libgnome-keyring master - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Access Denied
nn: Tilgang avvist

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
nn: Programmet gnome-keyring-deamon køyrer ikkje.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
nn: Kommunikasjon med gnome-keyring-deamon feila

en: A keyring with that name already exists
nn: Ein nøkkelring med det namnet finst alt

en: Programmer error: The application sent invalid data.
nn: Programmererfeil: Programmet sendte ugyldig data.

en: No matching results
nn: Ingen treff

en: A keyring with that name does not exist.
nn: Nøkkelring med det namnet finst ikkje.

en: The keyring has already been unlocked.
nn: Nøkkelringen er alt opplåst.

note: TRANSLATORS: This is the name of an automatically created default keyring.
en: Default
nn: Forvald
