Smuxi - IRC client - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Home Timeline
tr: Anasayfa Zaman Akışı

en: Replies & Mentions
tr: Yanıtlar & Bahsedenler

en: Direct Messages
tr: Direkt Mesajlar

en: Using proxy: {0}:{1}
tr: {0}:{1} vekil sunucusu kullanılıyor

en: Connecting to Twitter...
tr: Twitter ile bağlantı kuruluyor...

en: Twitter authorization required.
tr: Twitter yetkilendirmesi gerekiyor.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
tr: Lütfen verilen bağlantıyı açın ve Smuxi'nin Twitter hesabınıza bağlanmasına izin vermek için "İzin ver" 'e tıklayın: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
tr: Smuxi'ye Twitter hesabınıza erişim izni verdiğinizde, Twitter bir PIN sağlayacak.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
tr: Lütfen şunu yazın: /pin TWITTERDAN_VERİLEN_PIN

en: Connection failed!
tr: Bağlantı başarısız oldu!

en: Connection failed! Reason: {0}
tr: Bağlantı başarısız oldu! Neden: {0}

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
tr: Twitter'dan kullanıcı ayrıntıları getiriliyor, lütfen bekleyin...

en: Finished fetching user details.
tr: Kullanıcı ayrıntılarının getirilmesi tamamlandı.

en: Successfully connected to Twitter.
tr: Twitter ile başarıyla bağlantı kuruldu.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
tr: Twitter'dan kullanıcı ayrıntılarının getirilmesi başarısız oldu. Neden:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
tr: Twitter'dan arkadaşlar getiriliyor, lütfen bekleyin...

en: Finished fetching friends.
tr: Arkadaş getirilmesi tamamlandı.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
tr: Twitter'dan arkadaş getirilmesi başarısız oldu. Neden:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
tr: Twitter Komutları

en: No pending authorization request!
tr: Bekleyen yetkilendirme isteği yok!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
tr: Twitter yetkilendirmesi başarısız oldu: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
tr: Twitter PIN'inizi kabul etmedi. Doğru girdiniz mi?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
tr: Lütfen bu sekmeyi kapatıp "{0}" Twitter hesabı ile yeniden bağlantı kurarak yeniden deneyin.

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
tr: Twitter hesabı temel yetkilendirmeden OAuth yetkilendirmesine geçirildi.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
tr: "{0}" Twitter hesabı Smuxi için başarıyla yetkilendirildi

en: Could not update status - Reason: {0}
tr: Durum güncellenemedi - Neden: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
tr: Mesaj gönderilemedi - hedef belirtilmedi. Şunu kullanın: /msg $takma_ad mesaj

en: Could not send message - Reason: {0}
tr: Mesaj gönderilemedi - Neden: {0}

en: Other timelines
tr: Diğer zaman akışları

en: Could not send message - the specified user does not exist.
tr: Mesaj gönderilemedi - belirtilen kullanıcı mevcut değil.

en: Search {0}
tr: Ara {0}

en: Successfully deleted tweet {0}.
tr: {0} tweeti başarıyla silindi.

en: Successfully favorited tweet {0}.
tr: {0} tweeti başarıyla favorilere eklendi.

en: Successfully unfavorited tweet {0}.
tr: {0} tweeti başarıyla favorilerden çıkarıldı.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason: {0}
tr: Twitter'dan arkadaşların zaman akışı getirilirken bir hata oluştu. Neden: {0}

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason: {0}
tr: Twitter'dan yanıtlar getirilirken bir hata oluştu. Neden: {0}

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason: {0}
tr: Twitter'dan direkt mesajlar getirilirken bir hata oluştu. Neden: {0}

en: Twitter didn't send a valid response, they're probably overloaded
tr: Twitter geçerli bir yanıt göndermedi, büyük olasılıkla yoğunluk var
