kplatoui - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Configurări

en: Move Up
ro: Mută în sus

en: Move Down
ro: Mută în jos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevWeekBtn)
en: Prev
ro: Prec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nextWeekBtn)
en: Next
ro: Următor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEntryBtn)
en: Remove Entry
ro: Elimină înregistrarea
