libgnome-keyring - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
fi: Pääsy evätty

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
fi: Prosessi gnome-keyring-daemon ei ole käynnissä.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
fi: Virhe yhteydessä prosessiin gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
fi: Tällä nimellä on jo olemassa avainrengas

en: Programmer error: The application sent invalid data.
fi: Ohjelmointivirhe: sovellus lähetti virheellistä tietoa.

en: No matching results
fi: Ei täsmääviä tuloksia

en: A keyring with that name does not exist.
fi: Tällä nimellä ei ole olemassa avainrengasta.

en: The keyring has already been unlocked.
fi: Avainrenkaan lukitus on jo avattu.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
fi: Oletus
