skim - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Generic Table
fr: Table Générique

en: Show &prompt
fr: Affichage &invite

en: Show key &hint
fr: Affichage &conseil de saisie

en: Save &user table in binary format
fr: Sauvegarde table &utilisateur au format binaire

en: Show the u&ser defined phrases first
fr: Priorité phrases utili&sateur

en: Show &longer phrases first
fr: Priorité phrases &longues

en: General
fr: Communs

en: Full width &letter
fr: &Lettres entières

en: &Mode switch
fr: Changement de &mode

en: Full width &punctuation
fr: &Ponctuation entière

en: &Add phrase
fr: &Ajout de phrase

en: &Delete phrase
fr: &Suppression de phrase

en: Keyboard
fr: Clavier
