cairo-dock-core - en to sk translation catalogue (707 entries)

en: Behaviour
sk: Správanie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Files
sk: Súbory

en: Desktop
sk: Pracovná plocha

en: Accessories
sk: Príslušenstvo

en: System
sk: Systém

en: Fun
sk: Zábava

en: All
sk: Všetko

en: Set the position of the main dock.
sk: Nastaviť pozíciu hlavného docku.

en: Position
sk: Pozícia

en: Do you like your dock to be always visible,
     or on the contrary unobtrusive?
    Configure the way you access your docks and sub-docks!
sk: Chcete aby bol váš dok vždy viditeľný, 
     alebo naopak nevtieravý?
    Nakonfigurujte ho tak, aby ste mohli pristupovať k dokom a sub-dokom!

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Display and interact with currently open windows.
sk: Zobraziť a pracovať s aktuálne otvorenými oknami.

en: Taskbar
sk: Panel úloh

en: Define all the keyboard shortcuts currently available.
sk: Definovať všetky kombinácie kláves, ktoré sú k dispozícii.

en: Shortkeys
sk: Kombinácia kláves

en: All of the parameters you will never want to tweak.
sk: Všetky parametre už nikdy nebudete chcieť vyladiť.

en: Docks
sk: Panely

en: Background
sk: Pozadie

en: Views
sk: Pohľady

en: Configure text bubble appearance.
sk: Konfigurovať vzhľad dialógov v bublinách.

en: Applets can be displayed on your desktop as widgets.
sk: Aplety môžu byť nastavené na ploche ako widgety.

en: Desklets
sk: Desklety

en: All about icons:
     size, reflection, icon theme,...
sk: Všetko o ikonách :
     veľkosť, odrazy, vzhľady ikôn, ...

en: Icons
sk: Ikony

en: Indicators
sk: Indikátory

en: Define icon caption and quick-info style.
sk: Definovať štýl popisu ikony a rýchle-info.

en: Captions
sk: Popisy

en: Try new themes and save your theme.
sk: Vyskúšať nové vzhľady a uložiť ten svoj.

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Current items in your dock(s).
sk: Aktuálne položky vo vašom paneli(och).

en: Current items
sk: Aktuálne položky

en: All words
sk: Všetky slová

en: Highlighted words
sk: Zvýraznené slová

en: Hide others
sk: Skryť ostatné

en: Search in description
sk: Vyhľadať v opise

en: Hide disabled
sk: Skryť zakázané

en: Categories
sk: Kategórie

en: Enable this module
sk: Povoliť tento modul

en: Close
sk: Zatvoriť

en: More applets
sk: Viac appletov

en: Get more applets online !
sk: Získajte viac appletov online !

en: Cairo-Dock configuration
sk: Konfigurácia Cairo-Docku

en: Simple Mode
sk: Jednoduchý režim

en: Add-ons
sk: Dodatky

en: Configuration
sk: Nastavenia

en: Advanced Mode
sk: Rozšírený režim

en: The advanced mode lets you tweak every single parameter of the dock. It is a powerful tool to customise your current theme.
sk: Pokročilý režim vám umožňuje vyladiť každý parameter na paneli. Je to mocný nástroj na prispôsobenie aktuálnej témy.

en: The option 'overwrite X icons' has been automatically enabled in the config.
    It is located in the 'Taskbar' module.
sk: Možnosť 'prepísať X ikony' bola automaticky povolená v config. 
    Nachádza sa v module 'Taskbar'.

en: Delete this dock?
sk: Odstrániť tento panel?

en: About Cairo-Dock
sk: O programe

en: Development site
sk: Stránka vývojárov

en: Find the latest version of Cairo-Dock here !
sk: Zistite si najnovšiu verziu Cairo-Dock tu!.

en: Get more applets!
sk: Získajte viac appletov!

en: Donate
sk: Prispejte

en: Support the people who spend countless hours to bring you the best dock ever.
sk: Podporiť ľudí, ktorí trávia množstvo hodín nad vývojom, aby vám priniesli ten najlepší panel.

en: Here is a list of the current developers and contributors
sk: Toto je zoznam aktuálnych vývojárov a prispievateľov

en: Developers
sk: Vývojári

en: Main developer and project leader
sk: Hlavný vývojár a vedúci projektu

en: Contributors / Hackers
sk: Prispievatelia / Hekeri

en: Development
sk: Vývojové

en: Website
sk: Webová stránka

en: Beta-testing / Suggestions / Forum animation
sk: Beta testovanie / Návrhy / Fórum

en: Translators for this language
sk: Prekladateľ tohoto jazyka

en: Support
sk: Podpora

en: Thanks to all people that help us to improve the Cairo-Dock project.
    Thanks to all current, former and future contributors.
sk: Vďaka všetkým ľuďom, ktoré nám pomáhajú vylepšovať Cairo-Dock projekt.
    Vďaka všetkým súčasným, bývalým a budúcim prispievateľom.

en: How to help us?
sk: Ako nám pomôžete?

en: Don't hesitate to join the project, we need you ;)
sk: Neváhajte vstúpiť do projektu, potrebujeme aj teba ;)

en: Former contributors
sk: Pôvodní prispievatelia

en: For a complete list, please have a look to BZR logs
sk: Ak chcete vidieť celý zoznam, pozrite si záznamy BZR

en: Users of our forum
sk: Používatelia nášho fóra

en: List of our forum's members
sk: Zoznam členov fóra

en: Artwork
sk: Grafický dizajn

en: Thanks
sk: Poďakovanie

en: Quit Cairo-Dock?
sk: Ukončiť Cairo-Dock ?

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: The new dock has been created.
    Now move some launchers or applets into it by right-clicking on the icon -> move to another dock
sk: Nový panel bol vytvorený.
    Teraz presuňte niektoré spúšťače, alebo applety pravým-kliknutím na ikonu -> presunúť na iný panel

en: Add
sk: Pridať

en: Sub-dock
sk: Pod-panel

en: Main dock
sk: Hlavný panel

en: Custom launcher
sk: Vlastný spúšťač

en: Usually you would drag a launcher from the menu and drop it on the dock.
sk: Obvykle môžete pretiahnuť spúšťač zo zoznamu a umiestniť ho v doku.

en: Do you want to re-dispatch the icons contained inside this container into the dock?
    (otherwise they will be destroyed)
sk: Prajete si, znovu-odoslať ikony obsiahnuté rámci tohto kontajnera do docku?
     (inak budú zničené)

en: separator
sk: oddeľovač

en: You're about to remove this icon (%s) from the dock. Are you sure?
sk: Chystáte sa odstrániť túto ikonu a (%s) z docku. Ste si istí?

en: Sorry, this icon doesn't have a configuration file.
sk: Prepáčte táto ikona neobsahuje konfiguračný súbor.

en: The new dock has been created.
    You can customize it by right-clicking on it -> cairo-dock -> configure this dock.
sk: Nový panel bol vytvorený.
    Môžete ho upraviť pravým kliknutím -> cairo-dock -> konfigurovať tento panel

en: Move to another dock
sk: Premiestniť na iný dock

en: New main dock
sk: Nový hlavný panel

en: Sorry, couldn't find the corresponding description file.
    Consider dragging and dropping the launcher from the Applications Menu.
sk: Prepáčte, nedá sa nájsť zodpovedajúci popisu súboru.
    Zvážte presúvanie spúšťača zo zoznamu Aplikácií myšou.

en: You're about to remove this applet (%s) from the dock. Are you sure?
sk: Chcete odstrániť tento applet (%s) z docku. Ste si istý ?

en: Pick up an image
sk: Zachytiť ako obrázok

en: Image
sk: Obrázok

en: Configure
sk: Nastaviť

en: Configure behaviour, appearance, and applets.
sk: Nastaviť správanie, vzhľad a applety.

en: Configure this dock
sk: Nastaviť dock

en: Customize the position, visibility and appearance of this main dock.
sk: Upraviť pozíciu, viditeľnosť a vzhľad hlavného panelu.

en: Delete this dock
sk: Odstrániť tento panel

en: Manage themes
sk: Spravovať témy

en: Choose from amongst many themes on the server or save your current theme.
sk: Vyberte si z mnohých tém na serveri, a uložte svoju aktuálnu tému.

en: Lock icons position
sk: Zamknúť rozmiestnenie ikôn

en: This will (un)lock the position of the icons.
sk: Toto zamkne(odomkne) pozíciu ikôn.

en: Quick-Hide
sk: Rýchle skrytie

en: This will hide the dock until you hover over it with the mouse.
sk: To bude skrývať váš dock pokiaľ tam nevstúpite s myšou.

en: Launch Cairo-Dock on startup
sk: Spustiť Cairo-dock pri štarte

en: Third-party applets provide integration with many programs, like Pidgin
sk: Aplety tretej strany poskytujú integráciu do mnohých programov, ako je Pidgin

en: Help
sk: Pomocník

en: There are no problems, only solutions (and a lot of useful hints!)
sk: To nie je žiadny problém, existuje jediné riešenie (a veľa užitočných rád !).

en: About
sk: O programe

en: Quit
sk: Ukončiť

en: You're using a Cairo-Dock Session!
    It's not advised to quit the dock but you can press Shift to unlock this menu entry.
sk: Používate sedenie Cairo-dock!
    Nie je doporučené, aby ukončovať panel, ale stlačením Shift odomknete túto položku ponuky.

en: Launch a new (Shift+clic)
sk: Spustiť nový (Shift+klik)

en: Applet's handbook
sk: Príručka appletov

en: Edit
sk: Upraviť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: You can remove a launcher by dragging it out of the dock with the mouse .
sk: Môžete odstrániť spúšťač chytením myšou a preneste ho mimo dock.

en: Make it a launcher
sk: Vytvoriť spúšťač

en: Remove custom icon
sk: Odstrániť vlastnú ikonu

en: Set a custom icon
sk: Nastaviť vlastnú ikonu

en: Detach
sk: Odpojiť

en: Return to the dock
sk: Vrátiť do docku

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Move all to desktop %d - face %d
sk: Premiestniť na všetky plochy %d - plocha %d

en: Move to desktop %d - face %d
sk: Premiestniť na plochu %d - plocha %d

en: Move all to desktop %d
sk: Premiestniť na všetky plochy %d

en: Move to desktop %d
sk: Premiestniť na plochu %d

en: Move all to face %d
sk: Premiestniť všetko na plochu %d

en: Move to face %d
sk: Premiestniť na plochu %d

en: Window
sk: Okno

en: middle-click
sk: stredné tlačítko myši

en: Unmaximise
sk: Nemaximalizovať

en: Maximise
sk: Maximalizovať

en: Minimise
sk: Minimalizovať

en: Show
sk: Zobraziť

en: Other actions
sk: Ďaľšie akcie

en: Move to this desktop
sk: Premiestniť na túto plochu

en: Not Fullscreen
sk: Nie na celú obrazovku

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Below other windows
sk: Pod ostatnými oknami

en: Don't keep above
sk: Neponechať v popredí

en: Keep above
sk: Ponechať v popredí

en: Visible only on this desktop
sk: Viditeľné iba na tejto ploche

en: Visible on all desktops
sk: Viditeľné na všetkých plochách

en: Kill
sk: Násilne ukončiť

en: Windows
sk: Okná

en: Close all
sk: Zatvoriť všetko

en: Minimise all
sk: Minimalizovať všetko

en: Show all
sk: Zobraziť všetko

en: Windows management
sk: Správa okien

en: Move all to this desktop
sk: Premiestniť všetko na túto plochu

en: Normal
sk: Normálne

en: Always on top
sk: Vždy navrchu

en: Always below
sk: Vždy naspodu

en: Reserve space
sk: Vyhradiť miesto

en: On all desktops
sk: Na všetky plochy

en: Lock position
sk: Zamknúť pozíciu

en: Animation:
sk: Animácia:

en: Effects:
sk: Efekty:

en: Main dock's parameters are available in the main configuration window.
sk: Parametre hlavného panelu sú k dispozícii v hlavnom okne konfigurácie.

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Configure this applet
sk: Konfigurovať tento applet

en: Accessory
sk: Príslušenstvo

en: Plug-in
sk: Zásuvný modul

en: Category
sk: Kategória

en: Click on an applet in order to have a preview and a description for it.
sk: Kliknite na applet, a získate náhľad a jeho popis.

en: Press the shortkey
sk: Stlačiť kombinaciu kláves

en: Change the shortkey
sk: Zmeniť kombináciu kláves

en: Origin
sk: Pôvod

en: Action
sk: Operácia

en: Shortkey
sk: Kombinácia kláves

en: Could not import the theme.
sk: Nedá sa importovať téma vzhľadu.

en: You have made some changes to the current theme.
    You will lose them if you don't save before choosing a new theme. Continue anyway?
sk: Urobili ste určité úpravy v aktuálnej téme.
    Budete stratená, ak ju neuložíte pred voľbou novej tému. Chcete napriek tomu pokračovať?

en: Please wait while importing the theme...
sk: Počkajte prosím na import témy...

en: Rate me
sk: Ohodnotiť

en: You must try the theme before you can rate it.
sk: Vyskúšajte túto tému predtým ako ju ohodnotíte.

en: The theme has been deleted
sk: Vzhľad bol odstránený

en: Delete this theme
sk: Odstrániť tento vzhľad

en: Listing themes in '%s' ...
sk: Výpis tém v '%s' ...

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Sobriety
sk: Triezvosť

en: Save as:
sk: Uložiť ako :

en: Importing theme ...
sk: Importujem tému...

en: Theme has been saved
sk: Téma bola uložená

en: Happy new year %d !!!
sk: Šťastný Nový Rok %d !!!

en: Use Cairo backend.
sk: Použiť Cairo pozadie.

en: Use OpenGL backend.
sk: Použiť OpenGL pozadie.

en: Use OpenGL backend with indirect rendering. There are very few case where this option should be used.
sk: Použiť OpenGL pozadie s nepriamym vykresľovaním. Môže byť  použité len veľmi málo prípadoch.

en: Ask again on startup which backend to use.
sk: Spýtať sa pri každom spustení, aké má byť pozadie.

en: Force the dock to consider this environnement - use it with care.
sk: Prinútiť panel, aby použil toto prostredie - používať s opatrnosťou.

en: Address of a server containing additional themes. This will overwrite the default server address.
sk: Adresa servera obsahujúca ďalšie témy. Toto prepíše predvolenú adresu servera.

en: Wait for N seconds before starting; this is useful if you notice some problems when the dock starts with the session.
sk: Počkať N sekúnd pred spustením, čo je vhodné, ak zistíte nejaké problémy pri spustení sedenia.

en: Allow to edit the config before the dock is started and show the config panel on start.
sk: Povoliť úpravy pred spustením panela a zobraziť panel s nastavením pri spustení.

en: Don't load any plug-ins.
sk: Nespúšťať žiadne rozšírenia.

en: Log verbosity (debug,message,warning,critical,error); default is warning.
sk: Zaznamenávať podrobnosti (chyby, správy, upozornenia, kritické, chyba), predvolená hodnota je varovanie.

en: Force to display some output messages with colors.
sk: Umožniť zobrazenie niektorých správ vo farbách.

en: Print version and quit.
sk: Verzia pre tlač a ukončenie programu.

en: Lock the dock so that any modification is impossible for users.
sk: Uzamknúť panel, aby nebol upraviteľný inými používateľmi.

en: Keep the dock above other windows whatever.
sk: Držať panel nad oknami.

en: Don't make the dock appear on all desktops.
sk: Panel nebude viditeľný na všetkých plochách.

en: Cairo-Dock makes anything, including coffee !
sk: Cairo-Dock robí čokoľvek, vrátane kávy!

en: Ask the dock to load additionnal modules contained in this directory (though it is unsafe for your dock to load unnofficial modules).
sk: Spýtať sa či majú byť načítatané moduly obsiahnuté v tomto adresári (nie je bezpečné spúšťať neoficiálne moduly).

en: For debugging purpose only. The crash manager will not be started to hunt down the bugs.
sk: Len pre účely ladenia. Správca chýb nebude spustený a vyhľadávať chyby.

en: For debugging purpose only. Some hidden and still unstable options will be activated.
sk: Len pre účely ladenia. Budú aktivované niektoré skryté a nestabilné nastavenia.

en: Use OpenGL in Cairo-Dock
sk: Použiť OpenGL v Cairo-Docku ?

en: No
sk: Nie

en: OpenGL allows you to use the hardware acceleration, reducing the CPU load to the minimum.
    It also allows some pretty visual effects similar to Compiz.
    However, some cards and/or their drivers don't fully support it, which may prevent the dock from running correctly.
    Do you want to activate OpenGL ?
     (To not show this dialog, launch the dock from the Application menu,
      or with the -o option to force OpenGL and -c to force cairo.)
sk: OpenGL umožňuje používať hardvérovú akceleráciu, čo znižuje zaťaženie procesora na minimum.
    Umožňuje tiež niekoľko pekných vizuálnych efektov podobných Compiz-u.
    Avšak, niektoré karty a/alebo ich ovládače nie sú plne podporované, čo môže brániť doku v správnom fungovaní.
    Chcete aktivovať OpenGL?
     (Ak nechcete zobraziť toto dialógové okno, spustite dok z menu aplikácií,
      alebo nastavením -o vynútite OpenGL a -c vnúti Cairo).

en: Remember this choice
sk: Zapamätať si tento výber

en: < Maintenance mode >
sk: < Režim údržby >

en: Something went wrong with this applet:
sk: S týmto apletom niečo nie je v poriadku:

en: The module '%s' may have encountered a problem.
    It has been restored successfully, but if it happens again, please report it at http://glx-dock.org
sk: Modul '%s' narazil na problém.
    Bol úspešne reštartovaný, ale keď sa to stane znova, pošlite nám o tom správu na http://glx-dock.org

en: The theme could not be found; the default theme will be used instead.
     You can change this by opening the configuration of this module. Do you want to do it now?
sk: Tému sa nepodarilo nájsť, bude použitý predvolený motív .
     Môžete to zmeniť tým, že otvoríte konfiguráciu tohto modulu, chcete to urobiť teraz?

en: The gauge theme could not be found; a default gauge will be used instead.
    You can change this by opening the configuration of this module. Do you want to do it now?
sk: nepodarilo sa  nájsť ukazovateľ témy, bude použitý predvolený ukazovateľ témy.
     Môžete to zmeniť tým, že otvoríte konfiguráciu tohto modulu, chcete to urobiť teraz?

en: _custom decoration_
sk: _vlastná ozdoba_

en: Sorry but the dock is locked
sk: Prepáčte, ale panel je zamknutý

en: Bottom dock
sk: Panel naspodu

en: Top dock
sk: Panel navrchu

en: Right dock
sk: Panel vpravo

en: Left dock
sk: Panel vľavo

en: Pop up the main dock
sk: Vyskakovací hlavný panel

en: by %s
sk: od %s

en: Local
sk: Lokálny

en: User
sk: Používateľ

en: Net
sk: Sieť

en: New
sk: Nový

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Pick up a file
sk: Prejsť do súboru

en: Pick up a directory
sk: Prejsť do vyššieho adresára

en: _Custom Icons_
sk: _Vlastné ikony_

en: Use all screens
sk: Použiť všetky obrazovky

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: middle
sk: stredné

en: top
sk: hore

en: bottom
sk: dole

en: Screen
sk: Obrazovka

en: The '%s' module was not found.
    Be sure to install it with the same version as the dock to enjoy these features.
sk: Modul '%s' nebol nájdený.
    Nainštalujte ho v rovnakej verzii ako dok a užívajte si nových možností.

en: The '%s' plug-in is not active.
    Activate it now?
sk: Rozšírenie '%s' nie je aktívne.
    Chcete ho aktivovať teraz ?

en: link
sk: odkaz

en: Grab
sk: Zachytiť

en: Enter a command
sk: Vložiť príkaz

en: New launcher
sk: Nový spúšťač

en: by
sk: od

en: Default
sk: predvolené

en: Are you sure you want to overwrite theme %s?
sk: Ste si istý, že chcete prepísať tému %s ?

en: Last modification on:
sk: Posledná úprava:

en: Could not access remote file %s. Maybe the server is down.
    Please retry later or contact us at glx-dock.org.
sk: Nedá sa získať vzdialený súbor %s. Može to byť spôsobené serverom.
    Prosím zopakujte neskôr, alebo nás kontaktujte na glx-dock.org

en: Are you sure you want to delete theme %s?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tému %s ?

en: Are you sure you want to delete these themes?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tieto témy ?

en: Move down
sk: Posunúť nadol

en: Fade out
sk: Zoslabenie

en: Semi transparent
sk: takmer priehľadné

en: Zoom out
sk: Oddialiť

en: Folding
sk: Skladanie

en: Welcome in Cairo-Dock !
    This applet is here to help you start using the dock; just click on it.
    If you have any question/request/remark, please pay us a visit at http://glx-dock.org.
    Hope you will enjoy this soft !
      (you can now click on this dialog to close it)
sk: Víta vás Cairo-Dock!
    Tento aplet vám pomôže pri spustení panelu jednoduchým kliknutím.
    Ak máte otázky či otázky/požiadavky/poznámky, prosím podporte nás návštevou na http://glx-dock.org.
    Veríme, že si tento program užijete!
      (kliknutím na tento dialóg ho ukončíte)

en: Don't ask me any more
sk: Už sa nepýtať

en: To remove the black rectangle around the dock, you need to activate a composite manager.
    Do you want to activate it now?
sk: Pre odstránenie ťierneho pozadia okolo panela musíte aktivovať kompozitného správcu.
    Chcete ho aktivovať teraz?

en: Do you want to keep this setting?
    In 15 seconds, the previous setting will be restored.
sk: Chcete ponechať tieto nastavenia?
    O 15 sekúnd sa obnovia pôvodné nastavenia.

en: To remove the black rectangle around the dock, you will need to activate a composite manager.
    For instance, this can be done by activating desktop effects, launching Compiz, or activating the composition in Metacity.
    If your machine can't support composition, Cairo-Dock can emulate it. This option is in the 'System' module of the configuration, at the bottom of the page.
sk: Ak chcete odstrániť čierny obdĺžnik okolo doku, musíte aktivovať kompozitného správcu.
    Napríklad, to môžete urobiť tým, že aktivujete efekty plochy, spustíte Compiz, alebo aktivujete Metacity.
    Ak je váš počítač nepodporuje zloženie, Cairo-Dock ho môže napodobňovať. Táto možnosť je v konfigurácii modulu 'systém' , v spodnej časti stránky.

en: This applet is made to help you.
    Click on its icon to pop up useful tips about the possibilities of Cairo-Dock.
    Middle-click to open the configuration window.
    Right-click to access some troubleshooting actions.
sk: Tento aplet je tu na to, aby ti pomáhal.
    Kliknutim na ikonu sa ti zobrazia tipy a možnosti Cairo-Dock.
    Stredným kliknutím sa otvorí okno konfigurácie.
    Pravé kliknutie ti ukáže nejaké riešenia problémov.

en: Open global settings
sk: Otvoriť všeobecné nastavenia

en: Activate composite
sk: Aktivovať kompozíciu

en: Disable the gnome-panel
sk: Zakázať gnome-panel

en: Disable Unity
sk: Zakázať Unity

en: Online help
sk: Online pomocník

en: Tips and Tricks
sk: Tipy a triky

en: General
sk: Hlavné

en: Using the dock
sk: Použitie panela

en: Adding features
sk: Pridať funkcie

en: Adding a launcher
sk: Pridať spúšťač

en: Removing a launcher
sk: Odstrániť spúšťač

en: You can remove a launcher by drag-and-dropping it outside the dock. A "delete" emblem will appear on it when you can drop it.
sk: Spúšťač odstránite tak, že ho chytíte a pustíte mimo panela. Objaví sa aj animácia o odstránení pri pustení.

en: Grouping icons into a sub-dock
sk: Zoskupiť ikony do pod-panela

en: Moving icons
sk: Prenesenie ikôn

en: Changing an icon's image
sk: Zmena obrázku ikony

en: Resizing icons
sk: Zmena veľkosti ikôn

en: Separating icons
sk: Oddeľovač ikôn

en: Using the dock as a taskbar
sk: Použitie panela ako panel úloh

en: Closing a window
sk: Zavrieť okno

en: You can close a window by middle-clicking on its icon (or from the menu).
sk: Môžete zatvoriť okno stredným kliknutím na ikonu (alebo v ponuke).

en: Minimizing / restauring a window
sk: Minimalizovanie / obnovenie okna

en: Clicking on its icon will bring the window on top.
    When the window has the focus, clicking on its icon will minimize the window.
sk: Kliknutie na ikonu prenesie okno do popredia.
    Keď je okno zaostrené, kliknutím na ikonu sa minimalizuje.

en: Launching an application several times
sk: Viacnásobné spustenie aplikácie

en: You can launch an application several times by SHIFT+clicking on its icon (or from the menu).
sk: Aplikáciu môžete viacnásobne spustiť podržaním SHIFT + kliknutím na ikonu (alebo v menu).

en: Switching between the windows of a same application
sk: Prepínanie medzi oknami v rovnakej aplikácii

en: Grouping windows of a given application
sk: Zoskupenie okien danej aplikácie

en: Setting a custom icon for an application
sk: Nastaviť vlastnu ikonu pre aplikáciu

en: See "Changing an icon's image" in the "Icons" category.
sk: Pozri "zmeniť obrázok ikony" v kategórii "ikony".

en: Showing windows preview over the icons
sk: Zobraziť náhľad okna nad ikonami

en: You need to run Compiz, and enable the "Window Preview" plug-in in Compiz. Install "ccsm" to be able to configure Compiz.
sk: Je potrebné spustiť Compiz a povoliť rozšírenie "náhľad okna" v Compize. Nainštalujte "ccsm", aby ste nastavili Compiz.

en: Tip: If this line is grayed, it's because this tip is not for you.)
sk: Ak je tento odkaz šedý, je to preto, že nie je preň žiaden tip.)

en: If you're using Compiz, you can click on this button:
sk: Ak používate Compiz, môžete kliknúť na toto tlačítko:

en: Positionning the dock on the screen
sk: Umiestnenie panelu na obrazovke

en: The dock can be placed anywhere on the screen.
    In the case of the main dock, right-click -> Cairo-Dock -> configure, and then select the position you want.
    In the case of a 2nd or 3rd dock, right-click -> Cairo-Dock -> set up this dock, and then select the position you want.
sk: Panel môže byť umiestnený kdekoľvek na obrazovke.
    Pravé kliknutie v hlavnom paneli -> Cairo-Dock -> konfigurovať a následne vyberte pozíciu akú chcete.
    Pravé kliknutie v druhom či treťom paneli -> Cairo-Dock -> nastaviť tento panel a následne vyberte pozíciu akú chcete.

en: Hiding the dock to use all the screen
sk: Skrytie panela pre využitie celej obrazovky

en: Placing applets on your desktop
sk: Umiestnenie apletov na ploche

en: Moving desklets
sk: Premiestnenie deskletov

en: Desklets can be moved anywhere simply with the mouse.
    They can also be rotated by dragging the small arrows on the top and left sides.
    If you don't want to move it any more, you can lock its position by right-clicking on it -> "lock position". To unlock it, de-select this option.
sk: Desklety môžete premiestňovať jednoducho myšou.
    Môžete nimi otáčať malými šípkami navrchu a na ľavej strane.
    Ak nechcete nimi pohybovať, uzamknite pozíciu pravým kliknutím -> "lock position". Odomknete odkliknutím tohto nastavenia.

en: Placing desklets
sk: Umiestnenie deskletov

en: Changing the desklets decorations
sk: Zmena ozdobenia deskletov

en: Desklets can have decorations. To change that, open the settings of the applet, go to Desklet, and select the decoration you want (you can provide your own one).
sk: Desklety môžu byť ozdobené.  Pre zmenu otvorte nastavenie apletu, chodte do Deskletu a vyberte ozdobu akú chcete (môžete použiť aj vlastnú)

en: Useful Features
sk: Užitočné funkcie

en: Having a calendar with tasks
sk: Kalendár s plánovaním úloh

en: Having a list of all windows
sk: Zoznam všetkých okien

en: Showing all the desktops
sk: Zobraziť všetky plochy

en: Changing the screen resolution
sk: Zmeniť rozlíšenie obrazovky

en: Activate the Show-Desktop applet.
    Right-click on it -> "change resolution" -> select the one you want.
sk: Aktivovať aplet Zobraziť Plochu.
    Pravé kliknutie -> "zmeniť rozlíšenie" -> a vyberte také ktoré chcete.

en: Locking your session
sk: Zamknúť vaše sedenie

en: Quick-launching a program from keyboard (replacing ALT+F2)
sk: Rýchle spustenie programu (nahrádza ALT+F2)

en: Turning Composite OFF during games
sk: Vypnúť kompozitné efekty počas hier

en: Activate the Composite Manager applet.
    Clicking on it will disable the Composite, which often makes games more smooth.
    Clicking again on it will enable the Composite.
sk: Aktivácia apletu kompozitného správcu.
    Kliknutím na neho zakáže kompozíciu, čo spôsobí, že hry pôjdu hladšie.
    Kliknutím na neho opäť umožní kompozíciu.

en: Seeing the hourly weather forecast
sk: Pohľad na hodinovú predpoveď počasia

en: Adding a file or a web page into the dock
sk: Pridanie súboru alebo webstránky do panelu

en: Importing a folder into the dock
sk: Importovanie priečinka do panela

en: Accessing the recent events
sk: Prístup k nedávnym udalostiam

en: Quickly opening a recent file with a launcher
sk: Rýchle otvorenie nedávno použitého súboru spúšťačom

en: Accessing disks
sk: Prístup k diskom

en: Accessing folder bookmarks
sk: Prístup k záložkám priečinkov

en: Having multiple instances of an applet
sk: Viac inštancií apletu

en: Adding / removing a desktop
sk: Pridanie / odstránenie plochy

en: Activate the Switcher applet.
    Right-click on it -> "add a desktop" or "remove this desktop".
    You can even name each of them.
sk: Aktivácia apletu prepínač.
    Kliknutím pravým tlačidlom myši na neho -> "Pridať plochu" alebo "odstrániť túto plochu".
    Každú z nich si môžete pomenovať inak.

en: Controling the sound volume
sk: Ovládanie hlasitosti

en: Controling the screen brightness
sk: Ovládanie jasu obrazovky

en: Removing completely the gnome-panel
sk: Úplne odstrániť gnome panel

en: Open gconf-editor, edit the key /desktop/gnome/session/required_components/panel, and replace its content with "cairo-dock".
    Then restart your session : the gnome-panel has not been started, and the dock has been started (if not, you can add it to the startup programs).
sk: Otvorte gconf-editor, upravte kľúč /desktop/gnome/sesion/required_components/panel, a nahradte jeho obsah s "cairo-dock".
    Reštartujte sedenie: gnome-panel sa nespustí, a panel bude spustený (ak nie, pridajte do programov po spustení).

en: If you are on Gnome, you can click on this button in order to automatically modify this key:
sk: Ak používate Gnome, kliknutím na toto tlačítko automaticky upravíte tento kľúč:

en: Troubleshooting
sk: Riešenie problémov

en: If you have any question, don't hesitate to ask on our forum.
sk: Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a opýtajte sa na našom fóre.

en: Forum
sk: Fórum

en: Our wiki can also help you, it is more complete on some points.
sk: Naše wiki stránky môžu tiež pomôcť, sú kompletnejšie v niektorých bodoch.

en: I have a black background around my dock.
sk: Mám čierne pozadie okolo docku

en: Hint : If you have an ATI or an Intel card, you should try without OpenGL first, because their drivers are not yet perfect.
sk: Tip: Ak máte ATI alebo Intel, mali by ste najskôr skúsiť bez OpenGL, pretože ich ovládače ešte nie sú dokonalé.

en: You need to turn on compositing. For instance, you can run Compiz or xcompmgr. 
    If you're using XFCE or KDE, you can just enable compositing in the window manager options.
    If you're using Gnome, you can enable it in Metacity in this way :
     Open gconf-editor, edit the key '/apps/metacity/general/compositing_manager' and set it to 'true'.
sk: Musíte zapnúť kompozíciu. Napríklad, môžete spustiť Compiz alebo xcompmgr. 
    Ak používate XFCE alebo KDE, stačí povoliť kompozície v nastavení správcu okien.
    Ak používate Gnome, môžete to povoliť v Metacity týmto spôsobom:
     Otvorte gconf-editor, upravte kľúč '/apps/metacity/general/compositing_manager' a nastavte na 'true'.

en: If you're on Gnome with Metacity (without Compiz), you can click on this button:
sk: Ak používate Gnome s metacity (bez Compizu), môžete kliknúť na toto tlačítko:

en: My machine is too old to run a composite manager.
sk: Môj počítač je príliš starý na spustenie kompozitného správcu

en: Don't panic, Cairo-Dock can emulate the transparency.
    To get rid of the black background, simply enable the corresponding option in the end of the «System» module
sk: Neprepadajte panike, Cairo-Dock môže napodobniť priehľadnosť.
    Takže pre zbavenie sa čierneho pozadia, stačí aktivovať voľbu, na konci  modulu "System"

en: The dock is horribly slow when I move the mouse into it.
sk: Panel je veľmi pomalý, keď v ňom pohybujem myšou

en: If you have an Nvidia GeForce8 graphics card, please install the latest drivers, as the first ones were really buggy.
    If the dock is running without OpenGL, try to reduce the number of icons in the main dock, or try to reduce its size.
    If the dock is running with OpenGL, try to disable it by launching the dock with «cairo-dock -c».
sk: Ak máte GeForce8, musíte nainštalovať najnovšie ovládače, pretože prvý z nich boli naozaj chybný.
    Ak spúšťate dock bez OpenGL, snažte sa znížiť počet ikon v hlavnom paneli, alebo sa skúste znížiť jeho veľkosť.
    Ak spúšťate dock  s OpenGL, skúste deaktivovaťspustením docku s "cairo-dock-c".

en: I don't have these wonderful effects like fire, cube rotating, etc.
sk: Nemám tieto úžasné efekty, ako oheň, otáčajúcu kocku, atď

en: Tip: You can force OpenGL by launching the dock with «cairo-dock -o».but you might get a lot of visual artifacts.
sk: Tip: Môžete vnútiť OpenGL spustením doku príkazom «cairo-dock -o». a získate veľa vizuálnych artefaktov.

en: You need a graphics card with drivers that support OpenGL2.0. Most Nvidia cards can do this, as can more and more Intel cards. Most ATI cards do not support OpenGL2.0.
sk: Budete potrebovať grafickú kartu s ovládačmi, ktoré podporujú openGL2.0. Väčšina kariet Nvidia to dokáže, je čoraz viac a viac kariet Intel. Väčšina kariet ATI to nemôže urobiť.

en: I don't have any themes in the Theme Manager, except the default one.
sk: Nemám žiadne témy v Theme Manager, okrem predvolené.

en: Hint : Up to version 2.1.1-2, wget was used.
sk: Tip: Až do verzie 2.1.1-2, bol používaný wget.

en: Be sure that you are connected to the Net.
     If your connection is very slow, you can increase the connection timeout in the "System" module.
     If you're under a proxy, you'll have to configure "curl" to use it; search on the web how to do it (basically, you have to set up the "http_proxy" environment variable).
sk: Uistite sa, že ste pripojení k sieti.
     ak je vaše pripojenie je veľmi pomalé, môžete zvýšiť timeout v module "Systém".
     ak používate proxy, budete musieť nastaviť "curl"; hľadajte na internete ako na to (v podstate musíte nastaviť premennú prostredia "http_proxy").

en: The «netspeed» applet displays 0 even when I'm downloading something
sk: "Netspeed" applet zobrazuje 0, aj keď som niečo na stiahol

en: Tip: you can run several instances of this applet if you wish to monitor several interfaces.
sk: Tip: môžete spustiť viac inštancií tohto appletu, ak chcete sledovať niekoľko rôznych rozhraní.

en: You must tell the applet which interface you're using to connect to the Net (by default, this is «eth0»).
    Just edit its configuration, and enter the interface name. To find it, type «ifconfig» in a terminal, and ignore the «loop» interface. It's probably something like «eth1», «ath0», or «wifi0»..
sk: Musíte povedať, aké je rozhranie, ktoré používate na pripojenie k internetu (štandardne je to "eth0").
    Len upravte jeho konfiguráciu, a zadajte meno rozhrania. Ak chcete zistiť, zadajte "ifconfig" v termináli, a ignorujte "loop" rozhranie. Je to asi niečo ako "eth1", "ath0", alebo "wifi0".

en: The dustbin remains empty even when I delete a file.
sk: Kôš zostane prázdny, aj keď som zmazať súbor

en: if you're using KDE, you may have to specify the path to the trash folder.
    Just edit the applet's configuration, and fill in the Trash path; it is probably «~/.locale/share/Trash/files». Be very careful when typing a path here!!! (do not insert spaces or some invisible caracters).
sk: Ak používate KDE, budete musieť zadať cestu do priečinka kôš.
    Stačí upraviť konfiguráciu appletu a doplniť cestu pre kôš; je to pravdepodobne «~/.locale/share/Trash/files». Buďte veľmi opatrní pri zadávaní cesty!!! (Nevkladajte prázdne miesta alebo niektoré neviditeľné znaky).

en: There is no icon in the Applications Menu even though I enable the option.
sk: Neexistuje žiadna ikona v menu Aplikácií, aj keď je povolené nastavenie.

en: In Gnome, there is an option that override the dock's one. To enable icons in menus, open 'gconf-editor', go to Desktop / Gnome / Interface and enable the "menus have icons" and the "buttons have icons" options.
sk: V Gnome, existuje možnosť nahradenia panelu. Ak chcete povoliť ikony v menu, otvorte 'gconf-editor', choďte do rozhrania Desktop / Gnome / a povoľte nastavenie "menu s ikonami" a "tlačidlá s ikonami".

en: If you're on Gnome you can click on this button:
sk: Ak používate Gnome môžete kliknúť na toto tlačítko:

en: The Project
sk: Projekt

en: Join the project!
sk: Zapojte sa do projektu !

en: If you wish to develop an applet, a complete documentation is available here.
sk: Ak si prajete vytvoriť applet, kompletná dokumentácia je k dispozícii tu.

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: If you wish to develop an applet in Python, Perl or any other language,
    or to interact with the dock in any kind of way, a full DBus API is described here.
sk: Ak si prajete vytvoriť applet v jazyku Python, Perl alebo v inom jazyku,
    alebo byť v interakcii s dockom akýmkoľvek spôsobom, plná DBus API je popísaná tu.

en: 
    
    The Cairo-Dock Team
sk: 
    
    Skupina Cairo-Dock

en: Websites
sk: Webové stránky

en: Problems? Suggestions? Just want to talk to us? Come on over!
sk: Problem? Návrh? Chcete s nami hovoriť ? Ste vítaní !

en: Community site
sk: Stránky spoločnosti

en: More applets available online!
sk: Viac apletov je k dispozícii online!

en: Cairo-Dock-Plug-ins-Extras
sk: Extra rozšírenia pre Cairo-Dock

en: Repositories
sk: Repozitáre

en: If you're on Ubuntu, you can add our 'stable' repository by clicking on this button:
     After that, you can launch your update manager in order to install the latest stable version.
sk: Ak používate Ubuntu, môžete pridať náš 'stabilný' zdroj softvéru kliknutím na toto tlačítko:
     Potom, môžete spustiť Správcu Aktualizácií pre inštaláciu najnovšej stabilnej verzie.

en: If you're on Ubuntu, you can also add our 'weekly' ppa (can be unstable) by clicking on this button:
     After that, you can launch your update manager in order to install the latest weekly version.
sk: Ak používate Ubuntu, môžete pridať náš 'týždenný' zdroj softvéru kliknutím na toto tlačítko:
     Potom, môžete spustiť Správcu Aktualizácií pre inštaláciu najnovšej týždennej verzie.

en: If you're on Debian Stable, you can add our 'stable' repository by clicking on this button:
     After that, you can purge all 'cairo-dock*' packages, update the your system and reinstall 'cairo-dock' package.
sk: Ak používate Debian stable, môžete pridať náš 'stabilný' zdroj softvéru kliknutím na toto tlačítko:
     Potom, môžete môžete vymazať všetky 'cairo-dock *' balíčky, aktualizujte svoj ​​systém a preinštalujte cairo-dock.

en: If you're on Debian Unstable, you can add our 'stable' repository by clicking on this button:
     After that, you can purge all 'cairo-dock*' packages, update the your system and reinstall 'cairo-dock' package.
sk: Ak používate Debian Unstable, môžete pridať náš 'stabilný' zdroj softvéru kliknutím na toto tlačítko:
     Potom, môžete môžete vymazať všetky 'cairo-dock *' balíčky, aktualizujte svoj ​​systém a preinštalujte cairo-dock.

en: Icon
sk: Ikona

en: Name of the dock it belongs to:
sk: Názov panela ku ktorému patrí :

en: Name of the icon as it will appear in its caption in the dock:
sk: Názov ikony, ktorá sa objaví na štítku v paneli :

en: Leave empty to use the default one.
sk: Ponechať prázdne a použiť predvolené.

en: Image filename:
sk: Názov súboru obrázku :

en: Set to 0 to use the default applet size
sk: Nastavte na 0 pre použitie predvolenej veľkosti appletu

en: Desired icon size for this applet
sk: Požadovaná veľkosť ikony pre tento applet

en: If locked, the desklet cannot be moved by simply dragging it with the left mouse button. It can still be moved with ALT + left-click.
sk: Ak je je zamknutý, nedá sa deskletom pohybovať ťahaním ľavým tlačítkom myši. Samozrejme s ním stále môžete pohybovať kombináciou ALT + ľavé tlačítko myši.

en: Lock position?
sk: Zamknúť pozíciu ?

en: Depending on your WindowManager, you may be able to resize this with ALT + middle-click or ALT + left-click.
sk: V závislosti na manažérovi vašich okien, môžete zmeniť jeho veľkosť s ALT + stredné_klik alebo  ALT + ľavé_klik napr.

en: Desklet dimensions (width x height):
sk: Rozmery deskletov (šírka x výška) :

en: Depending on your WindowManager, you may be able to move this with ALT + left-click.. Negative values are counted from the right/bottom of the screen
sk: V závislosti na vašom správcovi okien, budete môcť pohybovať pomocou ALT + ľavé tlačidlo.. Záporné hodnoty sú počítané z pravej/dolnej časti obrazovky

en: Desklet position (x, y):
sk: Pozícia deskletu (x ; y) :

en: You can quickly rotate the desklet with the mouse, by dragging the little buttons on its left and top sides.
sk: Môžete rýchlo otočiť deskletom s myšou, ťahaním malého tlačidla na ľavej a hornej strane.

en: Rotation:
sk: Otočenie:

en: Is detached from the dock
sk: Je oddelený od panelu ?

en: for CompizFusion's "widget layer", set behaviour in Compiz to: (class=Cairo-dock & type=Utility)
sk: pre CompizFusion's "widget layer", nastaviť správanie Compiz na: (class=Cairo-dock & type=utility)

en: Visibility:
sk: Viditeľnosť :

en: Keep below
sk: Ponechať na pozadí

en: Keep on widget layer
sk: Ponechať na vrstve widgetu

en: Should be visible on all desktops?
sk: Má byť viditeľný na všetkých plochách ?

en: Decorations
sk: Dekorácie

en: Choose 'Custom decorations' to define your own decorations below.
sk: Vyberte 'vlastné dekorácie' pre možnosť definovať si vlastné ozdoby nižšie.

en: Choose a decoration theme for this desklet:
sk: Vyberte ozdobu témy pre tento desklet :

en: Image to be displayed below drawings, e.g. a frame. Leave empty for no image.
sk: Je to obrázok, ktorý se zobrazí pod kresbami, ako napríklad rámček. Ak žiadny nechcete, nechajte nevyplnené.

en: Background image:
sk: Obrázok pozadia:

en: Background transparency:
sk: Priehľadnosť pozadia:

en: in pixels. Use this to adjust the left position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie ľavej polohy vykreslenia.

en: Left offset:
sk: Odsadenie zľava :

en: in pixels. Use this to adjust the top position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie hornej polohy vykreslenia.

en: Top offset:
sk: Odsadenie zhora :

en: in pixels. Use this to adjust the right position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie pravej polohy vykreslenia.

en: Right offset:
sk: Odsadenie vpravo :

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie dolnej polohy vykreslenia.

en: Bottom offset:
sk: Odsadenie zdola

en: Image to be displayed above the drawings, e.g. a reflection. Leave empty for no image.
sk: Je to obrázok, ktorý sa zobrazí nad kresbami, ako napríklad odraz. Ak žiadny nechcete, nevyplňujte.

en: Foreground image:
sk: Obrázok popredia :

en: Foreground tansparency:
sk: Priehľadné popredie :

en: Behavior
sk: Správanie

en: Position on the screen
sk: Pozícia na obrazovke

en: Choose which border of the screen the dock will be placed on:
sk: Vyberte, ktoré z ohraničení obrazovky doku bude umiestnené na:

en: Visibility of the main dock
sk: Viditeľnosť hlavného panela

en: Reserve space for the dock
sk: Rezervovať miesto pre panel

en: Keep the dock below
sk: Ponechať panel dole

en: Hide the dock when it overlaps the current window
sk: Skryť panel ak je prekrytý aktuálnym oknom

en: Hide the dock whenever it overlaps any window
sk: Skryť panel ak ho prekrýva akékoľvek okno

en: Keep the dock hidden
sk: Ponechať panel skrytý

en: Pop-up on shortcut
sk: Vyskakovacie okno s odkazom

en: Effect used to hide the dock:
sk: Efekt použitý pri skrývaní panela:

en: None
sk: Žiadny

en: When you press the shortcut, the dock will show itself at the potition of your mouse. The rest of the time, it stays invisible, thus acting like a menu.
sk: Keď stlačíte klávesovú skratku, bude dok zobrazený na pozícii myši. Zvyšok času, zostáva neviditeľný, a tak sa správa ako menu.

en: Keyboard shortcut to pop-up the dock:
sk: Klávesová skratka pre vyskakovacie okno doku:

en: Visibility of sub-docks
sk: Viditeľnosť sub-dockov

en: they will appear either when you click or when you linger over the icon pointing on it.
sk: sa objaví buď po kliknutí, alebo keď ponecháte ukazovateľ na ikone.

en: Appear on mouse over
sk: Zobrazí sa ak presuniete myš nad

en: Appear on click
sk: Zobrazí sa ak kliknete

en: Behaviour of the Taskbar:
sk: Správanie sa panela úloh

en: Minimalistic
sk: Minimalistické

en: Integrated
sk: Integrované

en: Separated
sk: Oddelené

en: Place new icons
sk: Umiestniť nové ikony

en: At the beginning of the dock
sk: Na začiatku panela

en: Before the launchers
sk: Pred spúšťačmi

en: After the launchers
sk: Po spúšťačoch

en: At the end of the dock
sk: Na konci panela

en: Icons' animations and effects
sk: Animovanie ikôn a efekty

en: On mouse hover:
sk: Podržať myš nad:

en: On click:
sk: Pri kliknutí:

en: Evaporate
sk: Vyparovanie

en: Explode
sk: Explózia

en: Break
sk: Prerušiť

en: Black Hole
sk: Čierna diera

en: Random
sk: Náhodne

en: Colour
sk: Farby

en: Choose a theme of icons :
sk: Vyberte tému ikôn :

en: Icons size:
sk: Veľkosť ikony :

en: Very small
sk: Veľmi malá

en: Small
sk: Malá

en: Medium
sk: Stredná

en: Big
sk: Veľká

en: Very Big
sk: Veľmi veľká

en: Choose the default view for main docks :
sk: Vyberte predvolený pohľad na hlavný panel :

en: You can overwrite this parameter for each sub-dock.
sk: Môžete zmeniť tento parameter pre každý sub-dok.

en: Choose the default view for sub-docks :
sk: Vyberte predvolený pohľad na sub-docky :

en: When set to 0 the dock will position itself relative to the left corner if horizontal and the top corner if vertical. When set to 1 it will position itself relative to the right corner if horizontal and the bottom corner if vertical. When set to 0.5, it will position itself relative to the middle of the screen's edge.
sk: Ak je nastavené na 0 dock bude umiestnený v ľavom rohu, ak je horizontálne v hornom rohu, je vo zvislej polohe. Ak je nastavené na 1, bude pozícia daná k pravému rohu, ak je horizontálne v dolnom rohu, je vo zvislej polohe. Ak je nastavené na 0,5, bude pozícia  daná na okraj stredu obrazovky.

en: Relative alignment:
sk: Pomerné zarovnanie :

en: Multi-screens
sk: Viac obrazoviek

en: Offset from the screen's edge
sk: Odstup od okraja obrazovky

en: Gap from the absolute position on the screen's edge, in pixels. You can also move the dock by holding the ALT or CTRL key and the left mouse button.
sk: Rozostup od absolútnej pozície po okraj obrazovky, v pixeloch. Môžete tiež presunúť dock podržaním ALT alebo CTRL a ľavého tlačidla myši.

en: Lateral offset:
sk: Bočné vyrovnanie:

en: in pixels. You can also move the dock by holding the ALT or CTRL key and the left mouse button.
sk: v pixeloch. Môžete tiež pohybovať dock-om podržaním ALT alebo CTRL a ľavým tlačítkom myši.

en: Distance to the screen edge:
sk: Vzdialenosť od okraja obrazovky :

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: The higher, the faster the dock will appear
sk: Čím vyššie, tým rýchlejšie sa panel objaví

en: high
sk: vysoká

en: low
sk: nízka

en: How to call the dock back:
sk: Ako vyvolať panel späť:

en: Hit the screen's border
sk: Vojsť do rohu obrazovky

en: Hit where the dock is
sk: Vojsť do umiestnenia panelu

en: Hit the screen's corner
sk: Vojsť do kúta obrazovky

en: Hit a zone
sk: Zasiahnuť oblasť

en: Size of the zone :
sk: Veľkosť zóny :

en: Image to display on the zone :
sk: Obrázok sa zobrazí v zóne :

en: Sub-docks' visibility
sk: Viditeľnosť sub-dokov

en: in ms.
sk: v ms.

en: Delay before displaying a sub-dock:
sk: Omeškanie pred zobrazením sub-docku :

en: Delay before leaving a sub-dock takes effect:
sk: Oneskorenie pred opustením sub-doku vytvorí efekt:

en: TaskBar
sk: Panel s úlohami

en: Cairo-Dock will then act as your taskbar. It is recommended to remove any other taskbars.
sk: Cairo-Dock potom pôsobí ako hlavný panel. Odporúča sa, aby boli odstránené všetky ostatné panely úloh.

en: Show currently opened applications in the dock?
sk: Zobraziť súčasne otvorené aplikácie v docku ?

en: Allows launchers to act as applications when their programs are running and displays a marker on icons to indicate this. You can launch other occurences of the program with SHIFT+click.
sk: Umožňuje spúšťačom, aby sa správali ako aplikácie, keď ich programy bežia a zobrazuje označenie na tejto ikone. Môžete spúšťať ďalšie vrstvy programu s SHIFT + kliknutie.

en: Mix launchers and applications
sk: Zmes spúšťačov a aplikácií ?

en: Only show applications on current desktop
sk: Zobraziť applis iba na súčasnej ploche?

en: Only show icons whose windows are minimised
sk: Zobraziť iba ikony minimalizovaných okien ?

en: Automatically add a separator
sk: Automaticky pridať oddeľovač

en: This allows you to group all the windows of a given application into a unique sub-dock, and to act on all of the windows at the same time.
sk: To vám umožní zoskupiť všetky okná danej aplikácie do unikátneho sub-doku, a robiť súčasne vo všetkých oknách.

en: Group windows from the same application in a sub-dock ?
sk: Zoskupiť okná rovnakej aplikácie v sub-docku ?

en: Enter the class of the applications, separated by a semi-colon ';'
sk: Zadajte triedy aplikácií, oddelené bodkočiarkou ';'

en: 		Except the following classes:
sk: 		Okrem týchto tried:

en: Representation
sk: Zastúpenie

en: If not set, the icon provided by X for each application will be used. If set, the same icon as the corresponding launcher will be used for each application.
sk: Ak nie je nastavené, bude sa používať ikona poskytnutá pre každú X aplikáciu. Ak je nastavené, použije rovnakú ikonu akú má zodpovedajúci spúšťač pre každú aplikáciu.

en: Overwrite the X icon with the launchers' icon?
sk: Nahradiť ikonu X ikonou spúšťača?

en: A composite manager is required to display the thumbnail.
    OpenGL is required to draw the icon bent backwards.
sk: Pre zobrazeniu náhľadu je požadovaný kompozitný správca.
    OpenGL je požadovaný pre vykreslenie ikony ohnutej dozadu.

en: How to draw minimised windows ?
sk: Ako vykresliť minimalizované okná?

en: Make the icon transparent
sk: Urobiť ikonu priehľadnou

en: Show a window's thumbnail
sk: Zobraziť okná s náhľadmi

en: Draw it bent backwards
sk: Vykresliť ohnuté dozadu

en: Transparency of icons whose window is minimised:
sk: Priehľadnosť ikôn, ktorých okna sú minimalizované:

en: Opaque
sk: nepriehľadné

en: Transparent
sk: Priehľadné

en: Play a short animation of the icon when its window becomes active
sk: Prehrať krátku animáciu ikony, keď sa jej okno stane aktívnym

en: "..." will be added at the end if the name is too long.
sk: "..." bude pridané na koniec ak je názov príliš dlhý.

en: Maximum number of caracters in application name:
sk: Maximálny počet znakov v názve aplikácie :

en: Interaction
sk: Interakcia

en: Nothing
sk: Nič

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Launch new
sk: Spustiť nový

en: Lower
sk: Nižšie

en: This is the default behaviour of most taskbars.
sk: To je predvolené správanie väčšiny panelov s úlohami.

en: Minimise the window when its icon is clicked, if it was already the active window ?
sk: Minimalizovať okno pri kliknutí na jeho ikonu, ak je už aktívnym oknom?

en: Only if your Window Manager supports it.
sk: Iba ak to podporuje váš správca okien.

en: Highlight applications requiring your attention with a dialog bubble
sk: Signálu aplikácie vyžadujúci vašu pozornosť s dialógom v bubline ?

en: in seconds
sk: v sekundách

en: Duration of the dialog:
sk: Doba trvania dialógu :

en: It will notify you even if, for instance, you are watching a movie in full screen or you are on another desktop.
sk: To vás upozorní, ak napríklad sledujete film na celej obrazovke, alebo ste na inej pracovnej ploche.

en: Force the following applications to demand your attention
sk: Nasledujúce aplikácie si vyžadujú vašu pozornosť

en: Highlight applications demanding your attention with an animation
sk: Signálu aplikácie vyžadujúcich vašu pozornosť s animáciou ?

en: Animations speed
sk: Rýchlosť animácie

en: Animate sub-docks when they appear
sk: Animácie sub dokov vždy keď sa objavia

en: Icons will appear folded on themselves and will then unfold until they fill the whole dock. The smaller this value, the faster this will be.
sk: Ikony sa objavia zložené na sebe, a potom sa budú rozvíjať, až zaplnia celý dok. Čím menšia je táto hodnota, tým to bude rýchlejšie.

en: Animation unfolding duration:
sk: Rozvíjajúca doba animácie :

en: fast
sk: rýchla

en: slow
sk: pomalá

en: The more there are, the slower it will be
sk: Čím viac, tým bude pomalšie

en: Number of steps in the zoom animation (grow/shrink):
sk: Počet krokov v animácii priblíženia (rastie hore/zmenšuje sa dole) :

en: Number of steps in the auto-hide animation (move up/move down):
sk: Počet krokov v animácii auto-skrývanie (pohyb hore/dole) :

en: Refresh rate
sk: Obnovovacia frekvencia

en: in Hz. This is to adjust behaviour relative to your CPU power.
sk: v Hz. Toto je úprava týkajúca sa vášho výkonu CPU.

en: Animation frequency for the OpenGL backend:
sk: Animovaná frekvencia pre pozadie OpenGL:

en: Animation frequency for the Cairo backend:
sk: Animovaná frekvencia pre pozadie Cairo:

en: The transparency gradation pattern will then be re-calculated in real time. May need more CPU power.
sk: Vzor vzostupnej priehľadnosti sa prepočíta v reálnom čase. Môže však využívať viac výkonu CPU.

en: Connection to the Internet
sk: Pripojenie na internet

en: Maximum time in seconds that you allow the connection to the server to take. This only limits the connection phase,  once the dock has connected this option is of no more use.
sk: Maximálny čas v sekundách, ktoré umožňujú pripojenie k serveru. To ale len obmedzuje fázu pripojenia, akonáhle je dock pripojený, táto možnosť nemá väčšie využitie.

en: Connection timeout :
sk: Vypršanie pripojenia :

en: Maximum time in seconds that you allow the whole operation to last. Some themes can be up to a few MB.
sk: Maximálny čas v sekundách, ktorý umožní trvanie celej operácie. Niektoré témy môžu mať veľkosť až niekoľko MB.

en: Maximum time to download a file:
sk: Maximálny čas pre stiahnutie súboru:

en: Use this option if you experience problems to connect.
sk: Túto možnosť použite, ak máte problém s pripojením.

en: Force IPv4 ?
sk: Vnútiť IPv4 ?

en: Use this option if you connect to the Internet through a proxy.
sk: Použiť toto nastavenie ak sa pripájate na internet cez proxy.

en: Are you behind a proxy ?
sk: Ste za proxy?

en: Proxy name :
sk: Názov proxy :

en: Port :
sk: Port:

en: Let empty if you don't need to log-in to the proxy with a user/password.
sk: Nechajte prázdne, ak nepotrebujete prihlásenie pre proxy s menom používateľa a heslom.

en: User :
sk: Používateľ:

en: Password :
sk: Heslo :

en: Colour gradation
sk: Stupňovanie farby

en: Use a background image.
sk: Použiť obrázok pozadia.

en: Image file:
sk: Súbor s obrázkom:

en: Image's transparency :
sk: Priehľadnosť obrázkov :

en: Repeat image as a pattern to fill background?
sk: Opakovať obrázok ako vzor na vyplnenie pozadia?

en: Use a colour gradation.
sk: Použiť stupňovanie farby.

en: Bright colour:
sk: Jasná farba :

en: Dark colour:
sk: Tmavá farba :

en: In degrees, in relation to the vertical
sk: V stupňoch, vo vzťahu k vertikálnej

en: Angle of the gradation :
sk: Uhol gradácie :

en: If not nul, it will form stripes.
sk: Ak nie je nula, bude pruhovaný.

en: Repeat the gradation this number of times:
sk: Koľkokrát opakovať túto gradáciu:

en: Percentage of the bright colour:
sk: Percento svetlej farby:

en: Background when hidden
sk: Pozadie pri skrytí

en: Several applets can be visible even when the dock is hidden
sk: Niektoré aplety môžu byť viditeľné aj ked je panel skrytý

en: Default background color when the dock is hidden
sk: Predvolené pozadie pri skrytí panela

en: External Frame
sk: Externý rám

en: in pixels.
sk: v pixeloch.

en: Margin between the frame and the icons or their reflects :
sk: Rozpätie medzi rámom a ikonami alebo ich odrazom:

en: Are the bottom left and right corners rounded?
sk: Sú naspodu vľavo aj vpravo zaoblené hrany?

en: Stretch the dock to always fill the screen
sk: Rozšíriť dock aby vždy vyplnil obrazovku?

en: Main Dock
sk: Hlavný panel

en: Sub-Docks
sk: Sub-Docky

en: You can specify a ratio for the size of the sub-docks' icons, in relation to the main docks' icons size
sk: Môžete určiť pomer veľkosti ikôn v sub-dokoch, vo vzťahu k veľkosti ikôn v hlavnom doku

en: Ratio for the size of the sub-docks' icons :
sk: Pomer veľkosti ikôn sub-doku :

en: smaller
sk: menší

en: larger
sk: väčšie

en: Dialogs
sk: Dialógy

en: Bubble
sk: Bublina

en: Shape of the bubble:
sk: Tvar bubliny :

en: Font
sk: Písmo

en: Otherwise the default's system one will be used.
sk: V opačnom prípade budú použité predvolené nastavenia systému.

en: Use a custom font for the text?
sk: Použiť vlastné písmo pre text ?

en: Text font:
sk: Písmo textu :

en: Buttons
sk: Tlačítka

en: Size of buttons in the info-bubbles (width x height) :
sk: Veľkosť tlačidiel v info-bubline (šírka x výška):

en: Name of an image to use for the yes/ok button :
sk: Názov obrázku použitého pre tlačítko áno/ok :

en: Name of an image to use for the no/cancel button :
sk: Názov obrázku použitého pre tlačítko nie/zrušiť :

en: Size of the icon displayed next to the text :
sk: Veľkosť ikony zobrazenej vedľa textu :

en: This can be customized for each desklet separately.
    Choose 'Custom decoration' to define your own decorations below
sk: Toto je možné prispôsobiť pre každý desklet osobitne.
    Vyberte 'Vlastná výzdoba' pre definovanie vlastnej dekorácie nižšie

en: Choose a default decoration for all desklets :
sk: Vyberte predvolenú dekoráciu pre všetky desklety :

en: It's an image that will be displayed below the drawings, like a frame for example. Leave empty to not use any.
sk: Je to obrázok, ktorý se zobrazí pod kresbami, ako napríklad rámček. Ak žiadny nechcete, nechajte nevyplnené.

en: Background image :
sk: Obrázok pozadia :

en: Background transparency :
sk: Priehľadnosť pozadia :

en: in pixels. Use this to adjust the left position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie ľavej polohy vykreslenia.

en: Left offset :
sk: Odsadenie zľava :

en: in pixels. Use this to adjust the top position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie hornej polohy vykreslenia.

en: Top offset :
sk: Odsadenie zhora :

en: in pixels. Use this to adjust the right position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie pravej polohy vykreslenia.

en: Right offset :
sk: Odsadenie vpravo :

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie dolnej polohy vykreslenia.

en: Bottom offset :
sk: Odsadenie zdola

en: It's an image that will be displayed above the drawings, like a reflection for example. Leave empty to not use any.
sk: Je to obrázok, ktorý sa zobrazí nad kresbami, ako napríklad odraz. Ak žiadny nechcete, ponechajte nevyplnené.

en: Foreground image :
sk: Obrázok popredia :

en: Foreground tansparency :
sk: Priehľadné popredie :

en: Buttons size :
sk: Veľkosť tlačítok :

en: Name of an image to use for the 'rotate' button :
sk: Názov obrázku ktorý sa použije pre tlačidlo 'otočiť' :

en: Name of an image to use for the 'reattach' button :
sk: Názov obrázku ktorý sa použije pre tlačidlo 'retach' :

en: Name of an image to use for the 'depth rotate' button :
sk: Názov obrázku použitého pre tlačidlo 'hlboké otočenie' :

en: Icons' themes
sk: Témy ikôn

en: Choose an icon theme :
sk: Vyberte tému ikôn :

en: Image filename to use as a background for icons :
sk: Súbor obrázku použitý ako pozadie pre ikony:

en: Icons size
sk: Veľkosť ikôn

en: Icons' size at rest (width x height) :
sk: Veľkosť ikon v pokoji (šírka x výška):

en: Space between icons :
sk: Priestor medzi ikonami :

en: Zoom effect
sk: Efekt priblíženia

en: set to 1 if you don't want the icons to zoom when you hover over them.
sk: nastavený na hodnotu 1, ak nechcete zväčšujúce sa ikony, keď  nad nimi podržíte kurzor.

en: Maximum zoom of the icons :
sk: Maximálne priblíženie ikôn :

en: in pixels. Outside of this space (centered on the mouse), there is no zoom.
sk: v pixeloch. Mimo tento priestor (sústredený na myš), nie je priblíženie.

en: Width of the space in which the zoom will be effective :
sk: Šírka priestoru, v ktorom bude účinné priblíženie :

en: Separators
sk: Oddeľovače

en: Force separator's image size to stay constant?
sk: Vnútiť veľkosť oddeľovačov obrázkov ako konštantnú?

en: Only the default, 3D-plane and curve views support flat and physical separators. Flat separators are rendered differently according to the view.
sk: Iba štandardné, podporujú ploché 3D-roviny a krivky a fyzické separátory. Ploché oddeľovače budú vykreslené odlišne podľa zobrazenia.

en: How to draw the separators?
sk: Ako vykresliť oddeľovače?

en: Use an image.
sk: Použiť obrázok.

en: Flat separator
sk: Plochý oddeľovač

en: Physical separator
sk: Fyzický oddeľovač

en: Make the separator's image revolve when dock is on top/on the left/on the right?
sk: Urobiť oddeľovač ako otáčajúci, keď dok je hore/vľavo/vpravo?

en: Colour of flat separators :
sk: Farba plochých oddeľovačov :

en: Reflections
sk: Odrazy

en: light
sk: svetlo

en: strong
sk: silný

en: In percent of the icon's size. This parameter influence the total height of the dock.
sk: Veľkosť ikony v percentách . Tento parameter ovplyvňuje celkovú výšku doku.

en: Height of the reflection:
sk: Výška odrážania:

en: small
sk: malý

en: tall
sk: vysoký

en: It is their transparency when the dock is at rest; they will "materialize" progressively as the dock grows up. The closer to 0, the more transparent they will be.
sk: Je to ich priehľadnosť, keď  je dok v pokoji;  postupne sa  "zhmotní", v závislosti ako dok rastie. Čím bližšie k 0, tým bude priehľadnejší.

en: Icons' transparency at rest :
sk: Priehľadnosť ikôn v pokoji :

en: Link the icons with a string
sk: Odkaz na ikony s reťazcom

en: Linewidth of the string, in pixels (0 to not use string) :
sk: Šírka riadku reťazca, v pixeloch (0 pre nepoužívať reťazec) :

en: Colour of the string (red, blue, green, alpha) :
sk: Farba reťazca (červená, modrá, zelená, alfa) :

en: Indicator of the active window
sk: Indokátor aktívneho okna

en: Frame
sk: Rám

en: Draw indicator above the icon?
sk: Vykresliť indikátor nad ikonou?

en: Indicator of active launcher
sk: Indikátor aktívneho spúšťača

en: Indicators are drawn on launchers icons to show that they have already been launched. Leave blank to use the default one.
sk: Indikátory sú vykreslené na ikonách spúšťačov a zobrazujú, že už sú spustené. Nevyplňujte ak chcete použiť predvolené.

en: The indicator is drawn on active launchers, but you may want to display it on applications too.
sk: Indikátor je vykreslený na aktívnych spúšťačoch, ale môžete ho zobraziť aj na aplikácii.

en: Display an indicator on application icons too ?
sk: Zobraziť ukazovateľ na ikone aplikácie ?

en: Vertical offset :
sk: Zvislé zarovnanie :

en: Link the indicator with its icon?
sk: Prepojiť ukazovateľ s jeho ikonu?

en: You can choose to make the indicator smaller or bigger than the icons. The bigger the value is, the bigger the indicator is. 1 means the indicator will have the same size as the icons.
sk: Môžete si vybrať, aby bol ukazovateľ menší alebo väčší ako ikony. Čím väčšia hodnota, tým väčší je ukazovateľ. 1 znamená, že ukazovateľ bude mať rovnakú veľkosť ako ikony.

en: Indicator size ratio :
sk: Ukazovateľ pomeru veľkosti :

en: bigger
sk: väčší

en: Rotate the indicator with dock?
sk: Otáčať indikátor s dockom ?

en: Indicator of grouped windows
sk: Indikátor združených okien

en: How to show that several icons are grouped :
sk: Ako zobraziť, že niektoré ikony sú zoskupené :

en: Draw an emblem
sk: Nakresliť znak

en: Draw the sub-dock's icons as a stack
sk: Vykresliť ikony sub duku ako komín

en: It only makes sense if you chose to group the applis of the same class together. Leave blank to use the default one.
sk: To má zmysel len vtedy, ak ste sa rozhodli zlúčiť aplikácie rovnakej triedy. Ponechajte prázdne pre predvolené.

en: Zoom the indicator with its icon?
sk: Priblížiť indikátor s jeho ikonou ?

en: Progress bars
sk: Ukazovateľ

en: Start color
sk: Farba začiatku

en: End color
sk: Posledná farba

en: Labels
sk: Popisy

en: Label visibility
sk: Viditeľnosť štítka

en: Show labels:
sk: Zobraziť štítky :

en: On pointed icon
sk: Na označenej ikone

en: On all icons
sk: Na všetkých ikonách

en: Draw the outline of the text?
sk: Nakresliť obrys textu?

en: Margin around the text (in pixels) :
sk: Okraj okolo textu (v pixeloch) :

en: Quick-info are short information drawn on the icons.
sk: Krátke info je krátka informácia vykreslená nad ikonami.

en: Quick-info
sk: Krátke-info

en: Use the same look as the labels?
sk: Použiť rovnaký vzhľad ako štítky?

en: Visibility of the dock
sk: Viditeľnosť panela

en: Same as main dock
sk: Rovnako ako hlavný panel

en: Tiny
sk: Drobné

en: Leave it empty to use the same view as the main dock.
sk: Nechajte prázdne pre použitie rovnakého vzhľadu ako hlavný panel.

en: Choose the view for this dock :/
sk: Vybrať vzhľad pre tento panel :/

en: Fill the background with:
sk: Vyplniť pozadie s :

en: Any format allowed; if empty, the colour gradation will be used as a fall back.
sk: Akýkoľvek formát je povolený; ak ponecháte prázdne, bude použité ako slabnúca gradácia farieb

en: Image filename to use as a background :
sk: Názov súboru obrázku použitého ako pozadie :

en: Load theme
sk: Načítať vzhľad

en: You can even paste an internet URL.
sk: Môžete dokonca spustiť internetovú adresu URL.

en: ...or drag and drop a theme package here :
sk: ... alebo chytiť a vložiť balík s témami vzhľadu sem :

en: Theme loading options
sk: Nastavenie spustenia vzhľadu

en: If you tick this box, your launchers will be deleted and replaced by the ones provided in the new theme. Otherwise the current launchers will be kept, only icons will be replaced.
sk: Ak zaškrtnete toto pole, budú vaše spúšťače odstránené a nahradené tými, ktoré sú poskytnuté v novej téme. Inak budú súčasné spúšťače zachované, nahradené budú iba ikony.

en: Use the new theme's launchers?
sk: Použiť novú tému spúšťačov ?

en: Otherwise the current behaviour will be kept. This defines the dock's position, behavioural settings such as auto-hide, using taskbar or not, etc.
sk: Inak bude súčasné rozloženie ponechané. To definuje pozíciu doku, nastavenie správania, ako automatické skrývanie, využívanie panela úloh alebo nie, atď.

en: Use the new theme's behaviour?
sk: Použiť nové správanie témy ?

en: Save
sk: Uložiť

en: You will then be able to re-open it at any time.
sk: Potom budete mať možnosť znova otvoriť kedykoľvek.

en: Save current behaviour also?
sk: Uložiť aktuálne rozloženie ?

en: Save current launchers also?
sk: Uložiť tiež aktuálne spúšťače?

en: The dock will build a complete tarball of your current theme, allowing you to easily exchange it with other people.
sk: Dok urobí kompletný archív s aktuálnou tému, čo vám umožní jednoducho si ju vymieňať s ostatnými ľuďmi.

en: Build a package of the theme?
sk: Vytvoriť balíček s témou ?

en: Desktop Entry
sk: Vstup na plochu

en: Name of the container it belongs to:
sk: Názov kontajnéra, do ktorého patria:

en: Sub-dock's name:
sk: Názov pod-panela

en: New sub-dock
sk: Nový pod-panel

en: How to render the icon:
sk: Ako vykreslliť ikonu:

en: Use an image
sk: Použiť obrázok

en: Draw sub-dock's content as emblems
sk: Vykresliť obsah sub-dokov ako emblémy

en: Draw sub-dock's content as stack
sk: Vykresliť obsah sub-dokov ako zásobník

en: Draw sub-dock's content inside a box
sk: Vykresliť obsah pod-panelov vnútri boxu

en: Image's name or path:
sk: Názov obrázku alebo cesta:

en: Extra parameters
sk: Extra parametre

en: Order you want for this launcher among the others:
sk: Určiť či chcete pre tento spúšťač medzi ostatnými:

en: Launcher's name:
sk: Názov spúšťača:

en: Example: nautilus --no-desktop, gedit, etc. You can even enter a shortkey, e.g. <Alt>F1, <Ctrl>c,  <Ctrl>v, etc
sk: Príklad: nautilus --no-desktop, gedit, atď Môžete dokonca zadávať skratky, ako <Alt> F1, <Ctrl> c, <Ctrl> v, atď

en: Command to launch on click:
sk: Príkaz spustený kliknutím:

en: Class of the program:
sk: Trieda programu:

en: Run in a terminal?
sk: Spustiť v termináli?

en: Separators' appearance is defined in the global configuration.
sk: Vzhľad oddeľovačov "je definovaný v konfigurácii.

en: <b>The basic 2D view of Cairo-Dock</b>
    Perfect if you want to make the dock look like a panel.
sk: <b> Základný 2D vzhľad Cairo-Dock </b>
    Perfektné, ak chcete, aby sa dock vyzeral ako panel.
