Tumbler - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: No thumbnailer available for "%s"
sr: Није доступан сличичар за „%s“

en: The thumbnailer service is shutting down
sr: Услуга сличичара се гаси

en: Unsupported thumbnail flavor requested
sr: Затражена је неподржана особеност сличице

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
sr: Нисам успео да позовем специјализираног сличичара: време је истекло

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
sr: Нисам успео да позовем  специјализираног сличичара: %s

en: Failed to load the file "%s": %s
sr: Нисам успео да учитам датотеку „%s“: %s

en: Malformed section "%s" in file "%s": %s
sr: Лоше обликован одељак „%s“ у датотеци „%s“: %s

en: Malformed section "%s" in file "%s": Mismatch between section name and UriScheme/MimeType
sr: Лоше обликован одељак „%s“ у датотеци „%s“: Неподударање између назива одељка и Шеме адресе/Миме врсте

en: Malformed file "%s": %s
sr: Лоше обликована датотека „%s“: %s

en: Failed to determine last modified time of "%s"
sr: Нисам успео да одредим последње време измене за „%s“

en: Name %s lost on the message dbus, exiting.
sr: Име %s је изгубљено у сабирници порука, излазим

en: Couldn't change nice value of process.
sr: Нисам успео да изменим вредност предности процеса.

note: set the application name. Translators: Don't translate "Tumbler".
en: Tumbler Thumbnailing Service
sr: Услуга стварања сличица „Tumbler“

en: Failed to load specialized thumbnailers into the registry: %s
sr: Нисам успео да учитам специјализоване сличичаре у регистар: %s

en: Invalid format
sr: Неисправан облик

en: PNG
sr: ПНГ

en: RGB Colorspace
sr: Боје РГБ

en: Cache plugin "%s" lacks required symbols
sr: Прикључку оставе „%s“ недостају захтевани симболи

en: Failed to load the cache plugin "%s": %s
sr: Нисам успео да учитам прикључак оставе „%s“: %s

en: The file "%s" is a thumbnail itself
sr: Датотека „%s“ је и сама сличица

en: Plugin "%s" lacks required symbols.
sr: Прикључку „%s“ недостају захтевани симболи.

en: Failed to load plugin "%s": %s
sr: Нисам успео да учитам прикључак „%s“: %s

en: Version mismatch: %s
sr: Неслагање издања: %s

en: Failed to load the poster image "%s"
sr: Нисам успео да учитам постерску слику „%s“

en: Failed to load the metadata from "%s"
sr: Нисам успео да учитам метаподатак „%s“

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
sr: Неисправан кључ АПИ, мора вам бити одобрен исправан кључ. Позадинац базе података филмова ће бити искључен.

en: No poster key found in metadata
sr: Није пронађен кључ плаката у метаподацима

en: Movie title is too short
sr: Наслов филма је прекратак

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
sr: Не могу да покренем слободну врсту: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
sr: Не могу учитам садржај датотеке: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
sr: Не могу да отворим датотеку словног лика: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
sr: Не могу да подесим мапу знакова: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
sr: Не могу да исцртам симболе: %s

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
sr: Сличица не може бити наслућена из садржаја датотеке

en: The document is empty
sr: Документ је празан

en: First page of the document could not be read
sr: Прва страница документа не може бити прочитана

en: Only local files are supported
sr: Само локалне датотеке су подржане

en: Could not save thumbnail to "%s"
sr: Не могу да сачувам сличицу у „%s“

en: Malformed command line "%s": %s
sr: Изобличена је наредбена линија „%s“: %s
