DeaDBeeF Player - en to uk translation catalogue (476 entries)

en: About DeaDBeeF %s
uk: Про DeaDBeeF %s

en: DeaDBeeF %s ChangeLog
uk: DeaDBeeF %s Список Змін

en: DeaDBeeF Translators
uk: Перекладачі DeaDBeeF

en: Save DeaDBeeF EQ Preset
uk: Зберегти типові значення еквалайзера DeaDBeeF

en: DeaDBeeF EQ preset files (*.ddbeq)
uk: Файли типових значень еквалайзера DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Load DeaDBeeF EQ Preset...
uk: Завантаження типові значення еквалайзера DeaDBeeF...

en: DeaDBeeF EQ presets (*.ddbeq)
uk: Типові значення еквалайзера DeaDBeeF (*.ddbeq)

en: Import Foobar2000 EQ Preset...
uk: Імпорт типових значень еквалайзера Foobar2000...

en: Foobar2000 EQ presets (*.feq)
uk: Типові значення еквалайзера Foobar2000 (*.feq)

en: Save Preset
uk: Зберегти типові значення

en: Load Preset
uk: Завантажити типові значення

en: Import Foobar2000 Preset
uk: Імортувати типові значення Foobar2000

en: Enable
uk: Включити

en: Zero All
uk: Скинути все на нуль

en: Zero Preamp
uk: Скинути підсилення на нуль

en: Zero Bands
uk: Скинути частоти на нуль

en: Presets
uk: Типові значення

en: 1 day %d:%02d:%02d
uk: 1 день %d:%02d:%02d

en: %d days %d:%02d:%02d
uk: %d дні %d:%02d:%02d

en: Stopped | %d tracks | %s total playtime
uk: Зупинено | %d треків | %s повна тривалість програвання

en: Mono
uk: Моно

en: Stereo
uk: Стерео

en: Paused |
uk: На паузі |

en: %s%s %s| %dHz | %d bit | %s | %d:%02d / %s | %d tracks | %s total playtime
uk: %s%s %s| %dГц | %d біт | %s | %d:%02d / %s | %d треків | %s повна тривалість програвання

en: New Playlist
uk: Новий список програвання

en: New Playlist (%d)
uk: Новий список програвання (%d)

note: register widget types
en: Playlist with tabs
uk: Список програвання з вкладками

en: Playlist
uk: Список програвання

en: Splitter (top and bottom)
uk: Роздільник (зверху і знизу)

en: Splitter (left and right)
uk: Роздільник (зліва і справа)

en: Playlist tabs
uk: Вкадки списку програвання

en: Selection properties
uk: Властивості вибору

en: Album art display
uk: Показ обкладинки альбому

en: Scope
uk: Рамки

en: Spectrum
uk: Спектр

en: HBox
uk: Горизонтальний контейнер

en: VBox
uk: Вертикальний контейнер

en: Button
uk: Кнопка

en: Seekbar
uk: Смужка пошуку

en: Playback controls
uk: Елементи управління програванням

en: Volume bar
uk: Панель гучності

en: Chiptune voices
uk: Голоси чіптюн

en: Failed while reading help file
uk: Невдача при читанні файлу допомоги

en: Failed to load help file
uk: Не можу прочитати файл допомоги

en: The player is currently running background tasks. If you quit now, the tasks will be cancelled or interrupted. This may result in data loss.
uk: Програвач на даний момент виконує фонові завдання. Якщо вийти зараз, то завдання будуть перервані, що може потягнути за собою втрату даних.

en: Do you still want to quit?
uk: Ви досі хочете вийти?

en: Warning
uk: Попередження

en: _File
uk: _Файл

en: _Open file(s)
uk: _Відкрити файл(и)

en: Add file(s)
uk: Додати файл(и)

en: Add folder(s)
uk: Додати теку(и)

en: Add location
uk: Додати URL-посилання

en: New playlist
uk: Новий список програвання

en: Load playlist
uk: Завантажити список програвання

en: Save playlist
uk: Зберегти список програвання

en: _Quit
uk: _Закінчити

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Clear
uk: _Очистити

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Deselect all
uk: Забрати вибирання всього

en: Invert selection
uk: Інвертувати виділення

en: Selection
uk: Вибір

en: Remove
uk: Вилучити

en: Crop
uk: Вилучити невиділене

en: _Find
uk: _Знайти

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Title
uk: Назва

en: Track number
uk: Номер треку

en: Album
uk: Альбом

note: Track properties dialog
en: Artist
uk: Виконавець

en: Date
uk: Дата

en: Random
uk: Випадково

en: Custom
uk: Користувацьке

en: Preferences
uk: Параметри

en: _View
uk: _Вигляд

en: Status bar
uk: Рядок стану

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Design mode
uk: Режим дизайну

en: _Playback
uk: _Програвання

en: Order
uk: Порядок

en: Linear
uk: Одне за одним

en: Shuffle tracks
uk: Перемішати треки

en: Shuffle albums
uk: Перемішати треки

en: Looping
uk: Повторювати

en: Loop all
uk: Повторювати все

en: Loop single song
uk: Повторювати одну пісню

en: Don't loop
uk: Не повторювати

en: Scroll follows playback
uk: Прокручувати поточну пісню

en: Cursor follows playback
uk: Виділяти поточну пісню

en: Stop after current track
uk: Зупинити після поточного треку

en: Stop after current album
uk: Зупинити після поточного альбому

en: Jump to current track
uk: Перескочити на поточний трек

en: _Help
uk: _Допомога

en: _ChangeLog
uk: _Впроваджені зміни

en: _About
uk: _Про

en: _Translators
uk: _Перекладачі

en: Search
uk: Пошук

en: Stop
uk: Стоп

en: Play
uk: Програвати

en: Pause
uk: Пауза

en: Previous
uk: Попереднє

en: Next
uk: Наступне

en: Play Random
uk: Програвати випадково

en: About
uk: Про

en: Quit
uk: Вийти

en: Help
uk: Допомога

en: Track Properties
uk: Властивості треків

en: Location:
uk: Розташування:

en: Settings
uk: Налаштування

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Close
uk: З_акрити

en: Metadata
uk: Метадані

en: Properties
uk: Властивості

en: Title:
uk: Назва:

en: Enter new column title here
uk: Введіть назву нової колонки тут

en: Type:
uk: Тип:

en: Item Index
uk: Індекс

en: Playing
uk: Програвання

en: Album Art
uk: Обкладинка альбому

en: Artist - Album
uk: Виконавець - Альбом

en: Duration
uk: Тривалість

en: Track Number
uk: Номер треку

en: Band / Album Artist
uk: Гурт / Альбом Виконавець

en: Format:
uk: Формат:

en: Alignment:
uk: Вирівнювання:

en: Left
uk: По лівому краю

en: Right
uk: По правому краю

en: Text color:
uk: Колір тексту:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _OK
uk: _ОК

en: Output plugin:
uk: Плагін виводу:

en: Output device:
uk: Пристрій виводу:

en: Always convert 8 bit audio to 16 bit
uk: Завжди конвертувати 8 біт аудіо до 16 біт

en: Always convert 16 bit audio to 24 bit
uk: Завжди конвертувати 16-бітне аудіо до 24-бітного

en: Sound
uk: Звук

en: Replaygain mode:
uk: Режим автовирівнювання гучності:

en: Disable
uk: Виключити

en: Track
uk: Трек

en: Replaygain peak scale
uk: Використовувати пікове значення

en: -12 dB
uk: -12 дБ

en: +12 dB
uk: +12 дБ

en: Replaygain preamp:
uk: Режим автовирівнювання гучності:

en: Global preamp:
uk: Глобальне вирівнювання

en: Add files from command line (or file manager) to this playlist:
uk: Додати файли з командної стрічки (або менеджера файлів) до цього списку програвання:

en: Resume previous session on startup
uk: Відновити попередню сесію на старті

en: Don't add from archives when adding folders
uk: Не додавати з архіву при додаванні тек

en: "Stop after current track" option will switch off after triggering
uk: Опція "Зупинити після поточного треку" вимкнеться після спрацьовування

en: "Stop after current album" option will switch off after triggering
uk: Опція "Зупинити після поточного альбому" вимкнеться після спрацьовування

en: Playback
uk: Програвання

en: Configure
uk: Налаштувати

en: DSP Chain Preset
uk: Типові значення ланцюга DSP

en: _Load
uk: _Завантаження

en: Close minimizes to tray
uk: Закрити мінімізує до сист. лотка

en: Hide system tray icon
uk: Ховати іконку системного лотка

en: Enable Japanese SHIFT-JIS detection and recoding
uk: Увімкнути виявлення та перекодування японської SHIFT-JIS

en: Enable Russian CP1251 detection and recoding
uk: Увімкнути виявлення та декодування кирилиці CP1251

en: Enable Chinese CP936 detection and recoding
uk: Увімкнути виявлення та декодування китайської CP936

en: Interface refresh rate (times per second):
uk: Частота оновлення інтерфейсу (разів за секунду)

en: Titlebar text while playing:
uk: Текст заголовку панелі під час програвання:

en: Titlebar text while stopped:
uk: Текст заголовку панелі під час призупинення:

en: GUI Plugin (changing requires restart):
uk: Додаток GUI (для змін потрібно перезавантажити):

en: Player
uk: Програвач

en: Close playlists with middle mouse button
uk: Закривати список програвання середньою клавішею миші

en: Hide "Remove From Disk" context menu item
uk: Ховати пункт контекстного меню "Вилучити з диску"

en: Auto-name playlists when adding a single folder
uk: Автоматично назвати список програвання при додаванні одної теки

en: Auto-resize columns to fit the window
uk: Автоматично підлаштовувати розміри колонок в залежності від розміру вікна

en: GUI/Misc
uk: GUI / Різне

en: Override
uk: Перезаписати

en: Foreground
uk: Передній план

en: Background
uk: Тло

en: Enable Proxy Server
uk: Включити сервер проксі

en: Proxy Server Address:
uk: Адреса сервера проксі:

en: Proxy Server Port:
uk: Порт сервера проксі:

en: Proxy Type:
uk: Тип проксі:

en: Proxy Username:
uk: Назва користувача проксі:

en: Proxy Password:
uk: Пароль користувача проксі:

en: Edit Content-Type Mapping
uk: Редагувати відповідність Типу Контенту

en: Network
uk: Мережа

en: Assigned Hotkeys:
uk: Задані комбінації клавіш:

en: Action:
uk: Дія:

en: <Not set>
uk: <Не встановлено>

en: Key combination:
uk: Комбінація клавіш:

en: Global hotkey
uk: Глобальні гарячі клавіші

en: Use the Apply button to save your changes,
    or the Revert button to undo your changes.
    The changes will NOT be saved
    if you don't press Apply.
uk: Натисніть кнопку Застосувати для збереження змін, або кнопку Відмінити Зміни для відміни зроблених змін.
    Зміни НЕ будуть збережені у разі ненатиснення кнопки Застосувати.

en: _Defaults
uk: _Замовчування

en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

en: Version:
uk: Версія:

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Plugins
uk: Додатки

en: Set Custom Title
uk: Встановити свій заголовок

en: Group By ...
uk: Групувати за ...

en: Sort by ...
uk: Сортувати за...

en: Format
uk: Формат

en: Ascending
uk: В порядку зростання

en: Descending
uk: В порядку спадання

en: Select DSP Plugin
uk: Вибрати додаток DSP

en: Plugin
uk: Додаток

en: Tag Writer Settings
uk: Налаштування записувача мітки

en: Write ID3v2
uk: Вписати ID3v2

en: Write ID3v1
uk: Вписати ID3v1

en: Write APEv2
uk: Вписати APEv2

en: Strip ID3v2
uk: Вирізати ID3v2

en: Strip ID3v1
uk: Вирізати  ID3v1

en: Strip APEv2
uk: Вирізати APEv2

en: ID3v2 version
uk: Версія ID3v2

en: 2.3 (Recommended)
uk: 2.3 (Рекомендовано)

en: ID3v1 character encoding (default is iso8859-1)
uk: Кодування символів у ID3v1 (типово є iso8859-1)

en: Write ID3v2.4
uk: Вписати ID3v2.4

en: Content-Type Mapping
uk: Відповідність Типу Контенту

en: This table defines the binding between network stream content types and DeaDBeeF decoder plugins. For example, mp3 files can have content type "audio/x-mpeg", and need to be decoded by DeaDBeeF's own "stdmpg" plugin, or "ffmpeg" plugin.
uk: Ця таблиця встановлює відповідність між потоковими типами контенту та плагінами декодувальника DeaDBeeF. Наприклад, mp3 файли можуть бути типу "audio/x-mpeg" і при цьому бути декодованими DeaDBeeF'овим власним "stdmpg" плагіном або ж плагіном "ffmpeg".

en: Reset to defaults
uk: Скинути до типових

en: Content-Type:
uk: Тип Контенту:

en: Plugins:
uk: Додатки:

en: Button properties
uk: Параметри кнопки

en: Color:
uk: Колір:

en: Icon:
uk: Піктограма:

en: Label:
uk: Мітка:

en: Select action
uk: Оберіть дію

en: Artist / Album
uk: Виконавець / Альбом

en: Track No
uk: Номер треку

en: Add To Playback Queue
uk: Додати до черги програвання

en: Remove From Playback Queue
uk: Вилучити з черги програвання

en: Reload Metadata
uk: Перезавантажити метадані

en: Remove From Disk
uk: Вилучити з диску

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Edit column
uk: Редагувати колонку

en: Remove column
uk: Вилучити колонку

en: Pin groups when scrolling
uk: Закріпити групи під час прокручування

en: Group by
uk: Групувати по

en: None
uk: Нічого

en: Artist/Date/Album
uk: Виконавець/Дата/Альбом

en: Open file...
uk: Відкрити файл...

en: Configure %s
uk: Налаштувати %s

en: Default Audio Device
uk: Типовий пристрій Аудіо

en: You modified the hotkeys settings, but didn't save your changes.
uk: Ви змінили комбінації клавіш, проте не зберегли внесені зміни.

en: Are you sure you want to continue without saving?
uk: Ви дійсно впевнені що хочете продовжити без збереження?

en: Adding files...
uk: Додавання файлів

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: You've modified data for this track.
uk: Ви змінили дані для цього треку.

en: Really close the window?
uk: Дійсно закрити вікно?

note: get value to edit
en: [Multiple values]
uk: [Різні значення]

en: Key
uk: Клавіша

en: Value
uk: Значення

en: [Multiple values]
uk: [Декілька значень]

en: Writing tags...
uk: Записую мітки...

en: Field name
uk: Назва файлу

en: Name:
uk: Назва:

en: Field names must not start with : or _
uk: Назви полів не повинні починатися з : або _

en: Cannot add field
uk: Неможливо додати поле

en: Field with such name already exists, please try different name.
uk: Поле з такою назвою вже існує, введіть іншу назву.

en: Add field
uk: Додати поле

en: Remove field
uk: Вилучити поле

en: Usage: deadbeef [options] [--] [file(s)]
uk: Використання: deadbeef [опції] [--] [файл(и)]

en: Options:
uk: Опції:

en:    --help  or  -h     Print help (this message) and exit
uk:    --help  або  -h     Показати цю допомогу (це повідомлення) і вийти

en:    --quit             Quit player
uk:    --quit             Вийти з програвача

en:    --version          Print version info and exit
uk:    --version          Показати інформацію про версію і вийти

en:    --play             Start playback
uk:    --play             Почати програвання

en:    --stop             Stop playback
uk:    --stop             Зупинити програвання

en:    --pause            Pause playback
uk:    --pause            Призупинити програвання

en:    --toggle-pause     Toggle pause
uk:    --toggle-pause     перемикання паузи

en:    --play-pause       Start playback if stopped, toggle pause otherwise
uk:    --play-pause       Почати програвання якщо зупинено, включити паузу в протилежному випадку

en:    --next             Next song in playlist
uk:    --next             Наступна пісня в списку програвання

en:    --prev             Previous song in playlist
uk:    --prev             Попередня пісня в списку програвання

en:    --random           Random song in playlist
uk:    --random           Випадкова пісня в списку програвання

en:    --queue            Append file(s) to existing playlist
uk:    --queue            Додати файл(и) до існуючого списку програвання

en:    --gui PLUGIN       Tells which GUI plugin to use, default is "GTK2"
uk:    --gui PLUGIN       Вказує яке доповнення інтерфейсу використовувати, типовим є "GTK2"

en:    --nowplaying FMT   Print formatted track name to stdout
uk:    --nowplaying FMT   Показати форматовану назву треку до виводу

en:                       FMT %%-syntax: [a]rtist, [t]itle, al[b]um,
                          [l]ength, track[n]umber, [y]ear, [c]omment,
                          copy[r]ight, [e]lapsed
uk:                       FMT %%-синтаксис: [a]виконавець, [t]назва, [b]альбом,
                          [l]тривалість, [n]номер треку, [y]рік, [c]коментар,
                          [r]копірайт, [e]час що пройшов

en:                       for more info, see %s
uk: для додаткової інформації див. %s

en: Default
uk: Типово

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Item Index
    Playing
    Album Art
    Artist - Album
    Artist
    Album
    Title
    Duration
    Track Number
    Band / Album Artist
    Custom
uk: Індекс
    Програвання
    Обкладинка
    Виконавець - Альбом
    Виконавець
    Альбом
    Назва
    Тривалість
    Номер треку
    Гурт / Альбом Виконавець
    Користувацьке

en: Disable
    Track
    Album
uk: Виключити
    Трек
    Альбом

en: Ascending
    Descending
uk: В порядку зростання
    В порядку спадання

en: 2.3 (Recommended)
    2.4
uk: 2.3 (Рекомендовано)
    2.4

en: wildmidi: freepats config file not found. Please install timidity-freepats package, or specify path to freepats.cfg in the plugin settings.
uk: wildmidi: не знайдено файлу конфігурації freepats. Встановіть пакунок timidity-freepats, або вкажіть шлях до файлу freepats.cfg в настройках додатку.

note: this file should list extra translatable strings that are not referenced directly in source code, e.g. scripted plugin configuration strings
en: Add Audio CD
uk: Додати диск з аудіо-файлами

en: Lookup on Last.fm
uk: Шукати на Last.fm

note: ALSA output plugin
en: Use ALSA resampling
uk: Використовувати зміну якості ALSA

en: Release device while stopped
uk: Вивільняти пристрій під час зупинки

en: Preferred buffer size
uk: Бажаний розмір буфера

en: Preferred period size
uk: Бажаний розмір періоду

note: Last.fm plugin
en: Enable scrobbler
uk: Включити скроблер

en: Disable nowplaying
uk: Виключити програвання відразу

en: Username
uk: Користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Scrobble URL
uk: Адреса для скроблера

en: Prefer Album Artist over Artist field
uk: Надавати перевагу полю Album Artist над Artist

note: OSS output plugin
en: Device file
uk: Файл пристрою

en: OSS4 samplerate bug workaround
uk: Помилка OSS4 samplerate

note: Album Artwork plugin
en: Cache update period (hr)
uk: Період оновлення кешу (год.)

en: Fetch from embedded tags
uk: Отримувати з вставлених тегів

en: Fetch from local folder
uk: Отримати з локальної теки

en: Local cover file mask
uk: Маска файлу для локальних обкладинок

en: Fetch from last.fm
uk: Отримати з last.fm

en: Fetch from albumart.org
uk: Отримати з albumart.org

en: Scale artwork towards longer side
uk: Скалювати обкладинку стосовно довшої сторони

note: Audio CD player
en: Use CDDB/FreeDB
uk: Використовувати CDDB/FreeDB

en: Prefer CD-Text over CDDB
uk: Використовувати CD-Text замість CDDB

en: CDDB url (e.g. 'freedb.org')
uk: CDDB лінк (наприклад 'freedb.org')

en: CDDB port number (e.g. '888')
uk: Порт для CDDB (наприклад '888')

en: Prefer CDDB protocol over HTTP
uk: Використовувати CDDB замість HTTP

en: Enable NRG image support
uk: Включити підтримку образу NRG

note: DUMB module player plugin
en: Resampling quality (0..2, higher is better)
uk: Якість передискретизації (0..2, більше-краще)

en: 8-bit output (default is 16)
uk: 8-бітний вихід (типовим є 16)

note: Game_Music_Emu decoder plugin
en: Max song length (in minutes)
uk: Максимальна довжина пісні (хв.)

en: Fadeout length (seconds)
uk: Тривалість затухання в секундах

en: Play loops nr. of times (if available)
uk: Кількість програвань циклів (якщо доступно)

note: Standard GTK2 user interface plugin
en: Ask confirmation to delete files from disk
uk: Запистувати підтвердження перед вилученням файлів з диску

en: Status icon volume control sensitivity
uk: Чутливість регулятора гучності в значку статусу

en: Custom status icon
uk: Користувацький значок статусу

en: Run gtk_init with --sync (debug mode)
uk: Запустити gtk_init з --sync (режим наладки)

en: Add separators between plugin context menu items
uk: Додати розділювачі між додатками контекстного меню

note: OSD Notify plugin
en: Notification title format
uk: Формат назви повідомлення

en: Notification content format
uk: Формат вмісту повідомлення

en: Show album art
uk: Показати обкладинку альбому

en: Album art size (px)
uk: Розмір обкладинки (пікселі)

note: PulseAudio output plugin
en: PulseAudio server
uk: Сервер PulseAudio

en: Samplerate
uk: Частота дискретизації

note: SHN player plugin
en: Relative seek table path
uk: Відносний шлях таблиці пошуку

en: Absolute seek table path
uk: Абсолютний шлях таблиці пошуку

en: Swap audio bytes (toggle if all you hear is static)
uk: Переставити місцями аудіо байти

note: SID decoder plugin
en: Enable HVSC Songlength DB
uk: Включити HVSC Songlength DB

en: Songlengths.txt (from HVSC)
uk: Songlengths.txt (з HVSC)

en: Bits per sample (8 or 16)
uk: Біт на зразок (8 або 16)

en: Default song length (sec)
uk: Типова довжина пісні (сек)

note: WildMidi player plugin
en: Timidity++ bank configuration file
uk: Файл налаштувань для банку Timidity++

en: Track Title
uk: Назва треку

en: Performer
uk: Виконавець

en: Total Tracks
uk: Всіх треків

en: Genre
uk: Жанр

en: Composer
uk: Композитор

en: Disc Number
uk: Номер диску

en: Comment
uk: Коментар

en: Encoder / Vendor
uk: Кодер / Продавець

en: Location
uk: Розташування

en: Subtrack Index
uk: Індекс субтреку

en: Tag Type(s)
uk: Тип(и) мітки

en: Embedded Cuesheet
uk: Вбудований список

en: Codec
uk: Кодек

note: FFmpeg deocder plugin
en: File Extensions (separate with ';')
uk: Розширення файлу (розділити за допомогою ';')

note: Converter GUI
en: Convert
uk: Конвертувати

note: Resampler (Secret Rabbit Code)
en: Target Samplerate
uk: Частота дискретизація цілі

en: Quality / Algorithm
uk: Якість / Алгоритм

en: Automatic Samplerate (overrides Target Samplerate)
uk: Автоматична частота дискретизації (перезапише Частоту дискретизації цілі)

note: shellexecui
en: Configure Custom Shell Commands
uk: Налаштувати власні команди оболонки

note: mpgmad
en: Disable gapless playback (faster scanning)
uk: Вимкнути "безшовне" програвання (прискорить сканування)

note: adplug
en: Prefer Ken emu over Satoh (surround won't work)
uk: Емулятор Prefer Ken на Satoh (оточення не працюватиме)

en: Enable surround
uk: Увімкнути оточення

en: [Built-in] %s
uk: [Вбудовано] %s

en: The file already exists. Overwrite?
uk: Файл вже існує. Перезаписати?

en: Converter warning
uk: Попередження конвертора

en: Please select encoder
uk: Будь ласка, виберіть інший енкодер

en: Converter error
uk: Помилка конвертора

en: Converting...
uk: Конвертування...

en: Select folder...
uk: Вибрати теку...

en: Failed to save encoder preset
uk: Не можна зберегти типові параметри енкодера

en: Check preset folder permissions, try to pick different title, or free up some disk space
uk: Перевірте типові права доступу теки, спробуйте вибрати іншу назву, або звільніть трохи дискового простору

en: Preset with the same name already exists. Try to pick another title.
uk: Типові параметри з тою самою назвою вже існують. Спробуйте вибрати іншу назву.

en: Error
uk: Помилка

en: Add new encoder
uk: Додати новий енкодер

en: Edit encoder
uk: Редагувати енкодер

en: Remove preset
uk: Вилучити типові значення

en: This action will delete the selected preset. Are you sure?
uk: Ця дія вилучить вибрані типові значення. Ви впевнені?

en: Encoders
uk: Енкодери

en: Add plugin to DSP chain
uk: Додати додаток до ланцюжка DSP

en: Failed to save DSP preset
uk: Не можу зберегти типові значення DSP

en: New DSP Preset
uk: Нові типові значення DSP

en: Edit DSP Preset
uk: Редагувати типові значення DSP

en: DSP Presets
uk: Типові значення DSP

en: Output folder:
uk: Тека виводу:

en: Write to source track folder
uk: Записати результат до каталогу вихідних файлів

en: Preserve folder structure
uk: Зберегти структуру каталогів

en: Output file name:
uk: Назва файла виводу:

en: Encoder:
uk: Енкодер:

en: DSP preset:
uk: Типові значення DSP

en: Number of threads:
uk: Кількість потоків:

en: Output sample format:
uk: Формат зразка виводу:

en: Keep source format
uk: Зберегти формат джерела

en: 8 bit signed int
uk: 8 біт ціле

en: 16 bit signed int
uk: 16 біт ціле

en: 24 bit signed int
uk: 24 біт ціле

en: 32 bit signed int
uk: 32 біт ціле

en: 32 bit float
uk: 32 біт плаваюче

en: When file exists:
uk: Коли файл існує:

en: Prompt
uk: Питати

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Edit Encoder Preset
uk: Редагувати типові значення енкодера

en: Untitled Encoder
uk: Енкодер без назви

en: Output file extension:
uk: Розширення файла виводу:

en: E.g. mp3
uk: Наприклад mp3

en: Command line:
uk: Командна стрічка:

en: Example: lame - %o
    %i for input file, %o for output file, - for stdin
uk: Приклад: lame - %o
    %i для вхідного файлу, %o для вихідного файлу, - для потокових даних

en: <small>%o - output file name
    %i - temporary input file name</small>
uk: <small>%o - назва вихідного файлу
    %i - назва тимчасового вхідного файлу</small>

en: Method:
uk: Метод:

en: Pipe
uk: Трубка

en: Temporary file
uk: Тимчасовий файл

en: <b>Tag writer</b>
uk: <b>Записувач мітки</b>

en: DSP Preset Editor
uk: Редактор типових значень DSP

en: Untitled DSP Preset
uk: Типові значення DSP без назви

en: Add
uk: Додати

en: Couldn't find pixmap file: %s
uk: Не можу знайти файл pixmap: %s

en: Keep source format
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float
uk: Зберегти оригінальний формат
    8 bit signed int
    16 bit signed int
    24 bit signed int
    32 bit signed int
    32 bit float

en: Pipe
    Temporary file
uk: Pipe
    Тимчасовий файл

en: Custom Shell Commands
uk: Власні команди оболонки

en: Edit
uk: Редагувати

en: Close
uk: Закрити

en: Edit Command
uk: Редагувати команду

en: Command:
uk: Команда:

en: Arbitrary shell command. Will be executed in the shell context which the main application was started from. Title formatting can be used. Example: xdg-open %D
uk: Довільна shell команда. Буде виконана у контексті оточення, в якому запущена головна програма. Можна використовувати форматування заголовків. Наприклад, xdg-open %D

en: Free-form name, for example "My Shell Command"
uk: Будь-яке ім'я, наприклад, "Моя Shell Команда"

en: Command ID, normally it should be something short, for example "youtube_open". It must be unique.
uk: Ідентифікатор Команди. Загалом, він повинен бути достатньо коротким, наприклад, "youtube_open". Він повинен бути унікальним.

en: Single Tracks
uk: Один Трек

en: Works on single track.
uk: Виконати з одним треком.

en: Multiple Tracks
uk: Декілька Треків

en: Works on multiple tracks.
uk: Виконати з декількома треками.

en: Local
uk: Локальний

en: Works on local files.
uk: Виконати з локальними файлами.

en: Remote
uk: Віддалений

en: Works on remote files (e.g. http:// streams)
uk: Виконати з віддаленими файлами (наприклад, з http:// потоками)

en: Generic (Main Menu)
uk: Загальні (Головне меню)

en: Item should appear in the main menu
uk: Елемент повинен буде з'явитись у головному меню

en: <small>If you want to add the command to main menu, make sure that title contains the menu path like this: "File/My Command", where File is the menu name in the English version.</small>
uk: <small>Якщо ви хочете додати команду до головного меню, переконайтеся, що заголовок містить шлях у меню. Наприклад: "Файл/Моя Команда".</small>

en: Add Command
uk: Додати команду

en: Delete
uk: Вилучити

en: This action will delete the selected shell command. Are you sure?
uk: Ця дія спричинить вилучення вибраної команди оболонки. Ви впевнені?

en: Confirm Remove
uk: Підтвердження вилучення

en: ID must be non-empty and unique.
uk: ID має бути унікальним та не пустим.

en: Title must be non-empty.
uk: Заголовок має бути не порожнім.

en: Shell Command must be non-empty.
uk: Команда оболонки має бути не порожньою.

en: Invalid Values
uk: Невірні значення

en: Supported sound formats
uk: Підтримувані аудіо-формати

en: All files (*)
uk: Всі файли (*)

en: Open file(s)...
uk: Відкрити файл(и)...

en: Add file(s) to playlist...
uk: Додати файл(и) до списку програвання...

en: Add folder(s) to playlist...
uk: Додати теку(-ки) до списку програвання...

en: Follow symlinks
uk: Переходити по символічним посиланням

en: Delete files from disk
uk: Видалити файли з диска

en: Files will be lost. Proceed?
    (This dialog can be turned off in GTKUI plugin settings)
uk: Файли буде повністю втрачено. Продовжити?
    (Цей діалог можна вимкнути із налаштувань плагіну GTKUI)

en: Load Playlist
uk: Завантажити список

en: Other files (*)
uk: Інші файли (*)

en: Save Playlist As
uk: Зберегти список як

en: DeaDBeeF playlist files (*.dbpl)
uk: Файли списків DeaDBeeF (*.dbpl)

en: Content-Type
uk: Тип Контенту

en: Invalid value(s).
uk: Невірне(і) значення.

en: Content-type and Plugins fields must be non-empty, and comply with the rules.
    Example content-type: 'audio/mpeg'.
    Example plugin ids: 'stdmpg ffmpeg'.
    Spaces must be used as separators in plugin ids list.
    Content type should be only letters, numbers and '-' sign.
    Plugin id can contain only letters and numbers.
uk: Поля Тип Контенту і Плагіни повинні бути непорожніми і відповідати наступним правилам.
    Приклад поля Тип Контенту: 'audio/mpeg'.
    Приклад ідентифікаторів поля Плагіни: 'stdmpg ffmpeg'.
    У рядку  ідентифікаторів поля Плагіни пробіли повинні використовуватись як роздільники.
    Поле Тип Контенту має складатися з літер, цифр та знаку '-'.
    Ідентифікатори поля Плагіни можуть містити лише літери та цифри.

en: Nothing is selected.
uk: Нічого не обрано.

en: Widget "%s" is not available
uk: Віджет "%s" не доступний

en: Replace with...
uk: Замінити на...

en: Insert...
uk: Вставити...

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Multiple widgets of this type are not supported
uk: Декілька віджетів цього типу не підтримуються

en: Lock movement
uk: Заблокувати переміщення

en: Rename tab
uk: Перейменувати вкладку

en: Add new tab
uk: Додати нову вкладку

en: Move tab left
uk: Перемістити вкладку ліворуч

en: Move tab right
uk: Перемістити вкладку праворуч

en: Remove tab
uk: Вилучити вкладку

en: Show Column Headers
uk: Показати заголовки колонок

en: Expand the box by 1 item
uk: Збільшити розмір контейнеру на 1 елемент

en: Shrink the box by 1 item
uk: Зменшити розмір контейнеру на 1 елемент

en: Homogeneous
uk: Гомогенний

en: Expand
uk: Розгорнути

en: Fill
uk: Заповнити

en: Configure button
uk: Налаштувати кнопку

en: Voices:
uk: Голоси:

en: Edit playlist
uk: Редагувати список

en: Rename Playlist
uk: Перейменувати список

en: Remove Playlist
uk: Вилучити список

en: Add New Playlist
uk: Додати новий список

en: Name
uk: Назва

en: Playlist browser
uk: Браузер списку програвання
