virt-manager - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Virtual Machine Manager
bg: Мениджър на виртуални машини

en: Powered by libvirt
bg: Изградено с libvirt

en: _Finish
bg: _Край

en: Operation in progress
bg: Операцията се изпълнява

en: Please wait a few moments...
bg: Моля изчакайте...

en: Processing...
bg: Работи...

en: _Details
bg: _Детайли

en: _Browse...
bg: _Избор...

en: <b>The console is currently unavailable</b>
bg: <b>Конзолата в момента е недостъпна</b>

en: Co_nnect
bg: _Свързване

en: Create a new virtual network
bg: Създаване на нова виртуална мрежа

en: _Network:
bg: _Мрежа:

en: Name
bg: Име

en: Memory:
bg: Памет:

en: Status:
bg: Статус:

en: Shut down
bg: Изключване

en: Hypervisor:
bg: _Хипервайзор:

en: Architecture:
bg: Архитектура:

en: Logical host CPUs:
bg: Процесори на локалната машина:

en: <b>CPUs</b>
bg: <b>Процесори</b>

en: <b>Memory</b>
bg: <b>Памет</b>

en: <b>Virtual Disk</b>
bg: <b>Виртуален диск</b>

en: <b>Virtual Network Interface</b>
bg: <b>Виртуален мрежов интерфейс</b>

en: Type:
bg: Тип:

en: State:
bg: Статус:

en: Source path:
bg: Път източник:

en: Device:
bg: Устройство:

en: _File
bg: _Файл

en: <b>Basic details</b>
bg: <b>Базови детайли</b>

en: Name:
bg: Име:

en: Network:
bg: Мрежа:

en: Active
bg: Активна

en: Location:
bg: Местоположение:

en: _Edit
bg: _Редакция

en: _View
bg: _Преглед

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Run
bg: _Старт

en: _Pause
bg: _Пауза

en: Preferences
bg: Настройки

en: seconds
bg: секунди

en: Virtual _Machine
bg: Виртуална _Машина

en: _Take Screenshot
bg: _Снимане

en: Details
bg: Детайли

en: Run
bg: Старт

en: Pause
bg: Пауза

en: Network
bg: Мрежа

en: Completed
bg: Готово

en: Unable to complete install: '%s'
bg: Не може да се завърши инсталацията: '%s'

en: Creating Virtual Machine
bg: Създаване на виртуална машина

en: Overview
bg: Общ преглед

en: Usermode networking
bg: Мрежа в потребителски режим

en: Virtual network
bg: Виртуална мрежа

en: Inactive
bg: Неактивна

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
bg: Неуспех при връзка към мениджъра на виртуални машини

en: Running
bg: Работи

en: Paused
bg: В пауза

en: Shutoff
bg: Спряна

en: Crashed
bg: Забила

en: CPU usage
bg: Употреба на процесор

en: Never
bg: Никога

en: Saving Virtual Machine
bg: Записване на виртуалната машина

en: Restoring Virtual Machine
bg: Възстановяване на виртуалната машина

en: Save Virtual Machine Screenshot
bg: Запис на снимка на екранна на виртуалната машина
