EiskaltDC++ - en to cs translation catalogue (102 entries)

en: Any
cs: Všechny

en: Compressed
cs: Komprimovaný

en: Document
cs: Dokument

en: Executable
cs: Spustitelný

en: Picture
cs: Obrázek

en: Directory
cs: Adresář

en: Offline
cs: Nepřipojen

en: Hashing failed: %1%
cs: Hashování selhalo: %1%

en: Finished hashing: %1% (%2% at %3%/s)
cs: Dokončeno hashování: %1% (%2% v %3%/s)

en: Finished hashing: %1% (%2%)
cs: Hashování dokončeno: %1% (%2%)

en: Finished hashing: %1%
cs: Dokončeno hashování: %1%

en: Error saving hash data: %1%
cs: Chyba při ukládání hashe: %1%

en: Unable to read hash data file
cs: Nelze číst hash souborů

en: Error creating hash data file: %1%
cs: Chyba vytváření souboru hashe: %1%

en: Hash database rebuilt
cs: Hash databáze obnovena

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
cs: %1% není sdíleno; vypočtený součet CRC32 nesouhlasí se součtem ze souboru SFV.

en: Error hashing %1%: %2%
cs: Chyba hashování %1%: %2%

en: Determining the best connectivity settings...
cs: Ustavuji nejlepší nastavení spojení...

en: Unable to open %1% port(s); connectivity settings must be configured manually
cs: Nemohu otevřít %1% port(y); Nastavení spojení musí být nastaveno ručně

en: Public IP address detected, selecting active mode with direct connection
cs: Detekována veřejná IP adresa, vybírám aktivní mód s přímým spojením

en: Local network with possible NAT detected, trying to map the ports using UPnP...
cs: Zjištěna místní síť s možností použití NAT, pokouším se namapovat porty pomocí UPnP...

en: Automatic setup of active mode has failed. You may want to set up your connection manually for better connectivity
cs: Automatické nastavení aktivního módu selhalo. Možná budete chtít nastavit vaše připojení ručně pro lepší funkčnost

en: Transfer (TCP)
cs: Přenosy (TCP)

en: Search (UDP)
cs: Hledání (UDP)

en: Connectivity:
cs: Spojení obnoveno

en: Connection timeout
cs: Čas pro připojení vypršel

en: Connection closed
cs: Spojení ukončeno

en: Maximum command length exceeded
cs: Překročena maximální délka příkazu

en: Disconnected
cs: Odpojený

en: Unable to send file %1%: %2%
cs: Nelze odeslat soubor %1%: %2%

en: IPFilter: Blocked incoming connection to
cs: IPFilter: Blokováno příchozí spojení k

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
cs: Odpojený uživatel opouštějící hub: %1%

en: A file with the same hash already exists in your share
cs: Soubor se stejným hashem již sdílíte

en: This file is already queued
cs: Tento soubor je již ve frontě

en: A file with a different size already exists in the queue
cs: Stejný soubor s jinou velikostí již je ve frontě

en: You're trying to download from yourself!
cs: Snažíte se stahovat od sebe!

en: Target filename too long
cs: Cílové jméno souboru je příliš dlouhé

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
cs: Chybný cílový soubor (chybějící adresář, zkontrolujte nastavení adresáře pro stáhnuté soubory)

en: Duplicate source: %1%
cs: Duplicitní zdroj: %1%

en: Target removed
cs: Cíl odebrán

en: Unable to open filelist: %1%
cs: Nemohu otevřít seznam souborů: %1%

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
cs: CRC32 nesuhlasí (SFV kontrola)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
cs: %1% (%2%) má stejné CID {%3%} jako %4% (%5%), ignoruji

en: Failed to negotiate base protocol
cs: Nemohu nastavit základní protokol

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
cs: Hub pravděpodobně používá starou verzi ADC, prosím doporučte majiteli upgrade.

en: %1% was kicked by %2%: %3%
cs: %1% byl vykopnut uživatelem %2%: %3%

en: %1% was kicked: %2%
cs: %1% byl vykopnut: %2%

en: Not listening for connections - please restart %1%
cs: Nenaslouchá připojením - prosím restartujte %1%

en: Kick user(s)
cs: Vykopnout uživatele

en: Redirect user(s)
cs: Přesměrovat uživatele

en: %1% (Nick unknown)
cs: %1% (Nick neznámý)

en: Hub topic:
cs: Topic Hubu:

en: All download slots taken
cs: Všechny download sloty jsou obsazené

en: Error during compression
cs: Chyba pocesu komprese

en: Error during decompression
cs: Chyba během dekomprese

en: No UPnP implementation available
cs: Soubor nedostupný

en: Failed to initialize the %1% interface
cs: Spuštěno obnovení filelistu

en:  Encrypted Transfer Port (%1% TCP)
cs:  Šifrovaný Transfer Port (%1% TCP)

en: Failed to get external IP
cs: Selhalo získání externí IP

en: Successfully removed port mappings with the %1% interface
cs: Spuštěno obnovení filelistu

en: Failed to remove port mappings with the %1% interface
cs: Spuštěno obnovení filelistu

en: Discard
cs: Zahodit

en: Invalid size
cs: Neplatná velikost

en: Response does not match request
cs: Odezva neodpovídá požadavku

en: Could not open target file: %1%
cs: Nemohu otevřít cílový soubor: %1%

en: Full tree does not match TTH root
cs: Stáhnutý strom neodpovídá porovnanému TTH základu (TTH root)

en: No slots available
cs: Nejsou volné žádné sloty

en: %1%: File not available
cs: %1%: Soubor není dostupný

en: Invalid data
cs: Velikost nesouhlasí

en: Unable to create thread
cs: Nepodařilo se vytvořit připojení

en: Hash database
cs: Hash databáze

en: Shared Files
cs: Sdilene soubory

en: Download Queue
cs: Fronta souborů ke stáhnutí

en: Users
cs: Uživatelé

en: No directory specified
cs: Nebyl zvolen adresář

en: Directory is hidden
cs: Adresář je již ve sdílení

en: The temporary download directory cannot be shared
cs: Není možné sdílet pracovní adresář neztažených souborů

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
cs: Probíhá obnovení seznamu souborů, prosím počkejte

en: File list refresh failed: %1%
cs: Nemohu obnovit seznam souborů: %1%

en: File list refresh initiated
cs: Zahájení obnovení seznamu souborů

en: File list refresh finished
cs: Obnovení seznamu souborů dokončeno

en: File list %1% generated
cs: Spuštěno obnovení filelistu

en: downloaded from
cs: staženo z

en: Invalid search type name
cs: Nevhodný název typu hledání

en: This search type already exists
cs: Tento typ hledání již existuje

en: No such search type
cs: Takový typ hledávání není

en: Error: setting not found!
cs: Chyba: nastaveni nenalezeno!

en: Change core setting
cs: Změna nastavení jádra

en:  to
cs:  na

en: Unknown error: 0x%1$x
cs: Neznámá chyba: 0x%1$x

en: The socks server failed establish a connection
cs: Socket Server nedokázal navázat spojení

en: The socks server requires authentication
cs: Socket Server vyžaduje autorizaci

en: The socks server doesn't support login / password authentication
cs: Socket Server nepodporuje autorizaci

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
cs: Socket Server přihlášení odmítl (neplatné jméno / heslo)

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
cs: Nesprávné nastavení Socket Serveru pro UDP přenos (zkontrolujte adresu Socket Serveru a port)

en: TLS disabled, no certificate file set
cs: TLS zakázáno, chybí certifikát

en: Generated new TLS certificate
cs: Vygenerovaný nový TLS certifikát

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
cs: TLS zakázáno, nelze vygenerovat certifikát: %1%

en: Failed to load certificate file
cs: Nemohu nahrát soubor s certifikátem

en: Failed to load private key
cs: Nemohu nahrát privátní klíč

en: Sent
cs: Odesláno

en: TTH inconsistency
cs: TTH nesouhlasí
