scratch - en to km translation catalogue (51 entries)

en: New Tab
km: បង្កើតផ្ទាំងថ្មី

en: New Window
km: បង្អួច​ថ្មី

en: Print version info and exit
km: បោះពុម្ពពត៌មានកំណែ និងចាកចេញ

en: Set of plugins
km: សំណុំ​កម្ម​វិធី​ជំនួយ

en: Hide search bar
km: លាក់​របារ​ស្វែង​រក

en: All files
km: ឯកសារ​​ទាំង​អស់

en: Text files
km: ឯកសារ​​អត្ថបទ

en: Open
km: បើក

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Preferences
km: ចំណង់​ចំណូល​ចិត្ត

en: Save files when changed:
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ពេល​ប្រែ​ប្រួល ៖

en: Automatic indentation:
km: ការ​ចូល​បន្ទាត់​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ៖

en: Insert spaces instead of tabs:
km: បញ្ចូល​ចន្លោះ​ជំនួស​ថេប ៖

en: Tab width:
km: ទទឹង​ថេប ៖

en: Behavior
km: ឥរិយាបថ

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់

en: Close
km: បិទ

en: Extensions
km: ផ្នែក​បន្ថែម

en: Highlight matching brackets:
km: បន្លិច​តង្កៀប​ដែល​ផ្គូផ្គង ៖

en: Custom font:
km: ពុម្ព​អក្សរ​ផ្ទាល់​ខ្លួន ៖

en: Save
km: រក្សា​ទុក

en: Save File
km: រក្សាទុកឯកសារ

en: New Document
km: ឯកសារ​ថ្មី

en: Save As…
km: រក្សាទុកជា...

en: File "%s" was deleted. Do you want to save it anyway?
km: បានលុបឯកសារ "%s" ហើយ ។ តើអ្នកចង់រក្សាទុកវាឬទេ?

en: Save changes elsewhere
km: រក្សា​ទុក​ការ​ប្រែ​ប្រួល​នៅ​ទី​តាំង​ផ្សេង​ទៀត

en: Load
km: ផ្ទុក

en: Continue
km: បន្ត

en: Templates
km: ពុម្ព

en: Syntax Highlighting
km: ការ​បន្លិច​វាក្យសម្ពន្ធ

en: Go To Line:
km: ទៅ​ដល់​បន្ទាប់ ៖

en: Open a file
km: បើក​​ឯកសារ

en: Restore this file
km: ស្ដារ​ឯកសារ​នេះ

en: Share
km: ចែក​រំលែក

en: Find
km: រក

en: Search next
km: ស្វែងរកពីក្រោយ

en: Search previous
km: ស្វែងរកពីមុន

en: Cyclic Search
km: ស្វែងរក Cyclic

en: Replace With
km: ជំនួស​ដោយ

en: Replace
km: ជំនួស

en: No Files Open
km: គ្មានឯកសារដែលកំពុងបើក

en: Open a file to begin editing.
km: បើក​ឯកសារ​ឡើង​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​កែ​សម្រួល

en: Create a new empty file.
km: បង្កើត​ឯកសារ​ទទេ​ថ្មី

en: Open a saved file.
km: បើក​ឯកសារ​ដែល​បាន​រក្សា​ទុក

en: Name:
km: ឈ្មោះ ៖

en: Keep this paste private
km: ទុក​ឲ្យ​ការ​បិទ​ភ្ជាប់​នេះ​នៅ​ឯកជន

en: Never
km: មិន​ដែល

en: Ten minutes
km: ដប់​នាទី

en: One hour
km: មួយ​ម៉ោង

en: One day
km: មួយ​ថ្ងៃ

en: One month
km: មួយ​ខែ
