skanlite - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Skanlite
pa: ਸਕੈਨਲਾਈਟ

en: developer
pa: ਡਿਵੈਲਪਰ

en: contributor
pa: ਯੋਗਦਾਨੀ

en: Importing libksane to extragear
pa: libksane ਨੂੰ ਐਕਸਰਾ-ਗੇਅਰ 'ਚ ਲਿਆਂਦਾ

en: Writing the user manual
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਕਿਤਾਬ ਲਿਖੀ

en: Help with translations
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਵਿੱਚ ਮੱਦਦ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save Location:
pa: ਸੰਭਾਲਣ ਟਿਕਾਣਾ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, namePrefixLabel)
en: Name & Format:
pa: ਨਾਂ ਅਤੇ ਫਾਰਮੈਟ:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkanliteSettings)
en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Save mode:
pa: ਸੰਭਾਲਣ ਮੋਡ:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for every image
pa: ਹਰੇਕ ਚਿੱਤਰ ਲਈ ਸੰਭਾਲੋ ਡਾਈਲਾਗ ਖੋਲ੍ਹੋ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, saveModeCB)
en: Open the save dialog for the first image only
pa: ਕੇਵਲ ਪਹਿਲੇ ਚਿੱਤਰ ਲਈ ਹੀ ਸੰਭਾਲੋ ਡਾਈਲਾਗ ਖੋਲ੍ਹੋ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, imgPrefix)
en: Image
pa: ਚਿੱਤਰ

en: About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ

en: Skanlite Settings
pa: ਸਕੈਨਲਾਈਟ ਸੈਟਿੰਗ

en: Opening the selected scanner failed.
pa: ਚੁਣਿਆ ਸਕੈਨਰ ਖੋਲ੍ਹਣ ਵਾਸਤੇ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ।

en: Failed to save image
pa: ਚਿੱਤਰ ਸੰਭਾਲਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ
