freeciv - en to lt translation catalogue (2204 entries)

en: *%s (AI)* In away mode AI can't sign such a treaty.
lt: *%s (DI)* DI esantis nutolusiame režime negali pasirašyti tokios sutarties.

en: *%s (AI)* First break alliance with %s, %s.
lt: *%s (DI)* Pirma nutrauk sąjunga su %s, %s.

en: *%s (AI)* Let us first cease hostilities, %s.
lt: *%s (DI)* Pirmiau nutraukime priešiškus veiksmus, %s.

en: *%s (AI)* I wish to see you keep the current ceasefire for a bit longer first, %s.
lt: *%s (DI)* Norėčiau ilgiau išlaikyti esamą ugnies nutraukimo statusą, %s.

en: *%s (AI)* I simply do not trust you with an alliance yet, %s.
lt: *%s (DI)* Aš vis dar nepasitikiu jumis, kad galėčiau sudaryti sąjungą, %s.

en: *%s (AI)* I do not know the city you mention.
lt: *%s (DI)* Nežinau miesto, kurį paminėjai.

en: *%s (AI)* Sorry, sharing vision with you is not safe.
lt: *%s (DI)* Atsiprašau, dalijimasis regėjimo lauku su Jumis nesaugus.

en: *%s (AI)* This deal was not very good for us, %s!
lt: *%s (DI)* Šis pasiūlymas yra mums per prastas, %s!

en: *%s (AI)* Welcome into our alliance %s!
lt: *%s (DI)* Sveikas atvykęs į mūsų sąjungą %s!

en: *%s (AI)* Yes, may we forever stand united, %s.
lt: *%s (DI)* Taip, amžiams būkime vieningi, %s.

en: *%s (AI)* Yes, peace in our time!
lt: *%s (DI)* Taip, tegyvuoja taika!

en: *%s (AI)* Agreed. No more hostilities, %s.
lt: *%s (DI)* Sutarta. Jokių priešiškų veiksmų, %s.

en: *%s (AI)* Greetings %s! May we suggest a ceasefire while we get to know each other better?
lt: *%s (DI)* Sveikinimai %s! Gal galėtume sudaryti paliaubas, kol vieni kitus geriau pažinsime?

en: *%s (AI)* Space will never be yours.
lt: *%s (DI)* Kosmosas niekada Jums nepriklausys.

en: *%s (AI)* I have tolerated your vicious antics long enough! To war!
lt: *%s (DI)* Aš per ilgai toleravau Jūsų ištvirkusį gyvenimo būdą! Į karą!

en: *%s (AI)* Peace in ... some other time.
lt: *%s (DI)* Taika bus ... kada nors vėliau.

en: *%s (AI)* Finally I get around to you! Did you really think you could get away with your crimes?
lt: *%s (DI)* Pagaliau aš Jus pergudravau! Negi manėte, galėsią pasprukti su savo nusikaltimais?

en: *%s (AI)* Your covert hostilities brought this war upon you!
lt: *%s (DI)* Jūsų slapti kariniai veiksmai sukėlė šį karą!

en: *%s (AI)* Your aggression against %s was your last mistake!
lt: *%s (DI)* Agresija prieš %s buvo paskutinė Jūsų klaida!

en: *%s (AI)* We will be launching an all-out war against %s in %d turn to stop the spaceship launch. | *%s (AI)* We will be launching an all-out war against %s in %d turns to stop the spaceship launch.
lt[0]: *%s (DI)* Kitą ėjimą mes pradėsime visapusį karą prieš %s, kad sustabdytumėme erdvėlaivio paleidimą.
lt[1]: *%s (DI)* Mes pradėsime visapusį karą prieš %s per %d ėjimus, kad sustabdytumėme erdvėlaivio paleidimą.
lt[2]: *%s (DI)* Mes pradėsime visapusį karą prieš %s per %d ėjimų, kad sustabdytumėme erdvėlaivio paleidimą.
lt[3]: *%s (DI)* Mes pradėsime visapusį karą prieš %s per %d ėjimą, kad sustabdytumėme erdvėlaivio paleidimą.

en: *%s (AI)* Your aid in this matter will be expected. Long live our glorious alliance!
lt: *%s (DI)* Šiame reikale tikimasi Jūsų pagalbos. Tegyvuoja mūsų šlovingoji sąjunga!

en: *%s (AI)* %s has grossly violated his treaties with us for own gain.  We will answer in force in %d turn and expect you to honor your alliance with us and do likewise! | *%s (AI)* %s has grossly violated his treaties with us for own gain.  We will answer in force in %d turns and expect you to honor your alliance with us and do likewise!
lt[0]: *%s (DI)* %s siekdamas naudos šiurkščiai pažeidė mūsų susitarimus. Mes atsakysime jėga per %d ėjimą ir tikimės, kad gerbdamas mūsų sąjungą Jūs pasielgsite taip pat!
lt[1]: *%s (DI)* %s siekdamas naudos šiurkščiai pažeidė mūsų susitarimus. Mes atsakysime jėga per %d ėjimus ir tikimės, kad gerbdamas mūsų sąjungą Jūs pasielgsite taip pat!
lt[2]: *%s (DI)* %s siekdamas naudos šiurkščiai pažeidė mūsų susitarimus. Mes atsakysime jėga per %d ėjimų ir tikimės, kad gerbdamas mūsų sąjungą Jūs pasielgsite taip pat!
lt[3]: *%s (DI)* %s siekdamas naudos šiurkščiai pažeidė mūsų susitarimus. Mes atsakysime jėga per %d ėjimą ir tikimės, kad gerbdamas mūsų sąjungą Jūs pasielgsite taip pat!

en: *%s (AI)* We intend to pillage and plunder the rich civilization of %s. We declare war in %d turn. | *%s (AI)* We intend to pillage and plunder the rich civilization of %s. We declare war in %d turns.
lt[0]: *%s (DI)* Mes ketiname apiplėšti turtingą %s civilizaciją. Kitą ėjimą paskelbisime karą.
lt[1]: *%s (DI)* Mes ketiname apiplėšti turtingą %s civilizaciją. Paskelbisime karą per %d ėjimus.
lt[2]: *%s (DI)* Mes ketiname apiplėšti turtingą %s civilizaciją. Paskelbisime karą per %d ėjimų.
lt[3]: *%s (DI)* Mes ketiname apiplėšti turtingą %s civilizaciją. Paskelbisime karą per %d ėjimą.

en: *%s (AI)* If you want a piece of the loot, feel free to join in the action!
lt: *%s (DI)* Jei norite grobio dalies, prašome prisijungti!

en: *%s (AI)* We have had it with %s. Let us tear this pathetic civilization apart. We declare war in %d turn. | *%s (AI)* We have had it with %s. Let us tear this pathetic civilization apart. We declare war in %d turns.
lt[0]: *%s (DI)* Mums jau atsibodo %s. Sunaikinkime šią apgailėtiną civilizaciją. Kitą ėjimą skelbiame karą.
lt[1]: *%s (DI)* Mums jau atsibodo %s. Sunaikinkime šią apgailėtiną civilizaciją. Skelbiame karą per %d ėjimus.
lt[2]: *%s (DI)* Mums jau atsibodo %s. Sunaikinkime šią apgailėtiną civilizaciją. Skelbiame karą per %d ėjimų.
lt[3]: *%s (DI)* Mums jau atsibodo %s. Sunaikinkime šią apgailėtiną civilizaciją. Skelbiame karą per %d ėjimą.

en: *%s (AI)* As our glorious allies, we expect your help in this war.
lt: *%s (DI)* Kaip iš šlovingųjų sąjungininkų mes tikimės Jūsų pagalbos šiame kare.

en: *%s (AI)* We will honor our alliance and declare war on %s in %d turn.  Hold on - we are coming! | *%s (AI)* We will honor our alliance and declare war on %s in %d turns.  Hold on - we are coming!
lt[0]: *%s (DI)* Mes gerbiame mūsų sąjungą ir karą %s paskelbsime kitą ėjimą ėjimą.  Laikykitės – mes ateinam!
lt[1]: *%s (DI)* Mes gerbiame mūsų sąjungą ir karą %s paskelbsime per %d ėjimus.  Laikykitės – mes ateinam!
lt[2]: *%s (DI)* Mes gerbiame mūsų sąjungą ir karą %s paskelbsime per %d ėjimų.  Laikykitės – mes ateinam!
lt[3]: *%s (DI)* Mes gerbiame mūsų sąjungą ir karą %s paskelbsime per %d ėjimą.  Laikykitės – mes ateinam!

en: *%s (AI)* We will honor our alliance with %s and declare war on %s in %d turns.  We expect you to do likewise. | *%s (AI)* We will honor our alliance with %s and declare war on %s in %d turns.  We expect you to do likewise.
lt[0]: *%s (DI)* Gerbiame mūsų sajungą su %s ir karą %s paskelbsime kitą ėjimą. Iš Jūsų tikimės to paties.
lt[1]: *%s (DI)* Gerbiame mūsų sajungą su %s ir karą %s paskelbsime per %d ėjimus. Iš Jūsų tikimės to paties.
lt[2]: *%s (DI)* Gerbiame mūsų sajungą su %s ir karą %s paskelbsime per %d ėjimų. Iš Jūsų tikimės to paties.
lt[3]: *%s (DI)* Gerbiame mūsų sajungą su %s ir karą %s paskelbsime per %d ėjimą. Iš Jūsų tikimės to paties.

en: *%s (AI)* Your attempt to conquer space for yourself alone betrays your true intentions, and I will have no more of our alliance!
lt: *%s (DI)* Jūsų bandymas užkariauti kosmosą vienam sau atskleidžia tikrus Jūsų ketinimus, todėl aš nutraukiu su Jumis sąjungą!

en: *%s (AI)* Your attempt to unilaterally dominate outer space is highly offensive.
lt: *%s (DI)* Jūsų vienašališkas tikslas užvaldyti kosmosą yra labai priešiškas.

en: *%s (AI)* If you do not stop constructing your spaceship, I may be forced to take action!
lt: *%s (DI)* Jei Jūs nebaigsite konstruoti erdvėlaivio, aš būsiu priverstas panaudoti jėgą!

en: *%s (AI)* Sorry, sharing vision with you is no longer safe.
lt: *%s (DI)* Apgailestaujame, tačiau dalijimasis bendro regėjimo lauku su Jumis nebesaugus.

en: *%s (AI)* Greetings our most trustworthy ally. We call upon you to destroy our enemy, %s.
lt: *%s (DI)* Sveikinimai mūsų labiausiai ištikimas sąjungininke. Mes kviečiame Jus sunaikinti mūsų priešą %s.

en: *%s (AI)* Greetings ally, I see you have not yet made war with our enemy, %s. Why do I need to remind you of your promises?
lt: *%s (DI)* Sveikinimai, sąjungininke, aš matau, kad Jūs dar nepaskelbėte karo mūsų priešui. %s. Kodėl aš turėčiau Jums priminti Jūsų pažadus?

en: *%s (AI)* Dishonored one, we made a pact of alliance, and yet you remain at peace with our mortal enemy, %s! This is unacceptable; our alliance is no more!
lt: *%s (DI)* Negarbingasis, mes susitarėme dėl sąjungos, o Jūs vis tiek liekate taikoje su mūsų mirtinu priešu %s! Tai nepakenčiama, todėl mūsų sąjunga nutraukiama!

en: *%s (AI)* Greetings friend, may we suggest making a common cause and join in an alliance?
lt: *%s (DI)* Sveikinimai, drauge, gal galėtume pasiūlyti prisijungti prie bendrų tikslų ir įstoti į sąjungą?

en: *%s (AI)* Greetings neighbor, may we suggest more peaceful relations?
lt: *%s (DI)* Sveikinimai, kaimyne, gal galėtume Jums pasiūlyti labiau taikius santykius?

en: *%s (AI)* We grow weary of this constant bloodshed. May we suggest a cessation of hostilities?
lt: *%s (DI)* Mums jau įkyrėjo nuolatinis kraujo liejimas. Gal galėtume pasiūlyti nutraukti karinius veiksmus?

en: *%s (AI)* We have been savagely attacked by %s, and we need your help! Honor our glorious alliance and your name will never be forgotten!
lt: *%s (DI)*Mus negailestinagi užpuolė %s ir mums reikia Jūsų pagalbos! Gerbkite mūsų sąjungą ir Jūsų vardas nebus pamirštas!

en: none
lt: nėra

en: custom
lt: pasirinktinis

note: TRANS: city is not growing.  Keep short.
en: never
lt: niekada

en: %d turn | %d turns
lt[0]: %d ėjimas
lt[1]: %d ėjimai
lt[2]: %d ėjimų
lt[3]: %d ėjimas

note: TRANS: preserve leading space
en:  happy
lt:  laimingi

en: ?cma:Very happy
lt: ?cma:Labai laimingi

en: Plugin '%s' isn't available. Available are %s
lt: Įskiepis '%s' negalimas. Galimi yra %s

en: To get sound you need to download a sound set!
lt: Kad girdėtumėte garsą, Jums reikia atsisiųsti garsų rinkinį!

en: Freeciv is free software and you are welcome to distribute copies of it under certain conditions;
lt: Freeciv yra nemokama programa ir jūs galite platinti ją pagal tam tikras sąlygas;

en: Export complete.
lt: Eksportavimas baigtas.

en: Export failed, couldn't write to file.
lt: Įrašymas nepavyko, negalime rašyti į failą.

note: TRANS: Use longer of "XXX turns" and "never"
en: ?filler:XXX/XXX XXX turns
lt: ?filler:XXX/XXX XXX ėjimų

en: %3d turn | %3d turns
lt[0]: %3d ėjimas
lt[1]: %3d ėjimai
lt[2]: %3d ėjimų
lt[3]: %3d ėjimas

en: %d/turn
lt: %d/ėjimą

en: Obsolete
lt: Pasenęs

en: Built
lt: Pastatyta

en: Great Wonder
lt: Didysis stebuklas

en: Small Wonder
lt: Mažasis stebuklas

note: TRANS: "unknown" city name TRANS: "unknown" location TRANS: unrecognized command
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: ?city_state:Disorder
lt: ?city_state:Netvarka

en: ?city_state:Peace
lt: ?city_state:Taika

en: (worklist)
lt: (darbų sąrašas)

en: ?city:Name
lt: ?city:Pavadinimas

en: City Name
lt: Miesto pavadinimas

note: TRANS: this and similar literal strings interpreted as (Qt) HTML
en: Nation
lt: Tauta

en: ?size [short]:Sz
lt: ?size [short]:Dy

en: Size
lt: Dydis

en: State
lt: Būsena

en: ?Happy workers:H
lt: ?Happy workers:L

en: Workers: Happy
lt: Darbininkai: laimingi

en: ?Content workers:C
lt: ?Content workers:P

en: Workers: Content
lt: Darbininkai: patenkinti

en: ?Unhappy workers:U
lt: ?Unhappy workers:N

en: Workers: Unhappy
lt: Darbininkai: nelaimingi

en: ?Angry workers:A
lt: ?Angry workers:S

en: Workers: Angry
lt: Darbininkai: susierzinę

en: ?city:Workers
lt: ?city:Darbininkai

en: ?happy/content/unhappy/angry:H/C/U/A
lt: ?happy/content/unhappy/angry:L/P/N/S

en: Workers: Happy, Content, Unhappy, Angry
lt: Darbininkai: laimingi, patenkinti, nelaimingi, supykę

en: Best
lt: Geriausi

en: attack
lt: ataka

en: Best attacking units
lt: Geriausiai atakuojantys daliniai

en: defense
lt: gynyba

en: Best defending units
lt: Geriausiai besiginantys daliniai

en: Units
lt: Daliniai

en: Number of units present
lt: Esančių dalinių dalinių

en: Number of units supported
lt: Palaikomų dalinių skaičius

en: Turns until growth/famine
lt: Ėjimai iki augimo/bado

en: Surplus
lt: Perteklius

en: ?food/production/trade:F/P/T
lt: ?food/production/trade:M/G/P

en: Surplus: Food, Production, Trade
lt: Perteklius: maistas, gamyba, prekyba

en: ?Food surplus [short]:+F
lt: ?Food surplus [short]:+M

en: Surplus: Food
lt: Perteklius: maistas

en: ?Production surplus [short]:+P
lt: ?Production surplus [short]:+G

en: Surplus: Production
lt: Perteklius: gamyba

en: ?Production loss (waste) [short]:-P
lt: ?Production loss (waste) [short]:-G

en: Waste
lt: Atliekos

en: ?Trade surplus [short]:+T
lt: ?Trade surplus [short]:+P

en: Surplus: Trade
lt: Perteklius: prekyba

en: ?Trade loss (corruption) [short]:-T
lt: ?Trade loss (corruption) [short]:-P

en: Corruption
lt: Korupcija

en: Economy
lt: Ekonomika

en: ?gold/luxury/science:G/L/S
lt: ?gold/luxury/science:A/P/M

en: Economy: Gold, Luxuries, Science
lt: Ekonomika: Auksas, Prabanga, Mokslas

en: ?Gold:G
lt: ?Gold:A

en: Economy: Gold
lt: Ekonomika: Auksas

en: ?Luxury:L
lt: ?Luxury:P

en: Economy: Luxury
lt: Ekonomika: Prabanga

en: ?Science:S
lt: ?Science:M

en: Economy: Science
lt: Ekonomika: Mokslas

en: ?pollution [short]:Pol
lt: ?pollution [short]:Tar

en: Pollution
lt: Tarša

en: ?cma:Governor
lt: ?cma:Valdytojas

en: Citizen Governor
lt: Piliečių valdytojas

en: Production
lt: Produkcija

en: Turns/Buy
lt: Ėjimai/Pirkti

en: Currently Building
lt: Dabar statoma

en: Specialists:
lt: Specialistai:

en: Specialists: %s
lt: Specialistai: %s

en: Special
lt: Specialūs

en: Try using --help.
lt: Bandykite --help.

en: Invalid port "%s" specified with --port option.
lt: Su --port parametru nurodytas netinkamas prievadas „%s“.

en: Unrecognized option: "%s"
lt: Neatpažintas parametras: „%s“

en: Game started.
lt: Žaidimas paleistas.

en: ?embassy:Both
lt: ?embassy:Abu

en: ?embassy:Yes
lt: ?embassy:Taip

en: ?embassy:With Us
lt: ?embassy:Su mumis

en: ?embassy:Contact
lt: ?embassy:Kontaktas

en: ?embassy:No Contact
lt: ?embassy:Nėra kontakto

en: ?vision:Both
lt: ?vision:Abiems

en: ?vision:To Them
lt: ?vision:Jiems

en: ?vision:To Us
lt: ?vision:Mums

en: The %s give %s
lt: %s duoda %s

en: The %s give their worldmap
lt: %s davė savo pasaulio žemėlapį

en: The %s give their seamap
lt: %s davė savo jūros žemėlapį

en: The parties agree on a cease-fire
lt: Šalys susitaria dėl trumpų paliaubų

en: The parties agree on a peace
lt: Šalys susitaria dėl taikos

en: The parties create an alliance
lt: Šalys susitaria dėl sąjungos

en: The %s give shared vision
lt: %s duoda mums bendrą regėjimo lauką

en: The %s give an embassy
lt: %s duoda ambasadą

en: Connection in progress.
lt: Jungiamasi.

en: Disconnected from server.
lt: Atsijungta nuo serverio.

en: Connection to server refused. Please start the server.
lt: Neįmanoma prisijungti prie serverio. Prašome paleisti serverį.

en: Couldn't start the server.
lt: Negaliu paleisti serverio.

en: You'll have to start one manually. Sorry...
lt: Jūs turite paleisti vieną rankiniu būdu. Apgailestaujame...

en: Couldn't connect to the server.
lt: Negalima prisijungti prie serverio.

en: We probably couldn't start it from here.
lt: Mes tikriausiai iš čia negalime jo paleisti.

en: Only transporter units can be unloaded.
lt: Išlaipinti galima tik iš transporto dalinių.

en: Only settler units can be put into auto mode.
lt: Tik naujakuriai gali būti įvesti į auto būseną.

en: Only nuclear units can do this.
lt: Tik branduoliniai daliniai gali tai padaryti.

en: Only paratrooper units can do this.
lt: Tik parašiutininkai tai gali.

en: Didn't find a route to the destination!
lt: Nerastas kelias iki tikslo.

en: Oh my! You seem to have no capital!
lt: O ne! Atrodo, kad neturi sostinės!

en: Terrain
lt: Reljefas

en: Road
lt: Kelias

en: Military Base
lt: Karinė bazė

en: Unit
lt: Dalinys

en: City
lt: Miestas

en: Vision
lt: Regėjimas

en: Paint
lt: Piešti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Bribe Enemy Unit
lt: Papirkti priešo dalinį

en: Traitors Demand Too Much!
lt: Išdavikai reikalauja per daug!

en: Steal Technology
lt: Pavogti technologiją

en: _Steal
lt: _Pavogti

en: Select Advance to Steal
lt: Pasirinkite technologiją, kurią norite pavogti

en: _Advances:
lt: _Pasiekimai:

en: Sabotage Improvements
lt: Sabotuoti patobulinimus

en: _Sabotage
lt: _Sabotuoti

en: Select Improvement to Sabotage
lt: Pasirinkite patobulinimą, kurį norite sabotuoti

en: _Improvements:
lt: _Patobulinimai

en: City Production
lt: Miesto produkcija

en: You can't incite a revolt in %s.
lt: Jūs negalite sukleti revoliucijos mieste %s.

en: City can't be incited!
lt: Mieste negali būti sukelta revoliucija.

en: Incite a Revolt!
lt: Pakurstyti revoliuciją!

en: Your %s has arrived at %s.
    What is your command?
lt: Jūsų %s atvyko į %s.
    Koks Jūsų nurodymas?

en: _Keep moving
lt: _Toliau judėti

en: _Wait
lt: _Laukti

en: Cleared output window.
lt: Išvesties langas išvalytas.

en: Flag
lt: Vėliava

en: Citizens
lt: Piliečiai

en: Food:
lt: Maistas:

en: Prod:
lt: Gamyba:

en: Trade:
lt: Prekyba:

en: Gold:
lt: Auksas:

en: Luxury:
lt: Prabanga:

en: Science:
lt: Mokslas:

en: Granary:
lt: Svirnas:

en: Change in:
lt: Keičiasi po:

en: Corruption:
lt: Korupcija:

en: Waste:
lt: Atliekos:

en: Pollution:
lt: Tarša:

note: TRANS: Overview tab in city dialog TRANS: Overview tab of foreign intelligence report dialog
en: _Overview
lt: _Apžvalga

en: City map
lt: Miesto žemėlapis

en: Production:
lt: Gamyba:

en: _Buy
lt: _Pirkti

en: Info
lt: Informacija

en: _Governor
lt: _Valdytojas

en: _Settings
lt: _Nustatymai

en: Entertainers
lt: Linksmintojai

en: Scientists
lt: Mokslininkai

en: Taxmen
lt: Mokesčių rinkėjai

en: Overview page
lt: Apžvalgos puslapis

en: Production page
lt: Gamybos puslapis

en: Happiness page
lt: Laimės puslapis

en: Governor page
lt: Valdytojo puslapis

en: This Settings page
lt: Nustatymų puslapis

en: Last active page
lt: Paskutinis aktyvus puslapis

en: New citizens are
lt: Nauji piliečiai yra

en: Next time open
lt: Kitą kartą atverti

en: R_ename...
lt: P_ervadinti...

en: _Prev city
lt: _Ankstesnis miestas

en: _Next city
lt: _Kitas miestas

note: TRANS: city dialog title
en: <b>%s</b> - %s citizens
lt: <b>%s</b> – %s piliečių

note: TRANS: city growth is blocked.  Keep short.
en: blocked
lt: užblokuota

en: Supported units %d
lt: Palaikomi daliniai %d

en: Present units %d
lt: Esantys daliniai %d

en: _Activate unit
lt: _Aktyvuoti dalinį

en: Activate unit, _close dialog
lt: Aktyvuoti dalinį, _uždaryti dialogą

en: _Disband unit
lt: _Išformuoti dalinį

en: _Load unit
lt: _Įkelti dalinį

en: _Unload unit
lt: _Iškelti dalinį

en: _Fortify unit
lt: _Įtvirtinti dalinį

en: U_pgrade unit
lt: _Patobulinti dalinį!

en: Buy It!
lt: Pirkti!

en: Sell It!
lt: Parduoti!

en: Rename City
lt: Pervadinti miestą

en: What should we rename the city to?
lt: Kaip mes turėtume pervadinti miestą?

en: No %s could be sold.
lt: Joks %s negali būti parduotas.

en: _Production
lt: _Gamyba

en: Chan_ge
lt: _Keisti

en: Add _First
lt: Pridėti _pirmą

en: Add _Next
lt: Pridėti _kitą

en: Add _Last
lt: Pridėti p_askutinį

en: S_ell
lt: Pa_rduoti

en: _Select
lt: _Pašymėti

en: _Display
lt: _Rodyti

en: Cities
lt: Miestai

en: _Inspect
lt: _Ištyrinėti

en: Improvements
lt: Patobulinimai

en: Wonders
lt: Stebuklai

en: All Cities
lt: Visi miestai

en: No Cities
lt: Nėra miestų

en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

en: Building Units
lt: Statomi dalinai

en: Building Improvements
lt: Statomi patobulinimai

en: Building Wonders
lt: Statomi stebuklai

en: Building Unit
lt: Statomas dalinys

en: Building Improvement
lt: Statomas patobulinimas

en: Building Wonder
lt: Statomas stebuklas

en: Coastal Cities
lt: Pakrantės miestai

en: Same Island
lt: Ta pati sala

en: Supported Units
lt: Palaikomi daliniai

en: Units Present
lt: Esantys daliniai

en: Improvements in City
lt: Miesto patobulinimai

en: Wonders in City
lt: Stebuklai mieste

en: Available Units
lt: Prieinami daliniai

en: Available Improvements
lt: Prieinami patobulinimai

en: Available Wonders
lt: Prieinami stebuklai

en: Ne_w
lt: Na_ujas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Minimal Surplus
lt: Minimalus perteklius

en: Celebrate
lt: Švęsti

en: Governor Enabl_ed
lt: Valdytojas į_galintas

en: Governor Disabl_ed
lt: Valdytojas _uždraustas

en: Goto _Location
lt: Eiti į _vietą

en: You say you wanna revolution?
lt: Jūs sakote, kad norite revoliucijos?

en: Revolution!
lt: Revoliucija!

note: TRANS: Pillage dialog title.
en: What To Pillage
lt: Ką plėšti

note: TRANS: Pillage dialog target text.
en: Select what to pillage:
lt: Pasirinkite, ką plėšti:

en: All
lt: Visos

en: Edit Nation
lt: Keisti tautą

en: What Nation Will You Be?
lt: Kokia tauta Jūs būsite?

en: Pick Nation
lt: Pasirinkite tautą

en: _Random Nation
lt: _Atsitiktinė tauta

en: Select a nation
lt: Išsirinkite tautą

en: Nation _Groups:
lt: Tautų _grupės:

en: _Properties
lt: _Ypatybės

en: _Leader:
lt: _Vadovas

en: _Female
lt: _Moteris

en: _Male
lt: _Vyras

en: City _Styles:
lt: _Miestų stiliai:

en: _Description
lt: _Aprašymas

en: You must select your sex.
lt: Jūs privalote nurodyti savo lytį.

en: You must type a legal name.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį vardą.

en: Upgrade Unit!
lt: Patobulinti dalinį!

en: Upgrade Obsolete Units
lt: Patobulinti pasenusius dalinius.

en: World-map
lt: Pasaulio žemėlapis

en: Sea-map
lt: Jūros žemėlapis

en: _Maps
lt: Že_mėlapiai

en: _Advances
lt: _Pasiekimai

en: _Cities
lt: _Miestai

en: Give _embassy
lt: Duoti _ambasadą

en: ?diplomatic_state:Cease-fire
lt: ?diplomatic_state:Laikinos paliaubos

en: ?diplomatic_state:Peace
lt: ?diplomatic_state:Taika

en: ?diplomatic_state:Alliance
lt: ?diplomatic_state:Sąjunga

en: _Pacts
lt: _Paktai

en: Cancel meeting
lt: Nutraukti susitikimą

en: Accept treaty
lt: Priimti sutartį

en: C_lauses:
lt: _Sąlygos:

en: --- This treaty is blank. Please add some clauses. ---
lt: ---Sutartis tuščia. Pridėk kokių nors sąlygų. ---

en: Invalid amount of gold specified.
lt: Pateiktas blogas aukso kiekis.

en: Player
lt: Žaidėjas

en: ?play:Game
lt: ?play:Žaidimas

en: %d byte | %d bytes
lt[0]: %d baitas
lt[1]: %d baitai
lt[2]: %d baitų
lt[3]: %d baitas

note: TRANS: Improvement never built.
en: (never)
lt: (niekada)

en: Edit
lt: Keisti

note: TRANS: As in "this tile special is present". TRANS: As in "this building is present".
en: Present
lt: Dabartis

en: Name
lt: Vardas

note: TRANS: As in "this invention is known".
en: Known
lt: Žinoma

note: TRANS: Nations report title TRANS: Nations report action
en: Nations
lt: Tautos

note: TRANS: Image header
en: Type
lt: Tipas

en: Veteran
lt: Veteranas

en: Government
lt: Vyriausybė

en: Science
lt: Mokslas

en: Gold
lt: Auksas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Find City
lt: Rasti miestą

en: Ci_ties:
lt: _Miestai:

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Luxury
lt: Prabanga

en: Goto/Airlift Unit
lt: Eiti į/perkelti dalinį

en: _Goto
lt: _Eiti į

en: Airlift
lt: Perkelti oru

en: Show _All Cities
lt: Rodyti _visus miestus

en: No units selected.
lt: Daliniai nepažymėti.

en: Turn Done
lt: Ėjimas baigtas

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Are you sure you want to quit?
lt: Ar tikrai norite išeiti?

en: Cities:
lt: Miestai:

en: Buildings:
lt: Pastatai:

en: Units:
lt: Daliniai:

en: Wonders:
lt: Stebuklai:

en: Happiness
lt: Laimė

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Upkeep:
lt: Išlaikymas:

en: Requirement:
lt: Reikalinga:

en: Obsolete by:
lt: Pasensta prie:

en: Attack:
lt: Puolimas:

en: Defense:
lt: Gynyba:

en: FirePower:
lt: Šaunamoji galia:

en: Hitpoints:
lt: Gyvybės taškai:

en: Basic Upkeep:
lt: Pradinė išlaikymo kaina:

en: Vision:
lt: Regėjimo laukas:

en: Move/Defense:
lt: Ėjimai/Gynyba:

en: Resources:
lt: Resursai:

en: (Never)
lt: (Niekada)

en: Removed
lt: Pašalinta

en: Freeciv Help Browser
lt: Freeciv pagalbos naršyklė

en: Expand All
lt: Išskleisti viską:

en: Collapse All
lt: Sutraukti viską:

en: Allows
lt: Leidžia

en: Obsoletes
lt: Pasensta

en: with
lt: su

note: TRANS: "Resources: (none)" TRANS: "Conflicts with: (none)" (extras) TRANS: missing value TRANS: "Resources: (none)".
en: (none)
lt: (nėra)

en: Ruler:
lt: Valdovas:

en: Government:
lt: Vyriausybė:

en: Capital:
lt: Sostinė:

en: Tax:
lt: Mokesčiai:

en: Researching:
lt: Tyrinėjimai:

en: _Diplomacy
lt: _Diplomatija

en: _Techs
lt: _Technologijos

en: Foreign Intelligence: %s Empire
lt: Užsienio žvalgyba: %s imperija

note: TRANS: "unknown" location TRANS: "Unknown" advance/technology
en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: Build New City
lt: Statyti naują miestą

en: What should we call our new city?
lt: Kaip turėtume pavadinti mūsų naująjį miestą?

en: Game Settings
lt: Žaidimo nustatymai

en: Leaving a local game will end it!
lt: Išėjimas iš vietinio žaidimo jį užbaigs

en: _Game
lt: Žai_dimas

en: _Options
lt: _Nustatymai

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Improvements
lt: _Patobulinimai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Local Client
lt: _Vietinis klientas

en: _Message
lt: _Pranešimas

en: _Remote Server
lt: _Nutolęs serveris

en: Save Options _Now
lt: Išsaugoti _nustatymus

en: _Save Game
lt: _Išsaugoti žaidimą

en: Save Game _As...
lt: Išsaugoti žaidimą _kaip...

en: _Leave
lt: Išei_ti

en: _Quit
lt: _Išjungti

en: _Find City
lt: _Rasti miestą

en: _Units
lt: _Daliniai

en: _Wonders of the World
lt: Pasaulio _stebuklai

en: _Messages
lt: _Pranešimai

en: _Demographics
lt: _Demografiniai duomenys

en: City Improvements
lt: Miesto patobulinimai

en: Wonders of the World
lt: Pasaulio stebuklai

en: Combat
lt: Mūšis

en: Zones of Control
lt: Valdymo zonos

en: Diplomacy
lt: Diplomatija

en: Technology
lt: Technologija

en: Space Race
lt: Kosminė rasė

en: Connecting
lt: Prisijungimas

en: Controls
lt: Kontrolė

en: Chatline
lt: Pokalbių linija

en: Worklist Editor
lt: Darbų sąrašo redaktorius

en: Languages
lt: Kalbos

en: Copying
lt: Kopijavimas

en: Save Options on _Exit
lt: Išsaugoti nustatymus _išeinant

en: City Output
lt: Miesto išvestis

en: National _Borders
lt: Nacionalinės _sienos

en: City _Names
lt: Miestų _vardai

en: C_oastline
lt: _Pakrantė

en: _Irrigation
lt: _Drėkinimas

en: _Mines
lt: _Kasyklos

en: Po_llution & Fallout
lt: _Užterštumas ir radioaktyvios dulkės

en: Citi_es
lt: _Miestai

en: Unit shields
lt: Dalinių skydai

en: Fog of _War
lt: Karo _rūkas

en: Recalculate _Borders
lt: Perskaičiuoti _sienas

en: _Unit
lt: _Dalinys

en: _Done
lt: _Baigta

en: _Go to
lt: _Eiti į

en: Auto E_xplore
lt: Automatiškai _tyrinėti

en: _Load
lt: Į_kelti

en: Upgr_ade
lt: P_atobulinti

en: _Disband
lt: _Išformuoti

en: _Build City
lt: _Statyti miestą

en: Build _Road
lt: Statyti _kelią

en: Build _Irrigation
lt: Statyti _drėkinimą

en: Build _Mine
lt: Statyti ka_syklą

en: Transf_orm Terrain
lt: Transf_ormuoti vietovę

en: Clean _Pollution
lt: Valyti _taršą

en: Clean _Nuclear Fallout
lt: Valyti _radioaktyviąsias dulkes

en: Fortify
lt: Įtvirtinti

en: Build Fortress
lt: Statyti tvirtovę

en: Build Airbase
lt: Statyti oro bazę

en: _Government
lt: _Vyriausybė

en: _Revolution...
lt: _Revoliucija...

en: _Economy
lt: _Ekonomika

en: _Research
lt: _Tyrinėjimai

en: _Spaceship
lt: _Erdvėlaivis

en: Add to City
lt: Pridėti į miestą

en: Change to %s
lt: Keisti į %s

en: Transf_orm to %s
lt: Transformuoti į %s

en: Message Options
lt: Pranešimų nustatymai

en: Event
lt: Įvykis

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Start _New Game
lt: Pradėti _naują žaidimą

en: Start _Scenario Game
lt: Žaisti _scenarijų

en: _Load Saved Game
lt: Į_kelti išsaugotą žaidimą

en: C_onnect to Network Game
lt: _Prisijungti prie tinklo žaidimo

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

en: Passwords don't match, enter password.
lt: Slaptažodžiai nesutampa. Įvesk slaptažodį.

en: Server Name
lt: Serverio pavadinimas

en: Port
lt: Prievadas

en: Version
lt: Versija

en: Status
lt: Būsena

en: Comment
lt: Komentaras

en: Local _Area Network
lt: _Vietinis tinklas

en: Internet _Metaserver
lt: Interneto _metaserveris

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: Pass_word:
lt: _Slaptažodis

en: Conf_irm Password:
lt: _Patvirtinti slaptažodį

en: C_onnect
lt: '_Prisijungti

en: Connection name: %s
lt: Ryšio pavadinimas: %s

en: Player name: %s
lt: Žaidėjo vardas: %s

en: Host: %s
lt: Mazgas: %s

en: %s info
lt: %s informacija

en: Pick nation
lt: Pasirinkite tautą

en: Observe this player
lt: Stebėti šį žaidėją

en: Take this player
lt: Pasiimti šitą žaidėją

en: Cut connection
lt: Nutraukti susijungimą

en: Remove player
lt: Pašalinti žaidėją

note: TRANS: e.g., "Put on Team 5"
en: Put on %s
lt: Priimti į %s

en: Not _ready
lt: _Nepasiruošęs

en: _Ready
lt: _Pasiruošęs

en: _Start
lt: _Pradėti

en: Pick _Nation
lt: Išsirink _tautą

en: _Observe
lt: _Stebėti

note: TRANS: "<Novice AI>"
en: <%s AI>
lt: <%s DI>

en: Random
lt: Atsitiktinė

en: Observer
lt: Stebėtojas

en: Detached
lt: Atsijungęs

en: _More Game Options...
lt: Daugiau žaidimo _nustatymų

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: ?player:Leader
lt: ?player:Vadas

en: Border
lt: Siena

en: Team
lt: Komanda

en: Choose Saved Game to Load
lt: Pasirinkite išsaugotą žaidimą įkėlimui

en: Choose Saved Game to _Load:
lt: Pasirinkite išsaugotą žaidimą į_kėlimui:

en: Choose a Scenario
lt: Pasirinkite scenarijų

en: Choose a _Scenario:
lt: Pasirinkite _scenarijų

en: Save Game
lt: Išsaugoti žaidimą

en: Saved _Games:
lt: _Išsaugoti žaidimai:

en: _Meet
lt: _Susitikti

en: Cancel _Treaty
lt: _Atšaukti sutartį

en: ?show:Dead Players
lt: ?show:Mirę žaidėjai

en: Di_plomacy
lt: Di_plomatija

en: _Intelligence
lt: _Žvalgyba

en: _AI
lt: _DI

note: TRANS: Research report title TRANS: Research report action
en: Research
lt: Tyrinėjimai

en: Researching
lt: Tyrinėjama

en: Help
lt: Pagalba

en: Goal
lt: Tikslas

en: Cost
lt: Kaina

en: Sell Improvements
lt: Parduoti patobulinimus

en: Sell _All
lt: Parduoti _viską

en: Unit Type
lt: Dalinio tipas

note: TRANS: "In progress" abbreviation. URD_COL_IN_PROGRESS
en: In-Prog
lt: Gamyboje

en: Active
lt: Aktyvūs

en: Shield
lt: Skydas

en: Food
lt: Maistas

en: Totals:
lt: Iš viso:

en: Find _Nearest
lt: Rasti _artimiausią

en: _Upgrade
lt: _Patobulinti

en: Player
lt: Žaidėjas

en: Nation
lt: Tauta

en: Score
lt: Taškai

en: Score
lt: Taškai

en: _Launch
lt: _Paleisti

en: Theme suggested
lt: Siūloma tema

en: Load theme
lt: Įkelti temą

en: Unit selection
lt: Dalinio pasirinkimas

en: Sentry
lt: Sargyba

note: TRANS: used in place of unit home city name
en: unknown
lt: nežinomas

en: _YES
lt: _TAIP

en: _NO
lt: _NE

en: _ABSTAIN
lt: _SUSILAIKYTI

en: new
lt: naujas

en: Edit worklists
lt: Redaguoti darbų sąrašus:

en: _Worklists:
lt: _Darbų sąrašai:

en: Edit Global _Worklists
lt: Keisti globalius _darbų sąrašus

en: Turns
lt: Ėjimai

en: Show _Future Targets
lt: Rodyti _būsimus objektus

en: Select
lt: Pasirinkti

note: TRANS: Activity name, verb in English
en: Mine
lt: Kasykla

en: Transform
lt: Keisti

en: Clean Pollution
lt: Valyti taršą

note: TRANS: Pillage dialog do button text.
en: Pillage
lt: Plėšimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: OK
lt: Gerai

en: Activate unit
lt: Aktyvuoti dalinį

en: Sentry unit
lt: Dalinį pastatyti sargybai

en: Fortify unit
lt: Įtvirtinti dalinį

en: Disband unit
lt: Išformuoti dalinį

en: Show future targets
lt: Rodyti būsimus objektus

en: Change
lt: Keisti

en: Worklist
lt: Darbų sąrašas

en: Trade
lt: Prekyba

en: Options
lt: Nustatymai

en: Buy
lt: Pirkti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Center
lt: Centruoti

en: Sell
lt: Parduoti

en: Female
lt: Moteris

en: Male
lt: Vyras

en: Ok
lt: Gerai

en: Keep moving
lt: Judėti toliau

en: Steal
lt: Pavogti

en: Sabotage
lt: Sabotažas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: Advances
lt: Pasiekimai

en: Give shared vision
lt: Duoti bendrą regėjimo lauką

en: Give embassy
lt: Duoti ambasadą

en: Pacts
lt: Susitarimai

en: Welcome to Freeciv
lt: Sveiki atvykę į Freeciv

en: Firepower:
lt: Šaunamoji galia:

en: Fortified
lt: Įtvirtinta

en: Idle
lt: Laisvas

en: Revolution...
lt: Revoliucija...

en: Game
lt: Žaidimas

en: Server Options
lt: Serverio nustatymai

en: Quit
lt: Išeiti

en: Center View
lt: Centruoti vaizdą

en: Map Grid
lt: Žemėlapio tinklelis

en: National Borders
lt: Nacionalinės sienos

en: City Names
lt: Miestų vardai

en: City Growth
lt: Miesto augimas

en: Wait
lt: Laukti

en: Done
lt: Baigta

en: Auto Explore
lt: Automatiškai tyrinėti

en: Patrol
lt: Patruliuoti

en: Upgrade
lt: Patobulinti

en: Explode Nuclear
lt: Susprogduinti atominę jėgainę

en: Build City
lt: Statyti miestą

en: Auto Settler
lt: Automatiškai dirbti

en: Build Road
lt: Statyti kelią

en: Build Irrigation
lt: Statyti drėkinimą

en: Build Mine
lt: Statyti kasyklą

en: Transform Terrain
lt: Keisti reljefą

en: Clean Nuclear Fallout
lt: Valyti radioaktyviąsias dulkes

en: Bribe
lt: Papirkti

en: Top Five Cities
lt: Penki geriausi miestai

en: Demographics
lt: Demografija

en: Spaceship
lt: Erdvėlaivis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Connect
lt: Sujungti

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Start
lt: Pradėti

en: Players
lt: Žaidėjai

en: Meet
lt: Susitikti

en: Cancel Treaty
lt: Atšaukti sutartį

en: Sell All
lt: Parduoti viską

en: Launch
lt: Paleisti

en: Total users logged in : %d
lt: Iš viso prisijungusių vartotojų yra %d

en: Back
lt: Atgal

en: Load Game
lt: Įkelti žaidimą

en: Server Settings
lt: Serverio nustatymai

en: Unit commands
lt: Dalinio komandos

en: Activate unit, close dialog
lt: Aktyvuoti dalinį, uždaryti langą

en: Upgrade unit
lt: Patobulinti dalinį

en: Sorry, you have already bought here in this turn.
lt: Apgailestaujame, čia jau pirkote šiuo ėjimu.

en: Sorry, you can't buy here in this turn.
lt: Apgailestaujame, negalite čia pirkti šiuo ėjimu.

en: City options
lt: Miesto nustatymai

en: Supported units: %d
lt: Palaikomi daliniai: %d

en: Present units: %d
lt: Esantys daliniai: %d

en: City info
lt: Miesto informacija

en: Pollution: %d
lt: Tarša: %d

en: Pollution: none
lt: Tarša: jokios

en: Trade routes:
lt: Prekybos maršrutai:

en: Trade: +%d
lt: Prekyba: +%d

en: City improvements
lt: Miesto patobulinimai

en: Food: %d per turn
lt: Maistas: %d per ėjimą

en: ?food:Surplus: %d
lt: ?food:Perteklius: %d

en: Production: %d (%d) per turn
lt: Gamyba: %d (%d) per ėjimą

en: ?production:Support: %d
lt: ?production:Išlaikymas: %d

en: Trade: %d per turn
lt: Prekyba: %d per ėjimą

en: Corruption: %d
lt: Korupcija: %d

en: Gold: %d (%d) per turn
lt: Auksas: %d (%d) per ėjimą

en: Upkeep: %d
lt: Išlaikymas: %d

en: Science: %d per turn
lt: Mokslas: %d per ėjimą

en: Luxury: %d per turn
lt: Prabanga: %d per ėjimą

en: City growth: blocked
lt: Miestas auga: užblokuota

en: City growth: never
lt: Miestas auga: niekada

en: City shrinks: %d %s
lt: Miestas mažėja: %d %s

en: turn | turns
lt[0]: ėjimas
lt[1]: ėjimai
lt[2]: ėjimų
lt[3]: ėjimas

en: City growth: %d %s
lt: Miestas auga: %d %s

en: Stock
lt: Atsargos

en: Granary
lt: Svirnas

en: finished
lt: baigta

en: City of %s (Population %s citizens)
lt: Miestas %s (Populiacija – %s žmonių)

note: TRANS: preserve leading space
en:  - DISORDER
lt:  - NETVARKA

note: TRANS: preserve leading space
en:  - celebrating
lt:  - švenčia

note: TRANS: preserve leading space
en:  - happy
lt:  - laimingi

en: Supported units
lt: Palaikomi daliniai

en: Change production
lt: Keisti gamybą

en: Hurry production
lt: Skubinti produkciją

en: Previous city
lt: Ankstesnis miestas

en: Next city
lt: Kitas miestas

en: size
lt: dydis

en: time
    to grow
lt: laikas
     paaugti

en: Cities Report
lt: Miestų ataskaita

en: Close Dialog
lt: Užverti dialogą

en: Information Report
lt: Informacinė ataskaita

en: Happiness Report
lt: Laimės atasktaita

en: Garrison Report
lt: Karinė ataskaita

en: Maintenance Report
lt: Išlaikymo ataskaita

en: worklist
lt: darbų sąrašas

en: 
    finished
lt: 
    baigta

en: Save settings as...
lt: Išsaugoti nustatymus tarp ...

en: Load settings
lt: Įkelti nustatymus

en: Delete settings
lt: Ištrinti nustatymus

en: Control city
lt: Kontroliuoti miestą

en: Apply once
lt: Patvirtinti vienąkart

en: Release city
lt: Atlaisvinti miestą

en: Creating Server List...
lt: Kuriamas serverių sąrašas...

en: No LAN servers found
lt: Nerasta LAN serverių

en: No public servers found
lt: Nerasta viešų serverių

en: Player Name :
lt: Žaidėjo vardas :

en: Freeciv Server :
lt: Freeciv serveris :

en: Port :
lt: Prievadas:

en: Next
lt: Kitas

en: Terrain Info
lt: Reljfefo informacija

en: Advanced Menu
lt: Specialus meniu

en: Zoom to : %s
lt: Išdidinti į : %s

en: Change Production
lt: Keisti gamybą

en: Goto here
lt: Eiti čia

en: Patrol here
lt: Patruliuoti čia

en: Connect here
lt: Prisijungti čia

en: Paradrop here
lt: Nuskraidinti čia

en: Ready all
lt: Aktyvuoti visus

en: Sentry idle
lt: Dalinį pastatyti sargybai

en: Choose Your New Government
lt: Pasirinkite naują valdymo formą

en: What nation will you be?
lt: Kokia tauta jūs būsite?

en: World map
lt: Pasaulio žemėlapis

en: Sea map
lt: Jūros žemėlapis

en: Diplomacy meeting
lt: Diplomatinis susitikimas

note: TRANS: "Polish incident !" FIXME!!!
en: %s incident !
lt: %s incidentas !

en: Shall we declare WAR on them?
lt: Ar mes turime paskelbti jiems KARĄ?

en: Foreign Minister
lt: Užsienio reikalų ministras

en: Sir!, the %s ambassador has arrived
    What are your wishes?
lt: Pone! Atvyko %s ambasadorius
    Kokie jūsų norai?

en: Declare WAR
lt: Paskelbti karą

en: Withdraw vision
lt: Atsiimti bendro regėjimo lauką

en: Call Diplomatic Meeting
lt: Sušaukti diplomatinį susitikimą

en: Send him back
lt: Siųsti jį atgal

en: Select destination
lt: Pasirinkti tikslą

en: Unable to convert image from file %s into format %d.
lt: Negalima paversti paveiksliuko iš failo %s į formatą %d.

en: Unable to initialize SDL library: %s
lt: Negalima paleisti SDL bibliotekos: %s

en: Setting resolution to: %d x %d %d bpp
lt: Raiška nustatoma į: %d x %d %d bpp

en:   -f,  --fullscreen	Start Client in Fullscreen mode
lt:   -f,  --fullscreen	Paleisti klientą viso ekrano režimu

en: Making screenshot %s
lt: Daromas ekranvaizdis %s

en: Using Video Output: %s
lt: Naudojama vaizdo išvestis: %s

en: Initializing Client
lt: Paleidžiamas klientas

en: Waiting for the beginning of the game
lt: Laukiama žaidimo pradžios

note: TRANS: Future Technology
en: FT
lt: AT

en: Help : Improvements
lt: Pagalba : Patobulinimai

en: Never
lt: Niekada

en: Help : Units
lt: Pagalba : Daliniai

en: shield | shields
lt[0]: skydas
lt[1]: skydai
lt[2]: skydų
lt[3]: skydas

en: citizen | citizens
lt[0]: pilietis
lt[1]: piliečiai
lt[2]: piliečių
lt[3]: pilietis

en: food | foods
lt[0]: maistas
lt[1]: maisto
lt[2]: maisto
lt[3]: maisto

en: gold | golds
lt[0]: auksas
lt[1]: aukso
lt[2]: aukso
lt[3]: aukso

en: ( with
lt: ( su

en: Help : Advances Tree
lt: Pagalba : Pasiekimų medis

en: Foreign Intelligence Report
lt: Užsienio žvalgybos ataskaita

en: Intelligence Information about the %s Spaceship
lt: Žvalgybos informacija apie %s erdvėlaivį

en: Intelligence Information for the %s Empire
lt: Žvalgybos informacija %s imperijai

en: Their techs that we don't have :
lt: Jų technologijos, kurių mes neturime :

en: Show Unit Info Window
lt: Rodyti dalinio informacinį langą

en: Hide Unit Info Window
lt: Slėpti dalinio informacijos langą

en: Single Tile Width
lt: Vieno laukelio plotis

en: Single Tile Height
lt: Vieno laukelio aukštis

en: Exit
lt: Išeiti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Revolution
lt: Revoliucija

en: or
lt: arba

en: Hide Messages
lt: Slėpti pranešimus

en: %s Population: %s  Year: %s  Gold %d
lt: %s Gyventojai: %s  Metai: %s  Auksas %d

en: ?nation:Hostile
lt: ?nation:Priešiška

en: ?nation:Peaceful
lt: ?nation:Taiki

en: ?nation:Friendly
lt: ?nation:Draugiška

en: ?nation:Mysterious
lt: ?nation:Paslaptinga

en: 
    Our Territory
lt: 
    Mūsų teritorija

en: 
    %s territory (%d turn ceasefire) | 
    %s territory (%d turn ceasefire)
lt[0]: 
    %s teritorija (%d ėjimo paliaubos)
lt[1]: 
    %s teritorija (%d ėjimų paliaubos)
lt[2]: 
    %s teritorija (%d ėjimų paliaubos)
lt[3]: 
    %s teritorija (%d ėjimo paliaubos)

en: 
    Territory of the %s %s
lt: 
    Teritorija, priklausanti %s %s

en: 
    Unclaimed territory
lt: 
    Nepriklausoma teritorija

en: ?city:Neutral
lt: ?city:Neutralus

en: ?city:Hostile
lt: ?city:Priešiškas

en: ?city:Peaceful
lt: ?city:Taikus

en: ?city:Friendly
lt: ?city:Draugiškas

en: ?city:Mysterious
lt: ?city:Paslaptingas

en: 
    City of %s
lt: 
    %s miestas

en: ?blistbegin: with
lt:  su

en: Barracks
lt: Kareivinės

en: ?blistmore:,
lt: ,

en: Airport
lt: Oro uostas

en: City Walls
lt: Miesto sienos

en: 
    Food/Prod/Trade: %s
lt: 
    Maistas/Gamyba/Prekyba: %s

en: End of Turn
lt: Ėjimo pabaiga

en: Disband Unit
lt: Išformuoti dalinį

en: Cut Down to
lt: Iškirsti iki

en: Plant Forest
lt: Užsodinti mišku

en: Transform to
lt: Keisti į

en: Local Options
lt: Vietiniai nustatymai

en: Worklists
lt: Darbų sąrašai

en: Leave Game
lt: Palikti žaidimą

en: empty worklist
lt: tuščias darbų sąrašas

en: Add new worklist
lt: Pridėti darbų sąrašą

en: Start New Game
lt: Pradėti naują žaidimą

en: Join Game
lt: Prisijungti prie žaidimo

en: Join Pubserver
lt: Prisijungti prie viešo serverio

en: Join LAN Server
lt: Prisijungti prie LAN serverio

en: AI
lt: DI

en: done
lt: paėjęs

en: moving
lt: eina

en: disconnected
lt: atsijungęs

en: active
lt: aktyvus

en: under
    construction
lt: statomas

en: soonest
    completion
lt: greičiausiai pastatytas

en: Total
lt: Viso

en: Units Report
lt: Dalinių ataskaita

en: We can't sell any %s in this turn.
lt: Mes negalime parduoti %s šiuo ėjimu.

en: Sell It?
lt: Ar parduoti?

en: Economy Report
lt: Ekonominė ataskaita

en: Treasury:
lt: Iždas:

en: Tax Rate:
lt: Mokesčių norma:

en: Total Income:
lt: Visos įplaukos:

en: Total Cost:
lt: Visa kaina:

en: Net Income:
lt: Pelnas:

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Wonder
lt: Stebuklas

en: What should we focus on now?
lt: Kuo mes dabar turime užsiimti?

en: Select target :
lt: Pasirinkite tikslą :

en: step | steps
lt[0]: žingsnis
lt[1]: žingsniai
lt[2]: žingsnių
lt[3]: žingsnis

en: %2d: The %s ruler %s scored %d point
     | %2d: The %s ruler %s scored %d points
lt[0]: %2d: %s valdovas %s surinko %d tašką
lt[1]: %2d: %s valdovas %s surinko %d taškus
lt[2]: %2d: %s valdovas %s surinko %d taškų
lt[3]: %2d: %s valdovas %s surinko %d tašką

en: Final Report:
lt: Galutinė ataslaita:

en: The Greatest Civilizations in the world.
lt: Didžiausios pasaulio civilizacijos.

en: %s
    blocked!
lt: %s
    užblokuota!

en: %s
    finished!
lt: %s
    baigta!

en: Worklist of
    %s
lt: %s
    darbo sąrašas

en: shields into gold
lt: gamybos vienetai į auksą

en: Food:  %3d (%+-4d)
    Prod:  %3d (%+-4d)
    Trade: %3d (%+-4d)
lt: Maistas:  %3d (%+-4d)
    Gamyba:  %3d (%+-4d)
    Prekyba: %3d (%+-4d)

en: Gold:  %3d (%+-4d)
    Lux:   %3d
    Sci:   %3d
lt: Auksas:  %3d (%+-4d)
    Prabanga:   %3d
    Mokslas:   %3d

en: (is empty)
lt: (yra tuščia)

en: (in prog.)
lt: (yra gaminama)

en: These trade routes have been established with %s:
lt: Su %s buvo sukurti šie prekybos maršrutai:

en: %32s: %2d Trade/Year
lt: %32s: %2d Prekyba/metus

en: No trade routes exist.
lt: Prekybos maršrutai neegzistuoja.

en: %s - %s citizens  Governor: %s
lt: %s – %s piliečių  Valdytojas: %s

en: Do you really want to remove %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %s?

en: LAN Servers
lt: LAN serveriai

en: Metaserver
lt: Metaserveris

en: You must select a nation.
lt: Jūs privalote pasirinkti tautą.

en: The %s offerings
lt: %s siūlymai

en: NONE
lt: NĖRA

en: No version number in resources.
lt: Nerastas resursų versijos numeris

en: Game version does not match Resource version.
lt: Žaidimo versija neatitinka resursų versijos.

en: Only color displays are supported for now...
lt: Dabar palaikomi tik spalvoto vaizdo vaizduokliai

en: Doing 'xset fp rehash' may temporarily solve a problem.
lt: Atlikus „xset fp rehash“ gali laikinai išspręsti problemą.

en: Allows %s.
lt: Leidžia %s.

en: Obsoletes %s.
lt: Pasendina %s.

en: Allows %s (with %s).
lt: Leidžia %s (kartu su %s).

en: n/a
lt: nėra

en: +%d Food / %d
lt: +%d maisto / %d

en: +%d Res. / %d
lt: +%d res. / %d

en: Government: %s
lt: Vyriausybė: %s

en: Gold: %d
lt: Aukso: %d

en: Tax: %d%%
lt: Mokesčiai: %d%%

en: Science: %d%%
lt: Mokslas: %d%%

en: Luxury: %d%%
lt: Prabanga: %d%%

en: Researching: (Unknown)
lt: Tyrinėjama: (Nežinoma)

en: Researching: Unknown(%d/-)
lt: Tyrinėjama: nežinoma(%d/-)

en: Researching: %s(%d/%d)
lt: Tyrinėjama: %s(%d/%d)

en: Capital: %s
lt: Sostinė: %s

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Export Log
lt: Išsaugoti žurnalą

en: Clear Log
lt: Išvalyti žurnalą

en: Coastline
lt: Pakrantė

en: Irrigation
lt: Drėkinimas

en: Mines
lt: Kasyklos

en: Resources
lt: Resursai

en: Pollution & Fallout
lt: Užterštumas ir radioaktyvios dulkės

en: Fog of War
lt: Karo rūkas

en: Transform to %s
lt: Transformuoti į %s

en: Auto Attack
lt: Automatiškai atakuoti

en: Help Build Wonder
lt: Padėti statyti stebuklą

en: Diplomat/Spy Actions
lt: Diplomato/šnipo veiksmai

en: Editing Mode
lt: Redagavimo režimas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: ZOC
lt: KZ

en: (idle %d turn) | (idle %d turns)
lt[0]: (neveiklus %d ėjimą)
lt[1]: (neveiklus %d ėjimus)
lt[2]: (neveiklus %d ėjimų)
lt[3]: (neveiklus %d ėjimą)

en: Researching %s: %d/%s
lt: Tyrinėjama %s: %d/%s

en: Researching %s: %d/%d
lt: Tyrinėjama %s: %d/%d

en: Goal: %s (%d steps)
lt: Tikslas: %s (žingsnių: %d)

en: Sell-Off:
lt: Parduoti:

en: Totals: ...
lt: Viso: ...

en: Totals:                     %9d%9d%9d%9d
lt: Viso:                     %9d%9d%9d%9d

en: What should the new name be?
lt: Koks turi būti naujas vardas?

en: Sorry, no help topic for %s.
lt: Apgailestaujame, nėra pagalbos temai%s.

en: Sorry, no help topic for %s.
    This page was auto-generated.
lt: Apgailestaujame, nėra pagalbos temai %s.
    Šis puslapis buvo automatiškai sugeneruotas.

en: * The discovery of %s will make %s obsolete.
lt: * %s atradimas padarys %s nebenaudingą.

note: TRANS: 'Allows all players with knowledge of atomic * power to build nuclear units.'
en: * Allows all players with knowledge of %s to build %s units.
lt: * Leidžia visiems žaidėjams su %s žiniomis statyti %s dalinius.

en: * Allows %s (with %s).
lt: * Leidžia %s (kartu su %s).

en: * Allows %s.
lt: * Leidiža %s.

note: TRANS: indented unit class property, preserve leading spaces
en:   * Can occupy empty enemy cities.
lt:  * Gali okupuoti tuščius priešo miestus.

note: TRANS: indented unit class property, preserve leading spaces
en:   * Speed is not affected by terrain.
lt:   * Greitis nepriklauso nuo reljefo.

note: TRANS: indented unit class property, preserve leading spaces
en:   * Not subject to zones of control.
lt:   * Ignoruoja valdymo zonas.

note: TRANS: indented unit class property, preserve leading spaces
en:   * Slowed down while damaged.
lt:   * Sulėtėja įvykus pažeidimams.

note: TRANS: indented unit class property, preserve leading spaces
en:   * Gets used up in making an attack.
lt:   * Sunaudojamas įvykdžius ataką.

note: TRANS: indented unit class property, preserve leading spaces
en:   * Is unreachable. Most units cannot attack this one.
lt:   * Nepasiekiamas. Dauguma dalinių negali pulti šio dalinio.

en: * Can only be built if there is %s in the city.
lt: * Gali būti pastatytas tik, kai mieste yra %s.

en: * Can only be built with %s as government.
lt: * Gali būti pastatytas tik, kai vyriausybė yra %s.

en: * May not be built in cities.
lt: * Negali būti statomas miestuose.

en: * Only barbarians may build this.
lt: * Tik barbarai gali tai pastatyti.

en: * Never has a home city.
lt: * Niekada neturi gimtojo miesto.

en: * Losing this unit will lose you the game!
lt: * Prarasdami šį dalinį Jūs pralaimėsite žaidimą!

en: * Each player may only have one of this type of unit.
lt: *Kiekvienas žaidėjas gali turėti tik vieną šio tipo dalinį.

en: * May not be disbanded.
lt: * Negali būti išformuotas.

en: * May be disbanded in a city to recover 50% of the production cost.
lt: * Gali būti išformuotas mieste, atgaunant 50% gamybos kainos.

en: * Defends cities against diplomatic actions.
lt: * Gina miestus nuo diplomatinių veiksmų.

en: * Will never lose a diplomat-versus-diplomat fight.
lt: * Niekada nepralaimės diplomatas prieš diplomatą kovos.

en: * Is invisible except when next to an enemy unit or city.
lt: * Yra nematomas išskyrus kai būna šalia priešo dalinio arba miesto.

en: * Making an attack ends this unit's turn.
lt: * Atakos įvykdymas reiškia šio dalinio ėjimo baigtį.

en: * This unit's attack causes a nuclear explosion!
lt: * Šio dalinio ataka sukelia branduolinį sprogimą!

en: * Gets double firepower when attacking cities.
lt: Puolamoji galia padvigubėja puolant miestus.

en: * Will never achieve veteran status.
lt: * Niekada netaps veteranu.

en: You cannot research this technology.
lt: Jūs negalite išrasti šios technologijos.

en: * You cannot build cities on this terrain.
lt: * Ant tokio reljefo negalite statyti miestų.

en: * The coastline of this terrain is unsafe.
lt: * Šio reljefo pakrantė nesaugi.

en: Features:
lt: Savybės:

note: TRANS: Empty output type list, should never happen.
en: ?outputlist: Nothing
lt: ?outputlist: Nieko

en: * The maximum rate you can set for science, gold, or luxuries is %d%%.
lt: * Maksimali norma, kurią galite nustatyti mokslui, auksui ir prabangai yra %d%%.

en: * Has unlimited science/gold/luxuries rates.
lt: * Turi neribotus mokslo/aukso/prabangos tarifus.

en: * Has a senate that may prevent declaration of war.
lt: * Turi senatą, kuris gali sutrukdyti karo paskelbimui.

en: * Allows partisans when cities are taken by the enemy.
lt: * Leidžia partizanus, kai miestus užima priešai.

en: * Has no unhappy citizens.
lt: * Neturi nelaimingų piliečių.

en: * Allows you to build %s.
lt: * Leidžia tau statyti %s.

en: You don't know how to build %s!
lt: Jūs nežinote, kaip statyti %s!

en: Copy %s to clipboard.
lt: Nukopijuoti %s į iškarpinę.

en: Clipboard is empty.
lt: Iškarpinė yra tuščia.

note: TRANS: enum value for 'gui_popup_tech_help'
en: Enabled
lt: Įgalinta

note: TRANS: enum value for 'gui_popup_tech_help'
en: Disabled
lt: Uždrausta

en: Login name
lt: Prisijungimo vardas

en: Server
lt: Serveris

en: Server port
lt: Serverio prievadas

en: Soundset
lt: Garsų rinkinys

en: Sound plugin
lt: Garso įskiepis

en: Theme
lt: Tema

en: Sound bell at new turn
lt: Kiekvieno ėjimo pradžią pranešti garsu.

en: Show icons in the technology tree
lt: Rodo ikonas technologijų medyje

en: Keyboardless goto
lt: Nereikalaujantis klaviatūros eiti į

en: Allow goto into the unknown
lt: Leisti eiti į nežinomą

en: Background layer
lt: Fono sluoksnis

en: Borders layer
lt: Sienų sluoksnis

en: Units layer
lt: Dalinių sluoksnis

en: Cities layer
lt: Miestų sluoksnis

en: Overview fog of war
lt: Karo rūko apžvalga

en: Show worklist task icons
lt: Rodyti darbų sąrašų užduočių ikonas

en: Better fog-of-war drawing
lt: Gerenis karo rūko piešimas

en: City Label
lt: Miesto žyma

en: Notify Label
lt: Priminimų žyma

en: Spaceship Label
lt: Erdvėlaivio žyma

en: Help Label
lt: Pagalbos žyma

en: Help Link
lt: Pagalbos nuoroda

en: Help Text
lt: Pagalbos tekstas

en: Chatline Area
lt: Pokalbių vieta

en: Beta Label
lt: Beta žyma

en: Small Font
lt: Smulkus šriftas

en: Comment Label
lt: Komentaro žyma

en: City Productions
lt: Miesto gamyba

en: Use color cursors
lt: Naudoti spalvotus žymeklius

en: Graphics
lt: Grafika

en: Sound
lt: Garsas

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Network
lt: Tinklas

en: Font
lt: Šriftas

en: Cannot find your home directory
lt: Negaliu surasti Jūsų namų direktorijos

en: Saved settings to file %s
lt: Išsaugoti nustatymus į failą %s

en: Save failed, cannot find a filename.
lt: Išsaugoti nepavyko, negaliu surasti tokio failo pavadinimo.

en: You were rejected from the game: %s
lt: Jūs buvote nepriimtas į žaidimą: %s

en: Server capability string: %s
lt: Serverio galimybių eilutė: %s

en: Start of turn %d
lt: %d ėjimo pradžia

en: waiting
lt: laukia

en: ?Player:Name
lt: ?Player:Vardas

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Attitude
lt: Požiūris

en: Embassy
lt: Ambasada

en: Dipl.State
lt: Dipl. Būsena

en: You cannot sell improvements.
lt: Jūs negalite parduoti patobulinimų.

note: TRANS: Obscure observer error.
en: You cannot disband units.
lt: Negali išformuoti dalinių.

en: %s cannot be disbanded.
lt: %s negali būti išformuotas.

en: Disbanded %d %s.
lt: Išformuotas %d %s.

en: No %s could be disbanded.
lt: Joks %s negali būti išformuotas.

en: ?nation:Friendly(team)
lt: ?nation:Draugiška(komanda)

en: ?city:Friendly(team)
lt: ?city:Draugiškas(komanda)

en: Location: (%d, %d) [%d]
lt: Vieta: (%d, %d) [%d]

en: Terrain: %s
lt: Reljefas: %s

en: Food/Prod/Trade: %s
lt: Maistas/Gamyba/Prekyba: %s

en: Our territory
lt: Mūsų teritorija

en: Unclaimed territory
lt: Nepriklausoma teritorija.

en: Infrastructure: %s
lt: Infrastruktūra: %s

note: TRANS: on own line immediately following \n, ... <city>
en: from %s
lt: iš %s

note: TRANS: "Chance to win: A:95% D:46%"
en: Chance to win: A:%d%% D:%d%%
lt: Tikimybė laimėti: P:%d%% G:%d%%

note: TRANS: "5 more" units on this tile
en:   (%d more)
lt:   (dar %d)

note: TRANS: on own line immediately following \n, ... <city>
en: far from %s
lt: toli nuo %s

note: TRANS: on own line immediately following \n, ... <city>
en: near %s
lt: "arti %s

en: Progress: no research
lt: Pažanga: netyrinėjama

note: TRANS: <perturn> bulbs/turn
en: %d bulb/turn | %d bulbs/turn
lt[0]: %d lemputė/ėjimą
lt[1]: %d lemputės/ėjimą
lt[2]: %d lempučių/ėjimą
lt[3]: %d lemputė/ėjimą

note: TRANS: This is appended to "%d bulb/turn" text
en: , %d bulb/turn from team | , %d bulbs/turn from team
lt[0]: , %d lemputė/ėjimą iš komandos
lt[1]: , %d lemputės/ėjimą iš komandos
lt[2]: , %d lempučių/ėjimą iš komandos
lt[3]: , %d lemputė/ėjimą iš komandos

en: %d/- (never)
lt: %d/- (niekada)

en: %d/%d (%d turn) | %d/%d (%d turns)
lt[0]: %d/%d (%d ėjimas)
lt[1]: %d/%d (%d ėjimai)
lt[2]: %d/%d (%d ėjimų)
lt[3]: %d/%d (%d ėjimas)

en: %d/%d (never)
lt: %d/%d (niekada)

en: %d step | %d steps
lt[0]: %d žingsnis
lt[1]: %d žingsniai
lt[2]: %d žingsnių
lt[3]: %d žingsnis

en: %d bulb | %d bulbs
lt[0]: %d lemputė
lt[1]: %d lemputės
lt[2]: %d lempučių
lt[3]: %d lemputė

en: Population: %s
lt: Gyventojai: %s

en: Year: %s (T%d)
lt: Metai: %s (Ė%d)

en: Gold: %d (%+d)
lt: Auksas: %d (%+d)

en: (Click for more info)
lt: (Paspauskite norėdami sužinoti daugiau informacijos)

en: %s People
lt: %s žmonių

en: Year: %s
lt: Metai: %s

en: Turn: %d
lt: Ėjimas: %d

en: Researching %s: %s
lt: Tyrinėjama %s: %s

en: Global warming chance: %d%% (%+d%%/turn)
lt: Globalinio atšilimo tikimybė: %d%% (%+d%%/ėjimą)

en: Nuclear winter chance: %d%% (%+d%%/turn)
lt: Branduolinės žiemos tikimybė: %d%% (%+d%%/ėjimą)

en: %d unit | %d units
lt[0]: %d dalinys
lt[1]: %d daliniai
lt[2]: %d dalinių
lt[3]: %d dalinys

en: Turns to target: %d
lt: Ėjimai iki tikslo: %d

en: %d unit selected | %d units selected
lt[0]: Pažymėtas %d dalinys
lt[1]: Pažymėti %d daliniai
lt[2]: Pažymėti %d dalinių
lt[3]: Pažymėtas %d dalinys

en: No units to upgrade!
lt: Nėra tobulintinų dalinių!

en: None of these units may be upgraded.
lt: Nei vienas iš šių dalinių negali būti patobulintas.

en: %s refuses to disband!
lt: %s atsisako išsiformuoti!

en: Shows your progress in researching the current technology.
lt: Rodo Jūsų pažangą, beieškant dabar nustatytos technologijos.

en: Shows the progress of global warming:
lt: Rodo globalinio atšilimo eigą:

en: Pollution rate: %d%%
lt: Užterštumo norma: %d%%

en: Chance of catastrophic warming each turn: %d%%
lt: Katastrofinio klimato atšilimo tikimybė kiekvienu ėjimu: %d%%

en: Shows the progress of nuclear winter:
lt: Rodo branduolinės žiemos galimybės progresą:

en: Fallout rate: %d%%
lt: Radioaktyvių dulkių kritimo norma: %d%%

en: Chance of catastrophic winter each turn: %d%%
lt: Branduolinės žiemos pasireiškimo tikimybė kiekvienu ėjimu: %d%%

en: Shows your current government:
lt: Rodo Jūsų dabartinę vyriausybę:

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Population:      %5d
lt: Gyventojai:      %5d

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Support:         %5d %%
lt: Palaikymas:      %5d %%

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Energy:          %5d %%
lt: Energija:        %5d %%

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Mass:            %5d ton | Mass:            %5d tons
lt[0]: Masė:           %5d tona
lt[1]: Mass:           %5d tonos
lt[2]: Mass:            %5d tonų
lt[3]: Masė:           %5d tona

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Travel time:     %5.1f years
lt: Kelionės laikas: %5.1f years

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Travel time:        N/A
lt: Kelionės laikas:     N/A

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Success prob.:   %5d %%
lt: Sėkmės tikim.:   %5d %%

note: TRANS: spaceship text; should have constant width.
en: Year of arrival: %8s
lt: Atvykimo metai: %8s

en: ?timeout:off
lt: ?timeout:išjungta

en: Military units in the field may cause unhappiness.
lt: Kariniai daliniai lauke gali kelti nepasitenkinimą.

en: Military units have no happiness effect.
lt: Kariniai daliniai neveikia laimingumo efekto.

en: Luxury: %d total.
lt: Prabanga: %d iš viso.

en: No usable default tileset found, aborting!
lt: Nėra tinkamo laukelių rinkinio, todėl baigiamas darbas!

en: ?built:B
lt: ?built:P

en: ?obsolete:O
lt: ?obsolete:S

en: %s from %s
lt: %s iš %s

note: TRANS: preserve leading space.
en:  (connection incomplete)
lt:  (nebaigta jungtis)

note: TRANS: preserve leading space.
en:  (player %s)
lt:  (žaidėjas %s)

note: TRANS: preserve leading space.
en:  (observer)
lt:  (stebėtojas)

note: TRANS: This and following strings are prefixes for event names, which * replace %s. For instance, "Technology: Selected New Goal".
en: Technology: %s
lt: Technologija: %s

en: Improvement: %s
lt: Patobulinimas: %s

en: City: %s
lt: Miestas: %s

en: Diplomat Action: %s
lt: Diplomato veiksmai: %s

en: Enemy Diplomat: %s
lt: Priešo diplomatas: %s

en: Nation: %s
lt: Tauta: %s

en: Treaty: %s
lt: Sutartis: %s

en: Unit: %s
lt: Dalinys: %s

note: TRANS: "Vote" as a process
en: Vote: %s
lt: Balsas: %s

en: Wonder: %s
lt: Stebuklas: %s

en: Bought
lt: Nupirkta

en: Sold
lt: Parduota

en: Building Unavailable Item
lt: Statomas neprieinamas elementas

en: Captured/Destroyed
lt: Užgrobtas/Sunaikintas

en: Celebrating
lt: Švenčia

en: Civil Disorder
lt: Neramumai

en: Famine
lt: Badas

en: Famine Feared
lt: Bijoma bado

en: Growth
lt: Augimas

en: May Soon Grow
lt: Gali greitai išaugti

en: Needs Aqueduct
lt: Reikia akveduko

en: Needs Aqueduct Being Built
lt: Reikia akveduko, kuris jau statomas

en: Was Built
lt: Buvo pastatytas

en: Worklist Events
lt: Darbų sąrašo įvykiai

en: Production changed
lt: Pakeista produkcija

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Poison
lt: Nuodai

en: Theft
lt: Vagystė

en: Eco-Disaster
lt: Ekologinė katastrofa

en: Barbarians in a Hut Roused
lt: Pažadinti namelyje gyvenantys barbarai

en: City Founded from Hut
lt: Iš namelio gyventojų įkurtas miestas

en: Gold Found in Hut
lt: Namelyje rasta aukso

en: Killed by Barbarians in a Hut
lt: Nužudytas namelyje buvusių barbarų

en: Mercenaries Found in Hut
lt: Namelyje aptikti samdiniai

en: Settler Found in Hut
lt: Namelyje aptikti naujakuriai

en: Tech Found in Hut
lt: Namelyje aptikta technologija

en: Unit Spared by Barbarians
lt: Barbarai pasigailėjo dalinio

en: Barbarian Uprising
lt: Barbarų iškilimas

en: Civil War
lt: Pilietinis karas

en: First Contact
lt: Pirmasis kontaktas

en: Learned New Government
lt: Išmokta nauja valdymo forma

en: Low Funds
lt: Mažai lėšų

en: Revolution Ended
lt: Sukilimas baigėsi

en: Revolution Started
lt: Prasidėjo sukilimas

en: Spaceship Events
lt: Erdvėlaivio įvykiai

en: Alliance
lt: Sąjunga

en: Broken
lt: Sugadinta

en: Cease-fire
lt: Ugnies nutraukimas

en: Peace
lt: Taika

en: Shared Vision
lt: Bendras regėjimo laukas

en: Attack Failed
lt: Ataka nepavyko

en: Attack Succeeded
lt: Ataka pavyko

en: Defender Destroyed
lt: Gynėjas sunaikintas

en: Defender Survived
lt: Gynėjas išgyveno

en: Promoted to Veteran
lt: Paaukštintas iki veterano

en: Production Upgraded
lt: Gamyba modernizuota

en: Relocated
lt: Perkeltas

note: TRANS: "vote" as a process
en: New vote
lt: Naujas balsas

en: Finished
lt: Baigta

en: Started
lt: Pradėta

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Will Finish Next Turn
lt: Bus užbaigtas kitu ėjimu.

en: AI Debug messages
lt: DI testavimo pranešimai

en: Caravan actions
lt: Karavano veiksmai

en: Chat error messages
lt: Pokalbių klaidų pranešimai

en: Chat messages
lt: Pokalbių pranešimai

en: Connect/disconnect messages
lt: Prisijungimo/atsijungimo pranešimai

en: Diplomatic Message
lt: Diplomatinis pranešimas

en: Error message from bad command
lt: Blogų komandų klaidų pranešimai

en: Game Ended
lt: Žaidimas pasibaigė

en: Game Started
lt: Žaidimas prasidėjo

en: Nation Selected
lt: Pasirinkta tauta

en: Player Destroyed
lt: Žaidėjas sunaikintas

en: Report
lt: Ataskaita

en: Server settings changed
lt: Pakeisti serverio nustatymai

en: Turn Bell
lt: Ėjimo skambutis

en: Novice
lt: Pradedantysis

en: Easy
lt: Lengvas

en: Hard
lt: Sunkus

en: Cheating
lt: Sukčiaujantis

en: Experimental
lt: Eksperimentinis

note: TRANS: These words should be adjectives which can fit in the sentence "The x are y towards us" "The Babylonians are respectful towards us"
en: ?attitude:Genocidal
lt: ?attitude:Genocidas

en: ?attitude:Belligerent
lt: ?attitude:Karingas

en: ?attitude:Hostile
lt: ?attitude:Priešiškas

en: ?attitude:Uncooperative
lt: ?attitude:Nekooperatyvus

en: ?attitude:Uneasy
lt: ?attitude:Neramus

en: ?attitude:Neutral
lt: ?attitude:Neutralus

en: ?attitude:Respectful
lt: ?attitude:Pagarbus

en: ?attitude:Helpful
lt: ?attitude:Paslaugus

en: ?attitude:Enthusiastic
lt: ?attitude:Entuziastingas

en: ?attitude:Admiring
lt: ?attitude:Žavisi

en: ?attitude:Worshipful
lt: ?attitude:Garbinantis

en: ?diplomatic_state:Armistice
lt: ?diplomatic_state:Paliaubos

en: ?diplomatic_state:War
lt: ?diplomatic_state:Karas

en: ?diplomatic_state:Never met
lt: ?diplomatic_state:Niekada nesusitiko

en: ?diplomatic_state:Team
lt: ?diplomatic_state:Komanda

en: Future Tech.
lt: Ateities technologija

note: TRANS: Unit class
en: %s units
lt: %s dalinių

en: Size %d
lt: Dydis %d

note: TRANS: "Hard AI"
en: %s AI
lt: %s DI

note: TRANS: Terrain class: "Land terrain"
en: %s terrain
lt: %s reljefas

en: After %s
lt: Po %s

en: River
lt: Upė

en: Team %d
lt: Komanda %d

note: TRANS: %s is ruleset-chosen team name (e.g. "Red")
en: team %s
lt: komanda %s

en: team %d
lt: komanda %d

note: TRANS: terrain class: used adjectivally
en: Land
lt: Žemė

en: Fortifying
lt: Įtvirtinama

en: Goto
lt: Eiti į

en: Explore
lt: Tyrinėti

en: Fallout
lt: Radiacijos padidėjimas

en: Moves
lt: Ėjimai

en: Sorry, cannot upgrade %s (yet).
lt: Atsiprašau, kol kas negalima modernizuoti %s.

en: You can only upgrade units in your cities.
lt: Patobulinti dalinius gali tik savo miestuose.

en: Upgrading this %s would strand units it transports.
lt: %s modernizacija sunaikins gabenamus dalinius.

en: Freeciv version %s %s
lt: Freeciv versija %s %s

en: (beta version)
lt: (beta versija)

en: Freeciv version %s (%s)
lt: Freeciv versija %s (%s)

en: Freeciv version %s
lt: Freeciv %s

en: betatest version
lt: beta versija testavimui

en: version
lt: versija

en: January
lt: sausį

en: February
lt: vasarį

en: March
lt: kovą

en: April
lt: balandį

en: May
lt: gegužę

en: June
lt: birželį

en: July
lt: liepą

en: August
lt: rugpjūtį

en: September
lt: rugsėjį

en: October
lt: spalį

en: November
lt: lapkritį

en: December
lt: gruodį

en: 'Cause civilization should be free!
lt: Kadangi civilizacija turi būti laisva!

en: Aqueduct
lt: Akvedukas

en: Allows a city to grow larger than size 10.
lt: Leidžia miestui išaugti didesniam kaip 10.

en: Bank
lt: Bankas

en: Together with the Marketplace improvement, a Bank increases the luxury and tax production within a city by 100%.
lt: Kartu su turgumi, bankas padidina prabangą ir mokesčių surinkimą mieste 100%.

en: Barracks II
lt: Kareivinės II

en: Barracks III
lt: Kareivinės III

en: Cathedral
lt: Katedra

en: Colosseum
lt: Koliziejus

en: Courthouse
lt: Teismo rūmai

en: Factory
lt: Fabrikas

en: Hydro Plant
lt: Hidroelektrinė

en: Library
lt: Biblioteka

en: Increases the science output in a city by 50%.
lt: Pakelia mokslo produkciją mieste 50%.

en: Marketplace
lt: Turgus

en: Increases the luxury and tax output in a city by 50%.
lt: Padidina prabangą ir mokesčių surinkimą mieste 50%.

en: Mass Transit
lt: Masinis tranzitas

en: Mfg. Plant
lt: Gamyb. kompleksas

en: Nuclear Plant
lt: Branduolinė elektrinė

en: Palace
lt: Rūmai

en: Power Plant
lt: Jėgainė

en: Recycling Center
lt: Perdirbimo centras

en: Building a Recycling Center reduces the amount of pollution generated by production in a city by 66%.
lt: Pastačius perdirbimo centrą išmetama tarša mieste sumažėja 66%.

en: SDI Defense
lt: SDI gynyba

en: Space Component
lt: Kosminis komponentas

en: Space Module
lt: Kosminis modulis

en: Space Structural
lt: Kosminė struktūra

en: Temple
lt: Šventykla

en: University
lt: Universitetas

en: Together with a Library, a University increases the science production of a city by 100%.
lt: Kartu su biblioteka, universitetas padidina miesto mokslo gamybą 100%.

en: Apollo Program
lt: „Apollo“ programa

en: Colossus
lt: Kolosas

en: Copernicus' Observatory
lt: Koperniko observatorija

en: Boosts science production by 50% in the city where it is built.
lt: Pakelia mokslo produkciją kiekviename mieste, kuriame yra pastatyta, 50%.

en: Cure For Cancer
lt: Vaistai nuo vėžio

en: Darwin's Voyage
lt: Darvino kelionė

en: Charles Darwin's voyage sparked the discovery of the evolution of the species, which inspired greater confidence in science. Gives two immediate technology advances.
lt: Čarlzo Darvino kelionė leido atrasti rūšių evoliucijos teoriją, kuri įkvėpė didesnį pasitikėjimą mokslu. Duoda du artimiausius technologinius laimėjimus.

en: Great Library
lt: Didžioji biblioteka

en: Great Wall
lt: Didžioji siena

en: Works as a City Wall in all your cities.
lt: Veikia kaip miesto sienos kiekviename mieste.

en: Hanging Gardens
lt: Kabantys sodai

en: Hoover Dam
lt: Huverio užtvanka

en: Isaac Newton's College
lt: Izaoko Niutono koledžas

en: Boosts science production by 100% in the city where it is built.
lt: Pakelia mokslo produkciją kiekviename mieste, kuriame yra pastatyta, 100%.

en: J.S. Bach's Cathedral
lt: J.S. Bacho katedra

en: Lighthouse
lt: Švyturys

en: Magellan's Expedition
lt: Magelano ekspedicija

en: Manhattan Project
lt: Manheteno projektas

en: Michelangelo's Chapel
lt: Siksto koplyčia

en: Double effects of Cathedrals, in all cities.
lt: Padvigubina katedrų poveikį visuose miestuose.

en: Oracle
lt: Orakulas

en: Pyramids
lt: Piramidės

en: Allows you to choose any government, including those that have not yet been researched by your civilization, and without the transition period of Anarchy.
lt: Be anarchijos periodo leidžia pasirinkti bet kurią vyriausybę, įskaitant ir tas, kurios dar nebuvo išrastos Jūsų civilizacijos.

en: SETI Program
lt: SETI programa

en: Boosts science production in each city by 50%.
lt: Paspartina tyrimus kiekviename mieste 50%.

en: Shakespeare's Theater
lt: Šekspyro teatras

en: United Nations
lt: Jungtinės tautos

en: Women's Suffrage
lt: Moterų balsavimo teisė

en: Civ1 ruleset
lt: Civ1 taisyklės

en: Team 0
lt: Komanda 0

en: Team 1
lt: Komanda 1

en: Team 2
lt: Komanda 2

en: Team 3
lt: Komanda 3

en: Anarchy
lt: Anarchija

en: Despotism
lt: Despotizmas

en: Monarchy
lt: Monarchija

en: Communism
lt: Komunizmas

en: Republic
lt: Respublika

en: Democracy
lt: Demokratija

en: ?nationgroup:Ancient
lt: ?nationgroup:Senovinės

en: ?nationgroup:Modern
lt: ?nationgroup:Šiuolaikinės

en: American
lt: Amerikos

en: ?plural:Americans
lt: ?plural:Amerikiečiai

en: Aztec
lt: Actekų

en: ?plural:Aztecs
lt: ?plural:Actekai

en: Babylonian
lt: Babilono

en: ?plural:Babylonians
lt: ?plural:Babiloniečiai

en: Babylon was the dominant city of Mesopotamia from the 18th to 7th centuries BC under a succession of peoples including Amorites, Kassites, Assyrians, and Chaldeans.
lt: Babilonas buvo dominuojantis Mesopotamijos miestas nuo XVIIIa. iki VIIa. prieš Kristų. Jį sėkmingai valdė tautos, tokios kaip amoritai, kasitai, asirai ir chaldėjai.

en: Chinese
lt: Kinijos

en: ?plural:Chinese
lt: ?plural:Kinai

en: Egyptian
lt: Egipto

en: ?plural:Egyptians
lt: ?plural:Egiptiečiai

en: Egypt was the second-oldest of the world's civilizations.  Since ancient times it has been unusually urbanized, supporting a large population on silt deposited by the annual floodings of the Nile.
lt: Egiptas buvo antra pagal senumą pasaulio civilizacija. Nuo senovės ten buvo neįprastai daug miestų, išlaikančių didelę populiaciją dėl dumblo sunešto kasmetiniais Nilo potvyniais.

en: English
lt: Anglijos

en: ?plural:English
lt: ?plural:Anglų

en: French
lt: Prancūzijos

en: ?plural:French
lt: ?plural:Prancūzai

en: German
lt: Vokietijos

en: ?plural:Germans
lt: ?plural:Vokiečiai

en: Greek
lt: Senovės Graikijos

en: ?plural:Greeks
lt: ?plural:Senovės graikai

en: The ancient Greeks, between Mycenae and the Roman conquest.
lt: Senovės graikai, tarp Mikėnų ir Romos užkariavimo.

en: Indian
lt: Indijos

en: ?plural:Indians
lt: ?plural:Indai

en: The cradle of Ancient Indian civilization lay in the Indus river valley in modern-day Pakistan.
lt: Senovinės Indijos civilizacijos lopšys yra  Indo upės slėnis šių dienų Pakistane.

en: Mongol
lt: Mongolijos

en: ?plural:Mongols
lt: ?plural:Mongolai

en: Roman
lt: Romos

en: ?plural:Romans
lt: ?plural:Romėnai

en: Russian
lt: Rusijos

en: ?plural:Russians
lt: ?plural:Rusai

en: Zulu
lt: Zulusų

en: ?plural:Zulus
lt: ?plural:Zulusai

en: The Zulus are a warlike Bantu people who migrated from west-central Africa into southern Africa beginning in the early 1700s, conquering the native Khoisan peoples and clashing with European settlers.
lt: Zulai yra karingi Bantu žmonės, kurie migravo iš vakarų centrinės Afrikos į pietus XVIII a.pradžioje, užkariaudami vietinius Khoisanus ir susidurdami su europiečių kolonistais.

en: Barbarian
lt: Barbaras

en: ?plural:Barbarians
lt: ?plural:barbarus

en: Since the dawn of civilization, barbarians have been a threat to cultured peoples everywhere.
lt: Nuo pat civilizacijų aušros, barbarai kėlė grėsmę civilizuotiems žmonėms visame pasaulyje.

en: Pirate
lt: Piratų

en: ?plural:Pirates
lt: ?plural:Piratai

en: ?citystyle:European
lt: ?citystyle:Europinis

en: ?citystyle:Classical
lt: ?citystyle:Klasikinis

en: ?citystyle:Tropical
lt: ?citystyle:Tropinis

en: ?citystyle:Asian
lt: ?citystyle:Azijos

en: ?citystyle:Babylonian
lt: ?citystyle:Babilono

en: ?citystyle:Celtic
lt: ?citystyle:Keltiškas

en: ?citystyle:Renaissance
lt: ?citystyle:Renesansas

en: ?citystyle:Industrial
lt: ?citystyle:Pramoninis

en: ?citystyle:Modern
lt: ?citystyle:Modernus

en: ?citystyle:PostModern
lt: ?citystyle:Post Modernas

en: Advanced Flight
lt: Pažangi skrydžio technika

en: Alphabet
lt: Abėcėlė

en: Astronomy
lt: Astronomija

en: Atomic Theory
lt: Atominė teorija

en: Automobile
lt: Automobilis

en: Banking
lt: Bankininkystė

en: Bridge Building
lt: Tiltų statymas

en: Bronze Working
lt: Bronzos gavimas

en: Ceremonial Burial
lt: Apeiginės laidotuvės

en: Chemistry
lt: Chemija

en: Chivalry
lt: Riteriai

en: Code of Laws
lt: Įstatymai

en: Combustion
lt: Vidaus degimas

en: Computers
lt: Kompiuteriai

en: Conscription
lt: Karinė prievolė

en: Construction
lt: Statyba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Electricity
lt: Elektra

en: Electronics
lt: Elektronika

en: Engineering
lt: Inžinerija

en: Explosives
lt: Sprogmenys

en: Feudalism
lt: Feodalizmas

en: Flight
lt: Skrydis

en: Fusion Power
lt: Termobranduolinė energija

en: Genetic Engineering
lt: Genetinė inžinierija

en: Gunpowder
lt: Parakas

en: Horseback Riding
lt: Jojimas

en: Industrialization
lt: Industrializacija

en: Invention
lt: Išradimai

en: Iron Working
lt: Geležies gavimas

en: Labor Union
lt: Visuomeninis darbas

en: Literacy
lt: Raštingumas

en: Magnetism
lt: Magnetizmas

en: Map Making
lt: Žemėlapių gamyba

en: Masonry
lt: Mūrininkystė

en: Mass Production
lt: Masinė gamyba

en: Mathematics
lt: Matematika

en: Medicine
lt: Medicina

en: Metallurgy
lt: Metalurgija

en: Mysticism
lt: Misticizmas

en: Improves the effect of Temples.
lt: Padidina šventyklų poveikį.

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Nuclear Fission
lt: Branduolių skilimas

en: Nuclear Power
lt: Branduolinė energija

en: Philosophy
lt: Filosofija

en: Physics
lt: Fizika

en: Plastics
lt: Plastikų gamyba

en: Pottery
lt: Puodininkystė

en: Recycling
lt: Perdirbimas

en: Refining
lt: Rafinavimas

en: Religion
lt: Religija

en: Robotics
lt: Robotų technika

en: Rocketry
lt: Raketinė technika

en: Space Flight
lt: Skrydžiai į kosmosą

en: Steam Engine
lt: Garo variklis

en: Steel
lt: Plienas

en: Superconductors
lt: Superlaidininkai

en: The Corporation
lt: Korporacijos

en: The Republic
lt: Respublika

en: The Wheel
lt: Ratas

en: Theory of Gravity
lt: Gravitacijos teorija

en: Writing
lt: Rašymas

en: Ocean
lt: Vandenynas

en: Arctic
lt: Arktika

en: Desert
lt: Dykuma

en: Deserts are regions of extreme dryness, making agriculture and trade very difficult.
lt: Dykumos yra labai sausos vietos, kurios daro žemės ūkį ir prekybą yra labai sunkius.

en: Forest
lt: Miškas

en: Forests are densely wooded, making agriculture somewhat problematic.
lt: Miškai yra tankiai apaugusios vietos, kuriose žemės ūkis yra problematiškas.

en: Grassland
lt: Pieva

en: Grasslands afford exceptional agricultural opportunities.
lt: Pievos leidžia išskirtines agrikultūrines galimybes.

en: Hills
lt: Kalvos

en: In addition to being amenable to agriculture, Hills are frequently rich in resources.
lt: Be to, kad kalvos yra tinkamos žemės ūkiui, jos dažnai gali būti gausios resursų.

en: Jungle
lt: Džiunglės

en: Jungles are densely overgrown, making agriculture somewhat problematic.
lt: Džiunglės yra tankiai apaugusios vietos, kuriose žemės ūkis yra problematiškas.

en: Mountains
lt: Kalnai

en: Mountains are regions of extreme altitude, making agriculture and trade very difficult.
lt: Kalnai yra labai aukštos vietos, kurios daro žemės ukį ir prekybą labai sunkius.

en: Plains
lt: Lygumos

en: Plains are very broad, sparse regions, which makes trade slightly inconvenient.
lt: Lygumos yra paltūs, resursų reti regionai, kurie prekybą daro šiek tiek nepatogia.

en: Swamp
lt: Pelkė

en: Swamps suffer from an over-abundance of water, making agriculture somewhat problematic.
lt: Pelkės kenčia nuo per didelio vandens kiekio, kuris žemės ūkio vystymą daro problematišką.

en: Tundra are broad, cold regions, fit for some agriculture and little else.
lt: Tundra yra platūs, šalti regionai, tinkami šiokiam tokiam žemės ūkiui ir beveik niekam daugiau.

en: ?animals:Game
lt: ?animals:Medžiojamieji gyvūnai

en: Coal
lt: Anglys

en: Fish
lt: Žuvys

en: Gems
lt: Brangakmeniai

en: Horses
lt: Arkliai

en: Oasis
lt: Oazė

en: Oil
lt: Nafta

en: Seals
lt: Ruoniai

en: Fortress
lt: Tvirtovė

en: Railroad
lt: Geležinkelis

en: green
lt: žalias

en: veteran
lt: veteranas

en: Settlers
lt: Naujakuriai

en: Militia
lt: Milicija

en: Phalanx
lt: Falanga

en: Legion
lt: Legionas

en: Musketeers
lt: Muškietininkai

en: Riflemen
lt: Šauliai

en: Mech. Inf.
lt: Mechanizuoti pėstininkai

en: Mechanized Infantry; this unit has the strongest defense strength of any land unit, but is only available near the end of the technology tree.
lt: Mechanizuoti pėstininkai turi didžiausią gynybos jėgą tarp visų sausumos dalinių, tačiau jie įmanomi tik  beveik pačioje technologijų medžio pabaigoje.

en: Cavalry
lt: Kavalerija

en: Chariot
lt: Kovos vežimas

en: Knights
lt: Riteriai

en: Armor
lt: Sausumos šarvuotis

en: Catapult
lt: Katapulta

en: Cannon
lt: Patranka

en: Artillery
lt: Artilerija

en: Fighter
lt: Naikintuvas

en: Bomber
lt: Bombonešis

note: TRANS: unit type
en: Trireme
lt: Trirema

en: Sail
lt: Burlaivis

en: Frigate
lt: Fregata

en: Ironclad
lt: Jūrų šarvuotis

en: Cruiser
lt: Kreiseris

en: Battleship
lt: Linijinis laivas

en: Submarine
lt: Povandeninis laivas

en: Carrier
lt: Lėktuvnešis

en: Transport
lt: Transportas

en: Nuclear
lt: Branduolinis_ginklas

en: Diplomat
lt: Diplomatas

en: Caravan
lt: Karavanas

en: Barbarian Leader
lt: Barbarų vadas

en: Allows a city to grow larger than size 8.  A Sewer System is also required for a city to grow larger than size 12.
lt: Leidžia miestui užaugti didesniam kaip 8. Kanalizacija reiklainga miestui užaugti didesniam kaip 12.

en: Coastal Defense
lt: Pakrančių apsauga

en: Increases the defense strength of units within a city by a factor of 2 when defending against bombardments from enemy ships.
lt: Mieste esančių dalinių gynybos jėga padidinama 2 kartus ginantis nuo priešo laivų bombardavimo.

en: Harbor
lt: Uostas

en: Offshore Platform
lt: Pakrantės platforma

en: Police Station
lt: Policijos būstinė

en: Port Facility
lt: Dokai

en: Research Lab
lt: Tyrimų laboratorija

en: Together with a Library, a Research Lab increases the science production of a city by 100%. Together with a Library and a University, a Research Lab increases the science production of a city by 150%.
lt: Kartu su biblioteka, tyrimų laboratorija mieste mokslo gamybą padidina 100%. Kartu su biblioteka ir universitetu, tyrimų laboratorija mieste mokslo gamybą padidina 150%.

en: SAM Battery
lt: Priešlėktuvinė gynyba

en: Sewer System
lt: Kanalizacija

en: Allows a city to grow larger than size 12.  An Aqueduct is first required for a city to grow larger than size 8.
lt: Leidžia miestui užaugti didesniam nei 12. Miestui užaugti virš 8 pirmiausia reikalingas akvedukas.

en: Solar Plant
lt: Saulės elektrinė

en: Stock Exchange
lt: Akcijų birža

en: Super Highways
lt: Automagistralės

en: Supermarket
lt: Prekybos centras

en: A.Smith's Trading Co.
lt: A. Smito prekybos korporacija

en: Eiffel Tower
lt: Eifelio bokštas

en: King Richard's Crusade
lt: Karaliaus Ričardo kryžiaus žygis

en: Leonardo's Workshop
lt: Leonardo dirbtuvė

en: Upgrades one obsolete unit per game turn.
lt: Patobulina vieną seną dalinį per ėjimą.

en: Marco Polo's Embassy
lt: Marko Polo ambasada

en: The player who owns it gets an embassy with all players.
lt: Žaidėjas, kuris  turi ją, gauna ambasadą su visais žaidėjais.

en: Counts as having a Granary in every city.
lt: Kiekvienas miestas gauna svirno teikiamas funkcijas.

en: Statue of Liberty
lt: Laisvės statula

en: Sun Tzu's War Academy
lt: Sun Tzu karo akademija

en: All your units regain two extra hitpoints per turn.
lt: Visi Jūsų daliniai atgauna 2 papildomus gyvybės taškus per ėjimą.

en: Capitalization
lt: Kapitalizacija

en: Civ2 ruleset
lt: Civ2 taisyklės

en: Fundamentalism
lt: Fundamentalizmas

en: Carthaginian
lt: Kartaginos

en: ?plural:Carthaginians
lt: ?plural:Kartaginiečiai

en: Japanese
lt: Japonijos

en: ?plural:Japanese
lt: ?plural:Japonai

en: According to traditional Japanese mythology, Japan was founded in the 7th century BC by the ancestral Emperor Jimmu.
lt: Pasak tradicinės japonų mitologijos, Japonija buvo įkurta VII a. imperatoriaus Jimmu.

en: Persian
lt: Persijos

en: ?plural:Persians
lt: ?plural:Persai

en: Sioux
lt: Sijų

en: ?plural:Sioux
lt: ?plural:Sijai

en: The Sioux was a North American nation that fought several decisive battles against the United States. It consisted of three distinct groups of tribes: the Lakota, the Dakota and the Nakota.
lt: Sijai buvo Šiaurės Amerikos tauta, kuri kovėsi keliuose lemiamuose mūšiuose prieš Jungtines Valstijas. Sijai susidėjo iš trijų atskirų genčių: lakotų, dakotų ir nakotų.

en: Spanish
lt: Ispanijos

en: ?plural:Spanish
lt: ?plural:Ispanai

en: Viking
lt: Vikingų

en: ?plural:Vikings
lt: ?plural:Vikingai

en: Amphibious Warfare
lt: Desantinis karas

en: Combined Arms
lt: Karinių pajėgų veiksmų suderinimas

en: Reduces the effect of Cathedrals.
lt: Sumažina katedrų poveikį.

en: Economics
lt: Ekonomika

en: Improves the effect of Colosseums.
lt: Padidina koliziejų poveikį.

en: Environmentalism
lt: Aplinkosauga

en: Espionage
lt: Šnipinėjimas

en: Guerilla Warfare
lt: Partizaninis karas

en: Laser
lt: Lazeris

en: Leadership
lt: Vadovavimas

en: Machine Tools
lt: Staklės

en: Miniaturization
lt: Mažinimas

en: Mobile Warfare
lt: Mobilus karas

en: Monotheism
lt: Monoteizmas

en: Gives sea units one extra move.
lt: Duoda jūros daliniams papildomą ėjimą.

en: Polytheism
lt: Politeizmas

en: Radio
lt: Radijas

en: Refrigeration
lt: Šaldymas

en: Sanitation
lt: Sanitarija

en: Seafaring
lt: Jūrininkystė

en: Tactics
lt: Taktika

en: Theology
lt: Teologija

en: Improves the effect of Cathedrals.
lt: Padidina katedrų poveikį.

en: Warrior Code
lt: Kario kodeksas

en: Glacier
lt: Ledynas

en: Glaciers are found only in the most northerly or southerly reaches of the world.  They are very cold, and hence difficult to work with.
lt: Ledynai yra randami tik pačiose šiauriausiose ir piečiausiose pasaulio vietose. Jie labai šalti ir todėl sunkiai dirbami.

en: Iron
lt: Geležis

en: Furs
lt: Kailiai

en: Fruit
lt: Vaisiai

en: Buffalo
lt: Buivolai

en: Wheat
lt: Kviečiai

en: Peat
lt: Durpės

en: Pheasant
lt: Fazanai

en: Ivory
lt: Dramblio kaulas

en: Silk
lt: Šilkas

en: Spice
lt: Prieskoniai

en: Whales
lt: Banginiai

en: Wine
lt: Vynas

en: Farmland
lt: Ferma

en: Airbase
lt: Oro bazė

note: TRANS: unit type
en: Helicopter
lt: Sraigtasparnis

en: Engineers
lt: Inžinieriai

en: Warriors
lt: Kariai

en: Archers
lt: Lankininkai

en: Pikemen
lt: Ietininkai

en: Fanatics
lt: Fanatikai

en: Partisan
lt: Partizanai

en: Alpine Troops
lt: Alpių kariai

en: Marines
lt: Jūrų pėstininkai

en: Paratroopers
lt: Desantininkai

en: Horsemen
lt: Raiteliai

en: Elephants
lt: Drambliai

en: Crusaders
lt: Kryžiuočiai

en: Dragoons
lt: Dragūnai

en: Howitzer
lt: Haubica

en: Stealth Fighter
lt: Stealth naikintuvas

en: An improved Fighter, with improved attack and a higher movement radius.
lt: Patobulintas naikintuvas, kurio didesnė ataka ir judėjimo atstumas.

en: Stealth Bomber
lt: Stealth bombonešis

en: An improved Bomber, with improved attack and a higher movement radius.
lt: Patobulintas bombonešis, kurio didesnė ataka ir judėjimo atstumas.

en: Caravel
lt: Karavelė

en: Galleon
lt: Galionas

en: Destroyer
lt: Eskadrinis minininkas

en: AEGIS Cruiser
lt: Raketinis kreiseris

en: Cruise Missile
lt: Raketa

en: Spy
lt: Šnipas

en: Freight
lt: Prekinis automobilis

en: The Freight unit replaces the Caravan, and moves at twice the speed.
lt: Prekinis automobilis pakeičia karavaną ir juda dvigubai greičiau.

en: Explorer
lt: Tyrinėtojas

en: An abandoned village is here.
lt: Čia yra apleista gyvenvietė.

en: Your %s has been killed by barbarians!
lt: Jūsų %s buvo užmuštas barbarų!

en: ?nationgroup:Medieval
lt: ?nationgroup:Viduramžių

en: ?nationgroup:African
lt: ?nationgroup:Afrikiečiai

en: ?nationgroup:American
lt: ?nationgroup:Amerikiečiai

en: ?nationgroup:Asian
lt: ?nationgroup:Azijiečiai

en: ?nationgroup:European
lt: ?nationgroup:Europiečiai

en: ?nationgroup:Oceanian
lt: ?nationgroup:Okeanijos

en: Increases the science output in a city by 100%.
lt: 100% padidina mokslo produkciją mieste.

en: Together with a Library, a Research Lab increases the science production of a city by 200%. Together with a Library and a University, a Research Lab increases the science production of a city by 450%.
lt: Kartu su biblioteka tyrimų laboratorija padidina mokslo produkciją mieste 200% procentų. Kartu  su biblioteka ir universitetu tyrimų laboratorija mokslo produkciją mieste padidina 450% procentų.

en: Together with a Library, a University increases the science production of a city by 250%.
lt: Kartu su biblioteka universitetas padidina mokslą mieste 250%.

en: Boosts science production by 100% in every city you control that has a University.
lt: Pakelia mokslo produkciją kiekviename mieste su universitetu 100%.

en: Coinage
lt: Monetų kalimas

en: Lake
lt: Ežeras

en: Deep Ocean
lt: Gilus vandenynas

en: hardened
lt: užgrūdintas

en: elite
lt: elitinis

en: This is you. If you lose this unit, you lose the game. So don't.
lt: Čia esate Jūs. Jei prarasite šį dalinį, pralaimėsite žaidimą. Tai nepraraskite.

en: The AWACS (Airborne Warning and Control System) is an airplane with an advanced radar that can determine the location of enemy units over a wide area.
lt: AWACS (Airborne Warning and Control System) yra lėktuvas su specialiu radaru, kuris leidžia nustatyti priešo dalinių padėtį didelėje teritorijoje,

en: Sea
lt: Jūra

en: Connect to Freeciv Server
lt: Prisijungti prie Freeciv serverio

en: Freeciv Server Selection
lt: Freeciv serverio pasirinkimas

en: Verify Password
lt: Patikrinti slaptažodį

en: Freeciv Server List
lt: Freeciv serverių sąrašas

en: The following clauses have been agreed upon:
lt: Susitarta buvo dėl šių dalykų:

en: Erase clause
lt: Ištrinti sąlygą

en: Shared vision
lt: Bendras regėjimo laukas

en: Goto and Close
lt: Eiti į ir uždaryti

en: Select Unit(s)
lt: Pasirinkti dalinį(-ius)

en: Variant:
lt: Variantas:

en: Movement/Defense:
lt: Judėjimas/Gynyba:

en: Food/Resources/Trade:
lt: Maistas/Resursai/Prekyba:

en: Select a city:
lt: Pasirinkite miestą:

en: Select destination:
lt: Pasirinkti tikslą:

en: Unit Commands
lt: Dalinio komandos

en: Where to Display Messages
lt: Kur rodyti žinutes

en: Rates
lt: Normos

en: Select tax, luxury and science rates:
lt: Pasirinkite mokesčių, prabangos ir mokslo normas:

en: Help:
lt: Pagalba:

en: Citizen governor...
lt: Piliečių valdytojas...

en: Control City
lt: Kontroliuoti miestą

en: Release City
lt: Atlaisvinti miestą

en: Factor:
lt: Faktorius:

en: City Options
lt: Miesto nustatymai

en: Make new citizens into:
lt: Padaryto naujus piliečius:

en: Auto-attack vs land units:
lt: Automatiškai pulti sausumos dalinius:

en: Auto-attack vs sea units:
lt: Automatiškai pulti jūros dalinius:

en: Auto-attack vs air units:
lt: Automatiškai pulti aviaciją:

en: Auto-attack vs helicopters:
lt: Automatiškai pulti sraigtasparnius:

en: Change All...
lt: Keisti viską...

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Configure Cities Report
lt: Konfigūruoti miestų ataskaitą

en: Change Production Everywhere
lt: Visur pakeisti gamybą

en: From:
lt: Iš:

en: To:
lt: Į:

en: Available worklists
lt: Prieinami darbų sąrašai

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename worklist
lt: Pervadinti darbų sąrašą

en: Insert
lt: Įterpti

en: Delete
lt: Trinti

en: Orders
lt: Nurodymai

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Select new production
lt: Pasirinkite naują produkciją

en: Production Worklist
lt: Gamybos sąrašas

en: Current worklist
lt: Dabartinis darbų sąrašas

en: Available targets
lt: Prieinami objektai

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

en:   Ok
lt: Gerai

en: Show future targets:
lt: Rodyti būsimus objektus:

en: Trade Routes
lt: Prekybos maršrutai

en: Your New Government
lt: Jūsų nauja vyriausybė

en: Select government type:
lt: Pasirink vyriausybės tipą:

en: Choose unit activity:
lt: Pasirinkite dalinio veiksmą:

en:  Sell
lt:  Parduoti

en: Rename...
lt: Pervadinti...

en: Activate Units
lt: Aktyvūs daliniai

en: Unit List...
lt: Dalinių sąrašas...

en: City Options...
lt: Miesto nustatymai...

en:  Buy
lt:  Pirkti

en: Change...
lt: Keisti...

en: Worklist...
lt: Darbų sąrašas...

en: Supported units:
lt: Palaikomi daliniai:

en: Units present:
lt: Esantys daliniai:

en: Select nation and name:
lt: Pasirink tautą ir vardą:

en: Pick Name
lt: Pasirink vardą

en: Select your sex:
lt: Išsirink lytį:

en: Male
lt: Vyras

en: Select city style:
lt: Pasirink miesto stilių:

en:  Ok
lt:  Gerai

en: Intelligence
lt: Žvalgyba

en: Cancel pact
lt: Panaikinti susitarimą

en: Goto location
lt: Eiti į vietą

en: While every game is different, there's a basic strategy which most players follow, especially at the start of the game.
lt: Nors kiekvienas žaidimas yra skirtingas, yra pagrindinė strategija, kurios laikosi dauguma žaidėjų, ypač žaidimo pradžioje.

en: These steps may vary depending upon the server options, but in general, the steps are:
lt: Šie žingsniai gali skirtis priklausomai nuo serverio nustatymų, bet apskritai žingsniai yra:

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Food
lt:  Maistas

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Production
lt:  Gamyba

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Trade
lt:  Prekyba

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Happiness
lt:  Laimė

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Plague
lt:  Maras

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Migration
lt:  Migracija

en: First, the attacker's strength is modified.
lt: Pirmiausia, puolančiojo jėgos yra keičiamos.

en: Next, the defender's strength is modified.
lt: Po to, besiginančiojo jėgos yra keičiamos.

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Combat example 1
lt:  Mūšio pavyzdys 1

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Combat example 2
lt:  Mūšio pavyzdys 2

note: TRANS: Preserve the leading space: it controls nesting
en:  Civil War
lt:  Pilietinis karas

en: If the capital of a civilization is captured, a spaceship that has been launched will be lost, so defend your capital well!
lt: Jei civilizacijos sostinė bus užgrobta, tai erdvėlaivis, kuris buvo paleistas, bus prarastas. Taigi ginki savo sostinę gerai!

en:   - Messages starting with '/' are interpreted as server commands and executed, if you have the required access level.
lt:   - Pranešimai, prasidedantys „/“, yra interpretuojami kaip serverio komandos ir vykdomi, jei turite reikalingą prieigos lygį.

en:   Original authors:
        (they are no longer involved, please don't mail them!)
lt:   Pradiniai autoriai:
        (jie daugiau nebesusiję, prašom nesiųsti jiems laiškų!)

en:   Present administrators:
lt:  Dabartinai administratoriai:

en: Arab
lt: Arabijos

en: ?plural:Arabs
lt: ?plural:Arabai

en: Austrian
lt: Austrijos

en: ?plural:Austrians
lt: ?plural:Austrai

en: Brazilian
lt: Brazilijos

en: ?plural:Brazilians
lt: ?plural:Brazilai

en: Byzantine
lt: Bizantijos

en: ?plural:Byzantines
lt: ?plural:Bizantiečiai

en: Cherokee
lt: Čerokių

en: ?plural:Cherokees
lt: ?plural:Čerokiai

en: The Cherokee nation is the largest Native American nation in North America today.
lt: Čerokiai yra didžiausia vietinių Amerikos gyventojų tauta dabartinėje Šiaurės Amerikoje.

en: Danish
lt: Danijos

en: ?plural:Danes
lt: ?plural:Danai

en: Dutch
lt: Olandijos

en: ?plural:Dutch
lt: ?plural:Olandai

en: Ethiopian
lt: Etiopijos

en: ?plural:Ethiopians
lt: ?plural:Etiopai

en: Ethiopia is the oldest nation in Africa and the only one to remain independent during European colonialism.
lt: Etopija yra seniausia Afrikos valstybė ir vienintelė išlikusi nepriklausoma Europai kolonizuojant Afriką.

en: Hittite
lt: Hetitų

en: ?plural:Hittites
lt: ?plural:Hetitai

en: Inca
lt: Inkų

en: ?plural:Incas
lt: ?plural:Inkai

en: Indonesian
lt: Indonezijos

en: ?plural:Indonesians
lt: ?plural:Indoneziečiai

en: Indonesia is a large country on the Malay Archipelago with central government on the island of Java. The country has a Muslim majority and is one of the most populous in the world.
lt: Indonezija yra didelė valstybė Malajų salyne su vyriausybe Javos saloje. Šalies daugumą sudaro musulmonų dauguma, be to, yra viena skaitlingiausių pasaulyje.

en: Iroquois
lt: Irokėzų

en: ?plural:Iroquois
lt: ?plural:Irokėzai

en: The Iroquois Confederacy - known as Haudenosaunee in their own language - was a North American group of nations with common language and culture. They were based in what is now upstate New York and consisted originally of five nations: Seneca, Cayuga, Onondaga, Oneida and Mohawk. The confederacy had a written constitution and a currency system making them the most advanced state in North America upon the arrival of the Europeans.
lt: Irokėzų Konfederacija, vietine kalba vadinama Haudenosaunee, buvo Šiaurės Amerikos tautų grupė su bendra kalba ir kultūra. Jie buvo įsikūrę šiaurinėje dabartinio Niujorko dalyje. Konfederaciją sudarė penkios tautos: senekai, kajugai, onondagai, oneidai ir mohaukai.  Ši turėjo parašytą konstituciją ir valiutą, todėl buvo labiausiai pažengusi Šiaurės Amerikos valstija iki atvykstant europiečiams.

en: Italian
lt: Italijos

en: ?plural:Italians
lt: ?plural:Italai

en: Korean
lt: Korėjos

en: ?plural:Koreans
lt: ?plural:Korėjiečiai

en: Mayan
lt: Majų

en: ?plural:Mayas
lt: ?plural:Majai

en: Polish
lt: Lenkijos

en: ?plural:Poles
lt: ?plural:Lenkai

en: The Polish state was formed about a millennium ago, and reached its Golden Age near the end of the 16th century.
lt: Lenkijos valstybė buvo sukurta maždaug prieš tūkstantmetį metų ir pasiekė savo aukso amžių XVI a.

en: Polynesian
lt: Polinezijos

en: Portuguese
lt: Portugalijos

en: ?plural:Portuguese
lt: ?plural:Portugalai

en: Portugal founded the first of the great mercantile empires in the 1400s on the shipbuilding advances funded by Prince Henry the Navigator.
lt: Portugalija įkūrė pirmą iš didžiųjų prekybinių imperijų. Įkurta 1400 dėl pažangos laivų statyme. Šios technologijos vystymąsi paskatino lėšos gautos iš Princo Henrio navigatoriaus.

en: Sumerian
lt: Šumero

en: ?plural:Sumerians
lt: ?plural:Šumerai

en: Sumer controlled southern Mesopotamia until the rise of Babylonia. Tablets of Sumerian writing some 5500 years old have been found, pre-dating every other writing in history.
lt: Šumerai kontroliavo pietinę Mesoptamiją iki Babilonijos iškilimo. Šumerijoje rastos molinės lentelės su užrašais. Jos datuojamos 5500 m. todėl šumerai laikomi pirmaisiais sukūrusiais raštą.

en: Swedish
lt: Švedijos

en: ?plural:Swedes
lt: ?plural:Švedai

en: Thai
lt: Tailando

en: ?plural:Thai
lt: ?plural:Tailandiečiai

en: Turkish
lt: Turkų

en: ?plural:Turks
lt: ?plural:Turkai

en: Iberian Peninsula (classic/large)
lt: Iberijos pusiasalis (klasikinis/didelis)

en: Tutorial
lt: Apmokymas

en: Loading tutorial events.
lt: Įkeliami apmokymo įvykiai.

en: <h1>Freeciv %s server options</h1>
lt: <h1>Freeciv %s serverio parametrai</h1>

en: Level: %s.<br>
lt: Lygis: %s.<br>

en: Category: %s.<br>
lt: Kategorija: %s.<br>

en: Minimum:
lt: Minimali:

en: Default:
lt: Numatyta:

en: Maximum:
lt: Maksimali:

en: Possible values:
lt: Galimos reikšmės:

en: <p class="changed">Value set to %s</p>
lt: <p class="changed">Vertė nustatyta į %s</p>

en: <h1>Freeciv %s server commands</h1>
lt: <h1>Freeciv %s serverio komandos</h1>

en: <table>
    <tr>
    <td valign="top"><pre>Synopsis:</pre></td>
    <td>
lt: <table>
    <tr>
    <td valign="top"><pre>Reziumė:</pre></td>
    <td>

en: <p class="level">Level: %s</p>
lt: <p class="level">Lygis: %s</p>

en: <p>Description:</p>
lt: <p>Aprašymas:</p>

en: <h1>Freeciv %s terrain help</h1>
lt: <h1>Freeciv %s reljefo pagalba</h1>

en: Move cost
lt: Ėjimo kaina

en: Defense bonus
lt: Gynybos priedas

en: Mining
lt: Kasyba

en: turns
lt: ėjimai

en: Clean pollution
lt: Valyti taršą

en: Clean fallout
lt: Valyti radioaktyviąsias dulkes

en: impossible
lt: neįmanoma

en: <h1>Freeciv %s buildings help</h1>
lt: <h1>Freeciv %s pastatų pagalba</h1>

en: <h1>Freeciv %s wonders help</h1>
lt: <h1>Freeciv %s pasaulio stebuklų pagalba</h1>

en: Upkeep
lt: Išlaikymas

en: Requirement
lt: Reikalavimai:

en: Obsolete by
lt: Pasensta prie

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: Tileset
lt: Laukelių rinkinys

en: %s has caused an incident while bribing your %s.
lt: %s sukėlė incidentą bandydamas papirkti Jūsų %s.

en: You have caused an incident while attempting to steal tech from %s.
lt: Jūs sukėlėte incidentą bandydamas iš %s pavogti technologiją.

en: %s has caused an incident while attempting to steal tech from you.
lt: %s sukėlė incidentą bandydamas iš Jūsų pavogti technologiją.

en: You have caused an incident while inciting a revolt in %s.
lt: Jūs sukėlėte incidentą bandydamas sukelti sukilimą mieste %s.

en: Warning: the guest name '%s' has been taken, renaming to user '%s'.
lt: Įspėjimas: svečio vardas „%s“ jau užimtas, vartotojas pervadinamas į „%s“.

en: Guests are not allowed on this server. Sorry.
lt: Svečiai į šį serverį neįleidžiami. Apgailestaujame

en: %s was rejected: Guests not allowed.
lt: %s atmestas: Svečiai neįleidžiami.

en: There was an error reading the user database, logging in as guest connection '%s'.
lt: Įvyko klaida skaitant vartotojų duomenų bazę, todėl jungiamasi svečio vartotoju '%s'.

en: There was an error reading the user database and guest logins are not allowed. Sorry
lt: Įvyko klaida skaitant vartotojų duomenų bazę ir svečių prisijungimai negalimi. Apgailestaujame.

en: %s was rejected: Database error and guests not allowed.
lt: %s buvo atmestas: Klaida duomenų bazėje ir svečiai neleidžiami.

en: Enter password for %s:
lt: Įveskite %s slaptažodį:

en: This server allows only preregistered users. Sorry.
lt: Prie serverio jungtis leidžiama tik registruotiems vartotojams. Apgailestaujame.

en: Sorry, too many wrong tries...
lt: Apgailestaujame, per daug blogų bandymų...

en: %s was rejected: Too many wrong password verifies for new user.
lt: %s buvo atmestas: Per daug blogų slaptažodžio patvirtinimų naujam vartotojui.

en: Warning: There was an error in saving to the database. Continuing, but your stats will not be saved.
lt: Įspėjimas: Saugant į duombazę įvyko klaida. Tęsiama, bet jūsų rezultatai nebus išsaugomi.

en: %s was rejected: Too many wrong password tries.
lt: %s buvo atmestas: Per daug blogų bandymų įvedant neteisingą slaptažodį.

en: Your password is incorrect. Try again.
lt: Jūsų slaptažodis klaidingas. Bandykite dar kartą.

en: Sorry, your connection timed out...
lt: Deja, Jūsų jungimosi laikas baigėsi.

en: %s was rejected: Connection timeout waiting for password.
lt: %s buvo atmestas: belaukiant  slaptažodžio baigėsi jungimosi laikas.

en: Your password is too short, the minimum length is %d. Try again.
lt: Jūsų slaptažodis yra per trumpas, mažiausias ilgis yra %d. Pabandykite dar kartą.

en: The password must have at least %d capital letters, %d numbers, and be at minimum %d [printable] characters long. Try again.
lt: Slaptažodis mažiausiai turi turėti %d didžiųjų raidžių, %d skaičių ir būti minimaliai %d (spausdinamų) simbolių ilgio. Pabandykite dar kartą.

en: %s gain a leader by the name %s. Dangerous times may lie ahead.
lt: %s gauna vadą vardu %s. Pavojingi laikai gali laukti priešaky.

en: Native unrest near %s led by %s.
lt: Vietinių sukilimas šalia %s, Juos į kovą veda %s.

en: Sea raiders seen near %s!
lt: Jūrų piratai pastebėti prie %s!

en: You have already sold something here this turn.
lt: Jūs kažką jau pardavėte šio apsisukimo metu.

en: Cannot buy in city created this turn.
lt: Jūs negalite pirkti mieste, įkurtame šiuo ėjimu.

en: You have already bought this turn.
lt: jūs jau pirkote šį ėjimą.

en: You don't buy %s!
lt: Jūs neperkate %s!

en: Can't buy units when city is in disorder.
lt: Negalima pirkti dalinių, kai mieste neramumai.

en: You have bought this turn, can't change.
lt: Jūs jau pirkote šiame ėjime. Pirkinio keisti negalima.

en: You already have a city called %s.
lt: Jūs jau turite miestą, pavadintą %s.

en: A city called %s already exists.
lt: Miestas, pavadintas %s, jau egzistuoja.

en: Can't use %s as a city name. It is reserved for %s.
lt: Negalima naudoti %s kaip miesto vardo. Jis paliktas %s.

en: %s is not a valid name. Only ASCII or ruleset names are allowed for cities.
lt: %s nėra leistinas vardas. Tik ASCII formato arba taisyklių rinkinio vardai leidžiami miestams .

en: City no. %d
lt: Miestas Nr. %d

en: A poorly-named city
lt: Blogai pavadintas miestas

en: Changed homecity of %s to %s.
lt: Pakeistas %s gimtasis miestas į %s.

en: Transferred %s in %s from %s to %s.
lt: Perkelti %s tarp %s iš %s į %s.

en: Transferred %s from %s to %s.
lt: Perkelti %s iš %s į %s.

en: %s lost along with control of %s.
lt: %s prarastas kartu su %s kontrole.

en: You already had a city called %s. The city was renamed to %s.
lt: Jūs jau turėjote miestą, pavadintą %s. Miestas buvo pervadintas į %s.

en: You have founded %s.
lt: Jūs įkūrėte %s.

en: When %s was disbanded your %s could not get out, and it was therefore lost.
lt: Kai %s buvo panaikintas, %s negalėjo pasitraukti ir todėl buvo prarastas.

en: You destroy %s completely.
lt: Jūs visiškai sunaikinote %s.

en: %s has been destroyed by %s.
lt: %2s sunaikino %1s.

en: You conquer %s; your lootings accumulate to %d gold! | You conquer %s; your lootings accumulate to %d gold!
lt[0]: Jūs užkariavote %s; Jūsų grobis yra %d aukso!
lt[1]: Jūs užkariavote %s; Jūsų grobis yra %d aukso!
lt[2]: Jūs užkariavote %s; Jūsų grobis yra %d aukso!
lt[3]: Jūs užkariavote %s; Jūsų grobis yra %d aukso!

en: %s conquered %s and looted %d gold from the city. | %s conquered %s and looted %d gold from the city.
lt[0]: %s užkariavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.
lt[1]: %s užkariavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.
lt[2]: %s užkariavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.
lt[3]: %s užkariavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.

en: %s conquered %s.
lt: %s užkariavo %s.

en: You have liberated %s! Lootings accumulate to %d gold. | You have liberated %s! Lootings accumulate to %d gold.
lt[0]: Jūs išvadavote %s! Grobdamas surinkote %d aukso.
lt[1]: Jūs išvadavote %s! Grobdamas surinkote %d aukso.
lt[2]: Jūs išvadavote %s! Grobdamas surinkote %d aukso.
lt[3]: Jūs išvadavote %s! Grobdamas surinkote %d aukso.

en: %s liberated %s and looted %d gold from the city. | %s liberated %s and looted %d gold from the city.
lt[0]: %s išvadavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.
lt[1]: %s išvadavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.
lt[2]: %s išvadavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.
lt[3]: %s išvadavo %s ir prisigrobė %d aukso iš miesto.

en: You have liberated %s!
lt: Jūs išlaisvinote %s!

en: %s liberated %s.
lt: %s išlaisvino %s

en: The %s have stopped building The %s in %s.
lt: %s nutraukė %s statybą tarp %s.

note: TRANS: Possible 'source' of the production change * (in "<city> is building ..." sentence). Preserve leading space.
en:  from the worklist
lt:  iš darbų sąrašo

note: TRANS: "<city> is building <production><source>." * 'source' might be an empty string, or a clause like * " from the worklist".
en: %s is building %s%s.
lt: %s stato %s%s.

en: The %s have started building The %s in %s.
lt: %s pradėjo statyti %s tarp %s.

en: Notice: Wonder %s in %s will be finished next turn.
lt: Pastaba: Stebuklas %s %s bus užbaigtas kitu ėjimu.

en: Suggest throttling growth in %s to use %s (being built) more effectively.
lt: Augimui paspartinti mieste %s siūloma pastatyti %s (yra statoma).

en: %s may soon grow to size %i.
lt: %s gal ituoj užaugti iki dydžio %i.

en: Warning: Famine feared in %s.
lt: Įspėjimas: Bado bijomasi %s.

en: %s grows to size %d.
lt: %s auga iki dydžio %d.

en: Famine feared in %s, %s lost!
lt: Bado bijomasi %s, %s prarasta!

en: Famine causes population loss in %s.
lt: Badas sukelia populiacijos praradimą %s.

en: Famine destroys %s entirely.
lt: Badas sunaikina %s visiškai.

en: Production of %s is upgraded to %s in %s.
lt: %s gamyba yra patobulinta į %s gamybą mieste %s.

en: %s can't upkeep %s, unit disbanded.
lt: %s negali išlaikyti %s, dalinys panaikintas.

en: Citizens in %s perish for their failure to upkeep %s!
lt: Miesto %s gyventojai žūsta negalėdami išlaikyti %s!

en: %s is building %s, which is no longer available.
lt: %s stato %s, kuris daugiau neprieinamas.

en: The %s have finished building %s in %s.
lt: %s pabaigė statyti pastatą %s mieste %s.

en: %s has finished building %s.
lt: %s baigė statyti %s.

en: %s boosts research; you gain %d immediate advance. | %s boosts research; you gain %d immediate advances.
lt[0]: %s paskatino tyrinėjimus; Jūs iš karto gaunate %d pasiekimą.
lt[1]: %s paskatino tyrinėjimus; Jūs iš karto gaunate %d pasiekimus.
lt[2]: %s paskatino tyrinėjimus; Jūs iš karto gaunate %d pasiekimų.
lt[3]: %s paskatino tyrinėjimus; Jūs iš karto gaunate %d pasiekimą.

en: The %s have started building a spaceship!
lt: %s pradėjo statyti erdvėlaivį!

note: TRANS: <city> is finished building <unit/building>.
en: %s is finished building %s.
lt: %s baigė statyti %s.

en: Can't afford to maintain %s in %s, building sold!
lt: Negalime išlaikyti %s mieste %s, pastatas parduotas!

en: Pollution near %s.
lt: Tarša prie %s.

en: Celebrations canceled in %s.
lt: Šventimas atšauktas %s.

en: Order restored in %s.
lt: Tvarka atstatyta %s.

note: TRANS: %s - government form, e.g., Democracy
en: The people have overthrown your %s, your country is in turmoil.
lt: Jūsų %s buvo nuversta. Jūsų šalis sumaištyje.

note: TRANS: "<city> is disbanded into Settler."
en: %s is disbanded into %s.
lt: %s išformuotas į %s.

en: Warning: the %s option is obsolete.  Use -m to enable the metaserver.
lt: Dėmesio: %s parinktis yra pasenusi.  Naudokite -m norėdami įjungti metaserverį.

en: Error: unknown option '%s'
lt: Klaida: nežinomas parametras „%s“

en: This is the server for %s
lt: Tai yra %s serveris

note: TRANS: No full stop after the URL, could cause confusion.
en: You can learn a lot about Freeciv at %s
lt: Apie Freeciv daug galite sužinoti: %s

en: Start the game, or restart after loading a savegame.
lt: Paleisti žaidimą arba pratęsti užsaugotą žaidimą.

en: Show help about server commands and server options.
lt: Rodyti pagalbą apie serverio komandas ir parinktis.

en: Quit the game and shutdown the server.
lt: Išeiti iš žaidimo ir išjungti serverį

note: TRANS: translate text between <> only
en: cut <connection-name>
lt: cut <ryšio-vardas>

en: Cut a client's connection to server.
lt: Ajungti klientą nuo serverio.

note: TRANS: translate text between <> only
en: explain
    explain <option-name>
lt: explain
    explain <parametro-pavadinimas>

en: Explain server options.
lt: Paaiškinti serverio parinktis.

en: Show server options.
lt: Rodyti serverio nustatymus.

note: TRANS: translate text between <> only
en: wall <message>
lt: wall <žinutė>

en: Send message to all connections.
lt: Pasiųsti žinutę visoms jungtims.

note: TRANS: "vote" as an instance of voting
en: Cast a vote.
lt: Balsuoti.

en: Set server option.
lt: Nustatyti serverio parinktį.

note: TRANS: translate text between <> only
en: metaserver <address>
lt: metaserver <adresas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: aitoggle <player-name>
lt: aitoggle <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between [] and <> only
en: take [connection-name] <player-name>
lt: take [ryšio-vardas] <žaidėjo-vardas>

en: Take over a player's place in the game.
lt: Užimti žaidėjo vietą žaidime.

note: TRANS: translate text between [] only
en: observe [connection-name] [player-name]
lt: observe [ryšio-pavadinimas] [žaidėjo-vardas]

en: Observe a player or the whole game.
lt: Stebėti žaidėją arba visą žaidimą.

note: TRANS: translate text between <> only
en: detach <connection-name>
lt: detach <ryšio-pavadinimas>

en: Create an AI player with a given name.
lt: Sukuria DI žaidėją nurodytu vardu.

note: TRANS: translate text between <> only
en: novice
    novice <player-name>
lt: novice
    novice <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: easy
    easy <player-name>
lt: easy
    easy <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: normal
    normal <player-name>
lt: normal
    normal <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: hard
    hard <player-name>
lt: hard
    hard <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: cheating
    cheating <player-name>
lt: cheating
    cheating <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: experimental
    experimental <player-name>
lt: experimental
    experimental <žaidėjo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: cmdlevel
    cmdlevel <level>
    cmdlevel <level> new
    cmdlevel <level> first
    cmdlevel <level> <connection-name>
lt: cmdlevel
    cmdlevel <lygis>
    cmdlevel <lygis> new
    cmdlevel <lygis> first
    cmdlevel <lygis> <ryšio-pavadinimas>

en: End the game immediately in a draw.
lt: Iškart baigti žaidimą lygiosiomis.

note: TRANS: translate text between <> only
en: remove <player-name>
lt: remove <žaidėjo-vardas>

en: Fully remove player from game.
lt: Visiškai pašalina žaidėją iš žaidimo.

note: TRANS: translate text between <> only
en: save
    save <file-name>
lt: save
    save <failo-pavadinimas>

en: Save game to file.
lt: Išsaugo žaidimą į failą.

note: TRANS: translate text between <> only
en: load
    load <file-name>
lt: load
    load <failo-pavadinimas>

en: Load game from file.
lt: Įkelti žaidimą iš failo.

note: TRANS: translate text between <> only
en: read <file-name>
lt: read <failo-vardas>

note: TRANS: translate text between <> only
en: write <file-name>
lt: write <failo-vardas>

en: Simply returns the id of the server.
lt: Paprasčiausiai grąžina serverio identfikacinį numerį.

en: %s Welcome
lt: %s Sveiki atvykę

en: Welcome to the %s Server running at %s port %d.
lt: Sveiki atvykę į %s serverį, paleistą %s %d prievade.

en: Welcome to the %s Server at port %d.
lt: Sveiki atvykę į %s serverį, prievadas %d

en: %s has connected from %s.
lt: %s prisijungė iš %s.

en: Couldn't attach your connection to new player.
lt: Negalime Jūsų prijungti prie naujo žaidėjo.

en:  *** Server is in edit mode. ***
lt:  *** Serveris yra redagavimo režime. ***

en: Client rejected: %s.
lt: Klientas atmestas: %s.

en: %s was rejected: Mismatched capabilities.
lt: %s buvo atmestas dėl nesuderinamų galimybių.

en: Invalid username '%s'
lt: Netinkamas vartotojo vardas „%s“

en: %s was rejected: Invalid name [%s].
lt: %s buvo atmestas: Neleistinas vardas [%s].

en: '%s' already connected.
lt: „%s“ jau prisijungęs.

en: %s was rejected: Duplicate login name [%s].
lt: %sbuvo atmestas: antrąkart jungiamasi tuo pačiu prisijungimo vardu[%s].

en: Lost connection: %s.
lt: Prarastas ryšys: %s.

en: For introductory help, type 'help'.
lt: Norėdami gauti įžanginę pagalbą surinkite 'help'.

en: The %s can't accept %s.
lt: %s negali priimti %s.

en: You don't have tech %s, you can't accept treaty.
lt: Jūs neturite technologijos %s, negalite priimti sutarties.

en: City you are trying to give no longer exists, you can't accept treaty.
lt: Miestas, kurį Jūs bandote atiduoti, nebegzistuoja. Jūs negalite priimti sutarties.

en: You are not owner of %s, you can't accept treaty.
lt: Jūs nesate %s savininkas, negalite priimti sutarties.

en: Your capital (%s) is requested, you can't accept treaty.
lt: Pareikalaute Jūsų sostinė (%s), negalite priimti sutarties.

en: You don't have enough gold, you can't accept treaty.
lt: Neturi pakankamai aukso, dėl to negali priimti sutarties.

en: A treaty containing %d clause was agreed upon. | A treaty containing %d clauses was agreed upon.
lt[0]: Suderinta sutartis turinti %d sąlygą
lt[1]: Suderinta sutartis turinti %d sąlygas
lt[2]: Suderinta sutartis turinti %d sąlygų
lt[3]: Suderinta sutartis turinti %d sąlygą

en: The %s no longer control %s! Treaty canceled!
lt: %s daugiau nebekontroliuoja %s! Sutartis nutraukta!

en: The %s don't have the promised amount of gold! Treaty canceled!
lt: %s neturi pažadėto aukso kiekio! Sutartis nutraukta!

en: You gave an embassy to %s.
lt: Jūs davėte ambasadą %s.

en: %s allowed you to create an embassy!
lt: %s leido jums įsteigti ambasadą!

en: You are taught the knowledge of %s.
lt: Jūs esate išmokomas technologijos %s.

en: You agree on a cease-fire with %s.
lt: Jūs sutinkate su paliaubomis su %s.

en: You agree on an alliance with %s.
lt: Susitariate dėl sąjungos su %s.

en: You give shared vision to %s.
lt: Jūs duodate bendrą regėjimo lauką %s.

en: %s gives you shared vision.
lt: %s duoda Jums bendrą regėjimo lauką.

en: %s canceled the meeting!
lt: %s atšaukė susitikimą!

en: Meeting with %s canceled.
lt: Susitikimas su %s atšauktas.

en: Your diplomatic envoy was decapitated!
lt: Jūsų diplomatijos pasiuntinui buvo nukirsta galva!

en: Your %s poisoned the water supply of %s.
lt: Jūsų %s užnuodijo %s vandens atsargas.

en: %s is suspected of poisoning the water supply of %s.
lt: %s yra įtariamas %s vandens atsargų užnuodijimu.

en: You have established an embassy in %s.
lt: Jūs įkūrėte ambasadą mieste %s.

en: The %s have established an embassy in %s.
lt: %s įkūrė ambasadą mieste %s.

note: TRANS: <diplomat> ... <unit>
en: Your %s succeeded in bribing the %s.
lt: Jūsų %s pavyko papirkti %s.

note: TRANS: The Belgian Spy ... from Paris
en: The %s %s failed to steal technology from %s.
lt: %s %s nepavyko pavogti technologijos iš %s.

en: No new technology found in %s.
lt: Jokių naujų technologijų nerasta %s.

en: Revolt incited in %s, you now rule the city!
lt: Revoliucija pakurstyta %s, jūs dabar valdote miestą!

en: %s has revolted, %s influence suspected.
lt: %s sukilo, įtariama %s įtaka.

en: You cannot sabotage a %s!
lt: Negali sabotuoti %s!

en: The production of %s was destroyed in %s, %s are suspected.
lt: %s gamyba buvo sunaikinta mieste %s. %s yra įtariami.

en: Your %s was caught in the attempt of sabotage!
lt: Bandydamas sabotuoti buvo pagautas Jūsų %s!

en: Your %s destroyed the %s in %s.
lt: Jūsų %s sunaikino %s, esantį %s.

en: The %s destroyed the %s in %s.
lt: %s sunaikino %s, esantį %s.

note: TRANS: <unit> ... <diplomat>
en: An enemy %s has been eliminated by your %s.
lt: Jūsų %2s sunaikino priešą %1s.

en: Your %s was eliminated by a defending %s.
lt: Jūsų %s sunaikino besiginantis %s.

en: Your %s has successfully completed the mission and returned unharmed to %s.
lt: Jūsų %s sėkmingai baigė misiją ir sveikas grįžo į %s.

en: The turn timeout is smaller than zero, fixing at zero.
lt: Laikas, skirtas ėjimui, mažesnis nei nulis. Grąžinama į nulį.

en: High landmass - this may take a few seconds.
lt: Didelis sausumos kiekis, todėl tai gali užtrukti kelias sekundes.

en: Generator 3 didn't place all big islands.
lt: 3 generatorius nepaskirstė didelių salų.

en: Generator 3 left %li landmass unplaced.
lt: 3 generatorius paliko %li sausumos nepaskirstęs.

en: %s is an ambiguous player name-prefix.
lt: %s yra dviprasmiškas žaidėjo vardo priešdėlis.

en: %s is an ambiguous connection name-prefix.
lt: %s yra dviprasmiškas susijungimo pavadinimo priešdėlis.

en: %s to allies: %s
lt: %s sąjungininkams: %s

en: You are not attached to a player.
lt: Jūs nesate prisijungęs prie žaidėjo.

en: %s is not connected.
lt: %s neprisijungęs.

en: There is no connection by the name %s.
lt: Nėra ryšio pavadinimu %s.

en: There is no player nor connection by the name %s.
lt: Nėra nei žaidėjo, nei ryšio vardu %s.

en: Global warming has occurred!
lt: Įvyko globalinis atšilimas!

en: Coastlines have been flooded and vast ranges of grassland have become deserts.
lt: Pakrantės buvo užlietos ir platūs pievų laukai pavirto dykumomis.

en: Nuclear winter has occurred!
lt: Prasidėjo branduolinė žiema!

en: Wetlands have dried up and vast ranges of grassland have become tundra.
lt: Drėgnos žemės išdžiūvo ir paltūs pievų laukai pavirto tundra.

en: Moved your %s due to changing terrain.
lt: Jūsų %s patrauktas dėl besikeičiančio reljefo.

en: Disbanded your %s due to changing terrain.
lt: Jūsų %s panaikintas dėl besikeičiančio reljefo.

en: Not reporting to the metaserver in this game.
lt: Šiame žaidime metaserveriui nėra teikiama ataskaita.

en: The %s are no more!
lt: %s nebėra!

en: Cannot change rates before game start.
lt: Negalima pakeisti normų prieš prasidedant žaidimui.

en: %s rate exceeds the max rate for %s.
lt: %s norma viršija maksimalią %s normą.

en: %s now governs the %s as a %s.
lt: %s dabar valdo %s kaip %s.

en: Revolution: returning to anarchy.
lt: Revoliucija: grįžtama prie anarchijos.

en: You should choose a new government from the government menu.
lt: Jūs turite pasirinkti naują valdymo formą iš valdymo formų meniu.

en: %s no longer gives us shared vision!
lt: %s mums daugiau nebeteikia bendro regėjimo lauko!

en: The senate will not allow you to break treaty with the %s.  You must either dissolve the senate or wait until a more timely moment.
lt: Senatas neleidžia Jums sulaužyti sutarties su %s.  Jūs privalote arba išvaikyti senatą arba laukti palankesnio momento.

en: The senate passes your bill because of the constant provocations of the %s.
lt: Senatas sutinka su Jūsų sprendimu dėl pastovių %s provokacijų.

en: The senate refuses to break treaty with the %s, but you have no trouble finding a new senate.
lt: Senatas atsisako sulaužyti sutartį su %s, bet Jums nekyla problemų surandant naują senatą.

en: The diplomatic state between the %s and the %s is now %s.
lt: Diplomatinė būsena tarp %s ir %s dabar yra %s.

en:  %s canceled the diplomatic agreement! The diplomatic state between the %s and the %s is now %s.
lt:  %s atšaukė diplomatinį susitarimą! Diplomatinė būsena tarp %s ir %s dabar yra %s.

en: %s has attacked your ally %s! You cancel your alliance to the aggressor.
lt: %s užpuolė Jūsų sąjungininką %s! Jūs nutraukiate sąjungą su agresoriumi.

en: Your team mate %s declared war on %s. You are obligated to cancel alliance with %s.
lt: Jūsų komandos draugas %s paskelbė karą %s. Jūs privalote nutraukti sąjungą su %s.

en: Removing player %s.
lt: Pašalinamas žaidėjas %s.

en: You've been removed from the game!
lt: Jūs pašalintas iš žaidimo!

en: %s has been removed from the game.
lt: %s pašalintas iš žaidimo.

en: Please choose a non-blank name.
lt: Pasirinkite ne tuščią vardą

en: That nation is already in use.
lt: Ši tauta jau pasirinkta.

en: You have made contact with the %s, ruled by %s.
lt: Jus nelauktai sutiko %s ir jų valdovas %s.

en: Could not throw %s into civil war - too many players
lt: Negalima įvelti %s į pilietinį karą – per daug žaidėjų

en: Your nation is thrust into civil war.
lt: Jūsų valstybėje kilo pilietinis karas.

note: TRANS: <city> ... the Poles.
en: %s declares allegiance to the %s.
lt: %s paskelbia sąjungą su %s.

note: TRANS: year <name> reports ...
en: %s %s reports on the RICHEST Civilizations in the World.
lt: %s %s ataskaita apie TURTINGIAUSIAS pasaulio civilizacijas.

note: TRANS: year <name> reports ...
en: %s %s reports on the most ADVANCED Civilizations in the World.
lt: %s %s ataskaita apie PAŽANGIAUSIAS pasaulio civilizacijas.

note: TRANS: year <name> reports ...
en: %s %s reports on the most MILITARIZED Civilizations in the World.
lt: %s %s ataskaita apie labiausiai MILITARIZUOTAS pasaulio civilizacijas.

note: TRANS: year <name> reports ...
en: %s %s reports on the HAPPIEST Civilizations in the World.
lt: %s %s ataskaita apie LAIMINGIAUSIAS pasaulio civilizacijas.

note: TRANS: year <name> reports ...
en: %s %s reports on the LARGEST Civilizations in the World.
lt: %s %s ataskaita apie DIDŽIAUSIAS pasaulio civilizacijas.

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Herodotus
lt: Herodoto

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Thucydides
lt: Tucidido

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Pliny the Elder
lt: Plinijaus Vyresniojo

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Livy
lt: Livio

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Toynbee
lt: Toinbio

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Gibbon
lt: Gibono

note: TRANS: [year] <name> [reports ...]
en: Ssu-ma Ch'ien
lt: Ssu-ma Ch'ieno

en: Population
lt: Gyventojai

en: Land Area
lt: Valdoma teritorija

en: Settled Area
lt: Apgyvendinta teritorija

en: Research Speed
lt: Mokslinių tyrinėjimų greitis

en: Military Service
lt: Karinė tarnyba

en: Historian Publishes!
lt: Istorikai paskelbia!

en: %2d: The %s City of %s of size %d,
lt: %2d: %s miestas %s, dydis %d,

en: Traveler's Report:
lt: Keliautojo ataskaita:

en: The Five Greatest Cities in the World!
lt: Penki didingiausi pasaulio miestai!

en: %s in %s (%s)
lt: %s esantis %s (%s)

en: %s has been DESTROYED
lt: %s buvo SUNAIKINTAS

en: (building %s in %s (%s))
lt: (statoma %s %s(%s))

note: TRANS: abbreviation of "square miles"
en:  sq. mi. |  sq. mi.
lt[0]:  kv. myl.
lt[1]:  kv. myl.
lt[2]:  kv. myl.
lt[3]:  kv. myl.

note: TRANS: "M tons" = million tons, so always plural
en:  M tons |  M tons
lt[0]:  mil. tonų
lt[1]:  mil. tonų
lt[2]:  mil. tonų
lt[3]:  mil. tonų

en:  bulb |  bulbs
lt[0]:  lemputė
lt[1]:  lemputės
lt[2]:  lempučių
lt[3]:  lemputė

en:  month |  months
lt[0]:  mėnuo
lt[1]:  mėnesiai
lt[2]:  mėnesių
lt[3]:  mėnuo

en:  ton |  tons
lt[0]:  tona
lt[1]:  tonos
lt[2]:  tonų
lt[3]:  tona

en: Demographics Report:
lt: Demografų ataskaita:

en: Sorry, the Demographics report is unavailable.
lt: Apgailestaujame, tačiau demografinė ataskaita negalima.

en: Population
lt: Gyventojai

note: TRANS: "M goods" = million goods
en: Trade
    (M goods)
lt: Prekyba
    (M prekių)

note: TRANS: "M tons" = million tons
en: Production
    (M tons)
lt: Gamyba
    (M tonų)

en: Cities
lt: Miestai

en: Technologies
lt: Technologijos

en: Military Service
    (months)
lt: Karinė tarnyba
    (mėnesiais)

en: Wonders
lt: Stebuklai

note: TRANS: "sq. mi." is abbreviation for "square miles"
en: Land Area
    (sq. mi.)
lt: Žemės plotas
    (kv.myl.)

note: TRANS: "sq. mi." is abbreviation for "square miles"
en: Settled Area
    (sq. mi.)
lt: Apgyvendintas plotas
    (kv.myl.)

en: Literacy
    (%)
lt: Raštingumas
    (%)

en: Spaceship
lt: Erdvėlaivis

en: Built Units
lt: Statomi dalinai

en: Killed Units
lt: Užmušti daliniai

en: Server cannot read standard input. Ignoring input.
lt: Serveris negali nuskaityti standartinės įvesties. Įvesties ignoruojama.

note: TRANS: Game state for local server
en: Running
lt: Veikia

note: TRANS: Game state for local server
en: Game over
lt: Žaidimas baigtas

en: Scenario map
lt: Scenarijaus žemėlapis

en: All players on a single continent
lt: Visi žaidėjai viename žemyne

en: No restrictions
lt: Be apribojimų

en: No barbarians
lt: Be barbarų

en: Frequent barbarian uprising
lt: Dažni barbarų iškilimai

en: Method used to generate map
lt: Metodas, naudotas žemėlapio generavimui

en: Method used to choose start positions
lt: Metodas, naudojamas parinkti pradinėms pozicijoms

en: Presence of 1x1 islands
lt: 1x1 salų buvimas

en: Whether the poles are separate continents
lt: Ar ašigaliai yra atskiri žemynai

en: All the map is temperate
lt: Visas žemėlapis yra vidutinės temperatūros

en: Average temperature of the planet
lt: Vidutinė planetos temperatūra

en: Percentage of the map that is land
lt: Sausumos procentas žemėlapyje

en: Amount of hills/mountains
lt: Kalvų/kalnų kiekis

en: Global warming
lt: Globalinis atšilimas

en: Nuclear winter
lt: Branduolinė žiema

en: Map generation random seed
lt: Žemėlapio generatoriaus atsitiktinės funkcijos pradinis duomuo

en: Game random seed
lt: Žaidimo atsitiktinė sėkla

en: Minimum number of players
lt: Mažiausias žaidėjų skaičius

en: Maximum number of players
lt: Didžiausias žaidėjų skaičius

en: List of players' initial units
lt: Žaidėjo pradinių dalinių sąrašas

en: Area where initial units are located
lt: Vieta, kurioje išdėstomi pradiniai daliniai

en: This is the radius within which the initial units are dispersed.
lt: Tai yra spindulys, kuriame išsklaidomi pradiniai daliniai.

en: Starting gold per player
lt: Pradinis aukso kiekis žaidėjui

en: At the beginning of the game, each player is given this much gold.
lt: Žaidimo pradžioje kiekvienas žaidėjas gauna tokį aukso kiekį.

en: Number of initial techs per player
lt: Pradinių technologijų skaičius vienam žaidėjui

en: Penalty when getting a free tech
lt: Bauda gaunant nemokamą technologiją

en: Food required for a city to grow
lt: Maistas, reikalingas miestui augti

en: Minimum distance between cities
lt: Mažiausias atstumas tarp miestų

en: Reduce city population after attack
lt: Sumažinti miesto populiaciją po atakos

en: Units inside borders cause no unhappiness
lt: Daliniai valstybės viduje nekelia nepasitenkinimo

en: Ability to do diplomacy with other players
lt: Galimybė vykdyti diplomatiją su kitais žaidėjais.

en: Allowed city names
lt: Leidžiami miestų vardai

en: Barbarian appearance frequency
lt: Barbarų pasirodymo dažnis

en: Whether to enable fog of war
lt: Ar leisti karo rūką

en: Minimum number of cities for civil war
lt: Mažiausias miestų skaičius, reikalingas pilietiniam karui

en: Turns until player contact is lost
lt: Ėjimai, kol prarandamas kontaktas tarp žaidėjų

en: Whether to use natural city names
lt: Ar naudoti natūralius miestų pavadinimus.

en: If enabled, the default city names will be determined based on the surrounding terrain.
lt: Jei įjungta, tai standartiniai miestų pavadinimai bus nustatomi pagal juos supantį reljefą.

en: Maximum seconds per turn
lt: Ėjimui skirtas maksimalus laikas sekundėmis

en: Seconds between PINGs
lt: Sekundės tarp PINGų

en: Time to cut a client
lt: Laikas atjungti klientą

en: Fixed-length turns play mode
lt: Fiksuoto laiko ėjimų žaidimo režimas

en: What is in the Demographics report
lt: Kas yra demografinėje ataskaitoje

en: Turns per auto-save
lt: Kas kelintą ėjimą bus vykdomas automatinis išsaugojimas

en: Savegame compression level
lt: Išsaugotų žaidimų suspaudimo lygis

en: Savegame compression algorithm
lt: Išsaugotų žaidimų spaudimo algoritmas

en: Whether to log player statistics
lt: Ar registruoti žaidėjo statistiką

en: Internal error.
lt: Vidinė klaida

en: You need to have a capital in order to launch your spaceship.
lt: Jums reikia sostinės tam, kad galėtumėte paliesti erdvėlaivį.

en: Your spaceship is already launched!
lt: Jūsų erdvėlaivis jau paleistas!

en: Your spaceship can't be launched yet!
lt: Jūsų erdvėlaivis dar negali būti paleistas!

en: Spaceship action received, but you don't have a spaceship!
lt: Gauta erdvėlaivio komanda, bet Jūs neturite erdvėlavio.

en: You can't modify your spaceship after launch!
lt: Jūs negalite keisti savo erdvėlaivio po paleidimo!

en: That Space Structural would not be connected!
lt: Ši kosminė struktūra nebus prijungta!

en: Your spaceship already has the maximum number of Habitation Modules!
lt: Jūsų erdvėlaivis jau turi maksimalų skaičių apgyvendinimo modulių.

en: Your spaceship already has the maximum number of Life Support Modules!
lt: Jūsų erdvėlaivis jau turi maksimalų skaičių gyvybės palaikymo modulių.

en: Your spaceship already has the maximum number of Solar Panel Modules!
lt: Jūsų erdvėlaivis jau turi maksimalų skaičių saulės jėgainių modulių.

en: The %s spaceship has arrived at Alpha Centauri.
lt: %s erdvėlaivis atvyko į Alfa Kentaura.

en: Without guidance from the capital, the %s spaceship is lost!
lt: Be sostinės vadovavimo %s erdvėlaivis prarastas!

en: Concerned citizens point out that the cease-fire with %s will run out soon.
lt: Susirūpinę gyventojai primena, jog paliaubos su %s tuoj baigsis.

en: The cease-fire with %s has run out. You are now at war with the %s.
lt: Paliaubų laikas su %s baigėsi. Jūs dabar kariaujate su %s.

en: Failed saving game as %s
lt: Nepavyko išsaugoti žaidimo kaip %s

en: Game saved as %s
lt: Žaidimas išsaugotas kaip %s

en: The game is already running.
lt: Žaidimas jau paleistas.

en: Starting game.
lt: Paleidžiamas žaidimas.

en: Warning: rejecting old client %s
lt: Dėmesio: atmetamas senas klientas %s

en: Your client is too old. To use this server, please upgrade your client to a Freeciv 2.2 or later.
lt: Jūsų klientas yra per senas. Kad galėtumėte prisijungti prie šio serverio, prašome atsinaujinti savo klientą į Freeciv 2.2 arba naujesnį.

en: %s nation is already in use.
lt: %s tauta jau pasirinkta.

en: %s is the %s ruler %s.
lt: %s yra %s valdovas %s.

en: %s rules the %s.
lt: %s valdo %s.

en: The game is over...
lt: Žaidimas baigtas...

en: Can't use an empty name.
lt: Negaliu naudoti tuščio vardo.

en: That name exceeds the maximum of %d chars.
lt: Vardo ilgis viršija %d raidžių maksimumą.

en: That name is not allowed.
lt: Šis vardas neleidžiamas

note: TRANS: ambiguous command
en: (ambiguous)
lt: (dviprasmiškas)

en: Name is empty, so cannot be a player.
lt: Vardas tuščias, taigi negali būti žaidėjo.

en: Name is too long, so cannot be a player.
lt: Vardas per ilgas, taigi negali būti žaidėjo.

en: No player by the name of '%s'.
lt: Nėra tokio žaidėjo, vardu '%s'.

en: Name is empty, so cannot be a connection.
lt: Vardas yra tuščias, todėl jungtis negali būti sukurta.

en: Name is too long, so cannot be a connection.
lt: Vardas yra per ilgas, todėl jungtis negali būti sukurta.

en: Connection name prefix '%s' is ambiguous.
lt: Jungties vardo priešdėlis „%s“ yra dviprasmiškas.

en: No connection by the name of '%s'.
lt: Nėra tokios jungties, pavadinimu '%s'.

en: Metaserver connection is open.
lt: Metaserverio jungtis yra atvira.

en: Metaserver connection is closed.
lt: Metaserverio jungtis yra uždara.

en: Metaserver connection is already open.
lt: Metaserverio jungtis jau yra atvira.

en: Metaserver connection is already closed.
lt: Metaserverio jungtis jau yra uždara.

en: Metaserver is now [%s].
lt: Metaserveris dabar yra [%s].

en: Server id: %s
lt: Serverio id: %s

en: You cannot save games manually on this server.
lt: Rankiniu būdu šiame serveryje žaidmų išsaugoti negalite.

en: %s is now under AI control.
lt: %s dabar valdo DI.

en: %s is now under human control.
lt: %s dabar valdo žmogus.

en: A player already exists by that name.
lt: Žaidėjas tokiu vardu jau egzistuoja.

en: A user already exists by that name.
lt: Vartotojas šiuo vardu jau egzistuoja.

en: Can't add more players, server is full.
lt: Neįmanoma pridėti daugiau žaidėjų, serveris pilnas.

en: Removed player %s from the game.
lt: Žaidėjas %s pašalintas iš žaidimo

en: Name "%s" disallowed for security reasons.
lt: Vardas "%s" neleidžiamas dėl saugumo priežasčių.

en: Could not read script file '%s'.
lt: Negalima perskaityti scenarijaus failo „%s“.

en: Could not write script file '%s'.
lt: Negalima įrašyti scenarijaus failo „%s“.

en: Invalid argument %d.
lt: Netinkamas argumentas %d.

en: Usage:
    %s
lt: Naudojimas:
    %s

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Status: %s
lt: Būsena: %s

en: changeable
lt: keičiamas

en: fixed
lt: fiksuotas

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Explanations are available for the following server options:
lt: Paaiškinimai galimi šioms serverio parinktims:

en: No explanation for that yet.
lt: Šitam dar nėra paaiškinimo.

en: Ambiguous option name.
lt: Dviprasmiškas parinkties vardas.

en: Server Operator: %s
lt: Serverio operatorius: %s

en: Player '%s' now has AI skill level '%s'.
lt: Žaidėjas „%s“ turi DI meistriškumo lygį „%s“.

en: %s is not controlled by the AI.
lt: DI nekontroliuoja %s.

en: Default AI skill level set to '%s'.
lt: Numatytas DI meistriškumo lygis nustatytas į „%s“.

en: This command is client only.
lt: Ši komanda skirta tik klientui.

en: Only players may use the away command.
lt: Tik žaidėjai gali naudoti away komandą

en: %s set to away mode.
lt: %s dabar yra nutolimo režime.

en: %s returned to game.
lt: %s grįžo į žaidimą.

en: Unknown option '%s'.
lt: Nežinomas parametras „%s“.

en: All options with non-default values
lt: Visos parinktys su nestandartinėmis reikšmėmis

en: All options
lt: Visi nustatymai

en: Vital options
lt: Gyvybiškai svarbios nuostatos

en: Situational options
lt: Nuostatos, priklausomos nuo situacijos

en: Rarely used options
lt: Retai naudojamos nuostatos

en: Option
lt: Nuostata

en: Cannot change teams once game has begun.
lt: Negalima pakeisti komandų žaidimui prasidėjus.

en: Undefined argument.  Usage:
    %s
lt: Neapibrėžtas argumentas.  Naudojimas:
    %s

en: No such team %s.  Please give a valid team name or number.
lt: Nėra tokios komandos %s.  Pateikite galiojantį komandos vardą arba numerį.

en: Cannot team a barbarian.
lt: Negalite sudaryti komandos su barbaru.

en: Player %s set to team %s.
lt: Žaidėjas %s priskirtas komandai %s.

note: TRANS: "Vote" as a process. Used as part of a sentence.
en: Vote
lt: Balsuoti

en: There are no votes going on.
lt: Nevyksta balsavimas.

en: You are not allowed to use this command.
lt: Jums neleidžiama naudoti šios komandos.

en: Value must be an integer.
lt: Vertė turi būti sveikasis skaičius.

note: TRANS: "vote" as a process
en: No such vote (%d).
lt: Nėra tokio balso (%d).

en: You voted for "%s"
lt: Balsavai už „%s“

en: You voted against "%s"
lt: Balsavai prieš „%s“

en: Value 2 & 3 must be integer.
lt: Vertės 2 ir 3 turi būti sveikieji skaičiai.

en: Bad map coordinates.
lt: Blogos žemėlapio koordinatės.

en: No city at this coordinate.
lt: Nurodytomos koordinatėmis miestas nerastas.

en: %s %s no longer debugged.
lt: %s %s daugiau nebederinamas.

en: Value 2 must be integer.
lt: Vertė 2 turi būti sveikasis skaičius.

en: Unit %d does not exist.
lt: Dalinys %d neegzistuoja.

en: %s is already observing %s.
lt: %s jau stebi %s.

en: %s is already observing.
lt: %s jau stebi.

en: %s now observes %s
lt: %s dabar stebi %s

en: %s now observes
lt: %s dabar stebi

en: Human
lt: Žmogus

en: Alive
lt: Gyvas

en: Dead
lt: Miręs

en: You can not detach other users.
lt: Jūs negalite atjungti kitų žaidėjų.

en: %s is not attached to any player.
lt: %s nėra prisijungęs prie jokio žaidėjo.

en: %s detaching from %s
lt: %s atsijungia nuo %s

en: %s no longer observing.
lt: %s daugiau nebestebi.

en: Cannot load a game while another is running.
lt: Neįmanoma įkelti žaidimą, kol kitas veikia.

en: Could not load savefile: %s
lt: Negalima įkelti išsaugoto žaidimo: %s

en: Goodbye.
lt: Viso.

en: Sorry, you are not allowed to use server commands.
lt: Apgailestaujame, bet Jums neleidžiama naudotis serverio komandomis.

en: (server prompt)
lt: (serverio žinutė)

en: Ending the game. The server will restart once all clients have disconnected.
lt: Baigiamas žaidimas. Serveris pasileis iš naujo, kai visi klientai atsijungs.

en: Cannot end the game: no game running.
lt: Žaidimo baigti negalime, nes nevyksta joks žaidimas.

en: You cannot surrender now.
lt: Šiuo metu negalite pasiduoti.

en: All players are ready; starting game.
lt: Visi žaidėjai pasiruošę; paleidžiamas žaidimas.

note: TRANS: given when /start is invoked during gameover.
en: Cannot start the game: the game is waiting for all clients to disconnect.
lt: Negalima paleisti žaidimo, nes žaidimas laukia, kol atsijungs visi klientai.

note: TRANS: given when /start is invoked while the game * is running.
en: Cannot start the game: it is already running.
lt: Negalime paleisti žaidimo, nes jis jau vyksta.

en: Cutting connection %s.
lt: Atjungiamas susijungimas %s.

note: TRANS: <untranslated name> - translated short help
en: Command: %s  -  %s
lt: Komanda: %s  –  %s

note: TRANS: <untranslated name>
en: Command: %s
lt: Komanda: %s

en: Synopsis:
lt: Reziumė:

en: Level: %s
lt: Lygis: %s

en: The following server commands are available:
lt: Šios serverio komandos yra galimos:

en: Help argument '%s' is ambiguous.
lt: Pagalbos argumentas „%s“ yra dviprasmiškas.

en: List of connections to server:
lt: Prisijungimų prie serverio sąrašas:

en: <no connections>
lt: <nėra susijungimų>

en: List of players:
lt: Žaidėjų sąrašas:

en: <no players>
lt: <nėra žaidėjų>

en: , ready
lt: , pasiruošęs

en: , not ready
lt: , nepasiruošęs

en: , Dead
lt: , Miręs

en: , difficulty level %s
lt: , sunkumo lygis %s

note: TRANS: preserve leading space
en:  (observer mode)
lt:  (stebėjimo reežimas)

en: List of scenarios available:
lt: Galimų scenarijų sąrašas:

en: List of teams:
lt: Komandų sąrašas:

en: The %s have researched %s.
lt: %s atrado %s

en: Discovery of %s OBSOLETES %s in %s!
lt: %s atradimas PANAIKINA %s mieste %s veikimą!

en: Discovery of %s makes the government form %s available. You may want to start a revolution.
lt: %s atradimas padaro %s prieinamą. Jūs galbūt norėsite pradėti revoliuciją.

en: Learned %s. Our scientists focus on %s; goal is %s.
lt: Išmokta(s) %s. Mokslininkai dirba ties %s; tikslas yra %s.

en: Technology goal is %s.
lt: Tyrimų tikslas yra %s.

en: You steal %s from the %s.
lt: Pavogei %s iš %s.

en: The %s stole %s from you!
lt: %s iš tavęs pavogė %s!

en: The %s have stolen %s from the %s.
lt: %s pavogė %s iš %s.

en: Illegal packet, can't upgrade %s (yet).
lt: Blogas paketas, dar negalima patobulinti %s.

en: No units could be upgraded.
lt: Jokie daliniai negali būti patobulinti.

note: TRANS: %s is list of units separated by "or".
en: Only %s can build a city.
lt: Tik %s gali statyti miestą.

en: Can't build a city.
lt: Negaliu statyti miesto.

note: TRANS: %s is list of units separated by "or".
en: Only %s can add to a city.
lt: Tik %s gali prisidėti prie miesto.

en: Can't add to a city.
lt: Negalime pridėti prie miesto.

en: %s unit has no moves left to add to %s.
lt: %s dalinys daugiau nebeturi ėjimų ir negali prisijungti prie miesto %s.

en: %s unit has no moves left to build city.
lt: %s dalinys daugiau nebeturi ėjimų ir negali statyti miesto.

en: %s is too big to add %s.
lt: %s nėra toks didelis kaip %s.

en: %s needs an improvement to grow, so you cannot add %s.
lt: %s reikia patobulinimo, kad galėtų augti, todėl negalite pridėti %s.

en: Can't add %s to %s.
lt: Negalime pridėti %s prie %s.

en: %s added to aid %s in growing.
lt: %s prisijungė pagelbėti %s augti.

en: The nuclear attack on %s was avoided by your SDI defense.
lt: Branduolinio ginklo atakos %s buvo išvengta Jūsų SDI gynybos dėka.

en: This type of troops cannot take over a city.
lt: Šio tipo daliniai negali užimti miesto

en: Cannot attack unless you declare war first.
lt: Negalite atakuoti prieš tai nepasklebę karo.

en: %s can only move into your own zone of control.
lt: %s gali eiti tik į savo kontrolės zoną.

en: This unit has no moves left.
lt: Daliniui nėra likusių ėjimų.

en: This unit is being transported, and so cannot bombard.
lt: Šis dalinys yra transportuojamas, todėl negali bombarduoti.

en: A transported unit is not allied to all units or city on target tile.
lt: Perkeltas dalinys nėra sąjunginkinkas su visais tame laukelyje esančiu miestu ar daliniais.

en: Sorry, your %s cannot establish a trade route here!
lt: Apgailestaujame, tačiau čia Jūsų %s negali įkurti prekybos kelio!

en: Your %s has run out of hit points.
lt: Jūsų %s baigėsi gyvybės taškai.

en: Your %s has returned to refuel.
lt: Jūsų %s grįžo pasipildyti degalų.

en: Your %s has run out of fuel.
lt: Jūsų %s pasibaigė degalai.

en: Teleported your %s to %s.
lt: Jūsų %s teleportuotas į %s.

note: TRANS: A unit is disbanded to resolve stack conflicts.
en: Disbanded your %s.
lt: Išmontuotas Jūsų %s.

en: Unable to defend %s, %s has lost the game.
lt: Negalime apginti %s, %s pralošė žaidimą.

en: Losing %s meant losing the game! Be more careful next time!
lt: %s praradimas reiškė žaidimo pralaimėjimą! Kitą kartą būkite atsargesnis!

en: %s lost when %s was lost.
lt: %s prarastas, kai %s buvo prarastas.

en: %s escaped the destruction of %s, and fled to %s.
lt: %s išsigelbėjo iš %s ir pabėgo į %s.

note: TRANS: "Cannon lost when the Polish Destroyer * attacked the German Musketeers."
en: %s lost when the %s %s attacked the %s %s.
lt: %s prarastas, kai %s %s užpuolė %s %s.

en: Your %s was nuked by %s.
lt: Ant Jūsų %s buvo numesta branduolinė bomba, kurią numetė %s.

en: yourself
lt: patį save

en: %s was nuked by %s.
lt: Ant %s buvo numesta branduolinė bomba. Ją numetė %s.

en: You nuked %s.
lt: Jūs numetėte branduolinę bombą ant %s.

en: %s transported successfully.
lt: %s sėkmingai transportuotas.

en: This unit type can not be paradropped.
lt: Šio tipo dalinys negali būti nuliestas parašiutu.

en: The destination location is not known.
lt: Tikslo vieta nežinoma.

en: The distance to the target (%i) is greater than the unit's range (%i).
lt: Atstumas iki taikinio  (%i) yra didesnis nei dalinio šaudymo atstumas  (%i).

en: This unit cannot paradrop into %s.
lt: Šitas dalinys negali nusileisti parašiutu į %s.

en: Your %s paradropped into the %s and was lost.
lt: Jūsų %s nusileido parašiutu į %s ir buvo sunaikintas.

en: Your %s was killed by enemy units at the paradrop destination.
lt: Jūsų %s buvo nužudytas priešo dalinių nusileidimo parašiutais vietoje.

en: Orders for %s aborted after enemy movement was spotted.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti, nes pastebėtas priešo judėjimas.

en: Orders for %s aborted as there are units nearby.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti, nes gretimais yra kitų dalinių.

en: Orders for %s aborted because building of city failed.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti, nes žlugo miesto statyba.

en: Orders for %s aborted since they give an invalid activity.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti, nes jiems netinkamai įsakyta.

en: Orders for %s aborted since they give an invalid location.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti, nes jiems nurodyta netinkama vieta.

en: Orders for %s aborted as there are units in the way.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti, nes kelyje yra kitų dalinių.

en: Orders for %s aborted because of failed move.
lt: Dalinio %s įsakymai nutraukti dėl blogo ėjimo.

en: Attempt to change homecity for %s failed.
lt: Bandymas daliniui %s pakeisti namų miestą žlugo.

en: Attempt to establish trade route for %s failed.
lt: Bandymas sukurti prekybos kelią miestui %s žlugo.

en: Attempt to build wonder for %s failed.
lt: Pastangos pastatyti stebukla mieste %s žlugo.

en: Your %s has invalid orders.
lt: Jūsų %s gavo klaidingus nurodymus.

en: Empty argument for "%s".
lt: Nenurodytas "%s" parametras.

en: Missing argument for "%s".
lt: Trūksta "%s" parametro.

en: Bad log level "%s".
lt: Netinkamas registravimo lygis „%s“.

en: Bad log level %d in "%s".
lt: Netinkamas registravimo lygis %d tarp "%s".

en: Freeciv must be compiled with the DEBUG flag to use debug level %d.
lt: Freeciv turi būti sukompiliuotas su DEBUG parametru, jei norite naudoti %d derinimo lygį.

en: Badly formed log level argument "%s".
lt: Klaidingai suformuotas registravimo lygio parametras "%s".

en: Empty filename in log level argument "%s".
lt: Nenurodytas failo vardas tarp registravimo lygio parametro "%s".

en: last message repeated %d time | last message repeated %d times
lt[0]: pakutinė žinutė pakartota %d kartą
lt[1]: pakutinė žinutė pakartota %d kartus
lt[2]: pakutinė žinutė pakartota %d kartų
lt[3]: pakutinė žinutė pakartota %d kartą

note: TRANS: preserve leading space
en:  (total %d repeat) |  (total %d repeats)
lt[0]:  (iš viso %d pakartojimas)
lt[1]:  (iš viso %d pakartojimai)
lt[2]:  (iš viso %d pakartojimų)
lt[3]:  (iš viso %d pakartojimas)

note: TRANS: "...: <externally translated error string>."
en: Could not read data directory %s: %s.
lt: Nepavyko perskaityti duomenų katalogo %s: %s.

en: %s: Fatal error: you're trying to run me as superuser!
lt: %s: Kritinė klaida: bandoma paleisti programą administracinio vartotojo teisėmis!

en: Use a non-privileged account instead.
lt: Naudokite neprivilegijuotą vartotoją.

en: exact match
lt: tiksliai atitinka

en: only match
lt: tikslus atitikmuo

en: ambiguous
lt: dviprasmiškas

en: empty
lt: tuščias

en: too long
lt: per ilgas

en: non-match
lt: neatitinka

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų
lt[3]: diena

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valanda

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minutė

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių
lt[3]: sekundė

en: error %ld (failed FormatMessage)
lt: klaida %ld (nepavyko paleisti FormatMessage)

en: error %d (compiled without strerror)
lt: klaida %d (kompiliuotas be strerror)
