kiten 0 - en to hr translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, fileList)
en: Name
hr: Naziv

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigSearching)
en: Searching
hr: Pretraživanje

en: Dictionaries
hr: Rječnici

en: Searching...
hr: Pretražuje se …

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolbar)
en: Search Toolbar
hr: Traka pretraživanja

en: Original author
hr: Izvorni autor

en: svg icon
hr: SVG ikona
