pl: Kompozytor

en: Disc Number
pl: Numer płyty

en: Comment
pl: Komentarz

en: Encoder / Vendor
pl: Program kodujący / Dostawca

en: Location
pl: Dodawanie położenia

en: Subtrack Index
pl: Numer pod-utworu

en: Tag Type(s)
pl: Typy etykiet

en: Embedded Cuesheet
pl: Wewnętrzny Cuesheet

en: Codec
pl: Kodek

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
pl: Rozszerzenie pliku (oddzielaj ';')

note: Converter GUI
en: Convert
pl: Konwertuj

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
pl: Docelowa częstotliwość próbkowania

en: Quality / Algorithm
pl: Jakość / Algorytm

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
pl: Automatyczna częstotliwość próbkowania (zastępuje Docelową częstotliwość próbkowania)

note: shellexecui
en: Configure Custom Shell Commands
pl: Konfiguruj własne polecenia shell

en: Enable surround
pl: Włącz dźwięk przestrzenny

en: The file already exists. Overwrite?
pl: Plik już istnieje. Nadpisać?

en: Converter warning
pl: Ostrzerzenie konwertera

en: Please select encoder
pl: Wybierz enkoder

en: Converter error
pl: Błąd konwertera

en: Converting...
pl: Konwertowanie...

en: Select folder...
pl: Wybierz folder...

en: Failed to save encoder preset
pl: Błąd zapisu ustawień enkodera

en: Error
pl: Błąd

en: Add new encoder
pl: Dodaj nowy enkoder

en: Edit encoder
pl: Edytuj enkoder

en: Remove preset
pl: Usuń ustawienie

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
pl: Ta czynność spowoduje usunięcie wybranego ustawienia. Czy jesteś pewien?

en: Encoders
pl: Enkodery

en: Add plugin to DSP chain
pl: Dodaj wtyczkę do łańcucha DSP

en: Failed to save DSP preset
pl: Błąd zapisu ustawień DSP

en: New DSP Preset
pl: Nowe ustawienia DSP

en: Edit DSP Preset
pl: Edytuj ustawienia DSP

en: DSP Presets
pl: Ustawienia DSP

en: Output folder:
pl: Folder wyjściowy:

en: Write to source track folder
pl: Zapisz do folderu źródłowego ścieżki

en: Preserve folder structure
pl: Zachowaj strukturę folderu

en: Output file name:
pl: Nazwa pliku wyjściowego

en: Encoder:
pl: Enkoder:

en: DSP preset:
pl: Ustawienie DSP:

en: Number of threads:
pl: Ilość wątków:

en: Output sample format:
pl: Wyjściowa częstotliwość próbkowania formatu:

en: Keep source format
pl: Zachowaj format źródłowy

en: When file exists:
pl: Jeśli plik istnieje:

en: Prompt
pl: Pytaj

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Edit Encoder Preset
pl: Edycja ustawień enkodera

en: Untitled Encoder
pl: Nienazwany enkoder

en: Output file extension:
pl: Rozszerzenie pliku wyjściowego:

en: E.g. mp3
pl: Np. mp3

en: Command line:
pl: Linia poleceń:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
pl: Przykład: lame - %o
    %i dla pliku wejściowego, %o dla pliku wyjściowego, - dla stdin

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
pl: <small>%o - nazwa pliku wyjściowego
    %i - tymczasowa nazwa pliku wejściowego</small>

en: Method:
pl: Metoda:

en: Temporary file
pl: Plik tymczasowy

en: DSP Preset Editor
pl: Edytor ustawień DSP

en: Untitled DSP Preset
pl: Nienazwane ustawienia DSP

en: Add
pl: Dodaj

en: Couldn't find pixmap file: %s
pl: Nie można znaleźć pliku pixmapy: %s

en: Custom Shell Commands
pl: Własne komendy Shell

en: Edit
pl: Edytuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Edit Command
pl: Edytuj komendę

en: Command:
pl: Komenda:

en: Arbitrary shell command. Will be executed in the shell context which the main application was started from. Title formatting can be used. Example: xdg-open %D
pl: Arbitralne komendy shell. Będą uruchomione w kontekście shella z którego została uruchomiona aplikacja. Formatowanie tytułu może zostać użyte. Przykład: xdg-open %D

en: Command ID, normally it should be something short, for example "youtube_open". It must be unique.
pl: ID komendy, zazwyczaj powinno być to coś krótkiego, na przykład "otwórz_youtube". Musi być unikalne.

en: Single Tracks
pl: Pojedyncze ścieżki

en: Works on single track.
pl: Działa na pojedynczej ścieżce.

en: Multiple Tracks
pl: Wiele ścieżek

en: Works on multiple tracks.
pl: Działa na wielu ścieżkach

en: Local
pl: Lokalnie

en: Works on local files.
pl: Działa na plikach lokalnych.

en: Remote
pl: Zdalnie

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
pl: Działa na zdalnych plikach (np. http:// streams)

en: Item should appear in the main menu
pl: Pozycja powinna pojawić się w głównym menu

en: Add Command
pl: Dodaj komendę

en: Delete
pl: Usuń

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
pl: To działanie usunie wybraną komendę shell. Czy na pewno to zrobić?

en: Confirm Remove
pl: Potwierdzenie usunięcia

en: ID must be non-empty and unique.
pl: ID musi coś zawierać i być unikalne.

en: Title must be non-empty.
pl: Tytył musi coś zawierać.

en: Shell Command must be non-empty.
pl: Komenda shell musi coś zawierać.

en: Invalid Values
pl: Nieprawidłowe wartości

en: Supported sound formats
pl: Wspierane formaty dźwięku

en: All files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Open file(s)...
pl: Otwórz plik(i)...

en: Add file(s) to playlist...
pl: Dodaj plik(i) do playlisty...

en: Add folder(s) to playlist...
pl: Dodaj katalog(i) do playlisty...

en: Follow symlinks
pl: Podążaj za dowiązaniami symbolicznymi

en: Delete files from disk
pl: Usuń pliki z dysku

en: Files will be lost. Proceed?
    (This dialog can be turned off in GTKUI plugin settings)
pl: Pliki zostaną utracone. Kontynuować?
    (Ten dialog może zostać wyłączony w ustawieniach wtyczki GTKUI)

en: Load Playlist
pl: Wczytaj Playlistę

en: Other files (*)
pl: Inne pliki (*)

en: Save Playlist As
pl: Zapisz playlistę jako

en: DeaDBeeF playlist files (*.dbpl)
pl: Plik playlisty DeaDBeeF (*.dbpl)

en: Content-Type
pl: Typ zawartości

en: Invalid value(s).
pl: Nieprawidłowa wartość(i).

en: Nothing is selected.
pl: Nic nie wybrano.

en: Replace with...
pl: Zastąp...

en: Insert...
pl: Wstaw...

en: Cut
pl: Wytnij

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Lock movement
pl: Blokada ruchu

en: Rename tab
pl: Zmień nazwę karty

en: Add new tab
pl: Dodaj nową kartę

en: Move tab left
pl: Przesuń kartę w lewo

en: Move tab right
pl: Przesuń kartę w prawo

en: Remove tab
pl: Usuń kartę

en: Show Column Headers
pl: Pokaż nagłówki kolumn

en: Homogeneous
pl: Homogeniczny

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Fill
pl: Wypełnij

en: Configure button
pl: Konfiguruj przycisk

en: Edit playlist
pl: Edytuj playlistę

en: Rename Playlist
pl: Zmień nazwę playlisty

en: Remove Playlist
pl: Usuń playlistę

en: Add New Playlist
pl: Dodaj nową playlistę

en: Name
pl: Nazwa

en: Playlist browser
pl: Przeglądarka playlisty
