fcitx - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Press Escape to go back
ca: Premeu Esc per tornar

en: Direct
ca: Directe

en: Full Katakana
ca: Katakana complet

en: Half ASCII
ca: ASCII mig

en: Full ASCII
ca: ASCII complet

en: Half Katakana
ca: Mig katakana

en: Composition Mode
ca: Mode de composició

en: Tool
ca: Eina

en: Mozc Tool
ca: Eina mozc

en: Configuration Tool
ca: Eina de configuració

en: Dictionary Tool
ca: Eina de diccionari

en: Hand Writing
ca: Escriptura a mà

en: Character Palette
ca: Paleta de caràcters

en: Add Word
ca: Afegeix una paraula

en: About Mozc
ca: Quant al mozc

en: Press Ctrl+Alt+H to show usages.
ca: Premeu Ctrl+Alt+H per mostrar els usos.
