DeaDBeeF Player - en to ug translation catalogue (317 entries)

en: About DeaDBeeF %s
ug: DeaDBeeF %s ھەققىدە

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
ug: DeaDBeeF %s نى ئۆزگەرتىش خاتىرىسى

en: DeaDBeeF Translators
ug: DeaDBeeF تەرجىمانلىرى

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
ug: DeaDBeeF EQ نىڭ ئالدىن تەڭشىشىنى ساقلاش

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
ug: DeaDBeeF EQ نىڭ ئالدىن تەڭشەش ھۆججەتلىرى (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
ug: DeaDBeeF EQ نىڭ ئالدىن تەڭشىشىنى ئوقۇش…

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
ug: DeaDBeeF EQ نىڭ ئالدىن تەڭشەشلىرى (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
ug: Foobar2000 EQ نىڭ ئالدىن تەڭشىشىنى ئىمپورت قىلىش…

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
ug: Foobar2000 EQ نىڭ ئالدىن تەڭشەشلىرى (*.feq)

en: Save Preset
ug: ئالدىن تەڭشەشنى ساقلاش

en: Load Preset
ug: ئالدىن تەڭشەشنى ئوقۇش

en: Import Foobar2000 Preset
ug: Foobar2000 نىڭ ئالدىن تەڭشىشىنى ئىمپورت قىلىش

en: Enable
ug: ئىناۋەتلىك

en: Zero All
ug: ھەممىنى نۆل قىلىش

en: Zero Preamp
ug: ئالدىن كۈچەيتىشنى نۆل قىلىش

en: Zero Bands
ug: بەلۋاغلارنى نۆل قىلىش

en: Presets
ug: ئالدىن تەڭشەشلەر

en: 1 day %d:%02d:%02d
ug: 1 كۈن %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
ug: %d كۈن %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
ug: توختىغان  | %d  نەغمە  | %s جەمئىي قويۇش ۋاقتى

en: Mono
ug: يەككە يوللۇق ئاۋاز

en: Stereo
ug: ستېرېئو

en: Paused |
ug: ۋاقىتلىق توختىدى |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
ug: %s%s %s| %d گېرتس | %d بىت | %s | %d:%02d / %s | %d نەغمە | %s جەمئىي قويۇش ۋاقتى

en: New Playlist
ug: يېڭى قويۇش تىزىمى

en: New Playlist (%d)
ug: يېڭى قويۇش تىزىمى(%d)

en: Failed while reading help file
ug: ياردەم ھۆججىتىنى ئوقۇۋاتقاندا مەغلۇپ بولدى

en: Failed to load help file
ug: ياردەم ھۆججىتىنى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى.

en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: _Open file(s)
ug: ھۆججەت(لەر)نى ئاچ(_O)

en: Add file(s)
ug: ھۆججەت(لەر)نى قوشۇش

en: Add folder(s)
ug: قىسقۇچ(لار)نى قوشۇش

en: Add location
ug: ئورۇن قوشۇش

en: New playlist
ug: يېڭى قويۇش تىزىمى

en: Load playlist
ug: قويۇش تىزىمىنى ئوقۇش

en: Save playlist
ug: قويۇش تىزىمىنى ساقلاش

en: _Quit
ug: چېكىن(_Q)

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _Clear
ug: تازىلا(_C)

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللا

en: Deselect all
ug: ھەممىنى تاللىما

en: Invert selection
ug: تاللاشنى ئۆرۈ

en: Selection
ug: تاللانما

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Crop
ug: قىرقىش

en: _Find
ug: ئىزدە(_F)

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Track number
ug: ناخشا نومۇرى

en: Album
ug: ئالبوم

note: Track properties dialog
en: Artist
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Date
ug: چېسلا

en: Random
ug: قالايمىقان

en: Custom
ug: ئىختىيارى

en: Preferences
ug: مايىللىق

en: _View
ug: كۆرۈنۈش(_V)

en: Status bar
ug: ھالەت بالدىقى

en: Equalizer
ug: تەڭشىگۈچ

en: _Playback
ug: قوي(_P)

en: Order
ug: تەرتىپلە

en: Linear
ug: سىزىقلىق

en: Shuffle tracks
ug: نەغمىنى تەرتىپسىز قويۇش

en: Shuffle albums
ug: ئالبومنى تەرتىپسىز قويۇش

en: Looping
ug: قايتىلاۋاتىدۇ

en: Scroll follows playback
ug: سىيرىغۇچ قويۇۋاتقىنىغا ئەگەشسۇن

en: Cursor follows playback
ug: نۇربەلگە قويۇۋاتقىنىغا ئەگەشسۇن

en: Jump to current track
ug: نۆۋەتتىكى نەغمىگە سەكرەش

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _ChangeLog
ug: ئۆزگىرىش خاتىرىسى(_C)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Translators
ug: تەرجىمانلار(_T)

en: Search
ug: ئىزدە

en: Stop
ug: توختا

en: Play
ug: قوي

en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Play Random
ug: تەرتىپسىز قويۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Quit
ug: ئاخىرلاشتۇرۇش

en: Help
ug: ياردەم

en: Track Properties
ug: نەغمە خاسلىقى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: _Apply
ug: قوللان(_A)

en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: Metadata
ug: مېتا سانلىق-مەلۇماتى

en: Properties
ug: خاسلىق

en: Title:
ug: ماۋزۇ:

en: Enter new column title here
ug: يېڭى ئىستون ماۋزۇسىنى بۇ يەرگە كىرگۈزۈڭ

en: Type:
ug: تىپى:

en: Item Index
ug: تۈر ئىندېكسى

en: Playing
ug: قويۇۋاتىدۇ

en: Album Art
ug: ئالبوم مۇقاۋىسى

en: Artist - Album
ug: ئورۇنلىغۇچى - ئالبوم

en: Duration
ug: ۋاقتى

en: Track Number
ug: نەغمە نومۇرى

en: Band / Album Artist
ug: مۇزىكا ئەترىتى / ئالبوم ئورۇنلىغۇچى

en: Format:
ug: پىچىم:

en: Alignment:
ug: توغرىلاش:

en: Left
ug: سول

en: Right
ug: ئوڭ

en: _Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر(_C)

en: _OK
ug: جەزملە(_O)

en: Output plugin:
ug: چىقىرىش قىستۇرمىسى:

en: Output device:
ug: چىقىرىش ئۈسكۈنىسى:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
ug: 8 بىتلىق ئۈننى ھەمىشە 16 بىتلىق ئۈنگە ئايلاندۇرۇش

en: Sound
ug: ئاۋاز

en: Replaygain mode:
ug: Replaygain ھالىتى:

en: Disable
ug: ئىناۋەتسىز

en: Track
ug: نەغمە

en: Replaygain peak scale
ug: قويۇشنى كۈچەيتىش مىقدارىنىڭ ئەڭ چوڭ قىممىتىنى تەڭشەش

en: Replaygain preamp:
ug: قويۇش مىقدارىنى ئالدىن كۈچەيتىش:

en: Global preamp:
ug: ئومۇمىي ئالدىن كۈچەيتىش:

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
ug: بۇيرۇق قۇرىدىن(ياكى ھۆججەت باشقۇرغۇدىن) ھۆججەت(لەر)نى بۇ قويۇش تىزىمىغا قوشۇش:

en: Resume previous session on startup
ug: باشلانغاندا ئالدىنقى ئەڭگىمەنى داۋام قىلسۇن

en: Don't add from archives when adding folders
ug: قىسقۇچتىن قوشۇۋاتقاندا ئارخىپتىن قوشما

en: Playback
ug: قويۇش

en: Configure
ug: سەپلە

en: DSP Chain Preset
ug: DSP زەنجىرىنىڭ ئالدىن تەڭشىشى

en: _Load
ug: يۈكلە(_L)

en: Close minimizes to tray
ug: كۆزنەك يېپىلغاندا سىستېما قوندىقىغا كىرسۇن

en: Hide system tray icon
ug: سىستېما قونداق سىنبەلگىسىنى يوشۇر

en: Interface refresh rate (times per second):
ug: كۆرۈنمەيۈزنى يېڭىلاش تېزلىكى(ھەر سېكۇنتتىكى قېتىم سانى)

en: Titlebar text while playing:
ug: قويۇۋاتقان چاغدىكى ماۋزۇ بالدىقى تېكىستى:

en: Titlebar text while stopped:
ug: توختىغان چاغدىكى ماۋزۇ بالدىقى تېكىستى:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
ug: GUI قىستۇرمىسى (ئۆزگەرتىلگەندىن كېيىن قايتا باشلاش زۆرۈر):

en: Auto-name playlists when adding a single folder
ug: يەككە مۇندەرىجە قوشۇلغاندا قويۇش تىزىمىنىڭ ئاتىنى ئاپتوماتىك بەلگىلە

en: Override
ug: قاپلاش

en: Foreground
ug: ئالدى كۆرۈنۈش

en: Background
ug: تەگلىك

en: Enable Proxy Server
ug: ۋاكالەتچى مۇلازىمېتىرنى ئىناۋەتلىك قىلىش

en: Proxy Server Address:
ug: ۋاكالەتچى مۇلازىمېتىرنىڭ ئادرېسى:

en: Proxy Server Port:
ug: ۋاكالەتچى مۇلازىمېتىرنىڭ ئېغىزى:

en: Proxy Type:
ug: ۋاكالەتچىنىڭ تىپى:

en: Proxy Username:
ug: ۋاكالەتچىنىڭ ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: Proxy Password:
ug: ۋاكالەتچى ئىمى:

en: Network
ug: تور

en: Version:
ug: نەشرى:

en: Copyright
ug: نەشر ھوقۇقى

en: Plugins
ug: قىستۇرما

en: Format
ug: پىچىمى

en: Ascending
ug: ئۆسكۈچى

en: Descending
ug: كېمەيگۈچى

en: Select DSP Plugin
ug: DSP قىستۇرمىسىنى تاللاش

en: Plugin
ug: قىستۇرما

en: Tag Writer Settings
ug: خەتكۈش يازغۇچ تەڭشىكى

en: Write ID3v2
ug: ID3v2 نى يېزىش

en: Write ID3v1
ug: ID3v1 نى يېزىش

en: Write APEv2
ug: APEv2 نى يېزىش

en: Strip ID3v2
ug: ID3v2 نى ئۆچۈرۈۋېتىش

en: Strip ID3v1
ug: ID3v1 نى ئۆچۈرۈۋېتىش

en: Strip APEv2
ug: APEv2 نى ئۆچۈرۈۋېتىش

en: ID3v2 version
ug: ID3v2 نەشرى

en: 2.3 (Recommended)
ug: 2.3 (تەۋسىيە قىلىنىدۇ)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
ug: ID3v1 ھەرپ كودلىشى (كۆڭۈلدىكى قىممىتى iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
ug: ID3v2.4 نى يېزىش

en: Artist / Album
ug: ئورۇنلىغۇچى / ئالبوم

en: Track No
ug: نەغمە نومۇرى

en: Add column
ug: ئىستون قوشۇش

en: Edit column
ug: ئىستون تەھرىرلەش

en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈر

en: Group by
ug: گۇرۇپپىلاش

en: None
ug: يوق

en: Artist/Date/Album
ug: ئورۇنلىغۇچى/چېسلا/ئالبوم

en: Open file...
ug: ھۆججەت ئېچىش…

en: Configure %s
ug: %s نى سەپلەش

en: Default Audio Device
ug: كۆڭۈلدىكى ئۇن ئۈسكۈنىسى

en: Adding files...
ug: ھۆججەتلەرنى قوشۇۋاتىدۇ…

en: Initializing...
ug: دەسلەپلەشتۈرۈۋاتىدۇ…

en: You've modified data for this track.
ug: بۇ نەغمىنىڭ سانلىق-مەلۇماتلىرىنى ئۆزگەرتتىڭىز.

en: Really close the window?
ug: كۆزنەكنى راستلا ياپامسىز؟

note: get value to edit
en: [Multiple values]
ug: [بىر قانچە قىممەت]

en: Key
ug: ئاچقۇچ

en: Value
ug: قىممەت

en: Writing tags...
ug: خەتكۈچلەرنى يېزىۋاتىدۇ…

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Field names must not start with : or _
ug: سوز بۆلىكى ئاتى : ياكى _ بىلەن باشلانماسلىقى كېرەك

en: Cannot add field
ug: سوز بۆلىكى قوشقىلى بولمىدى

en: Field with such name already exists, please try different name.
ug: بۇنداق ئاتى بار سوز بۆلىكى مەۋجۇت، باشقا ئاتنى سىناپ كۆرۈڭ.

en: Add field
ug: سوز بۆلىكى قوشۇش

en: Remove field
ug: سوز بۆلىكىنى چىقىرىۋېتىش

en: Options:
ug: تاللانمىلار:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
ug:    --help  ياكى  -h     مۇشۇ ياردەمنى كۆرسىتىپ ئاخىرلىشىدۇ

en:    --quit             Quit player
ug:    --quit             قويغۇنى ئاخىرلاشتۇرىدۇ

en:    --version          Print version info and exit
ug:    --version          نەشر ئۇچۇرىنى بېسىپ چىقىرىپ ئاخىرلىشىدۇ

en:    --play             Start playback
ug:    --play             قويۇشنى باشلايدۇ

en:    --stop             Stop playback
ug:    --stop             قويۇشنى توختىتىدۇ

en:    --pause            Pause playback
ug:    --pause            قويۇشنى ۋاقىتلىق توختىتىدۇ

en:    --toggle-pause     Toggle pause
ug:    --toggle-pause     ۋاقىتلىق توختىتىشنى ئالماشتۇرىدۇ

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
ug:    --play-pause       قويۇۋاتقان بولسا ۋاقىتلىق توختىتىدۇ، باشقا ھالەتنىمۇ ۋاقىتلىق توختىتىدۇ

en:    --next             Next song in playlist
ug:    --next             قويۇش تىزىمىدىكى كېيىنكى ناخشا

en:    --prev             Previous song in playlist
ug:    --prev             قويۇش تىزىمىدىكى ئالدىنقى ناخشا

en:    --random           Random song in playlist
ug:    --random           قويۇش تىزىمىدىكى ناخشىنى تەرتىپسىز قويىدۇ

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
ug:    --queue            ھۆججەت(لەر) نى قويۇش تىزىمىغا قوشىدۇ

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
ug:    --nowplaying FMT   پىچىلغان نەغمە ئاتىنى ئۆلچەملىك چىقىرىش ئۈسكۈنىسى(stdout) غا چىقىرىدۇ

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Yes
ug: ھەئە

en: No
ug: ياق

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
ug: تۈر ئىندېكسى
    قويۇۋاتىدۇ
    ئالبوم مۇقاۋىسى
    ئورۇنلىغۇچى - ئالبوم
    ئورۇنلىغۇچى
    ئالبوم
    ماۋزۇ
    ئۇزۇنلۇقى
    نەغمە نومۇرى
    مۇزىكا ئەترىتى / ئورۇنلىغۇچى
    ئىختىيارىي

en: Disable
    Track
    Album
ug: ئىناۋەتسىز
    نەغمە
    ئالبوم

en: Ascending
    Descending
ug: چوڭىيىش/كىچىكلەش

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
ug: 2.3 (تەۋسىيە قىلىنىدۇ)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
ug: سەپلىمە ھۆججەت(wildmidi: freepats دېگەن) تېپىلمىدى. timidity-freepats بوغچىسىنى ئورنىتىڭ ياكى freepats.cfg نىڭ يولىنى قىستۇرما تەڭشىكىدە كۆرسىتىپ بېرىڭ.

en: Lookup on Last.fm
ug: ئىزدەش (Last.fm) دىن

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
ug: ئەۋرىشكىلەشكە ALSA ئىشلىتىش

en: Release device while stopped
ug: توختىغاندا ئۈسكىنىنى قويۇۋېتىش

en: Preferred buffer size
ug: ئامراق يىغلەك چوڭلۇقى

en: Preferred period size
ug: ئامراق مەزگىل(period) چوڭلۇقى

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
ug: scrobbler نى ئىناۋەتلىك قىلىش

en: Disable nowplaying
ug: nowplaying نى ئىناۋەتسىز قىلىش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى

en: Password
ug: ئىم

note: OSS output plugin
en: Device file
ug: ئۈسكۈنە ھۆججىتى

en: OSS4 samplerate bug workaround
ug: OSS4 ئەۋرىشكىلەش نىسبىتىدىكى كەمتۈكلەرنى تۈزىتىش

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
ug: غەملەك يېڭىلاش ئىنتېرۋالى(سائەت)

en: Fetch from embedded tags
ug: سىڭدۈرۈلگەن خەتكۈچلەردىن ئېلىش

en: Fetch from local folder
ug: يەرلىك قىسقۇچتىن ئېلىش

en: Local cover file mask
ug: يەرلىك مۇقاۋا ھۆججەت ماسكىسى

en: Fetch from last.fm
ug: last.fm دىن ئېلىش

en: Fetch from albumart.org
ug: albumart.org دىن ئېلىش

en: Scale artwork towards longer side
ug: سۈرەتنى ئۇزۇن تەرىپى بويىچە چوڭايتىش

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
ug: CDDB/FreeDB نى ئىشلىتىش

en: Prefer CD-Text over CDDB
ug: CDDB نى ئەمەس CD-Text نى ئالدىن ئويلىشىش

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
ug: CDDB تور ئادرېسى(URL)( ‹freedb.org› دېگەندەك)

en: CDDB port number (e.g. '888')
ug: CDDB ئېغىز نومۇرى( ‹888› دېگەندەك)

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
ug: HTTP نى ئەمەس CDDB كېلىشىمىنى ئالدىن ئويلىشىش

en: Enable NRG image support
ug: ئىناۋەتلىك قىلىش (NRG سۈرىتىنى قوللاشنى)

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
ug: ئەۋرىشكىلەش سۈپىتى (0..2, چوڭ بولسا ياخشى)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
ug: ئەڭ چوڭ ناخشا ئۇزۇنلۇقى( مىنۇت)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
ug: ھۆججەتلەرنى دىسكىدىن ئۆچۈرىدىغان چاغدا سورىسۇن

en: Status icon volume control sensitivity
ug: ئاۋاز كونترول ھالەت سىنبەلگىسىنىڭ سەزگۈرلۈكى

en: Custom status icon
ug: ئىختىيارىي ھالەت سىنبەلگىسى

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
ug: gtk_init نى --sync نىڭ بىلەن ئىجرا قىلىش(سازلاش ھالىتى)

en: Add separators between plugin context menu items
ug: قىستۇرما مەزمۇن تۈرلىرىنىڭ ئارىسىغا ئايرىغۇچ قوشۇش

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
ug: ئۇقتۇرۇش ماۋزۇسىنىڭ پىچىمى

en: Notification content format
ug: ئۇقتۇرۇش مەزمۇنىنىڭ پىچىمى

en: Show album art
ug: ئالبوم مۇقاۋىسىنى كۆرسىتىش

en: Album art size (px)
ug: ئالبوم مۇقاۋىسىنىڭ چوڭلۇقى

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
ug: PulseAudio مۇلازىمېتىرى

en: Samplerate
ug: ئەۋرىشكە تېزلىكى

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
ug: نىسپىي ئىزدەش جەدۋىلىنىڭ يولى

en: Absolute seek table path
ug: مۇتلەق ئىزدەش جەدۋىلىنىڭ يولى

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
ug: ئۈن بايتلىرىنى ئالماشتۇرۇش (ئەگەر ئۆزگىرىش بولمىسا ئەسلىگە كەلتۈرسە بولىدۇ)

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
ug: ئىناۋەتلىك قىلىش(HVSC Songlength DB نى)

en: Songlengths.txt (from HVSC)
ug: Songlengths.txt ( HVSC نىڭدىن )

en: Bits per sample (8 or 16)
ug: ھەر بىر ئەۋرىشكىدىكى بىت سانى(8 ياكى 16)

en: Default song length (sec)
ug: كۆڭۈلدىكى ناخشا ئۇزۇنلۇقى (سېكۇنت)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
ug: Timidity++ بانكا سەپلىمە ھۆججىتى

en: Track Title
ug: نەغمە ئاتى

en: Performer
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Total Tracks
ug: جەمئىي نەغمە

en: Genre
ug: ئېقىم

en: Composer
ug: مۇزىكىسىنى ئىشلىگۈچى

en: Disc Number
ug: دىسكا نومۇرى

en: Comment
ug: ئىزاھات

en: Encoder / Vendor
ug: كودلىغۇچ / تارقاتقۇچى

en: Location
ug: ئورنى

en: Subtrack Index
ug: تارماق نەغمە ئىندېكسى

en: Tag Type(s)
ug: خەتكۈش تىپ(لىرى)ى

en: Embedded Cuesheet
ug: سىڭدۈرمە Cuesheet

en: Codec
ug: كودلىغۇچ-كودسىزلۇغۇچ

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
ug: ھۆججەت كېڭەيتىلگەن ئاتى(‹;› بىلەن ئايرىلىدۇ)

note: Converter GUI
en: Convert
ug: ئايلاندۇرۇش

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
ug: نىشان ئەۋرىشكە تېزلىكى

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
ug: ئاپتوماتىك ئەۋرىشكە تېزلىكى (‹نىشان ئەۋرىشكە تېزلىكى›نى قاپلىنىدۇ)

en: The file already exists. Overwrite?
ug: مەزكۇر ھۆججەت مەۋجۇت. قاپلامسىز؟

en: Converter warning
ug: ئايلاندۇرغۇچ ئاگاھلاندۇرۇشى

en: Please select encoder
ug: كودلىغۇچ تاللاڭ

en: Converter error
ug: ئايلاندۇرغۇچ خاتالىقى

en: Converting...
ug: ئايلاندۇرۇۋاتىدۇ…

en: Select folder...
ug: قىسقۇچ تاللاش…

en: Failed to save encoder preset
ug: كودلىغۇچ ئالدىن تەڭشىشىنى ساقلاش مەغلۇپ بولدى

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
ug: ئالدىن تەڭشەش قىسقۇچىنىڭ ئىمتىيازلىرىنى تەكشۈرۈڭ، باشقا ماۋزۇ تاللاڭ ياكى دىسكىنى ئازراق بىكارلاڭ

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
ug: ئوخشاش ئاتلىق ئالدىن تەڭشەش مەۋجۇت. باشقا بىرنى تاللاڭ.

en: Error
ug: خاتالىق

en: Add new encoder
ug: يېڭى كودلىغۇچ قوشۇش

en: Edit encoder
ug: كودلىغۇچ تەھرىرلەش

en: Remove preset
ug: ئالدىن تەڭشەشنى چىقىرىۋېتىش

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
ug: بۇ مەشغۇلاتتا تاللانغان ئالدىن تەڭشەش ئۆچۈرۈلىدۇ. راستلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Encoders
ug: كودلىغۇچ

en: Add plugin to DSP chain
ug: يېڭى قىستۇرمىنى DSP زەنجىرىگە قوشۇش

en: Failed to save DSP preset
ug: DSP ئالدىن تەڭشىشىنى ساقلاش مەغلۇپ بولدى

en: New DSP Preset
ug: يېڭى DSP ئالدىن تەڭشىشى

en: Edit DSP Preset
ug: DSP ئالدىن تەڭشىشىنى تەھرىرلەش

en: DSP Presets
ug: DSP ئالدىن تەڭشەشلىرى

en: Output folder:
ug: چىقىرىش قىسقۇچى:

en: Output file name:
ug: چىقىرىش ھۆججىتىنىڭ ئاتى:

en: Encoder:
ug: كودلىغۇچ:

en: DSP preset:
ug: DSP ئالدىن تەڭشىشى

en: Number of threads:
ug: جەريان(threads) سانى:

en: Output sample format:
ug: چىقىرىش ئەۋرىشكىسىنىڭ پىچىمى:

en: Keep source format
ug: مەنبەنىڭ پىچىمىدەك بولسۇن

en: 8 bit signed int
ug: 8 بىتلىق ئالامىتى بار پۈتۈن سان

en: 16 bit signed int
ug: 16 بىتلىق ئالامىتى بار پۈتۈن سان

en: 24 bit signed int
ug: 24 بىتلىق ئالامىتى بار پۈتۈن سان

en: 32 bit signed int
ug: 32 بىتلىق ئالامىتى بار پۈتۈن سان

en: 32 bit float
ug: 32 بىتلىق لەيلىمە كەسىر سان

en: When file exists:
ug: ھۆججەت مەۋجۇت بولسا:

en: Prompt
ug: ئەسكەرتىش

en: Overwrite
ug: قاپلاش

en: Edit Encoder Preset
ug: كودلىغۇچ ئالدىن تەڭشىشىنى تەھرىرلەش

en: Untitled Encoder
ug: ماۋزۇسىز كودلىغۇچ

en: Output file extension:
ug: چىقىرىش ھۆججىتىنىڭ كېڭەيتىلمە ئاتى:

en: E.g. mp3
ug: يەنى mp3 دېگەندەك

en: Command line:
ug: بۇيرۇق قۇرى:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
ug: مىسال: lame - %o
    %i كىرىش ھۆججىتى، %o چىقىرىش ھۆججىتى, - for stdin

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
ug: <small>%o - چىقىرىش ھۆججىتىنىڭ ئاتى
    %i - ۋاقىتلىق كىرگۈزۈش ھۆججىتىنىڭ ئاتى</small>

en: Method:
ug: ئۇسۇل:

en: Pipe
ug: تۇرۇبا

en: Temporary file
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەت

en: <b>Tag writer</b>
ug: <b>خەتكۈش يازغۇچ</b>

en: DSP Preset Editor
ug: DSP ئالدىن تەڭشىكىنى تەھرىرلىگۈچ

en: Untitled DSP Preset
ug: نامسىز DSP ئالدىن تەڭشىشى

en: Add
ug: قوش

en: Couldn't find pixmap file: %s
ug: pixmap ھۆججىتىنى تاپقىلى بولمىدى: %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
ug: مەنبە پىچىمى ئۆزگەرمىسۇن
    8 بىتلىق ئالامەتلىك پۈتۈن سان
    16 بىتلىق ئالامەتلىك پۈتۈن سان
    24 بىتلىق ئالامەتلىك پۈتۈن سان
    32 بىتلىق ئالامەتلىك پۈتۈن سان
    32 بىتلىق لەيلىمە كەسىر سان

en: Pipe
    Temporary file
ug: نەيچە
    ۋاقىتلىق ھۆججەت
