akonadi_maildir_resource - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Archive Folder
gl: Arquivar o cartafol

en: The selected path is empty.
gl: A ruta seleccionada está baleira.

en: The selected path contains valid Maildir folders.
gl: A ruta seleccionada contén cartafoles de correo correctos.

en: The selected path is a valid Maildir.
gl: A ruta seleccionada é un directorio de correo correcto.

en: The selected path does not exist yet, a new Maildir will be created.
gl: A ruta seleccionada aínda non existe, crearase un novo directorio de correo.

en: The selected path does not exist.
gl: A ruta seleccionada non existe.

en: Error opening %1; this folder is missing.
gl: Produciuse un erro ao abrir %1; non existe ese cartafol.

en: Error opening %1; either this is not a valid maildir folder, or you do not have sufficient access permissions.
gl: Produciuse un erro ao abrir %1; ou non é un cartafol maildir correcto ou non permisos de acceso de abondo.

en: Cannot locate mail file %1.
gl: Non se pode atopar o ficheiro de correo %1.

en: Cannot open mail file %1.
gl: Non se pode abrir o ficheiro de correo %1.

en: Cannot write to mail file %1.
gl: Non se pode escribir no ficheiro de correo %1.

en: Failed to create mail file %1. The error was: %2
gl: Non se puido crear o ficheiro de correo %1. O erro foi: %2

en: Failed to update the file name %1 to %2 on the disk. The error was: %3.
gl: Non se puido actualizar no disco o nome do ficheiro %1 para %2. O erro foi: %3.

en: Unusable configuration.
gl: Non é posíbel utilizar esta configuración.

en: Unable to fetch item: The maildir folder "%1" is not valid.
gl: Non se pode obter o elemento: O cartafol de maildir «%1» non é correcto.

en: Error: Unsupported type.
gl: Erro: tipo incompatíbel.

en: Failed to change the flags for the mail. %1
gl: Non se puideron cambiar as marcas do correo. %1

en: Maildir resource got a non-mail content.
gl: O recurso Maildir obtivo contido que non era correo.

en: Source folder is invalid: '%1'.
gl: O cartafol de orixe é incorrecto: «%1».

en: Destination folder is invalid: '%1'.
gl: O cartafol de destino é incorrecto: «%1».

en: Could not move message '%1' from '%2' to '%3'. The error was %4.
gl: Non se puido mover a mensaxe «%1» de «%2» para «%3». O erro foi %4.

en: Failed to delete message: %1
gl: Non se puido eliminar a mensaxe: %1

en: Maildir '%1' for collection '%2' is invalid.
gl: O Maildir «%1» da colección «%2» é incorrecto.

en: Unable to rename maildir folder '%1'.
gl: Non se pode renomear o cartafol de caixa de correo «%1».

en: Cannot move root maildir folder '%1'.
gl: Non se pode mover o cartafol de correo maildir raíz «%1».

en: Unable to move maildir folder '%1' from '%2' to '%3'.
gl: Non se pode mover o cartafol de correo maildir «%1» de «%2» para «%3».

en: Cannot delete top-level maildir folder '%1'.
gl: Non se pode eliminar o cartafol de correo maildir de nivel superior «%1».

en: Failed to delete sub-folder '%1'.
gl: Non se puido eliminar o sub-cartafol «%1».

en: Unable to create maildir '%1'.
gl: Non se pode crear a caixa de correo maildir «%1».

en: No usable storage location configured.
gl: Non se configurou ningunha localización de almacenamento utilizábel.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to maildir
gl: Ruta á caixa de correo maildir

note: i18n: ectx: label, entry (TopLevelIsContainer), group (General)
en: Path points to a folder containing Maildirs instead of to a maildir itself.
gl: A ruta leva a un cartafol que contén os cartafoles de correo, non directamente a un cartafol de correo.

note: i18n: ectx: label, entry (ReadOnly), group (General)
en: Do not change the actual backend data.
gl: Non cambiar os datos reais da infraestrutura.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigWidget)
en: Mail Directory Settings
gl: Configuración do directorio de correo

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Maildir
gl: Directorio do correo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the folder containing the maildir information:
gl: Seleccione o cartafol que contén a información sobre a caixa de correo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Open in read-only mode
gl: Abrir en modo de só lectura
