akonadi_singlefile_resource - en to et translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Directory settings of the resource.
et: Ressursi kataloogi seadistused.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTabWidget, tabWidget)
en: Select settings of the directory whose contents should be represented by this resource.
et: Vali kataloogi seadistused, mille sisu peab see ressurss esindama.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Directory
et: Kataloog

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Directory Name
et: Kataloogi nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Director&y:
et: &Kataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Select the directory whose contents should be represented by this resource. If the directory does not exist, it will be created.
et: Vali kataloog, mille sisu peab see ressurss esindama. Kui kataloogi ei ole, see luuakse.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
et: Ligipääsuõigused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above.
et: Kirjutuskaitstud režiimi lubamisel ei kirjutata muudatusi ülal valitud kataloogi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If read-only mode is enabled, no changes will be written to the directory selected above. Read-only mode will be automatically enabled if you do not have write access to the directory.
et: Kirjutuskaitstud režiimi lubamisel ei kirjutata muudatusi ülal valitud kataloogi. Kirjutuskaitstud režiim lülitatakse automaatselt sisse, kui sul puudub kataloogis kirjutamisõigus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
et: Kirjutuskaitstud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
et: Häälestus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: The options on this page allow you to change parameters that balance data safety and consistency against performance. In general you should be careful with changing anything here, the defaults are good enough in most cases.
et: options sees lehekülg kuni Parameetrid ja jõudlus   üldine järgnevaga muutmine igasugune hea asukohas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autosaveLabel)
en: Autosave delay:
et: Automaatsalvestuse hilistus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Autosave interval time (in minutes).
et: Automaatse salvestamise intervall (minutites).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_AutosaveInterval)
en: Select autosave interval time for the resource data (in minutes).
et: Ressursi andmete automaatse salvestamise intervalli valimine (minutites).

en: No file selected.
et: Faili pole valitud

en: The resource not configured yet
et: Ressurss pole veel seadistatud

[ctx: @info:status]
en: Ready
et: Valmis

en: Could not create file '%1'.
et: Faili '%1' loomine nurjus.

en: Could not read file '%1'
et: Faili '%1' lugemine nurjus

en: Another download is still in progress.
et: Üks allalaadimine veel käib.

en: Another file upload is still in progress.
et: Üks üleslaadimine veel käib.

en: Downloading remote file.
et: Võrgufaili allalaadimine.

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
et: Püüti kirjutada kirjutuskaitstud faili: '%1'.

en: No file specified.
et: Faili pole määratud.

en: A download is still in progress.
et: Allalaadimine veel käib.

en: Uploading cached file to remote location.
et: Puhverdatud faili üleslaadimine võrguasukohta.

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
et: Faili '%1' on kettal muudetud. Andmekao vältimiseks loodi senisest sisust varukoopia asukohta '%2'.

en: Could not load file '%1'.
et: Faili '%1' laadimine nurjus.

en: Could not save file '%1'.
et: Faili '%1' salvestamine nurjus.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MonitorFile)
en: Enable file &monitoring
et: Faili jälgi&mise lubamine

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
et: Failiinfo kontrollimine...
