Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Home Timeline
hr: Naslovna stranica

en: Replies
hr: Odgovori

en: Direct Messages
hr: Izravne poruke

en: Connecting to Twitter...
hr: Spajanje na Twitter...

en: Twitter authorization required.
hr: Nužna je Twitter autorizacija.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
hr: Molimo otvorite sljedeći URL i kliknite na "Allow" kako biste dozvolili spajanje Smuxi aplikacije sa vašim Twitter korisničkim računom: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
hr: Nakon što ste dozvolili pristup svojem Twitter računu, Twitter će vam dati PIN.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
hr: Molimo upišite: /pin PIN_SA_TWITTERA

en: Connection failed!
hr: Povezivanje nije uspjelo!

en: Connection failed! Reason:
hr: Povezivanje nije uspjelo! Razlog:

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
hr: Hvatamo korisničke Twitter detalje, molimo budite strpljivi...

en: Finished fetching user details.
hr: Hvatanje korisničkih detalja je završeno.

en: Successfully connected to Twitter.
hr: Povezivanje sa Twitterom je uspješno.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
hr: Hvatanje korisničkih Twitter detalja nije uspjelo. Razlog:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
hr: Hvatamo Twitter prijatelje, molimo budite strpljivi...

en: Finished fetching friends.
hr: Hvatanje prijatelja je uspješno.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
hr: Hvatanje Twitter prijatelja nije uspjelo. Razlog:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
hr: Twitter naredbe

en: No pending authorization request!
hr: Nema zahtjeva za autorizaciju!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
hr: Twitter autorizacija nije uspjela: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
hr: Twitter ne prihvaća vaš PIN.  Da li ste ga ispravno unijeli?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
hr: Molimo pokušajte ponovno tako da zatvorite ovu karticu i spojite se na Twitter {0} korisnički račun.

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
hr: Migracija Twitter računa sa basic auth na OAuth.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
hr: Vaš Twitter račun "{0}" je uspješno autoriziran za Smuxi

en: Could not update status - Reason: {0}
hr: Ažuriranje statusa nije uspjelo - Razlog: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
hr: Nije moguće poslati poruku - niste naveli kome je treba poslati. Upotrijebite: /msg $nick poruka

en: Could not send message - Reason: {0}
hr: Nije moguće poslati poruku - Razlog: {0}

en: Could not send message - the specified user does not exist.
hr: Nije moguće poslati poruku - navedeni korisnik ne postoji.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason:
hr: Došlo je do greške pri hvatanju status vaših Twitter prijatelja. Razlog:

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason:
hr: Došlo je do greške pri hvatanju Twitter odgovora. Razlog:

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason:
hr: Došlo je do greške pri hvatanju izravnih Twitter poruka. Razlog:

en: Twitter didn't send a valid response, they're probably overloaded
hr: Twitter ne šalje valjani odgovor, poslužitelj je vjerojatno preopterećen
