Tumbler - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: No thumbnailer available for "%s"
hu: Nem érhető el bélyegképkészítő ehhez: „%s”

en: The thumbnailer service is shutting down
hu: A bélyegkép-szolgáltatás leáll

en: Unsupported thumbnail flavor requested
hu: A kért bélyegkép-fajta nem támogatott

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
hu: A specializált bélyegkép-készítő hívása meghiúsult: időtúllépés

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
hu: A specializált bélyegkép-készítő hívása meghiúsult: %s

en: Failed to load the file "%s": %s
hu: A fájl („%s”) betöltése meghiúsult: %s

en: Malformed section "%s" in file "%s": %s
hu: Rosszul formázott szakasz („%s”) a(z) „%s” fájlban: %s

en: Malformed section "%s" in file "%s": Mismatch between section name and UriScheme/MimeType
hu: Rosszul formázott szakasz („%s”) a(z) „%s” fájlban: eltérés a szakasznév és az UriScheme/MimeType között

en: Malformed file "%s": %s
hu: Rosszul formázott fájl („%s”): %s

en: Failed to determine last modified time of "%s"
hu: Nem sikerült meghatározni a(z) „%s” utolsó módosításának idejét

en: Name %s lost on the message dbus, exiting.
hu: A(z) „%s” név elveszett az üzenetbuszon, kilépés.

en: Couldn't change nice value of process.
hu: A folyamat nice értéke nem módosítható.

note: set the application name. Translators: Don't translate "Tumbler".
en: Tumbler Thumbnailing Service
hu: Tumbler bélyegkép-készítő szolgáltatás

en: Failed to load specialized thumbnailers into the registry: %s
hu: A specializált bélyegkép-készítők betöltése a nyilvántartásba meghiúsult: %s

en: Invalid format
hu: Érvénytelen formátum

en: RGB Colorspace
hu: RGB színtér

en: Cache plugin "%s" lacks required symbols
hu: A gyorsítótár-bővítményből („%s”) hiányoznak a szükséges szimbólumok

en: Failed to load the cache plugin "%s": %s
hu: A gyorsítótár-bővítmény („%s”) betöltése meghiúsult: %s

en: The file "%s" is a thumbnail itself
hu: A fájl („%s”) maga is bélyegkép

en: Plugin "%s" lacks required symbols.
hu: A bővítményből („%s”) hiányoznak a szükséges szimbólumok.

en: Failed to load plugin "%s": %s
hu: A bővítmény („%s”) betöltése meghiúsult: %s

en: Version mismatch: %s
hu: Verzióeltérés: %s

en: Failed to load the poster image "%s"
hu: A poszterkép („%s”) betöltése meghiúsult

en: Failed to load the metadata from "%s"
hu: „%s” metaadatainak betöltése meghiúsult

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
hu: Érvénytelen API kulcs, rendelkeznie kell egy érvényes kulccsal. A filmadatbázis háttérprogram ki lesz kapcsolva.

en: No poster key found in metadata
hu: Nem található poszterkulcs a metaadatok közt

en: Movie title is too short
hu: A film címe túl rövid

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
hu: A freetype nem készíthető elő: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
hu: A fájl tartalma nem tölthető be: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
hu: Nem nyitható meg a betűkészletfájl: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
hu: Nem állítható be a karaktertérkép: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
hu: Nem jeleníthetők meg a szimbólumok: %s

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
hu: A bélyegkép nem készíthető el a fájl tartalmából

en: The document is empty
hu: A dokumentum üres

en: First page of the document could not be read
hu: A dokumentum első oldala nem olvasható

en: Only local files are supported
hu: Csak a helyi fájlok támogatottak

en: Could not save thumbnail to "%s"
hu: Nem menthető a bélyegkép ide: „%s”

en: Malformed command line "%s": %s
hu: Rosszul formázott sor: „%s”: %s
