MusicBrainz - en to bg translation catalogue (136 entries)

en: [could not load album %s]
bg: [неуспешно зареждане на албума %s]

en: [loading album information]
bg: [зареждане на информация за албума]

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Album
bg: Албум

en: Format
bg: Формат

en: German
bg: Немски

en: English
bg: Английски

en: English (Canada)
bg: Английски (Канада)

en: English (UK)
bg: Английски (Великобритания)

en: Spanish
bg: Испански

en: Estonian
bg: Естонски

en: Finnish
bg: Финландски

en: French
bg: Френски

en: Galician
bg: Галисийски

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Italian
bg: Италиански

en: Dutch
bg: Холандски

en: Polish
bg: Полски

en: Brazilian Portuguese
bg: Бразилски португалски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Afrikaans
bg: Африканс

en: Bulgarian
bg: Български

en: Chinese
bg: Китайски

en: Hindi
bg: Хинди

en: Kannada
bg: Каннада

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Persian
bg: Фарси

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Tonga
bg: Тонга

en: Welsh
bg: Уелски

en: <br/>Translated to LANG by %s
bg: <br/>Преведено на български от %s

en: Date
bg: Дата

en: Barcode
bg: Баркод

en: Filename:
bg: Име на файла:

en: Format:
bg: Формат:

en: Size:
bg: Размер:

en: Length:
bg: Времетраене:

en: Bitrate:
bg: Бит./сек:

en: Mono
bg: Моно

en: Stereo
bg: Стерео

en: Channels:
bg: Канали:

en: &Info
bg: &Информация

en: Title
bg: Заглавие

en: Length
bg: Времетраене

en: Album Artist
bg: Изпълнител на албума

en: Composer
bg: Композитор

en: Media
bg: Носител

en: Genre
bg: Жанр

en: Original Release Date
bg: Оригинална Дата на Излизане

en: &Options...
bg: &Опции...

en: &Cut
bg: &Изрязване

en: &Paste
bg: &Поставяне

en: &Help...
bg: &Помощ...

en: &About...
bg: &Относно...

en: &Donate...
bg: &Дарение...

en: &Add Files...
bg: &Добавяне на файлове...

en: &Save
bg: &Запис

en: Save selected files
bg: Записване на избраните файлове

en: E&xit
bg: Из&ход

en: &Remove
bg: &Премахване

en: Remove selected files/albums
bg: Премахване на избраните файлове / албуми

en: Search
bg: Търсене

en: &Lookup
bg: &Търсене

en: &Refresh
bg: &Опресняване

en: &File
bg: &Файл

en: &Edit
bg: &Редакция

en: &Options
bg: &Настройки

en: &Tools
bg: &Инструменти

en: &Help
bg: Помо&щ

en: Track
bg: Песен

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
bg: Сървърът %s изисква автентикация. Моля, въведете вашето потребителско име и парола.

en: File Name
bg: Име на файл

en: &Cancel
bg: От&каз

en: Overwrite the file if it already exists
bg: Презаписване на файл, ако вече съществува

en: Browse...
bg: Избор…

en: Port:
bg: Порт:

en: Server address:
bg: Адрес на сървър:

en: General
bg: Общи

en: Automatically scan all new files
bg: Автоматично сканиране на всички нови файлове

en: Miscellaneous
bg: Разни

en: Show text labels under icons
bg: Показване на текстови етикети под иконите

en: Allow selection of multiple directories
bg: Избор на множество папки

en: User interface language:
bg: Език на потребителския интерфейс:

en: Minimal similarity for file lookups:
bg: Минимална прилика при файлово търсене:

en: Metadata
bg: Метаданни

en: Custom Fields
bg: Потребителски полета

en: Various artists:
bg: Различни изпълнители:

en: Non-album tracks:
bg: Песни без албум:

en: Default
bg: По подразбиране

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Password:
bg: Парола:

en: Plugins
bg: Приставки

en: Name
bg: Име

en: Version
bg: Версия

en: Details
bg: Подробности

en: E-mail:
bg: Имейл:

en: Delete empty directories
bg: Изтриване на празни папки

en: Examples
bg: Примери

en: Write tags to files
bg: Записване на етикети във файловете

en: Clear existing tags
bg: Изчистване на съществуващите етикети

en: Authentication required
bg: Изисква се идентификация

en: &Preview
bg: &Преглед

en: Advanced
bg: За напреднали

en: User Interface
bg: Потребителски интерфейс

en: System default
bg: Системни настройки по подразбиране

en: Language changed
bg: Езикът променен

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
bg: Вие сте променили езика на интерфейса. Трябва да рестартирате Picard, за да може промяната да влезе в сила.

en: Error
bg: Грешка

en: The file naming format must not be empty.
bg: Форматът на именуване на файлове не може да е празен

en: Scripting
bg: Скриптове

en: Script Error
bg: Грешка в скрипта

en: Tags
bg: Етикети

en: Language
bg: Език

en: Album Sort Order
bg: Ред на сортиране на албум

en: Arranger
bg: Аранжор

en: BPM
bg: Уд/мин

en: Catalog Number
bg: Каталожен номер

en: Comment
bg: Коментар

en: Conductor
bg: Диригент

en: Copyright
bg: Авторски права

en: Disc Number
bg: Номер на диск

en: DJ-Mixer
bg: DJ Миксер

en: Grouping
bg: Групиране

en: Lyricist
bg: Текстописец

en: Lyrics
bg: Текст на песен

en: Mixer
bg: Миксер

en: Mood
bg: Настроение

en: Performer
bg: Изпълнител

en: Producer
bg: Продуцент

en: Script
bg: Скрипт

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Total Discs
bg: Общо дискове

en: Total Tracks
bg: Общо песни

en: Track Number
bg: Номер на песен

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
bg: Грешка при стартиране на Уеб-браузъра:
    
    %s
