cervisia - en to cs translation catalogue (391 entries)

en: Add to Ignore List
cs: Přidat do seznamu ignorovaných

en: Ignore File | Ignore %1 Files
cs[0]: Ignorovat soubor
cs[1]: Ignorovat %1 soubory
cs[2]: Ignorovat %1 souborů

en: Cannot open file '%1' for writing.
cs: Není možné otevřít soubor %1 pro zápis.

en: CVS Add
cs: Přidání do CVS

en: CVS Add Binary
cs: Binární přidání do CVS

en: CVS Remove
cs: Odstranění z CVS

en: Add the following files to the repository:
cs: Přidat následující soubory do repozitáře:

en: Add the following binary files to the repository:
cs: Přidat následující binární soubory do repozitáře:

en: Remove the following files from the repository:
cs: Odstranit tyto soubory z repozitáře:

en: This will also remove the files from your local working copy.
cs: Tímto také smažete soubory ze své lokální pracovní kopie.

en: Add Repository
cs: Přidat repozitář

en: &Repository:
cs: &Repozitář:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
cs: Použít vzdálený &shell (jen pro repozitáře typu ':ext:'):

en: Invoke this program on the server side:
cs: Spustit na serveru tento program:

en: Use different &compression level:
cs: Použít jinou úroveň &komprese:

en: Download cvsignore file from server
cs: Stáhnout cvsignore ze serveru

en: Repository Settings
cs: Nastavení repozitáře

en: CVS Annotate: %1
cs: Poznamenat v CVS: %1

en: CVS Annotate
cs: Poznamenat v CVS

en: Go to Line...
cs: Přejít na řádek...

en: Find Prev
cs: Najít předchozí

en: Find Next
cs: Najít následující

en: Search
cs: Hledat

en: Go to Line
cs: Přejít na řádek

en: Go to line number:
cs: Přejít na řádek číslo:

en: Starting cvsservice failed with message:
cs: Spuštění cvsservice selhalo se zprávou:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
cs: Tato komponenta je nefunkční, protože nelze spustit CVS DBUS službu.

en: Remote CVS working folders are not supported.
cs: Vzdálené pracovní složky CVS nejsou podporovány.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
cs: Nelze se přepnout do jiné složky, dokud běží CVS proces.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
cs: F - Všechny soubory jsou skryty, strom zobrazuje pouze složky
    N - Všechny aktualizované soubory jsou skryty
    R - Všechny odstraněné soubory jsou skryty

en: Open Sandbox...
cs: Otevřít Sandbox...

en: Opens a CVS working folder in the main window
cs: Otevře pracovní složku CVS v hlavním okně

en: Recent Sandboxes
cs: Naposledy použité sandboxy

en: &Insert ChangeLog Entry...
cs: &Vložit položku ChangeLog...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
cs: Vloží nový záznam do souboru ChangeLog ve složce nejvyšší úrovně

en: &Update
cs: Akt&ualizovat

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
cs: Aktualizuje (cvs update) vybrané soubory a složky

en: &Status
cs: &Stav

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
cs: Aktualizuje stav (cvs -n update) vybraných souborů a složek

en: &Edit
cs: Up&ravit

en: Opens the marked file for editing
cs: Otevře označený soubor pro úpravy

en: Reso&lve...
cs: V&yřešit...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
cs: Otevře dialog pro vyřešení vybraného souboru

en: Commits the selected files
cs: Potvrdí vybrané soubory

en: &Add to Repository...
cs: Přid&at do repozitáře...

en: Add
cs: Přidat

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
cs: Přidá (cvs add) vybrané soubory do repozitáře

en: Add &Binary...
cs: Přidat &binárně...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
cs: Přidá (cvs -kb add) vybrané soubory do repozitáře jako binární

en: &Remove From Repository...
cs: Odst&ranit z repozitáře...

en: Remove
cs: Odstranit

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
cs: Odstraní (cvs remove) vybrané soubory z repozitáře

en: Rever&t
cs: Vrá&tit

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
cs: Vrátí (cvs update -C) vybrané soubory (pouze pro cvs 1.11)

en: &Properties
cs: &Vlastnosti

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stops any running sub-processes
cs: Zastaví všechny běžící podprocesy

en: Browse &Log...
cs: Proh&lédnout záznam...

en: Shows the revision tree of the selected file
cs: Zobrazí strom revizí vybraného souboru

en: Browse Multi-File Log...
cs: Prohlédnout záznam o vícero souborech...

en: &Annotate...
cs: Pozn&amenat...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
cs: Zobrazí seznam s poznámkami pro vybraný soubor

en: &Difference to Repository (BASE)...
cs: Roz&díl oproti repozitáři (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
cs: Zobrazí rozdíly vybraného souboru oproti základní verzi (značka BASE).

en: Difference to Repository (HEAD)...
cs: Rozdíl oproti repozitáři (HEAD)...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
cs: Zobrazí rozdíly vybraného souboru oproti nejnovější verzi v repozitáři (značka HEAD).

en: Last &Change...
cs: &Poslední změna...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
cs: Zobrazí rozdíly mezi posledními dvěma změnami vybraného souboru

en: &History...
cs: &Historie...

en: Shows the CVS history as reported by the server
cs: Zobrazí historii CVS, jak o ní informuje server

en: &Unfold File Tree
cs: Rozbalit strom so&uborů

en: Opens all branches of the file tree
cs: Otevře všechny části stromu souborů

en: &Fold File Tree
cs: Za&balit strom souborů

en: Closes all branches of the file tree
cs: Zavře všechny části stromu souborů

en: &Tag/Branch...
cs: Značka/vě&tev...

en: Creates a tag or branch for the selected files
cs: Vytvoří značku nebo větev pro vybrané soubory

en: &Delete Tag...
cs: O&dstranit značku...

en: Deletes a tag from the selected files
cs: Odstraní značku z vybraných souborů

en: &Update to Tag/Date...
cs: Akt&ualizovat na značku/datum...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
cs: Aktualizuje vybrané soubory na danou značku, větev nebo datum

en: Update to &HEAD
cs: Aktualizovat na &HEAD

en: Updates the selected files to the HEAD revision
cs: Aktualizuje vybrané soubory na revizi HEAD

en: &Merge...
cs: Slouč&it...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
cs: Sloučí větev nebo skupinu změn do vybraných souborů

en: &Add Watch...
cs: Přid&at kukátko...

en: Adds a watch for the selected files
cs: Přidá sledovací bod pro vybrané soubory

en: &Remove Watch...
cs: Odst&ranit kukátko...

en: Removes a watch from the selected files
cs: Odstraní sledovací bod z vybraných souborů

en: Show &Watchers
cs: Zobrazit &sledující

en: Shows the watchers of the selected files
cs: Zobrazí uživatele sledující pro vybrané soubory

en: Ed&it Files
cs: Uprav&it soubory

en: Edits (cvs edit) the selected files
cs: Upraví (cvs edit) vybrané soubory

en: U&nedit Files
cs: Vrátit ú&pravy souboru

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
cs: Zruší úpravu (cvs unedit) vybraných souborů

en: Show &Editors
cs: Zobrazit &editory

en: Shows the editors of the selected files
cs: Zobrazí editory vybraných souborů

en: &Lock Files
cs: &Zamknout soubory

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
cs: Zamkne vybrané soubory, takže je ostatní nemohou upravovat

en: Unl&ock Files
cs: &Odemknout soubory

en: Unlocks the selected files
cs: Odemkne vybrané soubory

en: Create &Patch Against Repository...
cs: Vytvořit &patch oproti repozitáři...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
cs: Vytvoří rozdílový soubor se změnami ve vašem repozitáři

en: &Create...
cs: V&ytvořit...

en: &Checkout...
cs: Zís&kat...

en: Allows you to checkout a module from a repository
cs: Umožní získat modul z repozitáři

en: &Import...
cs: &Importovat...

en: Allows you to import a module into a repository
cs: Umožňuje importovat modul do repozitáře

en: &Repositories...
cs: &Repozitář...

en: Configures a list of repositories you regularly use
cs: Nastaví seznam repozitářů, které obvykle používáte

en: Hide All &Files
cs: Skrýt všechny &soubory

en: Determines whether only folders are shown
cs: Určuje, zda jsou zobrazeny složky

en: Hide Unmodified Files
cs: Skrýt nezměněné soubory

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
cs: Určuje, zda jsou aktuální nebo neznámé soubory skryté

en: Hide Removed Files
cs: Skrýt odstraněné soubory

en: Determines whether removed files are hidden
cs: Určuje, zda jsou odstraněné soubory skryté

en: Hide Non-CVS Files
cs: Skrýt soubory ne v CVS

en: Determines whether files not in CVS are hidden
cs: Určuje, zda jsou skryté soubory, které neexistují v CVS

en: Hide Empty Folders
cs: Skrýt prázdné složky

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
cs: Určuje, zda jsou složky bez viditelných položek skryté

en: Create &Folders on Update
cs: V&ytvářet složky při aktualizaci

en: Determines whether updates create folders
cs: Určuje, zda aktualizace vytváří složky

en: &Prune Empty Folders on Update
cs: Odstranit &prázdné složky při aktualizaci

en: Determines whether updates remove empty folders
cs: Určuje, zda aktualizace odstraňuje prázdné složky

en: &Update Recursively
cs: Akt&ualizovat rekurzivně

en: Determines whether updates are recursive
cs: Určuje, zda jsou aktualizace rekurzivní

en: C&ommit && Remove Recursively
cs: Rekurzivní c&ommit a odstranění

en: Determines whether commits and removes are recursive
cs: Určuje, zda jsou commity a odstranění rekurzivní

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
cs: Automaticky použít cvs &edit

en: Determines whether automatic cvs editing is active
cs: Určuje, zda se má automaticky používat cvs editing

en: Configure Cervisia...
cs: Nastavit Cervisii...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
cs: Umožňuje nastavit komponentu Cervisie

en: CVS &Manual
cs: Pří&ručka k CVS

en: Opens the help browser with the CVS documentation
cs: Otevře nápovědu a zobrazí dokumentaci k CVS

en: Unfold Folder
cs: Rozbalit složku

en: Cervisia Part
cs: Komponenta Cervisia

en: A CVS frontend
cs: Rozhraní pro CVS

en: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 the Cervisia authors
cs: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 autoři Cervisia

en: Original author and former maintainer
cs: Původní autor a dřívější správce

en: Maintainer
cs: Správce

en: Developer
cs: Vývojář

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Conversion to KPart
cs: Převod na KPart

en: Conversion to D-Bus
cs: Převod na DBUS

en: Port to KDE Frameworks 5
cs: Port do KDE Frameworks 5

en: Open Sandbox
cs: Otevřít repozitář

en: CVS Edit
cs: CVS edit

en: CVS Diff
cs: CVS diff

en: Could not open file for writing.
cs: Nelze otevřít soubor pro zápis.

en: The revision looks invalid.
cs: Revize asi není platná.

en: This is the first revision of the branch.
cs: Toto je první revize větve.

en: Invoking help on Cervisia
cs: Spouštím nápovědu k Cervisii

en: Invoking help on CVS
cs: Spouštím nápovědu k CVS

en: Done
cs: Hotovo

en: A CVS commit to repository %1 is done
cs: CVS commit do repozitáře je %1 dokončen.

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
cs: Toto není složka CVS.
    Pokud si nepřejete používat program Cervisia, můžete v Konqueroru přepnout pohled.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
cs: Barva popředí používaná pro zvýraznění souborů obsahujících konflikt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
cs: Čekání v milisekundách před zobrazením dialogu průběhu

en: The Cervisia library could not be loaded.
cs: Nelze načíst knihovnu Cervisia.

en: Allows you to configure the toolbar
cs: Umožňuje nastavit panel nástrojů

en: Allows you to customize the keybindings
cs: Umožňuje upravit klávesové zkratky

en: Exits Cervisia
cs: Ukončí Cervisii

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: Sou&bor

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
cs: &Pokročilé

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
cs: &Repozitář

en: Edit ChangeLog
cs: Upravit ChangeLog

en: The ChangeLog file could not be written.
cs: Soubor ChangeLog není možné zapsat.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
cs: Soubor ChangeLog neexistuje. Má se vytvořit?

en: Create
cs: Vytvořit

en: The ChangeLog file could not be read.
cs: Nelze přečíst soubor ChangeLog.

en: CVS Checkout
cs: CVS checkout

en: CVS Import
cs: CVS import

en: &Module:
cs: &Modul:

en: Fetch &List
cs: Získat &seznam

en: &Branch tag:
cs: Značka vět&ve:

en: Re&cursive checkout
cs: Rekurzivní &checkout

en: Working &folder:
cs: Pracovní s&ložka:

en: &Vendor tag:
cs: Značka doda&vatele:

en: &Release tag:
cs: Značka ve&rze:

en: &Ignore files:
cs: &Ignorovat soubory:

en: &Comment:
cs: &Komentář:

en: Import as &binaries
cs: Importovat jako &binární

en: Use file's modification time as time of import
cs: Použít čas změny souboru jako čas importu

en: Chec&k out as:
cs: Zís&kat jako:

en: Ex&port only
cs: Pouze ex&portovat

en: Please choose an existing working folder.
cs: Prosím, vyberte existující pracovní složku.

en: Please specify a module name.
cs: Prosím, zadejte název modulu.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
cs: Prosím, zadejte značku dodavatele a verzi.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
cs: Značky musí začínat písmenem a mohou obsahovat
    číslice, písmena a znaky '-' a '_'.

en: A branch must be specified for export.
cs: Pro export musí být zadána větev.

en: Please specify a repository.
cs: Prosím, zadejte repozitář.

en: CVS Remote Log
cs: Vzdálený CVS záznam

en: CVS Commit
cs: Odeslání do CVS

en: Commit the following &files:
cs: Odeslat následující &soubory:

en: Older &messages:
cs: Starší &zprávy:

en: &Log message:
cs: Zpráva zázna&mu:

en: Use log message &template
cs: Použí&t šablonu pro zprávu

en: Current
cs: Současný

en: Create New Repository (cvs init)
cs: Vytvořit nový repozitář (cvs init)

en: Repository folder:
cs: Složka s repozitáře:

en: Synchronize scroll bars
cs: Synchronizovat posuvníky

en: %1 difference | %1 differences
cs[0]: %1 rozdíl
cs[1]: %1 rozdíly
cs[2]: %1 rozdílů

en: CVS Diff: %1
cs: Rozdíl oproti CVS: %1

en: Repository:
cs: Repozitář:

en: Revision
cs: Revize

en: Working dir:
cs: Pracovní složka:

en: %1 of %2
cs: %1 z %2

en: Delete
cs: Smazat

en: Insert
cs: Vložit

en: Change
cs: Změnit

en: Edit With
cs: Upravit pomocí

en: Locally Modified
cs: Lokálně změněný

en: Locally Added
cs: Lokálně přidaný

en: Locally Removed
cs: Lokálně odstraněný

en: Needs Update
cs: Vyžaduje aktualizaci

en: Needs Patch
cs: Vyžaduje opravu

en: Needs Merge
cs: Vyžaduje sloučení

en: Up to Date
cs: Aktuální

en: Conflict
cs: Konflikt

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Patched
cs: Opraveno

en: Removed
cs: Odstraněno

en: Not in CVS
cs: Není v CVS

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Commit, Modified
cs: Commit, změněné

en: Commit, Added
cs: Commit, přidané

en: Commit, Removed
cs: Commit, odstraněné

en: Tag
cs: Značka

en: Date
cs: Datum

en: Event
cs: Událost

en: Author
cs: Autor

en: Revision
cs: Verze

en: File
cs: Soubor

en: Repo Path
cs: Cesta k repozitáři

en: Show c&ommit events
cs: Zobrazit události c&ommit

en: Show ch&eckout events
cs: Zobrazit události ch&eckout

en: Show &tag events
cs: Zobrazit událos&ti značek

en: Show &other events
cs: Zobrazit &ostatní události

en: Only &user:
cs: Pouze &uživatel:

en: Only &filenames matching:
cs: Pouze odpovída&jící soubory:

en: Only &folders matching:
cs: Pouze odpovídající s&ložky:

en: CVS History
cs: Historie CVS

en: Tag
cs: Značka

en: Release
cs: Verze

en: Update, Deleted
cs: Aktualizace, odstraněné

en: Update, Copied
cs: Aktualizace, zkopírované

en: Update, Merged
cs: Aktualizace, sloučené

en: Update, Conflict
cs: Aktualizace, konflikt

en: Update, Patched
cs: Aktualizace, opravené

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Search:
cs: Hledat:

en: &Tree
cs: S&trom

en: &List
cs: &Seznam

en: CVS &Output
cs: Výstup z &CVS

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
cs: Vyberte revizi A kliknutím levým tlačítkem myši, revizi B
    kliknutím prostředním tlačítkem myši.

en: Revision A:
cs: Revize A:

en: Revision B:
cs: Revize B:

en: Select by tag:
cs: Vybrat podle značky:

en: Author:
cs: Autor:

en: Date:
cs: Datum:

en: Comment/Tags:
cs: Komentář/značky:

en: &Annotate A
cs: Pozn&amenat A

en: &Find
cs: Na&jít

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
cs: Tato revize je použita, pokud stisknete 'Poznámky'.
    Používá se také jako první položka pro operaci Diff.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
cs: Tato revize se používá jako druhá položka operace Diff.

en: &View A
cs: Po&hled A

en: Create Patch...
cs: Vytvořit záplatu...

en: CVS Log: %1
cs: CVS záznam: %1

en: CVS Log
cs: CVS záznam

en:  (Branchpoint)
cs:  (Bod větvení)

en: Please select revision A or B first.
cs: Prosím, nejprve vyberte revizi A nebo B.

en: View File
cs: Zobrazit soubor

en: Please select revision A or revisions A and B first.
cs: Prosím, nejprve vyberte revizi A nebo B.

en: Branchpoint
cs: Bod větvení

en: On Branch
cs: Ve větvi

en: Branch
cs: Větev

en: Comment
cs: Komentář

en: Tags
cs: Značky

en: revision %1
cs: revize %1

en: Select for revision A
cs: Vybrat pro revizi A

en: Select for revision B
cs: Vybrat pro revizi B

en: date: %1; author: %2
cs: datum: %1; autor: %2

en: The sandbox to be loaded
cs: Repozitář k načtení

en: Show resolve dialog for the given file.
cs: Zobrazit dialog pro vyřešení vybraného souboru.

en: Show log dialog for the given file.
cs: Zobrazit dialog pro záznam daného souboru.

en: Show annotation dialog for the given file.
cs: Zobrazit dialog s poznámkou k danému souboru.

en: CVS Merge
cs: CVS merge

en: Merge from &branch:
cs: Sloučit z &větve:

en: Merge &modifications:
cs: Sloučit z&měny:

en: between tag:
cs: mezi značkou:

en: and tag:
cs: a značkou:

en: Fetch L&ist
cs: Získat &seznam

en: CVS Status
cs: CVS stav

en: Overwrite the file
cs: Přepsat soubor

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
cs: Soubor s názvem "%1" již existuje. Opravdu si jej přejete přepsat?

en: Overwrite File?
cs: Přepsat soubor?

en: Context
cs: Kontextový

en: Normal
cs: Normální

en: Unified
cs: Unifikovaný

en: Output Format
cs: Výstupní formát

en: &Number of context lines:
cs: Počet řádků ko&ntextu:

en: Ignore added or removed empty lines
cs: Ignorovat přidané nebo prázdné řádky

en: Ignore changes in the amount of whitespace
cs: Ignorovat změny týkající se mezer

en: Ignore all whitespace
cs: Ignorovat všechny mezery

en: Ignore changes in case
cs: Ignorovat změny ve velikosti písmen

en: Ignore Options
cs: Volby pro ignorování

en: Clear
cs: Vyčistit

en: [Exited with status %1]
cs: [Ukončeno stavem %1]

en: [Finished]
cs: [Dokončeno]

en: [Aborted]
cs: [Přerušeno]

en: Default
cs: Výchozí

en: Logged in
cs: Přihlášený

en: Not logged in
cs: Nepřihlášený

en: No login required
cs: Přihlášení není potřebné

en: Configure Access to Repositories
cs: Nastavení přístupu k repozitáři

en: Repository
cs: Repozitář

en: Method
cs: Metoda

en: Compression
cs: Komprese

en: Status
cs: Stav

en: Add...
cs: Přidat...

en: Modify...
cs: Změnit...

en: Login...
cs: Přihlášení...

en: Logout
cs: Odhlášení

en: This repository is already known.
cs: Tento repozitář už je známý.

en: Login failed.
cs: Přihlášení selhalo.

en: CVS Logout
cs: Odhlášení z CVS

en: Your version (A):
cs: Vaše verze (A):

en: Other version (B):
cs: Jiná verze (B):

en: Merged version:
cs: Sloučená verze:

en: CVS Resolve: %1
cs: Vyřešení CVS konfliktů: %1

en: %1 conflicts
cs: %1 konfliktů

en: Configure Cervisia
cs: Nastavit Cervisii

en: General
cs: Obecné

en: &User name for the change log editor:
cs: &Uživatelské jméno pro editor ChangeLogu:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
cs: Cesta k &programu CVS, nebo 'cvs':

en: Diff Viewer
cs: Prohlížeč rozdílů

en: &Number of context lines in diff dialog:
cs: Počet řádků ko&ntextu pro dialog rozdílů:

en: Additional &options for cvs diff:
cs: Další m&ožnosti pro cvs diff:

en: Tab &width in diff dialog:
cs: Šířka &tabulátoru pro dialog rozdílů:

en: External diff &frontend:
cs: Externí &rozhraní pro diff:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
cs: Při oteví&rání vzdáleného repozitáře spustit automaticky
    příkaz Soubor->Stav

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
cs: Při otevírání &lokálního repozitáře spustit automaticky
    příkaz Soubor->Stav

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Fonts
cs: Písma

en: Font for &Protocol Window...
cs: Písmo pro okno &protokolu...

en: Font for A&nnotate View...
cs: Písmo pro zobrazení pozná&mek...

en: Font for D&iff View...
cs: Písmo pro zobrazení roz&dílů...

en: Font for ChangeLog View...
cs: Písmo pro zobrazení ChangeLogu...

en: Colors
cs: Barvy

en: Conflict:
cs: Konflikt:

en: Diff change:
cs: Změna diff:

en: Local change:
cs: Lokální změna:

en: Diff insertion:
cs: Vložení diff:

en: Remote change:
cs: Vzdálená změna:

en: Diff deletion:
cs: Odstranění diff:

en: Not in cvs:
cs: Není v CVS:

en: Split main window &horizontally
cs: Rozdělit hlavní okno vo&dorovně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
cs: Če&kání před zobrazením dialogu průběhu (v ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
cs: Výchozí úroveň &komprese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
cs: Využít běžící nebo spustit nový proces 'ssh-agent'

en: CVS Delete Tag
cs: Odstranění CVS značky

en: CVS Tag
cs: CVS značka

en: &Name of tag:
cs: &Název značky:

en: Create &branch with this tag
cs: Vytvořit vět&ev s touto značkou

en: &Force tag creation even if tag already exists
cs: &Vnutit vytvoření značky, i když už existuje

en: You must define a tag name.
cs: Musíte definovat název značky.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
cs: Značka musí začínat písmenem a může obsahovat číslice, písmena a znaky '-' a '_'.

en: CVS Update
cs: Aktualizace CVS

en: Update to &branch:
cs: Aktualizovat na vět&ev:

en: Update to &tag:
cs: Aktualizova&t na značku:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
cs: Aktualizovat na &datum ('yyyy-mm-dd'):

en: File Name
cs: Název souboru

en: Tag/Date
cs: Značka/datum

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: CVS Watch Add
cs: Přidat CVS kukátko

en: CVS Watch Remove
cs: Odstranit CVS kukátko

en: Add watches for the following events:
cs: Přidat kukátka pro tyto události:

en: Remove watches for the following events:
cs: Odstranit kukátka pro tyto události:

en: &All
cs: Všechn&y

en: &Only:
cs: P&ouze:

en: &Commits
cs: &Commity

en: &Edits
cs: Ú&pravy

en: &Unedits
cs: &Vrácené úpravy

en: CVS Watchers
cs: Pozorovatelé CVS

en: Watcher
cs: Pozorovatel

en: Edit
cs: Úprava

en: Unedit
cs: Vrácená úprava
