akonadi_singlefile_resource - en to km translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Access Rights
km: សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReadOnly)
en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: No file selected.
km: គ្មាន​ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

[ctx: @info:status]
en: Ready
km: រួចរាល់

en: Could not create file '%1'.
km: មិនអាច​បង្កើត​ឯកសារ '%1' ។

en: Could not read file '%1'
km: មិនអាច​អាន​ឯកសារ '%1' បាន​ទេ

en: Another download is still in progress.
km: ការ​ទាញយក​ផ្សេងទៀត​គឺ​កំពុង​ដំណើរការ ។

en: Another file upload is still in progress.
km: ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ផ្សេង គឺ​កំពុង​ដំណើរការ ។

en: Downloading remote file.
km: កំពុង​ទាញយក​ឯកសារ​ពី​ចម្ងាយ

en: Trying to write to a read-only file: '%1'.
km: ព្យាយាម​សរសេរ​ទៅកាន់​ឯកសារ​បានតែ​អាន ៖ '%1' ។

en: No file specified.
km: គ្មាន​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ទេ ។

en: A download is still in progress.
km: ការ​ទាញយក​គឺ​កំពុង​ដំណើរការ ។

en: Uploading cached file to remote location.
km: កំពុង​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​ដែល​បាន​ដាក់​ក្នុង​ឃ្លាំងទៅកាន់​ទីតាំង​ពី​ចម្ងាយ ។

en: The file '%1' was changed on disk. As a precaution, a backup of its previous contents has been created at '%2'.
km: ឯកសារ '%1' ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​នៅ​លើ​ថាស ។ ជា​ការ​ប្រុងប្រយ័ត្ន បម្រុងទុក​នៃ​មាតិកា​មុន​របស់​វា​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​នៅ​ '%2' ។

en: Could not load file '%1'.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឯកសារ '%1' ។

en: Could not save file '%1'.
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ '%1' ។

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: File
km: ឯកសារ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MonitorFile)
en: Enable file &monitoring
km: អនុញ្ញាត​ការ​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ

[ctx: @info:status]
en: Checking file information...
km: កំពុង​ពិនិត្យ​មើល​ព័ត៌មាន​ឯកសារ...
