Ingo H3 (1.2-cvs) - en to pl translation catalogue (253 entries)

en:  and
pl:  i

en:  or
pl:  lub

en: "%s" are not valid email addresses.
pl: "%s" nie są ważnymi adresami email.

en: "%s" is not a valid email address.
pl: "%s" nie jest ważnym adresem email.

en: %d users with login %s found, one expected.
pl: Znaleziono %d użytkowników z loginem %s, oczekiwano jednego.

en: %s The driver said: %s
pl: %s Sterownik odpowiedział: %s

en: %s is not supported in the current filtering driver.
pl: %s nie jest wspierane przez obecny sterownik filtrowania.

en: ALL of the following
pl: WSZYSTKIE następujące

en: ANY of the following
pl: JAKIEKOLWIEK z następujących

en: Action for blacklisted addresses:
pl: Czynności dla adresów z czarnej listy:

en: Activate Script
pl: Aktywuj skrypt

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
pl: Aktywowanie skryptu dla "%s" nie powiodło się: (%d) %s

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Address(es) to forward to:
pl: Adres(y), na które przekazać:

en: Addresses to not send responses to:
pl: Adresy, na które nie wysyłać odpowiedzi:

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Answered
pl: Odpowiedzianą

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

en: Are you sure you want to delete this rule?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę regułę?

en: Automatically activate the script after each change?
pl: Czy aktywować skrypt automatycznie po każdej zmianie?

en: Backends
pl: Backendy

en: Basic Settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Bcc
pl: UDW

en: Begins with
pl: Rozpoczyna się od

en: Bind failed: (%s) %s
pl: Powiązanie nie powiodło się: (%s) %s

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Blacklist Edit
pl: Edytuj czarną listę

en: Blacklisted Addresses
pl: Adresy na czarnej liście

en: Body
pl: Treść

en: Case Sensitive
pl: Rozróżnianie wielkości liter

en: Cc
pl: DW

en: Changes saved.
pl: Zachowano zmiany.

en: Connection failure
pl: Błąd połączenia

en: Contains
pl: Zawiera

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy %s
pl: Kopiuj %s

en: Copy of %s
pl: Kopia %s

en: Could not validate IMAP mailbox.
pl: Nie można sprawdzić ważności skrzynki pocztowej IMAP.

en: Create new folder
pl: Utwórz nowy folder

en: DISABLED:
pl: WYŁĄCZONE:

en: Deactivate Script
pl: Deaktywuj skrypt

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete Condition
pl: Warunek usuwania

en: Delete message completely
pl: Całkowicie usuń wiadomość

en: Deleted
pl: Usuniętą

en: Deliver into my Inbox
pl: Dostarcz do moich odebranych

en: Deliver into my Inbox and copy to...
pl: Dostarcz do moich odebranych i skopiuj do...

en: Deliver into my Inbox and redirect to...
pl: Dostarcz do moich odebranych i przekieruj do...

en: Deliver to folder...
pl: Dostarcz do folderu...

en: Description
pl: Opis

en: Destination (To, Cc, Bcc, etc.)
pl: Przeznaczenie (Do, DW, UDW, itp.)

en: Disable %s
pl: Wyłącz %s

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display detailed notification when each filter is applied?
pl: Czy wyświetlać szczegółowe powiadomienie podczas stosowania każdego filtra?

en: Do not send responses to bulk or list messages?
pl: Czy nie wysyłać odpowiedzi do wiadomości pustych lub z listy?

en: Do this:
pl: Zrób to:

en: Doesn't begin with
pl: Nie zaczyna się od

en: Doesn't contain
pl: Nie zawiera

en: Doesn't end with
pl: Nie kończy się na

en: Doesn't exist
pl: Nie istnieje

en: Doesn't match (with placeholders)
pl: Nie pasuje (z zastępnikami)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Enable %s
pl: Włącz %s

en: End of vacation:
pl: Koniec nieobecności:

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Equal to
pl: Jest równe

en: Error retrieving current script: (%d) %s
pl: Błąd przy pobieraniu bieżącego skryptu: (%d) %s

en: Existing Rules
pl: Istniejące reguły

en: Exists
pl: Istnieje

en: Expected 1 object, got %d.
pl: Oczekiwano 1 obiektu, otrzymano %d.

en: Failed to read from socket:
pl: Nie udało się odczytać z gniazdka:

en: Failed to write to socket:
pl: Nie udało się zapisać do gniazdka:

en: Failed to write to socket: (connection lost!)
pl: Nie udało się zapisać do gniazdka: (połączenie utracone!)

en: Field
pl: Pole

en: Filter All Messages
pl: Filtruj wszystkie wiadomości

en: Filter Only Seen Messages
pl: Filtruj tylko widziane wiadomości

en: Filter Only Unseen Messages
pl: Filtruj tylko niewidziane wiadomości

en: Filter Options
pl: Opcje filtra

en: Filter Rule
pl: Reguła filtrowania

en: Filter Rules
pl: Reguły filtrowania

en: Filter Script Display
pl: Ekran skryptu filtrowania

en: Filter _Rules
pl: _Reguły filtrów

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
pl: Działanie filtra: %s wiadomości zostało skopiowanych do folderu "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
pl: Działanie filtra: %s wiadomości zostało skasowanych.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
pl: Działanie filtra: %s wiadomości zostało przeniesionych do folderu "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
pl: Działanie filtra: %s wiadomości, które pasowały do czarnej listy zostało usuniętych.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
pl: Działanie filtra: Wiadomość "%s" od "%s" została skopiowana do folderu "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
pl: Działanie filtra: Wiadomość "%s" od "%s" została skasowana.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
pl: Działanie filtra: Wiadomość "%s" od "%s" została przeniesiona do folderu "%s".

en: Filter not found.
pl: Nie znaleziono filtra.

en: Flagged
pl: Oznaczone

en: Folder to receive spam:
pl: Folder do odbierania spamu:

en: For an incoming message that matches:
pl: Dla wiadomości przychodzącej, do której pasują:

en: Forward
pl: Przekaż

en: Forward Keep Action
pl: Działanie Forward Keep

en: Forwards
pl: Przekierowania

en: Forwards Edit
pl: Edycja przekierowań

en: From
pl: Od

en: From:
pl: Od:

en: Generated by Ingo
pl: Wygenerowany przez Ingo

en: Greater than
pl: Większe niż

en: Greater than or equal to
pl: Większe lub równe

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
pl: Reguły indywidualne nie są wspierane w bieżącym sterowniku filtrowania.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
pl: Podano nieistniejącą skrzynkę do dostarczania wiadomości.

en: Is
pl: Jest

en: Isn't
pl: Nie jest

en: Keep a copy of messages in this account?
pl: Czy zachować kopię wiadomości na tym koncie?

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
pl: Wymagane jest wsparcie dla LDAP, ale moduł LDAP jest niedostępny lub niezaładowany.

en: Label
pl: Nazwa

en: Less than
pl: Mniejsze niż

en: Less than or equal to
pl: Mniejsze lub równe

en: Login to %s failed.
pl: Logowanie do %s nie powiodło się.

en: Mailbox Search
pl: Wyszukiwanie w skrzynce pocztowej

en: Mar_k message as deleted
pl: Oznacz wiadomości jako skasowane

en: Mark message as:
pl: Oznacz wiadomość jako:

en: Match type
pl: Rodzaj porównania

en: Matches (with placeholders)
pl: Dopasowania (z zastępnikami)

en: Maximum number of blacklist addresses.
pl: Maksymalna liczba adresów w czarnej liście.

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
pl: Przekroczono maksymalną liczbę adresów na czarnej liście (Całkowita liczba adresów: %s, maksymalna liczba adresów %s). Nie można dodać nowych adresów do czarnej listy.

en: Maximum number of forward addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).
pl: Przekroczono maksymalną liczbę adresów do przekazania (Całkowita liczba adresów: %s, maksymalna liczba adresów %s).

en: Maximum number of forward addresses.
pl: Maksymalna liczba adresów do przekazania.

en: Maximum number of rules (0 to disable rules editing).
pl: Maksymalna liczba zasad (0 aby wyłączyć edycję zasad).

en: Maximum number of whitelist addresses.
pl: Maksymalna liczba adresów w czarnej liście.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
pl: Przekroczono maksymalną liczbę adresów na białej liście (Całkowita liczba adresów: %s, maksymalna liczba adresów %s). Nie można dodać nowych adresów do białej listy.

en: Messages with a likely spam score greater than or equal to this number will be treated as spam.
pl: Wiadomości z oceną, kwalifikującą jako spam, większą lub równą tej liczbie, będą traktowane jako spam.

en: Missing address to notify
pl: Brak adresu do powiadomienia

en: Missing address to redirect message to
pl: Brak adresu, na który przekierować wiadomość

en: Missing reason for reject
pl: Brak powodu do odrzucenia

en: Missing reason in vacation.
pl: Brak powodu w wakacjach.

en: Mobile
pl: Mobilny

en: My email addresses:
pl: Moje adresy email:

en: New Rule
pl: Nowa reguła

en: No "%s" element found in backend configuration.
pl: Nie znaleziono elementu "%s" w konfiguracji backendu.

en: No Description
pl: Brak opisu

en: No backend configured for this host
pl: Nie skonfigurowano backendu dla tego hosta

en: No backends configured in backends.php
pl: Nie skonfigurowano backendów w backends.php

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
pl: Brak filtrów. Kliknij "%s" aby utworzyć nowy filtr.

en: No headers specified
pl: Nie określono nagłówków

en: No rules
pl: Brak reguł

en: No script generated.
pl: Nie wygenerowano skryptu.

en: No strings specified
pl: Nie określono łańcucha znaków

en: Not equal to
pl: Nie równe

en: Notify email address...
pl: Adres email powiadomienia...

en: Number of days between vacation replies:
pl: Liczba dni pomiędzy odpowiedziami dot. nieobecności:

en: Only flag the message
pl: Tylko oznacz wiadomość

en: Other Preferences
pl: Inne preferencje

en: Overview
pl: Podgląd

en: Participant (From, To, etc.)
pl: Uczestnik (Nadawca, Odbiorca, itp.)

en: Permission Denied
pl: Brak uprawnień

en: Please enter the name of the new folder:
pl: Proszę wprowadzić nazwę nowego folderu:

en: Preferences about script updating.
pl: Preferencje aktualizacji skryptu.

en: Reason:
pl: Powód:

en: Received
pl: Odebrano

en: Redirect to...
pl: Przekieruj do...

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Reject with reason...
pl: Odrzuć z powodu...

en: Removing user data is not supported with the current filter storage backend.
pl: Usuwanie danych użytkowników nie jest wspierane w sterowniku pamięci aktualnej książki adresowej.

en: Resent-To
pl: Resent To

en: Return to Filters List
pl: Powrót do listy filtrów

en: Return to Rules List
pl: Powrót do listy reguł

en: Rule "%s" copied.
pl: Reguła "%s" skopiowana

en: Rule "%s" deleted.
pl: Reguła "%s" usunięta.

en: Rule "%s" disabled.
pl: Reguła "%s" wyłączona.

en: Rule "%s" enabled.
pl: Reguła "%s" włączona.

en: Rule Disabled
pl: Reguła wyłączona

en: Rule Enabled
pl: Reguła włączona

en: Rule Name:
pl: Nazwa reguły:

en: Rule not found.
pl: Nie znaleziono reguły.

en: Rule sort not saved.
pl: Sortowanie reguł nie zachowane.

en: Rule sort saved successfully.
pl: Sortowanie reguł zostało pomyślnie zachowane.

en: Rule:
pl: Reguła:

en: Rules
pl: Reguły

en: Rules Containing Mailbox "%s"
pl: Szkrzynka pocztowa zawierająca reguły" %s".

en: Ruleset
pl: Zestaw reguł

en: STARTTLS failed: (%s) %s
pl: Błąd podczas wywołania STARTTLS: (%s) %s

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save and Disable
pl: Zapisz i wyłącz

en: Save and Enable
pl: Zapisz i włącz

en: Script
pl: Skrypt

en: Script Updating
pl: Aktualizacja skryptu

en: Script name:
pl: Nazwa skryptu:

en: Script not updated: %s
pl: Skrypt nie został zaktualizowany: %s

en: Script successfully activated.
pl: Skrypt pomyślnie uaktywniony.

en: Script successfully deactivated.
pl: Skrypt pomyślnie zdeaktywowany.

en: Seen
pl: Widzianą

en: Select a field
pl: Wybierz pole

en: Select ruleset to display
pl: Wybierz zestaw reguł do wyświetlenia:

en: Select target folder
pl: Wybierz folder docelowy

en: Select target folder:
pl: Wybierz folder docelowy:

en: Self-Defined Header
pl: Nagłówek własny

en: Sender
pl: Nadawca

en: Settings successfully updated.
pl: Ustawienia pomyślnie zaktualizowane.

en: Show Active Script
pl: Pokaż aktywny skrypt

en: Show Current Script
pl: Pokaż bieżący skrypt

en: Size
pl: Rozmiar

en: Source (From, Reply-to, etc.)
pl: Żródło (Od, Odpowiedz-do, itp.)

en: Spam Filter
pl: Filtr spamu

en: Spam Filtering
pl: Filtrowanie spamu

en: Spam Level:
pl: Poziom spamu:

en: Spam filtering
pl: Filtrowanie spamu

en: Start of vacation:
pl: Początek nieobecności:

en: Stop checking if this rule matches?
pl: Czy wstrzymać sprawdzanie, jeśli ta reguła pasuje?

en: Subject
pl: Temat

en: Subject of vacation message:
pl: Temat wiadomości o nieobecności:

en: Subject:
pl: Temat:

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
pl: Adres "%s" został dodany do Twojej czarnej listy.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
pl: Adres "%s" został dodany do Twojej białej listy.

en: There was an error activating the script.
pl: Wystąpił błąd przy aktywacji skryptu.

en: There was an error deactivating the script.
pl: Wystąpił błąd przy deaktywacji skryptu.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: To
pl: Do

en: Unable to load the script driver "%s".
pl: Nie można załadować sterownika skryptu: "%s".

en: Unable to load the storage driver "%s".
pl: Nie można załadować sterownika pamięci: "%s".

en: Unable to load the transport driver "%s".
pl: Nie można załadować sterownika transportu: "%s".

en: User header
pl: Nagłówek użytkownika

en: Vacation
pl: Nieobecność

en: Vacation Edit
pl: Edycja nieobecności

en: Vacation end date is prior to start.
pl: Data końca wakacji poprzedza datę początku.

en: Vacation end date is prior to today.
pl: Data końca wakacji poprzedza datę dzisiejszą.

en: Value
pl: Wartość

en: View Rule
pl: Zobacz regułę

en: Wh_itelist addresses:
pl: Adresy b_iałej listy:

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Whitelist Edit
pl: Edytuj białą listę

en: Whitelisted Addresses
pl: Adresy na białej liście

en: You are not allowed to create more than %d rules.
pl: Nie możesz utworzyć więcej niż %d reguł.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
pl: Nie możesz tworzyć ani edytować reguł.

en: You can use placeholders like %NAME% in the vacation message. See the online help for details.
pl: Możesz używać skrótów takich jak %NAME% w wiadomości o wakacjach. Znajdź szczegóły w pomocy online.

en: You cannot create empty conditions. Please fill in a value for "%s".
pl: Nie możesz utworzyć pustych warunków. Proszę wypełnić wartość dla "%s".

en: You do not have permission to delete filter rules.
pl: Nie masz uprawnień do usuwania reguł filtra.

en: You do not have permission to edit filter rules.
pl: Nie masz uprawnień do edycji reguł filtra.

en: You have received a new message
pl: Odebrano nową wiadomość

en: You need to select at least one field to match.
pl: Proszę wybrać co najmniej jedno pole do dopasowania.

en: [No Sender]
pl: [Brak nadawcy]

en: [No Subject]
pl: [Brak tematu]

en: _Blacklist
pl: Czarna lista

en: _Delete message completely
pl: Całkowicie usuń wiadomość

en: _Enter each address on a new line:
pl: Wprowadź każdy adres w nowej linii:

en: _Forward
pl: Przekaż

en: _Move message to folder:
pl: Przenieś wiadomość do folderu:

en: _Permissions
pl: U_prawnienia

en: _Script
pl: _Skrypt

en: _Vacation
pl: Nieobecność

en: _Whitelist
pl: Biała lista

en: active
pl: aktywny

en: and
pl: i

en: inactive
pl: nieaktywny

en: maildrop script generated by Ingo
pl: skrypt maildrop wygenerowany przez Ingo

en: or
pl: lub

en: procmail script generated by Ingo
pl: skrypt procmail wygenerowany przez Ingo
