gedit 2.6-branch - en to af translation catalogue (58 entries)

en: Bookmarks
af: Boekmerke

en: _Insert
af: _Voeg in

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Merkers

en: Select the group of tags you want to use
af: Kies die groep merkers wat jy wil gebruik

en: _Preview
af: _Voorskou

en: Available Tag Lists
af: Beskikbare merkerlyste

note: ex:ts=8:noet:
en: Abbreviated form
af: Afgekorte vorm

en: Abbreviation
af: Afkorting

en: Acronym
af: Akroniem

en: Align
af: Belyn

en: Alignment character
af: Belyningskarakter

en: Alternative
af: Alternatief

en: Anchor
af: Anker

en: Anchor URI
af: Anker-URI

en: Author info
af: Outeurinligting

en: Background color
af: Agtergrondkleur

en: Background texture tile
af: Tekstuurlêer vir agtergrond

en: Base URI
af: Basis-URI

en: Base font
af: Basis-font

en: Bold
af: Vetdruk

en: Border
af: Rand

en: Border color
af: Randkleur

en: Center
af: Middel

en: Character encoding of linked resource
af: Karakterkodering van geskakelde hulpbron

en: Checked (state)
af: Gemerk (status)

en: Checked state
af: Gemerkte status

en: Citation
af: Aanhaling

en: Columns
af: Kolomme

en: Comment
af: Kommentaar

en: Coordinates
af: Koördinate

en: Frame
af: Raam

en: Heading 1
af: Kop 1

en: Heading 2
af: Kop 2

en: Heading 3
af: Kop 3

en: Heading 4
af: Kop 4

en: Heading 5
af: Kop 5

en: Heading 6
af: Kop 6

en: Image
af: Prent

en: Image map
af: Prentkaart

en: Image map area
af: Prentkaartarea

en: Image source
af: Prentbron

en: Inserted text
af: Ingevoegde teks

en: Italic text
af: Skuins teks

en: Label
af: Etiket

en: Language code
af: Taalkode

en: Large text style
af: Groot teksstyl

en: Layer
af: Laag

en: Link color
af: Skakelkleur

en: Paragraph
af: Paragraaf

en: Rows
af: Rye

en: Sound
af: Klank

en: Source
af: Bron

en: Subscript
af: Onderskrif

en: Text
af: Teks

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Tag list
af: Merkerlys
