calibre - en to si translation catalogue (14 entries)

en: [options]
si: [තෝරාගැනීම]

en: Does absolutely nothing
si: කිසිම දෙයක් සිදුවනනේ නෑ

en: Unknown
si: නොදනී

en: Base
si: මූලය

en: Customize
si: රිසි කළ

en: Cannot configure
si: හැඩගැසීමට නොහැකියි

en: File type
si: ගොනු ආකාරය

en: Preferences
si: අභිරුචීන්

en: Store
si: ගබඩා කරන්න

en: Interface
si: අතුරුමුහුණත

en: Behavior
si: හැසිරීම

en: Searching
si: සොයමින්

en: Large
si: ගබඩා කරන්න

en: Toolbar
si: මෙවලම් තීරුව
