Nag 2.1.4 - en to lv translation catalogue (332 entries)

en:  (%s including sub-tasks)
lv:  (%s ieskaitot apakšuzdevumus)

en: %d hour
lv: %d stunda

en: %d hour, %d minute
lv: %d stunda, %d minūte

en: %d hour, %d minutes
lv: %d stunda, %d minūtes

en: %d hours
lv: %d stundas

en: %d hours, %d minute
lv: %d stundas, %d minūte

en: %d hours, %d minutes
lv: %d stundas, %d minūtes

en: %d minute
lv: %d minūte

en: %d minutes
lv: %d minūtes

en: %s at %s
lv: %s plkst. %s

en: %s is due in %s
lv: %s sākas pēc %s

en: %s is due now.
lv: %s jau sākas

en: %s is now incomplete.
lv: %s ir nepabeigti.

en: %s successfully imported
lv: %s veiksmīgi importēts

en: (highest)
lv: (augstākā)

en: (lowest)
lv: (zemākā)

en: A due date must be set to enable alarms.
lv: Lai iespējotu brīdinājumu, jābūt norādītam izpildes datumam.

en: Access denied completing task %s.
lv: Pieeja atteikta, reģistrējot uzdevuma %s beigas.

en: Access denied deleting task.
lv: Nav tiesību dzēst uzdevumu.

en: Access denied editing task.
lv: Nav tiesību labot uzdevumu.

en: Access denied editing task: %s
lv: Nav tiesību labot uzdevumu: %s

en: Access denied moving the task to %s.
lv: Pieeja atteikta, pārvietojot uzdevumu uz %s.

en: Access denied removing task from %s.
lv: Pieeja atteikta, dzēšot uzdevumu no %s.

en: Access denied saving task to %s.
lv: Pieeja atteikta, saglabājot uzdevumu %s.

en: Access denied saving task: %s
lv: Pieeja atteikta, saglabājot uzdevumu %s.

en: Added %d task | Added %d tasks
lv[0]: Pievienots %d uzdevums
lv[1]: Pievienoti %d uzdevumi
lv[2]: Pievienots %d uzdevums

en: Alarm
lv: Atgādinājums

en: All tasks
lv: Visi uzdevumi

en: Always show completed and future tasks?
lv: Vienmēr radīt izpildītos un nākošos uzdevumus?

en: Always show overdue tasks?
lv: Vienmēr rādīt iekavētos uzdevumus?

en: An alarm must be set to specify a notification method
lv: Lai varētu norādīt paziņošanas metodi, jābūt iestatītam brīdinājuma veidam

en: Ascending
lv: Augoši

en: Assignee
lv: Atbildīgais

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cat_egory
lv: Kat_egorija

en: Category
lv: Kategorija

en: Change Permissions
lv: Mainīt pieejas tiesības

en: Change your task sorting and display preferences.
lv: Mainīt uzdevumu šķirošanas un attēlošanas iestatījumus.

en: Changed alarm from %s to %s
lv: Mainīts brīdinājums no %s uz %s

en: Changed assignee from "%s" to "%s"
lv: Mainīts atbildīgais no "%s" uz "%s"

en: Changed category from "%s" to "%s"
lv: Mainīta kategorija no "%s" uz "%s"

en: Changed completion from %s to %s
lv: Mainīts izpildes termiņš no %s uz %s

en: Changed description
lv: Manītais apraksts

en: Changed due date from %s to %s
lv: Mainīts izpildes datums no %s uz %s

en: Changed estimate from %s to %s
lv: Mainīt vērtējumu no %s līdz %s

en: Changed name from "%s" to "%s"
lv: Mainīts nosaukums no "%s" uz "%s"

en: Changed parent task from "%s" to "%s"
lv: Mainīt galveno uzdevumu no "%s" uz "%s"

en: Changed priority from %s to %s
lv: Manita prioritāte no %s uz %s

en: Changed start date from %s to %s
lv: Mainīts sākuma datums no %s uz %s

en: Changed task list from "%s" to "%s"
lv: Uzdevumu saraksts "%s" mainīts uz "%s"

en: Changes made for this task:
lv: Šajā uzdevumā veiktās izmaiņas:

en: Choose how you want to receive reminders for tasks with alarms:
lv: Norādiet, kā vēlaties saņemt atgādinājumus par uzdevumiem ar brīdinājumiem:

en: Choose if you want to be notified of new, edited, and deleted tasks by email:
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties saņemt ziņas par jauniem, mainītiem vai dzēstiem uzdevumiem pa e-pastu.

en: Choose if you want to be notified of task changes and task alarms.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties saņemt paziņojumus par uzdevumu maiņu un uzdevumu brīdinājumiem.

en: Choose your default task list.
lv: Izvēlieties Jūsu pamata uzdevumu sarakstu:

en: Click or copy this URL to display this task list
lv: Lai parādītu šo uzdevumu sarakstu, uzklikšķiniet vai nokopējiet šo saiti

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close Search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Color
lv: Krāsa

en: Complete
lv: Izpildīt

en: Complete "%s"
lv:  "%s" izpildīts.

en: Complete Task
lv: Beigt uzdevumu

en: Complete tasks
lv: Beigt uzdevumus

en: Completed
lv: Izpildīts

en: Completed %s.
lv: %s izpildīts.

en: Completed Tasks
lv: Izpildītie uzdevumi

en: Completed parent task, mark it as incomplete first
lv: Galvenais uzdevums atzīmēts kā izpildīts. Lai turpinātu, atzīmējiet to kā neizpildītu.

en: Completed tasks
lv: Izpildītie uzdevumi

en: Completed?
lv: Izpildīts?

en: Completion Date
lv: Izpildes datums

en: Completion Status
lv: Izpildes statuss

en: Connection failed: %s
lv: Neizdevās pieslēgties: %s.

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Task List
lv: Izveidot uzdevumu sarakstu

en: Create a new Task List
lv: Izveidot jaunu uzdevumu sarakstu

en: Created
lv: Izveidots

en: Date and time:
lv: Datums un laiks:

en: Date:
lv: Datums:

en: Day
lv: Diena

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Default Task List
lv: Jūsu pamata uzdevumu saraksts:

en: Defaults for new tasks
lv: Jauno uzdevumu iestatījumi

en: Delay Start Until
lv: Atlikt sākumu līdz

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Delete Confirmation
lv: Dzēšanas apstiprinājums

en: Delete button behaviour
lv: Pogas Dzēst darbība

en: Delete this task
lv: Dzēst šo uzdevumu

en: Deleted %s.
lv: %s izdzēsts.

en: Deleting entire tasklists is not supported.
lv: Visa uzdevumu saraksta dzēšana nav iespējama.

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Display Preferences
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Display URL
lv: Rādīt saites

en: Do you want to confirm deleting entries?
lv: Vai vēlaties papildu apstiprinājumu dzēšot ierakstus?

en: Don't send me a notification if I've added, changed or deleted the task?
lv: Nesūtīt man paziņojumu, ja notikumu pievienoju, mainīju vai dzēsu pašrocīgi?

en: Due By
lv: Izpildīt līdz

en: Due Date
lv: Izpildīt līdz

en: Due date specified.
lv: Norādīts izpildes termiņš.

en: Edit
lv: Labot

en: Edit "%s"
lv: Labot "%s"

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Edit Task
lv: Labot uzdevumu

en: Edit categories and colors
lv: Labot kategorijas un krāsas

en: Edit: %s
lv: Labot: %s

en: Enter one task per line. Create child tasks by indenting them below their parent task. Include due dates like "laundry tomorrow" or "get dry cleaning next Thursday".
lv: Ievadiet katrā rindā pa vienam uzdevumam. Atvasinātos uzdevumus veidojiet ar atkāpi zem to galvernajiem uzdevumiem. Iekļaujiet izpildes datumus, piemēram "pabarot suni rīt" vai "iet uz darbu nākoš trešdien".

en: Error deleting task: %s
lv: Kļūda dzēšot uzdevumu: %s

en: Estimated Time
lv: Aptuvenais laiks

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Tasks
lv: Eksportēt uzdevumus

en: External Data
lv: Ārējie dati

en: Future tasks
lv: Nākošie uzdevumi

en: General Preferences
lv: Vispārējie iestatījumi

en: Hour
lv: Stunda

en: Hour(s)
lv: Stunda(s)

en: Import Tasks, Step %d
lv: Uzdevumu imports, %d. solis

en: Import/Export Tasks
lv: Uzdevumu imports/eksports

en: Incom_plete tasks
lv: Neizpildītie uzdevumi

en: Incomplete Tasks
lv: Nepabeigtie uzdevumi

en: Incomplete sub tasks, complete them first
lv: Nebapeigti apakšuzdevumi, vispirms pabeidizet tos

en: Incomplete tasks
lv: Neizpildītie uzdevumi

en: Invalid tasklist file requested.
lv: Pieprasīts nepareizs fails.

en: Invalid tasklist name supplied.
lv: Norādīts nepareizs uzdevumu saraksta nosaukums.

en: Invalid tasklist requested.
lv: Pieprasīts nepareizs uzdevumu saraksts.

en: Kind
lv: Veids

en: Last Modified
lv: Pēdējās izmaiņas

en: Local
lv: Vietējais

en: Log out
lv: Iziet

en: Manage Task Lists
lv: Organizēt uzdevumu sarakstus

en: Mark "%s" as incomplete
lv: Atzīmēt "%s" kā neizpildītu

en: Mark as incomplete
lv: Atzīmēt kā neizpildītu

en: Maximum Number of Tasks
lv: Maksimālais uzdevumu skaits

en: Minute
lv: Minūte

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)

en: Month
lv: Mēnesis

en: More Options...
lv: Papildu iestatījumi...

en: Multiple iCalendar components found; only one vTodo is supported.
lv: Atrasti vairāki iCalendar komponenti; atbalstīts ir tikai vTodo.

en: My Task Lists:
lv: Mani uzdevumu saraksti:

en: My Tasks
lv: Uzdevumi

en: N_ame
lv: Vārds

en: Na_me
lv: Vārds

en: Name
lv: Nosaukums

en: New Task
lv: Jauns

en: Next
lv: Nākošais

en: No
lv: Nē

en: No delay
lv: Bez kavēšanās

en: No due date.
lv: Nav beigu datuma.

en: No iCalendar data was found.
lv: Nav atrasti iCalendar dati.

en: No parent task
lv: Nav galvenā uzdevuma

en: No task lists are available to guests.
lv: Nav viesiem pieejamu uzdevumu sarakstu.

en: No tasks have been added.
lv: Nav pievienot neviens uzdevums.

en: No tasks match
lv: Neatbilst neviens uzdevums

en: No tasks to display
lv: Jūsu uzdevumu saraksts ir tukšs.

en: None
lv: Neviens

en: Not Completed
lv: Nav izpildīts

en: Not Found
lv: Nav atrasts

en: Not Private
lv: Nav privāts

en: Not completed
lv: Nav izpildīts

en: Not configured
lv: Nav konfigurēts

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: On all shown task lists
lv: Visos parādītajos uzdevumu sarakstos

en: On all task lists I have read access to
lv: Visos uzdevumu sarakstos, kuriem man ir lasīšanas pieeja

en: On my task lists only
lv: Tikai manos uzdevumu sarakstos

en: P_ri
lv: Pri

en: Parent task
lv: Galvenais uzdevums

en: Permission Denied
lv: Pieeja liegta

en: Portal
lv: Portāls

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Private
lv: Privāti

en: Private Task
lv: Privāts uzdevums

en: Private?
lv: Privāts?

en: Quick Task Creation
lv: Ātrā uzdevuma radīšana

en: Really delete the task list "%s"? This cannot be undone and all data on this task list will be permanently removed.
lv: Tiešām dzēst uzdevumu sarakstu "%s"? Tā ir neatgriezeniska darbība, kuras rezultātā visi dati šajā uzdevumu sarakstā tiks izdzēsti.

en: Really delete this task?
lv: Tiešām dzēst šo uzdevumu?

en: Save
lv: Saglabāt

en: Saved %s.
lv: %s saglabāts.

en: Search
lv: Meklēt

en: Search In:
lv: Meklēt:

en: Search _Text:
lv: Meklēt tekstu:

en: Search for Task Lists:
lv: Meklēt uzdevumu sarakstus:

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Search: Results for "%s"
lv: Meklēšana: "%s" rezultāti

en: Select the columns that should be shown in the list view:
lv: Atzīmējiet saraksta skatā rādāmās slejas:

en: Select the export format:
lv: Izvēlieties eksporta formātu:

en: Select the file to import:
lv: Izvēlieties importējamo failu:

en: Select the format of the source file:
lv: Izvēlieties izejas faila formātu:

en: Select the task list(s) to export from:
lv: Izvēlieties uzdevumu sarakstu(s) no kura(iem) eksportēt:

en: Select the task states to export:
lv: Izvēlieties eksportējamo uzdevumu izpildes statusu:

en: Shared Task Lists:
lv: Koplietojamie uzdevumu saraksti:

en: Show action buttons?
lv: Rādīt darbību pogas?

en: Show complete, incomplete, or all tasks in the task list?
lv: Radīt izpildītos, neizpildītos vai visus uzdevumus kopējā sarakstā?

en: Show data from any of these other applications in your task list?
lv: Vai rādīt Jūsu uzdevu sarakstā datus no kāda no šiem moduļiem?

en: Show data from other applications or sources.
lv: Rādīt citu moduļu vai avotu datus.

en: Show due dates?
lv: Rādīt beigu datumus?

en: Show priorities?
lv: Rādīt uzdevumu prioritāti?

en: Show task alarms?
lv: Rādīt uzdevumu atgādinājumus??

en: Show task category?
lv: Rādīt uzdevumu kategorijas?

en: Show tasklist name?
lv: Rādīt uzdevumu saraksta nosaukumu?

en: Show tasks from these categories
lv: Rādīt šo kategoriju uzdevumus?

en: Show tasks from these tasklists
lv: Rādīt uzdevumus no šiem uzdevumu sarakstiem

en: Sort by Assignee
lv: Šķirot pēc atbildīgā

en: Sort by Category
lv: Šķirot pēc kategorijām

en: Sort by Completion Status
lv: Šķirot pēc izpildes statusa

en: Sort by Due Date
lv: Šķirot pēc beigu datuma

en: Sort by Name
lv: Šķirot pēc nosaukuma

en: Sort by Priority
lv: Šķirot pēc prioritātes

en: Sort by Start Date
lv: Šķirot pēc sākuma datuma

en: Sort by User Name
lv: Šķirot pēc lietotāja vārda

en: Sort by estimated time
lv: Šķirot pēc izpildes laika

en: Sort direction:
lv: Šķirošanas kārtība

en: Sort tasks by:
lv: Šķirot uzdevumus pēc:

en: Start
lv: Sākt

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start date specified.
lv: Norādīts sākuma datums.

en: Subscription URL
lv: Parakstīšanās saite

en: System
lv: Sistēma

en: System Task List
lv: Sistēmas uzdevumu saraksts

en: System task lists don't have an owner. Only administrators can change the task list settings and permissions.
lv: Sistēmas uzdevumu sarakstam nav īpašnieka. Tikai administrators var mainīt uzdevumu saraksta iestatījumus un pieejas tiesības.

en: Task Alarm
lv: Uzdevuma atgādinājums

en: Task Alarm?
lv: Uzdevuma atgādinājums?

en: Task Defaults
lv: Uzdevuma iestatījumi

en: Task List
lv: Uzdevumu saraksts

en: Task List Description
lv: Uzdevumu saraksta apraksts

en: Task List Information
lv: Uzdevumu saraksta informācija

en: Task List List
lv: Uzdevumu sarakstu saraksts

en: Task List Name
lv: Uzdevumu saraksta nosaukums

en: Task List and Share Preferences
lv: Uzdevumu saraksta un koplietošanas iestatījumi

en: Task List owned by %s.
lv: Uzdevumu saraksta īpašnieks - %s.

en: Task List owned by system.
lv: Sistēmas uzdevumu saraksts.

en: Task Lists
lv: Uzdevumu saraksti

en: Task Name
lv: Uzdevuma nosaukums

en: Task Note
lv: Uzdevuma piezīme

en: Task Note?
lv: Uzdevuma piezīme?

en: Task Search
lv: Uzdevuma meklēšana

en: Task UID not found
lv: Uzdevuma UID nav atrasts

en: Task added:
lv: Uzdevums pievienots

en: Task deleted:
lv: Uzdevums izdzēsts:

en: Task description:
lv: Uzdevuma apraksts:

en: Task list of %s
lv: %s uzdevumu saraksts

en: Task modified:
lv: Uzdevums mainīts

en: Task not found.
lv: Uzdevums nav atrasts

en: Tasklist does not exist or no permission to delete
lv: Uzdevumu saraksts neeksistē vai arī nav dzēšanas tiesību

en: Tasklist does not exist or no permission to edit
lv: Uzdevumu saraksts neeksistē vai arī nav labošanas tiesību

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Tasks Summary
lv: Kopsavilkums

en: Tasks from %s
lv: Uzdevumi no %s

en: The %s file didn't contain any tasks.
lv: Failā %s nav uzdevumu.

en: The Tasks backend is not currently available.
lv: Uzdevumu palīgmodulis šobrīd nav pieejams.

en: The Tasks backend is not currently available: %s
lv: Uzdevumu palīgmodulis šobrīd nav pieejams: %s

en: The current hour
lv: Šī stunda

en: The task "%s" has been added to task list "%s", with a due date of: %s.
lv: "%s" uzdevums pievienots "%s" uzdevumu sarakstam ar izpildes termiņu: %s.

en: The task "%s" has been added to task list "%s".
lv: Uzdevums "%s" pievienots uzdevumu sarakstam "%s".

en: The task "%s" has been deleted from task list "%s".
lv: "%s" uzdevums dzēsts no "%s" uzdevumu saraksta.

en: The task "%s" has been edited on task list "%s".
lv: Mainīts "%s" uzdevums  "%s" uzdevumu sarakstā.

en: The task list "%s" has been created.
lv: Uzdevumu saraksts "%s" izveidots.

en: The task list "%s" has been deleted.
lv: Uzdevumu saraksts "%s" izdzēsts.

en: The task list "%s" has been renamed to "%s".
lv: Uzdevumu saraksts "%s" pārsaukts par "%s".

en: The task list "%s" has been saved.
lv: Uzdevumu saraksts "%s" saglabāts.

en: Then:
lv: Tad:

en: There are no tasks matching the current criteria.
lv: Neviens uzdevums neatbilst uzdotajam kritērijam.

en: There was a problem completing %s: %s
lv: Kļūme reģistrējot izpildi %s: %s

en: There was a problem deleting %s: %s
lv: Kļūme dzēšot %s: %s

en: There was a problem saving the task: %s.
lv: Kļūme saglabājot uzdevumu: %s.

en: There was an error importing the data: %s
lv: Kļūda importējot datus: %s

en: There was an error importing the iCalendar data.
lv: Kļūda importējot iCalendar datus.

en: There was an error removing tasks for %s. Details have been logged.
lv: Kļūda dzēšot %s uzdevumus. Sīkāka informācija reģistrēta žurnālā.

en: There were no tasks to export.
lv: Nav eksportējamu uzdevumu.

en: This file format is not supported.
lv: Faila formāts nav atbalstīts.

en: Time:
lv: Laiks:

en: To subscribe to this task list from another program, use this URL:
lv: Lai parakstītos uz šo uzdevumu sarakstu no citas programmas, izmantojiet šo saiti:

en: Turned privacy off
lv: Privātums atslēgts

en: Turned privacy on
lv: Privātums ieslēgts

en: Unable to delete tasklist "%s": %s
lv: Nevar izdzēst uzdevumu sarakstu "%s": %s

en: Unable to load the definition of %s.
lv: Nevar ielādēt %s definīciju.

en: Unable to save task list "%s": %s
lv: Nevar saglabāt uzdevumu sarakstu "%s": %s

en: Unfiled
lv: Neklasificēts

en: Unique ID
lv: Unikāls ID

en: Unsupported Content-Type: %s
lv: Neatbalstīts satura tips: %s

en: Use custom notification method
lv: Izmantot pieskaņotu paziņošanas metodi

en: Use default notification method
lv: Izmantot noklusēto paziņošanas metodi

en: We would like to remind you of this due task.
lv: Vēlamies atgādināt par uzdevuma izpildes termiņa tuvošanos.

en: Week(s)
lv: Nedēļa(s)

en: What do you want to be the default due time for tasks?
lv: Kādu izpildes termiņa pamatvērtību vēlaties lietot?

en: When creating a new task, how many days in the future should the default due date be (0 means today)?
lv: Radot jaunu uzdevumu: cik dienas paredzēt uzdevuma izpildei pēc noklusēšana (0 nozīmē šodien)?

en: When creating a new task, should it default to having a due date?
lv: Radot jaunu uzdevumu: iespējot izpildes termiņu pēc noklusēšanas?

en: Which tasklist should the tasks be added to?
lv: Kuram uzdevumu sarakstam pievienot importētos uzdevumus?

en: Year
lv: Gads

en: You are not allowed to change this task list.
lv: Jūs nedrīkstat mainīt šo uzdevumu sarakstu.

en: You are not allowed to create more than %d tasks.
lv: Jūs nedrīksta izveidot vairāk kā %d uzdevumus.

en: You are not allowed to delete this task list.
lv: Jūs nedrīkstat dzēst šo uzdevumu sarakstu.

en: You do not have permission to view this tasklist.
lv: Jums nav tiesību apskatīt šo uzdevumu sarakstu.

en: You get this message because your task list is configured to send you reminders of due tasks with alarms. You can change this if you %slogin to the task list%s and change your preferences.
lv: Jūs saņēmāt šo paziņojumu, jo Jūsu uzdevumu saraksts ir konfigurēts nosūtīt atgādinājumus ar brīdinājumiem par veicamajiem uzdevumiem. Jūs to varat mainīt, ja %spieslēdzaties uzdevumu sarakstam%s un izmaināt iestatījumus.

en: You requested to be notified when tasks are added to your task lists.
lv: Jūs pieprasījāt paziņojumu par Jūsu uzdevumu sarakstam pievienotiem jauniem uzdevumiem.

en: You requested to be notified when tasks are deleted from your task lists.
lv: Jūs pieprasījāt paziņojumu par no Jūsu uzdevumu saraksta dzēstiem uzdevumiem.

en: You requested to be notified when tasks are edited on your task lists.
lv: Jūs pieprasījāt paziņojumu par Jūsu uzdevumu sarakstā mainītiem uzdevumiem.

en: Your default task list:
lv: Jūsu pamata uzdevumu saraksts:

en: [Manage Task Lists]
lv: [Organizēt uzdevumu sarakstus]

en: [none]
lv: [nav]

en: _All Tasks
lv: Visi uzdevumi

en: _All tasks
lv: Visi uzdevumi

en: _Category
lv: Kategorija

en: _Complete
lv: Izpildīt

en: _Completed tasks
lv: Izpildītie uzdevumi

en: _Delete
lv: Dzēst

en: _Description
lv: Apraksts

en: _Due Date
lv: Izpildes datums

en: _Edit
lv: Labot

en: _Future tasks
lv: _Nākošie uzdevumi

en: _Import/Export
lv: Imports/Eksports

en: _List Tasks
lv: Saraksts

en: _New Task
lv: Jauns

en: _Quick Add
lv: Ātrā pievienošana

en: _Search
lv: Meklēt

en: _Start Date
lv: _Sākuma datums

en: _Task List
lv: Uzdevumu saraksts

en: am
lv: no rīta

en: by %s
lv: pēc %s

en: by me
lv: manis izveidotie

en: completed
lv: izpildīts

en: in %s
lv: iekš %s

en: no due date
lv: nav beigu datuma

en: no parent
lv: nav galvenā

en: no start date
lv: nav sākuma datuma

en: no time
lv: nav norādīts laiks

en: not completed
lv: nav izpildīts

en: pm
lv: vakarā

en: tasks.csv
lv: uzdevumi.csv

en: tasks.ics
lv: uzdevumi.ics
