gmpc - en to es translation catalogue (6 entries)

note: Fetch artist art
en: Artist images
es: Imagen del Artista

note: Fetch artist text
en: Artist biography
es: Biografia del Artista

note: Fetch album art
en: Similar artists
es: Artistas Similares

note: Fetch artist art
en: Album cover
es: Portada del Album

note: Fetch artist art
en: similar songs
es: Canciones similares

en: Last FM metadata fetcher
es: Obtencion de metadatos por FM
