akonadi_singlefile_resource - en to ga translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
ga: Cearta Rochtana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
ga: Inléite amháin

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tuning
ga: Tiúnadh

[ctx: @info:status]
en: Ready
ga: Réidh

en: Could not create file '%1'.
ga: Níorbh fhéidir comhad '%1' a chruthú.

en: Could not read file '%1'
ga: Níorbh fhéidir comhad '%1' a léamh

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
ga: Comhad
