squirrelmail HEAD - en to lt translation catalogue (1432 entries)

en: Address Book
lt: Adresų knyga

en: All
lt: Visi

en: To
lt: Kam

en: Name
lt: Vardas

en: E-mail
lt: E-paštas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Use Addresses
lt: Naudoti adresus

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Address Book Search
lt: Paieška adresų knygoje

en: Search for
lt: Ieškoti

en: All address books
lt: Visose adresų knygose

en: Search
lt: Ieškoti

en: List all
lt: Rodyti visus

en: Unable to list addresses from %s
lt: Nepavyko gauti adresų iš %s

en: Your search failed with the following error(s)
lt: Paieška nutrūko dėl žemiau nurodytų(os) klaidų(os)

en: No persons matching your search were found
lt: Nerastas nei vienas asmuo, atitinkantis paieškos sąlygas

en: Return
lt: Grįžti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Nickname
lt: Trumpas vardas

en: Must be unique
lt: Turi nesutapti su kitu vardu

en: E-mail address
lt: E-pašto adresas

en: Last name
lt: Pavardė

en: First name
lt: Vardas

en: Additional info
lt: Papildoma informacija

en: Add to:
lt: Įtraukti į:

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
lt: Asmeninė adresų knyga nesukurta. Susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: You can only edit one address at the time
lt: Galima redaguoti tik po vieną adresą

en: Update address
lt: Atnaujinti adresą

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Please select address that you want to edit
lt: Pasirinkite adresą, kurį Jūs norite pakeisti

en: Add address
lt: Įtraukti adresą

en: Edit selected
lt: Redaguoti pasirinktą

en: Delete selected
lt: Ištrinti pasirinktą(us)

en: sort by nickname
lt: rūšiuoti pagal vardą

en: sort by name
lt: rūšiuoti pagal vardą

en: sort by email
lt: rūšiuoti pagal paštą

en: sort by info
lt: rūšiuoti pagal pastabas

en: Add to %s
lt: Įtraukti į adresų knygą (%s)

en: %s wrote:
lt: %s rašė:

en: quote
lt: citata

en: who
lt: kas

en: On %s, %s wrote:
lt: %s %s rašė:

en: Subject
lt: Tema

en: From
lt: Nuo

en: Date
lt: Data

en: Original Message
lt: Originali žinutė

en: Draft Email Saved
lt: Juodraštis išsaugotas

en: Could not move/copy file. File not attached
lt: Neįmanoma perkelti/kopijuoti bylos. Byla neprikabinta

en: Draft Saved
lt: Juodraštis išsaugotas

en: Your Message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: From:
lt: Nuo:

en: Send
lt: Siųsti

en: Attach:
lt: Prikabinti:

en: Add
lt: Pridėti

en: Delete selected attachments
lt: Ištrinti pasirinktus priedus

en: Because PHP file uploads are turned off, you can not attach files to this message. Please see your system administrator for details.
lt: Jūs negalite pridėti priedų prie šios žinutės, nes Jūsų pašto sistemoje yra draudžiama įkelti bylas per php. Informuokite savo pašto sistemos administratorių, jei Jums yra reikalinga ši pašto funkcija.

en: Priority
lt: Prioritetas

en: High
lt: Aukštas

en: Normal
lt: Normalus

en: Low
lt: Žemas

en: Receipt
lt: Patvirtinimas

en: On Read
lt: Skaitymo metu

en: On Delivery
lt: Pristatymo metu

en: Signature
lt: Parašas

en: Addresses
lt: Adresai

en: Save Draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: You have not filled in the "To:" field.
lt: Jūs neužpildėte gavėjo lauko (Kam:).

en: Error: Draft folder %s does not exist.
lt: Klaida: Juodraščių aplankas %s neegzistuoja.

en: Server replied:
lt: Serveris atsakė:

en: Illegal folder name. Please select a different name.
lt: Neleistinas aplanko vardas. Pasirinkite kitą vardą.

en: Click here to go back
lt: Spragtelėkite čia, kad grįžti atgal

en: You have not selected a folder to delete. Please do so.
lt: Bandant trinti buvo nepasirinktas joks aplankas.

en: Delete Folder
lt: Ištrinti aplanką

en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s?

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Folders
lt: Aplankai

en: Subscribed successfully.
lt: Užsiprenumeravote sėkmingai.

en: Unsubscribed successfully.
lt: Atšaukėte prenumeratą sėkmingai.

en: Deleted folder successfully.
lt: Aplankas ištrintas.

en: Created folder successfully.
lt: Aplankas sukurtas.

en: Renamed successfully.
lt: Pervadinta.

en: Subscription Unsuccessful - Folder does not exist.
lt: Atšaukti prenumeratos nepavyko - aplankas neegzistuoja.

en: refresh folder list
lt: atnaujinti

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: as a subfolder of
lt: kaip papildomą aplanką aplanke

en: None
lt: Joks

en: Let this folder contain subfolders
lt: Šiame aplanke galima kurti kitus aplankus

en: Create
lt: Sukurti

en: Rename a Folder
lt: Pervardinti aplanką

en: Select a folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Rename
lt: Pervardinti

en: No folders found
lt: Nerasta jokių aplankų

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Unsubscribe
lt: Atšaukti prenumeratą

en: Subscribe
lt: Užsiprenumeruoti

en: No folders were found to unsubscribe from!
lt: Nerasta aplankų, kurių prenumeratą galima būti atšaukti!

en: No folders were found to subscribe to!
lt: Nerasta aplankų, kuriuos galima būtų užsiprenumeruoti!

en: Subscribe to:
lt: Užsiprenumeruoti:

en: You have not selected a folder to rename. Please do so.
lt: Bandant pervadinti buvo nepasirinktas joks aplankas.

en: Rename a folder
lt: Pervardinti aplanką

en: New name:
lt: Naujas vardas:

en: Submit
lt: Vykdyti

en: ERROR: Help files are not in the right format!
lt: KLAIDA: Pagalbos sistemos formatas yra netinkamas!

en: Help
lt: Pagalba

en: Help is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
lt: Pagalbos sistema neišversta į pasirinktą kalbą. Ji bus tik anglų kalba.

en: Help is not available. Please contact your system administrator for assistance.
lt: Pagalbos·sistema·yra·neprieinama.·Susisiekite·su·administratoriumi·ir·praneškite·apie·šią·klaidą.

en: This chapter is not available in the selected language. It will be displayed in English instead.
lt: Šis pagalbos sistemos skyrius neišverstas į pasirinktą kalbą. Jis bus tik anglų kalba.

en: This chapter is missing
lt: Trūksta pagalbos sistemos skyriaus

en: For some reason, chapter %s is not available.
lt: Dėl·nežinomų·priežaščių·skyrius·%s·yra·neprieinamas.

en: Table of Contents
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Top
lt: Viršus

en: Viewing an image attachment
lt: Peržiūrėti prikabintą piešinį

en: View message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: Download this as a file
lt: Parsisiųsti kaip bylą

en: INBOX
lt: Gauta

en: Purge
lt: Išvalyti

en: Last Refresh
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Check mail
lt: Patikrinti paštą

en: Login
lt: Prisijungti

en: %s Logo
lt: %s logo

en: SquirrelMail version %s
lt: SquirrelMail versija %s

en: By the SquirrelMail Project Team
lt: Sukurta SquirrelMail programuotojų

en: %s Login
lt: %s paštas

en: Name:
lt: Vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: No messages were selected.
lt: Nepasirinkta nei viena žinutė.

en: Options
lt: Nustatymai

en: Message Highlighting
lt: Žinučių žymėjimas

en: New
lt: Nauja

en: Done
lt: Baigti

en: To or Cc
lt: Kam arba Cc

en: subject
lt: tema

en: Edit
lt: Taisyti

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

en: No highlighting is defined
lt: Joks išskyrimas neaprašytas

en: Identifying name
lt: Priskirtas vardas

en: Color
lt: Spalva

en: Dark Blue
lt: Tamsiai mėlyna

en: Dark Green
lt: Tamsiai žalia

en: Dark Yellow
lt: Tamsiai geltona

en: Dark Cyan
lt: Tamsiai violetinė

en: Dark Magenta
lt: Tamsiai purpurinė

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna

en: Light Green
lt: Šviesiai žalia

en: Light Yellow
lt: Šviesiai geltona

en: Light Cyan
lt: Šviesiai violetinė

en: Light Magenta
lt: Šviesiai purpurinė

en: Dark Gray
lt: Tamsiai pilka

en: Medium Gray
lt: Vidutiniškai pilka

en: Light Gray
lt: Šviesiai pilka

en: White
lt: Balta

en: Other:
lt: Kita:

en: Ex: 63aa7f
lt: Pvz: 63aa7f

en: Matches
lt: Atitinka

en: Editing identities is disabled.
lt: Specialių ID redagavimas yra atjungtas.

en: Default Identity
lt: Standartinis ID

en: Alternate Identity %d
lt: Specialus ID %d

en: Add a New Identity
lt: Sukurti naują ID

en: Advanced Identities
lt: Specialūs ID

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: E-Mail Address
lt: E-pašto adresas

en: Reply To
lt: Adresas, kuriuo reikia siųsti atsakymus

en: Save / Update
lt: Išsaugoti / Atnaujinti

en: Make Default
lt: Padaryti standartiniu

en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Index Order
lt: Rūšiavimo tvarka

en: Checkbox
lt: Žymeklis

en: Flags
lt: Markeriai

en: Size
lt: Dydis

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index. You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
lt: Rūšiavimo tvarka nustato tai, kaip tvarkomas žinučių sąrašas. Jūs galite pridėti arba išmesti stulpelius arba keisti jų eiliškumą taip, kaip Jums patinka.

en: up
lt: aukštyn

en: down
lt: žemyn

en: remove
lt: išmesti

en: Return to options page
lt: Grįžti į nustatymų puslapį

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Display Preferences
lt: Grafiniai nustatymai

en: Folder Preferences
lt: Aplankų nustatymai

en: Error(s) occurred while saving your options
lt: Saugant Jūsų nustatymus įvyko klaida(os)

en: Some of your preference changes were not applied.
lt: Dalis Jūsų nustatymų pakeitimų buvo neišsaugota.

en: Successfully Saved Options
lt: Nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: Refresh Folder List
lt: Atnaujinti aplankų sąrašą

en: Refresh Page
lt: Atnaujinti puslapį

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
lt: Čia jūs nustatote asmeninę informaciją (vardą, e-paštą ir kt.)

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
lt: Jūs galite pakeisti bendrą SquirrelMail išvaizdą, nustatydami patinkančius spalvų, kalbos ir kitus nustatymus.

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list. This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
lt: Žinutės gali būti sužymėtos skirtingomis spalvomis pagal nustatytas sąlygas. Tai leidžia skirti žinučių siuntėjus ir gali būti naudinga dirbant su persiuntimo sąrašais (mailing lists).

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
lt: Čia jūs nustatote tai, kaip tvarkomi jūsų pašto aplankai.

en: The order of the message index can be rearranged and changed to contain the headers in any order you want.
lt: Rūšiavimo tvarka gali būti pakeista spragtelėjus ant stulpelio antraštės.

en: Message not printable
lt: Žinutė netinka spausdinimui

en: Attachments:
lt: Priedai:

en: Unknown sender
lt: Nežinomas siuntėjas

en: Size:
lt: Dydis:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Invalid URL
lt: Klaidingas adresas

en: Printer Friendly
lt: Spausdinimui

en: Print
lt: Spausdinti

en: View Printable Version
lt: Rodyti spausdinamą versiją

en: Read:
lt: Perskaityta:

en: Your message
lt: Jūsų žinutė

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Was displayed on %s
lt: Buvo perskaityta %s

en: less
lt: mažiau

en: more
lt: daugiau

en: Mailer
lt: Pašto klientas

en: Read receipt
lt: Patvirtinimas apie perskaitymą

en: sent
lt: išsiųstas

en: requested
lt: prašė

en: The message sender has requested a response to indicate that you have read this message. Would you like to send a receipt?
lt: Žinutės siuntėjas paprašė patvirtinti, kad jūs ją perskaitėte. Ar norite išsiųsti patvirtinimą?

en: Send read receipt now
lt: Išsiųsti patvirtinimą apie perskaitymą

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Message List
lt: Žinučių sąrašas

en: Resume Draft
lt: Tęsti juodraščio redagavimą

en: Edit Message as New
lt: Taisyti žinutę kaip naują

en: View Message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forward as Attachment
lt: Persiųsti kaip priedą

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply All
lt: Atsakyti visiems

en: View Full Header
lt: Peržiūrėti visas antraštes

en: Attachments
lt: Prikabinti:

en: You must be logged in to access this page.
lt: Norint pasiekti šiuos puslapius, būtina žinoti teisingą vartotojo vardą ir slaptažodį!

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: Saved Searches
lt: Išsaugotos Paieškos

en: edit
lt: taisyti

en: search
lt: ieškoti

en: delete
lt: ištrinti

en: Recent Searches
lt: Paskutinės paieškos

en: save
lt: išsaugoti

en: forget
lt: pamiršti

en: Current Search
lt: Dabartinė paieška

en: All Folders
lt: Visuose aplankuose

en: Body
lt: Tekstas

en: Everywhere
lt: Visur

en: No Messages Found
lt: Jokių žinučių nerasta

en: Please enter something to search for
lt: Įveskite kokią nors paieškos sąlygą

en: Signout
lt: Atsijungti

en: Sign Out
lt: Atsijungti

en: You have been successfully signed out.
lt: Jūs sėkmingai atsijungėte.

en: Click here to log back in.
lt: Spragtelėkite ant nuorodos norėdami vėl prisijungti

en: Viewing a Business Card
lt: Vizitinės kortelės peržiūra

en: vCard Version %s is not supported. Some information might not be converted correctly.
lt: vCard %s versija yra nepalaikoma. Dalis informacijos gali būti prarasta konvertuojant.

en: Title
lt: Antraštė

en: Web Page
lt: WWW puslapis

en: Organization / Department
lt: Organizacija / Padalinys

en: Address
lt: Adresas

en: Work Phone
lt: Darbo telefonas

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Cellular Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Fax
lt: Faksas

en: Note
lt: Pastabos

en: Add to address book
lt: Įtraukti į adresų knygą

en: Title &amp; Org. / Dept.
lt: Pareigos ir organizacija / padalinys

en: Viewing Full Header
lt: Pilna antraščių peržiūra

en: Viewing a text attachment
lt: Peržiūrima prikabinta tekstinė byla

en: Could not include PEAR database functions required for the database backend.
lt: Nepavyko įkelti PEAR duomenų bazių funkcijų būtinų duomenų bazės posistemei.

en: Is PEAR installed, and is the include path set correctly to find %s?
lt: Jei PEAR yra įdiegtas, ar php include_path nustatymai leidžia įkelti %s?

en: Please contact your system administrator and report this error.
lt: Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Personal address book
lt: Asmeninė adresų knyga

en: Database error: %s
lt: Duomenų bazės klaida: %s

en: Addressbook is read-only
lt: Adresų knyga yra skirta tik skaitymui

en: User "%s" already exists
lt: Jau yra vartotojas "%s"

en: User "%s" does not exist
lt: Vartotojo "%s" nėra

en: Not a file name
lt: Tai ne bylos vardas

en: No such file or directory
lt: Nėra tokios bylos ar katalogo

en: Open failed
lt: Nepavyko atidaryti

en: Write failed
lt: Nepavyko įrašyti

en: Unable to update
lt: Nepavyko atnaujinti

en: Could not lock datafile
lt: Nepavyko rezervuoti duomenų bylos

en: Write to addressbook failed
lt: Nepavyko rašyti į adresų knygą

en: Error initializing addressbook database.
lt: Nepavyko prisijungti prie adresų knygos duomenų bazės.

en: Error opening file %s
lt: Įvyko klaida atidarant bylą %s

en: Global address book
lt: Bendra adresų knyga

en: Error initializing global addressbook.
lt: Nepavyko aktyvuoti bendros adresų knygos.

en: Error initializing LDAP server %s:
lt: Nepavyko aktyvuoti LDAP serverio %s:

en: Click here to change the sorting of the address list
lt: Spragtelėkite norėdami pakeisti adresų sąrašo rūšiavimo tvarką

en: Invalid input data
lt: Klaidingai pateikti duomenys

en: Name is missing
lt: Trūksta vardo

en: E-mail address is missing
lt: Trūksta e-pašto adreso

en: Nickname contains illegal characters
lt: Varde yra netinkami simboliai

en: View
lt: Peržiūra

en: View Business Card
lt: Vizitinės kortelės peržiūra

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sun
lt: Sek

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Ma&#121;
lt: Geg

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rugs

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gruo

en: D, F j, Y g:i a
lt: Y F j, g:i a, D

en: D, F j, Y H:i
lt: Y F j, H:i, D

en: M j, Y
lt: Y M j

en: D, g:i a
lt: g:i a, D

en: D, H:i
lt: H:i, D

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
lt: Nustatymų bazės klaida (%s). Programos klaida.

en: Click here to return to %s
lt: Spragtelėkite čia norėdami grįžti į %s

en: Go to the login page
lt: Grįžti į prisijungimo puslapį

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
lt: Nustatymų byla %s neegzistuoja. Prisijunkite iš naujo, kad sukurti standartinę nustatymų bylą.

en: Preference file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko atidaryti nustatymų bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Preference file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko įrašyti į nustatymų bylą %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Preference file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko nukopijuoti nustatymų bylos %s iš laikinos bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Error opening %s
lt: Klaida atidarant %s

en: Default preference file not found or not readable!
lt: Standartinė nustatymų byla nerasta arba neperskaitoma!

en: Could not create initial preference file!
lt: Nepavyko sukurti pradinės nustatymų bylos!

en: %s should be writable by user %s
lt: %s turi būti prieinama vartotojui %s rašyti

en: Signature is too big.
lt: Parašas yra per didelis.

en: Signature file, %s, could not be opened. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko atidaryti parašo bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Signature file, %s, could not be written. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko rašyti į parašo bylą %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: Signature file, %s, could not be copied from temporary file, %s. Contact your system administrator to resolve this issue.
lt: Nepavyko nukopijuoti parašo bylos %s iš laikinos bylos %s. Susisiekite su administratoriumi ir praneškite apie šią klaidą.

en: You need to have PHP installed with the multibyte string function enabled (using configure option --enable-mbstring).
lt: Jūs turite turėti PHP instaliaciją su įjungtomis multibyte funkcijomis (configure opcija --enable-mbstring).

en: ERROR: No available IMAP stream.
lt: KLAIDA : IMAP srautas neprieinamas.

en: ERROR: Connection dropped by IMAP server.
lt: KLAIDA: IMAP serveris nutraukė jungtį.

en: ERROR: Could not complete request.
lt: KLAIDA: Neįmanoma vykdyti užklausos.

en: Query:
lt: Užklausa:

en: Reason Given:
lt: Nurodyta priežastis:

en: ERROR: Bad or malformed request.
lt: KLAIDA: Klaidingas užklausimas.

en: Server responded:
lt: Serveris atsakė:

en: ERROR: IMAP server closed the connection.
lt: KLAIDA: IMAP serveris uždarė jungtį.

en: ERROR: Unknown IMAP response.
lt: KLAIDA: Nesuprantamas IMAP atsakymas.

en: Error connecting to IMAP server: %s.
lt: Įvyko klaida jungiantis prie IMAP serverio: %s.

en: The IMAP server is reporting that plain text logins are disabled.
lt: IMAP serveris teigia, kad tekstinės jungtys yra atjungtos.

en: Using CRAM-MD5 or DIGEST-MD5 authentication instead may work.
lt: CRAM-MD5 arba DIGEST-MD5 autentifikacija gali suveikti.

en: Also, the use of TLS may allow SquirrelMail to login.
lt: Dar prisijungimo metu galima bandyti panaudoti TLS.

en: Bad request: %s
lt: Klaidinga užklausa: %s

en: Unknown error: %s
lt: Neaiški klaida: %s

en: Read data:
lt: Skaitomi duomenys:

en: Unknown user or password incorrect.
lt: Nežinomas vartotojas arba klaidingas slaptažodis.

en: ERROR: Could not append message to
lt: KLAIDA: Neįmanoma prijungti žinutės prie

en: Solution:
lt: Sprendimas:

en: Remove unneccessary messages from your folders. Start with your Trash folder.
lt: Pašalinkite nereikalingas žinutes iš savo aplankų. Pradėti valymą reiktų nuo šiukšlyno (Trash aplankas).

en: (no subject)
lt: (tema nenurodyta)

en: Unknown Sender
lt: Nežinomas Siuntėjas

en: Unknown response from IMAP server:
lt: Nesuprantamas atsakymas iš IMAP serverio:

en: The server couldn't find the message you requested.
lt: Serveris nerado žinutės, kurios prašėte.

en: Most probably your message list was out of date and the message has been moved away or deleted (perhaps by another program accessing the same mailbox).
lt: Greičiausiai jūsų žinučių sąrašas paseno ir žinutė buvo patraukta ar ištrinta (greičiausiai kitos programos dirbančios su ta pačia dėžute)

en: Unknown date
lt: Nežinoma data

en: Thread sorting is not supported by your IMAP server.
lt: Naudojamas IMAP serveris nepalaiko sekų rūšiavimo.

en: Server-side sorting is not supported by your IMAP server.
lt: Naudojamas IMAP serveris nepalaiko rūšiavimo serverio pusėje.

en: THIS FOLDER IS EMPTY
lt: APLANKAS TUŠČIAS

en: Move Selected To
lt: Perkelti pažymėtus į

en: Transform Selected Messages
lt: Apdoroti pasirinktas žinutes

en: Move
lt: Perkelti

en: Expunge
lt: Išvalyti

en: Read
lt: Skaityta

en: Unread
lt: Neskaityta

en: Unthread View
lt: Nerodyti sekų

en: Thread View
lt: Rodyti sekas

en: Toggle All
lt: Perjungti žymes

en: Unselect All
lt: Atšaukti pažymėjimus

en: Select All
lt: Pažymėti visus

en: Viewing Messages: %s to %s (%s total)
lt: Žinučių peržiūra: nuo %s iki %s (%s iš viso)

en: Viewing Message: %s (%s total)
lt: Žinutės peržiūra: %s (%s iš viso)

en: Paginate
lt: Skaidyti į puslapius

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: SquirrelMail could not decode the bodystructure of the message
lt: SquirrelMail nepavyko atkoduoti žinutės struktūros.

en: The bodystructure provided by your IMAP server:
lt: IMAP serverio pateikta žinutės struktūra:

en: Body retrieval error. The reason for this is most probably that the message is malformed.
lt: Nepavyko atidaryti žinutės turinio. Tai įvyko greičiausiai dėl to, kad žinutė buvo sugadinta.

en: Command:
lt: Komanda:

en: Response:
lt: Atsakymas:

en: Message:
lt: Pranešimas:

en: FETCH line:
lt: FETCH eilutė:

en: Hide Unsafe Images
lt: Paslėpti nesaugius piešinius

en: View Unsafe Images
lt: Peržiūrėti nesaugius piešinius

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: sec_remove_eng.png
lt: sec_remove_lt_LT.png

en: This external link will open in a new window
lt: Ši išorinė nuoroda bus atverta naujame lange

en: Option Type '%s' Not Found
lt: Nustatymo tipas '%s' nerastas

en: Current Folder
lt: Dabartinis aplankas

en: Compose
lt: Rašyti

en: Error creating directory %s.
lt: Įvyko klaida kuriant katalogą %s.

en: Could not create hashed directory structure!
lt: Nepavyko sukurti išskaidytų katalogų struktūros!

en: Email delivery error
lt: Pašto siuntimo klaida

en: Can't execute command '%s'.
lt: Nepavyko įvykti komandos '%s'.

en: Can't open SMTP stream.
lt: Nepavyko atidaryti SMTP jungties.

en: Service not available, closing channel
lt: Paslauga nepasiekiama, uždaromas kanalas

en: A password transition is needed
lt: Būtinas slaptažodžio įvedimas

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: pašto dėžė nepasiekiama

en: Requested action aborted: error in processing
lt: Nurodytas veiksmas nutrauktas: įvyko klaida apdorojant

en: Requested action not taken: insufficient system storage
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: nepakanka vietos saugojimui

en: Temporary authentication failure
lt: Laikina autorizavimo klaida

en: Syntax error; command not recognized
lt: Sintaksės klaida. Nesuprantama komanda

en: Syntax error in parameters or arguments
lt: Sintaksės klaida komandos parametruose

en: Command not implemented
lt: Komanda nenaudojama

en: Bad sequence of commands
lt: Netinkama komandų seka

en: Command parameter not implemented
lt: Komandos opcija neįgyvendinta

en: Authentication required
lt: Būtina autorizacija

en: Authentication mechanism is too weak
lt: Per silpnas autorizavimo tipas

en: Authentication failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Encryption required for requested authentication mechanism
lt: Nurodytas autorizavimo mechanizmas reikalauja kodavimo

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: pašto dėžė nepasiekiama

en: User not local; please try forwarding
lt: Vartotojas nevietinis. Patikrinkite persiuntimo galimybes

en: Requested mail action aborted: exceeding storage allocation
lt: Nurodytas veiksmas nutrauktas: nepakanka vietos informacijai saugoti

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
lt: Nurodytas veiksmas neįvykdytas: netinkamas pašto dėžės vardas

en: Transaction failed
lt: Transakcija nepavyko

en: Unknown response
lt: Nesuprantamas atsakymas

en: General Display Options
lt: Bendriniai grafiniai nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Default
lt: Standartinė

en: Custom Stylesheet
lt: Specialus stilius

en: Language
lt: Kalba

en: Use Javascript
lt: Naudoti JavaScript

en: Autodetect
lt: Atpažinti automatiškai

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Mailbox Display Options
lt: Pašto dėžės grafiniai nustatymai

en: Number of Messages per Page
lt: Vienu metu rodomų žinučių skaičius

en: Enable Alternating Row Colors
lt: Naudoti skirtingas spalvas eilutėms

en: Enable Page Selector
lt: Naudoti skaidymą į puslapius

en: Maximum Number of Pages to Show
lt: Vienu metu rodomų puslapių skaičius

en: Always Show Full Date
lt: Visada rodyti pilną datą

en: Length of From/To Field (0 for full)
lt: Nuo/Kam lauko dydis (nulis nuima apribojimus)

en: Length of Subject Field (0 for full)
lt: Temos lauko dydis (nulis nuima apribojimus)

en: Message Display and Composition
lt: Žinučių rodymas ir rašymas

en: Wrap Incoming Text At
lt: Simbolių skaičius, iki kurio apriboti atėjusias žinutes

en: Width of Editor Window
lt: Redaktoriaus Lango Plotis

en: Height of Editor Window
lt: Redaktoriaus Lango Aukštis

en: Location of Buttons when Composing
lt: Mygtukų vieta rašant žinutes

en: Before headers
lt: Prieš antraštę

en: Between headers and message body
lt: Tarp antraštės ir žinutės teksto

en: After message body
lt: Po žinutės teksto

en: Addressbook Display Format
lt: Adresų knygos formatas

en: Show HTML Version by Default
lt: Ar automatiškai rodyti žinutės HTML variantą?

en: Enable Forward as Attachment
lt: Įjungti persiuntimą kaip priedą

en: Include CCs when Forwarding Messages
lt: Įtraukti CC adresus persiunčiant žinutes

en: Include Me in CC when I Reply All
lt: Įtrauk mane į CC kai atsakau visiems

en: Enable Mailer Display
lt: Rodyti pašto kliento informaciją

en: Display Attached Images with Message
lt: Rodyti prikabintus piešinius kartu su žinute

en: Enable Printer Friendly Clean Display
lt: Įjungti švarų spausdinimui skirtą žinučių rodymą

en: Enable Mail Delivery Notification
lt: Įjungti informavimą apie pristatymą

en: Compose Messages in New Window
lt: Kurti žinutes naujame lange

en: Width of Compose Window
lt: Žinutės kūrimo lango plotis

en: Height of Compose Window
lt: Žinutės kūrimo lango aukštis

en: Prepend Signature before Reply/Forward Text
lt: Dėti parašą prieš atsakymo/persiuntimo tekstą

en: Prefix for Original Message when Replying
lt: Priešdėlis naudojamas prie žinutės atsakant

en: Cursor Position when Replying
lt: Žymeklio padėtis atsakant

en: To: field
lt: Kam: lauke

en: Focus in body
lt: Fokusuoti tekste

en: Select body
lt: Pasirinkti žinutės tekstą

en: No focus
lt: Nefokusuoti

en: Sort by Received Date
lt: Rūšiuoti pagal gavimo datą

en: Enable Thread Sort by References Header
lt: Įjungti sekų rūšiavimą pagal žinučių antraštes

en: Special Folder Options
lt: Specialūs aplankų nustatymai

en: Folder Path
lt: Kelias iki aplanko

en: Do not use Trash
lt: Nenaudoti šiukšlių aplanko

en: Trash Folder
lt: Šiukšlių aplankas

en: Do not use Drafts
lt: Nenaudoti juodraščių aplanko

en: Draft Folder
lt: Juodraščių aplankas

en: Do not use Sent
lt: Nenaudoti Išsiųstų žinučių aplanko

en: Sent Folder
lt: Išsiųstų žinučių aplankas

en: Folder List Options
lt: Aplankų sąrašo nustatymai

en: Location of Folder List
lt: Aplankų sąrašo vieta

en: Left
lt: Kairėje

en: Right
lt: Dešinėje

en: pixels
lt: pikseliai

en: Width of Folder List
lt: Aplankų sąrašo plotis

en: Minutes
lt: minutės

en: Seconds
lt: sekundės

en: Minute
lt: minutė

en: Auto Refresh Folder List
lt: Atnaujinti aplankų sąrašą automatiškai

en: Enable Unread Message Notification
lt: Įjungti perspėjimus apie naujas žinutes

en: No Notification
lt: Jokių perspėjimų

en: Only INBOX
lt: Tik gautų žinučių aplanke

en: Unread Message Notification Type
lt: Perspėjimų apie naujas žinutes tipas

en: Only Unseen
lt: Tik naujos žinutės

en: Unseen and Total
lt: Naujos žinutės ir bendras skaičius

en: Enable Collapsable Folders
lt: Aktyvuoti Išsiskleidžiančius Aplankus

en: Enable Cumulative Unread Message Notification
lt: Įjungti bendrus perspėjimus apie naujas žinutes

en: Show Clock on Folders Panel
lt: Rodyti laikrodį aplankų skyriuje

en: International date and time
lt: Tarptautinė data ir laikas

en: American date and time
lt: Amerikietiška data ir laikas

en: European date and time
lt: Europietiška data ir laikas

en: Show weekday and time
lt: Rodyti savaitės dieną ir laiką

en: Show time with seconds
lt: Rodyti laiką su sekundėmis

en: Show time
lt: Rodyti laiką

en: No Clock
lt: Jokio laikrodžio

en: Hour Format
lt: Laiko formatas

en: 12-hour clock
lt: 12 valandų laikrodis

en: 24-hour clock
lt: 24 valandų laikrodis

en: Memory Search
lt: Paieška atmintyje

en: Disabled
lt: Atjungta

en: Folder Selection Options
lt: Aplankų pasirinkimo nustatymai

en: Selection List Style
lt: Pasirinkimo sąrašo stilius

en: Long:
lt: Ilgas:

en: Folder
lt: Aplankas

en: Subfolder
lt: Subaplankas

en: Indented:
lt: Su paraštėmis:

en: Delimited:
lt: Su skirtukais:

en: You can't select INBOX as Trash folder.
lt: Gaunamų laiškų aplanko negalima nustatyti kaip šiukšlių aplanko.

en: You can't select INBOX as Sent folder.
lt: Gaunamų laiškų aplanko negalima nustatyti kaip siunčiamų aplanko.

en: You can't select INBOX as Draft folder.
lt: Gaunamų laiškų aplanko negalima nustatyti kaip juodraščių aplanko.

en: Name and Address Options
lt: Vardo ir adreso nustatymai

en: E-mail Address
lt: E-pašto adresas

en: Edit Advanced Identities
lt: Taisyti specialius ID

en: (discards changes made on this form so far)
lt: (neišsaugoti pakeitimai padaryti šioje formoje dings)

en: Multiple Identities
lt: Skirtingi ID

en: Same as server
lt: Atitinka serverio laiko juostą

en: Error opening timezone config, contact administrator.
lt: Įvyko klaida atidarant laiko juostų bylą, susisiekite su administratoriumi.

en: Timezone Options
lt: Laiko juostos nustatymai

en: Your current timezone
lt: Jūsų laiko juosta

en: Reply Citation Options
lt: Atsakymo citatų nustatymai

en: Reply Citation Style
lt: Atsakymo citatų stilius

en: No Citation
lt: Nieko necituoti

en: AUTHOR Wrote
lt: AUTORIUS rašė

en: On DATE, AUTHOR Wrote
lt: Tą ir tą dieną AUTORIUS rašė

en: User-Defined
lt: Nustato vartotojas

en: User-Defined Citation Start
lt: Vartotojo nustatyta atsakymo citatų pradžia

en: User-Defined Citation End
lt: Vartotojo nustatyta atsakymo citatų pabaiga

en: Signature Options
lt: Parašo nustatymai

en: Use Signature
lt: Naudoti parašą

en: Prefix Signature with '-- ' Line
lt: Prieš parašą rašyti '-- ' eilutę

en: Take Address
lt: Išsaugoti adresą

en: Address Book Take:
lt: Išsaugojimas į adresų knygą:

en: Try to verify addresses
lt: Bandyti patikrinti adresus

en: Config File Version
lt: Konfiguracinės bylos versija

en: SquirrelMail Version
lt: SquirrelMail Versija

en: PHP Version
lt: PHP versija

en: Organization Preferences
lt: Organizacijos nustatymai

en: Organization Name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Organization Logo
lt: Organizacijos logo

en: Organization Logo Width
lt: Organizacijos logo plotis

en: Organization Logo Height
lt: Organizacijos logo aukštis

en: Organization Title
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Signout Page
lt: Atsijungimo puslapis

en: Provider Link URI
lt: Tiekėjo nuoroda

en: Provider Name
lt: Tiekėjo pavadinimas

en: Top Frame
lt: Viršutinis rėmelis

en: Server Settings
lt: Serverio nustatymai

en: Mail Domain
lt: Pašto domenas

en: IMAP Server Address
lt: IMAP serverio adresas

en: IMAP Server Port
lt: IMAP serverio jungtis

en: IMAP Server Type
lt: IMAP serverio tipas

en: Cyrus IMAP server
lt: Cyrus IMAP serveris

en: University of Washington's IMAP server
lt: UW-IMAP serveris

en: Microsoft Exchange IMAP server
lt: MS Exchange IMAP serveris

en: Courier IMAP server
lt: Courier IMAP serveris

en: Mac OS X Mailserver
lt: Mac OS X pašto serveris

en: hMailServer IMAP server
lt: hMailServer IMAP serveris

en: Binc IMAP server
lt: Binc IMAP serveris

en: Not one of the above servers
lt: Kitas (nežinomas) IMAP serveris

en: IMAP Folder Delimiter
lt: IMAP katalogų skirtukas

en: Use &quot;detect&quot; to auto-detect.
lt: Naudokite "detect", kad atpažinti automatiškai.

en: Use TLS for IMAP Connections
lt: Naudoti TLS su IMAP jungtimis

en: Requires PHP 4.3.x! Experimental.
lt: Reikalauja PHP 4.3.x! Eksperimentinis.

en: IMAP Authentication Type
lt: IMAP autorizacijos tipas

en: IMAP login
lt: IMAP prisijungimas

en: Use Sendmail Binary
lt: Naudoti serverio sendmail programą

en: Choose &quot;no&quot; for SMTP
lt: Pasirinkite "ne", kad naudoti SMTP

en: Sendmail Arguments
lt: Sendmail parametrai

en: Sendmail Path
lt: Kelias iki sendmail

en: SMTP Server Address
lt: SMTP serverio adresas

en: SMTP Server Port
lt: SMTP serverio jungtis

en: Use TLS for SMTP Connections
lt: Naudoti TLS su SMTP jungtimis

en: SMTP Authentication Type
lt: SMTP autorizacijos tipas

en: No SMTP auth
lt: Nenaudoti SMTP auth

en: Login (plain text)
lt: Login (tekstinis autentifikavimas)

en: POP3 Before SMTP?
lt: Vykdyti POP3 prieš SMTP?

en: Header Encryption Key
lt: Antraštės kodavimo raktas

en: Invert Time
lt: Keisti laiką

en: Folders Defaults
lt: Aplankų nustatymai

en: Default Folder Prefix
lt: Standartinis aplanko priedėlis

en: Show Folder Prefix Option
lt: Rodyti aplankų priedėlio opcijas

en: By default, move to trash
lt: Standartinis šiukšlyno aplankas

en: By default, move to sent
lt: Standartinis išsiųstų žinučių aplankas

en: By default, save as draft
lt: Standartinis juodraščių aplankas

en: List Special Folders First
lt: Rodyti specialius aplankus pirmiau

en: Show Special Folders Color
lt: Pakeisti specialių aplankų spalvą

en: Auto Expunge
lt: Valyti automatiškai

en: Default Sub. of INBOX
lt: Visi katalogai kuriami tik tarp INBOX

en: Show 'Contain Sub.' Option
lt: Rodyti 'Yra Sub.' opciją

en: Default Unseen Notify
lt: Standartinis naujų žinučių pranešimas

en: Default Unseen Type
lt: Standartinis naujų žinučių tipas

en: Auto Create Special Folders
lt: Sukurti specialius aplankus automatiškai

en: Auto delete folders
lt: Automatiškai ištrinti aplankus

en: Enable /NoSelect folder fix
lt: Naudoti /NoSelect aplanko pataisas

en: General Options
lt: Bendriniai nustatymai

en: Data Directory
lt: Duomenų saugojimo katalogas

en: Temp Directory
lt: Laikinas katalogas

en: Hash Level
lt: Duomenų katalogo skaidymo lygis

en: Hash Disabled
lt: Skaidymas atjungtas

en: Moderate
lt: Patenkinamas

en: Medium
lt: Vidutiniškas

en: Default Left Size
lt: Standartinis kairio rėmelio dydis

en: Usernames in Lowercase
lt: Vartotojų vardai mažosiomis raidėmis

en: Allow use of priority
lt: Leisti naudoti prioritetus

en: Hide SM attributions
lt: Paslėpti SquirrelMail atributus

en: Enable use of delivery receipts
lt: Įjungti pristatymo patvirtinimų naudojimą

en: Allow editing of identities
lt: Leisti keisti ID

en: Allow editing of full name
lt: Leisti keisti vardą

en: Remove username from headers
lt: Pašalinti vartotojo vardą iš antraščių

en: Used only when identities can't be modified
lt: Naudojamas tik tada, kai vartotojas negali pakeisti elektroninio pašto adreso

en: Use server-side sorting
lt: Naudoti rūšiavimą serverio pusėje

en: Use server-side thread sorting
lt: Naudoti sekų rūšiavimą serverio pusėje

en: Allow server charset search
lt: Leisti paiešką pagal koduotę serveryje

en: UID support
lt: UID palaikymas

en: PHP session name
lt: PHP sesijos vardas

en: Location base
lt: Bazinis adresas

en: Message of the Day
lt: Standartinis pranešimas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Address book DSN
lt: Adresų knygos DSN

en: Address book table
lt: Adresų knygos lentelė

en: Preferences DSN
lt: Nustatymų DSN

en: Preferences table
lt: Nustatymų lentelė

en: Preferences username field
lt: Nustatymų vartotojo vardo laukas

en: Preferences key field
lt: Nustatymų rakto laukas

en: Preferences value field
lt: Nustatymų reikšmės laukas

en: Global address book DSN
lt: Bendros adresų knygos DSN

en: Global address book table
lt: Bendros adresų knygos lentelė

en: Allow writing into global address book
lt: Leisti rašymą į bendrą adresų knygą

en: Allow listing of global address book
lt: Rodyti bendros adresų knygos įrašų sąrašą

en: Language settings
lt: Kalbų nustatymai

en: Default Language
lt: Standartinė kalba

en: Default Charset
lt: Standartinė simbolių koduotė (charset)

en: Enable lossy encoding
lt: Įjungti netikslų perkodavimą

en: Address Books
lt: Adresų knygos

en: Default Javascript Addressbook
lt: Įprasta Javascript adresų knyga

en: Global address book file
lt: Bendros adresų knygos byla

en: Allow writing into global address book file
lt: Leisti rašymą į bendros adresų knygos bylą

en: Themes
lt: Temos

en: Style Sheet URL (css)
lt: Stiliaus lentelės adresas (CSS)

en: Default theme
lt: Standartinė tema

en: Use index number of theme
lt: Naudoti temą nurodytu numeriu

en: Configuration Administrator
lt: Konfiguracijos valdymas

en: Note: it is recommended that you configure your system using conf.pl, and not this plugin. conf.pl contains additional information regarding the purpose of variables and appropriate values, as well as additional verification steps.
lt: Pastaba: sistemos konfiguravimui rekomenduojama naudoti ne šį priedą, o conf.pl programą. conf.pl yra pateikiama papildoma informaciją apie nustatymų paskirtį bei tinkamas reikšmes. Be to ten yra atliekami papildomi Jūsų įvedamų duomenų įvertinimai.

en: Run or consult conf.pl should you run into difficulty with your configuration.
lt: Paleiskite arba patikrinkite conf.pl, jei Jums kils problemų su konfiguravimu.

en: Theme Name
lt: Temos vardas

en: Theme Path
lt: Kelias iki temos

en: Plugins
lt: Priedai

en: Plugin directory could not be found: %s
lt: Priedų katalogas nerastas: %s

en: Change Settings
lt: Pakeisti nustatymus

en: Test Configuration
lt: Patikrinti Nustatymus

en: Config file can't be opened. Please check config.php.
lt: Nepavyko atidaryti konfiguracinės bylos. Patikrinkite config.php

en: Administration
lt: Administravimas

en: This module allows administrators to manage SquirrelMail main configuration remotely.
lt: Šis priedas leidžia keisti SquirrelMail konfiguraciją.

en: Submit a Bug Report
lt: Nusiųsti pranešimą apie klaidą

en: Before you send your bug report, please make sure to check this checklist for any common problems.
lt: Prieš siusdami pranešimą apie klaidą, patikrinkite žemiau išvardintus punktus.

en: Make sure that you are running the most recent copy of %s. You are currently using version %s.
lt: Įsitikinkite, kad Jūs naudojate paskutinę %s versiją. Jūs dabar naudojate %s versiją.

en: Check to see if your bug is already listed in the %sBug List%s on SourceForge. If it is, we already know about it and are trying to fix it.
lt: Patikrinkite, ar panaši klaida nėra užregistruota tarp projekto SourceForge %sklaidų sąrašo%s. Jei klaida ten užregistruota, programuotojai jau žino apie ją.

en: Try to make sure that you can repeat it. If the bug happens sporatically, try to document what you did when it happened. If it always occurs when you view a specific message, keep that message around so maybe we can see it.
lt: Įsitikinkite, kad Jūs galite atgaminti klaidą. Jei klaida pasirodo atsitiktinai, pasistenkite užregistruoti, ką Jūs atlikote, kai tai įvyko. Jei klaida susijusi su tam tikra žinute, išsaugokite pilną tos žinutės kopiją. Programuotojams žinutės tekstas gali padėti.

en: If there were warnings displayed above, try to resolve them yourself. Read the guides in the %s directory where SquirrelMail was installed.
lt: Jei pranešimas rodo kokius nors perspėjimus, pasistenkite juos išspręsti. Papildomos informacijos galite rasti dokumentuose tarp SquirrelMail instaliacijos %s katalogo arba SquirrelMail svetainėje.

en: Pressing the button below will start a mail message to the developers of SquirrelMail that will contain a lot of information about your system, your browser, how SquirrelMail is set up, and your IMAP server. It will also prompt you for information. Just fill out the sections at the top. If you like, you can scroll down in the message to see what else is being sent.
lt: Paspausdus šį mygtuką sistema pradės kurti žinutę, skirtą SquirrelMail programuotojams. Žinutėje bus pateikta informacija apie Jūsų sistemą, naršyklę, dalį SquirrelMail nustatymų bei IMAP serverio informacija. Be to žinutė viršuje pateiks papildomus laukus, kuriuos reiktų užpildyti. Nueidami žemiau Jūs galite perskaityti visą informaciją, kuri bus išsiųsta.

en: Please make sure to fill out as much information as you possibly can to give everyone a good chance of finding and removing the bug. Submitting your bug like this will not have it automatically added to the bug list on SourceForge, but someone who gets your message may add it for you.
lt: Pasistenkite pateikti kiek galima daugiau informacijos, kad būtų lengviau aptikti ir pašalinti klaidą. Pranešimas apie klaidą nebus automatiškai įtrauktas į SourceForge klaidų sąrašą, tačiau kas nors perskaitęs žinutę, gali tai padaryti už Jus.

en: This bug involves:
lt: Klaida susijusi su:

en: the general program
lt: pačia programa

en: a specific plugin
lt: tam tikru priedu

en: Start Bug Report Form
lt: Rašyti pranešimą apie klaidą

en: Bug
lt: Klaidos

en: Bug Reports:
lt: Klaidų pranešimai:

en: Show button in toolbar
lt: Rodyti mygtuką įrankių juostoje

en: Could not write calendar file %s
lt: Nepavyko įrašyti į kalendoriaus bylą %s!

en: TODAY
lt: ŠIANDIEN

en: Go
lt: Pirmyn

en: l, F j Y
lt: Y F j, l

en: ADD
lt: PRIDĖTI

en: EDIT
lt: TAISYTI

en: DEL
lt: TRINTI

en: Start time:
lt: Pradžia:

en: Length:
lt: Trukmė:

en: Priority:
lt: Prioritetas:

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Set Event
lt: Įvesti įvykį

en: Event Has been added!
lt: Įvykis buvo įtrauktas!

en: Date:
lt: Data:

en: m/d/Y
lt: Y m d

en: Time:
lt: Laikas:

en: Day View
lt: Dienos peržiūra

en: Do you really want to delete this event?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį įvykį?

en: Event deleted!
lt: Įvykis ištrintas!

en: Nothing to delete!
lt: Nėra ko trinti!

en: Update Event
lt: Atnaujinti įrašą

en: Do you really want to change this event from:
lt: Ar tikrai jūs norite pakeisti įvykį iš

en: to:
lt: į:

en: Event updated!
lt: Įrašas atnaujintas!

en: Month View
lt: Mėnesio peržiūra

en: 1 hr.
lt: 1 val.

en: 1.5 hr.
lt: 1,5 val.

en: 2 hr.
lt: 2 val.

en: 2.5 hr.
lt: 2,5 val.

en: 3 hr.
lt: 3 val.

en: 3.5 hr.
lt: 3,5 val.

en: 4 hr.
lt: 4 val.

en: 5 hr.
lt: 5 val.

en: 6 hr.
lt: 6 val.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Delete &amp; Prev
lt: Trinti ir grįžti

en: Delete &amp; Next
lt: Trinti ir eiti toliau

en: Move to:
lt: Perkelti:

en: Delete/Move/Next Buttons:
lt: Trynimo/Perkėlimo/Judėjimo mygtukai:

en: Display at top
lt: Rodyti viršuje

en: with move option
lt: rodyti ir permetimo opciją

en: Display at bottom
lt: Rodyti apačioje

en: COMMERCIAL - This list contains servers that are verified spam senders. It is a pretty reliable list to scan spam from.
lt: KOMERCINIS - Šiame sąraše saugomi serveriai yra patikrinti spameriai. Tai yra gana patikimas sąrašas.

en: COMMERCIAL - Servers that are configured (or misconfigured) to allow spam to be relayed through their system will be banned with this. Another good one to use.
lt: KOMERCINIS - Tai yra sąrašas serverių, kurie yra sukonfiguruoti taip, kad leidžia pro juos siųsti spamą. Dar vienas patikimas sąrašas.

en: COMMERCIAL - Dial-up users are often filtered out since they should use their ISP's mail servers to send mail. Spammers typically get a dial-up account and send spam directly from there.
lt: KOMERCINIS - Šiame saraše surašyti dinaminių adresų tinklai. Šie adresai turėtų naudotis savo tiekėjo pašto serveriu. Spameriai paprastai gauna tokius adresus ir siunčia savo žinutes iš jų tiesiogiai.

en: COMMERCIAL - RBL+ Blackhole entries.
lt: KOMERCINIS - RBL+ Blackhole įrašai.

en: COMMERCIAL - RBL+ OpenRelay entries.
lt: KOMERCINIS - RBL+ OpenRelay įrašai.

en: COMMERCIAL - RBL+ Dial-up entries.
lt: KOMERCINIS - RBL+ Dial-up įrašai.

en: FREE - ORDB was born when ORBS went off the air. It seems to have fewer false positives than ORBS did though.
lt: NEMOKAMAS - ORDB pasirodė pasitraukus ORBS filtrams. Atrodo, kad yra šiek tiek tikslesnis už ORBS.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Direct SPAM sources.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Tiesioginių spamerių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Dial-up lists - includes some DSL IPs.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Dial-up sąrašai - saugo dalį DSL tinklų adresų.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Bulk mailers that do not use confirmed opt-in.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Grupiniai žinučių siuntinėjimo serveriai, nereikalaujantys patvirtinimo iš adresato.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Other misc. servers.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Kiti spamerių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Single Stage servers.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Single Stage serverių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - SPAM Support servers.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - Spamą palaikinčių serverių sąrašai.

en: FREE - Five-Ten-sg.com - Web Form IPs.
lt: NEMOKAMAS - Five-Ten-sg.com - WWW formų sąrašai.

en: FREE - Dorkslayers appears to include only really bad open relays outside the US to avoid being sued. Interestingly enough, their website recommends you NOT use their service.
lt: NEMOKAMAS - Dorklayers saugo tik rimtus atvirus serverius, esančius už JAV ribų (kad nepaduotų į teismą). Įdomiausia, kad jų pačių puslapiai rekomenduoja nesinaudoti jų paslaugomis.

en: FREE - SPAMhaus - A list of well-known SPAM sources.
lt: NEMOKAMAS - SPAMhaus - Gerai žinomų spamerių sąrašas

en: FREE, for now - SpamCop - An interesting solution that lists servers that have a very high spam to legit email ratio (85 percent or more).
lt: NEMOKAMAS, šiuo metu - SPAMCOP - Įdomus sprendimas, kuris saugo serverius, kuriuose spamas sudaro didesnę dalį nuo bendro žinučių srauto (85 procentai ir daugiau).

en: FREE - dev.null.dk - I don't have any detailed info on this list.
lt: NEMOKAMAS - dev.null.dk - Nėra informacijos apie šį sąrašą

en: FREE - visi.com - Relay Stop List. Very conservative OpenRelay List.
lt: NEMOKAMAS - visi.com - Atvirų serverių sąrašas. Gana konservatyvus

en: FREE - ahbl.org Open Relays - Another list of Open Relays.
lt: NEMOKAMAS - ahbl.org atviri serveriai - Dar vienas atvirų serverių (Open Relay) sąrašas.

en: FREE - ahbl.org SPAM Source - List of Direct SPAM Sources.
lt: NEMOKAMAS - ahbl.org SPAM'o šaltiniai - Tiesioginių spamerių sąrašai.

en: FREE - ahbl.org SPAM ISPs - List of SPAM-friendly ISPs.
lt: NEMOKAMAS - ahbl.org SPAM IPT - IPT, kurie palaiko spamą, sąrašas.

en: FREE - Leadmon DUL - Another list of Dial-up or otherwise dynamically assigned IPs.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon DUL - Dar vienas Dial-up ar kitų dinamiškai skirstomų adresų sąrašas

en: FREE - Leadmon SPAM Source - List of IPs Leadmon.net has received SPAM directly from.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon SPAM'o šaltiniai - Adresų, iš kurių buvo pasiųstas spamas į Leadmon.net, sąrašas

en: FREE - Leadmon Bulk Mailers - Bulk mailers that do not require confirmed opt-in or that have allowed known spammers to become clients and abuse their services.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon Bult Mailers - Siuntėjai, kurie nereikalauja sutikimo patvirtinimo arba kurie praleido žinomus spamerius

en: FREE - Leadmon Open Relays - Single Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon Open Relays - Vienetiniai atviri serveriai nepaminėti kituose tokių serverių sąrašuose

en: FREE - Leadmon Multi-stage - Multi-Stage Open Relays that are not listed on other active RBLs and that have sent SPAM to Leadmon.net.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon Multi-stage - Susieti atviri serveriai, kurie nepaminėti kituose sąrašuose ir kurie siuntė spamą į Leadmon.net

en: FREE - Leadmon SpamBlock - Sites on this listing have sent Leadmon.net direct SPAM from IPs in netblocks where the entire block has no DNS mappings. It's a list of BLOCKS of IPs being used by people who have SPAMmed Leadmon.net.
lt: NEMOKAMAS - Leadmon SpamBlock - Šiame sąraše esantys serveriai siuntė spamą į Leadmon.net iš adresų, kurie neturi DNS įrašų

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Both Open Relays and Direct SPAM Sources.
lt: NEMOKAMAS, kol kas - Not Just Another Blacklist - atvirų serverių ir tiesioginių spamerių sąrašas

en: FREE, for now - Not Just Another Blacklist - Dial-up IPs.
lt: NEMOKAMAS, kol kas - Not Just Another Blacklist - Dial-up adresai

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Relays
lt: NEMOKAMAS - Distributed Sender Boycott List - patvirtinti atviri serveriai

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - Confirmed Multi-stage Relays
lt: NEMOKAMAS - Distributed Sender Boycott List - patvirtinti aukštesnio lygio serveriai

en: FREE - Distributed Sender Boycott List - UN-Confirmed Relays
lt: NEMOKAMAS - Distributed Sender Boycott List - nepatvirtinti atviri serveriai

en: WARNING! You must enter something to search for.
lt: DĖMESIO! Įveskite kokią nors paieškos sąlygą.

en: WARNING! Header filters should be of the format &quot;Header: value&quot;
lt: DĖMESIO! Antraščių filtrai yra nurodomi "Antraštė: antraštės reikšmė" formatu

en: Saved Scan type
lt: Išsaugotas paieškos tipas

en: Message Filtering
lt: Žinučių filtravimas

en: What to Scan:
lt: Ką tikrinti

en: All messages
lt: Visas žinutes

en: Only unread messages
lt: Tik neperskaitytas žinutes

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Match:
lt: Laukas:

en: Header
lt: Antraštė

en: Contains:
lt: Turi:

en: If %s contains %s then move to %s
lt: Jei %s turi %s, tada perkelti žinutę į %s

en: Message Filters
lt: Žinučių filtrai

en: Filtering enables messages with different criteria to be automatically filtered into different folders for easier organization.
lt: Filtravimas leidžia išskirstyti į skirtingus aplankus žinutes atitinkančias nustatytas sąlygas ir taip valdyti savo gaunamą paštą.

en: SPAM Filters
lt: Spamo filtrai

en: SPAM filters allow you to select from various DNS based blacklists to detect junk email in your INBOX and move it to another folder (like Trash).
lt: Spamo filtrai leidžia Jums pasinaudoti įvairiais DNS pagrindu sudarytais sąrašais, kad atsikratyti šiukšlių, kurios pasiekia jūsų pašto dėžę.

en: You must select a spam folder.
lt: Jūs turite pasirinkti spamo aplanką.

en: You must select a scan type.
lt: Jūs turite pasirinkti tikrinimo tipą.

en: Spam Filtering
lt: Spamo filtravimas

en: WARNING! Tell the administrator to set the %s variable.
lt: DĖMESIO! Paprašykite Jūsų pašto administratorių nustatyti %s kintamąjį.

en: Move spam to:
lt: Perkelti spamą į:

en: Moving spam directly to the trash may not be a good idea at first, since messages from friends and mailing lists might accidentally be marked as spam. Whatever folder you set this to, make sure that it gets cleaned out periodically, so that you don't have an excessively large mailbox hanging around.
lt: Spamo siuntimas tiesiai į šiukšlių dėžę gali būti ne pati geriausia mintis, kadangi Jūs netyčia galite ten nusiųsti žinutes nuo draugų ar žinučių serverių. Kad ir kokį nustatytumėte aplanką, įsitikinkite, kad jis būtų periodiškai valomas ir neišsipūstų bendra jūsų pašto dėžės užimama vieta.

en: Unread messages only
lt: Tik naujas žinutes

en: The more messages scanned, the longer it takes. It's recommended to scan unread messages only. If a change to the filters is made, it's recommended to set it to scan all messages, then go view the INBOX, then come back and set it to scan unread messages only. That way, the new spam filters will be applied and even the spam you didn't catch with the old filters will be scanned.
lt: Kuo daugiau žinučių skanuojate, tuo ilgiau tai užtrunka. Rekomenduotina skanuoti tik naujas žinutes. Jei padarėte kokius nors pakitimus filtruose - laikinai nustatykite visų žinučių skanavimą, apsilankykite gautų žinučių aplanke ir vėl grąžinkite tik naujų žinučių skanavimą. Taip Jūsų nauji spamo filtrai bus pritaikyti senosioms žinutėms.

en: Spam is sent to %s.
lt: Spamas nukreipiamas į %s

en: not set yet
lt: dar nenustatyta

en: Spam scan is limited to %s.
lt: Spamo tikrinimas ribojamas iki %s žinučių

en: ON
lt: Įjungta

en: OFF
lt: Išjungta

en: %s is not found.
lt: %s nerasta.

en: Today's Fortune
lt: Eilinė citata

en: Fortunes:
lt: Citatos:

en: Show fortunes at top of mailbox
lt: Rodyti citatas virš žinučių sąrašo

en: Plugin is disabled.
lt: Priedas išjungtas.

en: IMAP server information
lt: IMAP serverio informacija

en: Run some test IMAP commands, displaying both the command and the result. These tests use the SquirrelMail IMAP commands and your current SquirrelMail configuration. Custom command strings can be used.
lt: Galima paleisti bandomąsias IMAP komandas ir patikrinti serverio reakcijas. Paprastai testai naudoja IMAP komandas atitinkančias dabartinę SquirrelMail konfiguraciją. Galima naudoti ir kitas komandas.

en: This will send a message to %s requesting help for this list. You will receive an emailed response at the address below.
lt: Ši komanda nusiųs žinutę į %s, prašydama pagalbos. Atsakymai turėtų grįžti į žemiau esantį adresą

en: This will send a message to %s requesting that you will be subscribed to this list. You will be subscribed with the address below.
lt: Ši komanda nusiųs žinutę į %s, prašydama jus įtraukti į šį susirašinėjimo sąrašą. Bandoma bus įtraukti žemiau esantį adresą.

en: This will send a message to %s requesting that you will be unsubscribed from this list. It will try to unsubscribe the adress below.
lt: Ši komanda nusiųs žinutę į %s, prašydama jus pašalinti iš šio susirašinėjimo sąrašo. Bandoma bus nurašyti žemiau esantį adresą.

en: Unknown action: %s
lt: Nežinomas veiksmas: %s

en: Mailinglist
lt: Susirašinėjimo sąrašas

en: Send Mail
lt: Išsiųsti žinutę

en: Post to List
lt: Išsiųsti žinutę sąrašan

en: Reply to List
lt: Atsakyti į sąrašą

en: List Archives
lt: Susirašinėjimo archyvai

en: Contact Listowner
lt: Susisiekti su sąrašo prižiūrėtoju

en: Mailing List
lt: Susirašinėjimo sąrašas

en: POP3 connect:
lt: POP3 susijungimo komanda:

en: No server specified
lt: Serveris nenurodytas

en: Error
lt: Klaida

en: POP3 user:
lt: POP3 vartotojas:

en: no login ID submitted
lt: nepateiktas joks prisijungimo ID

en: connection not established
lt: nėra susijungimo

en: POP3 pass:
lt: POP3 slaptažodis:

en: No password submitted
lt: Nebuvo pateiktas slaptažodis

en: No connection to server
lt: Prisijungti prie serverio nepavyko

en: No login ID submitted
lt: Nebuvo pateiktas vartotojo vardas

en: No server banner
lt: Serveris neprisistatė

en: abort
lt: nutraukti

en: apop authentication failed
lt: apop autorizacija nepavyko

en: POP3 login:
lt: POP3 prisijungimas:

en: Premature end of list
lt: Netvarkinga sąrašo pabaiga

en: POP3 get:
lt: POP3 žinučių gavimo komanda:

en: POP3 last:
lt: POP3 paskutinės žinutės komanda:

en: Empty command string
lt: Tuščia komandos eilutė

en: connection does not exist
lt: susijungimas neegzistuoja

en: POP3 delete:
lt: POP3 trynimo komanda:

en: No msg number submitted
lt: Nebuvo pateiktas žinučių skaičius

en: Command failed
lt: Komanda nepavyko

en: Remote POP server Fetching Mail
lt: Nutolęs POP serveris. Gauname žinutes

en: Select Server:
lt: Pasirinkti serverį:

en: Password for
lt: Slaptažodis skirtas

en: Fetch Mail
lt: Atsiųsti paštą

en: Fetching from
lt: Atsiunčiame iš

en: Oops,
lt: Vai, vai, vai,

en: Opening IMAP server
lt: Atidaromas IMAP serveris

en: Opening POP server
lt: Atidaromas POP serveris

en: Login Failed:
lt: Prisijungti nepavyko:

en: Login OK: No new messages
lt: Prisijungti pavyko: Nėra naujų žinučių

en: Login OK: Inbox EMPTY
lt: Prisijungti pavyko. Dėžė tuščia

en: Login OK: Inbox contains %s messages
lt: Prisijungti pavyko: Dėžėje yra %s žinučių(tės)

en: Fetching UIDL...
lt: Siunčiame UIDL...

en: Server does not support UIDL.
lt: Serveris nepalaiko UIDL.

en: Leaving mail on server...
lt: Žinutės paliekamos serveryje...

en: Deleting messages from server...
lt: Trinamos žinutės serveryje...

en: Fetching message
lt: Atsiunčiame žinutę

en: Server error. Disconnect
lt: Serverio klaida. Atsijungiama

en: Reconnect from dead connection
lt: Prisijungiam iš naujo po ryšio sutrikimo

en: Saving UIDL
lt: Išsaugomas UIDL

en: Refetching message
lt: Persiunčiame žinutę

en: Error Appending Message!
lt: Įvyko klaida bandant prijungti žinutę!

en: Closing POP
lt: Uždaromas POP susijungimas

en: Logging out from IMAP
lt: Atsijungiam nuo IMAP serverio

en: Message appended to mailbox
lt: Žinutė padėta į esamą pašto dėžę

en: Message %d deleted from remote server!
lt: Žinutė %d ištrinta nutolusiame serveryje!

en: Delete failed:
lt: Nepavyko ištrinti:

en: Remote POP server settings
lt: Nutolusio POP serverio nustatymai

en: You should be aware that the encryption used to store your password is not perfectly secure. However, if you are using pop, there is inherently no encryption anyway. Additionally, the encryption that we do to save it on the server can be undone by a hacker reading the source to this file.
lt: Jūs turite suprasti, kad kodavimas, kuriuo saugomas jūsų slaptažodis nėra visiškai saugus. Tačiau jei Jūs naudojate paprastą POP tipo paštą, jame taipogi nėra jokio kodavimo ir Jūsų neužkoduotas slaptažodis jau daug kartų lankėsi :) tinkle. Be to čia naudojamas kodavimas gali būti atkoduotas kiekvieno įsilaužėlio, kuris mokės skaityti slaptažodį užkodavusios programos tekstus.

en: If you leave password empty, it will be asked when you fetch mail.
lt: Jei nenurodysite slaptažodžio, jo Jūsų paklaus, kai bandysite atsisiųsti žinutes.

en: Encrypt passwords (informative only)
lt: Užkoduoti slaptažodžius (tik informacijai)

en: Add Server
lt: Pridėti serverį

en: Server:
lt: Serveris:

en: Port:
lt: Jungtis:

en: Alias:
lt: Trumpas vardas:

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Store in Folder:
lt: Išsaugoti aplanke:

en: Leave mail on server
lt: Palikti žinutes serveryje

en: Check mail at login
lt: Patikrinti paštą prisijungiant

en: Check mail at folder refresh
lt: Patikrinti paštą perkraunant puslapius

en: Modify Server
lt: Keisti serverį

en: Server Name:
lt: Serverio vardas:

en: Modify
lt: Keisti

en: No servers known.
lt: Nežinomas joks serveris.

en: Fetching Servers
lt: Siunčiame iš serverių

en: Confirm Deletion of a Server
lt: Patvirtinkite, kad norite ištrinti pasirinktą serverį

en: Selected Server:
lt: Pasirinktas serveris:

en: Confirm delete of selected server?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktą serverį?

en: Confirm Delete
lt: Patvirtinkite, kad tikrai norite ištrinti

en: Leave Mail on Server
lt: Palikti žinutes serveryje

en: Undefined Function
lt: Neaprašyta funkcija

en: The function you requested is unknown.
lt: Jūsų nurodyta funkcija yra nežinoma.

en: Fetch
lt: Atsiųsti iš kitur

en: Warning,
lt: Perspėjimas,

en: Mail Fetch Result:
lt: Žinučių persiuntimo rezultatai:

en: POP3 Fetch Mail
lt: Žinučių paėmimas iš kito serverio

en: This configures settings for downloading email from a POP3 mailbox to your account on this server.
lt: Čia aprašomi pašto paėmimo iš kito POP3 serverio ir jo patalpinimo į Jūsų esamą pašto dėžę parametrai.

en: Message Details
lt: Žinutės detalės

en: Bodystructure
lt: Žinutės struktūra

en: Entity
lt: Elementas

en: Content-Type
lt: Duomenų tipas

en: Encoding
lt: Kodavimas

en: RFC822 Message body
lt: RFC822 Žinutės tekstas

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Save Message
lt: Išsaugoti žinutę

en: View Message details
lt: Peržiūrėti žinutės detales

en: New Mail Notification
lt: Perspėjimai apie naujas žinutes

en: The %s option will check ALL of your folders for unseen mail, not just the inbox for notification.
lt: Nustatymas "%s" leidžia tikrinti, ar naujos žinutės pasirodo ne tik Gautų žinučių aplanke, bet ir kituose aplankuose.

en: Check all boxes, not just INBOX
lt: Tikrinti visus aplankus, ne tik gautas žinutes

en: Selecting the %s option will enable the showing of a popup window when unseen mail is in your folders (requires JavaScript).
lt: Pasirinkdami nustatymą %s, įjungsite naujo naršyklės lango iššokimą pasirodžius naujoms žinutėms (reikalauja JavaScript palaikymo naršyklėje).

en: Show popup window on new mail
lt: Iškviesti naują langą pasirodžius naujoms žinutėms

en: Use the %s option to only check for messages that are recent. Recent messages are those that have just recently showed up and have not been "viewed" or checked yet. This can prevent being continuously annoyed by sounds or popups for unseen mail.
lt: Pasirinkdami %s nustatote, kad naujų žinučių informavimo posistemė turi tikrinti tik tas žinutes, kurios nebuvo peržiūrėtos arba nebuvo patikrintos anksčiau. Tai leidžia išvengti pastoviai lendančių langų ar garsų apie tas pačias žinutes.

en: Count only messages that are RECENT
lt: Įvertinti tik paskutines žinutes

en: Selecting the %s option will change the title in some browsers to let you know when you have new mail (requires JavaScript, and only works in IE but you won't see errors with other browsers). This will always tell you if you have new mail, even if you have %s enabled.
lt: Pasirinkdami %s nustatote, kad naujų žinučių posistemė turi pakeisti naršyklės antraštę pasirodžius naujoms žinutėms (reikia JavaScript, garantuotai veikia tik IE, kitos naršyklės gali neveikti arba visai nereaguoti). Galioja nepriklausomai nuo "%s" nustatymo.

en: Change title on supported browsers
lt: Pakeisti antraštę, jei naršyklė tai palaiko

en: Select %s to turn on playing a media file when unseen mail is in your folders. When enabled, you can specify the media file to play in the provided file box.
lt: Pasirinkite %s norėdami, kad naršyklė praneštų apie pasirodžiusias naujas žinutes išleisdama kokius nors garsus. Jums teks nurodyti, ką būtent turės groti naršyklė.

en: Enable Media Playing
lt: Groti garsus

en: Select from the list of %s the media file to play when new mail arrives. If no file is specified, %s, no sound will be used.
lt: Garsus galima pasirinkti iš %s. Nenurodžius nieko, %s, garsas nebus naudojamas.

en: Select server file
lt: Pasirinkti bylą serveryje

en: (none)
lt: (joks)

en: requires JavaScript to work
lt: reikalauja JavaScript

en: Try
lt: Patikrinti

en: Current File:
lt: Dabar nustatyta byla:

en: New Mail
lt: Naujas paštas

en: SquirrelMail Notice:
lt: SquirrelMail informacija:

en: You have %s new message | You have %s new messages
lt[0]: Jūs turite %s naują žinutę
lt[1]: Jūs turite %s naujas žinutes
lt[2]: Jūs turite %s naujų žinučių

en: You have %s new messages
lt: Jūs turite %s naujų(as) žinučių(tes)

en: NewMail Options
lt: Naujų žinučių nustatymai

en: This configures settings for playing sounds and/or showing popup windows when new mail arrives.
lt: Čia Jūs nustatote, kaip Jus reikia informuoti (išleisti kokį nors garsą ar atidaryti iššokantį langą) apie atėjusias naujas žinutes.

en: %s New Messages
lt: %s naujų žinučių

en: %s New Message | %s New Messages
lt[0]: %s nauja žinutė
lt[1]: %s naujos žinutės
lt[2]: %s naujų žinučių

en: Test Sound
lt: Patikrinti garsą

en: No sound specified
lt: Garsas nenurodytas

en: Loading the sound...
lt: Kraunasi audio...

en: Sent Subfolders Options
lt: Išsiųstų žinučių aplankų nustatymai

en: Use Sent Subfolders
lt: Naudoti išsiųstų žinučių aplankus

en: Monthly
lt: Mėnesiniai

en: Quarterly
lt: Ketvirtiniai

en: Yearly
lt: Metiniai

en: Base Sent Folder
lt: Pagrindinis išsiųstų žinučių aplankas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Disable it
lt: Atjungti

en: Enable it
lt: Įjungti

en: Spam reporting
lt: Spamo pranešimai

en: SpamCop link is:
lt: SpamCop nuoroda yra:

en: Delete spam when reported:
lt: Ištrinti spamą pranešus:

en: Only works with email-based reporting
lt: Veikia tik su el.pašto pagrindu veikiančiais pranešimais

en: Spam Reporting Method:
lt: Pranešimų apie spamą metodas:

en: Quick email-based reporting
lt: Greiti el.pašto pranešimai

en: Thorough email-based reporting
lt: Sudėtiniai el.pašto pranešimai

en: Web-based form
lt: Tinklinė pranešimų forma

en: Save Method
lt: Išsaugoti metodą

en: Your SpamCop authorization code:
lt: Jūsų SpamCop autorizavimo kodas:

en: see below
lt: žr. žemiau

en: Save ID
lt: Išsaugoti ID

en: About SpamCop
lt: Apie SpamCop

en: SpamCop is a free service that greatly assists in finding the true source of the spam and helps in letting the proper people know about the abuse.
lt: SpamCop yra nemokama tarnyba, kuri palengvina tikrųjų spamo siuntėjų aptikimą bei atsakingų asmenų informavimą apie Jūsų sistemų išnaudojimą.

en: To use it, you must get a SpamCop authorization code. There is a free %ssign up page%s so you can use SpamCop.
lt: Norėdami pasinaudoti priedu, Jūs turite turėti SpamCop autorizavimo kodą. Yra nemokamas %sregistracinis puslapis%s, kuriame Jūs galite tą kodą gauti.

en: Before you sign up, be warned
lt: Prieš užsiregistruodami atkreipkite dėmesį

en: Some users have reported that the email addresses used with SpamCop find their way onto spam lists. To be safe, you can just create an email forwarding account and have all SpamCop reports get sent to there. Also, if it gets flooded with spam, you can then just delete that account with no worries about losing your real email address. Just go create an email forwarder somewhere (%s has a %slist of places%s) so that messages from system administrators and what not can be sent to you.
lt: Dalis vartotojų teigė, kad elektroninio pašto adresai, naudojami su SpamCop, pakliūna į spamo sąrašus. Norėdami būti saugūs, susikurkite elektroninio pašto persiuntimo sąskaitą ir nukreipkite visas SpamCop ataskaitas ten. Jei pašto dėžutė bus perpildyta spamo, Jūs paprasčiausiai jos atsikratysite ir taip nepakenksite tikrąjai savo pašto dėžei. Susikurkite el.pašto persiuntimą kokioje nors nemokamoje pašto sistemoje pvz. (%s yra pateiktas %stokias paslaugas teikiančių vietų sąrašas%s), kad žinutės nuo sistemos administratorių ar kitų asmenų galėtų Jus pasiekti.

en: Once you have signed up with SpamCop and have received your SpamCop authorization code, you need to enable this plugin by clicking the link above. Once enabled, you go about your normal life. If you encounter a spam message in your mailbox, just view it. On the right-hand side, near the top of where the message is displayed, you will see a link to report this message as spam. Clicking on it brings you to a confirmation page. Confirming that you want the spam report sent will do different things with different reporting methods.
lt: Užsiregistravę SpamCop Jūs gausite autorizavimo kodą, kurį reikės įvesti atitinkamame priedo lauke. Turėdami kodą Jūs galėsite įjungti priedą - paprasčiausiai paspauskite aukščiau esančią nuorodą. Įjungę priedą grįžkite prie savo normalaus gyvenimo. Jei Jus pasieks spam žinutė, paprasčiausia peržiūrėkite ją. Šalia kitų žinutės antraščių ir valdymo mygtukų bus ir nuoroda, kuri leidžia nusiųsti pranešimą apie gautą spamą. Paspaudę nuorodą Jūs atversite patvirtinimo puslapį. Patvirtinę apie norą išsiųsti pranešimą apie spamą, Jūs pasirinktu metodu nusiųsite pranešimą į SpamCop sistemą.

en: Email-based reporting
lt: El.pašto pranešimai

en: Pressing the button forwards the message to the SpamCop service and will optionally delete the message. From there, you just need to go to your INBOX and quite soon a message should appear from SpamCop. (It gets sent to the account you registered with, so make sure that your mail forwarder works!) Open it up, click on the appropriate link at the top, and a new browser window will open.
lt: Paspaudę šį mygtuką, Jūs nusiųsite informaciją apie gautą spamą į SpamCop tarnybos serverius ir gal būt pašalinsite spamo žinutę iš savo pašto dėžės. Tada Jums reikia sulaukti žinutės iš SpamCop. (žinutė atsiduria tame pašte, kurį panaudojote registruodamiesi. Įsitikinkite kad Jūsų pašto persiuntimas veikia!)? Atverkite gautą žinutę ir paspauskite atitinkamą nuorodą, kad patvirtinti spamą.

en: Currently, the quick reporting just forwards the request to the thorough reporting. Also, it appears that this is for members (non-free) only. Hopefully this will change soon.
lt: Šiuo metu greitas persiuntimas tik persiunčia užklausą į standartinį el.pašto pranešimų metodą. Be to panašu, kad tai veikia tik su mokamais SpamCop dalyviais. Gal tai kada nors pasikeis.

en: Web-based reporting
lt: Tinklinė pranešimų forma

en: When you press the button on the confirmation page, this will pop open a new browser window and the SpamCop service should appear inside. The message will not be deleted (working on that part), but you won't need to wait for a response email to start the spam reporting.
lt: Paspaudę šį mygtuką Jūs atversite naują naršyklės langą su SpamCop tarnybos pranešimų apdorojimo forma. Žinutė nebus ištrinta (bandoma tai ištaisyti), bet Jums nereiks laukti SpamCop patvirtinimo žinutės, kad pratęsti pranešimo apie spamą pateikimą.

en: The SpamCop service will display information as it finds it, so scroll down until you see a form button. It might pause a little while it is looking up information, so be a little patient. Read what it says, and submit the spam. Close the browser window. Press Cancel or click on the appropriate mail folder to see messages and/or delete the spam.
lt: SpamCop tarnyba išanalizuos Jūsų nusiųsta žinutės tekstą ir puslapio apačioje pateiks mygtuką, kuris nusiųs informaciją apie spamą atitinkamoms tarnyboms. Informacijos analizė gali šiek tiek užtrukti, būkite kantrūs. Perskaitykite ten pateiktą analizės informaciją ir nusiųskite pranešimą. Uždarykite naršyklės langą. Paspauskite „Atšaukti“ arba pereikite į atitinkamą žinučių aplanką ir ištrinkite gautą spamą.

en: SpamCop service type
lt: SpamCop tarnybos tipas

en: Service type option allows selecting which SpamCop services you are using. Member services use different web reporting forms and does not display nags. You can purchase these services, if you want to support SpamCop.
lt: Tarnybos tipo nustatymas leidžia nustatyti Jūsų naudojamą SpamCop tarnybos tipą. Komercinės tarnybos naudoja kitokias pranešimų formas bei nerodo darbą trikdančių pranešimų. Jūs galite įsigyti šias paslaugas, jei norite palaikyti SpamCop.

en: More information
lt: Kita informacija

en: For more information about SpamCop, it's services, spam in general, and many related topics, try reading through SpamCop's %sHelp and Feedback%s section.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos apie SpamCop tarnybą bei apie spamą bendrai, pasiskaitykite SpamCop pateikiamą informaciją %sPagalbos ir atgalinio ryšio%s skyriuose.

en: Report as Spam
lt: Pranešti apie spamą

en: SpamCop - Spam Reporting
lt: SpamCop - spamo registras

en: Help fight the battle against unsolicited email. SpamCop reads the spam email and determines the correct addresses to send complaints to. Quite fast, really smart, and easy to use.
lt: Padėkite kovoti prieš nepriimtinas masines žinutes. SpamCop priedas įvertina nepriimtinos žinutės antraštes ir nustato adresus, kuriems reiktų skųstis. Tai yra gana greitas, protingas ir lengvai naudojamas įrankis.

en: Sending this spam report will give you back a reply with URLs that you can click on to properly report this spam message to the proper authorities. This is a free service. By pressing the "Send Spam Report" button, you agree to follow SpamCop's rules/terms of service/etc.
lt: Nusiuntę pranešimą apie spamą, Jūs sulauksite atsakymo su adresu, kuriuo Jūs galite tvarkingai informuoti apie gautą spamą atsakingus asmenis. Tai yra nemokama tarnyba. Siųsdami pranešimus apie spamą, Jūs turite laikytis SpamCop nustatytų naudojimosi taisyklių.

en: Cancel / Done
lt: Atšaukti / Baigti

en: Send Spam Report
lt: Išsiųsti pranešimą apie spamą

en: SpellChecker Options
lt: Rašybos tikrinimo nustatymai

en: Here you may set up how your personal dictionary is stored, edit it, or choose which languages should be available to you when spell-checking.
lt: Čia Jūs galite nustatyti, kaip saugomas jūsų asmeninis žodynas, taisyti jį arba pasirinkti kalbas, kurias naudosite vykdydami rašybos tikrinimą.

en: Check Spelling
lt: Patikrinti rašybą

en: Back to &quot;SpellChecker Options&quot; page
lt: Atgal į &quot;Rašybos tikrinimo nustatymų&quot; puslapį

en: ATTENTION:
lt: DĖMESIO:

en: SquirrelSpell was unable to decrypt your personal dictionary. This is most likely due to the fact that you have changed your mailbox password. In order to proceed, you will have to supply your old password so that SquirrelSpell can decrypt your personal dictionary. It will be re-encrypted with your new password after this. If you haven't encrypted your dictionary, then it got mangled and is no longer valid. You will have to delete it and start anew. This is also true if you don't remember your old password -- without it, the encrypted data is no longer accessible.
lt: SquirrelSpell nesugebėjo atkoduoti Jūsų asmeninio žodyno. Greičiausiai tai atsitiko todėl, kad Jūs pakeitėte savo pašto slaptažodį. Norint tęsti Jums teks pasakyti senajį slaptažodį, kad SquirrelSpell galėtų atkoduoti Jūsų žodyną. Po to jis bus perkoduotas naudojant Jūsų naująjį slaptažodį. Jei Jūs nekodavote savo žodyno, vadinas jis buvo negrįžtamai apgadintas ir jį teks ištrinti. Taip pat žodyną teks ištrinti, jei Jūs pamiršote senajį slaptažodį.

en: Delete my dictionary and start a new one
lt: Ištrinti mano žodyną ir pradėti naują

en: Decrypt my dictionary with my old password:
lt: Atkoduoti žodyną naudojant senajį slaptažodį:

en: Proceed
lt: Tęsti

en: You must make a choice
lt: Jūs turite pasirinkti

en: You can either delete your dictionary or type in the old password. Not both.
lt: Jūs galite arba ištrinti savo žodyną, arba įvesti senąjį slaptažodį. Ne abu dalykus vienu metu.

en: This will delete your personal dictionary file. Proceed?
lt: Asmeninis žodynas bus ištrintas. Tęsti?

en: Error Decrypting Dictionary
lt: Įvyko klaida atkoduojant žodyną

en: Cute.
lt: Gražu.

en: Could not run the spellchecker command (%s).
lt: Nepavyko paleisti rašybos tikrinimo komandos (%s).

en: Error while writing to pipe.
lt: Duomenų nukreipimo į programą metu įvyko klaida.

en: Could not open temporary file '%s'.
lt: Nepavyko atverti laikinos bylos %s.

en: Error while writing to temporary file '%s'.
lt: Rašant į laikiną bylą %s įvyko klaida.

en: I tried to execute '%s', but it returned:
lt: Bandant vykdyti '%s', buvo išvesta

en: SquirrelSpell is misconfigured.
lt: SquirrelSpell klaidingai sukonfiguruotas

en: Spellcheck completed. Commit changes?
lt: Rašybos tikrinimas baigtas. Pritaikyti pakeitimus?

en: No changes were made.
lt: Niekas nepakeista.

en: Now saving your personal dictionary... Please wait.
lt: Asmeninis žodynas saugomas... Laukite.

en: SquirrelSpell Results
lt: Rašybos tikrinimo rezultatai

en: Found %s errors
lt: Rasta %s klaidų(os/a)

en: Line with an error:
lt: Eilutė su klaida:

en: Error:
lt: Klaida:

en: Suggestions:
lt: Pasiūlymai:

en: Suggestions
lt: Pasiūlymai

en: Change to:
lt: Keisti į:

en: Occurs times:
lt: Rasta atvejų:

en: Change this word
lt: Pakeisti šį žodį

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change ALL occurances of this word
lt: Pakeisti visus šio žodžio atvejus

en: Change All
lt: Pakeisti visus

en: Ignore this word
lt: Ignoruoti šį žodį

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore ALL occurances this word
lt: Ignoruoti visus šio žodžio atvejus

en: Ignore All
lt: Ignoruoti visus

en: Add this word to your personal dictionary
lt: Įtraukti žodį į asmeninį žodyną

en: Add to Dic
lt: Įtraukti į žodyną

en: Close and Commit
lt: Uždaryti ir išsaugoti

en: The spellcheck is not finished. Really close and commit changes?
lt: Rašybos tikrinimas nebaigtas. Ar tikrai uždaryti ir išsaugoti pakeitimus?

en: Close and Cancel
lt: Uždaryti ir atšaukti

en: The spellcheck is not finished. Really close and discard changes?
lt: Rašybos tikrinimas nebaigtas. Ar tikrai uždaryti ir atšaukti visus pakeitimus?

en: No errors found
lt: Nerasta jokių klaidų

en: Your personal dictionary was erased.
lt: Jūsų asmeninis žodynas ištrintas

en: Dictionary Erased
lt: Žodynas ištrintas

en: Your personal dictionary was erased. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo ištrintas. Uždarykite šį langą ir paspauskite "Patikrinti rašybą" mygtuką dar kartą, kad iš naujo patikrinti rašybą.

en: Close this Window
lt: Uždaryti langą

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Now return to the &quot;SpellChecker options&quot; menu and make your selection again.
lt: Jūsų žodynas buvo sėkmingai iš naujo užkoduotas. Dabar galite grįžti į &quot;Rašybos tikrinimo nustatymų&quot; meniu ir tęsti darbą.

en: Successful re-encryption
lt: Sėkmingai perkoduota

en: Your personal dictionary was re-encrypted successfully. Please close this window and click "Check Spelling" button again to start your spellcheck over.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo sėkmingai perkoduotas. Uždarykite šį langą ir paspauskite "Patikrinti rašybą" mygtuką dar kartą, kad iš naujo patikrinti rašybą.

en: Dictionary re-encrypted
lt: Žodynas perkoduotas

en: Your personal dictionary has been encrypted and is now stored in an encrypted format.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo užkoduotas ir dabar yra saugomas užkoduotu formatu.

en: Your personal dictionary has been decrypted and is now stored as plain text.
lt: Jūsų asmeninis žodynas buvo atkoduotas ir dabar yra saugomas paprasto teksto formatu.

en: No action requested.
lt: Nepasirinktas joks veiksmas.

en: Personal Dictionary Crypto Settings
lt: Asmeninio žodyno kodavimo nustatymai

en: Personal Dictionary
lt: Asmeninis žodynas

en: No words in your personal dictionary.
lt: Asmeninis žodynas tuščias.

en: Please check any words you wish to delete from your dictionary.
lt: Pažymėkite žodžius, kuriuos norite ištrinti iš žodyno.

en: %s dictionary
lt: %s žodynas

en: Delete checked words
lt: Ištrinti pasirinktą(us) žodžius

en: Edit your Personal Dictionary
lt: Taisyti asmeninį žodyną

en: Please make your selection first.
lt: Turite pirmiau pasirinkti.

en: This will encrypt your personal dictionary and store it in an encrypted format. Proceed?
lt: Asmeninis žodynas bus užkoduotas (jo turinys be slaptažodio neperskaitomas). Tęsti?

en: This will decrypt your personal dictionary and store it in a plain text format. Proceed?
lt: Asmeninis žodynas bus atkoduotas (saugomas paprasto teksto formate). Tęsti?

en: Your personal dictionary is currently encrypted.
lt: Jūsų asmeninis žodynas yra užkoduotas.

en: This helps protect your privacy in case the web-mail system gets compromized and your personal dictionary ends up stolen. It is currently encrypted with the password you use to access your mailbox, making it hard for anyone to see what is stored in your personal dictionary.
lt: ūs galite užkoduoti žodyną, siekdami apsaugoti savo asmeninę informaciją www pašto sistemos saugumo pažeidimo atveju. Užkoduoto žodyno informaciją galima perskaityti tik žinant ją užkoduojant naudota raktą (jūsų pašto slaptažodį).

en: If you forget your password, your personal dictionary will become unaccessible, since it can no longer be decrypted. If you change your mailbox password, SquirrelSpell will recognize it and prompt you for your old password in order to re-encrypt the dictionary with a new key.
lt: Pamiršę savo slaptažodį, jūs dar galėsite pasiekti paštą administratoriui pakeitus slaptažodį, tačiau žodyno informacijos atgaminti nebepavyks. Pakeitus slaptažodį rašybos tikrinimo posistemė tai pastebės ir paprašys pateikti senąjį slaptažodį, kad perkoduoti jūsų žodyną.

en: Please decrypt my personal dictionary and store it in a clear-text format.
lt: Prašau atkoduoti mano žodyną ir saugoti jį paprasto teksto formate.

en: Change crypto settings
lt: Pakeisti kodavimo nustatymus

en: Your personal dictionary is currently not encrypted.
lt: Jūsų asmeninis žodynas nėra užkoduotas.

en: You may wish to encrypt your personal dictionary to protect your privacy in case the webmail system gets compromized and your personal dictionary file gets stolen. When encrypted, the file's contents look garbled and are hard to decrypt without knowing the correct key (which is your mailbox password).
lt: Jūs galite užkoduoti žodyną, siekdami apsaugoti savo asmeninę informaciją www pašto sistemos saugumo pažeidimo atveju. Užkoduoto žodyno informaciją galima perskaityti tik žinant ją užkoduojant naudotą raktą (jūsų pašto slaptažodį).

en: If you decide to encrypt your personal dictionary, you must remember that it gets &quot;hashed&quot; with your mailbox password. If you forget your mailbox password and the administrator changes it to a new value, your personal dictionary will become useless and will have to be created anew. However, if you or your system administrator change your mailbox password but you still have the old password at hand, you will be able to enter the old key to re-encrypt the dictionary with the new value.
lt: Užkodavus žodyną Jūs turite atsiminti savo pašto slaptažodį. Pamiršę savo slaptažodį, Jūs dar galėsite pasiekti paštą administratoriui pakeitus slaptažodį, tačiau žodyno informacijos atgaminti nebepavyks. Pakeitus slaptažodį rašybos tikrinimo posistemė tai pastebės ir paprašys pateikti senąjį slaptažodį, kad perkoduoti Jūsų žodyną.

en: Please encrypt my personal dictionary and store it in an encrypted format.
lt: Prašau užkoduoti mano asmeninį žodyną.

en: Deleting the following entries from %s dictionary:
lt: Triname nurodytus įrašus iš %s žodyno:

en: All done!
lt: Baigta!

en: Personal Dictionary Updated
lt: Asmeninis žodynas atnaujintas

en: No changes requested.
lt: Niekas nepakeista.

en: Please wait, communicating with the server...
lt: Palaukite, bandome susisiekti su serveriu...

en: Please choose which dictionary you would like to use to spellcheck this message:
lt: Pasirinkite žodyną, kurį naudosite žinutės tikrinimui:

en: SquirrelSpell Initiating
lt: Pasileidžia rašybos tikrinimas

en: Settings adjusted to: %s with %s as default dictionary.
lt: Nustatymai pakeisti į: %s su %s pagrindiniu žodynu.

en: Using %s dictionary (system default) for spellcheck.
lt: Rašybos tikrinimui naudojamas %s žodynas (įprastas).

en: International Dictionaries Preferences Updated
lt: Tarptautiniai žodynų nustatymai atnaujinti

en: Please check any available international dictionaries which you would like to use when spellchecking:
lt: Pasirinkite kurios žodynus jūs norite naudoti tikrinant rašybą:

en: Make this dictionary my default selection:
lt: Padaryti šį žodyną pagrindiniu

en: Make these changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Add International Dictionaries
lt: Pridėti tarptautinius žodynus

en: Please choose which options you wish to set up:
lt: Pasirinkite opcijas, kurias norite įjungti:

en: Edit your personal dictionary
lt: Taisyti asmeninį žodyną

en: Set up international dictionaries
lt: Nustatyti tarptautinius žodynus

en: Encrypt or decrypt your personal dictionary
lt: Užkoduoti/atkoduoti asmeninį žodyną

en: Personal dictionary encryption options are not available
lt: Asmeninio žodyno kodavimo funkcijos yra neprieinamos

en: SquirrelSpell Options Menu
lt: Rašybos tikrinimo nustatymų meniu

en: Translator
lt: Vertėjas

en: Saved Translation Options
lt: Išsaugoti vertimo nustatymai

en: Your server options are as follows:
lt: Jūsų serverio nustatymai yra:

en: Maximum of 150 words translated, powered by Systran
lt: Verčiama iki 150 žodžių, naudojamas Systran vertėjas

en: Number of supported language pairs: %s
lt: Palaikomų kalbų porų skaičius: %s

en: No known limits, powered by Systran
lt: Jokių žinomų apribojimų, naudojamas Systran vertėjas

en: No known limits, powered by Translation Experts' InterTran
lt: Jokių žinomų apribojimų, naudojamas Translation Experts InterTran vertėjas

en: Number of supported languages: %s
lt: Palaikomų kalbų skaičius: %s

en: Hellenic translations, no known limits, powered by Systran
lt: Graikiški vertimai, jokių žinomų apribojimų, naudojamas Systran vertėjas

en: Russian translations, maximum of 500 characters translated
lt: Rusiški vertimai, verčiama iki 500 simbolių

en: You also decide if you want the translation box displayed, and where it will be located.
lt: Galite pasirinkti, ar vertimo meniu turi būti rodomas ir kur jis turi būti rodomas.

en: Select your translator:
lt: Pasirinkti vertėją:

en: When reading:
lt: Skaitant:

en: Show translation box
lt: Rodyti vertėjo pasirinkimo meniu

en: to the left
lt: kairėje

en: in the center
lt: centre

en: to the right
lt: dešinėje

en: Translate inside the SquirrelMail frames
lt: Versti nepaliekant SquirrelMail

en: Translation Options
lt: Vertimo nustatymai

en: Which translator should be used when you get messages in a different language?
lt: Kurį vertėją naudoti gavus žinutes kita kalba?

en: %s to %s
lt: iš %s į %s

en: Chinese, Simplified
lt: Kinų (supaprastinta)

en: English
lt: anglų

en: Chinese, Traditional
lt: Kinų (tradicinė)

en: Dutch
lt: olandų

en: French
lt: prancūzų

en: German
lt: vokiečių

en: Greek
lt: graikų

en: Italian
lt: italų

en: Japanese
lt: japonų

en: Korean
lt: korėjiečių

en: Portuguese
lt: portugalų

en: Russian
lt: rusų

en: Spanish
lt: ispanų

en: Translate
lt: Versti

en: Brazilian Portuguese
lt: portugalų (brazilų)

en: Bulgarian
lt: bulgarų

en: Croatian
lt: kroatų

en: Czech
lt: čekų

en: Danish
lt: danų

en: Filipino (Tagalog)
lt: tagalogų (Filipinai)

en: Finnish
lt: suomių

en: Hungarian
lt: vengrų

en: Icelandic
lt: islandų

en: Latin
lt: lotynų

en: Latin American Spanish
lt: ispanų (lotynų-amerikiečių)

en: Norwegian
lt: norvegų

en: Polish
lt: lenkų

en: Romanian
lt: rumunų

en: Serbian
lt: serbų

en: Slovenian
lt: slovėnų

en: Swedish
lt: švedų

en: Turkish
lt: turkų

en: Welsh
lt: velsiečių

en: Indonesian
lt: indoneziečių

en: to English
lt: į anglų

en: from English
lt: iš anglų

en: Interface language
lt: Interfeiso kalba

en: Translation direction
lt: Vertimo kryptis

en: About SquirrelMail %s
lt: Apie SquirrelMail %s

en: SquirrelMail is the name of the program that provides access to your email via the web.
lt: SquirrelMail yra vadinama programa, kuri leidžia pasiekti Jūsų paštą per WWW.

en: If you have questions about or problems with your mail account, passwords, abuse etc, please refer to your system administrator or provider%s.
lt: Jei Jūs turite klausimų ar problemų susijusių su pašto prisijungimu, slaptažodžiais ar pažeidimais, susisiekite su savo pašto administratoriumi arba tiekėju%s.

en: They can assist you adequately with these issues. The SquirrelMail Project Team cannot help you with that. The %shelp system%s provides answers to frequently asked questions.
lt: Jie gali pagelbėti sprendžiant Jūsų problemas. SquirrelMail projekto programuotojai greičiausiai negalės Jums padėti. %sPagalbos sistema%s gali pateikti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

en: SquirrelMail is a feature rich, standards compliant webmail application written in PHP. It was made by a group of volunteers united in the SquirrelMail Project Team and is released as open source, free software under the %sGNU General Public License%s.
lt: SquirrelMail yra daug galimybių turinti ir standartus atitinkanti www pašto sąsaja, parašyta naujant PHP. Ją sukūrė grupė savanorių, susivienijųsių SquirrelMail projekte. Pašto sąsaja yra platinama remiantis atviro kodo principais su %sGNU·General·Public·License%s apribojimais.

en: For more information about SquirrelMail and the SquirrelMail Project Team, see %sthe SquirrelMail website%s.
lt: Norėdami sužinoti daugiau apie SquirrelMail bei SquirrelMail programuotojus, pasilankykite %sSquirrelMail svetainėje%s.

en: System information
lt: Sisteminė informacija

en: You are using SquirrelMail version: %s
lt: Jūsų naudojama SquirrelMail versija: %s

en: The administrator installed the following plugins:
lt: Administratorius įdiegė šiuos priedus:

en: none installed
lt: nieko neįdiegta

en: Nothing to search
lt: Nėra ko ieškoti

en: SquirrelMail Webmail Application
lt: SquirrelMail internetinio pašto programa

en: Received
lt: Gauta

en: Compose Preferences
lt: Rašymo nustatymai

en: Control the behaviour and layout of writing new mail messages, replying to and forwarding messages.
lt: Valdo naujų žinučių kūrimo, atsakymo į žinutes bei jų persiuntimo nustatymus.

en: View as plain text
lt: Žiūrėti tekstą

en: View as HTML
lt: Žiūrėti HTML

en: As Attachment
lt: Kaip priedą

en: Bypass Trash
lt: Nesaugoti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: There must be at least one criteria to search for
lt: Turi būti bent viena paieškos sąlyga

en: Error in criteria argument
lt: Klaida paieškos sąlygų argumentuose

en: (Illegal date)
lt: (Neleistina data)

en: (Wrong date)
lt: (Klaidinga data)

en: In
lt: Tarp

en: (Missing argument)
lt: (Trūksta argumentų)

en: (Spurious argument)
lt: (Klaidingas argumentas)

en: Fold
lt: Sutraukti

en: Unfold
lt: Išskleisti

en: Missing
lt: Trūksta

en: and&nbsp;subfolders:
lt: ir subaplankus:

en: Exclude Criteria:
lt: Atmetimo sąlyga:

en: Search Criteria
lt: Paieškos sąlygos

en: Add New Criteria
lt: Pridėti naują sąlygą

en: Remove Excluded Criteria
lt: Pašalinti atmetimo sąlygas

en: Remove All Criteria
lt: Pašalinti visas sąlygas

en: Not
lt: Ne

en: Answered
lt: Atsakyta

en: Before
lt: Prieš

en: Message Body
lt: Žinutės tekstas

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Flagged
lt: Pažymėta

en: Sent By
lt: Siuntėjas

en: Header Field
lt: Antraštės Laukas

en: Keyword
lt: Raktas

en: Larger Than
lt: Didesnė nei

en: Old
lt: Senas

en: On
lt: Tarp

en: Recent
lt: Paskutinis

en: Seen
lt: Matytas

en: Sent Before
lt: Išsiųsta prieš

en: Sent On
lt: Išsiųsta

en: Sent Since
lt: Išsiųsta nuo

en: Since
lt: Nuo

en: Smaller Than
lt: Mažesnė nei

en: Subject Contains
lt: Temoje yra

en: Header and Body
lt: Antraštė ir tekstas

en: Sent To
lt: Gavėjas

en: And In
lt: Ir tarp

en: Or In
lt: Arba tarp

en: And
lt: Ir

en: Or
lt: Arba

en: Standard search
lt: Įprasta paieška

en: Advanced search
lt: Sudėtinga paieška

en: Address book is read-only
lt: Adresų knyga yra skirta tik skaitymui

en: User '%s' already exist.
lt: Jau yra vartotojas "%s".

en: PHP install does not have LDAP support.
lt: PHP instaliacija neturi LDAP palaikymo.

en: Write to address book failed
lt: Nepavyko įrašyti į adresų knygą

en: Removing entry from address book failed
lt: Nepavyko pašalinti įrašo iš adresų knygos

en: LDAP rename is not supported by used protocol version
lt: Naudojama LDAP protokolo versija nepalaiko pervardinimo operacijos

en: LDAP rename is not supported by used LDAP library. You can't change nickname
lt: Naudojama LDAP biblioteka nepalaiko pervardinimo operacijos. Jūs negalite keisti trumpo vardo

en: LDAP rename failed
lt: LDAP pervardinimo klaida

en: Unable to remove some field values
lt: Nepavyko pašalinti dalies laukų reikšmių

en: Unable to rename user "%s" to "%s"
lt: Nepavyko pervardinti įrašo "%s" į "%s"

en: Address book is corrupted. Required fields are missing.
lt: Adresų knyga yra sugadinta. Trūksta būtinų laukų.

en: Address book entry is too big
lt: Adresų knygos įrašas yra per didelis

en: Error initializing address book database.
lt: Nepavyko prisijungti prie adresų knygos duomenų bazės.

en: Error initializing global address book.
lt: Nepavyko aktyvuoti bendros adresų knygos.

en: Error initializing other address books.
lt: Nepavyko aktyvuoti kitų adresų knygų.

en: Unknown address book backend
lt: Nežinoma adresų knygos posistemė

en: Illegal folder name.
lt: Neleistinas aplanko vardas.

en: The name may not contain any of the following: %s
lt: Varde negali būti šių simbolių: %s

en: Please select a different name.
lt: Pasirinkite kitą vardą.

en: You have not selected a folder to subscribe. Please do so.
lt: Jūs nepasirinkote aplanko, kurį reiktų užprenumeruoti. Kitą kartą pasirinkite.

en: You have not selected a folder to unsubscribe. Please do so.
lt: Jūs nepasirinkote aplanko, kuriam reikia atšaukti prenumeratą. Kitą kartą pasirinkite.

en: Possible reason:
lt: Galima priežastis:

en: ERROR: Bad function call.
lt: KLAIDA: Blogas funkcijos iškvietimas.

en: Reason:
lt: Priežastis:

en: TLS is enabled, but this version of PHP does not support TLS sockets, or is missing the openssl extension.
lt: Sistemoje yra įjungtas TLS, bet naudojama PHP versija nepalaiko TLS jungčių arba joje trūksta openssl išplėtimas.

en: IMAP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used IMAP server does not support STARTTLS.
lt: IMAP STARTTLS panaudojimas yra įjungtas SquirrelMail konfigūracijoje, tačiaunaudojamas IMAP serveris nepalaiko STARTTLS išplėtimo.

en: Unable to start TLS.
lt: Nepavyko įjungti TLS.

en: IMAP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used PHP version does not support functions that allow to enable encryption on open socket.
lt: IMAP STARTTLS panaudojimas yra įjungtas SquirrelMail konfigūracijoje, tačiau naudojama PHP versija nepalaiko funkcijų, kurios yra būtinos norint įjungti kodavimą jau atidarytame prisijungime.

en: Your mailbox is not located at this server. Try a different server or consult your system administrator
lt: Jūsų pašto dėžutė yra saugoma kitame serveryje. Pasirinkite kitą serverį arba susisiekite su savo pašto sistemos administratoriumi.

en: Trash
lt: Šiukšlės

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Unknown recipient
lt: Nežinomas adresatas

en: Unflag
lt: Atžymėti

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Undelete
lt: Atstatyti

en: Viewing HTML formatted email
lt: HTML laiško peržiūra

en: unavailable
lt: nerastas

en: Error
lt: Klaida

en: Terminating SquirrelMail due to a fatal error
lt: SquirrelMail užduoties vykdymas nutrūko įvykus kritinei klaidai

en: Secure SMTP (TLS) is enabled in SquirrelMail configuration, but used PHP version does not support it.
lt: Saugus SMTP (TLS) yra įjungtas SquirrelMail konfigūracijoje, tačiau naudojama PHP versija nepalaiko tam būtinų funkcijų.

en: TLS session is already activated.
lt: TLS sesija jau aktyvuota.

en: SMTP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used SMTP server does not support it
lt: SMTP STARTTLS panaudojimas yra įjungtas SquirrelMail konfigūracijoje, tačiaunaudojamas SMTP serveris nepalaiko STARTTLS išplėtimo.

en: SMTP STARTTLS is enabled in SquirrelMail configuration, but used PHP version does not support functions that allow to enable encryption on open socket.
lt: SMTP STARTTLS panaudojimas yra įjungtas SquirrelMail konfigūracijoje, tačiau naudojama PHP versija nepalaiko funkcijų, kurios yra būtinos norint įjungti kodavimą jau atidarytame prisijungime.

en: Run "configure", choose option 4 (General options) and set option 10 (Disable server thread sort) to true).
lt: Paleiskite "configure", pasirinkite 4 (General options) punktą ir įjunkite 10 opciją (nustatykite "Disable server thread sort" į "true").

en: Run "configure", choose option 4 (General options) and set option 11 (Disable server-side sorting) to true.
lt: Paleiskite "configure", pasirinkite 4 (General options) punktą ir įjunkite 11 opciją (nustatykite "Disable server-side sorting" į "true").

en: Your used charset is not supported by your IMAP server.
lt: Naudojamas IMAP serveris nepalaiko pasirinktos simbolių koduotės.

en: Run "configure", choose option 4 (General options) and set option 12 (Allow server charset search) to false) or choose option 10 (Language settings) and set option 2 (Default charset) to a charset supported by your IMAP server.
lt: Paleiskite "configure", pasirinkite 4 (General options) punktą ir atjunkite 12 opciją (nustatykite "Allow server charset search" į "false") arbatarp 10 (Language settings) punkto nustatykite koduotę, kurią palaiko Jūsų naudojamas IMAP serveris.

en: Out of quota error.
lt: Kvotų perviršio klaida.

en: An error occured when SquirrelMail appended a message to the mailbox as listed in this message.
lt: Saugant žinutę į pašto aplanką įvyko šiame pranešime nurodyta klaida.

en: Your IMAP server returned an error.
lt: Jūsų IMAP serveris parodė klaidą.

en: IMAP server closed the connection.
lt: IMAP serveris uždarė jungtį.

en: General Message Composition
lt: Bendri žinučių rašymo nustatymai

en: Replying and Forwarding Messages
lt: Atsakymas į žinutes ir jų persiuntimas

en: Strip signature when replying
lt: Pašalinti parašą atsakant

en: Template
lt: Šablonas

en: Default font style
lt: Įprastas šrifto stilius

en: Font style
lt: Šrifto stilius

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Default font size
lt: Įprastas šrifto dydis

en: Icon Theme
lt: Ikonų tema

en: Enable Fancy Row Mouseover Highlighting
lt: Įjungti aktyvų eilučių žymėjimą

en: Show Flag / Unflag Buttons
lt: Rodyti žymėjimo mygtukus

en: Enable Message Copy Buttons
lt: Įjungti žinučių kopijavimo mygtukus

en: Use Compact Page Selector
lt: Naudoti kompaktišką puslapiavimą

en: Message Display Options
lt: Žinučių išvedimo nustatymai

en: Height of inline frame
lt: Įterpto rėmelio aukštis

en: Show 'Delete &amp; Prev/Next' Links
lt: Rodyti 'Trinti ir eiti toliau' nuorodas

en: Translate Special Folders
lt: Išversti specialių aplankų vardus

en: Save Replies with Original Message
lt: Išsaugoti atsakymus kartu su originalia žinute

en: %d Minute | %d Minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: Show only subscribed folders
lt: Rodyti tik užprenumeruotus aplankus

en: Template Default
lt: Įprastas šablonas

en: Mercury/32 IMAP server
lt: Mercury/32 IMAP serveris

en: IMAP Connection Security
lt: IMAP jungties saugumas

en: Plain text connection
lt: Nekoduota jungtis

en: Secure IMAP (TLS) connection
lt: Saugi IMAP (TLS) jungtis

en: IMAP STARTTLS connection
lt: IMAP STARTTLS jungtis

en: Requires higher PHP version and special functions. See SquirrelMail documentation.
lt: Būtina naujesnė PHP versija ir specialios funkcijos. Patikrinkite SquirrelMail dokumentaciją.

en: SMTP Connection Security
lt: SMTP jungties saugumas

en: Custom SMTP AUTH username
lt: Specialus SMTP AUTH vartotojo vardas

en: Custom SMTP AUTH password
lt: Specialus SMTP AUTH vartotojo slaptažodis

en: Disable server-side sorting
lt: Išjungti rūšiavimą serverio pusėje

en: Disable server-side thread sorting
lt: Išjungti sekų rūšiavimą serverio pusėje

en: Search functions
lt: Paieškos funkcijos

en: Only basic search
lt: Tik paprasta paieška

en: Only advanced search
lt: Tik sudėtinga paieška

en: Both search functions
lt: Abi paieškos funkcijos

en: Time Zone Configuration
lt: Laiko juostų nustatymai

en: Standard GNU C time zones
lt: Įprastos GNU C laiko juostos

en: Strict time zones
lt: Fiksuotos laiko juostos

en: Custom GNU C time zones
lt: Specialios GNU C laiko juostos

en: Custom strict time zones
lt: Specialios fiksuotos laiko juostos

en: Size of username field
lt: Vartotojo vardo lauko dydis

en: Size of key field
lt: Nustatymo rakto lauko dydis

en: Size of value field
lt: Nustatymų reikšmės lauko dydis

en: Show alternative language names
lt: Rodyti alternatyvius kalbų vardus

en: Enable aggressive decoding
lt: Įjungti agresyvų dekodavimą

en: Tweaks
lt: Specialūs perjungimai

en: Use icons
lt: Naudoti piktogramas

en: Use inline frames with HTML mails
lt: Naudoti įterptus rėmelius su HTML laiškais

en: Use PHP recode functions
lt: Naudoti PHP recode funkcijas

en: Use PHP iconv functions
lt: Naudoti PHP iconv funkcijas

en: Allow remote configuration test
lt: Leisti tikrinti konfiguraciją per atstumą

en: Address book file line length
lt: Adresų knygos bylos eilutės ilgis

en: Templates
lt: Šablonai

en: Default font set
lt: Įprastas šriftų rinkinys

en: Default template
lt: Įprastas šablonas

en: Show System Specifications
lt: Rodyti sistemos specifikacijas

en: my email account
lt: mano pašto dėžute

en: Bug Reports
lt: Klaidų pranešimai

en: You must type in a new password.
lt: Jūs turite įvesti naują slaptažodį.

en: You must also type in your new password in the verify box.
lt: Jūs turite dar kartą įvesti naują slaptažodį patvirtinimo lauke.

en: Your new password does not match the verify password.
lt: Jūsų naujasis slaptažodis neatitinka nurodyto patvirtinimo lauke.

en: You must type in your current password.
lt: Jūs turite įvesti savo esamą slaptažodį.

en: Your current password is not correct.
lt: Jūsų esamas slaptažodis yra neteisingas.

en: Your new password should be %s to %s characters long.
lt: Jūsų naują slaptažodį turi sudaryti nuo %s iki %s simbolių.

en: Your new password contains invalid characters.
lt: Naujame slaptažodyje naudojami neleistini simboliai.

en: Change Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Current Password:
lt: Esamas Slaptažodis:

en: New Password:
lt: Naujas Slaptažodis:

en: Verify New Password:
lt: Patvirtinti Naują Slaptažodį:

en: Use this to change your email password.
lt: Čia Jūs galite pakeisti savo pašto slaptažodį.

en: User's Password
lt: Vartotojo Slaptažodis:

en: Current configuration requires LDAP support in PHP.
lt: Naudojama konfiguracija reikalauja LDAP palaikymo tarp PHP.

en: Plugin is not configured correctly.
lt: Priedas yra neteisingai sukonfiguruotas.

en: Setting of LDAP connection option %s to value %s failed.
lt: Nepavyko prilyginti LDAP jungties nustatymo %s reikšmei "%s".

en: Incorrect LDAP connection option: %s
lt: Klaidingas LDAP jungties nustatymas: %s

en: Current PHP LDAP extension does not allow use of ldap_set_option() function.
lt: Esamas PHP LDAP modulis neleidžia naudoti ldap_set_option() funkcijos.

en: Unable to use TLS.
lt: Nepavyko įjungti TLS.

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Unable to use LDAP TLS in current setup.
lt: Šiuo metu negalima pasinaudoti LDAP TLS.

en: Unable to bind to LDAP server.
lt: Nepavyko prisiregistruoti LDAP serveryje.

en: Server replied: %s
lt: Serveris atsakė: %s

en: Unable to find user's password attribute.
lt: Nepavyko aptikti vartotojo slaptažodžio atributo.

en: Unable to rebind to LDAP server.
lt: Nepavyko persiregistruoti LDAP serveryje.

en: LDAP server uses different attribute to store user's password.
lt: LDAP serveris vartotojo slaptažodžiui saugoti naudoja kitą atributą.

en: Unable to connect to LDAP server.
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio.

en: Unable to find user's DN.
lt: Nepavyko aptikti vartotojo DN,

en: Search error.
lt: Paieškos klaida.

en: Multiple userid matches found.
lt: Aptikti keli sutampantys vartotojo id.

en: ldap_get_dn error.
lt: ldap_get_dn klaida.

en: Unsupported crypto: %s
lt: Nepalaikomas kodavimas: %s

en: PHP mhash extension is missing or does not support selected crypto.
lt: Trūksta PHP mhash modulio arba modulis nepalaiko pasirinktos koduotės.

en: System crypt library doesn't support standard DES crypt.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko stardartinio DES kodavimo.

en: System crypt library doesn't have MD5 support.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko MD5 kodavimo.

en: System crypt library doesn't support extended DES crypt.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko išplėsto DES kodavimo.

en: System crypt library doesn't have Blowfish support.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko Blowfish kodavimo.

en: unknown
lt: nežinoma

en: Unable to validate user's password.
lt: Nepavyko patikrinti vartotojo slaptažodžio.

en: Blowfish is not supported by webserver's system crypt library.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko Blowfish kodavimo.

en: MD5 is not supported by webserver's system crypt library.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko MD5 kodavimo.

en: Extended DES crypt is not supported by webserver's system crypt library.
lt: Sisteminė crypt biblioteka nepalaiko stardartinio DES kodavimo.

en: Standard DES crypt is not supported by webserver's system crypt library.
lt: WWW serverio sisteminė kriptografijos biblioteka nepalaiko standartinės DES koduotės.

en: PHP Curl extension is NOT available! Unable to change password!
lt: PHP Curl modulis neįdiegtas! Negalima pakeisti slaptažodžio!

en: Cannot change password! (Is user 'Self Configurable User' ?) (401)
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio! (Ar vartotojas priskirtas prie 'Self Configurable User'?) (401)

en: Cannot change password!
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio!

en: Cannot connect to Database Server, please try later!
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės serverio! Bandykite vėliau.

en: Database not found on server
lt: Serveryje nerasta reikiama duomenų bazė

en: SQL call failed, try again later.
lt: SQL užklausa nepavyko, bandykite vėliau.

en: Duplicate login entries detected, cannot change password!
lt: Aptikti keli sutampantys prisijungimo vardai! Negalima pakeisti slaptažodžio.

en: Password change was not successful!
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio!

en: Plugin is unable to use PHP Pear DB libraries. PHP Pear includes must be available in your PHP include_path setting.
lt: Priedui nepavyko įjungti PHP Pear DB bibliotekų. Kelias iki PHP Pear bibliotekų turi būti nurodytas tarp Jūsų PHP include_path nustatymo.

en: Required change password backend configuration options are missing.
lt: Nenustatyti būtini slaptažodžių keitimo posistemės konfiguracijos nustatymai.

en: Connection error: %s
lt: Susijungimo klaida: %s

en: Invalid table name: %s
lt: Klaidingas lentelės vardas: %s

en: User table is empty.
lt: Vartotojų lentelė yra tuščia.

en: Invalid uid field.
lt: Klaidingas uid laukas.

en: Invalid password field
lt: Klaidingas slaptažodžio laukas

en: Invalid domain field
lt: Klaidingas domeno laukas

en: Query failed: %s
lt: Užklausa nepavyko: %s

en: Unable to find user in user table.
lt: Nepavyko aptikti vartotojo tarp vartotojų lentelės.

en: Too many matches found in user table.
lt: Per daug atitikimų rasta tarp vartotojų lentelės.

en: Unable to detect password crypto algorithm.
lt: Nepavyko atpažinti slaptažodžių kodavimo algoritmo.

en: Unable to encrypt new password.
lt: Nepavyko užkoduoti naujo slaptažodžio.

en: Unable to set new password: %s
lt: Nepavyko nustatyti naujo slaptažodžio: %s

en: Unable to use digest-md5 crypto.
lt: Negalima panaudoti digest-md5 koduotės.

en: Closing Connection
lt: Uždaroma jungtis

en: Connecting to Password Server
lt: Jungiamasi prie slaptažodžių serverio

en: No valid backend defined.
lt: Nenurodyta tinkama posistemė.

en: Incorrent path to vmail.inc file.
lt: Klaidingas kelias iki vmail.inc bylos.

en: Invalid or corrupted vmail.inc file.
lt: Klaidinga arba apgadinta vmail.inc byla.

en: Invalid user.
lt: Netinkamas vartotojas.

en: Empty domain
lt: Nenurodytas domenas

en: Empty domain password
lt: Nenurodytas domeno slaptažodis

en: Empty username
lt: Nenurodytas vartotjo vardas

en: Empty new password
lt: Nenurodytas naujas slaptažodis

en: Unable to execute "%s".
lt: Nepavyko paleisti "%s".

en: Server Capability response:
lt: Serverio galimybių atsakas:

en: Select the IMAP commands you would like to run. Most commands require a selected mailbox so the select command is already setup. You can clear all the commands and test your own IMAP command strings. The commands are executed in order. The default values are simple IMAP commands using your default_charset and folder_prefix from SquirrelMail when needed.
lt: Pasirinkite IMAP komandas, kurias norėtumėte paleisti. Dauguma komandų yra būtinas pasirinktas pašto aplankas ir būtent todėl atitinkama komanda yra jau įjungta. Jūs galite pašalinti visas komandas ir surašyti nuosavus IMAP komandas. Komandos yra vykdomos surašytu eiliškumu. Standartinės reikšmės nurodo komandas, naudojant esamus default_charset bei folder_prefix nustatymus.

en: NOTE: These commands are live, any changes made will effect your current email account.
lt: PASTABA: Šios komandos yra realios ir paveiks Jūsų esamą pašto dėžutę.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Test Name
lt: Testo vardas

en: IMAP command string
lt: IMAP komanda

en: Request:
lt: Užklausa:

en: Execution time:
lt: Vykdymo laikas:

en: Command failed
lt: Komanda nepavyko

en: No POP3 servers configured yet.
lt: Neaprašyti jokie POP3 serveriai.

en: Click here to go to the options page.
lt: Spragtelėkite čia, kad pasiekti nustatymų puslapį.

en: Fetching from %s
lt: Atsiunčiame iš %s

en: Login OK: Inbox contains %s message | Login OK: Inbox contains %s messages
lt[0]: Prisijungti pavyko: Dėžėje yra %s žinutė)
lt[1]: Prisijungti pavyko: Dėžėje yra %s žinutės
lt[2]: Prisijungti pavyko: Dėžėje yra %s žinučių

en: Fetching message %s.
lt: Atsiunčiama žinutė %s.

en: Refetching message %s.
lt: Persiunčiama žinutė  %s.

en: Warning:
lt: Dėmesio:

en: The NewMail plugin will follow the Folder Preferences option &quot;Enable Unread Message Notification&quot;
lt: Naujų žinučių priedas tikrins tuos pačius aplankus, kurie yra nurodyti Aplankų nustatymuose.

en: Follow folder preferences
lt: Atitinka aplankų nustatymus

en: All folders
lt: Visuose aplankuose

en: Special folders
lt: Specialiuose aplankuose

en: Regular folders
lt: Paprastuose aplankuose

en: Check for new messages in:
lt: Skaičiuoti naujas žinutes tarp:

en: Width of popup window:
lt: Pranešimo lango plotis:

en: If set to 0, reverts to default value
lt: Jei reikšmė prilyginama nuliui, tai atstato įprastą reikšmę

en: Height of popup window:
lt: Pranešimo lango aukštis:

en: uploaded media file
lt: įkelta garso byla

en: none
lt: joks

en: Upload Media File:
lt: Įkelti garso bylą:

en: Uploaded Media File:
lt: Įkelta garso byla:

en: Media file %s will be removed, if you upload other media file.
lt: Jei Jūs įkelsite naują garso bylą, %s byla bus pašalinta.

en: %s notice:
lt: %s pranešimas:

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: There are some restrictions in Sent Subfolder options.
lt: Sent Subfolder nustatymų galimybės yra ribotos.

en: Sent Subfolders plugin is misconfigured.
lt: Sent Subfolders priedas yra klaidingai sukonfiguruotas.

en: Save emails submitted to SpamCop:
lt: Išsaugoti žinutes siunčiamas SpamCop:

en: SpamCop reporting
lt: SpamCop pranešimai

en: Your %s dictionary is encrypted with password that differs from your current password.
lt: Jūsų %s žodynas yra užkoduotas slaptažodžiu, kuris skiriasi nuo dabar naudojamo slaptažodžio.

en: Invalid SquirrelSpell module.
lt: Klaidingas SquirrelSpell modulis.

en: Found %d error | Found %d errors
lt[0]: Rasta %d klaida
lt[1]: Rasta %d klaidos
lt[2]: Rasta %d klaidų

en: Using %s dictionary for spellcheck.
lt: Rašybos tikrinimui naudojamas %s žodynas.

en: Translation Theme:
lt: Vertimo tema:

en: Selected translation engine is disabled. Please update your translation preferences.
lt: Pasirinktas vertimo serveris yra atjungtas. Atnaujinkite savo vertimo nustatymus.

en: Translation Preferences
lt: Vertimo nustatymai

en: Maximum of 25 kilobytes translated, powered by Systran
lt: Verčiama iki 25 kilobaitų, naudojamas Systran vertėjas

en: No known limits, powered by GPLTrans (free, open source)
lt: Jokių žinomų apribojimų, naudojamas GPLTrans (nemokamas, atviro kodo) vertėjas

en: Transliterate unknown words:
lt: Transliteruoti nežinomus žodžius:

en: When composing:
lt: Rašant:

en: Not yet functional, currently does nothing
lt: Šiuo metu neveikia, nenaudojamas

en: D
lt: T

en: F
lt: P

en: SquirrelMail notice messages
lt: SquirrelMail perspėjimai

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Tip:
lt: Patarimas:

en: More info:
lt: Kita informacija:

en: No folders were found to unsubscribe from.
lt: Nerasta aplankų, kurių prenumeratą galima būti atšaukti.

en: No folders were found to subscribe to.
lt: Nerasta aplankų, kuriuos galima būtų užsiprenumeruoti.

en: Message Flags
lt: Žinučių požymiai

en: Attachment
lt: Priedas

en: Click here to change the sorting of the message list
lt: Spragtelėkite norėdami pakeisti žinučių sąrašo rūšiavimo tvarką

en: Folder List
lt: Aplankų Sąrašas

en: Delivery error report
lt: Ataskaita apie pristatymo klaidą

en: Undelivered Message Headers
lt: Nepristatytos žinutės antraštės

en: This image has been removed for security reasons
lt: Šis piešinys buvo pašalintas saugumo sumetimais
