skanlite - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Zoom In
eo: Enzomi

en: Zoom Out
eo: Elzomi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
eo: Agordo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
eo: Bildo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGB)
en: General
eo: Ĝeneralo

en: About
eo: Pri

en: Opening the selected scanner failed.
eo: Malfermo de la elektita Skanilo fiaskis.

[ctx: prefix for auto naming]
en: Image-
eo: Bildo-
