MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (359 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
et: Tõrge koomiksiraamatu lahtipakkimiseks käsu „%s” käivitamisel: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
et: Koomiksiraamatu lahtipakkimise käsk „%s” lõpetas tõrkega.

en: The command “%s” did not end normally.
et: Käsk „%s” ei lõpetanud normaalselt.

en: Not a comic book MIME type: %s
et: Pole koomiksiraamatu MIME-tüüp: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
et: Seda liiki koomiksiraamatu lahtipakkimiseks ei leitud ühtegi sobivat käsku

en: Unknown MIME Type
et: Tundmatu MIME-liik

en: File corrupted
et: Fail on rikutud

en: No files in archive
et: Arhiivis pole faile

en: No images found in archive %s
et: Arhiivist %s pilte ei leitud

en: There was an error deleting “%s”.
et: „%s” kustutamisel tekkis viga.

en: Error %s
et: Viga %s

en: Comic Books
et: Koomiksiraamatud

en: DjVu document has incorrect format
et: DjVu-dokument pole korrektses vormingus

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
et: See dokument koosneb mitmest failist, paraku pole võimalik mõnele nendest failidest ligi pääseda.

en: DjVu Documents
et: DjVu-dokumendid

en: DVI document has incorrect format
et: DVI-dokument pole korrektses vormingus

en: DVI Documents
et: DVI-dokumendid

en: Not an ePub document
et: Pole ePub dokument

en: could not retrieve filename
et: failinime pole võimalik hankida

en: could not open archive
et: arhiivi pole võimalik avada

en: could not extract archive
et: arhiivi pole võimalik lahti pakkida

en: could not retrieve container file
et: konteinerfaili pole võimalik hankida

en: could not open container file
et: konteinerfaili pole võimalik avada

en: container file is corrupt
et: konteinerfail on rikutud

en: epub file is invalid or corrupt
et: epub fail on vigane või rikutud

en: epub file is corrupt, no container
et: epub fail on rikutud, puudub konteiner

en: could not parse content manifest
et: manifesti pole võimalik analüüsida

en: content file is invalid
et: sisufail on vigane

en: epub file has no spine
et: epub-fail ei sisalda raamatuselga

en: epub file has no manifest
et: epub failil puudub manifest

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
et: Laadimiseks pole võimalik dokumendipuud koostada, mõned failid on puudu

en: epub Documents
et: epub-Dokumendid

en: This work is in the Public Domain
et: See töö on avalik omand (Public Domain)

note: translators: this is the document security state
en: Yes
et: Jah

note: translators: this is the document security state
en: No
et: Ei

en: Type 1
et: Liik 1

en: Type 1C
et: Liik 1C

en: Type 3
et: Liik 3

en: Type 1 (CID)
et: Liik 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
et: Liik 1C (CID)

en: Unknown font type
et: Tundmatu kirjatüüp

en: No name
et: Nimi puudub

en: Embedded subset
et: Põimitud alamhulk

en: Embedded
et: Põimitud

en: Not embedded
et: Põimimata

en: PDF Documents
et: PDF-dokumendid

en: Failed to load document “%s”
et: Tõrge dokumendi „%s” laadimisel

en: Failed to save document “%s”
et: Tõrge dokumendi „%s” salvestamisel

en: PostScript Documents
et: PostScript-dokumendid

en: Invalid document
et: Vigane dokument

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
et: Manust „%s” pole võimalik salvestada: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
et: Manust „%s” pole võimalik avada: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
et: Manust „%s” pole võimalik avada

en: File type %s (%s) is not supported
et: Faili liik %s (%s) pole toetatud

en: All Documents
et: Kõik dokumendid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Failed to create a temporary file: %s
et: Tõrge ajutise faili loomisel: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
et: Tõrge ajutise kataloogi loomisel: %s

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei luba käsureadokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Salvestatud sätteid sisaldava faili määramine

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Best Fit
et: Parim sobitus

en: Fit Page Width
et: Sobitus laiuse järgi

en: Expand Window to Fit
et: Akna suurendamine sobivaks

en: A Document Viewer
et: Dokumendinäitaja

en: <p> Xreader is a simple multi-page document viewer. It can display and print PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS and Portable Document Format (PDF) files, as well as comic book archive files. When supported by the document, it also allows searching for text, copying text to the clipboard, hypertext navigation and table-of-contents bookmarks. </p>
et: <p> Xreader on lihtne mitmeleheküljeliste dokumentide kuvaja. See avab ja prindib PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS ja PDF faile, samuti koomiksiraamatu arhiivifaile. Kui dokument seda võimaldab, on võimalik otsida teksti, kopeerida seda lõikelauale, kasutada linke ja sisukorra järjehoidjaid. </p>

en: Document Viewer
et: Dokumendinäitaja

en: View multi-page documents
et: Mitmeleheküljeliste dokumentide vaatamine

en: Delete the temporary file
et: Ajutise faili kustutamine

en: Print settings file
et: Printerisätete fail

en: Print Preview
et: Printimise eelvaade

en: Failed to print document
et: Tõrge dokumendi printimisel

en: The selected printer '%s' could not be found
et: Valitud printerit '%s' pole võimalik leida

note: Go menu
en: _Previous Page
et: _Eelmine lehekülg

en: Go to the previous page
et: Eelmisele leheküljele liikumine

en: _Next Page
et: _Järgmine lehekülg

en: Go to the next page
et: Järgmisele leheküljele liikumine

en: Enlarge the document
et: Dokumendi suurendamine

en: Shrink the document
et: Dokumendi kahandamine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Original size
et: Originaalsuurus

note: translators: Print document currently shown in the Print Preview window translators: Title of the print dialog
en: Print
et: Prindi

en: Print this document
et: Selle dokumendi printimine

en: _Best Fit
et: Par_im sobitus

en: Make the current document fill the window
et: Dokumendi lehekülje mahutamine aknasse

en: Fit Page _Width
et: Sobitus _laiuse järgi

en: Make the current document fill the window width
et: Dokumendi laiuse sobitamine akna laiusega

en: Page
et: Lehekülg

en: Select Page
et: Lehekülje valimine

en: (%d of %d)
et: (%d %d-st)

en: of %d
et: %d-st

note: Create tree view
en: Loading…
et: Laadimine…

note: Initial state
en: Preparing to print…
et: Printimise ettevalmistamine…

en: Finishing…
et: Lõpetamine…

en: Printing page %d of %d…
et: Lehekülje %d/%d printimine…

en: The requested format is not supported by this printer.
et: See printer ei toeta seda formaati.

en: Invalid page selection
et: Sobimatu lehekülgede valik

en: Warning
et: Hoiatus

en: Your print range selection does not include any pages
et: Sinu määratud printimisvahemik ei sisalda ühtegi lehekülge

en: Page Scaling:
et: Lehekülje mastaapimine:

note: translators: Value for 'Page Scaling:' to not scale the document pages on printing
en: None
et: Puudub

en: Shrink to Printable Area
et: Vähenda prindialale

en: Fit to Printable Area
et: Täida prindiala

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
et: Dokumendi lehtede mastaapimine, et need mahuksid paberile. Vali üks järgnevaist:
    
    • "Puudub": mitte mingit mastaapimist ei teostata.
    
    • "Vähenda prindialale": prindialast suuremaid dokumendilehti vähendatakse eesmärgiga mahutada need printerilehe prindialale.
    
    • "Täida prindiala": vastavalt vajadusele dokumendi lehti kas suurendatakse või vähendatakse nii, et need täidaks kogu printerilehe prindiala.

en: Auto Rotate and Center
et: Automaatne pööramine ja keskele paigutamine

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
et: Igal prinditaval lehel pööratakse paberi suund samaks dokumendi lehe suunaga. Dokumendi leht paigutatakse paberi keskele.

en: Select page size using document page size
et: Paberi formaat valitakse vastavalt dokumendi lehe suurusele

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
et: Kui lubatud, prinditakse kõik lehed sama suurele paberile, kui on dokumendis.

en: Page Handling
et: Lehekülje käsitlemine

en: Failed to print page %d: %s
et: Tõrge lehekülje %d printimisel: %s

en: Scroll Up
et: Keri üles

en: Scroll Down
et: Keri alla

en: Scroll View Up
et: Vaate üleskerimine

en: Scroll View Down
et: Vaate allakerimine

en: Document View
et: Dokumendivaade

en: Jump to page:
et: Hüppa leheküljele:

en: End of presentation. Click to exit.
et: Esitluse lõpp. Väljumiseks klõpsa.

en: Go to first page
et: Esimesele leheküljele liikumine

en: Go to previous page
et: Eelmisele leheküljele liikumine

en: Go to next page
et: Järgmisele leheküljele liikumine

en: Go to last page
et: Viimasele leheküljele liikumine

en: Go to page
et: Liikumine leheküljele

en: Find
et: Otsing

en: Go to page %s
et: Liikumine leheküljele %s

en: Go to %s on file “%s”
et: Liikumine asukohta %s failis „%s”

en: Go to file “%s”
et: Liikumine failile „%s”

en: Launch %s
et: Käivita %s

en: Find:
et: Leia:

en: Find Pre_vious
et: Leia _eelmine

en: Find previous occurrence of the search string
et: Eelmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Find Ne_xt
et: Leia _järgmine

en: Find next occurrence of the search string
et: Järgmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Toggle case sensitive search
et: Tõstutundliku otsingu sisse- ja väljalülitamine

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Note
et: Märkus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Key
et: Võti

en: Help
et: Abi

en: New Paragraph
et: Uus lõik

en: Paragraph
et: Lõik

en: Insert
et: Lisamine

en: Cross
et: Rist

en: Circle
et: Ring

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Markup type:
et: Märgistuse tüüp:

en: Highlight
et: Esiletõstmine

en: Strike out
et: Läbikriipsutamine

en: Underline
et: Allajoonimine

en: Squiggly
et: Sakkjoon

en: Annotation Properties
et: Kommentaari omadused

en: Author:
et: Autor:

en: Color:
et: Värvus:

en: Style:
et: Laad:

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Opaque
et: Läbipaistmatu

en: Initial window state:
et: Akna lähteolek:

en: Open
et: Avamine

en: Close
et: Sulgemine

en: Add text annotation
et: Tekstikommentaari lisamine

en: Add highlight annotation
et: Lisa esiletõstuga kommentaar

en: Running in presentation mode
et: Xreaderi käivitamine esitlusrežiimis

en: Page %s
et: Lehekülg %s

en: Go to previous history item
et: Eelmisele ajalookirjele liikumine

en: Go to next history item
et: Järgmisele ajalookirjele liikumine

en: Password for document %s
et: Dokumendi %s parool

en: Open a recently used document
et: Hiljuti kasutatud dokumendi avamine

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
et: See dokument on lukustatud, avamiseks tuleb sisestada õige parool.

en: _Unlock Document
et: _Ava dokument

en: Enter password
et: Parooli sisestamine

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
et: Dokument „%s” on lukustatud ning selle avamiseks on tarvis parooli.

en: Password required
et: Parool on vajalik

en: _Password:
et: _Parool:

en: Forget password _immediately
et: _Unusta parool koheselt

en: Remember password until you _log out
et: Jäta parool kuni _väljalogimiseni meelde

en: Remember _forever
et: Jäta alat_iseks meelde

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Preferences
et: Eelistused

en: Show history buttons
et: Ajaloonuppude näitamine

en: Show expand window button
et: Akna laiendamise nupu näitamine

en: Show zoom level selector
et: Suurenduse valija

en: Properties
et: Omadused

en: General
et: Üldine

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Document License
et: Dokumendi litsents

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Gathering font information… %3d%%
et: Kasutatud kirjatüüpide kohta andmete kogumine… %3d%%

en: Usage terms
et: Kasutustingimused

en: Text License
et: Teksti litsents

en: Further Information
et: Lisateave

en: Document contains no annotations
et: Dokumendis pole ühtegi kommentaari

en: Page %d
et: Lehekülg %d

en: Annotations
et: Kommentaarid

en: Attachments
et: Manused

en: _Open Bookmark
et: _Ava järjehoidja

en: _Rename Bookmark
et: _Muuda järjehoidja nime

en: _Remove Bookmark
et: _Eemalda järjehoidja

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Layers
et: Kihid

en: Print…
et: Prindi…

en: Index
et: Sisukord

en: Shrink the thumbnails
et: Pisipiltide vähendamine

en: Enlarge the thumbnails
et: Pisipiltide suurendamine

en: View the thumbnails at their original size
et: Pisipiltide näitamine esialgses suuruses

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Page View
    Non-Continuous + Best Fit
    Ctrl+2
et: Lehekülje vaade
    Ei ole jätkuv, lehekülje paigutus
    Ctrl+2

en: Reader View
    Continuous + Fit Page Width
    Ctrl+1
et: Lugemisvaade
    Jätkuv paigutus, suurendus laiuse järgi
    Ctrl+1

en: Select or set the zoom level of the document
et: Dokumendi suurenduse valimine või määramine

en: Cannot enter presentation mode with ePub documents, use fullscreen mode instead.
et: ePub dokumenti ei saa esitlusrežiimsi kuvada, selle asemel võib kasutada täisekraani režiimi.

en: The document contains no pages
et: Dokumendis pole ühtegi lehekülge

en: The document contains only empty pages
et: Dokument sisaldab ainult tühje lehekülgi

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
et: Esitlusrežiim pole ePub dokumentite puhul toetatud.

en: Unable to open document
et: Dokumenti pole võimalik avada

en: Loading document from “%s”
et: Dokumendi laadimine asukohast „%s”

en: Downloading document (%d%%)
et: Dokumendi allalaadimine (%d%%)

en: Failed to load remote file.
et: Tõrge kaugfaili laadimisel.

en: Reloading document from %s
et: Dokumendi uuestilaadimine asukohast %s

en: Failed to reload document.
et: Tõrge dokumendi uuestilaadimisel.

en: Open Document
et: Dokumendi avamine

en: Saving document to %s
et: Dokumendi salvestamine asukohale %s

en: Saving attachment to %s
et: Manuse salvestamine asukohale %s

en: Saving image to %s
et: Pildi salvestamine kataloogi %s

en: The file could not be saved as “%s”.
et: Faili pole võimalik „%s”-na salvestada.

en: Uploading document (%d%%)
et: Dokumendi üleslaadimine (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
et: Manuse üleslaadimine (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
et: Pildi üleslaadimine (%d%%)

en: Save a Copy
et: Koopia salvestamine

en: %d pending job in queue | %d pending jobs in queue
et[0]: %d töö on ootel
et[1]: %d tööd on ootel

en: Printing job “%s”
et: Printimistöö „%s”

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
et: Dokument sisaldab täidetud vormivälju. Kui sa ei salvesta koopiat, siis lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
et: Dokument sisaldab uusi või muudetud kommentaare. Kui sa ei salvesta koopiat, siis lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
et: Kas salvestada enne sulgemist dokumendist „%s” koopia?

en: Save a _Copy
et: Salvesta _koopia

en: _Save
et: _Salvesta

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
et: Kas oodata enne sulgemist, kuni printimistöö „%s” lõpetab?

note: TRANS: the singular form is not really used as n_print_jobs > 1 but some languages distinguish between different plurals forms, so the ngettext is needed.
en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
et[0]: Hetkel on %d aktiivne printimistöö. Kas oodata enne sulgemist, kuni printimine lõpeb?
et[1]: Hetkel on %d aktiivset printimistööd. Kas oodata enne sulgemist, kuni printimine lõpeb?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
et: Kui sa akna sulged, siis jäävad ootelolevad printimistööd printimata.

en: Cancel _print and Close
et: _Katkesta printimine ja sulge

en: Close _after Printing
et: Sulge _pärast printimist

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
et: Esitlusrežiim pole ePub dokumentite puhul toetatud

en: There was an error displaying help
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga

en: Xreader is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Xreader on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Xreader is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Xreader'i levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Xreader; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos Xreader'ga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

note: TRANS: Sometimes this could be better translated as "%d hit(s) on this page".  Therefore this string contains plural cases.
en: %d found on this page (%d total) | %d found on this page (%d total)
et[0]: Lehelt leiti  %d (kokku %d)
et[1]: Lehelt leiti  %d (kokku %d)

en: Not found
et: Ei leitud

en: %3d%% remaining to search
et: %3d%% otsingu lõpuni

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Help
et: A_bi

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Recents
et: Hiljutised

note: File menu
en: _Open…
et: _Ava…

en: Open an existing document
et: Olemasoleva dokumendi avamine

en: Op_en a Copy
et: Ava _koopia

en: Open a copy of the current document in a new window
et: Käesolevast dokumendist koopia avamine uuest aknas

en: _Save a Copy…
et: Sa_lvesta koopia…

en: Save a copy of the current document
et: Käesolevast dokumendist koopia salvestamine

en: _Print…
et: _Prindi…

en: P_roperties
et: _Omadused

en: _Close All Windows
et: _Sulge kõik aknad

en: _Close
et: Sul_ge

note: Edit menu
en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: _Find…
et: _Leia…

en: Find a word or phrase in the document
et: Dokumendist sõna või fraasi leidmine

en: Rotate _Left
et: Pööra _vasakule

en: Rotate _Right
et: Pööra _paremale

en: Save Current Settings as _Default
et: Salvesta praegused sätted _vaikesätetena

note: View menu
en: _Original size
et: _Algne suurus

en: View the document at its original size
et: Dokumenti kuvatakse esialgses suuruses

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: Reload the document
et: Dokumendi uuestilaadimine

en: _Expand Window to Fit
et: Suurenda _aken sobivaks

en: Auto_scroll
et: Automaatke_rimine

en: _First Page
et: E_simene lehekülg

en: Go to the first page
et: Esimesele leheküljele liikumine

en: _Last Page
et: _Viimane lehekülg

en: Go to the last page
et: Viimasele leheküljele liikumine

en: Previous History Item
et: Eelmine element ajaloos

en: Next History Item
et: Järgmine element ajaloos

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Add a bookmark for the current page
et: Järjehoidja lisamine käesoleva lehe kohta

note: Help menu
en: _Contents
et: _Sisu

en: _About
et: _Xreader'ist lähemalt

note: Toolbar-only
en: Leave Fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanirežiimist lahkumine

en: Start Presentation
et: Alusta esitlust

en: Start a presentation
et: Esitluse alustamine

note: View Menu
en: _Menubar
et: _Menüüriba

en: Show or hide the menubar
et: Menüüriba kuvamine või peitmine

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: Show or hide the toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

en: Side _Pane
et: Kül_gpaan

en: Show or hide the side pane
et: Külgpaani näitamine või peitmine

en: _Continuous
et: Jät_kuv

en: Show the entire document
et: Kogu dokumendi näitamine

en: _Dual (Even pages left)
et: _Paarisvaade (paaritud paremal)

en: Show two pages at once with even pages on the left
et: Kahe lehekülje korraga näitamine, paarisleheküljed on vasakul

en: Dual (_Odd pages left)
et: Paarisvaade (paaritud _vasakul)

en: Show two pages at once with odd pages on the left
et: Kahe lehekülje korraga näitamine, paaritud leheküljed on vasakul

en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

en: Browse the document from right to left
et: Sirvige dokumenti paremalt vasakule

en: _Fullscreen
et: Täisek_raan

en: Expand the window to fill the screen
et: Akna suurendamine kogu ekraani suuruseks

en: Pre_sentation
et: _Esitlus

en: Run document as a presentation
et: Dokumenti näitamine esitlusena

en: _Inverted Colors
et: Pööratud värvi_d

en: Show page contents with the colors inverted
et: Lehe sisu näitamine inverteeritud värvides

note: Links
en: _Open Link
et: _Ava viit

en: _Go To
et: _Liigu

en: Open in New _Window
et: Ava _uues aknas

en: _Copy Link Address
et: _Kopeeri viida aadress

en: _Save Image As…
et: Salvesta _pilt kui…

en: Copy _Image
et: _Kopeeri pilt

en: Annotation Properties…
et: Kommentaari omadused…

en: Remove Annotation
et: Eemalda kommentaar

en: _Open Attachment
et: Ava _manus

en: _Save Attachment As…
et: Salvesta manus _kui…

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Previous
et: Eelmine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Next
et: Järgmine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Zoom In
et: Suurendamine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Zoom Out
et: Vähendamine

note: translators: this is the label for toolbar button
en: Fit Width
et: Laiuse sobitamine

en: Unable to launch external application.
et: Välist rakendust pole võimalik käivitada.

en: Unable to open external link
et: Välist viita pole võimalik avada

en: Couldn't find appropriate format to save image
et: Pildi salvestamiseks pole võimalik sobilikku vormingut leida

en: The image could not be saved.
et: Pilti pole võimalik salvestada.

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Unable to open attachment
et: Manust pole võimalik avada

en: The attachment could not be saved.
et: Manust pole võimalik salvestada.

en: Save Attachment
et: Manuse salvestamine

en: %s — Password Required
et: %s — Vajalik on parool

en: By extension
et: Laiendi järgi

en: The page label of the document to display.
et: Millise sildiga lehekülge dokumendist näidata.

en: PAGE
et: LEHEKÜLG

en: The page number of the document to display.
et: Mitmendat dokumendi lehekülge näidata.

en: Run xreader in fullscreen mode
et: Xreaderi käivitamine täisekraanirežiimis

en: Named destination to display.
et: Nimeline sihtkoht, mida kuvatakse.

en: DEST
et: SIHT

en: Run xreader in presentation mode
et: Xreaderi käivitamine esitlusžiimis

en: Run xreader as a previewer
et: Xreader käivitamine eelvaatlusrežiimis

en: The word or phrase to find in the document
et: Dokumendist otsitav sõna või fraas

en: [FILE…]
et: [FAIL…]
