kipiplugins - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Copy to Clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈر

en: <i>unavailable</i>
ug: <i>يوق</i>

en: <i>Created:</i>
ug: <i>قۇرۇلغان:</i>

en: <i>Sensitivity:</i>
ug: <i>سەزگۈرلۈك:</i>

en: 
    %1|Camera RAW files
ug: 
    %1|كامېرا خام ھۆججەتلىرى

en: Select an Image
ug: سۈرەت تاللاڭ

en: Select Images
ug: سۈرەتلەرنى تاللاش

en: Handbook
ug: قوللانما

en: Thumbnail
ug: كىچىك سۈرەت

en: File Name
ug: ھۆججەت ئاتى

en: If Target File Exists:
ug: ئەگەر نىشان ھۆججەت مەۋجۇت بولسا:

en: Overwrite automatically
ug: ئاپتوماتىك قاپلىسۇن
