kapptemplate - en to pl translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:column]
en: Templates Projects
pl: Szablony projektów

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: Get More Templates
pl: Pobierz szablony

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Template From File
pl: Wgraj szablon z pliku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Project name:
pl: Nazwa projektu:

en: Choose your project template
pl: Wybierz szablon projektu

en: No sample picture available.
pl: Brak zdjęcia próbnego.

en: Template description
pl: Opis szablonu

en: Generating your project
pl: Tworzenie projektu

en: %1 cannot be created.
pl: Nie można utworzyć %1.

en: Path %1 could not be created.
pl: Nie można utworzyć ścieżki %1.

en: Failed to integrate your project information into the file %1. The project has not been generated and all temporary files will be removed.
pl: Nie udało się zintegrować informacji o twoim projekcie w pliku %1. Nie utworzono projektu, a wszystkie pliki tymczasowe zostaną usunięte.

en: Could not copy template file to %1.
pl: Nie można skopiować pliku szablonu do %1.

en: Generation Progress
pl: Postęp tworzenia

en: Succeeded.
pl: Sukces!

en: Your project name is: <b>%1</b>, based on the %2 template.<br />
pl: Twój projekt nazywa się: <b>%1</b> i jest oparty na szablonie %2.<br />

en: Version: %1 <br /><br />
pl: Wersja: %1 <br /><br />

en: Installed in: %1 <br /><br />
pl: Zainstalowane: %1 <br /><br />

en: You will find a README in your project folder <b>%1</b><br /> to help you get started with your project.
pl: W katalogu twojego projektu <b>%1</b> znajduje się plik README,<br /> który pomoże zacząć pracę nad projektem.

[ctx: @title:window]
en: Error
pl: Błąd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: This wizard will help you generate a new project.
    You will be able to start developing your own software using Qt and KDE technologies from this template.
pl: Ten pomocnik pomaga w tworzeniu nowego projektu.
    Dzięki niemu będzie można zacząć tworzenie własnego oprogramowania przy użyciu technologii Qt oraz KDE z tego szablonu.

[ctx: @title:window]
en: KDE and Qt Template Generator
pl: Tworzenie szablonów KDE oraz Qt

[ctx: @title:tab]
en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Set the project properties
pl: Ustawienie właściwości projektu

[ctx: @action:button]
en: Generate
pl: Utwórz

en: Your project name is: %1
pl: Nazwa twojego projektu to: %1

note: i18n: ectx: label, entry (appName), group (Project)
en: Name of the project
pl: Nazwa projektu

note: i18n: ectx: label, entry (appVersion), group (Project)
en: Project version
pl: Wersja projektu

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Project)
en: Home dir of the user
pl: Katalog domowy użytkownika

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (User)
en: Name of the user
pl: Nazwa użytkownika

note: i18n: ectx: label, entry (email), group (User)
en: Email of the user
pl: E-mail użytkownika

en: KAppTemplate is a KDE project template generator
pl: KAppTemplate jest generatorem szablonów projektów dla KDE

en: Icons from Oxygen Team icons
pl: Ikony z zestawu Tlenu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, versionLabel)
en: &Version number:
pl: Numer &wersji:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Project's version number
pl: Numer wersji projektu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_appVersion)
en: Set your project version number. A first project should start with version 0.1.
pl: Ustawienie numeru wersji projektu. Powinno się zacząć od wersji 0.1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installLabel)
en: In&stallation directory:
pl: Katalog &wgrywania:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: The directory where you will build your project
pl: Katalog, w którym projekt jest budowany

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_url)
en: Choose the directory where you will build your project. Your home /src is a good default location.
pl: Wybierz katalog, w którym projekt ma być budowany. /src w Twoim katalogu domowym to dobra domyślna wartość.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authorLabel)
en: Author &name:
pl: &Nazwa autora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: Your first name and name
pl: Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_name)
en: This will set the copyright to this name
pl: To spowoduje dodanie copyrightu dla tego nazwiska

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: A&uthor email:
pl: E-mail a&utora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: Your email address
pl: Twój adres poczty elektronicznej

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_email)
en: This email address will be next to your name in the copyright credit of the project files.
pl: Ten adres pocztowy będzie znajdował się obok twojego nazwiska na liście autorów w plikach projektu.
