Tumbler - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: No thumbnailer available for "%s"
uk: Не доступно перегляд мініатюр для "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
uk: Сервіс кешування мініатюр завершує роботу

en: Unsupported thumbnail flavor requested
uk: Непідтримуваний запит переглядача мініатюр

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
uk: Не можу викликати визначений створювач мініатюр: задовгий час очікування

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
uk: Не можу викликати визначений створювач мініатюр: %s

en: Failed to load the file "%s": %s
uk: Не вдалось завантажити файл "%s": %s

en: Malformed section "%s" in file "%s": %s
uk: Неправильна секція "%s" у файлі "%s": %s

en: Malformed section "%s" in file "%s": Mismatch between section name and UriScheme/MimeType
uk: Неправильна секція "%s" у файлі "%s": немає збігу між назвою секції і UriScheme/MimeType

en: Malformed file "%s": %s
uk: Неправильний файл "%s": %s

en: Failed to determine last modified time of "%s"
uk: Не вдалось визначити останню модифікацію часу для "%s"

en: Name %s lost on the message dbus, exiting.
uk: Назву %s втрачено в повідомленні dbus, завершуємо.

en: Couldn't change nice value of process.
uk: Неможливо змінити значення процесу.

note: set the application name. Translators: Don't translate "Tumbler".
en: Tumbler Thumbnailing Service
uk: Сервіс перегляду мініатюр Tumbler

en: Failed to load specialized thumbnailers into the registry: %s
uk: Не вдалося завантажити спеціалізовані іконізатори до регістру: %s

en: Invalid format
uk: Неправильний формат

en: RGB Colorspace
uk: RGB кольори

en: Cache plugin "%s" lacks required symbols
uk: Додатку кешування "%s" бракує необхідних символів

en: Failed to load the cache plugin "%s": %s
uk: Не вдалося завантажити додаток кешування "%s": %s

en: The file "%s" is a thumbnail itself
uk: Файл "%s" є вже іконкою

en: Plugin "%s" lacks required symbols.
uk: Додатку "%s" бракує необхідних символів.

en: Failed to load plugin "%s": %s
uk: Не вдалося завантажити додаток "%s": %s

en: Version mismatch: %s
uk: Версія не збігаються: %s

en: Failed to load the poster image "%s"
uk: Не вдалось завантажити малюнок постера "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
uk: Не вдалось завантажити метадані з "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
uk: Поганий ключ API, Вам потрібно подати правильний ключ. Movie DB буде виключене.

en: No poster key found in metadata
uk: Не знайдено ключ постера в метаданих

en: Movie title is too short
uk: Назва кінострічки закоротка

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
uk: Не вдалось ініціалізувати freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
uk: Не вдалось завантажити вміст файлу: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
uk: Не вдалось відкрити файл шрифта: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
uk: Не можу встановити розкладку символів: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
uk: Не вдалось відобразити гліфи: %s

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
uk: Неможливо створити іконку з  вмісту файлу

en: The document is empty
uk: Документ порожній

en: First page of the document could not be read
uk: Не можу прочитати першу сторінку документу

en: Only local files are supported
uk: Тільки локальні файли підтримуються

en: Could not save thumbnail to "%s"
uk: Не вдалось зберегти мініатюри в "%s"

en: Malformed command line "%s": %s
uk: Неправильно сформований командний рядок "%s": %s
