knotes - en to fa translation catalogue (68 entries)

en: New Note
fa: یادداشت جدید

en: New Note From Clipboard
fa: یادداشت جدید از تخته یادداشت

en: Show All Notes
fa: نمایش همه یادداشتها

en: Hide All Notes
fa: مخفی کردن همه یادداشتها

en: No Notes
fa: بدون یادداشت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: KDE Notes
fa: یادداشتهای KDE

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

en: Original KNotes Author
fa: نویسنده اصلی KNotes

en: Ported KNotes to KDE 2
fa: KNotes وارد شده به KDE 2

en: Network Interface
fa: واسط شبکه

en: Started KDE Resource Framework Integration
fa: مجتمع‌سازی چهارچوب منبع KDE آغاز شد

en: &Text color:
fa: رنگ &متن:‌

en: &Background color:
fa: رنگ &زمینه:‌

en: &Show note in taskbar
fa: &نمایش یادداشت در میله تکلیف‌

en: Default &width:
fa: &عرض پیش‌فرض:‌

en: Default &height:
fa: &ارتفاع پیش‌فرض:‌

en: &Tab size:
fa: اندازه &تب:‌

en: Auto &indent
fa: &تورفتگی خودکار‌

en: &Rich text
fa: متن &غنی‌

en: Text font:
fa: قلم متن:

en: Title font:
fa: قلم عنوان:

en: Editor Settings
fa: تنظیمات ویرایشگر

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
fa: یادداشتها

en: Note Actions
fa: کنشهای یادداشت

en: Bold
fa: برجسته

en: Italic
fa: کج

en: Underline
fa: خط‌ زیر

en: Strike Out
fa: شروع به ضربه زدن

en: Align Left
fa: همترازی چپ

en: Align Center
fa: همترازی مرکز

en: Align Right
fa: همترازی راست

en: Align Block
fa: همترازی بلوک

en: List
fa: فهرست

en: Superscript
fa: بالا‌نویس

en: Subscript
fa: زیر‌نویس

en: Increase Indent
fa: افزایش تورفتگی

en: Decrease Indent
fa: کاهش تورفتگی

en: Text Color...
fa: رنگ متن...

en: Text Font
fa: قلم متن

en: Text Size
fa: اندازه متن

en: Insert Date
fa: درج تاریخ

en: Mail...
fa: نامه...

en: Send...
fa: ارسال...

en: Set Alarm...
fa: تنظیم هشدار...

en: Save As...
fa: ذخیره به عنوان...

en: Lock
fa: قفل

en: Unlock
fa: بدون قفل

en: Save As
fa: ذخیره به عنوان

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
fa: <qt>پرونده‌ای با نام <b>%1</b> از قبل وجود داشته است.<br />مطمئناً می‌خواهید آن را جای‌نوشت کنید؟</qt>

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
fa: <qt>واقعاً می‌خواهید یادداشت را حذف کنید <b>%1</b>؟</qt>

en: Confirm Delete
fa: تأیید حذف

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: Please enter the new name:
fa: لطفاً، نام جدید را وارد کنید:

en: Save note as plain text
fa: ذخیره یادداشت به عنوان متن ساده

en: &All Desktops
fa: &همه رومیزیها‌

en: New
fa: جدید

en: Rename...
fa: تغییر نام...

en: Hide
fa: مخفی کردن

en: Delete
fa: حذف

en: Preferences...
fa: تنظیمات...

en: Keep Above Others
fa: نگه داشتن بالای بقیه

en: Keep Below Others
fa: نگه داشتن پایین بقیه

en: To Desktop
fa: به رومیزی

en: Walk Through Notes
fa: گردش در میان یادداشتها

en: Print Note | Print %1 notes
fa[0]: چاپ %1 یادداشت
